gtick 0.5.0 - en to gl translation catalogue (52 entries)

en: Usage: %s [OPTION...]
    
    Options:
      -h, --help              Show this help message
      -v, --version           Print version information
      -d, --debug[=level]     Print additional runtime debugging data to stdout
gl: Uso: %s [OPCIÓN...]
    
    Opcións:
      -h, --help              Mostrar esta mensaxe de axuda
      -v, --version           Mostrar información da versión
      -d, --debug[=level]     Mostrar datos de depuración adicionais en tempo de execución en stdout

en: About GTick
gl: Sobre GTick

en: License
gl: Licenza

en: Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    Logo by Mario Andres Pagella <mapagella@fitzroy-is.com.ar>
    
    Homepage:
    http://www.antcom.de/gtick/
    
    Email bug reports, comments, etc. to
    Developer's mailing list:
    gtick-devel@gnu.org
gl: Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    Logotipo por Mario Andres Pagella <mapagella@fitzroy-is.com.ar>
    
    Páxina web:
    http://www.antcom.de/gtick/
    
    Envíe informes de fallos, comentarios, etc. á
    lista de correo dos desenvolvedores:
    gtick-devel@gnu.org

en: GTick License
gl: Licenza de GTick

en: Shortcuts
gl: Atallos de teclado

en: Shift-w
gl: Maiús-w

en: Shift-q
gl: Maiús-q

en: Shift-a
gl: Maiús-a

en: Shift-s
gl: Maiús-s

en: Shift-z
gl: Maiús-z

en: Shift-x
gl: Maiús-x

en: Speed: Faster
gl: Velocidade: máis rápido

en: Speed: Slower
gl: Velocidade: máis lento

en: Meter
gl: Medidor

en: Speed: -10
gl: Velocidade: -10

en: Speed: +10
gl: Velocidade: +10

en: Speed: -2
gl: Velocidade: -2

en: Speed: +2
gl: Velocidade: +2

en: Idle
gl: Inactivo

en: Start
gl: Iniciar

en: Running
gl: En execución

en: Stop
gl: Deter

en: _Help
gl: A_xuda

en: _Metronome
gl: _Metrónomo

en: _Quit
gl: _Saír

en: _Edit
gl: _Editar

en: _Preferences
gl: _Preferencias

en: _View
gl: _Ver

en: _About
gl: _Sobre

en: _Shortcuts
gl: Atallo_s

en: Start the metronome
gl: Iniciar metronome

en: Pr_ofiles
gl: Pe_rfís

en: Settings
gl: Configuración

en: Speed:
gl: Velocidade:

note: TRANSLATORS: meter with more than 4 beats per measure
en: Other:
gl: Outras:

en: Couldn't start metronome.
    Please check if specified sound device
    and sample file are accessible.
gl: Non foi posíbel iniciar metronome.
    Comprobe se o dispositivo de son
    especificado e o ficheiro de mostra
    son accesíbeis.

en: Please choose a sound file.
gl: Seleccione un ficheiro de son.

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Sound
gl: Son

en: Default
gl: Predefinido

en: Choose
gl: Seleccionar

en: Sound System
gl: Sistema de Son

en: Device filename:
gl: Nome de ficheiro do dispositivo:

en: External Commands
gl: Ordes externas

en: Execute on start:
gl: Executar ao iniciar:

en: Execute on stop:
gl: Executar ao deter:

en: Speed Range
gl: Intervalo de velocidades

en: Unnamed Profile
gl: Perfil sen nome

en: Edit Profile
gl: Editar perfil

en: Please enter new Profile name:
gl: Introduza un novo nome de perfil:

en: Profiles
gl: Perfís
