gtk+ - en to sk translation catalogue (878 entries)

en: Error parsing option --gdk-debug
sk: Chyba spracovania voľby --gdk-debug

en: Error parsing option --gdk-no-debug
sk: Chyba spracovania voľby --gdk-no-debug

note: Description of --class=CLASS in --help output
en: Program class as used by the window manager
sk: Trieda programu, ako je použitá správcom okien

note: Placeholder in --class=CLASS in --help output
en: CLASS
sk: TRIEDA

note: Description of --name=NAME in --help output
en: Program name as used by the window manager
sk: Názov programu, ako je použitý správcom okien

note: Placeholder in --name=NAME in --help output
en: NAME
sk: NÁZOV

note: Description of --display=DISPLAY in --help output
en: X display to use
sk: X displej, ktorý použiť

note: Placeholder in --display=DISPLAY in --help output
en: DISPLAY
sk: DISPLEJ

note: Description of --screen=SCREEN in --help output
en: X screen to use
sk: X obrazovka, ktorú použiť

note: Placeholder in --screen=SCREEN in --help output
en: SCREEN
sk: OBRAZOVKA

note: Description of --gdk-debug=FLAGS in --help output
en: Gdk debugging flags to set
sk: Ladiace príznaky Gdk, ktoré nastaviť

note: Placeholder in --gdk-debug=FLAGS in --help output Placeholder in --gdk-no-debug=FLAGS in --help output Placeholder in --gtk-debug=FLAGS in --help output Placeholder in --gtk-no-debug=FLAGS in --help output
en: FLAGS
sk: PRÍZNAKY

note: Description of --gdk-no-debug=FLAGS in --help output
en: Gdk debugging flags to unset
sk: Ladiace príznaky Gdk, ktoré vypnúť

[ctx: keyboard label]
en: BackSpace
sk: Backspace

[ctx: keyboard label]
en: Return
sk: Enter

[ctx: keyboard label]
en: Sys_Req
sk: Sys_Rq

[ctx: keyboard label]
en: Escape
sk: Esc

[ctx: keyboard label]
en: Left
sk: Vľavo

[ctx: keyboard label]
en: Up
sk: Hore

[ctx: keyboard label]
en: Right
sk: Vpravo

[ctx: keyboard label]
en: Down
sk: Dole

[ctx: keyboard label]
en: KP_Space
sk: KP_Medzera

[ctx: keyboard label]
en: KP_Left
sk: KP_Vľavo

[ctx: keyboard label]
en: KP_Up
sk: KP_Hore

[ctx: keyboard label]
en: KP_Right
sk: KP_Vpravo

[ctx: keyboard label]
en: KP_Down
sk: KP_Dole

en: Failed to open file '%s': %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor '%s': %s

en: Image file '%s' contains no data
sk: Súbor obrázku '%s' nič neobsahuje

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
sk: Nepodarilo sa načítať obrázok '%s': príčina neznáma, asi poškodený súbor

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
sk: Nepodarilo sa načítať animáciu '%s': príčina neznáma, asi poškodený súbor

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
sk: Nepodarilo sa načítať modul pre načítanie obrázkov: %s: %s

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
sk: Modul pre načítanie obrázku %s neexportuje správne rozhranie, možno je z inej verzie GTK?

en: Image type '%s' is not supported
sk: Typ obrázku '%s' nie je podporovaný

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
sk: Nepodarilo sa určiť formát súboru obrázku pre '%s'

en: Unrecognized image file format
sk: Nerozpoznaný formát súboru obrázku

en: Failed to load image '%s': %s
sk: Nepodarilo sa načítať obrázok '%s': %s

en: Error writing to image file: %s
sk: Chyba pri zápise obrázku: %s

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
sk: Táto verzia gdk-pixbuf nepodporuje ukladanie vo formáte: %s

en: Insufficient memory to save image to callback
sk: Nedostatok pamäte pre uloženie obrázku pre spätné volanie

en: Failed to open temporary file
sk: Nepodarilo sa otvoriť dočasný súbor

en: Failed to read from temporary file
sk: Nepodarilo sa prečítať dočasný súbor

en: Failed to open '%s' for writing: %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť pre zápis '%s': %s

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
sk: Nepodarilo sa zavrieť '%s' počas zápisu obrázku. Niektoré dáta nemusia byť uložené: %s

en: Insufficient memory to save image into a buffer
sk: Nedostatok pamäte pre uloženie obrázku do medzipamäte

en: Error writing to image stream
sk: Chyba pri zápise do prúdu obrázku

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
sk: Interná chyba: Modul pre načítavanie obrázku '%s' neskončil načítavať obrázok, ale pre toto zlyhanie nepodal žiadny dôvod

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
sk: Postupné načítavanie typu obrázku '%s' nie je podporované

en: Image header corrupt
sk: Hlavička obrázku poškodená

en: Image format unknown
sk: Neznámy formát obrázku

en: Image pixel data corrupt
sk: Dáta obrázku poškodené

en: Unexpected icon chunk in animation
sk: Neočakávaný kus ikony v animácii

en: Unsupported animation type
sk: Nepodporovaný typ animácie

en: Invalid header in animation
sk: Neplatná hlavička v animácii

en: Not enough memory to load animation
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie animácie

en: Malformed chunk in animation
sk: Neplatný kus v animácii

en: The ANI image format
sk: Formát obrázkov ANI

en: BMP image has bogus header data
sk: Obrázok BMP má divné dáta v hlavičke

en: Not enough memory to load bitmap image
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie obrázku

en: BMP image has unsupported header size
sk: Obrázok BMP má nepodporovanú veľkosť hlavičky

en: Topdown BMP images cannot be compressed
sk: BMP obrázky zhora-dole nemôžu byť komprimované

en: Premature end-of-file encountered
sk: Nájdený predčasný koniec súboru

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre uloženie súboru BMP

en: Couldn't write to BMP file
sk: Nepodarilo sa zapísať súbor BMP

en: The BMP image format
sk: Formát obrázkov BMP

en: Failure reading GIF: %s
sk: Chyba pri čítaní GIF: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
sk: Súbor GIF neobsahuje niektoré dáta (možno bola jeho časť odrezaná)

en: Internal error in the GIF loader (%s)
sk: Interná chyba modulu pre GIF (%s)

en: Stack overflow
sk: Pretečenie zásobníka

en: GIF image loader cannot understand this image.
sk: Modul načítavania obrázkov GIF nerozpoznal tento obrázok.

en: Bad code encountered
sk: Nájdený chybný kód

en: Circular table entry in GIF file
sk: Cyklická položka v tabuľke v súbore GIF

en: Not enough memory to load GIF file
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie obrázku GIF

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
sk: Nedostatok pamäte pre zloženie rámca súboru GIF

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
sk: Obrázok GIF je poškodený (neplatná kompresia LZW)

en: File does not appear to be a GIF file
sk: Súbor nevyzerá ako GIF

en: Version %s of the GIF file format is not supported
sk: Verzia %s formátu GIF nie je podporovaná

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
sk: Obrázok GIF neobsahuje globálnu farebnú mapu a rámec v ňom neobsahuje mapu lokálnu.

en: GIF image was truncated or incomplete.
sk: Obrázok GIF bol skrátený alebo nie je úplný.

en: The GIF image format
sk: Formát obrázkov GIF

en: Invalid header in icon
sk: Neplatná hlavička ikony

en: Not enough memory to load icon
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie ikony

en: Icon has zero width
sk: Ikona má nulovú šírku

en: Icon has zero height
sk: Ikona má nulovú výšku

en: Compressed icons are not supported
sk: Komprimované ikony nie sú podporované

en: Unsupported icon type
sk: Nepodporovaný typ ikony

en: Not enough memory to load ICO file
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie súboru ICO

en: Image too large to be saved as ICO
sk: Obrázok príliš veľký na uloženie do formátu ICO

en: Cursor hotspot outside image
sk: Aktívny bod kurzoru mimo obrázok

en: Unsupported depth for ICO file: %d
sk: Nepodporovaná farebná hĺbka pre súbor ICO: %d

en: The ICO image format
sk: Formát obrázkov ICO

en: Error reading ICNS image: %s
sk: Chyba pri čítaní obrázku ICNS: %s

en: Could not decode ICNS file
sk: Nepodarilo sa dekódovať súbor ICNS

en: The ICNS image format
sk: Formát obrázkov ICNS

en: Couldn't allocate memory for stream
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre prúd

en: Couldn't decode image
sk: Nie je možné dekódovať obrázok

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
sk: Transformovaný JPEG2000 má nulovú výšku alebo šírku.

en: Image type currently not supported
sk: Typ obrázku nie je momentálne podporovaný

en: Couldn't allocate memory for color profile
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre farebný profil

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
sk: Nedostatok pamäte pre otvorenie súboru JPEG2000

en: Couldn't allocate memory to buffer image data
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre dáta obrázku

en: The JPEG 2000 image format
sk: Formát obrázkov JPEG2000

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
sk: Chyba pri interpretácii obrázku JPEG (%s)

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
sk: Nedostatočná pamäť pre načítanie obrázku, skúste ukončiť niektoré aplikácie a tým uvoľniť pamäť

en: Unsupported JPEG color space (%s)
sk: Nepodporovaný priestor farieb JPEG (%s)

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre načítanie súboru JPEG

en: Transformed JPEG has zero width or height.
sk: Transformovaný JPEG má nulovú výšku alebo šírku.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
sk: Kvalita JPEG musí byť medzi 0 a 100, hodnotu '%s' nie je možné spracovať.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
sk: Kvalita JPEG musí byť medzi 0 a 100, hodnota '%d' nie je povolená.

en: The JPEG image format
sk: Formát obrázkov JPEG

en: Couldn't allocate memory for header
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre hlavičku

en: Couldn't allocate memory for context buffer
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre vyrovnávaciu pamäť obsahu

en: Image has invalid width and/or height
sk: Obrázok má neplatnú šírku alebo výšku

en: Image has unsupported bpp
sk: Obrázok má nepodporovanú farebnú hĺbku

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
sk: Obrázok má nepodporovaný počet %d-bitových vrstiev

en: Couldn't create new pixbuf
sk: Nepodarilo sa vytvoriť nový obrázok

en: Couldn't allocate memory for line data
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre dáta riadku

en: Couldn't allocate memory for paletted data
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre dáta palety

en: Didn't get all lines of PCX image
sk: Nezískané všetky riadky obrázku PCX

en: No palette found at end of PCX data
sk: Na konci dát PCX nenájdená paleta

en: The PCX image format
sk: Formát obrázkov PCX

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
sk: Počet bitov kanálu obrázku PNG nie je platný.

en: Transformed PNG has zero width or height.
sk: Transformovaný PNG má nulovú výšku alebo šírku.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
sk: Počet bitov kanálu transformovaného PNG nie je 8.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
sk: Transformovaný PNG nie je RGB alebo RGBA.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
sk: Transformovaný PNG má nepodporovaný počet kanálov, musí to byť 3 alebo 4.

en: Fatal error in PNG image file: %s
sk: Fatálna chyba v súbore PNG: %s

en: Insufficient memory to load PNG file
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie súboru PNG

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
sk: Nedostatok pamäte pre uloženie obrázku %ld krát %ld, skúste ukončiť niektoré aplikácie a tým uvoľniť pamäť

en: Fatal error reading PNG image file
sk: Fatálna chyba pri čítaní súboru PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
sk: Fatálna chyba pri čítaní súboru PNG: %s

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
sk: Kľúče pre kusy PNG textu musia mať aspoň 1 znak a maximálne 79 znakov.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
sk: Kľúče pre kusy PNG textu musia byť znaky ASCII.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
sk: Úroveň kompresie PNG musí byť hodnota medzi 0 a 9; hodnotu '%s' sa nepodarilo analyzovať.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
sk: Úroveň kompresie PNG musí byť hodnota medzi 0 a 9; hodnota '%d' nie je povolená.

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
sk: Hodnotu pre kus PNG textu %s nie je možné previesť do kódovania ISO-8859-1.

en: The PNG image format
sk: Formát obrázkov PNG

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
sk: Modul pre načítanie PNM očakával celé číslo, ale nenašiel ho

en: PNM file has an incorrect initial byte
sk: Súbor PNM obsahuje nesprávny počiatočný bajt

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
sk: Súbor PNM nie je rozpoznaný pod-formát PNM

en: PNM file has an image width of 0
sk: Súbor PNM obsahuje obrázok so šírkou 0

en: PNM file has an image height of 0
sk: Súbor PNM obsahuje obrázok s výškou 0

en: Maximum color value in PNM file is 0
sk: Maximálna hodnota farby v súbore PNM je 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
sk: Maximálna hodnota farby v súbore PNM je príliš veľká

en: Raw PNM image type is invalid
sk: Typ obrázku PNM 'raw' nie je platný

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
sk: Modul pre načítanie PNM nepodporuje tento pod-formát PNM

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
sk: Čisté formáty PNM vyžadujú presne jednu medzeru pred náhľadovými dátami

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre načítanie obrázku PNM

en: Insufficient memory to load PNM context struct
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie štruktúry kontextu pre PNM

en: Unexpected end of PNM image data
sk: Neočakávaný koniec dát obrázku PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie súboru PNM

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
sk: Rodina formátov obrázkov PNM/PBM/PGM/PPM

en: RAS image has bogus header data
sk: Obrázok RAS má neplatné dáta v hlavičke

en: RAS image has unknown type
sk: Neznámy typ obrázku RAS

en: unsupported RAS image variation
sk: Nepodporovaný variant obrázku RAS

en: Not enough memory to load RAS image
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie obrázku RAS

en: The Sun raster image format
sk: Formát rastrových obrázkov Sun

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre štruktúru IOBuffer

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre dáta IOBuffer

en: Cannot realloc IOBuffer data
sk: Nepodarilo sa zmeniť alokáciu pre dáta IOBuffer

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
sk: Nepodarilo sa alokovať dočasné dáta IOBuffer

en: Cannot allocate new pixbuf
sk: Nepodarilo sa alokovať nový pixbuf

en: Cannot allocate colormap structure
sk: Nepodarilo sa alokovať štruktúru pre farebnú mapu

en: Cannot allocate colormap entries
sk: Nepodarilo sa alokovať položky farebnej mapy

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
sk: Neočakávaná farebná hĺbka v položkách farebnej mapy

en: Cannot allocate TGA header memory
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre hlavičku TGA

en: TGA image has invalid dimensions
sk: Obrázok TGA má neplatné rozmery

en: TGA image type not supported
sk: Typ obrázku TGA nie je podporovaný

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre kontextovú štruktúru TGA

en: Excess data in file
sk: Dáta naviac v súbore

en: The Targa image format
sk: Formát obrázkov Targa

en: Could not get image width (bad TIFF file)
sk: Nepodarilo sa získať šírku obrázku (neplatný súbor TIFF)

en: Could not get image height (bad TIFF file)
sk: Nepodarilo sa získať výšku obrázku (neplatný súbor TIFF)

en: Width or height of TIFF image is zero
sk: Výška alebo šírka obrázku TIFF je 0

en: Dimensions of TIFF image too large
sk: Rozmery obrázku TIFF príliš veľké

en: Insufficient memory to open TIFF file
sk: Nedostatok pamäte pre otvorenie súboru TIFF

en: Failed to load RGB data from TIFF file
sk: Nepodarilo sa načítať dáta RGB zo súboru TIFF

en: Failed to open TIFF image
sk: Nepodarilo sa otvoriť obrázok TIFF

en: TIFFClose operation failed
sk: Operácia TIFFClose zlyhala

en: Failed to load TIFF image
sk: Nepodarilo sa načítať obrázok TIFF

en: Failed to save TIFF image
sk: Nepodarilo sa uložiť obrázok TIFF

en: Failed to write TIFF data
sk: Nepodarilo sa zapísať dáta obrázku TIFF

en: Couldn't write to TIFF file
sk: Nepodarilo sa zapísať súbor TIFF

en: The TIFF image format
sk: Formát obrázkov TIFF

en: Image has zero width
sk: Obrázok má nulovú šírku

en: Image has zero height
sk: Obrázok má nulovú výšku

en: Not enough memory to load image
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie obrázku

en: Couldn't save the rest
sk: Nepodarilo sa uložiť zvyšok

en: The WBMP image format
sk: Formát obrázkov WBMP

en: Invalid XBM file
sk: Neplatný súbor XBM

en: Insufficient memory to load XBM image file
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie súboru obrázku XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
sk: Nepodarilo sa zapísať dočasný súbor pri načítavaní obrázku XBM

en: The XBM image format
sk: Formát obrázkov XBM

en: No XPM header found
sk: Hlavička XPM nenájdená

en: Invalid XPM header
sk: Neplatná hlavička XPM

en: XPM file has image width <= 0
sk: Súbor XPM obsahuje obrázok so šírkou <=0

en: XPM file has image height <= 0
sk: Súbor XPM obsahuje obrázok s výškou <=0

en: XPM has invalid number of chars per pixel
sk: XPM obsahuje neplatný počet znakov na bod

en: XPM file has invalid number of colors
sk: Súbor XPM má neplatný počet farieb

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre načítanie obrázku XPM

en: Cannot read XPM colormap
sk: Nepodarilo sa načítať farebnú mapu XPM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
sk: Nepodarilo sa zapísať dočasný súbor pri načítavaní obrázku XPM

en: The XPM image format
sk: Formát obrázkov XPM

en: The EMF image format
sk: Formát obrázkov EMF

en: Could not allocate memory: %s
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť: %s

en: Could not create stream: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť prúd: %s

en: Could not seek stream: %s
sk: Nepodarilo sa presunutie v prúde: %s

en: Could not read from stream: %s
sk: Nepodarilo sa čítanie z prúdu: %s

en: Couldn't load bitmap
sk: Nie je možné načítať obrázok

en: Couldn't load metafile
sk: Nie je možné načítať metasúbor

en: Unsupported image format for GDI+
sk: Nepodporovaný formát obrázku pre GDI+

en: Couldn't save
sk: Nepodarilo sa uložiť

en: The WMF image format
sk: Formát obrázkov WMF

note: Description of --sync in --help output
en: Don't batch GDI requests
sk: Nedávkovať GDI požiadavky

note: Description of --no-wintab in --help output
en: Don't use the Wintab API for tablet support
sk: Nepoužiť Wintab API pre podporu tabletu

note: Description of --ignore-wintab in --help output
en: Same as --no-wintab
sk: Také isté ako --no-wintab

note: Description of --use-wintab in --help output
en: Do use the Wintab API [default]
sk: Nepoužívať API Wintab [predvolené]

note: Description of --max-colors=COLORS in --help output
en: Size of the palette in 8 bit mode
sk: Veľkosť palety v režime 8 bitov

note: Placeholder in --max-colors=COLORS in --help output
en: COLORS
sk: FARBY

note: Description of --sync in --help output
en: Make X calls synchronous
sk: Spraviť volania systému X synchrónnymi

en: Starting %s
sk: Spúšťa sa %s

en: Opening %s
sk: Otvára sa %s

en: Opening %d Item | Opening %d Items
sk[0]: Otvára sa %d položiek
sk[1]: Otvára sa %d položka
sk[2]: Otvárajú sa %d položky

en: Could not show link
sk: Nepodarilo sa zobraziť odkaz

en: License
sk: Licencia

en: The license of the program
sk: Licencia programu

note: Add the credits button
en: C_redits
sk: _Poďakovanie

note: Add the license button
en: _License
sk: _Licencia

en: About %s
sk: O programe %s

en: Credits
sk: Poďakovanie

en: Written by
sk: Napísal

en: Documented by
sk: Zdokumentoval

en: Translated by
sk: Preložil

en: Artwork by
sk: Grafika od

[ctx: keyboard label]
en: Space
sk: Medzera

[ctx: keyboard label]
en: Backslash
sk: \

en: Invalid type function on line %d: '%s'
sk: Neplatná funkcia pre typ na riadku %d: '%s'

en: Duplicate object id '%s' on line %d (previously on line %d)
sk: Duplikátne id objektu '%s' na riadku %d (predtým na riadku %d)

en: Invalid root element: '%s'
sk: Neplatný koreňový element: '%s'

en: Unhandled tag: '%s'
sk: Nespracovaná značka: '%s'

note: Translate to calendar:week_start:0 if you want Sunday to be the * first day of the week to calendar:week_start:1 if you want Monday * to be the first day of the week, and so on.
en: calendar:week_start:0
sk: calendar:week_start:1

[ctx: Accelerator]
note: This label is displayed in a treeview cell displaying * a disabled accelerator key combination.
en: Disabled
sk: Deaktivované

[ctx: Accelerator]
note: This label is displayed in a treeview cell displaying * an accelerator key combination that is not valid according * to gtk_accelerator_valid().
en: Invalid
sk: Neplatná

note: This label is displayed in a treeview cell displaying * an accelerator when the cell is clicked to change the * acelerator.
en: New accelerator...
sk: Nová klávesová skratka...

en: Pick a Color
sk: Zvoľte farbu

en: Received invalid color data
sk: Prijaté neplatné dáta o farbe.

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
sk: Zvoľte farbu z vonkajšieho kruhu. Tmavosť farby vyberte pomocou vnútorného trojuholníka.

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
sk: Stlačte kvapátko a potom kliknite na farbu kdekoľvek na obrazovke a tak zvoľte farbu.

en: _Hue:
sk: _Odtieň:

en: Position on the color wheel.
sk: Pozícia na farebnom kotúči.

en: _Saturation:
sk: _Sýtosť:

en: "Deepness" of the color.
sk: "Hĺbka" farby.

en: _Value:
sk: _Hodnota:

en: Brightness of the color.
sk: Jas farby.

en: _Red:
sk: Če_rvená:

en: Amount of red light in the color.
sk: Množstvo červeného svetla vo farbe.

en: _Green:
sk: _Zelená:

en: Amount of green light in the color.
sk: Množstvo zeleného svetla vo farbe.

en: _Blue:
sk: _Modrá:

en: Amount of blue light in the color.
sk: Množstvo modrého svetla vo farbe.

en: Op_acity:
sk: _Nepriehľadnosť:

en: Transparency of the color.
sk: Priehľadnosť farby.

en: Color _name:
sk: _Názov farby:

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
sk: Môžete zadať hexadecimálnu hodnotu farby v štýle HTML alebo jednoducho názov farby, napríklad 'orange'.

en: _Palette:
sk: _Paleta:

en: Color Wheel
sk: Koleso farieb

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
sk: Predtým vybraná farba, pre porovnanie s aktuálnou farbou. Túto farbu môžete ťahať do palety alebo na miesto aktuálnej farby a tak túto farbu zvoliť ako aktuálnu.

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
sk: Zvolená farba. Túto farbu môžete ťahať do palety a tým ju uložiť pre budúce použitie.

en: _Save color here
sk: _Sem uložiť farbu

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
sk: Kliknutím na farbu palety ju zvolíte ako aktuálnu. Aby ste položku palety zmenili, pretiahnite na jej miesto zvolenú farbu, alebo kliknite pravým tlačidlom myši a zvoľte "Sem uložiť farbu".

en: Color Selection
sk: Výber farby

note: And show the custom paper dialog
en: Manage Custom Sizes
sk: Správa vlastných veľkostí

en: Margins from Printer...
sk: Okraje z tlačiarne...

en: Custom Size %d
sk: Vlastná veľkosť %d

en: _Width:
sk: Šír_ka:

en: _Height:
sk: _Výška:

en: Paper Size
sk: Veľkosť papiera

en: _Top:
sk: _Vrch:

en: _Bottom:
sk: S_podok:

en: _Left:
sk: Ľ_avý:

en: _Right:
sk: _Pravý:

en: Paper Margins
sk: Okraje papiera

en: Input _Methods
sk: _Metódy vstupu

en: _Insert Unicode Control Character
sk: _Vložiť ovládací znak Unicode

en: Caps Lock is on
sk: Caps Lock je zapnutý

en: Select A File
sk: Vybrať súbor

en: Desktop
sk: Plocha

en: (None)
sk: (žiaden)

en: Other...
sk: Iný...

en: Type name of new folder
sk: Zadajte názov nového priečinka

en: Could not retrieve information about the file
sk: Nepodarilo sa získať informácie o súbore

en: Could not add a bookmark
sk: Nepodarilo sa pridať záložku

en: Could not remove bookmark
sk: Nepodarilo sa odstrániť záložku

en: The folder could not be created
sk: Priečinok nemohol byť vytvorený

en: The folder could not be created, as a file with the same name already exists.  Try using a different name for the folder, or rename the file first.
sk: Priečinok nemohol byť vytvorený, pretože súbor s rovnakým názvom už existuje. Skúste použiť iný názov pre priečinok, alebo najskôr premenovať súbor.

en: Invalid file name
sk: Neplatný názov súboru

en: The folder contents could not be displayed
sk: Obsah priečinka nemohol byť zobrazený

note: Translators: the first string is a path and the second string * is a hostname. Nautilus and the panel contain the same string * to translate.
en: %1$s on %2$s
sk: %1$s na %2$s

en: Search
sk: Hľadanie

en: Recently Used
sk: Nedávno použité

en: Select which types of files are shown
sk: Zvoliť, ktoré typy súborov sú zobrazené

en: Add the folder '%s' to the bookmarks
sk: Pridať priečinok '%s' do záložiek

en: Add the current folder to the bookmarks
sk: Pridať aktuálny priečinok do záložiek

en: Add the selected folders to the bookmarks
sk: Pridať zvolené priečinky do záložiek

en: Remove the bookmark '%s'
sk: Odstrániť záložku '%s'

en: Bookmark '%s' cannot be removed
sk: Záložku '%s' nie je možné odstrániť

en: Remove the selected bookmark
sk: Odstrániť zvolenú záložku

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Rename...
sk: Premenovať...

note: Accessible object name for the file chooser's shortcuts pane
en: Places
sk: Umiestnenia

note: Column header for the file chooser's shortcuts pane
en: _Places
sk: _Miesta

en: _Add
sk: _Pridať

en: Add the selected folder to the Bookmarks
sk: Pridať zvolený priečinok do Záložiek

en: _Remove
sk: O_dstrániť

en: Could not select file
sk: Nepodarilo sa vybrať súbor

en: _Add to Bookmarks
sk: _Pridať do Záložiek

en: Show _Hidden Files
sk: Zobraziť _skryté súbory

en: Show _Size Column
sk: Zobraziť stĺpec v_eľkosť

en: Files
sk: Súbory

en: Name
sk: Názov

en: Size
sk: Veľkosť

en: Modified
sk: Zmenený

note: Label
en: _Name:
sk: _Názov:

en: _Browse for other folders
sk: Prechádzať _ostatné priečinky

en: Type a file name
sk: Vložte názov súboru

note: Create Folder
en: Create Fo_lder
sk: Vytvoriť _priečinok

en: _Location:
sk: _Umiestnenie:

en: Save in _folder:
sk: Uložiť do _priečinka:

en: Create in _folder:
sk: Vytvoriť v _priečinku:

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Yesterday at %H:%M
sk: Včera o %H:%M

en: Cannot change to folder because it is not local
sk: Nepodarilo sa zmeniť priečinok, pretože nie je lokálny

en: Shortcut %s already exists
sk: Skratka %s už existuje

en: Shortcut %s does not exist
sk: Skratka %s neexistuje

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
sk: Súbor s názvom "%s" už existuje. Chcete ho nahradiť?

en: The file already exists in "%s".  Replacing it will overwrite its contents.
sk: Súbor už existuje v "%s". Nahradením prepíšete jeho obsah.

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: Could not start the search process
sk: Nepodarilo sa naštartovať proces hľadania

en: The program was not able to create a connection to the indexer daemon.  Please make sure it is running.
sk: Program sa nedokázal pripojiť k indexovaciemu démonu.  Uistite sa, že je naštartovaný.

en: Could not send the search request
sk: Nepodarilo sa odoslať požiadavku na hľadanie

en: Search:
sk: Hľadať:

en: Could not mount %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť %s

note: Translators: this is shown in the feedback for Tab-completion in a file * chooser's text entry, when the user enters an invalid path.
en: Invalid path
sk: Neplatná cesta

note: translators: this text is shown when there are no completions * for something the user typed in a file chooser entry
en: No match
sk: Žiadna zhoda

note: translators: this text is shown when there is exactly one completion * for something the user typed in a file chooser entry
en: Sole completion
sk: Jediné dokončenie

note: translators: this text is shown when the text in a file chooser * entry is a complete filename, but could be continued to find * a longer match
en: Complete, but not unique
sk: Dokončené, nie jedinečné

note: Translators: this text is shown while the system is searching * for possible completions for filenames in a file chooser entry.
en: Completing...
sk: Dokončuje sa...

note: hostnames in a local_only file chooser?  user error Translators: this is shown in the feedback for Tab-completion in a * file chooser's text entry when the user enters something like * "sftp://blahblah" in an app that only supports local filenames.
en: Only local files may be selected
sk: Zvolené môžu byť len lokálne súbory

note: Another option is to complete the hostname based on the remote volumes that are mounted Translators: this is shown in the feedback for Tab-completion in a * file chooser's text entry when the user hasn't entered the first '/' * after a hostname and yet hits Tab (such as "sftp://blahblah[Tab]")
en: Incomplete hostname; end it with '/'
sk: Neúplný názov hostiteľa; ukončite ho pomocou '/'

note: Translators: this is shown in the feedback for Tab-completion in a file * chooser's text entry when the user enters a path that does not exist * and then hits Tab
en: Path does not exist
sk: Cesta neexistuje

en: Error creating folder '%s': %s
sk: Chyba pri vytváraní priečinka "%s": %s

en: Folders
sk: Priečinky

en: Fol_ders
sk: _Priečinky

en: _Files
sk: _Súbory

en: Folder unreadable: %s
sk: Nečitateľný priečinok: %s

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
sk: Súbor "%s" je umiestnený na inom počítači (na %s) a nemusí byť dostupný pre tento program.
    Naozaj ho chcete vybrať?

en: _New Folder
sk: _Nový priečinok

en: De_lete File
sk: O_dstrániť súbor

en: _Rename File
sk: Pre_menovať súbor

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
sk: Názov priečinka "%s" obsahuje znaky, ktoré nie sú povolené.

en: New Folder
sk: Nový priečinok

en: _Folder name:
sk: _Názov priečinka:

en: C_reate
sk: _Vytvoriť

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
sk: Názov súboru "%s" obsahuje znaky, ktoré nie sú povolené.

en: Error deleting file '%s': %s
sk: Chyba pri odstraňovaní súboru "%s": %s

en: Really delete file "%s"?
sk: Naozaj odstrániť súbor "%s"?

en: Delete File
sk: Odstrániť súbor

en: Error renaming file to "%s": %s
sk: Chyba pri premenovaní súboru na "%s": %s

en: Error renaming file "%s": %s
sk: Chyba pri premenovaní súboru "%s": %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
sk: Chyba pri premenovaní súboru "%s" na "%s": %s

en: Rename File
sk: Premenovať súbor

en: Rename file "%s" to:
sk: Premenovať súbor "%s" na:

en: _Rename
sk: Pre_menovať

en: _Selection:
sk: _Výber:

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
sk: Názov súboru "%s" nie je možné previesť do UTF-8. (Skúste nastaviť premennú prostredia G_FILENAME_ENCODING): %s

en: Invalid UTF-8
sk: Neplatné UTF-8

en: Name too long
sk: Názov príliš dlhý

en: Couldn't convert filename
sk: Nie je možné previesť názov súboru

note: The pointers we return for a GtkFileSystemVolume are opaque tokens; they are * really pointers to GDrive, GVolume or GMount objects.  We need an extra * token for the fake "File System" volume.  So, we'll return a pointer to * this particular string.
en: File System
sk: Súborový systém

en: Pick a Font
sk: Vyberte písmo

en: Font
sk: Písmo

note: This is the default text shown in the preview entry, though the user can set it. Remember that some fonts only have capital letters.
en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
sk: aáäbcčdďeéfghiíjklĺľž AÁÄBCČDĎEÉFGHIÍJKLĹĽŽ

en: _Family:
sk: _Rodina:

en: _Style:
sk: Š_týl:

en: Si_ze:
sk: _Veľkosť:

note: create the text entry widget
en: _Preview:
sk: _Náhľad:

en: Font Selection
sk: Výber písma

en: Gamma
sk: Gama

en: _Gamma value
sk: Hodnota _gama

note: Remove this icon source so we don't keep trying to * load it.
en: Error loading icon: %s
sk: Chyba pri načítaní ikony: %s

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
sk: Nepodarilo sa nájsť ikonu '%s'. Téma '%s'
    tiež nebola nájdená, možno ju budete musieť nainštalovať.
    Môžete ju získať z:
    	%s

en: Icon '%s' not present in theme
sk: Ikona '%s' nie je súčasťou témy

en: Failed to load icon
sk: Nepodarilo sa načítať ikonu

en: Simple
sk: Jednoduchá

[ctx: input method menu]
en: System
sk: Systémová

[ctx: input method menu]
en: System (%s)
sk: Systémová (%s)

en: Input
sk: Vstup

en: No extended input devices
sk: Žiadne rozšírené vstupné zariadenia

en: _Device:
sk: _Zariadenie:

en: Disabled
sk: Zablokované

en: Screen
sk: Obrazovka

en: Window
sk: Okno

en: _Mode:
sk: Reži_m:

note: The axis listbox
en: Axes
sk: Osi

note: Keys listbox
en: Keys
sk: Klávesy

en: _Pressure:
sk: _Tlak:

en: X _tilt:
sk: _Sklon X:

en: Y t_ilt:
sk: S_klon Y:

en: _Wheel:
sk: K_oliesko:

en: none
sk: žiaden

en: (disabled)
sk: (zablokované)

en: (unknown)
sk: (neznámy)

note: and clear button
en: Cl_ear
sk: Vy_mazať

note: Open Link
en: _Open Link
sk: _Otvoriť odkaz

note: Copy Link Address
en: Copy _Link Address
sk: Kopírovať _adresu odkazu

en: Copy URL
sk: Kopírovať URL

en: Invalid URI
sk: Neplatné URI

note: Description of --gtk-module=MODULES in --help output
en: Load additional GTK+ modules
sk: Načítať prídavné moduly GTK+

note: Placeholder in --gtk-module=MODULES in --help output
en: MODULES
sk: MODULY

note: Description of --g-fatal-warnings in --help output
en: Make all warnings fatal
sk: Zmeniť všetky upozornenia na závažné

note: Description of --gtk-debug=FLAGS in --help output
en: GTK+ debugging flags to set
sk: Ladiace príznaky GTK+, ktoré nastaviť

note: Description of --gtk-no-debug=FLAGS in --help output
en: GTK+ debugging flags to unset
sk: Ladiace príznaky GTK+, ktoré vypnúť

en: Cannot open display: %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť displej: %s

en: GTK+ Options
sk: Voľby GTK+

en: Show GTK+ Options
sk: Zobraziť voľby GTK+

en: Co_nnect
sk: Prip_ojiť

en: Connect _anonymously
sk: Pripojiť _anonymne

en: Connect as u_ser:
sk: Pripojiť ako _používateľ:

en: _Username:
sk: Po_užívateľské meno:

en: _Domain:
sk: _Doména:

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: Forget password _immediately
sk: Heslo ihneď _zabudnúť

en: Remember password until you _logout
sk: Zapamätať heslo do _odhlásenia

en: Remember _forever
sk: Zapamätať _navždy

en: Unknown Application (pid %d)
sk: Neznáma aplikácia (pid %d)

en: Unable to end process
sk: Nie je možné ukončiť proces

en: _End Process
sk: _Ukončiť proces

en: Cannot kill process with pid %d. Operation is not implemented.
sk: Nepodarilo sa zabiť proces s pid %d. Operácia nie je implementovaná.

note: translators: this string is a name for the 'less' command
en: Terminal Pager
sk: Stránkovač pre terminál

en: Top Command
sk: Príkaz top

en: Bourne Again Shell
sk: Bourne again shell

en: Bourne Shell
sk: Bourne shell

en: Z Shell
sk: Z shell

en: Cannot end process with pid %d: %s
sk: Nepodarilo sa ukončiť proces s pid %d: %s

en: Page %u
sk: Stránka %u

en: Not a valid page setup file
sk: Neplatný súbor nastavenia stránky

en: Any Printer
sk: Ľubovoľná tlačiareň

en: For portable documents
sk: Pre prenositeľné dokumenty

en: Margins:
     Left: %s %s
     Right: %s %s
     Top: %s %s
     Bottom: %s %s
sk: Okraje:
     Ľavý: %s %s
     Pravý: %s %s
     Horný: %s %s
     Spodný: %s %s

en: Manage Custom Sizes...
sk: Spravovať vlastné veľkosti...

en: _Format for:
sk: _Formát pre:

en: _Paper size:
sk: _Veľkosť papiera:

en: _Orientation:
sk: _Orientácia:

en: Page Setup
sk: Nastavenie stránky

en: Up Path
sk: Nahor

en: Down Path
sk: Nadol

en: File System Root
sk: Koreň súborového systému

en: Authentication
sk: Overenie totožnosti

en: Not available
sk: Nie je k dispozícií

en: _Save in folder:
sk: Uložiť do _priečinka:

note: translators: this string is the default job title for print * jobs. %s gets replaced by the application name, %d gets replaced * by the job number.
en: %s job #%d
sk: %s: úloha %d

[ctx: print operation status]
en: Initial state
sk: Východzí stav

[ctx: print operation status]
en: Preparing to print
sk: Pripravuje sa na tlač

[ctx: print operation status]
en: Generating data
sk: Generujú sa údaje

[ctx: print operation status]
en: Sending data
sk: Odosielajú sa údaje

[ctx: print operation status]
en: Waiting
sk: Čaká sa

[ctx: print operation status]
en: Blocking on issue
sk: Zablokované na probléme

[ctx: print operation status]
en: Printing
sk: Prebieha tlač

[ctx: print operation status]
en: Finished
sk: Tlač ukončená

[ctx: print operation status]
en: Finished with error
sk: Tlač ukončená s chybou

en: Preparing %d
sk: Pripravuje sa %d

en: Preparing
sk: Pripravuje sa

en: Printing %d
sk: Tlačí sa %d

en: Error creating print preview
sk: Chyba pri vytváraní náhľadu

en: The most probable reason is that a temporary file could not be created.
sk: Najpravdepodobnejšia príčina je, že sa nepodarilo vytvoriť dočasný súbor.

en: Error launching preview
sk: Chyba pri spustení náhľadu

en: Error printing
sk: Chyba pri tlači

en: Application
sk: Aplikácia

en: Printer offline
sk: Tlačiareň vypnutá

en: Out of paper
sk: Došiel papier

note: Translators: this is a printer status.
en: Paused
sk: Pozastavená

en: Need user intervention
sk: Vyžaduje zásah používateľa

en: Custom size
sk: Vlastná veľkosť

en: No printer found
sk: Nenájdená žiadna tlačiareň

en: Invalid argument to CreateDC
sk: Neplatný argument pre CreateDC

en: Error from StartDoc
sk: Chyba zo StartDoc

en: Not enough free memory
sk: Nedostatok voľnej pamäte

en: Invalid argument to PrintDlgEx
sk: Neplatný argument pre PrintDlgEx

en: Invalid pointer to PrintDlgEx
sk: Neplatný ukazovateľ na PrintDlgEx

en: Invalid handle to PrintDlgEx
sk: Neplatná rukoväť pre PrintDlgEx

en: Unspecified error
sk: Nešpecifikovaná chyba

en: Getting printer information failed
sk: Získavanie informácií o tlačiarni zlyhalo

en: Getting printer information...
sk: Získavanie informácií o tlačiarni...

en: Printer
sk: Tlačiareň

note: Translators: this is the header for the location column in the print dialog
en: Location
sk: Umiestnenie

note: Translators: this is the header for the printer status column in the print dialog
en: Status
sk: Stav

en: Range
sk: Rozsah

en: _All Pages
sk: Vš_etky stránky

en: C_urrent Page
sk: _Aktuálnu stránku

en: Se_lection
sk: Vý_ber

en: Pag_es:
sk: _Stránky:

en: Specify one or more page ranges,
     e.g. 1-3,7,11
sk: Uveďte jeden alebo viac rozsahov strán,
     napr. 1-3,7,11

en: Pages
sk: Stránky

en: Copies
sk: Kópií

note: FIXME chpe: too much space between Copies and spinbutton, put those 2 in a hbox and make it span 2 columns
en: Copie_s:
sk: Kópi_e:

en: C_ollate
sk: _Zhromažďovať

en: _Reverse
sk: _Opačné

en: General
sk: Všeobecné

note: Translators: These strings name the possible arrangements of * multiple pages on a sheet when printing (same as in gtkprintbackendcups.c) * multiple pages on a sheet when printing
en: Left to right, top to bottom
sk: Zľava doprava, zhora nadol

en: Left to right, bottom to top
sk: Zľava doprava, zdola nahor

en: Right to left, top to bottom
sk: Sprava doľava, zhora nadol

en: Right to left, bottom to top
sk: Sprava doľava, zdola nahor

en: Top to bottom, left to right
sk: Zhora nadol, zľava doprava

en: Top to bottom, right to left
sk: Zhora nadol, sprava doľava

en: Bottom to top, left to right
sk: Zdola nahor, zľava doprava

en: Bottom to top, right to left
sk: Zdola nahor, sprava doľava

note: Translators, this string is used to label the option in the print * dialog that controls in what order multiple pages are arranged
en: Page Ordering
sk: Poradie strán

en: Left to right
sk: Zľava doprava

en: Right to left
sk: Sprava doľava

en: Top to bottom
sk: Zhora nadol

en: Bottom to top
sk: Zdola nahor

en: Layout
sk: Rozloženie

en: T_wo-sided:
sk: O_bojstranne:

en: Pages per _side:
sk: Stránok na _stranu:

en: Page or_dering:
sk: Pora_die stránok:

en: _Only print:
sk: Tlačiť _len:

note: In enum order
en: All sheets
sk: Všetky stránky

en: Even sheets
sk: Párne stránky

en: Odd sheets
sk: Nepárne stránky

en: Sc_ale:
sk: Zväčš_enie:

en: Paper
sk: Papier

en: Paper _type:
sk: _Typ papiera:

en: Paper _source:
sk: Zd_roj papiera:

en: Output t_ray:
sk: Výstupný _zberač:

en: Or_ientation:
sk: Or_ientácia:

note: In enum order
en: Portrait
sk: Na výšku

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Reverse portrait
sk: Obrátene na výšku

en: Reverse landscape
sk: Obrátene na šírku

en: Job Details
sk: Detaily úlohy

en: Pri_ority:
sk: Pri_orita:

en: _Billing info:
sk: _Zúčtovacie info:

en: Print Document
sk: Tlačiť dokument

note: Translators: this is one of the choices for the print at option * in the print dialog
en: _Now
sk: _Teraz

en: A_t:
sk: V č_ase:

note: Translators: Ability to parse the am/pm format depends on actual locale. * You can remove the am/pm values below for your locale if they are not * supported.
en: Specify the time of print,
     e.g. 15:30, 2:35 pm, 14:15:20, 11:46:30 am, 4 pm
sk: Uveďte čas tlače,
     napríklad 15:30, 14:15:30

en: Time of print
sk: Čas tlače

en: On _hold
sk: Po_zdržané

en: Hold the job until it is explicitly released
sk: Pozdržať úlohu až do explicitného uvoľnenia

en: Add Cover Page
sk: Pridať titulnú stránku

note: Translators, this is the label used for the option in the print * dialog that controls the front cover page.
en: Be_fore:
sk: P_red:

note: Translators, this is the label used for the option in the print * dialog that controls the back cover page.
en: _After:
sk: _Za:

note: Translators: this is the tab label for the notebook tab containing * job-specific options in the print dialog
en: Job
sk: Úloha

en: Advanced
sk: Pokročilé

note: Translators: this will appear as tab label in print dialog.
en: Image Quality
sk: Kvalita obrazu

note: Translators: this will appear as tab label in print dialog.
en: Color
sk: Farba

note: Translators: this will appear as tab label in print dialog. It's a typographical term, as in "Binding and finishing"
en: Finishing
sk: Konečná úprava

en: Some of the settings in the dialog conflict
sk: Niektoré nastavenia v dialógu si odporujú

en: Print
sk: Tlačiť

en: Unable to find include file: "%s"
sk: Nepodarilo sa nájsť vkladaný súbor: "%s"

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
sk: Obrázok nebol nájdený v pixmap_path: "%s"

en: This function is not implemented for widgets of class '%s'
sk: Táto funkcia nie je implementovaná pre widget triedy "%s"

en: Select which type of documents are shown
sk: Zvoľte typy súborov pre zobrazenie

en: No item for URI '%s' found
sk: Nebola nájdená položka pre URI "%s"

en: Untitled filter
sk: Filter bez názvu

en: Could not remove item
sk: Nepodarilo sa odobrať položku

en: Could not clear list
sk: Nepodarilo sa vyčistiť položku

en: Copy _Location
sk: _Umiestnenie kópie

en: _Remove From List
sk: _Odstrániť zo zoznamu

en: _Clear List
sk: _Vyčistiť zoznam

en: Show _Private Resources
sk: Zobraziť _privátne zdroje

note: we create a placeholder menuitem, to be used in case * the menu is empty. this placeholder will stay around * for the entire lifetime of the menu, and we just hide it * when it's not used. we have to do this, and do it here, * because we need a marker for the beginning of the recent * items list, so
en: No items found
sk: Nenájdené žiadne položky

en: No recently used resource found with URI `%s'
sk: Nebol nájdený žiaden nedávny zdroj s URI "%s"

en: Open '%s'
sk: Otvoriť "%s"

en: Unknown item
sk: Neznáma položka

en: Unable to find an item with URI '%s'
sk: Nepodarilo sa nájsť položku s URI "%s"

[ctx: Stock label]
note: KEEP IN SYNC with gtkiconfactory.c stock icons, when appropriate
en: Information
sk: Informácia

[ctx: Stock label]
en: Warning
sk: Upozornenie

[ctx: Stock label]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: Stock label]
en: Question
sk: Otázka

[ctx: Stock label]
note: FIXME these need accelerators when appropriate, and * need the mnemonics to be rationalized
en: _About
sk: _O programe

[ctx: Stock label]
en: _Add
sk: P_ridať

[ctx: Stock label]
en: _Apply
sk: Po_užiť

[ctx: Stock label]
en: _Bold
sk: _Tučné

[ctx: Stock label]
en: _Cancel
sk: _Zrušiť

[ctx: Stock label]
en: _Clear
sk: Vy_mazať

[ctx: Stock label]
en: _Close
sk: Za_vrieť

[ctx: Stock label]
en: C_onnect
sk: Prip_ojiť

[ctx: Stock label]
en: _Convert
sk: _Previesť

[ctx: Stock label]
en: _Copy
sk: _Kopírovať

[ctx: Stock label]
en: Cu_t
sk: Vystri_hnúť

[ctx: Stock label]
en: _Delete
sk: O_dstrániť

[ctx: Stock label]
en: _Discard
sk: _Zahodiť

[ctx: Stock label]
en: _Disconnect
sk: O_dpojiť

[ctx: Stock label]
en: _Execute
sk: _Vykonať

[ctx: Stock label]
en: _Edit
sk: _Upraviť

[ctx: Stock label]
en: _Find
sk: _Nájsť

[ctx: Stock label]
en: Find and _Replace
sk: Nájsť a na_hradiť

[ctx: Stock label]
en: _Floppy
sk: _Disketa

[ctx: Stock label]
en: _Fullscreen
sk: _Celá obrazovka

[ctx: Stock label]
en: _Leave Fullscreen
sk: _Opustiť celú obrazovku

[ctx: Stock label, navigation]
note: This is a navigation label as in "go to the bottom of the page"
en: _Bottom
sk: _Spodný

[ctx: Stock label, navigation]
note: This is a navigation label as in "go to the first page"
en: _First
sk: _Prvý

[ctx: Stock label, navigation]
note: This is a navigation label as in "go to the last page"
en: _Last
sk: P_osledný

[ctx: Stock label, navigation]
note: This is a navigation label as in "go to the top of the page"
en: _Top
sk: _Vrchný

[ctx: Stock label, navigation]
note: This is a navigation label as in "go back"
en: _Back
sk: _Späť

[ctx: Stock label, navigation]
note: This is a navigation label as in "go down"
en: _Down
sk: _Dole

[ctx: Stock label, navigation]
note: This is a navigation label as in "go forward"
en: _Forward
sk: Ď_alej

[ctx: Stock label, navigation]
note: This is a navigation label as in "go up"
en: _Up
sk: _Hore

[ctx: Stock label]
en: _Harddisk
sk: _Pevný disk

[ctx: Stock label]
en: _Help
sk: _Pomocník

[ctx: Stock label]
en: _Home
sk: _Domov

[ctx: Stock label]
en: Increase Indent
sk: Zväčšiť odsadenie

[ctx: Stock label]
en: Decrease Indent
sk: Zmenšiť odsadenie

[ctx: Stock label]
en: _Information
sk: _Informácie

[ctx: Stock label]
en: _Italic
sk: _Kurzíva

[ctx: Stock label]
en: _Jump to
sk: _Prejsť na

[ctx: Stock label]
note: This is about text justification, "centered text"
en: _Center
sk: Na _stred

[ctx: Stock label]
note: This is about text justification
en: _Fill
sk: V_yplniť

[ctx: Stock label]
note: This is about text justification, "left-justified text"
en: _Left
sk: Doľa_va

[ctx: Stock label]
note: This is about text justification, "right-justified text"
en: _Right
sk: Do_prava

[ctx: Stock label, media]
note: Media label, as in "fast forward"
en: _Forward
sk: Do_predu

[ctx: Stock label, media]
note: Media label, as in "next song"
en: _Next
sk: _Nasledujúci

[ctx: Stock label, media]
note: Media label, as in "pause music"
en: P_ause
sk: P_auza

[ctx: Stock label, media]
note: Media label, as in "play music"
en: _Play
sk: _Hrať

[ctx: Stock label, media]
note: Media label, as in  "previous song"
en: Pre_vious
sk: Pre_dchádzajúci

[ctx: Stock label, media]
note: Media label
en: _Record
sk: _Záznam

[ctx: Stock label, media]
note: Media label
en: R_ewind
sk: Pr_evinúť

[ctx: Stock label, media]
note: Media label
en: _Stop
sk: _Zastaviť

[ctx: Stock label]
en: _Network
sk: _Sieť

[ctx: Stock label]
en: _New
sk: _Nový

[ctx: Stock label]
en: _No
sk: _Nie

[ctx: Stock label]
en: _OK
sk: _Ok

[ctx: Stock label]
en: _Open
sk: _Otvoriť

[ctx: Stock label]
note: Page orientation
en: Landscape
sk: Na šírku

[ctx: Stock label]
note: Page orientation
en: Portrait
sk: Na výšku

[ctx: Stock label]
note: Page orientation
en: Reverse landscape
sk: Obrátene na šírku

[ctx: Stock label]
note: Page orientation
en: Reverse portrait
sk: Obrátene na výšku

[ctx: Stock label]
en: Page Set_up
sk: Nastavenie _stránky

[ctx: Stock label]
en: _Paste
sk: _Vložiť

[ctx: Stock label]
en: _Preferences
sk: Nas_tavenia

[ctx: Stock label]
en: _Print
sk: _Tlačiť

[ctx: Stock label]
en: Print Pre_view
sk: Ná_hľad pred tlačou

[ctx: Stock label]
en: _Properties
sk: _Vlastnosti

[ctx: Stock label]
en: _Quit
sk: _Koniec

[ctx: Stock label]
en: _Redo
sk: _Opakovať vrátené

[ctx: Stock label]
en: _Refresh
sk: _Obnoviť

[ctx: Stock label]
en: _Remove
sk: O_dstrániť

[ctx: Stock label]
en: _Revert
sk: Vrá_tiť

[ctx: Stock label]
en: _Save
sk: _Uložiť

[ctx: Stock label]
en: Save _As
sk: Uložiť _ako

[ctx: Stock label]
en: Select _All
sk: Vybrať _všetko

[ctx: Stock label]
en: _Color
sk: _Farba

[ctx: Stock label]
en: _Font
sk: _Písmo

[ctx: Stock label]
note: Sorting direction
en: _Ascending
sk: _Vzostupne

[ctx: Stock label]
note: Sorting direction
en: _Descending
sk: _Zostupne

[ctx: Stock label]
en: _Spell Check
sk: _Kontrola pravopisu

[ctx: Stock label]
en: _Stop
sk: _Zastaviť

[ctx: Stock label]
note: Font variant
en: _Strikethrough
sk: _Prečiarknuté

[ctx: Stock label]
en: _Undelete
sk: _Zrušiť odstránenie

[ctx: Stock label]
note: Font variant
en: _Underline
sk: Po_dčiarknuté

[ctx: Stock label]
en: _Undo
sk: Vrátiť _späť

[ctx: Stock label]
en: _Yes
sk: Án_o

[ctx: Stock label]
note: Zoom
en: _Normal Size
sk: _Normálna veľkosť

[ctx: Stock label]
note: Zoom
en: Best _Fit
sk: _Prispôsobiť

[ctx: Stock label]
en: Zoom _In
sk: Z_väčšiť

[ctx: Stock label]
en: Zoom _Out
sk: Z_menšiť

en: Unknown error when trying to deserialize %s
sk: Neznáma chyba pri pokuse o deserializovanie %s

en: No deserialize function found for format %s
sk: Nenájdená funkcia ne deserializovanie pre formát %s

en: Both "id" and "name" were found on the <%s> element
sk: Oba atribúty "id" aj "name" boli nájdené na elemente <%s>

en: The attribute "%s" was found twice on the <%s> element
sk: Atribút "%s" bol na elemente <%s> nájdený dvakrát

en: <%s> element has invalid id "%s"
sk: Element <%s> má neplatné id "%s"

en: <%s> element has neither a "name" nor an "id" attribute
sk: Element <%s> nemá ani "name" ani "id" atribút

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
sk: Atribút "%s" sa opakuje dvakrát na tom istom elemente <%s>

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
sk: Atribút "%s" je v tomto kontexte neplatný pre element <%s>

en: Tag "%s" has not been defined.
sk: Značka "%s" nebola definovaná.

en: Anonymous tag found and tags can not be created.
sk: Bola nájdená anonymná značka a značky sa nemôžu vytvárať.

en: Tag "%s" does not exist in buffer and tags can not be created.
sk: Značka "%s" v zásobníku neexistuje a značky sa nemôžu vytvárať.

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
sk: Element <%s> nie je povolený po <%s>

en: "%s" is not a valid attribute type
sk: "%s" nie je platný typ atribútu

en: "%s" is not a valid attribute name
sk: "%s" nie je platná hodnota atribútu

en: "%s" could not be converted to a value of type "%s" for attribute "%s"
sk: Hodnota "%s" nemôže byť prevedená na hodnotu typu "%s" pre atribút "%s"

en: "%s" is not a valid value for attribute "%s"
sk: "%s" nie je platná hodnota pre atribút "%s"

en: Tag "%s" already defined
sk: Značka "%s" je už definovaná

en: Tag "%s" has invalid priority "%s"
sk: Značka "%s" má neplatnú prioritu "%s"

en: Outermost element in text must be <text_view_markup> not <%s>
sk: Vonkajší element v texte musí byť <text_view_markup> a nie <%s>

en: A <%s> element has already been specified
sk: Element <%s> už bol raz uvedený

en: A <text> element can't occur before a <tags> element
sk: Element <text> sa nemôže vyskytovať pred elementom <tags>

en: Serialized data is malformed
sk: Serializované údaje sú zdeformované

en: Serialized data is malformed. First section isn't GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001
sk: Serializované údaje zú zdeformované. Prvá sekcia nie je GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001

en: LRM _Left-to-right mark
sk: Značka _zľava doprava (LRM)

en: RLM _Right-to-left mark
sk: Značka s_prava doľava (RLM)

en: LRE Left-to-right _embedding
sk: _Vkladanie zľava doprava (LRE)

en: RLE Right-to-left e_mbedding
sk: V_kladanie sprava doľava (RLE)

en: LRO Left-to-right _override
sk: _Prepisovanie zľava doprava (LRO)

en: RLO Right-to-left o_verride
sk: Pr_episovanie sprava doľava (RLO)

en: PDF _Pop directional formatting
sk: Smerované formátovanie _pop (PDF)

en: ZWS _Zero width space
sk: Medzera s _nulovou šírkou (ZWS)

en: ZWJ Zero width _joiner
sk: _Spojovník s nulovou šírkou (ZWJ)

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
sk: Nesp_ojovník s nulovou šírkou (ZWNJ)

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
sk: Nepodarilo sa nájsť knižnicu pre témy v module_path: "%s",

en: --- No Tip ---
sk: --- Bez rady ---

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
sk: Neočakávaná začiatočná značka "%s" na riadku %d znaku %d

en: Unexpected character data on line %d char %d
sk: Neočakávané znakové dáta na riadku %d znaku %d

en: Empty
sk: Prázdne

en: Volume
sk: Hlasitosť

en: Turns volume down or up
sk: Pridá alebo uberie hlasitosť

en: Adjusts the volume
sk: Upraví hlasitosť

en: Volume Down
sk: Ubrať hlasitosť

en: Decreases the volume
sk: Zníži hlasitosť

en: Volume Up
sk: Pridať hlasitosť

en: Increases the volume
sk: Zvýši hlasitosť

en: Muted
sk: Umlčané

en: Full Volume
sk: Hlasitosť naplno

[ctx: paper size]
en: A3 Extra
sk: A3 extra

[ctx: paper size]
en: A4 Extra
sk: A4 extra

[ctx: paper size]
en: A4 Tab
sk: A4 tab

[ctx: paper size]
en: A5 Extra
sk: A5 extra

[ctx: paper size]
en: B5 Extra
sk: B5 extra

[ctx: paper size]
en: C8
sk: C6

[ctx: paper size]
en: DL Envelope
sk: Obálka DL

[ctx: paper size]
en: Choukei 2 Envelope
sk: Obálka Choukei 2

[ctx: paper size]
en: Choukei 3 Envelope
sk: Obálka Choukei 3

[ctx: paper size]
en: Choukei 4 Envelope
sk: Obálka Choukei 4

[ctx: paper size]
en: hagaki (postcard)
sk: hagaki (pohľadnica)

[ctx: paper size]
en: kahu Envelope
sk: Obálka kahu

[ctx: paper size]
en: kaku2 Envelope
sk: Obálka kaku2

[ctx: paper size]
en: oufuku (reply postcard)
sk: oufuku (spiatočná pohľadnica)

[ctx: paper size]
en: you4 Envelope
sk: Obálka you4

[ctx: paper size]
en: 6x9 Envelope
sk: Obálka 6x9

[ctx: paper size]
en: 7x9 Envelope
sk: Obálka 7x9

[ctx: paper size]
en: 9x11 Envelope
sk: Obálka 9x11

[ctx: paper size]
en: a2 Envelope
sk: Obálka a2

[ctx: paper size]
en: c5 Envelope
sk: Obálka c5

[ctx: paper size]
en: European edp
sk: Európske edp

[ctx: paper size]
en: FanFold European
sk: Európsky FanFold

[ctx: paper size]
en: FanFold US
sk: Americký FanFold

[ctx: paper size]
en: FanFold German Legal
sk: Nemecký FanFold Legal

[ctx: paper size]
en: Index 4x6 (postcard)
sk: Index 4x6 (pohľadnica)

[ctx: paper size]
en: Invoice
sk: Faktúra

[ctx: paper size]
en: US Legal
sk: Americký Legal

[ctx: paper size]
en: US Legal Extra
sk: Americký Legal extra

[ctx: paper size]
en: US Letter
sk: Americký Letter

[ctx: paper size]
en: US Letter Extra
sk: Americký Letter extra

[ctx: paper size]
en: US Letter Plus
sk: Americký Letter plus

[ctx: paper size]
en: Monarch Envelope
sk: Obálka Monarch

[ctx: paper size]
en: #10 Envelope
sk: Obálka #10

[ctx: paper size]
en: #11 Envelope
sk: Obálka #11

[ctx: paper size]
en: #12 Envelope
sk: Obálka #12

[ctx: paper size]
en: #14 Envelope
sk: Obálka #14

[ctx: paper size]
en: #9 Envelope
sk: Obálka #9

[ctx: paper size]
en: Personal Envelope
sk: Osobná obálka

[ctx: paper size]
en: Wide Format
sk: Široký formát

[ctx: paper size]
en: Invite Envelope
sk: Uvítacia obálka

[ctx: paper size]
en: Italian Envelope
sk: Talianska obálka

[ctx: paper size]
en: Postfix Envelope
sk: Obálka postfix

[ctx: paper size]
en: Small Photo
sk: Malá fotografia

[ctx: paper size]
en: prc1 Envelope
sk: Obálka prc1

[ctx: paper size]
en: prc10 Envelope
sk: Obálka prc10

[ctx: paper size]
en: prc2 Envelope
sk: Obálka prc2

[ctx: paper size]
en: prc3 Envelope
sk: Obálka prc3

[ctx: paper size]
en: prc4 Envelope
sk: Obálka prc4

[ctx: paper size]
en: prc5 Envelope
sk: Obálka prc5

[ctx: paper size]
en: prc6 Envelope
sk: Obálka prc6

[ctx: paper size]
en: prc7 Envelope
sk: Obálka prc7

[ctx: paper size]
en: prc8 Envelope
sk: Obálka prc8

en: different idatas found for symlinked '%s' and '%s'
sk: pre mäkko zviazané "%s" a "%s" nájdené rôzne idata

en: Failed to write header
sk: Nepodarilo sa uložiť hlavičku

en: Failed to write hash table
sk: Nepodarilo sa uložiť hešovaciu tabuľku

en: Failed to write folder index
sk: Nepodarilo sa zapísať index priečinka

en: Failed to rewrite header
sk: Nepodarilo sa prepísať hlavičku

en: Failed to open file %s : %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor '%s': %s

en: Failed to write cache file: %s
sk: Nepodarilo sa zapísať súbor úložiska: %s

en: The generated cache was invalid.
sk: Vygenerované úložisko bolo neplatné.

en: Could not rename %s to %s: %s, removing %s then.
sk: Nepodarilo sa premenovať %s na %s: %s, takže %s bude vymazaný.

en: Could not rename %s to %s: %s
sk: Nepodarilo sa premenovať %s na %s: %s

en: Could not rename %s back to %s: %s.
sk: Nepodarilo sa premenovať %s naspäť na %s: %s

en: Cache file created successfully.
sk: Úložisko ikon úspešne vytvorené.

en: Overwrite an existing cache, even if up to date
sk: Prepísať existujúce úložisko, aj keď je aktuálne

en: Don't check for the existence of index.theme
sk: Neoverovať existenciu index.theme

en: Don't include image data in the cache
sk: Do úložiska nezahrnúť obrázkové údaje

en: Output a C header file
sk: Vytvoriť C hlavičkový súbor

en: Turn off verbose output
sk: Vypnúť ukecaný výstup

en: Validate existing icon cache
sk: Overiť existujúce úložisko ikon

en: File not found: %s
sk: Súbor nenájdený: %s

en: Not a valid icon cache: %s
sk: Nie je platné úložisko ikon: %s

en: No theme index file.
sk: Žiaden indexový súbor témy.

en: No theme index file in '%s'.
    If you really want to create an icon cache here, use --ignore-theme-index.
sk: Žiaden indexový súbor témy v "%s".
    Ak tu naozaj chcete vytvoriť úložisko ikon, použite --ignore-theme-index.

note: ID
en: Amharic (EZ+)
sk: Amharický (EZ+)

note: ID
en: Cyrillic (Transliterated)
sk: Azbuka (prepísaná)

note: ID
en: Inuktitut (Transliterated)
sk: Inuktitut (prepísaná)

note: ID
en: Multipress
sk: Multitlakový

note: ID
en: Thai-Lao
sk: Thajský

note: ID
en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
sk: Tigrigna-Eritrejský (EZ+)

note: ID
en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
sk: Tigrigna-Etiópsky (EZ+)

note: ID
en: Vietnamese (VIQR)
sk: Vietnamský (VIQR)

note: ID
en: X Input Method
sk: Metóda vstupu X

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Authentication is required to get a file from %s
sk: Na získanie súboru z %s je potrebné overenie totožnosti

en: Authentication is required to print document '%s' on printer %s
sk: Na vytlačenie dokumentu '%s' na tlačiarni %s je potrebné overenie totožnosti

en: Authentication is required to print a document on %s
sk: Na vytlačenie dokumentu na tlačiarni %s je potrebné overenie totožnosti

en: Authentication is required to get attributes of job '%s'
sk: Na získanie vlastností úlohy '%s' je potrebné overenie totožnosti

en: Authentication is required to get attributes of a job
sk: Na získanie vlastností úlohy je potrebné overenie totožnosti

en: Authentication is required to get attributes of printer %s
sk: Na získanie vlastností tlačiarne %s je potrebné overenie totožnosti

en: Authentication is required to get attributes of a printer
sk: Na získanie vlastností tlačiarne je potrebné overenie totožnosti

en: Authentication is required to get default printer of %s
sk: Na zistenie predvolenej tlačiarne pre %s je potrebné overenie totožnosti

en: Authentication is required to get printers from %s
sk: Na získanie tlačiarní z %s je potrebné overenie totožnosti

en: Authentication is required on %s
sk: Je potrebné overenie totožnosti na %s

en: Domain:
sk: Doména:

en: Authentication is required to print document '%s'
sk: Na vytlačenie dokumentu '%s' je potrebné overenie totožnosti

en: Authentication is required to print this document on printer %s
sk: Na vytlačenie tohto dokumentu na tlačiarni %s je potrebné overenie totožnosti

en: Authentication is required to print this document
sk: Na vytlačenie tohto dokumentu je potrebné overenie totožnosti

en: Printer '%s' is low on toner.
sk: Tlačiareň '%s' má málo tonera.

en: Printer '%s' has no toner left.
sk: Tlačiarni '%s' sa minul toner.

note: Translators: "Developer" like on photo development context
en: Printer '%s' is low on developer.
sk: Tlačiareň '%s' má málo vývojky.

note: Translators: "Developer" like on photo development context
en: Printer '%s' is out of developer.
sk: Tlačiarni '%s' sa minula vývojka.

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Printer '%s' is low on at least one marker supply.
sk: Tlačiareň '%s' má málo minimálne jednej farby.

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Printer '%s' is out of at least one marker supply.
sk: Tlačiarni '%s' sa minula minimálen jedna farba.

en: The cover is open on printer '%s'.
sk: Kryt tlačiarne '%s' je otvorený.

en: The door is open on printer '%s'.
sk: Dvierka tlačiarne '%s' sú otvorené.

en: Printer '%s' is low on paper.
sk: Tlačiareň '%s' má málo papiera.

en: Printer '%s' is out of paper.
sk: Tlačiarni '%s' sa minul papier.

en: Printer '%s' is currently off-line.
sk: Tlačiareň '%s' je vypnutá.

en: Printer '%s' may not be connected.
sk: Tlačiareň '%s' asi nie je pripojená.

en: There is a problem on printer '%s'.
sk: Na tlačiarni '%s' sa vyskytol problém.

note: Translators: this is a printer status.
en: Paused ; Rejecting Jobs
sk: Pozastavená, odmieta úlohy

note: Translators: this is a printer status.
en: Rejecting Jobs
sk: Odmieta úlohy

en: Two Sided
sk: Obojstranne

en: Paper Type
sk: Typ papiera

en: Paper Source
sk: Zdroj papiera

en: Output Tray
sk: Výstupné úložisko

en: Resolution
sk: Rozlíšenie

en: GhostScript pre-filtering
sk: Predfiltrovanie GhostScriptom

en: One Sided
sk: Jednostranne

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Long Edge (Standard)
sk: Dlhý okraj (štandard)

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Short Edge (Flip)
sk: Krátky okraj (prevrátiť)

note: Translators: this is an option of "Paper Source"
en: Auto Select
sk: Automatický výber

note: Translators: this is an option of "Paper Source" Translators: this is an option of "Resolution"
en: Printer Default
sk: Predvolené v tlačiarni

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Embed GhostScript fonts only
sk: Vložiť len GhostScriptové fonty

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 1
sk: Previesť na PS level 1

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 2
sk: Previesť na PS level 2

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: No pre-filtering
sk: Žiadne predfiltrovanie

note: Translators: "Miscellaneous" is the label for a button, that opens up an extra panel of settings in a print dialog.
en: Miscellaneous
sk: Rôzne

note: Translators: These strings name the possible values of the * job priority option in the print dialog
en: Urgent
sk: Urgentná

en: High
sk: Vysoká

en: Medium
sk: Stredná

en: Low
sk: Nízka

note: Cups specific, non-ppd related settings Translators, this string is used to label the pages-per-sheet option * in the print dialog
en: Pages per Sheet
sk: Stránok na list

note: Translators, this string is used to label the job priority option * in the print dialog
en: Job Priority
sk: Priorita úlohy

note: Translators, this string is used to label the billing info entry * in the print dialog
en: Billing Info
sk: Zúčtovacie info

note: Translators, these strings are names for various 'standard' cover * pages that the printing system may support.
en: None
sk: (žiadne)

en: Classified
sk: Prísne tajný

en: Confidential
sk: Dôverný

en: Secret
sk: Tajný

en: Standard
sk: Štandardný

en: Top Secret
sk: Najtajnejší

en: Unclassified
sk: Nezaradený

note: Translators, this is the label used for the option in the print * dialog that controls the front cover page.
en: Before
sk: Pred

note: Translators, this is the label used for the option in the print * dialog that controls the back cover page.
en: After
sk: Za

note: Translators: this is the name of the option that controls when * a print job is printed. Possible values are 'now', a specified time, * or 'on hold'
en: Print at
sk: Kedy tlačiť

note: Translators: this is the name of the option that allows the user * to specify a time when a print job will be printed.
en: Print at time
sk: Čas tlače

note: Translators: this format is used to display a custom paper * size. The two placeholders are replaced with the width and height * in points. E.g: "Custom 230.4x142.9"
en: Custom %sx%s
sk: Vlastná - %sx%s

note: default filename used for print-to-file
en: output.%s
sk: vystup.%s

en: Print to File
sk: Tlačiť do súboru

en: Pages per _sheet:
sk: Stránok na _list:

en: File
sk: Súbor

en: _Output format
sk: _Výstupný formát

en: Print to LPR
sk: Tlač na LPR

en: Pages Per Sheet
sk: Stránok na List

en: Command Line
sk: Príkazový riadok

note: SUN_BRANDING
en: printer offline
sk: tlačiareň odpojená

note: SUN_BRANDING
en: ready to print
sk: pripravená na tlač

note: SUN_BRANDING
en: processing job
sk: spracúva úlohu

note: SUN_BRANDING
en: paused
sk: pozastavená

note: SUN_BRANDING
en: unknown
sk: neznámy

note: default filename used for print-to-test
en: test-output.%s
sk: vystup-test.%s

en: Print to Test Printer
sk: Vytlačiť na skúšobnej tlačiarni

en: Could not get information for file '%s': %s
sk: Nepodarilo sa určiť formát súboru obrázku pre "%s": %s
