gtick 0.3.9 - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: Usage: %s [OPTION...]
    
    Options:
      -h, --help              Show this help message
      -v, --version           Print version information
      -d, --debug[=level]     Print additional runtime debugging data to stdout
sk: Použitie: %s [PREPÍNAČ...]
    
    Prepínače:
      -h, --help              Vypíše túto nápovedu
      -v, --version           Vypíše informáciu o verzii
      -d, --debug[=level]     Vypíše ďalšie ladiace dáta o behu programu na stdout

en: About GTick
sk: O GTick

en: License
sk: Licencia

en: GTick License
sk: Licencia GTick

en: Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Start/Stop
sk: Štart/Stop

en: Speed: Faster
sk: Tempo: rýchlejšie

en: Speed: Slower
sk: Tempo: pomalšie

en: Double Speed
sk: Dvojnásobné tempo

en: Half Speed
sk: Polovičné tempo

en: Speed: -10
sk: Tempo: -10

en: Speed: +10
sk: Tempo: +10

en: Speed: -2
sk: Tempo: -2

en: Speed: +2
sk: Tempo: +2

en: Double Volume
sk: Dvojnásobná hlasitosť

en: Half Volume
sk: Polovičná hlasitosť

en: Volume: -10
sk: Hlasitosť: -10

en: Volume: +10
sk: Hlasitosť: +10

en: Volume: -2
sk: Hlasitosť: -2

en: Volume: +2
sk: Hlasitosť: +2

en: Idle
sk: Nečinný

en: Start
sk: Štart

en: Running
sk: Spustený

en: _Help
sk: _Nápoveda

en: _Metronome
sk: _Metronóm

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _About
sk: O _aplikácii

en: _Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: Start the metronome
sk: Spustiť metronóm

en: _Visual Tick
sk: Zobrazit ť_ukanie vizuálne

en: _Accent Table
sk: T_abuľka prízvukov

en: Pr_ofiles
sk: Pr_ofily

en: Settings
sk: Nastavenia

note: TRANSLATORS: This is a tempo name with its associated BPM (beats per minute) range
en: %s   (%d ... %d)
sk: %s  (%d ... %d)

note: TRANSLATORS: This button needs to be clicked ("tapped") at least twice for specifying a tempo
en: Tap
sk: Ťuk

en: Speed:
sk: Tempo:

en: Volume:
sk: Hlasitosť:

note: TRANSLATORS: all beats are equal
en: Even
sk: Pravidelný

note: TRANSLATORS: meter with more than 4 beats per measure
en: Other:
sk: Iný:

en: Beat Accent
sk: Prízvučná doba

en: Couldn't start metronome.
    Please check if specified sound device
    and sample file are accessible.
sk: Metronóm nemožno spustiť.
    Skontrolujte prosím, či sú vybrané zvukové zariadenia
    a vzorkovací súbor prístupné.

en: Please choose a sound file.
sk: Vyberte prosím zvukový súbor.

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Sound
sk: Zvuk

en: Default
sk: Východzie

en: Sine
sk: Sínus

en: Choose
sk: Vybrať

en: Device filename:
sk: Názov zariadenia:

en: External Commands
sk: Externé príkazy

en: Execute on start:
sk: Vykonať pri štarte:

en: Execute on stop:
sk: Vykonať pri zastavení:

en: Speed Range
sk: Rozmedzie tempa

en: Minimum BPM:
sk: Najnižšie BPM:

en: Maximum BPM:
sk: Najvyššie BPM:

en: Unnamed Profile
sk: Nepomenovaný profil

en: Edit Profile
sk: Upraviť profil

en: Please enter new Profile name:
sk: Prosím zadajte názov nového profilu:

en: Profiles
sk: Profily
