gtick 0.5.2 - en to uk translation catalogue (65 entries)

en: Usage: %s [OPTION...]
    
    Options:
      -h, --help              Show this help message
      -v, --version           Print version information
      -d, --debug[=level]     Print additional runtime debugging data to stdout
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТР...]
    
    Параметри:
      -h, --help	Показати це повідомлення
      -v, --version	Показати інформацію про версію
      -d, --debug[=level]	Друкувати додаткову інформацію, корисну для усування помилок

en: About GTick
uk: Про GTick

en: License
uk: Ліцензія

en: Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    Logo by Mario Andres Pagella <mapagella@fitzroy-is.com.ar>
    
    Homepage:
    http://www.antcom.de/gtick/
    
    Email bug reports, comments, etc. to
    Developer's mailing list:
    gtick-devel@gnu.org
uk: Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    Автор логотипу — Mario Andres Pagella <mapagella@fitzroy-is.com.ar>
    
    Домашня сторінка:
    http://www.antcom.de/gtick/
    
    Надсилайте повідомлення про помилки, коментарі тощо до
    списку листування розробників:
    gtick-devel@gnu.org

en: GTick License
uk: Ліцензія GTick

en: GTick - The Metronome
    Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 3
    of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
uk: Метроном GTick
    Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    
    Ця програма є вільним програмним забезпеченням; ви можете поширювати її
    і/або змінювати її за умов дотримання GNU General Public License у тому
    вигляді, у якому її оприлюднено Free Software Foundation; версії 3 цієї
    ліцензії, або (за потреби) будь-якої пізнішої версії
    
    Ця програма поширюється у сподіванні, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-
    ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть без очевидної гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ або
    ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ЯКОЇСЬ МЕТИ.  Докладніше про це ви можете дізнатися з
    GNU General Public License.
    Разом з цією програмою ви маєте отримати копію GNU General Public License.
    Якщо ви її не отримали, зверніться за адресою
    <http://www.gnu.org/licenses/>, щоб дізнатися про подальші дії.

en: Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Start/Stop
uk: Старт/Стоп

en: Speed: Faster
uk: Темп: швидший

en: Speed: Slower
uk: Темп: повільніший

en: Meter
uk: Метр

en: Double Speed
uk: Подвійний темп

en: Half Speed
uk: Півтемп

en: Speed: -10
uk: Темп: -10

en: Speed: +10
uk: Темп: +10

en: Speed: -2
uk: Темп: -2

en: Speed: +2
uk: Темп: +2

en: Double Volume
uk: Подвійна гучність

en: Half Volume
uk: Півгучність

en: Volume: -10
uk: Гучність: -10

en: Volume: +10
uk: Гучність: +10

en: Volume: -2
uk: Гучність: -2

en: Volume: +2
uk: Гучність: +2

en: Idle
uk: Бездіяльність

en: Start
uk: Старт

en: Running
uk: Запущено

en: Stop
uk: Стоп

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Metronome
uk: _Метроном

en: _Quit
uk: _Вихід

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _About
uk: _Про програму

en: _Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: Start the metronome
uk: Запустити метроном

en: _Visual Tick
uk: _Візуальний пульс

en: _Accent Table
uk: Таблиця _акцентів

en: Pr_ofiles
uk: Про_філі

en: Settings
uk: Налаштування

note: TRANSLATORS: This button needs to be clicked ("tapped") at least twice for specifying a tempo
en: Tap
uk: Стук!

en: Speed:
uk: Темп:

en: Volume:
uk: Гучність:

note: TRANSLATORS: all beats are equal
en: Even
uk: Рівномірний

note: TRANSLATORS: meter with more than 4 beats per measure
en: Other:
uk: Інший:

en: Beat Accent
uk: Акцент

en: Couldn't start metronome.
    Please check if specified sound device
    and sample file are accessible.
uk: Не вдалося запустити метроном.
    Будь ласка, перевірте, чи вибраний звуковий пристрій і файл звуку (стуку) є доступними.

en: Please choose a sound file.
uk: Будь ласка, виберіть звуковий пристрій.

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Sound
uk: Звук

en: Default
uk: Типовий

en: Sine
uk: Синусоподібний

en: Choose
uk: Вибрати

en: Sound System
uk: Звукові підсистеми

en: Device filename:
uk: Файл пристрою:

en: External Commands
uk: Зовнішні команди

en: Execute on start:
uk: Виконувати під час запуску:

en: Execute on stop:
uk: Виконувати під час зупинки:

en: Speed Range
uk: Швидкісні межі темпу

en: Minimum BPM:
uk: Мінімальна к-сть тактів/хв.:

en: Maximum BPM:
uk: Максимальна к-сть тактів/хв.:

en: Unnamed Profile
uk: Профіль без назви

en: Edit Profile
uk: Змінити профіль

en: Please enter new Profile name:
uk: Будь ласка, вкажіть назву нового профілю:

en: Profiles
uk: Про_філі
