gtick 0.2.12 - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Usage: %s [OPTION...]
    
    Options:
      -h, --help              Show this help message
      -v, --version           Print version information
      -d, --debug[=level]     Print additional runtime debugging data to stdout
ca: Ús: %s [OPCIÓ...]
    
    Opcions:
      -h, --help              Mostra aquest missatge d'ajuda
      -v, --version           Mostra informació de la versió
      -d, --debug[=nivell]     Escriu dades de depuració adicional a la sortida del programa

en: GTick License
ca: Llicencia de GTick

en: Shortcuts
ca: Dreceres de teclat

en: Start/Stop
ca: Inicia/Atura

en: Speed: Faster
ca: Més de pressa

en: Speed: Slower
ca: Més a poc a poc

en: Idle
ca: Inactiu

en: Start
ca: Inicia

en: Running
ca: En funcionament

en: Stop
ca: Atura

en: Settings
ca: Ajustaments

note: TRANSLATORS: This button needs to be clicked ("tapped") at least twice for specifying a tempo
en: Tap
ca: Cop

en: Speed:
ca: Velocitat:

en: Volume:
ca: Volum:

note: TRANSLATORS: all beats are equal
en: Even
ca: Uniforme

note: TRANSLATORS: meter with more than 4 beats per measure
en: Other:
ca: Un altre:

en: Couldn't start metronome.
    Please check if specified sound device
    and sample file are accessible.
ca: No s'ha pogut iniciar el metrònom.
    Comproveu que el dispositiu de so
    i l'arxiu de mostreig especificats són accessibles.

en: Please choose a sound file.
ca: Seleccioneu un fitxer de so.

en: Sound
ca: So

en: Default
ca: Predeterminat

en: Sine
ca: Alternatiu

en: Choose
ca: Seleccioneu

en: Device filename:
ca: Nom del fitxer de dispositiu:

en: External Commands
ca: Ordres externes

en: Execute on start:
ca: Executa en iniciar:

en: Execute on stop:
ca: Executa en aturar:

en: Speed Range
ca: Rang de velocitats

en: Minimum BPM:
ca: Velocitat mínima (en pulsacions per minut):

en: Maximum BPM:
ca: Velocitat màxima (en pulsacions per minut):
