gtk+-properties.HEAD - en to lv translation catalogue (2234 entries)

en: Display
lv: Displejs

en: Cursor type
lv: Kursora tips

en: Standard cursor type
lv: Standarta kursora tips

en: Display of this cursor
lv: Šī kursora attēlojums

en: Device Display
lv: Ierīces displejs

en: Display which the device belongs to
lv: Displejs, kuram pieder ierīce

en: Device manager
lv: Ierīču pārvaldnieks

en: Device manager which the device belongs to
lv: Ierīces pārvaldnieks, kuram pieder ierīce

en: Device name
lv: Ierīces nosaukums

en: Device type
lv: Ierīces tips

en: Device role in the device manager
lv: Ierīces loma ierīču pārvaldniekā

en: Associated device
lv: Asociētā ierīce

en: Associated pointer or keyboard with this device
lv: Asociētais rādītājs vai tastatūra šai ierīcei

en: Input source
lv: Ievades avots

en: Source type for the device
lv: Avota tips šai ierīcei

en: Input mode for the device
lv: Ievades režīms ierīcei

en: Whether the device has a cursor
lv: Vai ierīcei ir kursors

en: Whether there is a visible cursor following device motion
lv: Vai ir redzams kursors, kas seko ierīces kustībai

en: Number of axes in the device
lv: Asu skaits ierīcē

en: Vendor ID
lv: Pārdevēja ID

en: Product ID
lv: Produkta ID

en: Seat
lv: Vieta

en: Number of concurrent touches
lv: Vienlaicīgo pieskārienu skaits

en: Axes
lv: Asis

en: Tool
lv: Rīks

en: The tool that is currently used with this device
lv: Rīks, ko pašlaik izmanto ar šo ierīci

en: Display for the device manager
lv: Ierīču pārvaldnieka displejs

en: Default Display
lv: Noklusētais displejs

en: The default display for GDK
lv: Noklusētais GDK displejs

en: The GDK display used to create the GL context
lv: GDK displejs, ko izmanto GL konteksta izveidošanai

en: Window
lv: Logs

en: The GDK window bound to the GL context
lv: GDK logs, pie kā piesaistīt GL kontekstu

en: Shared context
lv: Koplietotais konteksts

en: The GL context this context shares data with
lv: GL konteksts, ar ko šis kontekst koplieto datus

en: Font options
lv: Fonta opcijas

en: The default font options for the screen
lv: Ekrāna noklusētā fonta opcijas

en: Font resolution
lv: Fonta izšķirtspēja

en: The resolution for fonts on the screen
lv: Ekrāna fontu izšķirtspēja

en: Cursor
lv: Kursors

en: Opcode
lv: Operācijas kods

en: Opcode for XInput2 requests
lv: Operācijas kods XInput2 pieprasījumiem

en: Major
lv: Lielais

en: Major version number
lv: Lielais versijas numurs

en: Minor
lv: Mazais

en: Minor version number
lv: Mazais versijas numurs

en: Device ID
lv: Ierīces ID

en: Device identifier
lv: Ierīces identifikators

en: Cell renderer
lv: Šūnas attēlotājs

en: The cell renderer represented by this accessible
lv: Šūnas attēlotājs, ko reprezentē šis pieejamības objekts

en: Name
lv: Nosaukums

en: A unique name for the action.
lv: Unikāls darbības nosaukums.

en: Label
lv: Iezīme

en: The label used for menu items and buttons that activate this action.
lv: Iezīme, ko izmanto izvēļņu vienumiem un pogām, kas aktivizē šo darbību.

en: Short label
lv: Īsa iezīme

en: A shorter label that may be used on toolbar buttons.
lv: Īsāka iezīme, ko var izmantot rīkjoslas pogām.

en: Tooltip
lv: Paskaidre

en: A tooltip for this action.
lv: Paskaidre šai darbībai.

en: Stock Icon
lv: Krājuma ikona

en: The stock icon displayed in widgets representing this action.
lv: Krājuma ikona, kas attēlota logdaļā, reprezentējot šo darbību.

en: The GIcon being displayed
lv: GIcon, ko attēlo

en: Icon Name
lv: Ikonas nosaukums

en: The name of the icon from the icon theme
lv: Ikonas nosaukums no ikonas motīva

en: Visible when horizontal
lv: Redzams, kad horizontāls

en: Whether the toolbar item is visible when the toolbar is in a horizontal orientation.
lv: Vai rīkjoslas rīks ir redzams, kad rīkjosla atrodas horizontālā stāvoklī.

en: Visible when overflown
lv: Redzams, kad pārklājas

en: When TRUE, toolitem proxies for this action are represented in the toolbar overflow menu.
lv: Kad PATIESS, rīkjoslas rīka starpnieki šai darbībai tiek pārstāvēti rīkjoslas pārklājuma izvēlnē.

en: Visible when vertical
lv: Redzams, kad vertikāls

en: Whether the toolbar item is visible when the toolbar is in a vertical orientation.
lv: Vai rīkjoslas rīks ir redzams, kad rīkjosla atrodas vertikālā stāvoklī.

en: Is important
lv: Ir svarīgs

en: Whether the action is considered important. When TRUE, toolitem proxies for this action show text in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ mode.
lv: Vai darbība tiek uzskatīta par svarīgu. Ja PATIESS, rīka instrumenta starpnieks šai darbībai rāda tekstu GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ režīmā.

en: Hide if empty
lv: Slēpt, ja tukšs

en: When TRUE, empty menu proxies for this action are hidden.
lv: Ja PATIESS, tukši izvēļņu starpnieki šai darbībai ir slēpti.

en: Sensitive
lv: Jutīga

en: Whether the action is enabled.
lv: Vai darbība ir aktivēta.

en: Visible
lv: Redzama

en: Whether the action is visible.
lv: Vai darbība ir redzama.

en: Action Group
lv: Darbības grupa

en: The GtkActionGroup this GtkAction is associated with, or NULL (for internal use).
lv: GtkActionGroup ar ko šis GtkAction ir saistīts, vai NULLE (iekšējai izmantošanai).

en: Always show image
lv: Vienmēr rādīt attēlu

en: Whether the image will always be shown
lv: Vai attēls vienmēr būs redzams

en: A name for the action group.
lv: Darbības grupas nosaukums.

en: Whether the action group is enabled.
lv: Vai darbības grupa ir aktivēta.

en: Whether the action group is visible.
lv: Vai darbības grupa ir redzama.

en: Accelerator Group
lv: Paātrinātāju grupa

en: The accelerator group the actions of this group should use.
lv: Paātrinātāju grupa, kuras jāizmanto šīs grupas darbībām.

en: Related Action
lv: Saistīta darbība

en: The action this activatable will activate and receive updates from
lv: Darbība, ko šis aktivējamais aktivēs un no kā saņems atjauninājumus

en: Use Action Appearance
lv: Lietot darbības izskatu

en: Whether to use the related actions appearance properties
lv: Vai lietot saistītās darbību izskata īpašības

en: Horizontal alignment
lv: Horizontālā līdzināšana

en: Horizontal position of child in available space. 0.0 is left aligned, 1.0 is right aligned
lv: Horizontālā bērna pozīcija pieejamajā telpā. 0.0 ir pa kreisi līdzināts, 1.0 pa labi līdzināts

en: Vertical alignment
lv: Vertikālā līdzināšana

en: Vertical position of child in available space. 0.0 is top aligned, 1.0 is bottom aligned
lv: Vertikālā bērna pozīcija pieejamajā telpā. 0.0 ir pret augšu līdzināts, 1.0 pret apakšu līdzināts

en: Horizontal scale
lv: Horizontālais mērogs

en: If available horizontal space is bigger than needed for the child, how much of it to use for the child. 0.0 means none, 1.0 means all
lv: Ja pieejamā horizontālā telpa ir lielāka nekā nepieciešams bērnam, cik daudz no tās lietot bērnam. 0.0 nozīmē necik, 1.0 nozīmē visu

en: Vertical scale
lv: Vertikālais mērogs

en: If available vertical space is bigger than needed for the child, how much of it to use for the child. 0.0 means none, 1.0 means all
lv: Ja pieejamā vertikālā telpa ir lielāka nekā nepieciešams bērnam, cik daudz no tās lietot bērnam. 0.0 nozīmē necik, 1.0 nozīmē visu

en: Top Padding
lv: Augšējais papildinājums

en: The padding to insert at the top of the widget.
lv: Papildinājums, ko ievietot logdaļas augšpusē.

en: Bottom Padding
lv: Apakšas papildinājums

en: The padding to insert at the bottom of the widget.
lv: Papildinājums, ko ievietot logdaļas apakšā.

en: Left Padding
lv: Kreisais papildinājums

en: The padding to insert at the left of the widget.
lv: Papildinājums, ko ievietot kreisajā logdaļas pusē.

en: Right Padding
lv: Labais papildinājums

en: The padding to insert at the right of the widget.
lv: Papildinājums, ko ievietot labajā logdaļas pusē.

en: Arrow direction
lv: Bultas virziens

en: The direction the arrow should point
lv: Virziens, uz kuru bultai būtu jārāda

en: Arrow shadow
lv: Bultas ēna

en: Appearance of the shadow surrounding the arrow
lv: Ēnas parādīšanās ap bultu

en: Arrow Scaling
lv: Bultu mērogs

en: Amount of space used up by arrow
lv: Bultiņu izmantotās vietas daudzums

en: Has Opacity Control
lv: Ir necaurredzamības kontrole

en: Whether the color selector should allow setting opacity
lv: Vai krāsu selektoram būt jāļauj iestatīt necaurredzamība

en: Has palette
lv: Ir palete

en: Whether a palette should be used
lv: Vai būtu jālieto palete

en: Current Color
lv: Pašreizējā krāsa

en: The current color
lv: Pašreizējā krāsa

en: Current Alpha
lv: Pašreizējā alfa

en: The current opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
lv: Pašreizējā necaurredzamības vērtība (0 pilnībā caurspīdīgs, 65535 pilnībā necaurredzams)

en: Current RGBA
lv: Pašreizējā RGBA

en: The current RGBA color
lv: Pašreizējā RGBA krāsa

en: Color Selection
lv: Krāsu izlase

en: The color selection embedded in the dialog.
lv: Logā iekļautā krāsu izlase.

en: OK Button
lv: Poga “Labi”

en: The OK button of the dialog.
lv: Dialoglodziņa “Labi” poga.

en: Cancel Button
lv: Poga “Atcelt”

en: The cancel button of the dialog.
lv: Dialoglodziņa “Atcelt” poga.

en: Help Button
lv: Poga “Palīdzība”

en: The help button of the dialog.
lv: Dialoglodziņa “Palīdzība” poga.

en: Font name
lv: Fonta nosaukums

en: The string that represents this font
lv: Virkne, kas apzīmē šo fontu

en: Preview text
lv: Priekšskatījuma teksts

en: The text to display in order to demonstrate the selected font
lv: Teksts, ko parādīt, lai demonstrētu izvēlēto fontu

en: Shadow type
lv: Ēnas tips

en: Appearance of the shadow that surrounds the container
lv: Ēnas izskats, kas aptver konteineri

en: Handle position
lv: Tura pozīcija

en: Position of the handle relative to the child widget
lv: Tura pozīcija attiecībā pret bērna logdaļu

en: Snap edge
lv: Aplauzt malas

en: Side of the handlebox that's lined up with the docking point to dock the handlebox
lv: Tura kastes puse, kas nostādīta rindā ar noenkurošanās punktu doka tura kastei

en: Snap edge set
lv: Aplauztu malu iestatījums

en: Whether to use the value from the snap_edge property or a value derived from handle_position
lv: Vai lietot vērtību no snap_edge īpašības vai vērtību, kas atvasināta no from handle_position

en: Child Detached
lv: Bērns atvienojies

en: A boolean value indicating whether the handlebox's child is attached or detached.
lv: Būla vērtība, kas norāda, vai tura kastes bērns ir piesaistīts vai atsaistīts

en: Image widget
lv: Attēla logdaļa

en: Child widget to appear next to the menu text
lv: Bērna logdaļa, kurai jāparādās blakus izvēlnes tekstam

en: Use stock
lv: Lietot krājumu

en: Whether to use the label text to create a stock menu item
lv: Vai lietot iezīmes tekstu, veidojot krājuma izvēlnes elementus

en: Accel Group
lv: Paātrinājumu grupa

en: The Accel Group to use for stock accelerator keys
lv: Paātrinājumu grupa, ko izmantot krājuma paātrinājumu taustiņiem

en: X align
lv: X līdzināšana

en: The horizontal alignment, from 0 (left) to 1 (right). Reversed for RTL layouts.
lv: Horizontāls līdzinājums, no 0 (pa kreisi) līdz 1 (pa labi). Apgriezts RTL izkārtojumiem.

en: Y align
lv: Y līdzināšana

en: The vertical alignment, from 0 (top) to 1 (bottom)
lv: Vertikālā līdzināšana, no 0 (augšas) līdz 1 (apakšai)

en: X pad
lv: X papildinājums

en: The amount of space to add on the left and right of the widget, in pixels
lv: Atstarpes apmērs, kādu pievienot pa labi un pa kreisi no logdaļas, pikseļos

en: Y pad
lv: Y papildinājums

en: The amount of space to add on the top and bottom of the widget, in pixels
lv: Atstarpes apmērs, kādu pievienot uz augšu un apakšu no logdaļas, pikseļos

en: Icon's count
lv: Ikonu skaits

en: The count of the emblem currently displayed
lv: Pašlaik attēloto emblēmu skaits

en: Icon's label
lv: Ikonas iezīme

en: The label to be displayed over the icon
lv: Iezīme, ko parāda virs ikonas

en: Icon's style context
lv: Ikonas stila konteksts

en: The style context to theme the icon appearance
lv: Stila konteksts, lai veidotu motīvu ikonu izskatam

en: Background icon
lv: Fona ikona

en: The icon for the number emblem background
lv: Ikona numura emblēmas fonam

en: Background icon name
lv: Fona ikonas nosaukums

en: The icon name for the number emblem background
lv: Ikonas nosaukums numura emblēmas fonam

en: The value
lv: Vērtība

en: The value returned by gtk_radio_action_get_current_value() when this action is the current action of its group.
lv: gtk_radio_action_get_current_value() atgrieztā vērtība, kad šī darbība ir pašreizējā darbība tās grupai.

en: Group
lv: Grupa

en: The radio action whose group this action belongs to.
lv: Radio darbība, kuras grupai pieder šī darbība.

en: The current value
lv: Pašreizējā vērtība

en: The value property of the currently active member of the group to which this action belongs.
lv: Vērtības īpašība pašlaik aktīvajam grupas loceklim, kam šī darbība pieder.

en: Show Numbers
lv: Rādīt numurus

en: Whether the items should be displayed with a number
lv: Vai izvēlnes vienumus rādīt ar numuru

en: A GdkPixbuf to display
lv: GdkPixbuf, ko attēlot

en: Filename
lv: Datnes nosaukums

en: Filename to load and display
lv: Datnes nosaukums, kuru ielādēt un attēlot

en: Stock ID
lv: Krājuma ID

en: Stock ID for a stock image to display
lv: Krājuma ID, ko parādīt krājumā esošajam attēlam

en: Storage type
lv: Glabātuves tips

en: The representation being used for image data
lv: Attēla datiem lietotais attēlojums

en: Size
lv: Izmērs

en: The size of the icon
lv: Ikonas izmērs

en: Screen
lv: Ekrāns

en: The screen where this status icon will be displayed
lv: Ekrāns, kurā tiks parādīta šī statusa ikona

en: Whether the status icon is visible
lv: Vai statusa ikona ir redzama

en: Embedded
lv: Iegults

en: Whether the status icon is embedded
lv: Vai statusa ikona ir iegulta

en: Orientation
lv: Novietojums

en: The orientation of the tray
lv: Paplātes novietojums

en: Has tooltip
lv: Ir paskaidre

en: Whether this tray icon has a tooltip
lv: Vai paplātes ikonai ir paskaidre

en: Tooltip Text
lv: Paskaidres teksts

en: The contents of the tooltip for this widget
lv: Paskaidres saturs šai logdaļai

en: Tooltip markup
lv: Paskaidres marķējums

en: The contents of the tooltip for this tray icon
lv: Palodzes ikonas paskaidres saturs

en: Title
lv: Virsraksts

en: The title of this tray icon
lv: Šīs paplātes ikonas virsraksts

en: Style context
lv: Stila konteksts

en: GtkStyleContext to get style from
lv: GtkStyleContext, no kā iegūt stilu

en: Rows
lv: Rindas

en: The number of rows in the table
lv: Rindu skaits tabulā

en: Columns
lv: Kolonnas

en: The number of columns in the table
lv: Kolonnu skaits tabulā

en: Row spacing
lv: Rindu atstarpes

en: The amount of space between two consecutive rows
lv: Atstarpe starp divām secīgām rindām

en: Column spacing
lv: Kolonnu atstarpes

en: The amount of space between two consecutive columns
lv: Atstarpe starp divām secīgām kolonnām

en: Homogeneous
lv: Viendabīgs

en: If TRUE, the table cells are all the same width/height
lv: Ja PATIESS, tabulas šūnas ir ar tādu pašu platumu/augstumu

en: Left attachment
lv: Kreisā piesaistne

en: The column number to attach the left side of the child to
lv: Kolonnas numurs, ko piesaistīt bērnam kreisajā pusē

en: Right attachment
lv: Labā piesaistne

en: The column number to attach the right side of a child widget to
lv: Kolonnas numurs, ko piesaistīt bērna logdaļas labajā pusē

en: Top attachment
lv: Augšas piesaistne

en: The row number to attach the top of a child widget to
lv: Rindas numurs, ko piesaistīt bērna augšas logdaļai

en: Bottom attachment
lv: Apakšas piesaistne

en: The row number to attach the bottom of the child to
lv: Rindas numurs, ko piesaistīt bērna apakšas logdaļai

en: Horizontal options
lv: Horizontālās opcijas

en: Options specifying the horizontal behaviour of the child
lv: Opcija, kas nosaka horizontālo bērna uzvedību

en: Vertical options
lv: Vertikālās opcijas

en: Options specifying the vertical behaviour of the child
lv: Opcijas, kas nosaka vertikālo bērna uzvedību

en: Horizontal padding
lv: Horizontālā papildināšana

en: Extra space to put between the child and its left and right neighbors, in pixels
lv: Papildus atstarpe, kuru novietot starp bērnu un tā labajiem un kreisajiem kaimiņiem, pikseļos

en: Vertical padding
lv: Vertikālā papildināšana

en: Extra space to put between the child and its upper and lower neighbors, in pixels
lv: Papildu vieta, ko novietot starp bērnu un tā augšējiem vai apakšējiem kaimiņiem, pikseļos

en: Theming engine name
lv: Motīva dziņa nosaukums

en: Create the same proxies as a radio action
lv: Izveidot tādus pašus starpniekus kā radio darbībai

en: Whether the proxies for this action look like radio action proxies
lv: Vai starpnieki šai darbībai izskatās pēc radio darbību starpniekiem

en: Active
lv: Aktīvs

en: Whether the toggle action should be active
lv: Vai pārslēgšanas darbībai jābūt aktīvai

en: Foreground color
lv: Priekšplāna krāsa

en: Foreground color for symbolic icons
lv: Priekšplāna krāsa simboliskām ikonām

en: Error color
lv: Kļūdas krāsa

en: Error color for symbolic icons
lv: Kļūdas krāsas simboliskām ikonām

en: Warning color
lv: Brīdinājuma krāsa

en: Warning color for symbolic icons
lv: Brīdinājuma krāsa simboliskām ikonām

en: Success color
lv: Veiksmes krāsa

en: Success color for symbolic icons
lv: Veiksmes krāsa simboliskām ikonām

en: Padding
lv: Papildinājums

en: Padding that should be put around icons in the tray
lv: Papildinājums, ko vajadzētu novietot ap ikonām paplātē

en: Icon Size
lv: Ikonu izmēri

en: The pixel size that icons should be forced to, or zero
lv: Pikseļu izmērs, kuros ikonām jāiekļaujas, vai nulle

en: Add tearoffs to menus
lv: Pievienot pārcēlienus izvēlnēm

en: Whether tearoff menu items should be added to menus
lv: Vai pārceļamo izvēlni vajadzētu pievienot izvēlnēm

en: Merged UI definition
lv: Apvienotā UI definīcija

en: An XML string describing the merged UI
lv: XML virkne, kas apraksta apvienoto UI

en: Program name
lv: Programmas nosaukums

en: The name of the program. If this is not set, it defaults to g_get_application_name()
lv: Programmas nosaukums. Ja šis nav iestatīts, tad pēc noklusējuma g_get_application_name()

en: Program version
lv: Programmas versija

en: The version of the program
lv: Programmas versija

en: Copyright string
lv: Autortiesību virkne

en: Copyright information for the program
lv: Informācija par programmas autortiesībām

en: Comments string
lv: Komentāru virkne

en: Comments about the program
lv: Komentāri par programmu

en: License
lv: Licence

en: The license of the program
lv: Šīs programmas licence

en: License Type
lv: Licences tips

en: The license type of the program
lv: Programmas licences tips

en: Website URL
lv: Mājas lapas URL

en: The URL for the link to the website of the program
lv: URL saitei uz programmas tīmekļa vietni

en: Website label
lv: Mājas lapas iezīme

en: The label for the link to the website of the program
lv: Iezīme saitei uz programmas tīmekļa vietni

en: Authors
lv: Autori

en: List of authors of the program
lv: Programmas autoru saraksts

en: Documenters
lv: Dokumentētāji

en: List of people documenting the program
lv: Saraksts ar cilvēkiem, kuri dokumentējuši programmu

en: Artists
lv: Mākslinieki

en: List of people who have contributed artwork to the program
lv: Saraksts ar cilvēkiem, kas ziedojuši mākslas darbus programmai

en: Credits to the translators. This string should be marked as translatable
lv: Atzinība tulkotājiem. Šai virknei vajadzētu būt atzīmētai kā tulkojamai

en: A logo for the about box. If this is not set, it defaults to gtk_window_get_default_icon_list()
lv: Logo “Par” kastei. Ja šis nav iestatīts, tas ir noklusēts pēc gtk_window_get_default_icon_list()

en: Logo Icon Name
lv: Logo ikonas nosaukums

en: A named icon to use as the logo for the about box.
lv: Nosaukta ikona, ko lietot kā logo “Par” kastē.

en: Wrap license
lv: Apliekt licenci

en: Whether to wrap the license text.
lv: Vai aplauzt licences tekstu.

en: Accelerator Closure
lv: Paātrinātāja slēgšana

en: The closure to be monitored for accelerator changes
lv: Slēgšana, kura jānovēro pēc paātrinātāja izmaiņām

en: Accelerator Widget
lv: Paātrinātāja logdaļa

en: The widget to be monitored for accelerator changes
lv: Logdaļa, kura jānovēro pēc paātrinātāja izmaiņām

en: Widget
lv: Logdaļa

en: The widget referenced by this accessible.
lv: Logdaļa, uz ko norāda šis pieejamības objekts.

en: Action name
lv: Darbības nosaukums

en: The name of the associated action, like 'app.quit'
lv: Saistītās darbības nosaukums, piemēram 'app.quit'

en: Action target value
lv: Darbības mērķa vērtība

en: The parameter for action invocations
lv: Parametri darbības izsaukšanai

en: Pack type
lv: Pakas tips

en: A GtkPackType indicating whether the child is packed with reference to the start or end of the parent
lv: GtkPackType norāda, vai bērns pieblīvēts ar atsauci uz sākuma vai beigu vecāku

en: Position
lv: Novietojums

en: The index of the child in the parent
lv: Bērna indekss vecākā

en: Value
lv: Vērtība

en: The value of the adjustment
lv: Iestatījuma vērtība

en: Minimum Value
lv: Minimālā vērtība

en: The minimum value of the adjustment
lv: Iestatījuma minimālā vērtība

en: Maximum Value
lv: Maksimālā vērtība

en: The maximum value of the adjustment
lv: Iestatījuma maksimālā vērtība

en: Step Increment
lv: Soļa palielinājums

en: The step increment of the adjustment
lv: Iestatījuma soļa palielinājums

en: Page Increment
lv: Lapas atkāpe

en: The page increment of the adjustment
lv: Lapas iestatījuma atkāpe

en: Page Size
lv: Lapas izmērs

en: The page size of the adjustment
lv: Lapas iestatījuma izmērs

en: Include an 'Other…' item
lv: Iekļaut “Cita vieta…” vienumu

en: Whether the combobox should include an item that triggers a GtkAppChooserDialog
lv: Vai kombinētajā lodziņā vajadzētu iekļaut vienumu, kas izsauc GtkAppChooserDialog

en: Show default item
lv: Rādīt noklusēto vienumu

en: Whether the combobox should show the default application on top
lv: Vai kombinētajā lauciņā noklusētā lietotne jārāda augšpusē

en: Heading
lv: Virsraksts

en: The text to show at the top of the dialog
lv: Teksts, ko rādīt dialoglodziņa augšpusē

en: Content type
lv: Satura tips

en: The content type used by the open with object
lv: Satura tips, ko izmanto “atvērt ar objektu”

en: The GFile used by the app chooser dialog
lv: GFile, ko izmanto lietotnes selektora dialoglodziņš

en: Show default app
lv: Rādīt noklusēto lietotni

en: Whether the widget should show the default application
lv: Vai logdaļai jārāda noklusētā lietotne

en: Show recommended apps
lv: Rādīt ieteicamās lietotnes

en: Whether the widget should show recommended applications
lv: Vai logdaļām vajadzētu rādīt ieteicamās lietotnes

en: Show fallback apps
lv: Rādīt atkāpšanās lietotnes

en: Whether the widget should show fallback applications
lv: Vai logdaļām vajadzētu rādīt atkāpšanās lietotnes

en: Show other apps
lv: Rādīt citas lietotnes

en: Whether the widget should show other applications
lv: Vai logdaļai vajadzētu rādīt citas lietotnes

en: Show all apps
lv: Rādīt visas lietotnes

en: Whether the widget should show all applications
lv: Vai logdaļai vajadzētu rādīt visas lietotnes

en: Widget's default text
lv: Logdaļas noklusētais teksts

en: The default text appearing when there are no applications
lv: Noklusētais teksts, kas parādās, kad nav lietotņu

en: Register session
lv: Reģistrēt sesiju

en: Register with the session manager
lv: Reģistrēties ar sesiju pārvaldnieku

en: Screensaver Active
lv: Ekrānsaudzētājs aktīvs

en: Whether the screensaver is active
lv: Vai ekrānsaudzētājs ir aktīvs

en: Application menu
lv: Lietotnes izvēlne

en: The GMenuModel for the application menu
lv: GMenuModel lietotnes izvēlnei

en: Menubar
lv: Izvēlnes josla

en: The GMenuModel for the menubar
lv: GMenuModel lietotnes izvēļņu joslai

en: Active window
lv: Aktīvais logs

en: The window which most recently had focus
lv: Logs, uz kuru visnesenāk bija fokuss

en: Show a menubar
lv: Rādīt izvēļņu joslu

en: TRUE if the window should show a menubar at the top of the window
lv: PATIESS, ja logam vajadzētu loga augšpusē rādīt izvēļņu joslu

en: Horizontal Alignment
lv: Horizontālā līdzināšana

en: X alignment of the child
lv: Bērna X līdzināšana

en: Vertical Alignment
lv: Vertikālā līdzināšana

en: Y alignment of the child
lv: Bērna Y līdzināšana

en: Ratio
lv: Attiecība

en: Aspect ratio if obey_child is FALSE
lv: Izmēru attiecība, ja obey_child ir APLAMS

en: Obey child
lv: Pakļauties bērnam

en: Force aspect ratio to match that of the frame's child
lv: Piespiest izmēru attiecībai sakrist ar to, kas ietvara bērnam

en: Use Header Bar
lv: Izmantot galvenes joslu

en: Use Header Bar for actions.
lv: Izmantot galvenes joslu darbībām.

en: Header Padding
lv: Galvenes papildinājums

en: Number of pixels around the header.
lv: Pikseļu skaits ap galveni.

en: Content Padding
lv: Satura papildinājums

en: Number of pixels around the content pages.
lv: Pikseļu skaits ap satura lapām.

en: Page type
lv: Lapas tips

en: The type of the assistant page
lv: Palīga lapas tips

en: Page title
lv: Lapas virsraksts

en: The title of the assistant page
lv: Palīga lapas virsraksts

en: Header image
lv: Galvenes attēls

en: Header image for the assistant page
lv: Palīga lapas galvenes attēls

en: Sidebar image
lv: Sānu joslas attēls

en: Sidebar image for the assistant page
lv: Palīga lapas sānu joslas attēls

en: Page complete
lv: Pabeigta lapa

en: Whether all required fields on the page have been filled out
lv: Vai visi uz lapas esošie pieprasītie lauki ir aizpildīti

en: Has padding
lv: Ir iekšmale

en: Whether the assistant adds padding around the page
lv: Vai asistents ap lapu pievieno iekšmali

en: Minimum child width
lv: Minimālais bērna platums

en: Minimum width of buttons inside the box
lv: Minimālais pogu platums kastē

en: Minimum child height
lv: Minimālais bērna augstums

en: Minimum height of buttons inside the box
lv: Minimālais pogu augstums kastē

en: Child internal width padding
lv: Bērna iekšējā platuma papildinājums

en: Amount to increase child's size on either side
lv: Apjoms, par kādu palielināt bērna izmēru uz katru pusi

en: Child internal height padding
lv: Bērna iekšējā augstuma papildinājums

en: Amount to increase child's size on the top and bottom
lv: Apjoms, par kādu palielināt bērna izmēru uz augšu un apakšu

en: Layout style
lv: Izkārtojuma stils

en: How to lay out the buttons in the box. Possible values are: spread, edge, start and end
lv: Kā izkārtot pogas kastītē. Iespējamās vērtības ir spread, edge, start un end

en: Secondary
lv: Sekundārs

en: If TRUE, the child appears in a secondary group of children, suitable for, e.g., help buttons
lv: Ja PATIESS, bērns parādās sekundārajā atvasinājumu grupā, piemērots, piemēram, palīdzības pogām

en: Non-Homogeneous
lv: Neviendabīgs

en: If TRUE, the child will not be subject to homogeneous sizing
lv: Ja PATIESS, bērns netiks pakļauts viendabīgai izmēra maiņai

en: Spacing
lv: Atstarpe

en: The amount of space between children
lv: Atstarpes lielums starp bērniem

en: Whether the children should all be the same size
lv: Vai visiem bērniem jābūt ar vienādu izmēru

en: Baseline position
lv: Bāzes līnijas novietojums

en: The position of the baseline aligned widgets if extra space is available
lv: Pie bāzes līnijas līdzināto logdaļu novietojums, ja ir pieejama papildu vieta

en: Expand
lv: Izvērst

en: Whether the child should receive extra space when the parent grows
lv: Vai bērnam būtu jāsaņem papildus vieta, ja vecāks pieaug

en: Fill
lv: Aizpildīt

en: Whether extra space given to the child should be allocated to the child or used as padding
lv: Vai papildu piešķirtā vieta bērnam būtu jāpiešķir bērnam vai jālieto kā papildinājums

en: Extra space to put between the child and its neighbors, in pixels
lv: Papildu atstarpe, kuru novietot starp bērnu un tā kaimiņiem, izteikta pikseļos

en: Translation Domain
lv: Tulkošanas domēns

en: The translation domain used by gettext
lv: Tulkošanas domēns, kuru izmanto gettext

en: Text of the label widget inside the button, if the button contains a label widget
lv: Iezīmes logdaļas teksts pogā, ja poga satur iezīmes logdaļu

en: Use underline
lv: Lietot pasvītrošanu

en: If set, an underline in the text indicates the next character should be used for the mnemonic accelerator key
lv: Ja iestatīts, zemsvītra tekstā nozīmē, ka nākamā rakstzīme būtu jālieto kā piekļuves paātrinātāja taustiņš

en: If set, the label is used to pick a stock item instead of being displayed
lv: Ja iestatīts, iezīme tiek lietota, lai izvēlētos krājuma vienumu tā vietā, lai parādītu

en: Border relief
lv: Robežas reljefs

en: The border relief style
lv: Robežas reljefa stils

en: Horizontal alignment for child
lv: Horizontālais bērna izlīdzinājums

en: Vertical alignment for child
lv: Vertikālais bērna izlīdzinājums

en: Child widget to appear next to the button text
lv: Bērna logdaļa, kurai jāparādās blakus pogas tekstam

en: Image position
lv: Attēla novietojums

en: The position of the image relative to the text
lv: Attēla pozīcija attiecībā pret tekstu

en: Default Spacing
lv: Noklusētā atstarpe

en: Extra space to add for GTK_CAN_DEFAULT buttons
lv: Papildu atstarpe, ko pievienot GTK_CAN_DEFAULT pogām

en: Default Outside Spacing
lv: Noklusētā ārējā atstarpe

en: Extra space to add for GTK_CAN_DEFAULT buttons that is always drawn outside the border
lv: Papildu vieta, ko atvēlēt GTK_CAN_DEFAULT pogām, kas vienmēr tiek zīmētas ārpus robežas

en: Child X Displacement
lv: Bērna X pārvietošana

en: How far in the x direction to move the child when the button is depressed
lv: Cik tālu x virzienā pārvietot bērnu, kad poga tiek nospiesta

en: Child Y Displacement
lv: Bērna Y pārvietošana

en: How far in the y direction to move the child when the button is depressed
lv: Cik tālu y virzienā pārvietot bērnu, kad poga tiek nospiesta

en: Displace focus
lv: Pārvietot fokusu

en: Whether the child_displacement_x/_y properties should also affect the focus rectangle
lv: Vai child_displacement_x/_y iespējām vajadzētu iespaidot fokusa taisnstūri

en: Inner Border
lv: Iekšējā robeža

en: Border between button edges and child.
lv: Robeža starp pogas malām un bērnu.

en: Image spacing
lv: Attēla atstarpe

en: Spacing in pixels between the image and label
lv: Atstarpe pikseļos starp attēlu un etiķeti

en: Year
lv: Gads

en: The selected year
lv: Izvēlētais gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: The selected month (as a number between 0 and 11)
lv: Izvēlētais mēnesis (kā skaitlis starp 0 un 11)

en: Day
lv: Diena

en: The selected day (as a number between 1 and 31, or 0 to unselect the currently selected day)
lv: Izvēlētā diena (kā skaitlis starp 1 un 31, vai 0, lai noņemtu izvēli pašlaik izvēlētajai dienai)

en: Show Heading
lv: Rādīt virsrakstu

en: If TRUE, a heading is displayed
lv: Ja PATIESS, tiek rādīts virsraksts

en: Show Day Names
lv: Rādīt dienu nosaukumus

en: If TRUE, day names are displayed
lv: Ja PATIESS, tiek rādīti dienu nosaukumi

en: No Month Change
lv: Nevar mainīt mēnesi

en: If TRUE, the selected month cannot be changed
lv: Ja PATIESS, nevar mainīt izvēlēto mēnesi

en: Show Week Numbers
lv: Rādīt nedēļu numurus

en: If TRUE, week numbers are displayed
lv: Ja PATIESS, tiek attēloti nedēļu numuri

en: Details Width
lv: Papildu informācijas platums

en: Details width in characters
lv: Papildu informācijas platums rakstzīmēs

en: Details Height
lv: Papildu informācijas augstums

en: Details height in rows
lv: Papildu informācijas augstums rindās

en: Show Details
lv: Rādīt papildu informāciju

en: If TRUE, details are shown
lv: Ja PATIESS, tiks rādīta papildu informācija

en: Inner border
lv: Iekšējā robeža

en: Inner border space
lv: Iekšējās robežas atstarpe

en: Vertical separation
lv: Vertikālā atdalīšana

en: Space between day headers and main area
lv: Atstarpe starp galveni un galveno laukumu

en: Horizontal separation
lv: Horizontālā atdalīšana

en: Space between week headers and main area
lv: Atstarpe starp nedēļas galvenēm un galveno laukumu

en: Space which is inserted between cells
lv: Atstarpe, kas ievietota starp šūnām

en: Whether the cell expands
lv: Vai šūna izvēršas

en: Align
lv: Līdzināt

en: Whether cell should align with adjacent rows
lv: Vai šūnai vajadzētu līdzināties ar blakus rindām

en: Fixed Size
lv: Fiksēts izmērs

en: Whether cells should be the same size in all rows
lv: Vai šūnām jābūt ar tādu pašu izmēru visās rindās

en: Pack Type
lv: Pakas tips

en: A GtkPackType indicating whether the cell is packed with reference to the start or end of the cell area
lv: GtkPackType norāda, vai šūna pieblīvēta ar atsauci uz sākuma vai beigu šūnas laukumu

en: Focus Cell
lv: Fokusa šūna

en: The cell which currently has focus
lv: Šūna, uz kuru šobrīd ir fokuss

en: Edited Cell
lv: Rediģēta šūna

en: The cell which is currently being edited
lv: Šūna, kura pašlaik tiek rediģēta

en: Edit Widget
lv: Rediģēšanas logdaļa

en: The widget currently editing the edited cell
lv: Logdaļa, kas pašlaik rediģē rediģēto šūnu

en: Area
lv: Laukums

en: The Cell Area this context was created for
lv: Šūnas laukums, kam tika izveidots šis konteksts

en: Minimum Width
lv: Minimālais platums

en: Minimum cached width
lv: Minimālais kešotais platums

en: Minimum Height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum cached height
lv: Minimālais kešotais augstums

en: Editing Canceled
lv: Rediģēšana atcelta

en: Indicates that editing has been canceled
lv: Norāda, ka rediģēšana tika atcelta

en: Accelerator key
lv: Paātrinātāja taustiņš

en: The keyval of the accelerator
lv: Paātrinātāja atslēgas vērtība

en: Accelerator modifiers
lv: Paātrinātāja modifikatori

en: The modifier mask of the accelerator
lv: Modifikatora maska paātrinātājam

en: Accelerator keycode
lv: Paātrinātāja taustiņkods

en: The hardware keycode of the accelerator
lv: Aparatūras taustiņkods paātrinātājam

en: Accelerator Mode
lv: Paātrinātāja režīms

en: The type of accelerators
lv: Paātrinātāju tips

en: mode
lv: režīms

en: Editable mode of the CellRenderer
lv: Rediģēšanas režīms CellRenderer

en: visible
lv: redzams

en: Display the cell
lv: Rādīt šūnu

en: Display the cell sensitive
lv: Rādīt šūnu jutīgumu

en: xalign
lv: xlīdz

en: The x-align
lv: X līdzināšana

en: yalign
lv: ylīdz

en: The y-align
lv: Y līdzināšana

en: xpad
lv: xpapild

en: The xpad
lv: Xpapild

en: ypad
lv: ypapild

en: The ypad
lv: Ypapild

en: width
lv: platums

en: The fixed width
lv: Fiksēts platums

en: height
lv: augstums

en: The fixed height
lv: Fiksēts augstums

en: Is Expander
lv: Ir izvērsējs

en: Row has children
lv: Rindai ir bērni

en: Is Expanded
lv: Ir izvērsts

en: Row is an expander row, and is expanded
lv: Rinda ir izvērsējs un ir izvērsta

en: Cell background color name
lv: Šūnas fona krāsas nosaukums

en: Cell background color as a string
lv: Šūnas fona krāsa kā virkne

en: Cell background color
lv: Šūnas fona krāsa

en: Cell background color as a GdkColor
lv: Šūnas fona krāsa kā GdkColor

en: Cell background RGBA color
lv: Šūnas fona RGBA krāsa

en: Cell background color as a GdkRGBA
lv: Šūnas fona krāsa kā GdkRGBA

en: Editing
lv: Rediģē

en: Whether the cell renderer is currently in editing mode
lv: Vai šūnu attēlotājs atrodas rediģēšanas režīmā

en: Cell background set
lv: Šūnas fona iestatījums

en: Whether the cell background color is set
lv: Vai ir iestatīta šūnas fona krāsu

en: Model
lv: Modelis

en: The model containing the possible values for the combo box
lv: Modelis, kas satur iespējamās vērtības kombinētajam lodziņam

en: Text Column
lv: Teksta kolonna

en: A column in the data source model to get the strings from
lv: Kolonna datu avota modelī, no kuras iegūt virknes

en: Has Entry
lv: Ir ieraksts

en: If FALSE, don't allow to enter strings other than the chosen ones
lv: Ja APLAMS, neļaut ievadīt virknes citādākas nekā izvēlētās

en: Pixbuf Object
lv: Pixbuf objekts

en: The pixbuf to render
lv: Pixbuf, ko attēlot

en: Pixbuf Expander Open
lv: Pixbuf izvērsējs atvērts

en: Pixbuf for open expander
lv: Pixbuf atvērtam izvērsējam

en: Pixbuf Expander Closed
lv: Pixbuf izvērsējs aizvērts

en: Pixbuf for closed expander
lv: Pixbuf aizvērtam izvērsējam

en: surface
lv: virsma

en: The surface to render
lv: Attēls renderēšanai

en: The stock ID of the stock icon to render
lv: Krājuma ID krājuma ikonai, ko attēlot

en: The GtkIconSize value that specifies the size of the rendered icon
lv: GtkIconSize vērtība, kas norāda renderētās ikonas izmēru

en: Detail
lv: Papildu informācija

en: Render detail to pass to the theme engine
lv: Attēlot papildu informāciju, ko padot motīvu dzinim

en: Follow State
lv: Sekot stāvoklim

en: Whether the rendered pixbuf should be colorized according to the state
lv: Vai renderētajam pikseļu buferim vajadzētu būt krāsotam atbilstoši stāvoklim

en: Icon
lv: Ikona

en: Value of the progress bar
lv: Progresa joslas vērtība

en: Text
lv: Teksts

en: Text on the progress bar
lv: Progresa joslas teksts

en: Pulse
lv: Pulss

en: Set this to positive values to indicate that some progress is made, but you don't know how much.
lv: Iestatiet šim pozitīvas vērtības, lai norādītu, ka notiek progress, bet jūs nezināt, cik daudz.

en: Text x alignment
lv: Teksta līdzināšana gar x asi

en: The horizontal text alignment, from 0 (left) to 1 (right). Reversed for RTL layouts.
lv: Horizontālā teksta līdzināšana, no 0 (pa kreisi) līdz 1 (pa labi). Pretējs RTL izkārtojumiem.

en: Text y alignment
lv: Teksta līdzināšana gar y asi

en: The vertical text alignment, from 0 (top) to 1 (bottom).
lv: Vertikālā teksta līdzināšana, no 0 (augšas) līdz 1 (apakšai).

en: Inverted
lv: Apgriezts

en: Invert the direction in which the progress bar grows
lv: Apgriezt virzienu, kurā pieaug progresa josla

en: Adjustment
lv: Noregulējums

en: The adjustment that holds the value of the spin button
lv: Noregulēšana, kas satur griešanās pogas vērtību

en: Climb rate
lv: Kāpinājuma koeficients

en: The acceleration rate when you hold down a button
lv: Paātrinājuma koeficients, kad jūs turat nospiestu pogu

en: Digits
lv: Cipari

en: The number of decimal places to display
lv: Parādāmo zīmju skaitu aiz komata

en: Whether the spinner is active (ie. shown) in the cell
lv: Vai ritenītis ir aktīvs (t.i. redzams) šūnā

en: Pulse of the spinner
lv: Ritenīša pulss

en: The GtkIconSize value that specifies the size of the rendered spinner
lv: GtkIconSize vērtība, kas norāda renderētā ritenīša izmēru

en: Text to render
lv: Teksts, ko attēlot

en: Markup
lv: Marķējums

en: Marked up text to render
lv: Marķētais teksts, ko attēlot

en: Attributes
lv: Atribūti

en: A list of style attributes to apply to the text of the renderer
lv: Stila atribūtu saraksts, kurus pielietot attēlotāja tekstam

en: Single Paragraph Mode
lv: Vienas rindkopas režīms

en: Whether to keep all text in a single paragraph
lv: Vai paturēt tekstu vienā rindkopā

en: Background color name
lv: Fona krāsas nosaukums

en: Background color as a string
lv: Fona krāsa kā virkne

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background color as a GdkColor
lv: Fona krāsa kā GdkColor

en: Background color as RGBA
lv: Fona krāsa kā RGBA

en: Background color as a GdkRGBA
lv: Fona krāsa kā GdkRGBA

en: Foreground color name
lv: Priekšplāna krāsas nosaukums

en: Foreground color as a string
lv: Priekšplāna krāsa kā virkne

en: Foreground color as a GdkColor
lv: Priekšplāna krāsa kā GdkColor

en: Foreground color as RGBA
lv: Priekšplāna krāsa kā RGBA

en: Foreground color as a GdkRGBA
lv: Priekšplāna krāsa kā GdkRGBA

en: Editable
lv: Rediģējams

en: Whether the text can be modified by the user
lv: Vai tekstu var modificēt lietotājs

en: Font
lv: Fonts

en: Font description as a string, e.g. "Sans Italic 12"
lv: Fonta apraksts kā virkne, piem.,  "Sans Italic 12"

en: Font description as a PangoFontDescription struct
lv: Fonta apraksts kā PangoFontDescription struktūra

en: Font family
lv: Fontu saime

en: Name of the font family, e.g. Sans, Helvetica, Times, Monospace
lv: Fontu saimes nosaukums, piemēram, Sans, Helvetica, Times, Monospace

en: Font style
lv: Fonta stils

en: Font variant
lv: Fonta variants

en: Font weight
lv: Fonta treknums

en: Font stretch
lv: Fonta izstiepums

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Font points
lv: Fonta punkti

en: Font size in points
lv: Fonta izmērs punktos

en: Font scale
lv: Fonta mērogs

en: Font scaling factor
lv: Fonta mēroga koeficients

en: Rise
lv: Pacelt

en: Offset of text above the baseline (below the baseline if rise is negative)
lv: Teksta nobīde no bāzes līnijas (zem līnijas, ja pacēlums ir negatīvs)

en: Strikethrough
lv: Nosvītrot

en: Whether to strike through the text
lv: Vai nosvītrot tekstu

en: Underline
lv: Pasvītrot

en: Style of underline for this text
lv: Pasvītrošanas stils šim tekstam

en: Language
lv: Valoda

en: The language this text is in, as an ISO code. Pango can use this as a hint when rendering the text. If you don't understand this parameter, you probably don't need it
lv: Valoda, kādā šis teksts ir, kā ISO kods. Pango var lietot šo kā padomu, kad renderē tekstu. Ja jūs nesaprotat šo parametru, jums visdrīzāk to nevajag

en: Ellipsize
lv: Īsināt ar daudzpunkti

en: The preferred place to ellipsize the string, if the cell renderer does not have enough room to display the entire string
lv: Vēlamā vieta, kur virkni īsināt ar daudzpunkti, ja šūna attēlotājam nepietiek vietas, lai attēlotu visu virkni

en: Width In Characters
lv: Platums rakstzīmēs

en: The desired width of the label, in characters
lv: Izvēlētais iezīmes platums, izteikts rakstzīmēs

en: Maximum Width In Characters
lv: Maksimālais platums, izteikts rakstzīmēs

en: The maximum width of the cell, in characters
lv: Maksimālais šūnas platums, izteikts rakstzīmēs

en: Wrap mode
lv: Aplaušanas režīms

en: How to break the string into multiple lines, if the cell renderer does not have enough room to display the entire string
lv: Kā sadalīt virkni vairākās rindās, ja šūnas attēlojumam nav pietiekami daudz vietas, lai attēlotu visu virkni

en: Wrap width
lv: Aplaušanas platums

en: The width at which the text is wrapped
lv: Platums, ko sasniedzot teksts tiek aplauzts

en: Alignment
lv: Līdzināšana

en: How to align the lines
lv: Kā līdzināt rindas

en: Placeholder text
lv: Viettura teksts

en: Text rendered when an editable cell is empty
lv: Attēlotais teksts, kad rediģējama šūna ir tukša

en: Background set
lv: Fona iestatījums

en: Whether this tag affects the background color
lv: Vai šis tags ietekmē fona krāsu

en: Foreground set
lv: Priekšplāna iestatījums

en: Whether this tag affects the foreground color
lv: Vai šis tags ietekmē priekšplāna krāsu

en: Editability set
lv: Rediģējamības iestatījums

en: Whether this tag affects text editability
lv: Vai šis tags ietekmē teksta rediģējamību

en: Font family set
lv: Fontu saimes iestatījums

en: Whether this tag affects the font family
lv: Vai šis tags ietekmē fontu saimi

en: Font style set
lv: Fonta stila iestatījums

en: Whether this tag affects the font style
lv: Vai šis tags ietekmē fonta stilu

en: Font variant set
lv: Fonta varianta iestatījums

en: Whether this tag affects the font variant
lv: Vai šis tags ietekmē fonta variantu

en: Font weight set
lv: Fonta platuma iestatījums

en: Whether this tag affects the font weight
lv: Vai šis tags ietekmē fonta platumu

en: Font stretch set
lv: Fonta izstiepšanās iestatījums

en: Whether this tag affects the font stretch
lv: Vai šis tags ietekmē fonta izstiepšanos

en: Font size set
lv: Fonta izmēra iestatījums

en: Whether this tag affects the font size
lv: Vai šis tags ietekmē fonta izmēru

en: Font scale set
lv: Fonta mēroga iestatījums

en: Whether this tag scales the font size by a factor
lv: Vai šis tags maina fonta izmēru pēc koeficienta

en: Rise set
lv: Pacēluma iestatījums

en: Whether this tag affects the rise
lv: Vai šis tags ietekmē pacēlumu

en: Strikethrough set
lv: Nosvītrošanas iestatījums

en: Whether this tag affects strikethrough
lv: Vai šis tags ietekmē nosvītrošanu

en: Underline set
lv: Pasvītrošanas iestatījums

en: Whether this tag affects underlining
lv: Vai šis tags ietekmē pasvītrošanu

en: Language set
lv: Valodas iestatījums

en: Whether this tag affects the language the text is rendered as
lv: Vai šis tags ietekmē valodu, kādā teksts tiek atveidots

en: Ellipsize set
lv: Daudzpunktes iestatījums

en: Whether this tag affects the ellipsize mode
lv: Vai šis tags ietekmē īsināšanas ar daudzpunkti režīmu

en: Align set
lv: Līdzināšanas iestatījums

en: Whether this tag affects the alignment mode
lv: Vai šis tags ietekmē līdzināšanas režīmu

en: Toggle state
lv: Pārslēgšanas stāvoklis

en: The toggle state of the button
lv: Pogas pārslēgšanas stāvoklis

en: Inconsistent state
lv: Nekonsekvents stāvoklis

en: The inconsistent state of the button
lv: Nekonsekvents pogas stāvoklis

en: Activatable
lv: Aktivizējams

en: The toggle button can be activated
lv: Pārslēgšanas poga var tikt aktivizēta

en: Radio state
lv: Radio stāvoklis

en: Draw the toggle button as a radio button
lv: Zīmēt pārslēgšanas pogu kā radio pogu

en: Indicator size
lv: Indikatora izmērs

en: Size of check or radio indicator
lv: Ķeksīša vai radio indikatora izmērs

en: Background RGBA color
lv: Fona RGBA krāsa

en: CellView model
lv: CellView modelis

en: The model for cell view
lv: Šūnu skata modelis

en: Cell Area
lv: Šūnas laukums

en: The GtkCellArea used to layout cells
lv: GtkCellArea, ko izmanto, lai izkārtotu šūnas

en: Cell Area Context
lv: Šūnas laukuma konteksts

en: The GtkCellAreaContext used to compute the geometry of the cell view
lv: GtkCellAreaContext, ko izmanto, lai izrēķinātu šūnu skata ģeometriju

en: Draw Sensitive
lv: Zīmēšanas jutīgums

en: Whether to force cells to be drawn in a sensitive state
lv: Vai spiest šūnas zīmēt jutīgā stāvoklī

en: Fit Model
lv: Piemērot modeli

en: Whether to request enough space for every row in the model
lv: Vai pieprasīt pietiekami daudz vietas katrai rindai modelī

en: Indicator Size
lv: Indikatora izmērs

en: Indicator Spacing
lv: Indikatora atstarpe

en: Spacing around check or radio indicator
lv: Atstarpe apkārt ap ķeksīti vai radio indikatoru

en: Whether the menu item is checked
lv: Vai izvēlnes vienums ir atķeksēts

en: Inconsistent
lv: Nekonsekvents

en: Whether to display an "inconsistent" state
lv: Vai parādīt “nekonsekventu” stāvokli

en: Draw as radio menu item
lv: Zīmēt kā radio izvēlnes vienumu

en: Whether the menu item looks like a radio menu item
lv: Vai izvēlnes vienums izskatās kā radio izvēlnes vienums

en: Use alpha
lv: Lietot alfa

en: Whether to give the color an alpha value
lv: Vai piešķirt krāsai alfa vērtību

en: The title of the color selection dialog
lv: Krāsas izvēles dialoglodziņa nosaukums

en: The selected color
lv: Izvēlētā krāsa

en: The selected opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
lv: Izvēlētā necaurspīdības vērtība (0 pilnībā caurspīdīgs, 65535 pilnībā necaurspīdīgs)

en: Current RGBA Color
lv: Pašreizējā RGBA krāsa

en: The selected RGBA color
lv: Izvēlētā RGBA krāsa

en: Show Editor
lv: Rādīt redaktoru

en: Whether to show the color editor right away
lv: Vai uzreiz rādīt krāsu redaktoru

en: Color
lv: Krāsa

en: Current color, as a GdkRGBA
lv: Pašreizējā krāsa kā GdkRGBA

en: Whether alpha should be shown
lv: Vai jārāda alfa (caurspīdīgums)

en: Show editor
lv: Rādīt redaktoru

en: Scale type
lv: Skalas tips

en: RGBA Color
lv: RGBA krāsa

en: Color as RGBA
lv: Krāsa kā RGBA

en: Selectable
lv: Izvēlams

en: Whether the swatch is selectable
lv: Vai krāsu var izvēlēties

en: Has Menu
lv: Ir izvēlne

en: Whether the swatch should offer customization
lv: Vai krāsu selektoram vajadzētu piedāvāt pielāgošanu

en: ComboBox model
lv: Kombinētā lodziņa modelis

en: The model for the combo box
lv: Lauku saraksta modelis

en: Wrap width for laying out the items in a grid
lv: Aplaušanas platums vienumu izklāšanai uz režģa

en: Row span column
lv: Rindas izvērsuma kolona

en: TreeModel column containing the row span values
lv: TreeModel kolonna, kas satur rindas savienojuma vērtības

en: Column span column
lv: Kolonnas savienotājkolonna

en: TreeModel column containing the column span values
lv: TreeModel kolonna, kas satur kolonnas savienojuma vērtības

en: Active item
lv: Aktīvais vienums

en: The item which is currently active
lv: Šobrīd aktīvais vienums

en: Whether dropdowns should have a tearoff menu item
lv: Vai izkrītošajām izvēlnēm vajadzētu pārceļamās izvēlnes vienumu

en: Has Frame
lv: Ir ietvars

en: Whether the combo box draws a frame around the child
lv: Vai lauki sarakstā zīmē ietvaru ap bērnu

en: Tearoff Title
lv: Pārcelšanas virsraksts

en: A title that may be displayed by the window manager when the popup is torn-off
lv: Logu pārvaldnieks var parādīt virsrakstu, kad uzvedne ir pārcelta

en: Popup shown
lv: Parādīts uznirstošais logs

en: Whether the combo's dropdown is shown
lv: Vai tiek rādīts kombinētā lodziņa izkrītošais saraksts

en: Button Sensitivity
lv: Pogu jutība

en: Whether the dropdown button is sensitive when the model is empty
lv: Vai izkrītošā poga ir ir jutīga, kad modelis ir tukšs

en: Whether combo box has an entry
lv: Vai kombinētajam lodziņam ir ieraksti

en: Entry Text Column
lv: Ievades teksta kolonna

en: The column in the combo box's model to associate with strings from the entry if the combo was created with #GtkComboBox:has-entry = %TRUE
lv: Kolonna kombinētā lodziņa modelī, ko asociēt ar virknēm no ieraksta, ja kombinētais lodziņš ir veidots ar #GtkComboBox:has-entry = %TRUE

en: ID Column
lv: ID kolonna

en: The column in the combo box's model that provides string IDs for the values in the model
lv: Kolonna kombinētā lodziņa modelī, kas nodrošina virknes ID vērtībām modelī

en: Active id
lv: Aktīvais id

en: The value of the id column for the active row
lv: ID kolonnas vērtība aktīvajai rindai

en: Popup Fixed Width
lv: Uznirstošā loga fiksēts platums

en: Whether the popup's width should be a fixed width matching the allocated width of the combo box
lv: Vai uzvednes platumam vajadzētu būt fiksētam un tādam pašam, kā kombinētajam lodziņam.

en: Appears as list
lv: Parādās kā saraksts

en: Whether dropdowns should look like lists rather than menus
lv: Vai izkrītošajiem jāizskatās kā sarakstiem nevis kā izvēlnēm

en: Arrow Size
lv: Bultas izmērs

en: The minimum size of the arrow in the combo box
lv: Minimālais kombinētā lodziņa bultas izmērs

en: The amount of space used by the arrow
lv: Bultiņas izmantotās vietas apjoms

en: Which kind of shadow to draw around the combo box
lv: Kāda tipa ēnu zīmēt ap kombinēto lodziņu

en: Resize mode
lv: Izmēru maiņas režīms

en: Specify how resize events are handled
lv: Norāda, kā izmēru maiņas notikumi tiek apstrādāti

en: Border width
lv: Robežas platums

en: The width of the empty border outside the containers children
lv: Tukšās robežas platums ārpus konteinera bērniem

en: Child
lv: Bērns

en: Can be used to add a new child to the container
lv: Var izmantot, lai pievienotu jaunu bērnu pie konteinera

en: Style Classes
lv: Stilu klases

en: List of classes
lv: Klašu saraksts

en: Unique ID
lv: Unikālais ID

en: State
lv: Stāvoklis

en: State flags
lv: Stāvokļa karogs

en: If other nodes can see this node
lv: Ja citi mezgli var redzēt šo mezglu

en: Widget type
lv: Logdaļas tips

en: GType of the widget
lv: Logdaļas GType

en: Subproperties
lv: Apakšīpašības

en: The list of subproperties
lv: Apakšīpašību saraksts

en: Animated
lv: Animēts

en: Set if the value can be animated
lv: Iestatīt, ja vērtības var animēt

en: Affects
lv: Ietekmē

en: Set if the value affects the sizing of elements
lv: Iestatīt, ja vērtība ietekmē elementu izmērus

en: The numeric id for quick access
lv: Skaitlisks id ātrai pieejai

en: Inherit
lv: Mantots

en: Set if the value is inherited by default
lv: Iestatīts, ja vērtība pēc noklusējuma tiek mantota

en: Initial value
lv: Sākotnējā vērtība

en: The initial specified value used for this property
lv: Norādītā sākotnējā vērtība, ko izmantot šai īpašībai

en: Content area border
lv: Satura laukuma robeža

en: Width of border around the main dialog area
lv: Robežas platums ap galveno dialoglodziņā laukumu

en: Content area spacing
lv: Satura apgabala atstatums

en: Spacing between elements of the main dialog area
lv: Atstarpe starp elementiem un galveno dialoglodziņā apgabalu

en: Button spacing
lv: Pogu atstarpe

en: Spacing between buttons
lv: Atstarpe starp pogām

en: Action area border
lv: Darbības laukuma robeža

en: Width of border around the button area at the bottom of the dialog
lv: Robežas platums ap pogu laukumu dialoglodziņa apakšā

en: The contents of the buffer
lv: Bufera saturs

en: Text length
lv: Teksta garums

en: Length of the text currently in the buffer
lv: Garums tekstam, kas pašlaik ir buferī

en: Maximum length
lv: Maksimālais garums

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
lv: Maksimālais rakstzīmju skaits šim ierakstam. Nulle, ja nav maksimuma

en: Text Buffer
lv: Teksta buferis

en: Text buffer object which actually stores entry text
lv: Teksta bufera objekts, kas faktiski glabā ieraksta tekstu

en: Cursor Position
lv: Kursora pozīcija

en: The current position of the insertion cursor in chars
lv: Pašreizējā ievietošanas kursora pozīcija rakstzīmēs

en: Selection Bound
lv: Izvēles ierobežojums

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars
lv: Pozīcija uz otru izvēles galu no kursora, izteikta rakstzīmēs

en: Whether the entry contents can be edited
lv: Vai ieraksta saturu var rediģēt

en: Visibility
lv: Redzamība

en: FALSE displays the "invisible char" instead of the actual text (password mode)
lv: APLAMS parāda “neredzamo rakstzīmi” īstā teksta vietā (paroles režīms)

en: FALSE removes outside bevel from entry
lv: APLAMS izņem ārpuses apmali no ieraksta

en: Border between text and frame. Overrides the inner-border style property
lv: Robeža starp tekstu un ietvaru. Pārraksta iekšējās robežas stila īpašības

en: Invisible character
lv: Neredzamā rakstzīme

en: The character to use when masking entry contents (in "password mode")
lv: Rakstzīme, ko izmanto, slēpjot ievades saturu (piemēram, “paroles režīmā”)

en: Activates default
lv: Aktivizē noklusēto

en: Whether to activate the default widget (such as the default button in a dialog) when Enter is pressed
lv: Vai aktivizēt noklusēto logdaļu (tādu, kā noklusētā poga dialogā), kad tiek nospiests ievades taustiņš (Enter)

en: Width in chars
lv: Platums rakstzīmēs

en: Number of characters to leave space for in the entry
lv: Rakstzīmju skaits, cik daudz vietas atstāt ierakstam

en: Maximum width in characters
lv: Maksimālais platums, izteikts rakstzīmēs

en: The desired maximum width of the entry, in characters
lv: Vēlamais maksimālais ieraksta platums rakstzīmēs

en: Scroll offset
lv: Ritināšanas nobīde

en: Number of pixels of the entry scrolled off the screen to the left
lv: Pikseļu skaits par kādu ieraksts noritināts no ekrāna pa kreisi

en: The contents of the entry
lv: Ieraksta saturs

en: Truncate multiline
lv: Apcirst vairākas rindas

en: Whether to truncate multiline pastes to one line.
lv: Vai apcirst vairāku rindu ielīmējumu uz vienu rindu.

en: Which kind of shadow to draw around the entry when has-frame is set
lv: Kāda veida ēnas zīmēt ap ierakstu, kad ir iestatīts has-frame

en: Overwrite mode
lv: Pārrakstīšanas režīms

en: Whether new text overwrites existing text
lv: Vai jaunais teksts pārraksta esošo

en: Length of the text currently in the entry
lv: Pašlaik ievadē esošā teksta garums

en: Invisible character set
lv: Neredzamā rakstzīme iestatīta

en: Whether the invisible character has been set
lv: Vai ir iestatīta neredzamā rakstzīme

en: Caps Lock warning
lv: Caps Lock brīdinājums

en: Whether password entries will show a warning when Caps Lock is on
lv: Vai paroles ievadei tiks rādīts brīdinājums, ka ir ieslēgts Caps Lock

en: Progress Fraction
lv: Progresa daļa

en: The current fraction of the task that's been completed
lv: Pašlaik izpildītā uzdevuma daļa

en: Progress Pulse Step
lv: Progresa pulsa solis

en: The fraction of total entry width to move the progress bouncing block for each call to gtk_entry_progress_pulse()
lv: Daļa no kopējā ieraksta platuma, par kādu pārvietot progresa lēkājošo bloku katram izsaukumam uz gtk_entry_progress_pulse()

en: Show text in the entry when it's empty and unfocused
lv: Rādīt tekstu ierakstā, kad tas ir tukšs un nefokusēts

en: Primary pixbuf
lv: Primārais pixbuf

en: Primary pixbuf for the entry
lv: Ieraksta primārais pixbuf

en: Secondary pixbuf
lv: Sekundārais pixbuf

en: Secondary pixbuf for the entry
lv: Ieraksta sekundārais pixbuf

en: Primary stock ID
lv: Primārais krājuma ID

en: Stock ID for primary icon
lv: Krājuma ID primārai ikonai

en: Secondary stock ID
lv: Sekundārais krājuma ID

en: Stock ID for secondary icon
lv: Krājuma ID sekundārai ikonai

en: Primary icon name
lv: Primārās ikonas nosaukums

en: Icon name for primary icon
lv: Primārās ikonas nosaukums

en: Secondary icon name
lv: Sekundārās ikonas nosaukums

en: Icon name for secondary icon
lv: Sekundārās ikonas nosaukums

en: Primary GIcon
lv: Primārā GIcon

en: GIcon for primary icon
lv: Primārās ikonas GIcon

en: Secondary GIcon
lv: Sekundārā GIcon

en: GIcon for secondary icon
lv: Sekundārās ikonas GIcon

en: Primary storage type
lv: Primārās glabātuves tips

en: The representation being used for primary icon
lv: Primārās ikonas reprezentācija

en: Secondary storage type
lv: Sekundārās glabātuves tips

en: The representation being used for secondary icon
lv: Sekundārās ikonas reprezentācija

en: Primary icon activatable
lv: Aktivizējama primārā ikona

en: Whether the primary icon is activatable
lv: Vai primārā ikona ir aktivizējama

en: Secondary icon activatable
lv: Aktivizējama sekundārā ikona

en: Whether the secondary icon is activatable
lv: Vai sekundārā ikona ir aktivizējama

en: Primary icon sensitive
lv: Sensitīva primārā ikona

en: Whether the primary icon is sensitive
lv: Vai primārā ikona ir sensitīva

en: Secondary icon sensitive
lv: Sensitīva sekundārā ikona

en: Whether the secondary icon is sensitive
lv: Vai sekundārā ikona ir sensitīva

en: Primary icon tooltip text
lv: Primārās ikonas paskaidres teksts

en: The contents of the tooltip on the primary icon
lv: Primārās ikonas paskaidres teksts

en: Secondary icon tooltip text
lv: Sekundārās ikonas paskaidres teksts

en: The contents of the tooltip on the secondary icon
lv: Sekundārās ikonas paskaidres teksts

en: Primary icon tooltip markup
lv: Primārās ikonas paskaidres marķējums

en: Secondary icon tooltip markup
lv: Sekundārās ikonas paskaidres marķējums

en: IM module
lv: TZ modulis

en: Which IM module should be used
lv: Kuru TZ moduli izmantot

en: Completion
lv: Pabeigšana

en: The auxiliary completion object
lv: Pabeigšanas palīgobjekts

en: Purpose
lv: Nolūks

en: Purpose of the text field
lv: Teksta lauka nolūks

en: hints
lv: padomi

en: Hints for the text field behaviour
lv: Padomi teksta lauka uzvedībai

en: A list of style attributes to apply to the text of the label
lv: Stila atribūtu saraksts, kuru pielietot iezīmes tekstam

en: Populate all
lv: Aizpildīt visu

en: Whether to emit ::populate-popup for touch popups
lv: Vai izdot ::populate-popup skāriena uznirstošajiem logiem

en: Tabs
lv: Tabulācijas

en: A list of tabstop locations to apply to the text of the entry
lv: Tabulācijas vietu saraksts, kurus pielietot ieraksta tekstam

en: Emoji icon
lv: Emocijzīmes ikona

en: Whether to show an icon for Emoji
lv: Vai emocijzīmei rādīt ikonu

en: Enable Emoji completion
lv: Ieslēgt emocijzīmju pabeigšanu

en: Whether to suggest Emoji replacements
lv: Vai ieteikt emocijzīmju aizvietošanu

en: Icon Prelight
lv: Ikonas pirmsgaisma

en: Whether activatable icons should prelight when hovered
lv: Vai aktivizējamās ikonas izgaismot, kad virs tām ir peles kursors

en: Progress Border
lv: Progresa robeža

en: Border around the progress bar
lv: Robeža ap progresa joslu

en: Border between text and frame.
lv: Robeža starp tekstu un ietvaru.

en: Completion Model
lv: Pabeigšanas modelis

en: The model to find matches in
lv: Modelis, kurā meklēt atbilstības

en: Minimum Key Length
lv: Minimālais atslēgas garums

en: Minimum length of the search key in order to look up matches
lv: Meklēšanas atslēgas minimālais garums, meklējot sakritības

en: Text column
lv: Teksta kolonna

en: The column of the model containing the strings.
lv: Modeļa, kas satur virknes, kolonna.

en: Inline completion
lv: Iekļautā pabeigšana

en: Whether the common prefix should be inserted automatically
lv: Vai kopējais prefikss būtu jāievieto automātiski

en: Popup completion
lv: Uznirstošā pabeigšana

en: Whether the completions should be shown in a popup window
lv: Vai uznirstošajā logā rādīt komponentes

en: Popup set width
lv: Uznirstošā loga iestatītais platums

en: If TRUE, the popup window will have the same size as the entry
lv: Ja PATIESS, uznirstošais logs būs tikpat liels, kā ieraksts

en: Popup single match
lv: Uznirstoša vienreizēja sakritība

en: If TRUE, the popup window will appear for a single match.
lv: Ja PATIESS, parādīsies uznirstošais logs vienreizējai sakritībai.

en: Inline selection
lv: Iekļautā izvēle

en: Your description here
lv: Lieciet šeit savu aprakstu

en: Visible Window
lv: Redzams logs

en: Whether the event box is visible, as opposed to invisible and only used to trap events.
lv: Vai notikumu kaste ir redzama, nevis neredzama, un izmantota tikai notikumu slazdošanai.

en: Above child
lv: Virs bērna

en: Whether the event-trapping window of the eventbox is above the window of the child widget as opposed to below it.
lv: Vai notikumu slazdošanas logs notikumu ietvaram ir virs bērna logdaļas loga, nevis zem tā.

en: Widget the gesture relates to
lv: Logdaļa, uz kuru attiecas mājiens

en: Propagation phase
lv: Pavairošanas fāze

en: Propagation phase at which this controller is run
lv: Pavairošanas fāze, kad darbojas šis kontrolieris

en: Flags
lv: Karogi

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Whether the expander has been opened to reveal the child widget
lv: Vai izvērsējs ir atvērts, atklājot bērna logdaļu

en: Text of the expander's label
lv: Izvērsēja iezīmes teksts

en: Use markup
lv: Lietot marķējumu

en: The text of the label includes XML markup. See pango_parse_markup()
lv: Iezīmes teksts ietver XML marķējumu. Apskati pango_parse_markup()

en: Space to put between the label and the child
lv: Atstarpe, ko likt starp iezīmi un bērnu

en: Label widget
lv: Iezīmes logdaļa

en: A widget to display in place of the usual expander label
lv: Logdaļa, ko rādīt parastas izvērsēja iezīmes vietā

en: Label fill
lv: Iezīmes aizpildījums

en: Whether the label widget should fill all available horizontal space
lv: Vai iezīmes logdaļai vajadzētu aizpildīt visu redzamo horizontālo telpu

en: Resize toplevel
lv: Mainīt izmēru augšējam līmenim

en: Whether the expander will resize the toplevel window upon expanding and collapsing
lv: Vai izvērsējs mainīs izmēru augšējā līmeņa logam, izvēršot vai sakļaujot

en: Expander Size
lv: Izvērsēja izmērs

en: Size of the expander arrow
lv: Izvērsēja bultas izmērs

en: Spacing around expander arrow
lv: Atstarpes ap izvērsēja bultu

en: Dialog
lv: Dialoglodziņš

en: The file chooser dialog to use.
lv: Izmantojamais datņu izvēles dialoglodziņš.

en: The title of the file chooser dialog.
lv: Datņu izvēles dialoglodziņa nosaukums.

en: The desired width of the button widget, in characters.
lv: Vēlamais pogas logdaļas platums, izteikts rakstzīmēs.

en: Action
lv: Darbība

en: The type of operation that the file selector is performing
lv: Operācijas tips, ko izpilda datņu sektors

en: Filter
lv: Filtrs

en: The current filter for selecting which files are displayed
lv: Pašreizējais filtrs, kas nosaka, kuras datnes tiks rādītas un kuras nē

en: Local Only
lv: Tikai lokāla

en: Whether the selected file(s) should be limited to local file: URLs
lv: Vai izvēlētajai(-ām) datnei(-ēm) vajadzētu tikt ierobežotai(-ām) uz lokālo datņu URL

en: Preview widget
lv: Priekšskatījuma logdaļa

en: Application supplied widget for custom previews.
lv: Lietotnes piegādāta logdaļa pielāgotiem priekšskatījumiem.

en: Preview Widget Active
lv: Aktīva priekšskatījuma logdaļa

en: Whether the application supplied widget for custom previews should be shown.
lv: Vai vajadzētu rādīt lietotnes piegādātās logdaļas pielāgotiem priekšskatījumiem.

en: Use Preview Label
lv: Lietot priekšskatījuma iezīmi

en: Whether to display a stock label with the name of the previewed file.
lv: Vai attēlot krājuma iezīmi ar priekšskatītās datnes nosaukumu.

en: Extra widget
lv: Papildu logdaļa

en: Application supplied widget for extra options.
lv: Lietotnes piegādāta logdaļa papildu opcijām.

en: Select Multiple
lv: Izvēlēties vairākas

en: Whether to allow multiple files to be selected
lv: Vai ļaut izvēlēties vairākas datnes

en: Show Hidden
lv: Rādīt slēptās

en: Whether the hidden files and folders should be displayed
lv: Vai rādīt slēptās datnes un mapes

en: Do overwrite confirmation
lv: Pārrakstīt apstiprinājumu

en: Whether a file chooser in save mode will present an overwrite confirmation dialog if necessary.
lv: Vai datņu izvēlētājs saglabāšanas režīmā rādīs pārrakstīšanas apstiprināšanas dialoglodziņu, ja vajadzēs.

en: Allow folder creation
lv: Atļaut mapju izveidošanu

en: Whether a file chooser not in open mode will offer the user to create new folders.
lv: Vai datnes izvēlētājs ļaus lietotājam izveidot jaunas mapes, kad tas ir atvēršanas režīmā.

en: Accept label
lv: Pieņemšanas etiķete

en: The label on the accept button
lv: Etiķete uz pieņemšanas pogas

en: Cancel label
lv: Atcelšanas etiķete

en: The label on the cancel button
lv: Etiķete uz atcelšanas pogas

en: Search mode
lv: Meklēšanas režīms

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: X position
lv: X pozīcija

en: X position of child widget
lv: Bērna logdaļas X pozīcija

en: Y position
lv: Y pozīcija

en: Y position of child widget
lv: Bērna logdaļas Y pozīcija

en: Selection mode
lv: Izvēlēšanās režīms

en: The selection mode
lv: Izvēlēšanās režīms

en: Activate on Single Click
lv: Aktivēt ar vienu klikšķi

en: Activate row on a single click
lv: Aktivēt rindu ar vienu klikšķi

en: Minimum Children Per Line
lv: Minimālais bērnu skaits rindā

en: The minimum number of children to allocate consecutively in the given orientation.
lv: Minimālais bērnu skaits, ko secīgi piešķirt dotajā orientācijā.

en: Maximum Children Per Line
lv: Maksimālais bērnu skaits rindā

en: The maximum amount of children to request space for consecutively in the given orientation.
lv: Maksimālais bērnu skaits, kam var pieprasīt vietu secīgi dotajā orientācijā.

en: Vertical spacing
lv: Vertikālais attālums

en: The amount of vertical space between two children
lv: Vertikālās atstarpes lielums starp diviem bērniem

en: Horizontal spacing
lv: Horizontālais attālums

en: The amount of horizontal space between two children
lv: Horizontālās atstarpes lielums starp diviem bērniem

en: The title of the font chooser dialog
lv: Fontu izvēles dialoglodziņa nosaukums

en: The name of the selected font
lv: Izvēlētā fonta nosaukums

en: Use font in label
lv: Izmantot fontu iezīmē

en: Whether the label is drawn in the selected font
lv: Vai iezīme ir uzzīmēta ar izvēlēto fontu

en: Use size in label
lv: Lietot izmēru iezīmē

en: Whether the label is drawn with the selected font size
lv: Vai iezīme ir uzzīmēta ar izvēlēto fonta izmēru

en: Show style
lv: Rādīt stilu

en: Whether the selected font style is shown in the label
lv: Vai izvēlētais fonta stils tiek rādīts iezīmē

en: Show size
lv: Rādīt izmēru

en: Whether selected font size is shown in the label
lv: Vai izvēlētais fonta izmērs tiek attēlots iezīmē

en: Font description
lv: Fonta apraksts

en: Show preview text entry
lv: Rādīt priekšskatījuma teksta ierakstu

en: Whether the preview text entry is shown or not
lv: Vai priekšskatījuma teksta ieraksts tiek rādīts

en: Selection level
lv: Izvēlēšanās līmenis

en: Whether to select family, face or font
lv: Vai izvēlēties saimi, veidolu vai fontu

en: Font features
lv: Fontu iespējas

en: Font features as a string
lv: Fontu iespējas kā virkne

en: Language for which features have been selected
lv: Valoda, kuru izmantot izvēlētajām iespējām

en: The tweak action
lv: Piedares darbība

en: The toggle action to switch to the tweak page
lv: Pārslēgšanas darbība, kas pārslēdz uz piedares lapu

en: Text of the frame's label
lv: Ietvara iezīmes teksts

en: Label xalign
lv: Iezīmes x līdzināšana

en: The horizontal alignment of the label
lv: Iezīmes horizontālā līdzināšana

en: Label yalign
lv: Iezīmes y līdzināšana

en: The vertical alignment of the label
lv: Iezīmes vertikālā līdzināšana

en: Frame shadow
lv: Ietvara ēna

en: Appearance of the frame border
lv: Ietvara robežas izskats

en: A widget to display in place of the usual frame label
lv: Logdaļa, ko attēlot parasta ietvara iezīmes vietā

en: Number of points
lv: Punktu skaits

en: Number of points needed to trigger the gesture
lv: Punktu skaits, kas vajadzīgs, lai izsauktu šo žestu

en: GdkWindow to receive events about
lv: GdkWindow, par kuru saņemt notikumus

en: Delay factor
lv: Aiztures koeficients

en: Factor by which to modify the default timeout
lv: Par kādu koeficientu mainīt noklusējuma noildzi

en: Allowed orientations
lv: Atļautās orientācijas

en: Handle only touch events
lv: Apstrādāt tikai skāriena notikumus

en: Whether the gesture handles only touch events
lv: Vai žests apstrādā tikai skāriena notikumus

en: Whether the gesture is exclusive
lv: Vai žests ir ekskluzīvs

en: Button number
lv: Pogas numurs

en: Button number to listen to
lv: Pogas numurs, kuru klausīties

en: Context
lv: Konteksts

en: The GL context
lv: GL konteksts

en: Auto render
lv: Automātiski attēlot

en: Whether the GtkGLArea renders on each redraw
lv: Vai GtkGLArea attēlos pie katras pārzīmēšanas

en: Has alpha
lv: Ir alfa

en: Whether the color buffer has an alpha component
lv: Vai krāsu buferim ir alfa komponente

en: Has depth buffer
lv: Ir dziļuma buferis

en: Whether a depth buffer is allocated
lv: Vai ir piešķirts dziļuma buferis

en: Has stencil buffer
lv: Ir trafareta buferis

en: Whether a stencil buffer is allocated
lv: Vai ir piešķirts trafareta buferis

en: Use OpenGL ES
lv: Izmantot OpenGL ES

en: Whether the context uses OpenGL or OpenGL ES
lv: Vai konteksts izmanto OpenGL vai OpenGL ES

en: Row Homogeneous
lv: Rindu viendabīgums

en: If TRUE, the rows are all the same height
lv: Ja PATIESS, visas rindas ir ar vienādu augstumu

en: Column Homogeneous
lv: Kolonnu viendabīgums

en: If TRUE, the columns are all the same width
lv: Ja PATIESS, visas kolonnas ir ar vienādu platumu

en: Baseline Row
lv: Bāzes līnijas rinda

en: The row to align the to the baseline when valign is GTK_ALIGN_BASELINE
lv: Rinda, ko līdzināt gar bāzes līniju, kad valign ir GTK_ALIGN_BASELINE

en: The row number to attach the top side of a child widget to
lv: Rindas numurs, ko piesaistīt bērna augšas logdaļai

en: Width
lv: Platums

en: The number of columns that a child spans
lv: Kolonnu skaits, ko bērns izvērš

en: Height
lv: Augstums

en: The number of rows that a child spans
lv: Rindu skaits, ko bērns izvērš

en: The title to display
lv: Rādāmais virsraksts

en: The subtitle to display
lv: Rādāmais apakšvirsraksts

en: Custom Title
lv: Pielāgots virsraksts

en: Custom title widget to display
lv: Rādāmā pielāgotā virsraksta logdaļa

en: Show decorations
lv: Rādīt dekorācijas

en: Whether to show window decorations
lv: Vai rādīt loga dekorācijas

en: Decoration Layout
lv: Dekorāciju izkārtojums

en: The layout for window decorations
lv: Loga dekorāciju izkārtojums

en: Decoration Layout Set
lv: Dekorāciju izkārtojuma iestatījums

en: Whether the decoration-layout property has been set
lv: Vai ir iestatīta dekorāciju izkārtojuma īpašība

en: Has Subtitle
lv: Ir apakšvirsraksts

en: Whether to reserve space for a subtitle
lv: Vai rezervēt vietu apakšvirsrakstam

en: Pixbuf column
lv: Pikseļu bufera kolonna

en: Model column used to retrieve the icon pixbuf from
lv: Modeļa kolonna, ko izmanto, lai iegūtu ikonas pikseļu bufera formu

en: Model column used to retrieve the text from
lv: Modeļa kolonna, ko izmanto, lai iegūtu tekstu no formas

en: Markup column
lv: Marķējuma kolonna

en: Model column used to retrieve the text if using Pango markup
lv: Modeļa kolonna, izmantota teksta iegūšana, ja tiek izmantots Pango marķējums

en: Icon View Model
lv: Ikonu skata modelis

en: The model for the icon view
lv: Ikonu skata modelis

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Number of columns to display
lv: Rādāmo kolonnu skaits

en: Width for each item
lv: Katra elementa platums

en: The width used for each item
lv: Platums, kas lietots katram vienumam

en: Space which is inserted between cells of an item
lv: Atstarpe, kas ievietota starp vienuma šūnām

en: Row Spacing
lv: Rindu atstarpe

en: Space which is inserted between grid rows
lv: Atstarpe, kas ievietota starp režģa rindām

en: Column Spacing
lv: Kolonnu atstarpe

en: Space which is inserted between grid columns
lv: Atstarpe, kas ievietota starp režģa kolonnām

en: Margin
lv: Mala

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
lv: Atstarpe, kas ievietota ikonas skata malās

en: Item Orientation
lv: Vienuma novietojums

en: How the text and icon of each item are positioned relative to each other
lv: Kā teksts un ikona katrai sadaļai ir novietoti attiecība viens pret otru

en: Reorderable
lv: Pārkārtojams

en: View is reorderable
lv: Skats ir pārkārtojams

en: Tooltip Column
lv: Paskaidres kolonna

en: The column in the model containing the tooltip texts for the items
lv: Kolonna modelī, kura satur vienumu tekstu paskaidres

en: Item Padding
lv: Vienuma papildinājums

en: Padding around icon view items
lv: Papildinājums ap ikonu skata vienumiem

en: Selection Box Color
lv: Izvēles kastes krāsa

en: Color of the selection box
lv: Izvēles kastes krāsa

en: Selection Box Alpha
lv: Izvēles kastes alfa

en: Opacity of the selection box
lv: Izvēles kastes caurspīdīgums

en: Surface
lv: Virsma

en: A cairo_surface_t to display
lv: Rādāmais cairo_surface_t

en: Icon set
lv: Ikonu kopa

en: Icon set to display
lv: Ikonu kopa, ko attēlot

en: Icon size
lv: Ikonas izmērs

en: Symbolic size to use for stock icon, icon set or named icon
lv: Simbolisks izmērs, ko lieto krājuma ikonai, ikonu komplektam vai nosauktai ikonai

en: Pixel size
lv: Pikseļu izmērs

en: Pixel size to use for named icon
lv: Pikseļu izmērs, ko lietot nosauktai ikonai

en: Animation
lv: Animācija

en: GdkPixbufAnimation to display
lv: GdkPixbufAnimation, ko attēlot

en: Resource
lv: Resurss

en: The resource path being displayed
lv: Resursa ceļš, kas tiek attēlots

en: Use Fallback
lv: Lietot atkāpšanos

en: Whether to use icon names fallback
lv: Vai izmantot ikonu nosaukumu atkāpšanos

en: Message Type
lv: Ziņojuma tips

en: The type of message
lv: Ziņojuma tips

en: Show Close Button
lv: Rādīt aizvēršanas pogu

en: Whether to include a standard close button
lv: Vai iekļaut standarta aizvēršanas pogu

en: Reveal
lv: Atklāt

en: Controls whether the action bar shows its contents or not
lv: Nosaka, vai darbības josla rāda tā saturu

en: Width of border around the content area
lv: Robežas platums ap satura laukumu

en: Spacing between elements of the area
lv: Atstarpe starp elementiem laukumā

en: Width of border around the action area
lv: Robežas platums ap darbības laukumu

en: The screen where this window will be displayed
lv: Ekrāns, kurā šis logs tiks parādīts

en: The text of the label
lv: Iezīmes teksts

en: Justification
lv: Abpusējā līdzināšana

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkLabel:xalign for that
lv: Rindu līdzināšana iezīmes tekstā attiecībā vienai pret otru. Šis NEietekmē iezīmes līdzināšanu tās iedalīšanā. Tam apskati GtkLabel::xalign

en: Pattern
lv: Raksts

en: A string with _ characters in positions correspond to characters in the text to underline
lv: Virkne ar _ rakstzīmēm pozīcijās, kas atbilst pasvītrojamajām rakstzīmēm tekstā

en: Line wrap
lv: Rindu aplaušana

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide
lv: Ja iestatīts, aplauzt rindas, ja teksts kļūst pārāk plašs

en: Line wrap mode
lv: Rindu aplaušanas režīms

en: If wrap is set, controls how linewrapping is done
lv: Ja aplaušana ir iestatīta, kontrolē, kā tiek veikta rindu aplaušana

en: Whether the label text can be selected with the mouse
lv: Vai iezīmes tekstu var izvēlēties ar peli

en: Mnemonic key
lv: Mnemonikas taustiņš

en: The mnemonic accelerator key for this label
lv: Mnemonikas paātrinātāja taustiņš šai iezīmei

en: Mnemonic widget
lv: Mnemonikas logdaļa

en: The widget to be activated when the label's mnemonic key is pressed
lv: Logdaļa, kura jāaktivizē, kad iezīmes mnemonikas taustiņš tiek nospiests

en: The preferred place to ellipsize the string, if the label does not have enough room to display the entire string
lv: Vēlamā vieta, kur virkni īsināt ar daudzpunkti, ja iezīmei nepietiek vietas, lai attēlotu visu virkni

en: Single Line Mode
lv: Vienas rindas režīms

en: Whether the label is in single line mode
lv: Vai iezīme ir vienas rindas režīmā

en: Angle
lv: Leņķis

en: Angle at which the label is rotated
lv: Iezīmes rotācijas leņķis

en: The desired maximum width of the label, in characters
lv: Vēlamais maksimālais etiķetes platums rakstzīmēs

en: Track visited links
lv: Izsekot apmeklētās saites

en: Whether visited links should be tracked
lv: Vai apmeklētās saites vajadzētu izsekot

en: Number of lines
lv: Līniju skaits

en: The desired number of lines, when ellipsizing a wrapping label
lv: Vēlamais rindu skaits, kad ar daudzpunktēm saīsina aplauztu tekstu

en: The width of the layout
lv: Izkārtojuma platums

en: The height of the layout
lv: Izkārtojuma augstums

en: Currently filled value level
lv: Pašlaik aizpildītais vērtības līmenis

en: Currently filled value level of the level bar
lv: Pašlaik aizpildītais vērtības līmenis līmeņa joslā

en: Minimum value level for the bar
lv: Minimālā vērtība joslai

en: Minimum value level that can be displayed by the bar
lv: Minimālais vērtības līmenis, ko var parādīt josla

en: Maximum value level for the bar
lv: Maksimālā vērtība joslai

en: Maximum value level that can be displayed by the bar
lv: Maksimālais vērtības līmenis, ko var parādīt josla

en: The mode of the value indicator
lv: Vērtības indikatora režīms

en: The mode of the value indicator displayed by the bar
lv: Vērtības indikatora režīms, ko attēlo josla

en: Invert the direction in which the level bar grows
lv: Apgriezt virzienu, kurā pieaug līmeņa josla

en: Minimum height for filling blocks
lv: Aizpildīšanas bloku minimālais augstums

en: Minimum height for blocks that fill the bar
lv: Minimālais augstums blokiem, kas aizpilda joslu

en: Minimum width for filling blocks
lv: Aizpildīšanas bloku minimālais platums

en: Minimum width for blocks that fill the bar
lv: Minimālais platums blokiem, kas aizpilda joslu

en: The URI bound to this button
lv: Šai pogai piešķirtais URI

en: Visited
lv: Apmeklēta

en: Whether this link has been visited.
lv: Vai šī saite ir apmeklēta.

en: Whether this row can be activated
lv: Vai var aktivizēt šo rindu

en: Whether this row can be selected
lv: Vai var izvēlēties šo rindu

en: Permission
lv: Atļauja

en: The GPermission object controlling this button
lv: GPermission objekts, kas kontrolē šo pogu

en: Lock Text
lv: Slēgšanas teksts

en: The text to display when prompting the user to lock
lv: Teksts, ko parādīt, kad prasa lietotājam slēgt

en: Unlock Text
lv: Atslēgšanas teksts

en: The text to display when prompting the user to unlock
lv: Teksts, ko parādīt, kad prasa lietotājam atslēgt

en: Lock Tooltip
lv: Slēgšanas paskaidre

en: The tooltip to display when prompting the user to lock
lv: Paskaidre, ko parādīt, kad prasa lietotājam slēgt

en: Unlock Tooltip
lv: Atslēgšanas paskaidre

en: The tooltip to display when prompting the user to unlock
lv: Paskaidre, ko parādīt, kad prasa lietotājam atslēgt

en: Not Authorized Tooltip
lv: Neautorizēta paskaidre

en: The tooltip to display when prompting the user cannot obtain authorization
lv: Paskaidre, ko parādīt, kad lietotājs nevar saņemt pilnvaru

en: Inspected
lv: Pārbaudīts

en: Inspected widget
lv: Pārbaudīta logdaļa

en: magnification
lv: palielinājums

en: resize
lv: mainīt izmēru

en: Pack direction
lv: Pakas virziens

en: The pack direction of the menubar
lv: Izvēlnes joslas pakas virziens

en: Child Pack direction
lv: Bērna pakas virziens

en: The child pack direction of the menubar
lv: Izvēlnes joslas bērna pakas virziens

en: Style of bevel around the menubar
lv: Konusa stils ap izvēļņjoslu

en: Internal padding
lv: Iekšējā papildināšana

en: Amount of border space between the menubar shadow and the menu items
lv: Atstarpe starp izvēlnes joslas ēnu un izvēlnes vienumiem

en: Popup
lv: Uznirstošs

en: The dropdown menu.
lv: Izkrītošā izvēlne.

en: Menu model
lv: Izvēlnes modelis

en: The model from which the popup is made.
lv: Modelis, no kura tiek veidots uznirstošais lodziņš.

en: Align with
lv: Līdzināt ar

en: The parent widget which the menu should align with.
lv: Vecāka logdaļa, gar kuru izvēlnei vajadzētu līdzināties.

en: Direction
lv: Virziens

en: The direction the arrow should point.
lv: Virziens, kurā bultai būtu jārāda.

en: Use a popover
lv: Lietot virslodziņu

en: Use a popover instead of a menu
lv: Lietot nevis izvēlni, bet virslodziņu

en: Popover
lv: Virslodziņš

en: The popover
lv: Virslodziņš

en: The currently selected menu item
lv: Pašlaik izvēlētais izvēlnes vienums

en: The accel group holding accelerators for the menu
lv: Paātrinājumu grupa, kas satur izvēlnes paātrinātājus

en: Accel Path
lv: Paātrinātāja ceļš

en: An accel path used to conveniently construct accel paths of child items
lv: Paātrinātāja ceļš, ko izmanto, lai ērti veidotu paātrinātāja ceļus bērnu vienumiem

en: Attach Widget
lv: Pievienot logdaļu

en: The widget the menu is attached to
lv: Logdaļa, kurai ir piesaistīta izvēlne

en: A title that may be displayed by the window manager when this menu is torn-off
lv: Virsraksts, ko var parādīt logu pārvaldnieks, kad šī izvēlne ir atrauta

en: Tearoff State
lv: Atrautības stāvoklis

en: A boolean that indicates whether the menu is torn-off
lv: Loģiskā vērtība, kas norāda vai izvēlne ir atrauta

en: Monitor
lv: Monitors

en: The monitor the menu will be popped up on
lv: Monitors, uz kura parādīsies izvēlne

en: Reserve Toggle Size
lv: Rezervēt pārslēgšanas izmēru

en: A boolean that indicates whether the menu reserves space for toggles and icons
lv: Loģiskā vērtība, kas norāda vai izvēlne rezervēs vietu pārslēgiem un ikonām

en: Anchor hints
lv: Enkura norādes

en: Positioning hints for when the menu might fall off-screen
lv: Novietošanas norādes, ja izvēlne izkritīs ārpus ekrāna

en: Rect anchor dx
lv: Taisnstūra enkura dx

en: Rect anchor horizontal offset
lv: Taisnstūra enkura horizontālā nobīde

en: Rect anchor dy
lv: Taisnstūra enkura dy

en: Rect anchor vertical offset
lv: Taisnstūra enkura vertikālā nobīde

en: Menu type hint
lv: Izvēlnes tipa norāde

en: Menu window type hint
lv: Izvēlnes loga tipa norāde

en: Horizontal Padding
lv: Horizontālā papildināšana

en: Extra space at the left and right edges of the menu
lv: Atstarpes apjoms, kādu pievienot pa labi un pa kreisi no izvēlnes

en: Vertical Padding
lv: Vertikālā papildināšana

en: Extra space at the top and bottom of the menu
lv: Papildu vieta izvēlnes augšā un apakšā

en: Vertical Offset
lv: Vertikālā nobīde

en: When the menu is a submenu, position it this number of pixels offset vertically
lv: Kad izvēlne ir apakšizvēlne, novieto to pēc šī pikseļu skaita vertikālās nobīdes

en: Horizontal Offset
lv: Horizontālā nobīde

en: When the menu is a submenu, position it this number of pixels offset horizontally
lv: Kad izvēlne ir apakšizvēlne, novieto to pēc šī pikseļu skaita horizontālās nobīdes

en: Double Arrows
lv: Dubultās bultas

en: When scrolling, always show both arrows.
lv: Kad ritina, vienmēr rādīt abas bultas.

en: Arrow Placement
lv: Bultu novietojums

en: Indicates where scroll arrows should be placed
lv: Norāda, kur tiks novietotas ritināšanas bultas

en: Left Attach
lv: Kreisā piesaiste

en: Right Attach
lv: Labā piesaiste

en: The column number to attach the right side of the child to
lv: Kolonnas numurs, ko piesaistīt bērna labajai pusei

en: Top Attach
lv: Augšas piesaiste

en: The row number to attach the top of the child to
lv: Rindas numurs, ko piesaistīt bērna virsotnei

en: Bottom Attach
lv: Apakšas piesaiste

en: Arbitrary constant to scale down the size of the scroll arrow
lv: Patvaļīga konstante, par kādu samazināt ritināšanas bultas izmēru

en: Right Justified
lv: Labā līdzināšana

en: Sets whether the menu item appears justified at the right side of a menu bar
lv: Iestata, vai izvēlnes vienums ir līdzināts pie izvēlnes joslas labās malas

en: Submenu
lv: Apakšizvēlne

en: The submenu attached to the menu item, or NULL if it has none
lv: Apakšizvēlne piesaistīta pie izvēlnes vienuma, vai NULL, ja tai tai tādu nav

en: Sets the accelerator path of the menu item
lv: Iestata paātrinātāja ceļu izvēlnes vienumam

en: The text for the child label
lv: Bērna iezīmes teksts

en: Amount of space used up by arrow, relative to the menu item's font size
lv: Bultas izmantotais vietas daudzums, relatīvs pret izvēlnes vienuma fonta izmēru

en: Width in Characters
lv: Platums rakstzīmēs

en: The minimum desired width of the menu item in characters
lv: Minimālais vēlamais izvēlnes vienumu platums, izteikts rakstzīmēs

en: Take Focus
lv: Paņemt fokusu

en: A boolean that determines whether the menu grabs the keyboard focus
lv: Būla vērtība, kas nosaka, vai izvēlnei sagrābj tastatūras fokuss

en: Menu
lv: Izvēlne

en: The dropdown menu
lv: Izkrītošā izvēlne

en: label border
lv: iezīmes robeža

en: Width of border around the label in the message dialog
lv: Robežas platums, kas apkārt iezīmei ziņojuma dialoglodziņā

en: Message Buttons
lv: Ziņojuma pogas

en: The buttons shown in the message dialog
lv: Ziņojumu dialoglodziņā parādītās pogas

en: The primary text of the message dialog
lv: Ziņojuma dialoglodziņa primārais teksts

en: Use Markup
lv: Lietot marķējumu

en: The primary text of the title includes Pango markup.
lv: Virsraksta primārais teksts iekļauj Pango marķējumu.

en: Secondary Text
lv: Sekundārais teksts

en: The secondary text of the message dialog
lv: Ziņojuma dialoglodziņa sekundārais teksts

en: Use Markup in secondary
lv: Lietot marķējumu sekundārajā

en: The secondary text includes Pango markup.
lv: Sekundārais teksts iekļauj Pango marķējumu.

en: Image
lv: Attēls

en: The image
lv: Attēls

en: Message area
lv: Ziņojuma laukums

en: GtkBox that holds the dialog's primary and secondary labels
lv: GtkBox, kas satur dialoglodziņa primārās un sekundārās iezīmes

en: Role
lv: Loma

en: The role of this button
lv: Šīs pogas loma

en: The icon
lv: Ikonas izmērs

en: The text
lv: Teksts

en: The text of the button includes XML markup. See pango_parse_markup()
lv: Pogas teksts ietver XML marķējumu. Apskati pango_parse_markup()

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: The name of the menu to open
lv: Atveramās izvēlnes nosaukums

en: Whether the menu is a parent
lv: Vai izvēlne ir vecāks

en: Centered
lv: Vidū

en: Whether to center the contents
lv: Vai saturu novietot vidū

en: Iconic
lv: Ikonisks

en: Whether to prefer the icon over text
lv: Vai dot priekšroku ikonai pār tekstu

en: Parent
lv: Vecāks

en: The parent window
lv: Vecāka logs

en: Is Showing
lv: Tiek rādīts

en: Are we showing a dialog
lv: Vai mēs rādām dialoglodziņu

en: The screen where this window will be displayed.
lv: Ekrāns, kurā šis logs tiks parādīts.

en: Dialog Title
lv: Dialoglodziņa virsraksts

en: The title of the file chooser dialog
lv: Datņu izvēles dialoglodziņa virsraksts

en: Modal
lv: Modāls

en: If TRUE, the dialog is modal (other windows are not usable while this one is up)
lv: Ja PATIESS, tad dialoglodziņš ir modāls (citi logi nav lietojami kamēr šis ir virspusē)

en: Whether the dialog is currently visible
lv: Vai dialoglodziņš pašlaik ir redzams

en: Transient for Window
lv: Pārejošs logam

en: The transient parent of the dialog
lv: Pārejošs dialoglodziņa vecāks

en: Page
lv: Lapa

en: The index of the current page
lv: Pašreizējās lapas indekss

en: Tab Position
lv: Cilnes novietojums

en: Which side of the notebook holds the tabs
lv: Kurā bloknota pusē tiek novietotas cilnes

en: Show Tabs
lv: Rādīt cilnes

en: Whether tabs should be shown
lv: Vai jārāda cilnes

en: Show Border
lv: Rādīt robežu

en: Whether the border should be shown
lv: Vai būtu jārāda robežas

en: Scrollable
lv: Ritināma

en: If TRUE, scroll arrows are added if there are too many tabs to fit
lv: Ja PATIESS, ritināšanas bultas tiek pievienotas, ja ir pārāk daudz ietilpināmo ciļņu

en: Enable Popup
lv: Aktivēt uznirstošo logu

en: If TRUE, pressing the right mouse button on the notebook pops up a menu that you can use to go to a page
lv: Ja PATIESS, nospiežot labo peles pogu uz bloknota, tiek parādīta izvēlne, kuru varat lietot, lai pārietu uz lapu

en: Group Name
lv: Grupas nosaukums

en: Group name for tab drag and drop
lv: Grupas nosaukums cilnes vilkšanai un nomešanai

en: Tab label
lv: Cilnes iezīme

en: The string displayed on the child's tab label
lv: Virkne, kas parādīta bērna cilnes iezīmē

en: Menu label
lv: Izvēlnes iezīme

en: The string displayed in the child's menu entry
lv: Virkne, kas parādīta bērna izvēlnes ierakstā

en: Tab expand
lv: Cilne izvērsta

en: Whether to expand the child's tab
lv: Vai izvērst bērna cilni

en: Tab fill
lv: Cilnes aizpildījums

en: Whether the child's tab should fill the allocated area
lv: Vai bērna cilnei jāaizpilda piešķirtais lauks

en: Tab reorderable
lv: Ierakstāma cilne

en: Whether the tab is reorderable by user action
lv: Vai cilne ir ierakstāma ar lietotāja darbībām

en: Tab detachable
lv: Atdalāma cilne

en: Whether the tab is detachable
lv: Vai cilne ir atdalāma

en: Secondary backward stepper
lv: Papildu atpakaļ ritinātājs

en: Display a second backward arrow button on the opposite end of the tab area
lv: Parādīt otru pretēji vērstu bultas pogu pretējā cilnes apgabala galā

en: Secondary forward stepper
lv: Papildu turp ritinātājs

en: Display a second forward arrow button on the opposite end of the tab area
lv: Parādīt otru uz priekšu vērstu bultas pogu pretējā cilnes apgabala galā

en: Backward stepper
lv: Atpakaļ ritinātājs

en: Display the standard backward arrow button
lv: Parādīt standarta atpakaļvērstu bultu pogas

en: Forward stepper
lv: Turp ritinātājs

en: Display the standard forward arrow button
lv: Parādīt standarta uz priekšu vērstu bultu pogas

en: Tab overlap
lv: Cilnes pārklāšanās

en: Size of tab overlap area
lv: Cilnes pārklāšanās apgabala izmērs

en: Tab curvature
lv: Cilnes izliekums

en: Size of tab curvature
lv: Cilnes izliekuma izmērs

en: Arrow spacing
lv: Bultu atstarpe

en: Scroll arrow spacing
lv: Ritināšanas bultas atstarpe

en: Initial gap
lv: Sākotnējā sprauga

en: Initial gap before the first tab
lv: Sākotnējā sprauga pirms pirmās cilnes

en: Tab gap
lv: Cilnes atstarpe

en: Active tab is drawn with a gap at the bottom
lv: Aktīvā cilne tiek zīmēta ar atstarpi apakšā

en: The orientation of the orientable
lv: Novietojamā novietojums

en: Pass Through
lv: Pāri tekstam

en: Pass through input, does not affect main child
lv: Pāri ievadei, neietekmē galveno bērnu

en: Index
lv: Indekss

en: The index of the overlay in the parent, -1 for the main child
lv: Pārklājuma indekss vecākā, -1 nozīmē galvenais bērns

en: Action group
lv: Darbības grupa

en: Action group to launch actions from
lv: Darbības grupa, no kuras palaiž darbības

en: Pad device
lv: Paliktņa ierīce

en: Pad device to control
lv: Paliktņa ierīce, ko kontrolēt

en: Position of paned separator in pixels (0 means all the way to the left/top)
lv: Rūtveida atdalītāja pozīcija pikseļos (0 nozīmē līdz galam pa kresi/uz augšu)

en: Position Set
lv: Pozīcijas iestatījums

en: TRUE if the Position property should be used
lv: PATIESS, ja jālieto pozīcijas īpašība

en: Minimal Position
lv: Minimālā pozīcija

en: Smallest possible value for the "position" property
lv: Mazākā iespējamā vērtība “novietojuma” īpašībām

en: Maximal Position
lv: Maksimālā pozīcija

en: Largest possible value for the "position" property
lv: Lielākā iespējamā vērtība “novietojuma” īpašībām

en: Wide Handle
lv: Plats turis

en: Whether the paned should have a prominent handle
lv: Vai rūtij vajadzētu būt labi redzamam turim

en: Handle Size
lv: Tura izmērs

en: Width of handle
lv: Platums turim

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: If TRUE, the child expands and shrinks along with the paned widget
lv: Ja PATIESS, bērns palielinās un saraujas līdz ar logdaļu

en: Shrink
lv: Samazināt

en: If TRUE, the child can be made smaller than its requisition
lv: Ja PATIESS, bērns var tikt samazināts vairāk nekā tā prasītais

en: Location to Select
lv: Vieta, ko izvēlēties

en: The location to highlight in the sidebar
lv: Vieta, ko izcelt sānjoslā

en: Open Flags
lv: Atvēršanas karogi

en: Modes in which the calling application can open locations selected in the sidebar
lv: Režīmi, kādos izsaucošās lietotnes var atvērt vietas sānjoslā

en: Show recent files
lv: Rādīt nesenās datnes

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut for recent files
lv: Vai sānu joslā jāiekļauj iebūvētais īsceļš uz nesenajām datnēm

en: Show 'Desktop'
lv: Rādīt “Darbvirsma”

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to the Desktop folder
lv: Vai sānu joslā jāiekļauj iebūvētais īsceļš uz darbvirsmas mapi

en: Show 'Connect to Server'
lv: Rādīt “Savienoties ar serveri”

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to a 'Connect to server' dialog
lv: Vai sānu joslā jāiekļauj iebūvētais īsceļš uz “Savienoties ar serveri”

en: Show 'Enter Location'
lv: Rādīt “Ievadiet vietu”

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to manually enter a location
lv: Vai sānu joslā jāiekļauj iebūvētais īsceļš, lai manuāli ievadītu atrašanās vietu

en: Whether the sidebar only includes local files
lv: Vai sānu joslā jāiekļauj tikai lokālās datnes

en: Show 'Trash'
lv: Rādīt “Miskaste”

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to the Trash location
lv: Vai sānu joslā jāiekļauj iebūvētais īsceļš uz miskastes atrašanās vietu

en: Show 'Other locations'
lv: Rādīt “Citas vietas”

en: Whether the sidebar includes an item to show external locations
lv: Vai sānu joslā jāiekļauj vienums, kas rāda ārējās atrašanās vietas

en: Show “Starred Location”
lv: Rādīt “Izlases vieta”

en: Whether the sidebar includes an item to show starred files
lv: Vai sānu joslā jāiekļauj vienums, kas rāda izlases datnes

en: Whether to emit ::populate-popup for popups that are not menus
lv: Vai izdot ::populate-popup uznirstošajiem logiem, kas nav izvēlnes

en: Loading
lv: Ielādē

en: Whether the view is loading locations
lv: Vai skats ielādē atrašanās vietas

en: Fetching networks
lv: Saņemt tīklus

en: Whether the view is fetching networks
lv: Vai skats saņem tīklus

en: Icon of the row
lv: Ikona rindai

en: The icon representing the volume
lv: Ikona, kas apzīmē sējumu

en: Name of the volume
lv: Sējuma nosaukums

en: The name of the volume
lv: Sējuma nosaukums

en: Path of the volume
lv: Sējuma ceļš

en: The path of the volume
lv: Sējuma ceļš

en: Volume represented by the row
lv: Sējums, ko pārstāv rinda

en: The volume represented by the row
lv: Sējums, ko pārstāv rinda

en: Mount represented by the row
lv: Montējums, ko pārstāv rinda

en: The mount point represented by the row, if any
lv: Montējums, ko pārstāv rinda, ja ir

en: File represented by the row
lv: Datne, ko pārstāv rinda

en: The file represented by the row, if any
lv: Datne, ko pārstāv rinda, ja ir

en: Whether the row represents a network location
lv: Vai rinda pārstāv tīkla vietu

en: Whether the plug is embedded
lv: Vai spraudnis ir iegults

en: Socket Window
lv: Soketa logs

en: The window of the socket the plug is embedded in
lv: Soketa logs, kurā ir iegults spraudnis

en: Relative to
lv: Attiecībā pret

en: Widget the bubble window points to
lv: Logdaļa, uz kuru norāda burbuļa logs

en: Pointing to
lv: Norāda uz

en: Rectangle the bubble window points to
lv: Taisnstūris, uz kuru norāda burbuļa logs

en: Position to place the bubble window
lv: Vieta, kur novietot burbuļa logu

en: Whether the popover is modal
lv: Vai virslodziņš ir modāls

en: Transitions enabled
lv: Pārejas ir ieslēgtas

en: Whether show/hide transitions are enabled or not
lv: Vai rādīt/slēpt pārejas ir ieslēgtas

en: Constraint
lv: Ierobežojums

en: Constraint for the popover position
lv: Ierobežojums virslodziņa novietojumam

en: Visible submenu
lv: Redzama apakšizvēlne

en: The name of the visible submenu
lv: Redzamās apakšizvēlnes nosaukums

en: The name of the submenu
lv: Apakšizvēlnes nosaukums

en: Name of the printer
lv: Printera nosaukums

en: Backend
lv: Aizmugure

en: Backend for the printer
lv: Printera aizmugure

en: Is Virtual
lv: Ir virtuāls

en: FALSE if this represents a real hardware printer
lv: APLAMS, ja šis ir īsts aparatūras printeris

en: Accepts PDF
lv: Pieņem PDF

en: TRUE if this printer can accept PDF
lv: PATIESS, ja printeris var pieņemt PDF

en: Accepts PostScript
lv: Pieņem PostScript

en: TRUE if this printer can accept PostScript
lv: PATIESS, ja printeris pieņem PostScript

en: State Message
lv: Stāvokļa ziņojums

en: String giving the current state of the printer
lv: Virkne, kas dod pašreizējo printera stāvokli

en: Location
lv: Vieta

en: The location of the printer
lv: Printera atrašanās vieta

en: The icon name to use for the printer
lv: Printera ikonas nosaukums

en: Job Count
lv: Darbu skaits

en: Number of jobs queued in the printer
lv: Printerī sarindoto darbu skaits

en: Paused Printer
lv: Pauzēts printeris

en: TRUE if this printer is paused
lv: PATIESS, ja printeris ir pauzēts

en: Accepting Jobs
lv: Pieņem darbus

en: TRUE if this printer is accepting new jobs
lv: PATIESS, ja printeris pieņem jaunus darbus

en: Option Value
lv: Opcijas vērtība

en: Value of the option
lv: Opcijas vērtība

en: Source option
lv: Avota opcija

en: The PrinterOption backing this widget
lv: PrinterOption, kas atbalsta šo logdaļu

en: Title of the print job
lv: Drukas darba nosaukums

en: Printer
lv: Printeris

en: Printer to print the job to
lv: Printeris, kurā drukāt darbus

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Printer settings
lv: Printera iestatījumi

en: Page Setup
lv: Lapas iestatījumi

en: Track Print Status
lv: Novērot printera statusu

en: TRUE if the print job will continue to emit status-changed signals after the print data has been sent to the printer or print server.
lv: PATIESS, ja drukāšanas darbs turpinās izmest status-changed signālus pēc tam, kad drukāšanas dati ir tikuši nosūtīti uz printeri vai printera serveri.

en: Default Page Setup
lv: Noklusētais lapas iestatījums

en: The GtkPageSetup used by default
lv: GtkPageSetup, ko izmanto pēc noklusējuma

en: Print Settings
lv: Drukāšanas iestatījumi

en: The GtkPrintSettings used for initializing the dialog
lv: GtkPrintSettings, kas ir izmantoti dialoglodziņa inicializēšanai

en: Job Name
lv: Darba nosaukums

en: A string used for identifying the print job.
lv: Virkne, ko izmanto darba identificēšanai.

en: Number of Pages
lv: Lapu skaits

en: The number of pages in the document.
lv: Lapu skaits dokumentā.

en: Current Page
lv: Pašreizējā lapa

en: The current page in the document
lv: Pašreizējā lapa dokumentā

en: Use full page
lv: Lietot pilnu lapu

en: TRUE if the origin of the context should be at the corner of the page and not the corner of the imageable area
lv: PATIESS, ja izcelsmes kontekstam jābūt lapas stūrī, nevis attēlojamā laukuma stūrī

en: TRUE if the print operation will continue to report on the print job status after the print data has been sent to the printer or print server.
lv: PATIESS, ja drukāšanas darbība turpinās ziņot drukāšanas darba statusu pēc tam, kad dati ir nosūtīti uz printeri vai printera serveri.

en: Unit
lv: Vienība

en: The unit in which distances can be measured in the context
lv: Vienība, kurā mēra attālumu šajā kontekstā

en: Show Dialog
lv: Rādīt dialoglodziņu

en: TRUE if a progress dialog is shown while printing.
lv: PATIESS, ja drukāšanas laikā tiek rādīts progresa dialoglodziņš.

en: Allow Async
lv: Atļaut asinhr

en: TRUE if print process may run asynchronous.
lv: PATIESS, ja procesu var izpildīt asinhroni.

en: Export filename
lv: Eksportējamās datnes nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: The status of the print operation
lv: Drukāšanas darbības statuss

en: Status String
lv: Statusa virkne

en: A human-readable description of the status
lv: Cilvēkam lasāms statusa apraksts

en: Custom tab label
lv: Pielāgota cilnes iezīme

en: Label for the tab containing custom widgets.
lv: Iezīme cilnei, kas satur pielāgotas logdaļas.

en: Support Selection
lv: Atbalstīt izvēli

en: TRUE if the print operation will support print of selection.
lv: PATIESS, ja drukāšanas darbība atbalstīs izvēles drukāšanu.

en: Has Selection
lv: Ir izvēle

en: TRUE if a selection exists.
lv: PATIESS, ja izvēle eksistē.

en: Embed Page Setup
lv: Iegult lapas iestatījumus

en: TRUE if page setup combos are embedded in GtkPrintUnixDialog
lv: PATIESS, ja lapas iestatījumu kombinācijas ir iegultas iekš GtkPrintUnixDialog

en: Number of Pages To Print
lv: Lapu skaits, ko drukāt

en: The number of pages that will be printed.
lv: Lapu skaits, kas tiks izdrukāts.

en: The GtkPageSetup to use
lv: GtkPageSetup, ko izmantot

en: Selected Printer
lv: Izvēlētais printeris

en: The GtkPrinter which is selected
lv: Izvēlētais GtkPrinter

en: Manual Capabilities
lv: Pašrocīgās iespējas

en: Capabilities the application can handle
lv: Iespējas, ko lietotne atbalsta

en: Whether the dialog supports selection
lv: Vai dialoglodziņš atbalsta izvēli

en: Whether the application has a selection
lv: Vai lietotnei ir izvēle

en: Fraction
lv: Daļa

en: The fraction of total work that has been completed
lv: Kopējā darba izpildītā daļa

en: Pulse Step
lv: Pulsa solis

en: The fraction of total progress to move the bouncing block when pulsed
lv: Daļiņa kopējā progresa, par kādu pārvietot lēkājošo bloku, kad dod impulsu

en: Text to be displayed in the progress bar
lv: Teksts, ko attēlot progresa joslā

en: Show text
lv: Rādīt tekstu

en: Whether the progress is shown as text.
lv: Vai progress tiek parādīts kā teksts.

en: The preferred place to ellipsize the string, if the progress bar does not have enough room to display the entire string, if at all.
lv: Vēlamā vieta, kur virkni īsināt ar daudzpunkti, ja progresa joslai nepietiek vietas, lai parādītu visu virkni, ja vispār.

en: X spacing
lv: X atstarpes

en: Extra spacing applied to the width of a progress bar.
lv: Papildu atstarpes, kas ir pielietotas progresa joslas platumam.

en: Y spacing
lv: Y atstarpes

en: Extra spacing applied to the height of a progress bar.
lv: Papildu atstarpes, kas ir pielietotas progresa joslas augstumam.

en: Minimum horizontal bar width
lv: Minimālais horizontālās joslas platums

en: The minimum horizontal width of the progress bar
lv: Minimālais horizontālās progresa joslas platums

en: Minimum horizontal bar height
lv: Minimālais horizontālās joslas augstums

en: Minimum horizontal height of the progress bar
lv: Minimālais horizontālās progresa joslas augstums

en: Minimum vertical bar width
lv: Minimālais vertikālās joslas platums

en: The minimum vertical width of the progress bar
lv: Minimālais vertikālās progresa joslas platums

en: Minimum vertical bar height
lv: Minimālais vertikālās joslas augstums

en: The minimum vertical height of the progress bar
lv: Minimālais vertikālās progresa joslas augstums

en: The radio button whose group this widget belongs to.
lv: Radio poga, kuras grupai pieder šī logdaļa.

en: The radio menu item whose group this widget belongs to.
lv: Radio izvēlne, kuras grupai pieder šī logdaļa.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
lv: Radio rīka poga, kura grupai pieder šī radio poga.

en: The GtkAdjustment that contains the current value of this range object
lv: GtkAdjustment, kas satur pašreizējo diapazona objekta vērtību

en: Invert direction slider moves to increase range value
lv: Apgriezt virziena slīdņa kustības, lai palielinātu diapazona vērtību

en: Lower stepper sensitivity
lv: Apakšējā ritinātāja jutība

en: The sensitivity policy for the stepper that points to the adjustment's lower side
lv: Jutīguma politika ritinātājam, kas norāda uz pieregulēšanas zemāko pusi

en: Upper stepper sensitivity
lv: Augšējā ritinātāja jutība

en: The sensitivity policy for the stepper that points to the adjustment's upper side
lv: Jutīguma politika ritinātājam, kas norāda uz pieregulēšanas augšējo pusi

en: Show Fill Level
lv: Rādīt aizpildījuma līmeni

en: Whether to display a fill level indicator graphics on trough.
lv: Vai rādīt aizpildījuma līmeņa indikatora grafiku uz ieplakas.

en: Restrict to Fill Level
lv: Ierobežot līdz aizpildījuma līmenim

en: Whether to restrict the upper boundary to the fill level.
lv: Vai ierobežot augšējo robežu aizpildījuma līmenim.

en: Fill Level
lv: Aizpildījuma līmenis

en: The fill level.
lv: Aizpildījuma līmenis.

en: Round Digits
lv: Apaļotie cipari

en: The number of digits to round the value to.
lv: Ciparu skaits, uz ko noapaļot vērtību.

en: Slider Width
lv: Slīdņa platums

en: Width of scrollbar or scale thumb
lv: Ritjoslas vai mēroga šķirkļa platums

en: Trough Border
lv: Ieplakas robeža

en: Spacing between thumb/steppers and outer trough bevel
lv: Atstarpe starp šķirkli/ritinātājiem un ārējo ieplakas apmali

en: Stepper Size
lv: Ritinātāja izmērs

en: Length of step buttons at ends
lv: Garums ritinātāja pogām galos

en: Stepper Spacing
lv: Ritinātāja atstarpe

en: Spacing between step buttons and thumb
lv: Atstarpe starp ritinātāja pogām un šķirkli

en: Arrow X Displacement
lv: Bultas X novietošana

en: How far in the x direction to move the arrow when the button is depressed
lv: Cik tālu x virzienā pārvietot bultu, kad poga tiek nospiesta

en: Arrow Y Displacement
lv: Bultas Y novietošana

en: How far in the y direction to move the arrow when the button is depressed
lv: Cik tālu y virzienā pārvietot bultu, kad poga tiek nospiesta

en: Trough Under Steppers
lv: Cauri zem ritinātājiem

en: Whether to draw trough for full length of range or exclude the steppers and spacing
lv: Vai zīmēt cauri pilnam diapazona garumam, vai izslēgt ritinātājus un atstarpes

en: Arrow scaling
lv: Bultas mērogošana

en: Arrow scaling with regard to scroll button size
lv: Bultas mērogošana, attiecībā pret ritināšanas pogas izmēru

en: Recent Manager
lv: Neseno datņu pārvaldnieks

en: The RecentManager object to use
lv: RecentManager objekts, ko izmantot

en: Show Private
lv: Rādīt privātos

en: Whether the private items should be displayed
lv: Vai rādīt privātos vienumus

en: Show Tooltips
lv: Rādīt paskaidres

en: Whether there should be a tooltip on the item
lv: Vai uz vienumiem rādīt paskaidres

en: Show Icons
lv: Rādīt ikonas

en: Whether there should be an icon near the item
lv: Vai pie vienuma rādīt ikonu

en: Show Not Found
lv: Parādāmais nav atrasts

en: Whether the items pointing to unavailable resources should be displayed
lv: Vai rādīt vienumus, kas norāda uz nepieejamiem resursiem

en: Whether to allow multiple items to be selected
lv: Vai ļaut izvēlēties vairākus vienumus

en: Local only
lv: Tikai lokālos

en: Whether the selected resource(s) should be limited to local file: URIs
lv: Vai izvēlētos resursus vajadzētu ierobežot uz lokālu datņu URI

en: Limit
lv: Ierobežojums

en: The maximum number of items to be displayed
lv: Maksimālais parādāmo vienumu skaits

en: Sort Type
lv: Kārtošanas tips

en: The sorting order of the items displayed
lv: Attēloto elementu kārtošanas secība

en: The current filter for selecting which resources are displayed
lv: Pašreizējais filtrs, lai izvēlētos, kurus resursus rādīt

en: The full path to the file to be used to store and read the list
lv: Pilns ceļš uz datni, kurš tiks izmantots sarakstu glabāšanai un lasīšanai

en: The size of the recently used resources list
lv: Nesen izmantoto resursu saraksta izmērs

en: Transition type
lv: Pārejas tips

en: The type of animation used to transition
lv: Animācijas veids, ko izmantot pārejai

en: Transition duration
lv: Pārejas ilgums

en: The animation duration, in milliseconds
lv: Animācijas ilgums milisekundēs

en: Reveal Child
lv: Atklāt bērnu

en: Whether the container should reveal the child
lv: Vai konteinerim vajadzētu atklāt bērnu

en: Child Revealed
lv: Bērns atklāts

en: Whether the child is revealed and the animation target reached
lv: Vai bērns ir atklāts un ir sasniegts animācijas mērķis

en: The value of the scale
lv: Mēroga vērtība

en: The icon size
lv: Ikonas izmērs

en: The GtkAdjustment that contains the current value of this scale button object
lv: GtkAdjustment, kas satur pašreizējo mēroga objekta vērtību

en: Icons
lv: Ikonas

en: List of icon names
lv: Ikonu nosaukumu saraksts

en: The number of decimal places that are displayed in the value
lv: Zīmes aiz komata, kas tiek parādīta vērtībās

en: Draw Value
lv: Zīmēt vērtību

en: Whether the current value is displayed as a string next to the slider
lv: Vai pašreizējā vērtība tiek parādīta kā virkne blakus slīdnim

en: Has Origin
lv: Ir izcelsme

en: Whether the scale has an origin
lv: Vai skalai ir izcelsme

en: Value Position
lv: Vērtības novietojums

en: The position in which the current value is displayed
lv: Pozīcija, kurā pašreizējā vērtība tiek parādīta

en: Slider Length
lv: Slīdņa garums

en: Length of scale's slider
lv: Mēroga slīdņa garums

en: Value spacing
lv: Vērtības atstarpe

en: Space between value text and the slider/trough area
lv: Atstarpe starp vērtības tekstu un slīdņa/ieplakas laukumu

en: Horizontal adjustment
lv: Horizontālais noregulējums

en: Horizontal adjustment that is shared between the scrollable widget and its controller
lv: Horizontālais noregulējums, kas tiek kopīgi lietots starp ritināmu logdaļu un tā kontrolieri

en: Vertical adjustment
lv: Vertikālais noregulējums

en: Vertical adjustment that is shared between the scrollable widget and its controller
lv: Vertikālais noregulējums, kas tiek kopīgi lietots starp ritināmu logdaļu un tā kontrolieri

en: Horizontal Scrollable Policy
lv: Horizontālās ritināmības politika

en: How the size of the content should be determined
lv: Kā vajadzētu noteikt satura izmēru

en: Vertical Scrollable Policy
lv: Vertikālās ritināmības politika

en: Minimum Slider Length
lv: Minimālais slīdņa garums

en: Minimum length of scrollbar slider
lv: Minimālais ritjoslas slīdņa garums

en: Fixed slider size
lv: Fiksēts slīdņa izmērs

en: Don't change slider size, just lock it to the minimum length
lv: Nemainīt slīdņa izmēru, tikai ieslēgt to minimālajā garumā

en: Display a second backward arrow button on the opposite end of the scrollbar
lv: Parādīt otru atpakaļvērstās bultas pogu pretējā ritjoslas galā

en: Display a second forward arrow button on the opposite end of the scrollbar
lv: Parādīt otru uz priekšu vērstās bultas pogu pretējā ritjoslas galā

en: Horizontal Adjustment
lv: Horizontālais noregulējums

en: The GtkAdjustment for the horizontal position
lv: Horizontālās pozīcijas GtkAdjustment

en: Vertical Adjustment
lv: Vertikālais noregulējums

en: The GtkAdjustment for the vertical position
lv: Vertikālās pozīcijas GtkAdjustment

en: Horizontal Scrollbar Policy
lv: Horizontālās ritjoslas politika

en: When the horizontal scrollbar is displayed
lv: Vai horizontālā ritjosla tiek attēlota

en: Vertical Scrollbar Policy
lv: Vertikālās ritjoslas politika

en: When the vertical scrollbar is displayed
lv: Vai vertikālā ritjosla tiek attēlota

en: Window Placement
lv: Loga novietojums

en: Where the contents are located with respect to the scrollbars.
lv: Kur tiek novietots saturs attiecībā pret ritjoslu.

en: Window Placement Set
lv: Logu novietojuma kopa

en: Whether "window-placement" should be used to determine the location of the contents with respect to the scrollbars.
lv: Vai "window-placement" vajadzētu tikt izmantotam, lai noteiktu satura atrašanās vietu attiecībā pret ritjoslām.

en: Shadow Type
lv: Ēnas tips

en: Style of bevel around the contents
lv: Apmales stils ap saturu

en: Scrollbars within bevel
lv: Ritjoslas apmalēs

en: Place scrollbars within the scrolled window's bevel
lv: Novietot ritjoslas ritinātu logu apmales

en: Scrollbar spacing
lv: Ritjoslas atstarpe

en: Number of pixels between the scrollbars and the scrolled window
lv: Pikseļu skaits starp ritjoslām un ritināmo logu

en: Minimum Content Width
lv: Minimālais satura platums

en: The minimum width that the scrolled window will allocate to its content
lv: Minimālais platums, ko ritinātais logs piešķirs tā saturam

en: Minimum Content Height
lv: Minimālais satura augstums

en: The minimum height that the scrolled window will allocate to its content
lv: Minimālais augstums, ko ritinātais logs piešķirs tā saturam

en: Kinetic Scrolling
lv: Kinētiskā ritināšana

en: Kinetic scrolling mode.
lv: Kinētiskās ritināšanas režīms.

en: Overlay Scrolling
lv: Pārklājuma ritināšana

en: Overlay scrolling mode
lv: Pārklājuma ritināšanas režīms

en: Maximum Content Width
lv: Maksimālais satura platums

en: The maximum width that the scrolled window will allocate to its content
lv: Maksimālais platums, ko ritinātais logs piešķirs tā saturam

en: Maximum Content Height
lv: Maksimālais satura augstums

en: The maximum height that the scrolled window will allocate to its content
lv: Maksimālais augstims, ko ritinātais logs piešķirs tā saturam

en: Propagate Natural Width
lv: Izvērst dabisko platumu

en: Propagate Natural Height
lv: Izvērst dabisko augstumu

en: Search Mode Enabled
lv: Ieslēgts meklēšanas režīms

en: Whether the search mode is on and the search bar shown
lv: Vai ir ieslēgts meklēšanas režīms un tiek rādīta meklēšanas josla

en: Whether to show the close button in the toolbar
lv: Vai rīkjoslā rādīt aizvēršanas pogu

en: Draw
lv: Zīmēt

en: Whether the separator is drawn, or just blank
lv: Vai atdalītājs tiek zīmēts vai tikai tukšums

en: Double Click Time
lv: Dubultklikšķa laiks

en: Maximum time allowed between two clicks for them to be considered a double click (in milliseconds)
lv: Maksimāli atļautais laiks starp diviem klikšķiem, lai to uzskatītu par dubultklikšķi (milisekundēs)

en: Double Click Distance
lv: Dubultklikšķa attālums

en: Maximum distance allowed between two clicks for them to be considered a double click (in pixels)
lv: Maksimāli atļautais garums starp diviem klikšķiem, lai to uzskatītu par dubultklikšķi (pikseļos)

en: Cursor Blink
lv: Kursora mirgošana

en: Whether the cursor should blink
lv: Vai kursoram būtu jāmirgo

en: Cursor Blink Time
lv: Kursora mirgošanas laiks

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds
lv: Kursora mirgošanas cikla garums, milisekundēs

en: Cursor Blink Timeout
lv: Kursora mirgošanas noildze

en: Time after which the cursor stops blinking, in seconds
lv: Laiks, pēc kura kursors beidz mirgot, sekundēs

en: Split Cursor
lv: Sadalītais kursors

en: Whether two cursors should be displayed for mixed left-to-right and right-to-left text
lv: Vai attēlot divus kursorus miksētiem no labās puses uz kreiso un otrādi tekstiem

en: Cursor Aspect Ratio
lv: Kursora izmēru attiecība

en: The aspect ratio of the text caret
lv: Teksta kursora izmēru attiecība

en: Theme Name
lv: Motīva nosaukums

en: Name of theme to load
lv: Ielādējamā motīva nosaukums

en: Icon Theme Name
lv: Ikonu motīva nosaukums

en: Name of icon theme to use
lv: Lietojamā ikonu motīva nosaukums

en: Fallback Icon Theme Name
lv: Atkāpes ikonu motīva nosaukums

en: Name of a icon theme to fall back to
lv: Ikonu motīva nosaukums, uz kuru atkāpties

en: Key Theme Name
lv: Atslēgu motīva nosaukums

en: Name of key theme to load
lv: Ielādējamā atslēgu motīva nosaukums

en: Menu bar accelerator
lv: Izvēlnes joslas paātrinātājs

en: Keybinding to activate the menu bar
lv: Taustiņsasaiste, lai aktivizētu izvēlnes joslu

en: Drag threshold
lv: Vilkšanas aizture

en: Number of pixels the cursor can move before dragging
lv: Pikseļu skaits, ko kursors var pakustēties, pirms vilkšanas

en: Font Name
lv: Fonta nosaukums

en: The default font family and size to use
lv: Noklusējuma izmantojamā fontu saime un izmērs

en: Icon Sizes
lv: Ikonu izmēri

en: List of icon sizes (gtk-menu=16,16:gtk-button=20,20...
lv: Ikonas izmēru saraksts (gtk-menu=16,16;gtk-button=20,20...

en: GTK Modules
lv: GTK moduļi

en: List of currently active GTK modules
lv: Pašlaik aktīvo GTK moduļu saraksts

en: Xft Antialias
lv: Xft nogludināšana

en: Whether to antialias Xft fonts; 0=no, 1=yes, -1=default
lv: Vai nogludināt Xft fontus; 0=nē, 1=jā, -1=pēc noklusējuma

en: Xft Hinting
lv: Xft suflēšana

en: Whether to hint Xft fonts; 0=no, 1=yes, -1=default
lv: Vai suflēt Xft fontus; 0=nē, 1=jā, -1=pēc noklusējuma

en: Xft Hint Style
lv: Xft suflēšanas stils

en: What degree of hinting to use; hintnone, hintslight, hintmedium, or hintfull
lv: Kādu suflēšanas pakāpi izmantot; nekādu suflēšanu, vieglas suflēšanu, vidēju suflēšanu, pilnu suflēšanu

en: Type of subpixel antialiasing; none, rgb, bgr, vrgb, vbgr
lv: Apakšpikseļu gludināšanas tips; nekāds, rgb, bgr, vrgb, vbgr

en: Resolution for Xft, in 1024 * dots/inch. -1 to use default value
lv: Xft izšķirtspēja 1024 * punktos/collās. -1, lai izmantotu noklusēto vērtību

en: Cursor theme name
lv: Kursora motīva nosaukums

en: Name of the cursor theme to use, or NULL to use the default theme
lv: Nosaukums kursora motīvam, ko izmantot; vai NULL, lai izmantotu noklusēto motīvu

en: Cursor theme size
lv: Kursora motīva izmērs

en: Size to use for cursors, or 0 to use the default size
lv: Izmērs, ko izmatot kursoriem; vai 0, lai izmantotu noklusēto izmēru

en: Alternative button order
lv: Cita pogu secība

en: Whether buttons in dialogs should use the alternative button order
lv: Vai pogām dialoglodziņos vajadzētu izmantot citu pogu secību

en: Alternative sort indicator direction
lv: Citas kārtošanas indikatora virziens

en: Whether the direction of the sort indicators in list and tree views is inverted compared to the default (where down means ascending)
lv: Vai kārtošanas indikatoru virziens saraksta un koka skatos ir apgriezts, salīdzinot ar noklusēto (kur “uz leju” nozīmē augoši)

en: Show the 'Input Methods' menu
lv: Rādīt “Ievades metodes” izvēlni

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method
lv: Vai ierakstu labā klikšķa izvēlnēs vajadzētu piedāvāt mainīt ievades metodi

en: Show the 'Insert Unicode Control Character' menu
lv: Rādīt “Ievietot unikoda kontroles rakstzīmi” izvēlni

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to insert control characters
lv: Vai ierakstu labā klikšķa izvēlnēs vajadzētu piedāvāt kontroles simbolu ievietošanu

en: Start timeout
lv: Sākuma noildze

en: Starting value for timeouts, when button is pressed
lv: Sākuma vērtība noildzēm, kad ir piespiesta poga

en: Repeat timeout
lv: Atkārtotā noildze

en: Repeat value for timeouts, when button is pressed
lv: Atkārtotā vērtība noildzēm, kad ir piespiesta poga

en: Expand timeout
lv: Izvēršanas noildze

en: Expand value for timeouts, when a widget is expanding a new region
lv: Izvēršanas vērtība noildzēm, kad logdaļa izvērš jaunu apgabalu

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: A palette of named colors for use in themes
lv: Palete ar nosauktām krāsām, ko izmantot motīvos

en: Enable Animations
lv: Aktivēt animācijas

en: Whether to enable toolkit-wide animations.
lv: Vai aktivēt rīkkopas animācijas.

en: Enable Touchscreen Mode
lv: Aktivēt skārienjūtīgā ekrāna režīmu

en: When TRUE, there are no motion notify events delivered on this screen
lv: Ja PATIESS, uz šo ekrānu netiek nogādāti notikumi par kustību

en: Tooltip timeout
lv: Paskaidres noildze

en: Timeout before tooltip is shown
lv: Noildze pirms tiek rādīta paskaidre

en: Tooltip browse timeout
lv: Paskaidres pārlūkošanas noildze

en: Timeout before tooltip is shown when browse mode is enabled
lv: Noildze, pirms tiek parādīta paskaidre, kad aktivēts pārlūkošanas režīms

en: Tooltip browse mode timeout
lv: Paskadres pārlūkošanas režīma noildze

en: Timeout after which browse mode is disabled
lv: Noildze, pēc kuras pārlūkošanas režīms ir deaktivēts

en: Keynav Cursor Only
lv: Tikai taustnav kursors

en: When TRUE, there are only cursor keys available to navigate widgets
lv: Kad PATIESS, pa logdaļu var pārvietoties tikai ar kursora taustiņiem

en: Keynav Wrap Around
lv: Taustnav aplauzt apkārt

en: Whether to wrap around when keyboard-navigating widgets
lv: Vai aplauzt apkārt, kad pārvietojas pa logdaļu ar tastatūru

en: Error Bell
lv: Kļūdas zvans

en: When TRUE, keyboard navigation and other errors will cause a beep
lv: Kad PATIESS, tastatūras pārvietošanās un citas kļūdas izraisīs pīkstienu

en: Color Hash
lv: Krāsas juceklis

en: A hash table representation of the color scheme.
lv: Krāsu paletes attēlojums jucekļa tabulā

en: Default file chooser backend
lv: Noklusētā datņu izvēlētāja aizmugure

en: Name of the GtkFileChooser backend to use by default
lv: GtkFileChooser aizmugures nosaukums, ko lietot pēc noklusējuma

en: Default print backend
lv: Noklusētā printera aizmugure

en: List of the GtkPrintBackend backends to use by default
lv: Saraksts ar pēc noklusējuma izmantojamajām GtkPrintBackend aizmugurēm

en: Default command to run when displaying a print preview
lv: Noklusētā komanda, ko palaist, kad attēlo drukāšanas priekšskatījumu

en: Command to run when displaying a print preview
lv: Komanda, ko palaist, kad attēlo drukāšanas priekšskatījumu

en: Enable Mnemonics
lv: Aktivēt mnemonikas

en: Whether labels should have mnemonics
lv: Vai iezīmēm būtu jābūt mnemonikām

en: Enable Accelerators
lv: Aktivēt paātrinātājus

en: Whether menu items should have accelerators
lv: Vai izvēļņu elementiem vajadzētu būt paātrinātājiem

en: Recent Files Limit
lv: Neseno datņu limits

en: Number of recently used files
lv: Nesen izmantoto datņu skaits

en: Default IM module
lv: Noklusētais TZ modulis

en: Which IM module should be used by default
lv: Kuru TZ moduli lietot pēc noklusējuma

en: Recent Files Max Age
lv: Neseno datņu maksimālais vecums

en: Maximum age of recently used files, in days
lv: Maksimālais nesen izmantoto dokumentu vecums dienās

en: Fontconfig configuration timestamp
lv: Fontconfig konfigurācijas laika spiedogs

en: Timestamp of current fontconfig configuration
lv: Pašreizējās fontconfig konfigurācijas laika spiedogs

en: Sound Theme Name
lv: Skaņu motīva nosaukums

en: XDG sound theme name
lv: XDG skaņu motīva nosaukums

note: Translators: this means sounds that are played as feedback to user input
en: Audible Input Feedback
lv: Dzirdamie ievades papildinājumi

en: Whether to play event sounds as feedback to user input
lv: Vai, kā atgriezenisko saiti lietotāja ievadam, atskaņot notikumu skaņas

en: Enable Event Sounds
lv: Aktivēt notikumu skaņas

en: Whether to play any event sounds at all
lv: Vai vispār atskaņot kāda notikuma skaņas

en: Enable Tooltips
lv: Aktivēt paskaidres

en: Whether tooltips should be shown on widgets
lv: Vai logdaļām rādīt paskaidres

en: Toolbar style
lv: Rīkjoslas stils

en: Whether default toolbars have text only, text and icons, icons only, etc.
lv: Vai noklusētās rīkjoslas ir tikai ar tekstu, tekstu un ikonām, tikai ikonām, u.t.t.

en: Toolbar Icon Size
lv: Rīkjoslas ikonu izmērs

en: The size of icons in default toolbars.
lv: Ikonu izmērs noklusētajās rīkjoslās.

en: Auto Mnemonics
lv: Automātiskās mnemonikas

en: Whether mnemonics should be automatically shown and hidden when the user presses the mnemonic activator.
lv: Vai mnemonikas vajadzētu automātiski rādīt un slēpt, kad lietotājs piespiež mnemonikas aktivizētāju.

en: Primary button warps slider
lv: Primārā poga pārvieto slīdni

en: Whether a primary click on the trough should warp the slider into position
lv: Vai primārajam klikšķim uz ieplakas vajadzētu pārvietot slīdni tajā pozīcijā

en: Visible Focus
lv: Redzams fokuss

en: Whether 'focus rectangles' should be hidden until the user starts to use the keyboard.
lv: Vai “fokusa taisnstūri” būtu jāslēpj, līdz lietotājs sāk lietot tastatūru.

en: Application prefers a dark theme
lv: Lietotne dod priekšroku tumšam motīvam

en: Whether the application prefers to have a dark theme.
lv: Vai lietotne dod priekšroku tumšam motīvam.

en: Show button images
lv: Rādīt pogu attēlus

en: Whether images should be shown on buttons
lv: Vai uz pogām rādīt attēlus

en: Select on focus
lv: Izvēlēties pie fokusēšanas

en: Whether to select the contents of an entry when it is focused
lv: Vai izvēlēties ieraksta saturu, kad tas tiek fokusēts

en: Password Hint Timeout
lv: Paroles padoma noildze

en: How long to show the last input character in hidden entries
lv: Cik ilgi rādīt ievades rakstzīmes slēptajās ievadēs

en: Show menu images
lv: Rādīt izvēlnes attēlus

en: Whether images should be shown in menus
lv: Vai izvēlnēs rādīt attēlus

en: Delay before drop down menus appear
lv: Aizture pirms parādās nolaižamā izvēlnes

en: Delay before the submenus of a menu bar appear
lv: Aizture pirms parādās apakšizvēlnes josla

en: Scrolled Window Placement
lv: Ritinātā loga novietojums

en: Where the contents of scrolled windows are located with respect to the scrollbars, if not overridden by the scrolled window's own placement.
lv: Kur tiek novietots ritināmā loga saturs, attiecībā pret ritjoslām, ja nav pārrakstīts ar ritināmā loga paša novietojumu.

en: Can change accelerators
lv: Var mainīt paātrinātājus

en: Whether menu accelerators can be changed by pressing a key over the menu item
lv: Vai var mainīt izvēļņu paātrinātājus, nospiežot taustiņu virs izvēlnes vienuma

en: Delay before submenus appear
lv: Aizture pirms parādās apakšizvēlne

en: Minimum time the pointer must stay over a menu item before the submenu appear
lv: Minimums laika, cik ilgi kursoram jāatrodas uz izvēlnes pirms parādās apakšizvēlne

en: Delay before hiding a submenu
lv: Aizture pirms apakšizvēlnes paslēpšanas

en: The time before hiding a submenu when the pointer is moving towards the submenu
lv: Laiks pirms apakšizvēlnes paslēpšanas, kad kursors virzās pie apakšizvēlnes

en: Whether to select the contents of a selectable label when it is focused
lv: Vai izvēlēties izvēlamas iezīmes saturu, kad tā tiek fokusēta

en: Custom palette
lv: Pielāgota palete

en: Palette to use in the color selector
lv: Palete, ko lietot krāsu izvēlētājā

en: IM Preedit style
lv: TZ pirmsrediģēšanas stils

en: How to draw the input method preedit string
lv: Kā zīmēt ievades metodes pirmsrediģēšanas virkni

en: IM Status style
lv: TZ statusa stils

en: How to draw the input method statusbar
lv: Kā zīmēt ievades metodes statusa joslu

en: Desktop shell shows app menu
lv: Darbvirsmas čaula rāda lietotnes izvēlni

en: Set to TRUE if the desktop environment is displaying the app menu, FALSE if the app should display it itself.
lv: Ja iestatīts kā PATIESS, darbvirsmas vide rādīs lietotnes izvēlni; ja APLAMS — lietotnei pašai tā būs jārāda.

en: Desktop shell shows the menubar
lv: Darbvirsmas čaula rāda izvēlnes joslu

en: Set to TRUE if the desktop environment is displaying the menubar, FALSE if the app should display it itself.
lv: Ja iestatīts kā PATIESS, darbvirsmas vide rādīs izvēlnes joslu; ja APLAMS — lietotnei pašai tā būs jārāda.

en: Desktop environment shows the desktop folder
lv: Darbvirsmas vide rāda darbvirsmas mapi

en: Set to TRUE if the desktop environment is displaying the desktop folder, FALSE if not.
lv: Ja iestatīts kā PATIESS, darbvirsmas vide rādīs darbvirsmas mapi; ja APLAMS, tad nē.

en: Titlebar double-click action
lv: Virsraksta joslas dubultklikšķa darbība

en: The action to take on titlebar double-click
lv: Veicamā darbība, kad uz virsraksta veic dubultklikšķi

en: Titlebar middle-click action
lv: Virsraksta joslas vidējā klikšķa darbība

en: The action to take on titlebar middle-click
lv: Veicamā darbība, kad uz virsraksta veic vidējo klikšķi

en: Titlebar right-click action
lv: Virsraksta joslas labā klikšķa darbība

en: The action to take on titlebar right-click
lv: Veicamā darbība, kad uz virsraksta veic labo klikšķi

en: Dialogs use header bar
lv: Dialoglodziņi izmanto virsraksta joslu

en: Whether builtin GTK+ dialogs should use a header bar instead of an action area.
lv: Vai iebūvētajiem GTK+ dialoglodziņiem vajadzētu izmantot virsraksta joslu, nevis darbības laukumu.

en: Enable primary paste
lv: Aktivēt primāro ielīmēšanu

en: Whether a middle click on a mouse should paste the 'PRIMARY' clipboard content at the cursor location.
lv: Vai vidējam peles klikšķim vajadzētu ielīmēt “PRIMĀRĀS” starpliktuves saturu kursora pozīcijā.

en: Recent Files Enabled
lv: Aktivēts “Nesen lietotās datnes”

en: Whether GTK+ remembers recent files
lv: Vai GTK+ atceras nesen lietotās datnes

en: Long press time
lv: Ilgās piespiešanas laiks

en: Time for a button/touch press to be considered a long press (in milliseconds)
lv: Laiks pogas/pieskāriena piespiešanai, lai to uzskatītu par ilgo piespiedienu (milisekundēs)

en: Whether to show cursor in text
lv: Vai rādīt kursoru tekstā

en: Whether to use overlay scrollbars
lv: Vai izmantot pārklājuma ritjoslas

en: Accelerator
lv: Paātrinātājs

en: Disabled text
lv: Izslēgts teksts

en: View
lv: Skats

en: Accelerator Size Group
lv: Paātrinātāju izmēru grupa

en: Title Size Group
lv: Virsrakstu izmēru grupa

en: Section Name
lv: Sekcijas nosaukums

en: View Name
lv: Skata nosaukums

en: Maximum Height
lv: Maksimālais augstums

en: The accelerator keys for shortcuts of type 'Accelerator'
lv: Paātrinātāju taustiņi saīsnēm ar tipu “Accelerator”

en: The icon to show for shortcuts of type 'Other Gesture'
lv: Ikona, kas rāda saīsnes ar tipu “Other Gesture”

en: Icon Set
lv: Ikonu kopa

en: Whether an icon has been set
lv: Vai ir iestatīta ikona

en: A short description for the shortcut
lv: Īss saīsnes apraksts

en: A short description for the gesture
lv: Īss žesta apraksts

en: Subtitle Set
lv: Apakšvirsraksts iestatīts

en: Whether a subtitle has been set
lv: Vai ir iestatīts apakšvirsraksts

en: Text direction for which this shortcut is active
lv: Teksta virziens, kuram šī saīsne ir aktīva

en: Shortcut Type
lv: Saīsnes tips

en: The type of shortcut that is represented
lv: Saīsnes tips, kas ir reprezentēts

en: Action Name
lv: Darbības nosaukums

en: The name of the action
lv: Darbības nosaukums

en: Mode
lv: Režīms

en: The directions in which the size group affects the requested sizes of its component widgets
lv: Virzieni, kādos izmēra grupa ietekmē pieprasītos izmērus tā komponentu logdaļām

en: Ignore hidden
lv: Ignorēt slēpto

en: If TRUE, unmapped widgets are ignored when determining the size of the group
lv: Ja PATIESS, nekartētās logdaļas tiek ignorētas, kad nosaka grupas izmēru

en: Climb Rate
lv: Kāpinājuma koeficients

en: The acceleration rate when you hold down a button or key
lv: Paātrinājuma koeficients, kad jūs turat nospiestu pogu vai taustiņu

en: Snap to Ticks
lv: Aizķerties pie tikšķiem

en: Whether erroneous values are automatically changed to a spin button's nearest step increment
lv: Vai kļūdainas vērtības tiek automātiski mainītas uz griešanās pogas tuvāko soļa palielinājumu

en: Numeric
lv: Skaitliska

en: Whether non-numeric characters should be ignored
lv: Vai neciparu rakstzīmes būtu jāignorē

en: Wrap
lv: Aplauzt

en: Whether a spin button should wrap upon reaching its limits
lv: Vai griešanās pogu būtu jāaplauž, sasniedzot tās robežas

en: Update Policy
lv: Atjaunināšanas politika

en: Whether the spin button should update always, or only when the value is legal
lv: Vai griešanās pogai būtu vienmēr jāatjauninās vai tikai, kad vērtība ir nepieļaujama

en: Reads the current value, or sets a new value
lv: Nolasa pašreizējo vērtību vai iestata jaunu vērtību

en: Style of bevel around the spin button
lv: Apmales stils ap rotējošo pogu

en: Whether the spinner is active
lv: Vai ritenītis ir aktīvs

en: Homogeneous sizing
lv: Viendabīga izmēra maiņa

en: Horizontally homogeneous
lv: Horizontāli vienmērīgs

en: Horizontally homogeneous sizing
lv: Horizontāli vienmērīga izmēra maiņa

en: Vertically homogeneous
lv: Vertikāli vienmērīgs

en: Vertically homogeneous sizing
lv: Vertikāli vienmērīga izmēra maiņa

en: Visible child
lv: Redzams bērns

en: The widget currently visible in the stack
lv: Logdaļa, kas pašlaik redzama stekā

en: Name of visible child
lv: Redzamā bērna nosaukums

en: The name of the widget currently visible in the stack
lv: Logdaļas nosaukums, kas pašlaik redzama stekā

en: Transition running
lv: Pāreja darbojas

en: Whether or not the transition is currently running
lv: Vai pašlaik darbojas pāreja

en: Interpolate size
lv: Interpolācijas izmērs

en: Whether or not the size should smoothly change when changing between differently sized children
lv: Vai izmēram vajadzētu mainīties gludi, kad mainās starp dažāda izmēra bērniem

en: The name of the child page
lv: Bērna lapas nosaukums

en: The title of the child page
lv: Bērna lapas virsraksts

en: Icon name
lv: Ikonas nosaukums

en: The icon name of the child page
lv: Bērna lapas ikonas nosaukums

en: Needs Attention
lv: Vajadzīga uzmanība

en: Whether this page needs attention
lv: Vai šai lapai ir vajadzīga uzmanība

en: Stack
lv: Steks

en: Associated stack for this GtkStackSidebar
lv: Šī GtkStackSidebar asociētais steks

en: Symbolic size to use for named icon
lv: Simbolisks izmērs, ko lieto nosauktai ikonai

en: Style of bevel around the statusbar text
lv: Apmales stils ap statusa joslas tekstu

en: The associated GdkScreen
lv: Asociētais GdkScreen

en: The associated GdkFrameClock
lv: Asociētais GdkFrameClock

en: Text direction
lv: Teksta virziens

en: The parent style context
lv: Vecāka stila konteksts

en: Property name
lv: Īpašības nosaukums

en: The name of the property
lv: Īpašības nosaukums

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: The value type returned by GtkStyleContext
lv: GtkStyleContext atgrieztās vērtības tips

en: Whether the switch is on or off
lv: Vai slēdzis ir ieslēgts vai izslēgts

en: The backend state
lv: Aizmugures stāvoklis

en: The minimum width of the handle
lv: Minimālais tura platums

en: Slider Height
lv: Slīdņa augstums

en: The minimum height of the handle
lv: Minimālais tura augstums

en: Tag Table
lv: Tagu tabula

en: Text Tag Table
lv: Teksta tagu tabula

en: Current text of the buffer
lv: Pašreizējais bufera teksts

en: Has selection
lv: Ir izvēle

en: Whether the buffer has some text currently selected
lv: Vai buferī ir kāds pašlaik izvēlēts teksts

en: Cursor position
lv: Kursora novietojums

en: The position of the insert mark (as offset from the beginning of the buffer)
lv: Ievietošanas zīmes novietojums (kā nobīde no bufera sākuma)

en: Copy target list
lv: Kopēšanas mērķu saraksts

en: The list of targets this buffer supports for clipboard copying and DND source
lv: Saraksts ar mērķiem, ko šis buferis atbalsta starpliktuves kopēšanai un DND avotam

en: Paste target list
lv: Ielīmēšanas mērķu saraksts

en: The list of targets this buffer supports for clipboard pasting and DND destination
lv: Saraksts ar mērķiem, ko šis buferis atbalsta starpliktuves kopēšanai un DND mērķiem

en: Parent widget
lv: Vecāka logdaļa

en: Mark name
lv: Iezīmes nosaukums

en: Left gravity
lv: Kreisā gravitācija

en: Whether the mark has left gravity
lv: Vai iezīmei ir kreisā gravitācija

en: Tag name
lv: Taga nosaukums

en: Name used to refer to the text tag. NULL for anonymous tags
lv: Lietojamais nosaukums, ar kuru atsaukties uz teksta tagu. NULL anonīmajiem tagiem

en: Background RGBA
lv: Fona RGBA

en: Background full height
lv: Fona pilns augstums

en: Whether the background color fills the entire line height or only the height of the tagged characters
lv: Vai fona krāsa tiek aizpildīta visas līnijas garumā vai tikai atzīmēto rakstzīmju garumā

en: Foreground RGBA
lv: Priekšplāna RGBA

en: Text direction, e.g. right-to-left or left-to-right
lv: Teksta virziens, t.i., no labās puses uz kreiso vai no kreisās uz labo

en: Font style as a PangoStyle, e.g. PANGO_STYLE_ITALIC
lv: Fonta stils kā PangoStyle, piem., PANGO_STYLE_ITALIC

en: Font variant as a PangoVariant, e.g. PANGO_VARIANT_SMALL_CAPS
lv: Fonta variants kā PangoVariant, piem., PANGO_VARIANT_SMALL_CAPS

en: Font weight as an integer, see predefined values in PangoWeight; for example, PANGO_WEIGHT_BOLD
lv: Fonta svars kā veselums, apskati iepriekš noteiktās vērtības iekš PangoWeight; piemēram, PANGO_WEIGHT_BOLD

en: Font stretch as a PangoStretch, e.g. PANGO_STRETCH_CONDENSED
lv: Fonta izstiepums kā PangoStretch, piem., PANGO_STRETCH_CONDENSED

en: Font size in Pango units
lv: Fonta izmērs Pango vienībās

en: Font size as a scale factor relative to the default font size. This properly adapts to theme changes etc. so is recommended. Pango predefines some scales such as PANGO_SCALE_X_LARGE
lv: Fonta izmērs kā mērogojams koeficients attiecībā pret noklusēto fonta izmēru. Šī īpašība piemērojas motīva izmaiņām utt., tāpēc tiek rekomendēta. Pango iepriekš nosaka dažus mērogus, tādas kā PANGO_SCALE_X_LARGE

en: Left, right, or center justification
lv: Pa labi, kreisi vai centrēts līdzinājums

en: The language this text is in, as an ISO code. Pango can use this as a hint when rendering the text. If not set, an appropriate default will be used.
lv: Valoda, kādā šis teksts ir, kā ISO kods. Pango var lietot šo kā norādi, kad attēlo tekstu. Ja tas nav iestatīts, tad piemērotākais pēc noklusējuma tiks izmantots.

en: Left margin
lv: Kreisā mala

en: Width of the left margin in pixels
lv: Atkāpe no kreisās malas pikseļos

en: Right margin
lv: Labā mala

en: Width of the right margin in pixels
lv: Atkāpe no labās puses pikseļos

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Amount to indent the paragraph, in pixels
lv: Daudzums pikseļos, kādā veidot atkāpi rindkopai

en: Offset of text above the baseline (below the baseline if rise is negative) in Pango units
lv: Teksta nobīde virs bāzes līnijas (zem līnijas, ja pacēlums ir negatīvs) Pango vienībās

en: Pixels above lines
lv: Pikseļi virs rindām

en: Pixels of blank space above paragraphs
lv: Tukšas vietas pikseļi virs rindkopām

en: Pixels below lines
lv: Pikseļi zem rindām

en: Pixels of blank space below paragraphs
lv: Tukšas vietas pikseļi zem rindkopām

en: Pixels inside wrap
lv: Pikseļu iekšpus aplaušanas

en: Pixels of blank space between wrapped lines in a paragraph
lv: Pikseļu daudzums atstarpē starp aplauztām rindām rindkopā

en: Underline RGBA
lv: Pasvītrot RGBA

en: Color of underline for this text
lv: Pasvītrošanas krāsa šim tekstam

en: Strikethrough RGBA
lv: Pārsvītrot RGBA

en: Color of strikethrough for this text
lv: Nosvītrošanas krāsa šim tekstam

en: Whether to wrap lines never, at word boundaries, or at character boundaries
lv: Vai aplauzt rindas nekad, vārdu robežās vai rakstzīmju robežās

en: Custom tabs for this text
lv: Pašrocīgas tabulācijas šim tekstam

en: Invisible
lv: Neredzams

en: Whether this text is hidden.
lv: Vai šis teksts ir slēpts.

en: Paragraph background color name
lv: Rindkopas fona krāsas nosaukums

en: Paragraph background color as a string
lv: Rindkopas fona krāsa kā virkne

en: Paragraph background color
lv: Rindkopas fona krāsa

en: Paragraph background color as a GdkColor
lv: Rindkopas fona krāsa kā GdkColor

en: Paragraph background RGBA
lv: Rindkopas fona RGBA

en: Paragraph background RGBA as a GdkRGBA
lv: Rindkopas fona RGBA kā GdkRGBA

en: Fallback
lv: Atkāpšanās

en: Whether font fallback is enabled.
lv: Vai ir ieslēgta fontu atkāpšanās.

en: Letter Spacing
lv: Burtu atstatums

en: Extra spacing between graphemes
lv: Papildu atstatums starp grafēmiem

en: Font Features
lv: Fontu iespējas

en: OpenType Font Features to use
lv: Izmantojamās OpenType fontu iespējas

en: Margin Accumulates
lv: Malu akumulācija

en: Whether left and right margins accumulate.
lv: Vai kreisā un labā mala akumulējas.

en: Background full height set
lv: Fona pilna augstuma iestatījums

en: Whether this tag affects background height
lv: Vai šis tags ietekmē fona augstumu

en: Justification set
lv: Līdzinājuma iestatījums

en: Whether this tag affects paragraph justification
lv: Vai šis tags ietekmē rindkopu līdzināšanu

en: Left margin set
lv: Kreisās malas iestatījums

en: Whether this tag affects the left margin
lv: Vai šis tags ietekmē kreiso malu

en: Indent set
lv: Atkāpes iestatījums

en: Whether this tag affects indentation
lv: Vai šis tags ietekmē atkāpes

en: Pixels above lines set
lv: Pikseļu virs rindiņām iestatījums

en: Whether this tag affects the number of pixels above lines
lv: Vai šis tags ietekmē pikseļu skaitu virs rindiņām

en: Pixels below lines set
lv: Pikseļu zem rindiņām iestatījums

en: Pixels inside wrap set
lv: Pikseļu iekšpusē iekļaušanas iestatījums

en: Whether this tag affects the number of pixels between wrapped lines
lv: Vai šis tags ietekmē pikseļu daudzumu starp aplauztām rindiņām

en: Right margin set
lv: Labās malas iestatījums

en: Whether this tag affects the right margin
lv: Vai šis tags ietekmē labo malu

en: Underline RGBA set
lv: Pasvītrošana RGBA iestatīta

en: Whether this tag affects underlining color
lv: Vai šis tags ietekmē pasvītrošanas krāsu

en: Strikethrough RGBA set
lv: Nosvītrošanas RGBA iestatīta

en: Whether this tag affects strikethrough color
lv: Vai šis tags ietekmē nosvītrošanas krāsu

en: Wrap mode set
lv: Aplaušanas režīma iestatījums

en: Whether this tag affects line wrap mode
lv: Vai šis tags ietekmē rindiņu aplaušanas režīmu

en: Tabs set
lv: Tabulācijas iestatījums

en: Whether this tag affects tabs
lv: Vai šis tags ietekmē tabulācijas

en: Invisible set
lv: Neredzamības iestatījums

en: Whether this tag affects text visibility
lv: Vai šis tags ietekmē teksta redzamību

en: Paragraph background set
lv: Rindkopas fona iestatījums

en: Whether this tag affects the paragraph background color
lv: Vai šī tags ietekmē rindkopas fona krāsu

en: Fallback set
lv: Atkāpšanās iestatīta

en: Whether this tag affects font fallback
lv: Vai šis tags ietekmē fontu atkāpšanos

en: Letter spacing set
lv: Burtu atstatums iestatīts

en: Whether this tag affects letter spacing
lv: Vai šis tags ietekmē burtu atstatumu

en: Font features set
lv: Fontu iespējas iestatītas

en: Whether this tag affects font features
lv: Vai šis tags ietekmē fontu iespējas

en: Pixels Above Lines
lv: Pikseļi virs rindām

en: Pixels Below Lines
lv: Pikseļi zem rindām

en: Pixels Inside Wrap
lv: Pikseļu iekšpus aplaušanas

en: Wrap Mode
lv: Aplaušanas režīms

en: Left Margin
lv: Kreisā mala

en: Right Margin
lv: Labā mala

en: Top Margin
lv: Augšējā mala

en: Height of the top margin in pixels
lv: Augšējās malas augstums pikseļos

en: Bottom Margin
lv: Apakšējā mala

en: Height of the bottom margin in pixels
lv: Apakšējās malas augstums pikseļos

en: Cursor Visible
lv: Kursors redzams

en: If the insertion cursor is shown
lv: Vai ievietošanas kursors tiek parādīts

en: Buffer
lv: Buferis

en: The buffer which is displayed
lv: Attēlotais buferis

en: Whether entered text overwrites existing contents
lv: Vai ievadītais teksts pārrakstīsies pāri esošajam saturam

en: Accepts tab
lv: Pieņem tabulāciju

en: Whether Tab will result in a tab character being entered
lv: Vai Tab piespiešanas rezultātā tiks ievadīta tabulācijas rakstzīme

en: Monospace
lv: Fiksēta platuma

en: Whether to use a monospace font
lv: Vai izmantot vienplatuma fontu

en: Error underline color
lv: Kļūdas pasvītrojuma krāsa

en: Color with which to draw error-indication underlines
lv: Krāsa, kādā zīmēt kļūdu norādošu pasvītrojumu

en: If the toggle button should be pressed in
lv: Vai pārslēgšanas pogai jābūt nospiestai

en: If the toggle button is in an "in between" state
lv: Ja slēgšanas poga ir “starp” stāvoklī

en: Draw Indicator
lv: Zīmēt indikatoru

en: If the toggle part of the button is displayed
lv: Ja pogas pārslēgšanas daļa tiek parādīta

en: Toolbar Style
lv: Rīkjoslas stils

en: How to draw the toolbar
lv: Kā zīmēt rīkjoslu

en: Show Arrow
lv: Rādīt bultu

en: If an arrow should be shown if the toolbar doesn't fit
lv: Vai jārāda bulta, ja rīkjosla neietilpst

en: Size of icons in this toolbar
lv: Šīs rīkjoslas ikonu izmērs

en: Icon size set
lv: Ikonu izmēra iestatīšana

en: Whether the icon-size property has been set
lv: Vai ir iestatīta ikonu izmēra vērtība

en: Whether the item should receive extra space when the toolbar grows
lv: Vai vienumam būtu jāsaņem papildu vieta, kad rīkjosla aug

en: Whether the item should be the same size as other homogeneous items
lv: Vai vienumam vajadzētu būt vienādā izmērā ar līdzīgiem vienumiem

en: Spacer size
lv: Starpinātāja izmērs

en: Size of spacers
lv: Starpinātāju izmērs

en: Amount of border space between the toolbar shadow and the buttons
lv: Robežas atstarpes apjoms starp rīkjoslas ēnu un pogām

en: Maximum child expand
lv: Maksimālā bērna izvēršana

en: Maximum amount of space an expandable item will be given
lv: Maksimālais vietas daudzums, kas tiks dots izvēršamam vienumam

en: Space style
lv: Atstarpes stils

en: Whether spacers are vertical lines or just blank
lv: Vai atstarpes ir vertikālas līnijas vai tikai tukšumi

en: Button relief
lv: Pogas reljefs

en: Type of bevel around toolbar buttons
lv: Apmales tips ap rīkjoslas pogām

en: Style of bevel around the toolbar
lv: Apmales tips ap rīkjoslu

en: Text to show in the item.
lv: Teksts, ko rādīt vienumā.

en: If set, an underline in the label property indicates that the next character should be used for the mnemonic accelerator key in the overflow menu
lv: Ja iestatīts, zemsvītra iezīmē norāda, ka nākamā rakstzīme tiks izmantota kā mnemoniska paātrinājuma atslēga pārpildes izvēlnē

en: Widget to use as the item label
lv: Logdaļa, ko lietot kā vienuma iezīmi

en: Stock Id
lv: Krājuma ID

en: The stock icon displayed on the item
lv: Krājuma ikona, kas attēlota uz vienuma

en: The name of the themed icon displayed on the item
lv: Vienuma motīva ikonas nosaukums

en: Icon widget
lv: Ikonas logdaļa

en: Icon widget to display in the item
lv: Ikonas logdaļa, ko attēlot vienumā

en: Icon spacing
lv: Ikonas atstarpe

en: Spacing in pixels between the icon and label
lv: Atstarpe starp ikonu un iezīmi, pikseļos

en: Whether the toolbar item is considered important. When TRUE, toolbar buttons show text in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ mode
lv: Vai rīkjoslas sadaļa ir jāuzskata par svarīgu. Ja PATIESS, rīkjoslas pogas, rada tekstu GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ režīmā

en: The human-readable title of this item group
lv: Cilvēkam lasāmas šīs vienumu grupas virsraksts

en: A widget to display in place of the usual label
lv: Logdaļa, ko attēlot parastās iezīmes vietā

en: Collapsed
lv: Sakļauts

en: Whether the group has been collapsed and items are hidden
lv: Vai grupa ir sakļauta un vienumi paslēpti

en: ellipsize
lv: īsināt ar daudzpunkti

en: Ellipsize for item group headers
lv: Īsināt ar daudzpunkti vienumu grupas galvenei

en: Header Relief
lv: Galvenes reljefs

en: Relief of the group header button
lv: Grupas galvenes pogas reljefs

en: Header Spacing
lv: Galvenes atstarpes

en: Spacing between expander arrow and caption
lv: Atstarpes starp izvērsēja bultu un parakstu

en: Whether the item should receive extra space when the group grows
lv: Vai vienumam būtu jāsaņem papildus vieta, kad grupa aug

en: Whether the item should fill the available space
lv: Vai vienumam būtu jāaizņem pieejamā vieta

en: New Row
lv: Jauna rinda

en: Whether the item should start a new row
lv: Vai vienumam vajadzētu sākt jaunu rindu

en: Position of the item within this group
lv: Vienuma novietojums šajā grupā

en: Size of icons in this tool palette
lv: Ikonu izmērs rīku paletē

en: Style of items in the tool palette
lv: Vienumu stils rīku paletē

en: Exclusive
lv: Ekskluzīvs

en: Whether the item group should be the only expanded at a given time
lv: Vai vienumu grupai vajadzētu būt vienīgajai izvērstai vienā laika momentā

en: Whether the item group should receive extra space when the palette grows
lv: Vai vienumu grupai būtu jāsaņem papildus vieta, kad palete aug

en: TreeMenu model
lv: TreeMenu modelis

en: The model for the tree menu
lv: Koka izvēlnes modelis

en: TreeMenu root row
lv: TreeMenu saknes rinda

en: The TreeMenu will display children of the specified root
lv: TreeMenu attēlos bērnus norādītajai saknei

en: Tearoff
lv: Noplēšams

en: Whether the menu has a tearoff item
lv: Vai izvēlnei ir noplēšams vienums

en: Wrap Width
lv: Aplaušanas platums

en: Wrap width for laying out items in a grid
lv: Aplaušanas platums režģī izkārtotajiem vienumiem

en: The child model
lv: Bērna modelis

en: The model for the filtermodel to filter
lv: Filtrējāmā fitra-modeļa modelis

en: The virtual root
lv: Virtuālā sakne

en: The virtual root (relative to the child model) for this filtermodel
lv: Virtuālā sakne šim (attiecībā uz bērna modeli) filtra-modelim

en: TreeModelSort Model
lv: TreeModelSort modelis

en: The model for the TreeModelSort to sort
lv: Modelis TreeModelSort, ko kārtot

en: TreeView Model
lv: TreeView modelis

en: The model for the tree view
lv: Koka skata modelis

en: Headers Visible
lv: Galveņu redzamība

en: Show the column header buttons
lv: Rādīt kolonnas galvenes pogas

en: Headers Clickable
lv: Galvenes klikšķināmas

en: Column headers respond to click events
lv: Kolonnu galvenes atbild klikšķu notikumiem

en: Expander Column
lv: Izvērsēja kolonna

en: Set the column for the expander column
lv: Iestatīt kolonnu kā izvērsēja kolonnu

en: Rules Hint
lv: Robežsvītru mājiens

en: Set a hint to the theme engine to draw rows in alternating colors
lv: Iestatīt mājienu motīvu dzinējam, lai tas zīmētu rindas mainīgās krāsās

en: Enable Search
lv: Aktivizēt meklēšanu

en: View allows user to search through columns interactively
lv: Skats ļauj lietotājam interaktīvi meklēt cauri kolonnām

en: Search Column
lv: Meklēšanas kolonna

en: Model column to search through during interactive search
lv: Modeļa kolonna, kurai meklēt cauri interaktīvās meklēšanas laikā

en: Fixed Height Mode
lv: Fiksēta augstuma režīms

en: Speeds up GtkTreeView by assuming that all rows have the same height
lv: Paātrina GtkTreeView, pieņemot, ka visām rindām piemīt vienāds augstums

en: Hover Selection
lv: Virs novietošanas atlase

en: Whether the selection should follow the pointer
lv: Vai atlasei būtu jāseko rādītājam

en: Hover Expand
lv: Virs novietošanas izvēršana

en: Whether rows should be expanded/collapsed when the pointer moves over them
lv: Vai rindām vajadzētu izvērsties/sakļauties, kad peles kursors tām pāriet pāri

en: Show Expanders
lv: Rādīt izvērsējus

en: View has expanders
lv: Skatam ir izvērsēji

en: Level Indentation
lv: Līmeņa atkāpe

en: Extra indentation for each level
lv: Papildu atkāpe katram līmenim

en: Rubber Banding
lv: Elastīgā sasaiste

en: Whether to enable selection of multiple items by dragging the mouse pointer
lv: Vai aktivēt izvēlēšanos no vairākiem vienumiem, velkot peles rādītāju

en: Enable Grid Lines
lv: Aktivēt režģa līnijas

en: Whether grid lines should be drawn in the tree view
lv: Vai zīmēt koka režģa līnijas koka skatā

en: Enable Tree Lines
lv: Aktivēt koka līnijas

en: Whether tree lines should be drawn in the tree view
lv: Vai koka skatā zīmēt koka līnijas

en: The column in the model containing the tooltip texts for the rows
lv: Kolonna modelī, kas satur paskaidres tekstu rindām

en: Vertical Separator Width
lv: Vertikālā atdalītāja platums

en: Vertical space between cells.  Must be an even number
lv: Vertikālā atstarpe starp šūnām. Jābūt pāra skaitlim

en: Horizontal Separator Width
lv: Horizontālā atdalītāja platums

en: Horizontal space between cells.  Must be an even number
lv: Horizontālā atstarpe starp šūnām. Jābūt pāra skaitlim

en: Allow Rules
lv: Atļaut robežsvītras

en: Allow drawing of alternating color rows
lv: Atļaut zīmēt mainīgu krāsu rindas

en: Indent Expanders
lv: Atkāpes izvērsējiem

en: Make the expanders indented
lv: Pielikt atkāpes izvērsējiem

en: Even Row Color
lv: Pāra rindu krāsa

en: Color to use for even rows
lv: Krāsa, kādu lietot pāra rindām

en: Odd Row Color
lv: Nepāra rindu krāsa

en: Color to use for odd rows
lv: Krāsa, kādu lietot nepāra rindām

en: Grid line width
lv: Režģa līniju platums

en: Width, in pixels, of the tree view grid lines
lv: Koka režģa līniju platums pikseļos

en: Tree line width
lv: Koka līniju platums

en: Width, in pixels, of the tree view lines
lv: Koka aplūkošanas līniju platums pikseļos

en: Grid line pattern
lv: Režģa līniju raksts

en: Dash pattern used to draw the tree view grid lines
lv: Svītru raksts, ko lietot zīmējot koka režģa līnijas

en: Tree line pattern
lv: Koka līniju raksts

en: Dash pattern used to draw the tree view lines
lv: Svītru raksts, ko lietot zīmējot koka skata līnijas

en: Whether to display the column
lv: Vai rādīt kolonnu

en: Resizable
lv: Maināma izmēra

en: Column is user-resizable
lv: Kolonnas lielums ir lietotājam maināms

en: Current X position of the column
lv: Pašreizējais kolonnas X pozīcija

en: Current width of the column
lv: Pašreizējais kolonnas platums

en: Sizing
lv: Lielums

en: Resize mode of the column
lv: Kolonnas izmēra maiņas režīms

en: Fixed Width
lv: Fiksēts platums

en: Current fixed width of the column
lv: Pašreizējais fiksētais kolonnas platums

en: Minimum allowed width of the column
lv: Kolonnas minimāli atļautais platums

en: Maximum Width
lv: Maksimālais platums

en: Maximum allowed width of the column
lv: Kolonnas maksimāli atļautais platums

en: Title to appear in column header
lv: Virsraksts, kas parādās kolonnas galvenē

en: Column gets share of extra width allocated to the widget
lv: Kolonna iegūst papildu brīvo platumu no logdaļas

en: Clickable
lv: Klikšķināms

en: Whether the header can be clicked
lv: Vai galveni var klikšķināt

en: Widget to put in column header button instead of column title
lv: Logdaļa, ko likt kolonnas galvenes pogā kolonnas nosaukuma vietā

en: X Alignment of the column header text or widget
lv: X līdzinājums kolonnas galvenes tekstam vai logdaļai

en: Whether the column can be reordered around the headers
lv: Vai kolonnu var pārkārtot ap galvenēm

en: Sort indicator
lv: Kārtošanas indikators

en: Whether to show a sort indicator
lv: Vai rādīt kārtošanas indikatoru

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Sort direction the sort indicator should indicate
lv: Kārtošanas virziens, kurā kārtošanas indikatoram būtu jārāda

en: Sort column ID
lv: Kārtošanas kolonnas ID

en: Logical sort column ID this column sorts on when selected for sorting
lv: Loģiskās kārtošanas kolonnas ID, ko šī kolonna kārtos, kad tiek izvēlēta kārtošanai

en: Determines how the shadowed box around the viewport is drawn
lv: Nosaka, kā tiek zīmēta ēnota kaste ap skatpunktu

en: Use symbolic icons
lv: Izmantot simboliskās ikonas

en: Whether to use symbolic icons
lv: Vai izmantot simboliskās ikonas

en: Widget name
lv: Logdaļas nosaukums

en: The name of the widget
lv: Logdaļas nosaukums

en: The parent widget of this widget. Must be a Container widget
lv: Vecāka logdaļa šai logdaļai. Jābūt konteinera logdaļai

en: Width request
lv: Platuma pieprasījums

en: Override for width request of the widget, or -1 if natural request should be used
lv: Pārrakstīt logdaļas platuma pieprasījumu, vai -1, ja jālieto būtu dabīgais pieprasījums

en: Height request
lv: Augstuma pieprasījums

en: Override for height request of the widget, or -1 if natural request should be used
lv: Pārrakstīt logdaļas augstuma pieprasījumu, vai -1 ja vajadzētu lietot dabisko pieprasījumu

en: Whether the widget is visible
lv: Vai logdaļa ir redzama

en: Whether the widget responds to input
lv: Vai logdaļa atbild uz ievadi

en: Application paintable
lv: Lietotne krāsojama

en: Whether the application will paint directly on the widget
lv: Vai lietotne krāsos tieši uz logdaļas

en: Can focus
lv: Var fokusēt

en: Whether the widget can accept the input focus
lv: Vai logdaļa var pieņemt ievades fokusu

en: Has focus
lv: Ir fokuss

en: Whether the widget has the input focus
lv: Vai logdaļai ir ievades fokuss

en: Is focus
lv: Ir fokuss

en: Whether the widget is the focus widget within the toplevel
lv: Vai logdaļa ir fokusēta logdaļas augšējā līmenī

en: Focus on click
lv: Fokuss uz klikšķa

en: Whether the widget should grab focus when it is clicked with the mouse
lv: Vai logdaļai jāsagrābj fokusu, kad uz to klikšķina ar peli

en: Can default
lv: Var būt noklusētā

en: Whether the widget can be the default widget
lv: Vai logdaļa var būt noklusētā logdaļa

en: Has default
lv: Ir noklusētā

en: Whether the widget is the default widget
lv: Vai logdaļa ir noklusētā logdaļa

en: Receives default
lv: Saņem noklusēto

en: If TRUE, the widget will receive the default action when it is focused
lv: Ja PATIESS, logdaļa saņems noklusēto darbību, kad tā tiek fokusēta

en: Composite child
lv: Salikts bērns

en: Whether the widget is part of a composite widget
lv: Vai logdaļa ir daļa no saliktas logdaļas

en: Style
lv: Stils

en: The style of the widget, which contains information about how it will look (colors etc)
lv: Logdaļas stils, kas satur informāciju par to, kā tā izskatīsies (krāsas, utt.)

en: Events
lv: Notikumi

en: The event mask that decides what kind of GdkEvents this widget gets
lv: Notikuma maska, kas nosaka, kāda veida GdkEvents ir šī logdaļa saņem

en: No show all
lv: Nerādīt visu

en: Whether gtk_widget_show_all() should not affect this widget
lv: Vai gtk_widget_show_all() nevajadzētu ietekmēt šo logdaļu

en: Whether this widget has a tooltip
lv: Vai logdaļai ir paskaidre

en: The widget's window if it is realized
lv: Logdaļas logs, ja realizēts

en: Double Buffered
lv: Dubulti buferēts

en: Whether the widget is double buffered
lv: Vai logdaļa tiek buferēta dubulti

en: How to position in extra horizontal space
lv: Kā novietot papildu horizontālo vietu

en: How to position in extra vertical space
lv: Kā novietot papildu vertikālo vietu

en: Margin on Left
lv: Mala pa kreisi

en: Pixels of extra space on the left side
lv: Papildu vietas pikseļi kreisajā pusē

en: Margin on Right
lv: Mala pa labi

en: Pixels of extra space on the right side
lv: Papildu vietas pikseļi labajā pusē

en: Margin on Start
lv: Mala sākumā

en: Pixels of extra space on the start
lv: Papildu vietas pikseļi sākumā

en: Margin on End
lv: Mala beigās

en: Pixels of extra space on the end
lv: Papildu vietas pikseļi beigās

en: Margin on Top
lv: Mala augšpusē

en: Pixels of extra space on the top side
lv: Papildu vietas pikseļi virspusē

en: Margin on Bottom
lv: Mala apakšā

en: Pixels of extra space on the bottom side
lv: Papildu vietas pikseļi apakšpusē

en: All Margins
lv: Visas malas

en: Pixels of extra space on all four sides
lv: Papildu vietas pikseļi visās četrās pusēs

en: Horizontal Expand
lv: Horizontāli izvērsts

en: Whether widget wants more horizontal space
lv: Vai logdaļai vajag vairāk horizontālās vietas

en: Horizontal Expand Set
lv: Horizontālais izvērsums iestatīts

en: Whether to use the hexpand property
lv: Vai izmantot hexpand īpašību

en: Vertical Expand
lv: Vertikāli izvērsts

en: Whether widget wants more vertical space
lv: Vai logdaļai vajag vairāk vertikālās vietas

en: Vertical Expand Set
lv: Vertikālais izvērsums iestatīts

en: Whether to use the vexpand property
lv: Vai izmantot vexpand īpašību

en: Expand Both
lv: Izvērst abus

en: Whether widget wants to expand in both directions
lv: Vai izvērst logdaļu abos virzienos

en: Opacity for Widget
lv: Logdaļas necaurspīdība

en: The opacity of the widget, from 0 to 1
lv: Logdaļas necaurspīdīgums no 0 līdz 1

en: Scale factor
lv: Mēroga koeficients

en: The scaling factor of the window
lv: Loga mēroga koeficients

en: Interior Focus
lv: Iekšējais fokuss

en: Whether to draw the focus indicator inside widgets
lv: Vai zīmēt fokusa indikatoru logdaļu iekšpusē

en: Focus linewidth
lv: Fokusa līnijas platums

en: Width, in pixels, of the focus indicator line
lv: Fokusa indikatora līnijas platums pikseļos

en: Focus line dash pattern
lv: Fokusēt līnijas svītras rakstu

en: Dash pattern used to draw the focus indicator. The character values are interpreted as pixel widths of alternating on and off segments of the line.
lv: Lietotais svītras raksts, lai zīmētu fokusa indikatoru. Rakstzīmes vērtības tiek interpretētas kā pikseļu platums mainīgiem ieslēgtiem un izslēgtiem rindu segmentiem.

en: Focus padding
lv: Fokusa papildināšana

en: Width, in pixels, between focus indicator and the widget 'box'
lv: Platums pikseļos starp fokusa indikatoru un logdaļas “kasti”

en: Cursor color
lv: Kursora krāsa

en: Color with which to draw insertion cursor
lv: Krāsa, ar kuru zīmēt ievietošanas kursoru

en: Secondary cursor color
lv: Otrā kursora krāsa

en: Color with which to draw the secondary insertion cursor when editing mixed right-to-left and left-to-right text
lv: Krāsa, kādā zīmēt sekundāro ievietojuma kursoru, kad rediģē jaukto no-labās-uz-kreiso un no-kreisās-uz-labo tekstu

en: Cursor line aspect ratio
lv: Kursora līnijas skata proporcija

en: Aspect ratio with which to draw insertion cursor
lv: Skata proporcija, ar kuru zīmēt ievietojuma kursoru

en: Window dragging
lv: Loga vilkšana

en: Whether windows can be dragged and maximized by clicking on empty areas
lv: Vai logu var vilkt un maksimizēt, klikšķinot uz tukša laukuma

en: Unvisited Link Color
lv: Neapmeklēto saišu krāsa

en: Color of unvisited links
lv: Neapmeklēto saišu krāsa

en: Visited Link Color
lv: Apmeklēto saišu krāsa

en: Color of visited links
lv: Apmeklēto saišu krāsa

en: Wide Separators
lv: Platais atdalītājs

en: Whether separators have configurable width and should be drawn using a box instead of a line
lv: Vai atdalītājam ir konfigurējams platums un vajadzētu tikt zīmētam, izmantojot kasti, nevis līniju

en: Separator Width
lv: Atdalītāja platums

en: The width of separators if wide-separators is TRUE
lv: Atdalītāja platums, ja wide-separators ir PATIESS

en: Separator Height
lv: Atdalītāja augstums

en: The height of separators if "wide-separators" is TRUE
lv: Atdalītāja augstums, ja wide-separators ir PATIESS

en: Horizontal Scroll Arrow Length
lv: Horizontālo ritjoslu garums

en: The length of horizontal scroll arrows
lv: Horizontālo ritjoslu garums

en: Vertical Scroll Arrow Length
lv: Vertikālo ritjoslu garums

en: The length of vertical scroll arrows
lv: Vertikālo ritjoslu garums

en: Width of text selection handles
lv: Platums teksta izvēles turiem

en: Height of text selection handles
lv: Augstums teksta izvēles turiem

en: Window Type
lv: Loga tips

en: The type of the window
lv: Loga tips

en: Window Title
lv: Loga virsraksts

en: The title of the window
lv: Loga virsraksts

en: Window Role
lv: Loga loma

en: Unique identifier for the window to be used when restoring a session
lv: Unikāls identifikators logam, ko izmanto, atjaunojot sesiju

en: Startup ID
lv: Sākuma ID

en: Unique startup identifier for the window used by startup-notification
lv: Unikāls sākuma identifikators logam, ko izmanto startup-notification

en: If TRUE, users can resize the window
lv: Ja PATIESS, lietotāji var mainīt loga izmēru

en: If TRUE, the window is modal (other windows are not usable while this one is up)
lv: Ja PATIESS, tad logs ir modāls (citi logi nav lietojami kamēr šis ir virspusē)

en: Window Position
lv: Loga novietojums

en: The initial position of the window
lv: Sākotnējais loga novietojums

en: Default Width
lv: Noklusētais platums

en: The default width of the window, used when initially showing the window
lv: Noklusētais loga platums, ko izmanto, kad pirmo reizi parāda logu

en: Default Height
lv: Noklusētais augstums

en: The default height of the window, used when initially showing the window
lv: Noklusētais loga augstums, ko izmanto, kad pirmo reizi parāda logu

en: Destroy with Parent
lv: Iznīcināt ar vecāku

en: If this window should be destroyed when the parent is destroyed
lv: Vai šis logs būtu jāiznīcina, kad tiek iznīcināts vecāks

en: Hide the titlebar during maximization
lv: Maksimizējot slēpt virsraksta joslu

en: If this window's titlebar should be hidden when the window is maximized
lv: Vai būtu jāslēpj šī loga virsraksta josla, kad logs tiek maksimizēts

en: Icon for this window
lv: Ikona šim logam

en: Mnemonics Visible
lv: Mnemonikas redzamas

en: Whether mnemonics are currently visible in this window
lv: Vai mnemonikas ir pašlaik redzamas šajā logā

en: Focus Visible
lv: Kursors redzams

en: Whether focus rectangles are currently visible in this window
lv: Vai fokusa taisnstūri ir pašlaik redzami šajā logā

en: Name of the themed icon for this window
lv: Šī loga motīva ikonu motīva nosaukums

en: Is Active
lv: Ir aktīvs

en: Whether the toplevel is the current active window
lv: Vai augšējais līmenis ir pašreizējais aktīvais logs

en: Focus in Toplevel
lv: Fokusēties augšējā līmenī

en: Whether the input focus is within this GtkWindow
lv: Vai ievades fokuss ir iekš šī GtkWindow

en: Type hint
lv: Tipa padoms

en: Hint to help the desktop environment understand what kind of window this is and how to treat it.
lv: Padoms, lai palīdzētu darbvirsmas videi saprast, kas šis ir par logu un kā ar to apieties.

en: Skip taskbar
lv: Izlaist uzdevumu joslu

en: TRUE if the window should not be in the task bar.
lv: PATIESS, ja logam nevajadzētu atrasties uzdevumu joslā.

en: Skip pager
lv: Izlaist peidžeri

en: TRUE if the window should not be in the pager.
lv: PATIESS, ja logam nevajadzētu atrasties peidžerī.

en: Urgent
lv: Steidzams

en: TRUE if the window should be brought to the user's attention.
lv: PATIESS, ja logam vajadzētu piesaistīt lietotāja uzmanību.

en: Accept focus
lv: Pieņemt fokusu

en: TRUE if the window should receive the input focus.
lv: PATIESS, ja logam būtu jāsaņem ievades fokuss.

en: Focus on map
lv: Fokuss uz kartes

en: TRUE if the window should receive the input focus when mapped.
lv: PATIESS, ja logam būtu jāsaņem ievades fokuss, kad tas tiek kartēts.

en: Decorated
lv: Dekorēts

en: Whether the window should be decorated by the window manager
lv: Vai loga pārvaldniekam būtu jādekorē logs

en: Deletable
lv: Dzēšams

en: Whether the window frame should have a close button
lv: Vai loga ietvaram vajadzīga loga aizvēršanas poga

en: Resize grip
lv: Izmēra maiņas rokturis

en: Specifies whether the window should have a resize grip
lv: Vai logam vajadzīgs izmēra maiņas rokturis

en: Resize grip is visible
lv: Izmēra maiņas rokturis redzams

en: Specifies whether the window's resize grip is visible.
lv: Vai loga izmēra maiņas rokturis ir redzams.

en: Gravity
lv: Gravitācija

en: The window gravity of the window
lv: Loga gravitācija

en: Attached to Widget
lv: Pievienots pie logdaļas

en: The widget where the window is attached
lv: Logdaļa, kurai ir piesaistīts logs

en: Is maximized
lv: Ir maksimizēts

en: Whether the window is maximized
lv: Vai logs ir maksimizēts

en: The GtkApplication for the window
lv: GtkApplication logam

en: Decorated button layout
lv: Dekorēts pogu izkārtojums

en: Decoration resize handle size
lv: Dekorācijas izmēra maiņas tura izmērs

en: Cloud Print account
lv: Mākoņa drukāšanas konts

en: Printer ID
lv: Printera ID

en: Cloud Print printer ID
lv: Mākoņa drukāšanas printera ID

en: Color Profile Title
lv: Krāsu profila nosaukums

en: The title of the color profile to use
lv: Lietojamā krāsu profila nosaukums
