gtick-0.5.0 - en to nl translation catalogue (73 entries)

en: Usage: %s [OPTION...]
    
    Options:
      -h, --help              Show this help message
      -v, --version           Print version information
      -d, --debug[=level]     Print additional runtime debugging data to stdout
nl: Gebruik:  %s [OPTIE...]
    
    Opties:
      -h, --help              deze hulptekst tonen
      -v, --version           versie-informatie tonen
      -d, --debug[=niveau]    extra debug-gegevens weergeven

en: About GTick
nl: Over GTick

en: License
nl: Licentie

en: Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    Logo by Mario Andres Pagella <mapagella@fitzroy-is.com.ar>
    
    Homepage:
    http://www.antcom.de/gtick/
    
    Email bug reports, comments, etc. to
    Developer's mailing list:
    gtick-devel@gnu.org
nl: Copyright (C) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (C) 2003–2008, Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    Logo gemaakt door Mario Andres Pagella <mapagella@fitzroy-is.com.ar>
    
    Homepage: http://www.antcom.de/gtick/
    
    Stuur foutrapportages, opmerkingen en dergelijke
    naar <gtick-devel@nongnu.org>.

en: GTick License
nl: GTick-licentie

en: GTick - The Metronome
    Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 3
    of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
nl: GTick - de Metronoom
    Copyright (C) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (C) 2003–2008, Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    
    Dit programma is vrije software; u mag het verder verspreiden en/of
    wijzigen onder de voorwaarden van de GNU General Public License zoals
    gepubliceerd door de Free Software Foundation, naar keuze ofwel onder
    versie 3 ofwel onder een nieuwere versie van die licentie.
    
    Dit programma wordt uitgegeven in de hoop dat het nuttig is,
    maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie
    van VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL.
    Zie de GNU General Public License voor meer details.
    
    Bij dit programma hoort u een kopie van de GNU General Public License
    ontvangen te hebben; mocht dit niet het geval zijn, schrijf dan naar
    Free Software Foundation, Inc.,  51 Franklin Street, fifth floor,
    Boston, MA 02110-1301,  USA.

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Alt-q
nl: Alt-Q

en: Alt-a
nl: Alt-A

en: Alt-z
nl: Alt-Z

en: Alt-x
nl: Alt-X

en: Shift-w
nl: Shift-W

en: Shift-q
nl: Shift-Q

en: Shift-a
nl: Shift-A

en: Shift-s
nl: Shift-S

en: Shift-z
nl: Shift-Z

en: Shift-x
nl: Shift-X

en: Start/Stop
nl: Starten/stoppen

en: Speed: Faster
nl: Vlugger

en: Speed: Slower
nl: Langzamer

en: Meter
nl: Maat

en: Double Speed
nl: (Tempo verdubbelen)

en: Half Speed
nl: Tempo halveren

en: Speed: -10
nl: Tempo - 10

en: Speed: +10
nl: (Tempo + 10)

en: Speed: -2
nl: Tempo - 2

en: Speed: +2
nl: Tempo + 2

en: Double Volume
nl: Volume verdubbelen

en: Half Volume
nl: Volume halveren

en: Volume: -10
nl: Volume - 10

en: Volume: +10
nl: Volume + 10

en: Volume: -2
nl: Volume - 2

en: Volume: +2
nl: Volume + 2

en: Idle
nl: Rust

en: Start
nl: Starten

en: Running
nl: Tikkend

en: Stop
nl: Stoppen

en: _Metronome
nl: _Metronoom

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _View
nl: Beel_d

en: _About
nl: _Info

en: _Shortcuts
nl: _Sneltoetsen

en: Start the metronome
nl: Metronoom starten

en: _Visual Tick
nl: _Visuele tikken

en: _Accent Table
nl: _Accententabel

en: Pr_ofiles
nl: _Profielen

en: Settings
nl: Instellingen

note: TRANSLATORS: This is a tempo name with its associated BPM (beats per minute) range
en: %s   (%d ... %d)
nl: %s  (%d – %d)

note: TRANSLATORS: This button needs to be clicked ("tapped") at least twice for specifying a tempo
en: Tap
nl: Klik tempo hier

en: Speed:
nl: Tempo:

note: TRANSLATORS: meter with more than 4 beats per measure
en: Other:
nl: Anders:

en: Beat Accent
nl: Maataccent

en: Couldn't start metronome.
    Please check if specified sound device
    and sample file are accessible.
nl: Kan de metronoom niet starten.
    Controleer of geluidsapparaat en
    geluidsbestand toegankelijk zijn.

en: Please choose a sound file.
nl: Kies een geluidsbestand.

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Sound
nl: Geluid

en: Default
nl: Standaard

en: Sine
nl: Sinus

en: Choose
nl: Kiezen

en: Sound System
nl: Audiosysteem

en: Device filename:
nl: Apparaatbestandsnaam:

en: External Commands
nl: Externe opdrachten

en: Execute on start:
nl: Uitvoeren bij opstarten:

en: Execute on stop:
nl: Uitvoeren bij stoppen:

en: Speed Range
nl: Tempobereik

en: Minimum BPM:
nl: Minimale BPM:

en: Maximum BPM:
nl: Maximale BPM:

en: Unnamed Profile
nl: Naamloos profiel

en: Edit Profile
nl: Profiel bewerken

en: Please enter new Profile name:
nl: Nieuwe profielnaam:

en: Profiles
nl: Profielen
