gtk+ - en to rw translation catalogue (27 entries)

note: Placeholder in --class=CLASS in --help output
en: CLASS
rw: ishuri,urwego

note: Placeholder in --name=NAME in --help output
en: NAME
rw: Izina

note: Placeholder in --display=DISPLAY in --help output
en: DISPLAY
rw: Kwerekana

note: Placeholder in --screen=SCREEN in --help output
en: SCREEN
rw: Ikirahuri

note: Placeholder in --max-colors=COLORS in --help output
en: COLORS
rw: amabara

en: Color Selection
rw: gutoranya ibara

en: Desktop
rw: Ibiro

en: (None)
rw: (ntacyo)

en: Other...
rw: Ikindi...

en: Invalid file name
rw: Izina ry'idosiye siryo

en: Remove
rw: Gukuraho

en: Rename...
rw: Guhindura Izina

en: Files
rw: amadosiye

en: Name
rw: izina

en: Size
rw: Ingano

en: Modified
rw: cya/byahinduwe

en: Unknown
rw: Itazwi

en: New Folder
rw: ikidanago gishya

en: Font
rw: Umukono

en: Gamma
rw: Gama

en: Input
rw: ibyinjizwa

en: Disabled
rw: Yahagaritswe

en: Screen
rw: Ikirahuri

en: Window
rw: Idirishya

en: none
rw: nta na kimwe

note: Placeholder in --gtk-module=MODULES in --help output
en: MODULES
rw: Modire

en: Empty
rw: kirimo ubusa
