gtk+ 2.0 - en to nl translation catalogue (2211 entries)

en: Cursor type
nl: Cursortype

en: Standard cursor type
nl: Standaard cursortype

en: Display of this cursor
nl: Display van deze cursor

en: Device Display
nl: Display van het apparaat

en: Display which the device belongs to
nl: Display waar het apparaat toe behoort

en: Device manager
nl: Apparaatbeheer

en: Device manager which the device belongs to
nl: Apparaatbeheer waar het apparaat toe behoort

en: Device name
nl: Apparaatnaam

en: Device type
nl: Apparaattype

en: Device role in the device manager
nl: Rol van het apparaat in apparaatbeheer

en: Associated device
nl: Bijbehorende apparaat

en: Associated pointer or keyboard with this device
nl: Bijbehorende muis of toetsenbord van dit apparaat

en: Input source
nl: Invoerbron

en: Source type for the device
nl: Brontype voor het apparaat

en: Input mode for the device
nl: Invoermodus voor het apparaat

en: Whether the device has a cursor
nl: Of het apparaat een cursor heeft

en: Whether there is a visible cursor following device motion
nl: Of er een zichtbare cursor is die de bewegingen van het apparaat volgt

en: Number of axes in the device
nl: Het aantal assen in het apparaat

en: Vendor ID
nl: Fabrikant-ID

en: Product ID
nl: Product-id

en: Seat
nl: Zetel

en: Number of concurrent touches
nl: Aantal gelijktijdige aanrakingen

en: Axes
nl: Assen

en: Tool
nl: Hulpprogramma

en: The tool that is currently used with this device
nl: Het hulpprogramma dat momenteel gebruikt wordt met dit apparaat

en: Display for the device manager
nl: Display voor het apparaatbeheer

en: Default Display
nl: Standaard Display

en: The default display for GDK
nl: De standaard display voor GDK

en: The GDK display used to create the GL context
nl: De GDK-display gebruikt om de GL-context aan te maken

en: Window
nl: Venster

en: The GDK window bound to the GL context
nl: Het GDK-venster gebonden aan de GL-context

en: Shared context
nl: Gedeelde context

en: The GL context this context shares data with
nl: De GL-context waar deze context gegevens mee deelt

en: Font options
nl: Lettertypeopties

en: The default font options for the screen
nl: De standaard lettertypeopties voor het scherm

en: Font resolution
nl: Lettertyperesolutie

en: The resolution for fonts on the screen
nl: De resolutie van lettertypes op het scherm

en: Opcode for XInput2 requests
nl: Opcode voor XInput2-verzoeken

en: Major
nl: Primair

en: Major version number
nl: Primair versienummer

en: Minor
nl: Secundair

en: Minor version number
nl: Secundair versienummer

en: Device ID
nl: Apparaat ID

en: Device identifier
nl: Apparaat-identifier

en: Cell renderer
nl: Cel-renderer

en: The cell renderer represented by this accessible
nl: De celrenderer vertegenwoordigd door dit toegankelijk element

en: Name
nl: Naam

en: A unique name for the action.
nl: Een unieke naam voor de actie.

en: The label used for menu items and buttons that activate this action.
nl: Het label dat gebruikt wordt voor menu-items en knoppen die deze actie activeren.

en: Short label
nl: Kort label

en: A shorter label that may be used on toolbar buttons.
nl: Een korter label dat op werkbalkknoppen gebruikt kan worden.

en: A tooltip for this action.
nl: Een tooltip voor deze actie.

en: Stock Icon
nl: Standaard pictogram

en: The stock icon displayed in widgets representing this action.
nl: Het standaardpictogram in widgets voor deze actie.

en: The GIcon being displayed
nl: Het GIcon dat weergegeven wordt

en: Icon Name
nl: Pictogramnaam

en: The name of the icon from the icon theme
nl: De naam van het pictogram uit het pictogramthema

en: Visible when horizontal
nl: Zichtbaar indien horizontaal

en: Whether the toolbar item is visible when the toolbar is in a horizontal orientation.
nl: Of het werkbalkitem zichtbaar is als de werkbalk in een horizontale positie is.

en: Visible when overflown
nl: Zichtbaar bij overloop

en: When TRUE, toolitem proxies for this action are represented in the toolbar overflow menu.
nl: Indien WAAR, worden voor deze actie werkitem proxies in overloopmenu van de werkbalk gezet.

en: Visible when vertical
nl: Zichtbaar indien verticaal

en: Whether the toolbar item is visible when the toolbar is in a vertical orientation.
nl: Of het werkbalkitem zichtbaar is als de werkbalk in een verticale positie is.

en: Is important
nl: Is belangrijk

en: Whether the action is considered important. When TRUE, toolitem proxies for this action show text in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ mode.
nl: Of de actie belangrijk wordt geacht. Indien WAAR, tonen 'toolitem-proxies' voor deze actie de tekst in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ modus.

en: Hide if empty
nl: Indien leeg verbergen

en: When TRUE, empty menu proxies for this action are hidden.
nl: If de actie belangrijk wordt geacht. Indien WAAR, tonen 'toolitem-proxies' voor deze actie de tekst in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ modus.

en: Sensitive
nl: Gevoelig

en: Whether the action is enabled.
nl: Of de actie wordt gebruikt.

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Whether the action is visible.
nl: Of de actie zichtbaar is.

en: Action Group
nl: Actiegroep

en: The GtkActionGroup this GtkAction is associated with, or NULL (for internal use).
nl: De GtkActionGroup waarmee deze GtkAction is geassocieerd, of NULL (voor intern gebruik).

en: Always show image
nl: Altijd afbeelding tonen

en: Whether the image will always be shown
nl: Of de afbeelding altijd getoond wordt

en: A name for the action group.
nl: Een naam voor de actiegroep.

en: Whether the action group is enabled.
nl: Of de actiegroep wordt gebruikt.

en: Whether the action group is visible.
nl: Of de actiegroep zichtbaar is.

en: Accelerator Group
nl: Accelerator-groep

en: The accelerator group the actions of this group should use.
nl: De accelerator-groep die de acties van deze groep moeten gebruiken.

en: Related Action
nl: Gerelateerde actie

en: The action this activatable will activate and receive updates from
nl: De actie die door deze activatable actief wordt, en waar de updates vandaan gehaald worden

en: Use Action Appearance
nl: Actie-uiterlijk gebruiken

en: Whether to use the related actions appearance properties
nl: Of de weergave-eigenschappen van vergelijkbare acties gebruikt moeten worden

en: Horizontal alignment
nl: Horizontale uitlijning

en: Horizontal position of child in available space. 0.0 is left aligned, 1.0 is right aligned
nl: Horizontale postitie van dochter in beschikbare ruimte. 0.0 is links uitgelijnd, 1.0 is rechts uitgelijnd

en: Vertical alignment
nl: Verticale uitlijning

en: Vertical position of child in available space. 0.0 is top aligned, 1.0 is bottom aligned
nl: Verticale postitie van dochter in beschikbare ruimte. 0.0 is boven uitgelijnd, 1.0 is beneden uitgelijnd

en: Horizontal scale
nl: Horizontale schaal

en: If available horizontal space is bigger than needed for the child, how much of it to use for the child. 0.0 means none, 1.0 means all
nl: Als beschikbare horizontale ruimte groter is dan benodigd voor de dochter, hoeveel hiervan te gebruiken voor de dochter. 0.0 betekent niets, 1.0 betekent alles

en: Vertical scale
nl: Verticale schaal

en: If available vertical space is bigger than needed for the child, how much of it to use for the child. 0.0 means none, 1.0 means all
nl: Als beschikbare verticale ruimte groter is dan benodigd voor de dochter, hoeveel hiervan te gebruiken voor de dochter. 0.0 betekent niets, 1.0 betekent alles

en: Top Padding
nl: Opvulling boven

en: The padding to insert at the top of the widget.
nl: De opvulling toe te voegen aan de bovenzijde van het widget.

en: Bottom Padding
nl: Opvulling onder

en: The padding to insert at the bottom of the widget.
nl: De opvulling toe te voegen aan de onderzijde van het widget.

en: Left Padding
nl: Opvulling links

en: The padding to insert at the left of the widget.
nl: De opvulling toe te voegen aan de linkerzijde van het widget.

en: Right Padding
nl: Opvulling rechts

en: The padding to insert at the right of the widget.
nl: De opvulling toe te voegen aan de rechterzijde van het widget.

en: Arrow direction
nl: Pijlrichting

en: The direction the arrow should point
nl: De richting die de pijl moet wijzen

en: Arrow shadow
nl: Pijlschaduw

en: Appearance of the shadow surrounding the arrow
nl: Aanblik van de schaduw om de pijl

en: Arrow Scaling
nl: Pijl schalen

en: Amount of space used up by arrow
nl: Hoeveelheid ruimte in gebruik door de pijl

en: Has Opacity Control
nl: Heeft een regelpaneel voor doorzichtigheid

en: Whether the color selector should allow setting opacity
nl: Of de kleurenkiezer ook de doorzichtigheid kan instellen

en: Has palette
nl: Heeft palet

en: Whether a palette should be used
nl: Of een kleurenpalet gebruikt moet worden

en: Current Color
nl: Huidige Kleur

en: The current color
nl: De huidige kleur

en: Current Alpha
nl: Huidig Alpha

en: The current opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
nl: De huidige waarde van doorzichtigheid (0 is volledig transparant, 65535 is volledig dekkend)

en: Current RGBA
nl: Huidige RGBA

en: The current RGBA color
nl: De huidige RGBA-kleur

en: Color Selection
nl: Kleurenkiezer

en: The color selection embedded in the dialog.
nl: De kleurenkiezer ingebed in het dialoogvenster.

en: OK Button
nl: OK-knop

en: The OK button of the dialog.
nl: De OK-knop van het dialoogvenster.

en: Cancel Button
nl: Annuleren-knop

en: The cancel button of the dialog.
nl: De annuleren-knop van het dialoogvenster.

en: Help Button
nl: Hulp-knop

en: The help button of the dialog.
nl: De hulp-knop van dialoogvenster.

en: Font name
nl: Lettertypenaam

en: The string that represents this font
nl: De tekenreeks welke dit lettertype representeert

en: Preview text
nl: Voorbeeldtekst

en: The text to display in order to demonstrate the selected font
nl: De tekst waarmee het geselecteerde lettertype wordt gedemonstreerd

en: Shadow type
nl: Schaduwtype

en: Appearance of the shadow that surrounds the container
nl: Uiterlijk van de schaduw dat de container omgeeft

en: Handle position
nl: Handgreep-positie

en: Position of the handle relative to the child widget
nl: Positie van de handgreep ten opzichte van het dochterwidget

en: Snap edge
nl: Kleefrand

en: Side of the handlebox that's lined up with the docking point to dock the handlebox
nl: Zijde van het handgreepvak die uitgelijnd is met het docking-punt waar het handgreepvak neergezet wordt

en: Snap edge set
nl: Kleefrand aangezet

en: Whether to use the value from the snap_edge property or a value derived from handle_position
nl: Of de waarde van de snap_edge-eigenschap wordt gebruikt, of een waarde afgeleid van handle_position

en: Child Detached
nl: Dochter losgemaakt

en: A boolean value indicating whether the handlebox's child is attached or detached.
nl: Een booleaanse waarde die aangeeft of de dochter van het handgreepvak los is of vast zit.

en: Image widget
nl: Afbeeldingswidget

en: Child widget to appear next to the menu text
nl: Dochterwidget dat naast de menutekst verschijnt

en: Use stock
nl: Gebruik voorraad

en: Whether to use the label text to create a stock menu item
nl: Of de labeltekst gebruikt wordt om een standaard menu-item aan te maken

en: Accel Group
nl: Accel-groep

en: The Accel Group to use for stock accelerator keys
nl: De te gebruiken Accel-groep voor standaard sneltoetsen

en: X align
nl: X-uitlijning

en: The horizontal alignment, from 0 (left) to 1 (right). Reversed for RTL layouts.
nl: De horizontale opstelling, van 0 (links) naar 1 (rechts). Omgekeerd voor RTL indelingen.

en: Y align
nl: Y-uitlijning

en: The vertical alignment, from 0 (top) to 1 (bottom)
nl: De verticale uitlijning, van 0 (boven) naar 1 (beneden)

en: X pad
nl: X-opvulling

en: The amount of space to add on the left and right of the widget, in pixels
nl: De toe te voegen ruimte links en rechts van een widget, in beeldpunten

en: Y pad
nl: Y-opvulling

en: The amount of space to add on the top and bottom of the widget, in pixels
nl: De toe te voegen ruimte boven en onder een widget, in beeldpunten

en: Icon's count
nl: Aantal pictogrammen

en: The count of the emblem currently displayed
nl: De telling van het embleem dat op het moment wordt weergegeven

en: Icon's label
nl: Label van pictogram

en: The label to be displayed over the icon
nl: Het label dat over het pictogram wordt getoond

en: Icon's style context
nl: Context van pictogramstijl

en: The style context to theme the icon appearance
nl: De stijlcontext voor het uiterlijk van pictogrammen

en: Background icon
nl: Achtergrondkleur

en: The icon for the number emblem background
nl: Het pictogram voor de achtergrond van het nummerembleem

en: Background icon name
nl: Naam van achtergrondpictogram

en: The icon name for the number emblem background
nl: De pictogramnaam voor de achtergrond van het nummerembleem

en: The value
nl: De waarde

en: The value returned by gtk_radio_action_get_current_value() when this action is the current action of its group.
nl: De waarde teruggegeven door gtk_radio_action_get_current_value() wanneer deze actie de huidige actie van zijn groep is.

en: Group
nl: Groep

en: The radio action whose group this action belongs to.
nl: De keuzeactie wiens groep deze actie toebehoort.

en: The current value
nl: De huidige waarde

en: The value property of the currently active member of the group to which this action belongs.
nl: De waarde van het huidige actieve lid van de groep waartoe deze actie behoort.

en: Show Numbers
nl: Nummers tonen

en: Whether the items should be displayed with a number
nl: Of de items een nummer moeten krijgen

en: A GdkPixbuf to display
nl: Een weer te geven GdkPixbuf

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filename to load and display
nl: Te laden en weer te geven bestandsnaam

en: Stock ID
nl: Standaard-ID

en: Stock ID for a stock image to display
nl: Standaard-ID voor een weer te geven standaardafbeelding

en: Storage type
nl: Opslagtype

en: The representation being used for image data
nl: De te gebruiken representatie voor afbeeldingsdata

en: Size
nl: Afmeting

en: The size of the icon
nl: De grootte van het pictogram

en: Screen
nl: Scherm

en: The screen where this status icon will be displayed
nl: Het scherm waar dit statuspictogram getoond wordt

en: Whether the status icon is visible
nl: Of het statuspictogram zichtbaar is

en: Embedded
nl: Ingebed

en: Whether the status icon is embedded
nl: Of het statuspictogram ingebed is

en: Orientation
nl: Stand

en: The orientation of the tray
nl: De stand van de balk

en: Has tooltip
nl: Heeft tooltip

en: Whether this tray icon has a tooltip
nl: Of dit paneelpictogram een een tooltip heeft

en: Tooltip Text
nl: Tooltiptekst

en: The contents of the tooltip for this widget
nl: De tekst van de tooltip voor dit widget

en: Tooltip markup
nl: Tooltip opmaak

en: The contents of the tooltip for this tray icon
nl: De tekst van de tooltip voor dit paneelpictogram

en: Title
nl: Titel

en: The title of this tray icon
nl: De titel van dit systeemvakicoon

en: Style context
nl: Context van stijl

en: GtkStyleContext to get style from
nl: GtkStyleContext om de stijl van te krijgen

en: Rows
nl: Rijen

en: The number of rows in the table
nl: Het aantal rijen in de tabel

en: Columns
nl: Kolommen

en: The number of columns in the table
nl: Het aantal kolommen in de tabel

en: Row spacing
nl: Rij-spatiëring

en: The amount of space between two consecutive rows
nl: De ruimte tussen twee opeenvolgende rijen

en: Column spacing
nl: Kolom-spatiëring

en: The amount of space between two consecutive columns
nl: De ruimte tussen twee opeenvolgende kolommen

en: Homogeneous
nl: Homogeen

en: If TRUE, the table cells are all the same width/height
nl: Indien WAAR (TRUE) betekent dit dat tabelcellen allemaal dezelfde breedte/hoogte hebben

en: Left attachment
nl: Linker verbinding

en: The column number to attach the left side of the child to
nl: Het kolomnummer waarmee de linkerkant van de dochter wordt verbonden

en: Right attachment
nl: Rechter verbinding

en: The column number to attach the right side of a child widget to
nl: Het kolomnummer waarmee de rechterkant van het dochterwidget wordt verbonden

en: Top attachment
nl: Bovenverbinding

en: The row number to attach the top of a child widget to
nl: Het rijnummer waarmee de bovenkant van het dochterwidget wordt verbonden

en: Bottom attachment
nl: Onderverbinding

en: The row number to attach the bottom of the child to
nl: Het rijnummer waarmee de onderkant van de dochter wordt verbonden

en: Horizontal options
nl: Horizontale opties

en: Options specifying the horizontal behaviour of the child
nl: Opties die het horizontale gedrag van de dochter bepalen

en: Vertical options
nl: Verticale opties

en: Options specifying the vertical behaviour of the child
nl: Opties die het verticale gedrag van de dochter bepalen

en: Horizontal padding
nl: Horizontale opvulling

en: Extra space to put between the child and its left and right neighbors, in pixels
nl: Extra ruimte tussen de dochter en haar linker en rechterburen, in beeldpunten

en: Vertical padding
nl: Verticale opvulling

en: Extra space to put between the child and its upper and lower neighbors, in pixels
nl: Extra ruimte tussen de dochter en haar boven en onderburen, in beeldpunten

en: Theming engine name
nl: Naam van de engine voor thema's

en: Create the same proxies as a radio action
nl: Dezelfde proxies aanmaken als voor een radio-actie

en: Whether the proxies for this action look like radio action proxies
nl: Of de proxies voor deze actie er uit zien als proxies voor radio-acties

en: Active
nl: Actief

en: Whether the toggle action should be active
nl: Of de schakelactie actief moet zijn

en: Foreground color
nl: Voorgrondkleur

en: Foreground color for symbolic icons
nl: Voorgrondkleur voor symbolisch pictogrammen

en: Error color
nl: Foutmeldingskleur

en: Error color for symbolic icons
nl: Foutmeldingskleur voor symbolische pictogrammen

en: Warning color
nl: Waarschuwingskleur

en: Warning color for symbolic icons
nl: Waarschuwingskleur voor symbolische pictogrammen

en: Success color
nl: Slagingskleur

en: Success color for symbolic icons
nl: Slagingskleur voor symbolische pictogrammen

en: Padding
nl: Opvulling

en: Padding that should be put around icons in the tray
nl: Opvulling voor rondom de pictogrammen in het systeemvak

en: Icon Size
nl: Pictogramgrootte

en: The pixel size that icons should be forced to, or zero
nl: De pizelgrootte waartoe pictogrammen worden geforceerd, of nul

en: Add tearoffs to menus
nl: Afscheurlijn aan menus toevoegen

en: Whether tearoff menu items should be added to menus
nl: Of afscheurlijnen aan menus moeten worden toegevoegd

en: Merged UI definition
nl: Samengevoegde UI-definitie

en: An XML string describing the merged UI
nl: Een XML-tekenreeks die de samengevoegde UI beschrijft

en: Program name
nl: Programmanaam

en: The name of the program. If this is not set, it defaults to g_get_application_name()
nl: De naam van het programma. Als dit niet is ingesteld wordt standaard g_get_application_name() gebruikt

en: Program version
nl: Programmaversie

en: The version of the program
nl: De versie van het programma

en: Copyright string
nl: Copyright-tekenreeks

en: Copyright information for the program
nl: Copyright-informatie over het programma

en: Comments string
nl: Opmerking-tekenreeks

en: Comments about the program
nl: Opmerkingen over het programma

en: License
nl: Licentie

en: The license of the program
nl: De licentie van het programma

en: License Type
nl: Licentietype

en: The license type of the program
nl: Het licentietype van het programma

en: The URL for the link to the website of the program
nl: De URL voor de link naar de website van het programma

en: Website label
nl: Website-label

en: The label for the link to the website of the program
nl: De URL voor de link naar de website van het programma

en: Authors
nl: Auteurs

en: List of authors of the program
nl: Lijst met de makers van het programma

en: Documenters
nl: Documentalisten

en: List of people documenting the program
nl: Lijst van degenen die het programma hebben gedocumenteerd

en: Artists
nl: Artiesten

en: List of people who have contributed artwork to the program
nl: Lijst van degenen die hebben bijgedragen aan het grafische werk van het programma

en: Credits to the translators. This string should be marked as translatable
nl: De vertalers. Deze tekenreeks moet als vertaalbaar worden gemarkeerd

en: A logo for the about box. If this is not set, it defaults to gtk_window_get_default_icon_list()
nl: Een logo voor het info-dialoogvenster. Als er geen logo is gegeven wordt standaard gtk_window_het_default_icon_list() gebruikt.

en: Logo Icon Name
nl: Logo-pictogram

en: A named icon to use as the logo for the about box.
nl: Een pictogram met naam voor een logo in het info-venster.

en: Wrap license
nl: Licentie doorloop

en: Whether to wrap the license text.
nl: Of de licentietekst doorloopt.

en: Accelerator Closure
nl: Sneltoets afsluiting

en: The closure to be monitored for accelerator changes
nl: De in de gaten te houden afsluiting voor sneltoetswijziging

en: Accelerator Widget
nl: Sneltoets-widget

en: The widget to be monitored for accelerator changes
nl: Het in de gaten te houden widget voor sneltoets-veranderingen

en: The widget referenced by this accessible.
nl: De widget waarnaar dit toegankelijk element verwijst.

en: Action name
nl: Actienaam

en: The name of the associated action, like 'app.quit'
nl: De naam van de geassocieerde actie, zoals ‘app.quit’

en: Action target value
nl: Doelwaarde actie

en: The parameter for action invocations
nl: De parameter voor aanroepen van actie

en: Pack type
nl: Verpakkingsstijl

en: A GtkPackType indicating whether the child is packed with reference to the start or end of the parent
nl: Een GtkPackType welke aangeeft of de dochter verpakt is met het begin of met het einde van de moeder

en: Position
nl: Positie

en: The index of the child in the parent
nl: De index van de dochter in de moeder

en: Value
nl: Waarde

en: The value of the adjustment
nl: De waarde van de aanpassing

en: Minimum Value
nl: Minimumwaarde

en: The minimum value of the adjustment
nl: De minimumwaarde van de aanpassing

en: Maximum Value
nl: Maximumwaarde

en: The maximum value of the adjustment
nl: De maximumwaarde van de aanpassing

en: Step Increment
nl: Stapgrootte

en: The step increment of the adjustment
nl: De stapgrootte van de aanpassing

en: Page Increment
nl: De paginagrootte

en: The page increment of the adjustment
nl: De paginagrootte van de aanpassing

en: Page Size
nl: Pagina-afmeting

en: The page size of the adjustment
nl: De pagina-afmeting van de aanpassing

en: Include an 'Other…' item
nl: Een ‘Overig…’-item opnemen

en: Whether the combobox should include an item that triggers a GtkAppChooserDialog
nl: Of de combobox een item moet opnemen dat een GtkAppChooserDialog activeert

en: Show default item
nl: Standaard item tonen

en: Whether the combobox should show the default application on top
nl: Of de keuzelijst de standaardtoepassing op de voorgrond toont

en: Heading
nl: Koptekst

en: The text to show at the top of the dialog
nl: De tekst om bovenaan het dialoog te tonen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: The content type used by the open with object
nl: Het inhoudstype gebruikt door het openen met object

en: The GFile used by the app chooser dialog
nl: Het GFile dat door het dialoogvenster 'toepassing kiezen' wordt gebruikt

en: Show default app
nl: Standaardtoepassing tonen

en: Whether the widget should show the default application
nl: Of de widget de standaardtoepassing moet tonen

en: Show recommended apps
nl: Aanbevolen toepassingen tonen

en: Whether the widget should show recommended applications
nl: Of de widget de aanbevolen toepassingen moet tonen

en: Show fallback apps
nl: Alternatieve toepassingen tonen

en: Whether the widget should show fallback applications
nl: Of de widget de standaard alternatieve toepassingen moet tonen

en: Show other apps
nl: Andere toepassingen tonen

en: Whether the widget should show other applications
nl: Of de widget de andere toepassingen moet tonen

en: Show all apps
nl: Alle toepassingen tonen

en: Whether the widget should show all applications
nl: Of de widget de alle toepassingen moet tonen

en: Widget's default text
nl: Standaard tekst van de widget

en: The default text appearing when there are no applications
nl: De standaardtekst die verschijnt wanneer er geen toepassingen zijn

en: Register session
nl: Sessie registreren

en: Register with the session manager
nl: Registreren bij het sessiebeheer

en: Screensaver Active
nl: Schermbeveiliging actief

en: Whether the screensaver is active
nl: Geeft aan of de schermbeveiliging actief is

en: Application menu
nl: Toepassingenmenu

en: The GMenuModel for the application menu
nl: Het GMenuModel voor het toepassingenmenu

en: Menubar
nl: Menubalk

en: The GMenuModel for the menubar
nl: Het GMenuModel voor de menubalk

en: Active window
nl: Actief venster

en: The window which most recently had focus
nl: Het venster dat als laatste de focus had

en: Show a menubar
nl: Een menubalk tonen

en: TRUE if the window should show a menubar at the top of the window
nl: TRUE als het venster een menubalk aan de bovenkant van het venster moet tonen

en: Horizontal Alignment
nl: Horizontale Uitlijning

en: X alignment of the child
nl: X-uitlijning van de dochter

en: Vertical Alignment
nl: Verticale Uitlijning

en: Y alignment of the child
nl: Y-uitlijning van de dochter

en: Ratio
nl: Verhouding

en: Aspect ratio if obey_child is FALSE
nl: Verhoudingen als obey_child (volg_dochter) ONWAAR is

en: Obey child
nl: Volg dochter

en: Force aspect ratio to match that of the frame's child
nl: Forceer dezelfde verhoudingen als die van de dochter van het kader

en: Use Header Bar
nl: Kopbalk gebruiken

en: Use Header Bar for actions.
nl: Kopbalk gebruiken voor acties.

en: Header Padding
nl: Opvulling kop

en: Number of pixels around the header.
nl: Aantal beeldpunten rondom de kop.

en: Content Padding
nl: Opvulling inhoud

en: Number of pixels around the content pages.
nl: Aantal beeldpunten rondom de paginainhoud.

en: Page type
nl: Paginatype

en: The type of the assistant page
nl: Het type van de assistentpagina

en: Page title
nl: Pagina-titel

en: The title of the assistant page
nl: De titel van de assistentpagina

en: Header image
nl: Kopafbeelding

en: Header image for the assistant page
nl: Kopafbeelding voor de assistentpagina

en: Sidebar image
nl: Zijbalkafbeelding

en: Sidebar image for the assistant page
nl: Zijbalkafbeelding voor de assistentpagina

en: Page complete
nl: Pagina voltooid

en: Whether all required fields on the page have been filled out
nl: Of alle vereiste velden op de pagina ingevuld zijn

en: Has padding
nl: Met opvulling

en: Whether the assistant adds padding around the page
nl: Of de assistent opvulling toevoegt rond de pagina

en: Minimum child width
nl: Minimumbreedte van dochter

en: Minimum width of buttons inside the box
nl: Minimumbreedte van knoppen in het kader

en: Minimum child height
nl: Minimumhoogte van dochter

en: Minimum height of buttons inside the box
nl: Minimumhoogte van knoppen in het kader

en: Child internal width padding
nl: Interne breedteopvulling van dochter

en: Amount to increase child's size on either side
nl: Hoeveel de dochter aan beide zijden moet worden vergroot

en: Child internal height padding
nl: Interne hoogteopvulling van dochter

en: Amount to increase child's size on the top and bottom
nl: Hoeveel de dochter aan boven- en onderzijde moet worden vergroot

en: Layout style
nl: Opmaakstijl

en: How to lay out the buttons in the box. Possible values are: spread, edge, start and end
nl: Hoe de knoppen in het kader geplaatst worden. Mogelijke waarden zijn: spread, edge, start en end

en: Secondary
nl: Secundair

en: If TRUE, the child appears in a secondary group of children, suitable for, e.g., help buttons
nl: Indien WAAR (TRUE), verschijnt de dochter in een secundaire groep van dochters, geschikt voor b.v. hulpknoppen

en: Non-Homogeneous
nl: Niet-homogeen

en: If TRUE, the child will not be subject to homogeneous sizing
nl: Wanneer TRUE, dan zal de grootte van de dochter niet op homogene wijze bepaald worden

en: Spacing
nl: Spatiëring

en: The amount of space between children
nl: De hoeveelheid ruimte tussen dochters

en: Whether the children should all be the same size
nl: Of de dochters allemaal dezelfde afmetingen moeten hebben

en: Baseline position
nl: Positie basislijn

en: The position of the baseline aligned widgets if extra space is available
nl: De positie van de op de basislijn uitgelijnde widgets als er extra ruimte beschikbaar is

en: Expand
nl: Uitvouwen

en: Whether the child should receive extra space when the parent grows
nl: Of de dochter meer ruimte moet krijgen als de moeder groeit

en: Fill
nl: Vullen

en: Whether extra space given to the child should be allocated to the child or used as padding
nl: Of de extra ruimte voor de dochter toegewezen moet worden aan de dochter, of gebruikt moet worden als opvulling

en: Extra space to put between the child and its neighbors, in pixels
nl: Extra ruimte tussen de dochter en haar buren, in beeldpunten

en: Translation Domain
nl: Taalgebied

en: The translation domain used by gettext
nl: Het taalgebied dat door gettext gebruikt wordt

en: Text of the label widget inside the button, if the button contains a label widget
nl: Tekst van het labelwidget op de knop, indien de knop een labelwidget bevat

en: Use underline
nl: Gebruik onderstreping

en: If set, an underline in the text indicates the next character should be used for the mnemonic accelerator key
nl: Indien aangevinkt betekent een onderstreping in de tekst dat het teken gebruikt moet worden voor de sneltoets

en: If set, the label is used to pick a stock item instead of being displayed
nl: Indien aangevinkt wordt het label gebruikt om een voorraad-item te kiezen in plaats van weergegeven te worden

en: Border relief
nl: Randreliëf

en: The border relief style
nl: De stijl van het randreliëf

en: Horizontal alignment for child
nl: Horizontale uitlijning voor dochter

en: Vertical alignment for child
nl: Verticale uitlijning voor dochter

en: Child widget to appear next to the button text
nl: Dochterwidget dat naast de knoptekst verschijnt

en: Image position
nl: Afbeeldingspositie

en: The position of the image relative to the text
nl: De positie van de afbeelding relatief tot de tekst

en: Default Spacing
nl: Standaard spatiëring

en: Extra space to add for GTK_CAN_DEFAULT buttons
nl: Extra ruimte om GTK_CAN_DEFAULT-knoppen toe te voegen

en: Default Outside Spacing
nl: Normale randspatiëring

en: Extra space to add for GTK_CAN_DEFAULT buttons that is always drawn outside the border
nl: Extra ruimte om GTK_CAN_DEFAULT-knoppen toe te voegen die altijd buiten de rand getekend worden

en: Child X Displacement
nl: Dochter X-Verplaatsing

en: How far in the x direction to move the child when the button is depressed
nl: Hoever de dochter in de x-richting moet worden verplaatst als de knop ingedrukt wordt

en: Child Y Displacement
nl: Dochter Y-Verplaatsing

en: How far in the y direction to move the child when the button is depressed
nl: Hoever de dochter in de y-richting moet worden verplaatst als de knop ingedrukt wordt

en: Displace focus
nl: Aandacht verzetten

en: Whether the child_displacement_x/_y properties should also affect the focus rectangle
nl: Of de eigenschappen voor dochter_verplaatsing_x/_y tevens de voor de aandachtsrechthoek moeten gelden

en: Inner Border
nl: Binnenrand

en: Border between button edges and child.
nl: Ruimte tussen knoprand en dochter.

en: Image spacing
nl: Afbeeldingspatiëring

en: Spacing in pixels between the image and label
nl: Aantal pixels tussen de afbeelding en het label

en: Year
nl: Jaar

en: The selected year
nl: Het geselecteerde jaar

en: Month
nl: Maand

en: The selected month (as a number between 0 and 11)
nl: De geselecteerde maand (als een getal tussen 0 en 11)

en: Day
nl: Dag

en: The selected day (as a number between 1 and 31, or 0 to unselect the currently selected day)
nl: De geselecteerde dag (als een getal tussen 1 en 31, of 0 om de huidige geselecteerde dag te deselecteren)

en: Show Heading
nl: Kop tonen

en: If TRUE, a heading is displayed
nl: Indien WAAR, wordt een kop getoond

en: Show Day Names
nl: Dagnamen tonen

en: If TRUE, day names are displayed
nl: Indien WAAR, worden de dagnamen weergegeven

en: No Month Change
nl: Maanden niet wijzigen

en: If TRUE, the selected month cannot be changed
nl: Indien WAAR, kan de geselecteerde maand niet worden gewijzigd

en: Show Week Numbers
nl: Weeknummers tonen

en: If TRUE, week numbers are displayed
nl: Indien WAAR, worden de weeknummers weergegeven

en: Details Width
nl: Breedte detailsvenster

en: Details width in characters
nl: Breedte van detailsvenster in lettertekens

en: Details Height
nl: Hoogte detailsvenster

en: Details height in rows
nl: Hoogte van detailsvenster in rijen

en: Show Details
nl: Detailsvenster tonen

en: If TRUE, details are shown
nl: Indien WAAR, worden het detailsvenster getoond

en: Inner border
nl: Binnenrand

en: Inner border space
nl: Ruimte binnenrand

en: Vertical separation
nl: Verticale scheiding

en: Space between day headers and main area
nl: Ruimte tussen de dagkop en het hoofdgebied

en: Horizontal separation
nl: Horizonale scheiding

en: Space between week headers and main area
nl: Ruimte tussen week-kop en het hoofdgebied

en: Space which is inserted between cells
nl: Ruimte die tussen cellen geplaatst wordt

en: Whether the cell expands
nl: Of de cellen uitbreiden

en: Align
nl: Uitlijnen

en: Whether cell should align with adjacent rows
nl: Of de cel uitgelijnd moet worden met aangrenzende rijen

en: Fixed Size
nl: Vaste grootte

en: Whether cells should be the same size in all rows
nl: Of de cel dezelfde grootte moet hebben in alle rijen

en: Pack Type
nl: Verpakkingsstijl

en: A GtkPackType indicating whether the cell is packed with reference to the start or end of the cell area
nl: Een GtkPackType geeft aan of de cel ingepakt moet worden met referentie naar het begin of het eind van de celruimte

en: Focus Cell
nl: Focuscel

en: The cell which currently has focus
nl: De cel met op dit moment de focus

en: Edited Cell
nl: Bewerkte cel

en: The cell which is currently being edited
nl: De cel die op dit moment wordt bewerkt

en: Edit Widget
nl: Widget bewerken

en: The widget currently editing the edited cell
nl: De Widget die op dit moment de cel bewerkt

en: Area
nl: Oppervlakte

en: The Cell Area this context was created for
nl: De celruimte waar deze context voor gemaakt is

en: Minimum Width
nl: Minimumbreedte

en: Minimum cached width
nl: Minimale gechachede breedte

en: Minimum Height
nl: Minimum hoogte

en: Minimum cached height
nl: Minimale gechachede hoogte

en: Editing Canceled
nl: Bewerken geannuleerd

en: Indicates that editing has been canceled
nl: Geeft aan dat het bewerken is geannuleerd

en: Accelerator key
nl: Sneltoets

en: The keyval of the accelerator
nl: De waarde van de sneltoets

en: Accelerator modifiers
nl: Controletoets voor sneltoets

en: The modifier mask of the accelerator
nl: Het bitmasker van de controletoets voor sneltoetsen

en: Accelerator keycode
nl: Sneltoets-waarde

en: The hardware keycode of the accelerator
nl: De hardware-waarde van de sneltoets

en: Accelerator Mode
nl: Sneltoetsmodus

en: The type of accelerators
nl: Het type sneltoets

en: mode
nl: modus

en: Editable mode of the CellRenderer
nl: Bewerkbare modus van de CellRenderer

en: visible
nl: zichtbaar

en: Display the cell
nl: Cel weergeven

en: Display the cell sensitive
nl: Cel weergeven als gevoelig

en: xalign
nl: x-uitlijning

en: The x-align
nl: De x-uitlijning

en: yalign
nl: y-uitlijning

en: The y-align
nl: De y-uitlijning

en: xpad
nl: x-opvulling

en: The xpad
nl: De x-opvulling

en: ypad
nl: y-opvulling

en: The ypad
nl: De y-opvulling

en: width
nl: breedte

en: The fixed width
nl: De vaste breedte

en: height
nl: hoogte

en: The fixed height
nl: De vaste hoogte

en: Is Expander
nl: Is uitvouwbaar

en: Row has children
nl: Rij heeft dochters

en: Is Expanded
nl: Is uitgevouwen

en: Row is an expander row, and is expanded
nl: Rij is uitvouwbaar, en is uitvouwen

en: Cell background color name
nl: Naam van cel-achtergrondkleur

en: Cell background color as a string
nl: Cel-achtergrondkleur als een string

en: Cell background color
nl: Cel-achtergrondkleur

en: Cell background color as a GdkColor
nl: Cel-achtergrondkleur als een GdkColor

en: Cell background RGBA color
nl: RGBA-kleur van celachtergrond

en: Cell background color as a GdkRGBA
nl: Kleur van celachtergrond als een GdkRGBA

en: Editing
nl: Bewerken

en: Whether the cell renderer is currently in editing mode
nl: Of de cel-weergave zich momenteel in bewerken-modus bevindt

en: Cell background set
nl: Cel-achtergrond aangezet

en: Whether the cell background color is set
nl: Of de achtergrondkleur van de cel is ingesteld

en: The model containing the possible values for the combo box
nl: Het model dat de mogelijke waarden voor de combo-box bevat

en: Text Column
nl: Tekstkolom

en: A column in the data source model to get the strings from
nl: Een kolom in het databron-model met de gevraagde tekenreeksen

en: Has Entry
nl: Heeft invoer

en: If FALSE, don't allow to enter strings other than the chosen ones
nl: Indien ONWAAR, kunnen geen andere tekenreeksen worden ingevoerd dan de voorgekozen tekenreeksen

en: Pixbuf Object
nl: Pixbuf-object

en: The pixbuf to render
nl: De te renderen pixbuf

en: Pixbuf Expander Open
nl: Pixbuf uitvouwer open

en: Pixbuf for open expander
nl: Pixbuf voor geopende uitvouwer

en: Pixbuf Expander Closed
nl: Pixbuf uitvouwer dicht

en: Pixbuf for closed expander
nl: Pixbuf voor gesloten uitvouwer

en: surface
nl: oppervlak

en: The surface to render
nl: Het te renderen oppervlak

en: The stock ID of the stock icon to render
nl: Het standaard-ID van het weer te geven standaardpictogram

en: The GtkIconSize value that specifies the size of the rendered icon
nl: De GtkIconSize waarde die de afmeting van het gebruikte pictogram geeft

en: Render detail to pass to the theme engine
nl: Weergavedetail door te geven aan de thema-motor

en: Follow State
nl: Status volgen

en: Whether the rendered pixbuf should be colorized according to the state
nl: Of de gerenderde pixbuf moet worden gekleurd volgens de status

en: Icon
nl: Pictogram

en: Value of the progress bar
nl: Waarde van de voortgangsbalk

en: Text
nl: Tekst

en: Text on the progress bar
nl: Tekst op de voortgangsbalk

en: Pulse
nl: Pulseren

en: Set this to positive values to indicate that some progress is made, but you don't know how much.
nl: Zet dit op een positieve waarde om aan te geven dat er voortgang is, maar dat u niet weet hoeveel.

en: Text x alignment
nl: Tekst x-uitlijning

en: The horizontal text alignment, from 0 (left) to 1 (right). Reversed for RTL layouts.
nl: De horizontale uitlijning van tekst, van 0 (links) naar 1 (rechts). Omgekeerd voor RTL indelingen.

en: Text y alignment
nl: Tekst y-uitlijning

en: The vertical text alignment, from 0 (top) to 1 (bottom).
nl: De verticale tekstuitlijning, van 0 (boven) naar 1 (beneden).

en: Inverted
nl: Geïnverteerd

en: Invert the direction in which the progress bar grows
nl: De richting waarin de voortgangsbalk groeit omkeren

en: Adjustment
nl: Aanpassing

en: The adjustment that holds the value of the spin button
nl: De aanpassing die de waarde van de draaiknop bevat

en: Climb rate
nl: Klimsnelheid

en: The acceleration rate when you hold down a button
nl: De versnelling wanneer de knop ingedrukt wordt gehouden

en: Digits
nl: Cijfers

en: The number of decimal places to display
nl: Het aantal weer te geven decimale plaatsen

en: Whether the spinner is active (ie. shown) in the cell
nl: Geeft aan of de spinner in de cel actief (zichtbaar) is

en: Pulse of the spinner
nl: Interval van de spinner

en: The GtkIconSize value that specifies the size of the rendered spinner
nl: De GtkIconSize waarde die de grootte van de getekende spinner aangeeft

en: Text to render
nl: Te renderen tekst

en: Markup
nl: Opmaak

en: Marked up text to render
nl: Te renderen opgemaakte tekst

en: Attributes
nl: Attributen

en: A list of style attributes to apply to the text of the renderer
nl: Een lijst van stijlattributen die worden toegepast op de tekst van de renderer

en: Single Paragraph Mode
nl: Enkele paragraaf modus

en: Whether to keep all text in a single paragraph
nl: Of alle tekst in een enkele paragraaf wordt gehouden

en: Background color name
nl: Naam van achtergrondkleur

en: Background color as a string
nl: Achtergrondkleur als een string

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Background color as a GdkColor
nl: Achtergrondkleur als een GdkColor

en: Background color as RGBA
nl: Achtergrondkleur als RGBA

en: Background color as a GdkRGBA
nl: Achtergrondkleur als een GdkRGBA

en: Foreground color name
nl: Voorgrondkleurnaam

en: Foreground color as a string
nl: Voorgrondkleur als een string

en: Foreground color as a GdkColor
nl: Voorgrondkleur als een GdkColor

en: Foreground color as RGBA
nl: Voorgrondkleur als RGBA

en: Foreground color as a GdkRGBA
nl: Voorgrondkleur als een GdkRGBA

en: Editable
nl: Wijzigbaar

en: Whether the text can be modified by the user
nl: Of de tekst gewijzigd kan worden door de gebruiker

en: Font
nl: Lettertype

en: Font description as a string, e.g. "Sans Italic 12"
nl: Lettertypebeschrijving als een string, bijvoorbeeld "Sans Italic 12"

en: Font description as a PangoFontDescription struct
nl: Lettertypebeschrijving als een PangoFontDescription struct

en: Font family
nl: Lettertypefamilie

en: Name of the font family, e.g. Sans, Helvetica, Times, Monospace
nl: Naam van de familie, b.v. Sans, Helvetica, Times, Monospace

en: Font style
nl: Lettertypestijl

en: Font variant
nl: Lettertypevariant

en: Font weight
nl: Letterdikte

en: Font stretch
nl: Lettertypestrekking

en: Font size
nl: Lettertypegrootte

en: Font points
nl: Lettertype punten

en: Font size in points
nl: Lettertypegrootte in punten

en: Font scale
nl: Lettertypeschaal

en: Font scaling factor
nl: Lettertype schaalfactor

en: Rise
nl: Verhoging

en: Offset of text above the baseline (below the baseline if rise is negative)
nl: Plaats van tekst boven de basislijn (onder de basislijn als verhoging negatief is)

en: Strikethrough
nl: Doorstreping

en: Whether to strike through the text
nl: Of de tekst doorstreept moet worden

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Style of underline for this text
nl: Stijl van onderstreping voor deze tekst

en: Language
nl: Taal

en: The language this text is in, as an ISO code. Pango can use this as a hint when rendering the text. If you don't understand this parameter, you probably don't need it
nl: De taal van deze tekst, als een ISO-code. Pango kan dit gebruiken als een hint bij het renderen van de tekst. Als u deze parameter niet begrijpt, heeft u het waarschijnlijk niet nodig

en: Ellipsize
nl: Ellipsis

en: The preferred place to ellipsize the string, if the cell renderer does not have enough room to display the entire string
nl: De positie waar bij voorkeur een ellipsis geplaatst wordt in de tekenreeks wanneer de cel-renderer niet voldoende ruimte heeft om de gehele tekenreeks weer te geven

en: Width In Characters
nl: Breedte in lettertekens

en: The desired width of the label, in characters
nl: De gewenste breedte van het label, in lettertekens

en: Maximum Width In Characters
nl: Maximale breedte, in lettertekens

en: The maximum width of the cell, in characters
nl: De maximale breedte van de cel, in tekens

en: Wrap mode
nl: Regelterugloopmodus

en: How to break the string into multiple lines, if the cell renderer does not have enough room to display the entire string
nl: Hoe de tekenreeks in meerdere regels wordt gebroken wanneer de cel-renderer niet voldoende ruimte heeft om de gehele tekenreeks weer te geven

en: Wrap width
nl: Terugloopbreedte

en: The width at which the text is wrapped
nl: De breedte waarbij de tekstregel wordt afgebroken

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: How to align the lines
nl: Hoe de lijnen worden uitgelijnd

en: Placeholder text
nl: Tijdelijke tekst (placeholder)

en: Text rendered when an editable cell is empty
nl: De tekst die gerenderd wordt als een bewerkbare cel leeg is

en: Background set
nl: Achtergrond aangezet

en: Whether this tag affects the background color
nl: Of dit label de achtergrondkleur beïnvloedt

en: Foreground set
nl: Voorgrond aangezet

en: Whether this tag affects the foreground color
nl: Of dit label de voorgrondkleur beïnvloedt

en: Editability set
nl: Bewerkbaar aangezet

en: Whether this tag affects text editability
nl: Of dit label het bewerken van de tekst beïnvloedt

en: Font family set
nl: Lettertypefamilie aangezet

en: Whether this tag affects the font family
nl: Of dit label de lettertypefamilie beïnvloedt

en: Font style set
nl: Lettertypestijl aangezet

en: Whether this tag affects the font style
nl: Of dit label de lettertypestijl beïnvloedt

en: Font variant set
nl: Lettertypevariant aangezet

en: Whether this tag affects the font variant
nl: Of dit label de lettertypevariant beïnvloedt

en: Font weight set
nl: Letterdikte aangezet

en: Whether this tag affects the font weight
nl: Of dit label de letterdikte beïnvloedt

en: Font stretch set
nl: Letterstrekking aangezet

en: Whether this tag affects the font stretch
nl: Of dit label de letterstrekking beïnvloedt

en: Font size set
nl: Lettertypegrootte aangezet

en: Whether this tag affects the font size
nl: Of dit label de lettertypegrootte beïnvloedt

en: Font scale set
nl: Lettertypeschaal aangezet

en: Whether this tag scales the font size by a factor
nl: Of dit label de lettertypegrootte schaalt met een factor

en: Rise set
nl: Verhoging aangezet

en: Whether this tag affects the rise
nl: Of dit label de verhoging beïnvloedt

en: Strikethrough set
nl: Doorstrepen aangezet

en: Whether this tag affects strikethrough
nl: Of dit label de doorstreping beïnvloedt

en: Underline set
nl: Onderstrepen aangezet

en: Whether this tag affects underlining
nl: Of dit label de onderstreping beïnvloedt

en: Language set
nl: Taal gebruiken

en: Whether this tag affects the language the text is rendered as
nl: Of dit label de taal waarin de tekst gerenderd wordt beïnvloedt

en: Ellipsize set
nl: Ellipsis aangezet

en: Whether this tag affects the ellipsize mode
nl: Of dit label de ellipsis-modus beïnvloedt

en: Align set
nl: Uitlijning ingesteld

en: Whether this tag affects the alignment mode
nl: Of deze tag de uitlijningsmodus beïnvloedt

en: Toggle state
nl: Omschakelen

en: The toggle state of the button
nl: De stand van de schakelknop

en: Inconsistent state
nl: Inconsistente toestand

en: The inconsistent state of the button
nl: De inconstistente toestand van de knop

en: Activatable
nl: Activeerbaar

en: The toggle button can be activated
nl: De schakelknop kan geactiveerd worden

en: Radio state
nl: Selectievakstatus

en: Draw the toggle button as a radio button
nl: Teken de schakelknop als selectievak

en: Indicator size
nl: Indicatorgrootte

en: Size of check or radio indicator
nl: Grootte van aankruis- of selectie-indicator

en: Background RGBA color
nl: Achtergrond RGBA-kleur

en: The model for cell view
nl: Het model voor cel-weergave

en: Cell Area
nl: Celruimte

en: The GtkCellArea used to layout cells
nl: De GtkCellArea welke wordt gebruikt om cellen te plaatsen

en: Cell Area Context
nl: Context van celruimte

en: The GtkCellAreaContext used to compute the geometry of the cell view
nl: De GtkCellAreaContext welke wordt gebruikt om de afmeting van de celweergave te berekenen

en: Draw Sensitive
nl: Gevoelig tekenen

en: Whether to force cells to be drawn in a sensitive state
nl: Of de cellen geforceerd gevoelig getekend moeten worden

en: Fit Model
nl: Passend model

en: Whether to request enough space for every row in the model
nl: Of er voldoende ruimte voor elke rij in het model verzocht moet worden

en: Indicator Size
nl: Indicatorgrootte

en: Indicator Spacing
nl: Indicatorspatiëring

en: Spacing around check or radio indicator
nl: Spatiëring rondom aanvink- of selectie-indicator

en: Whether the menu item is checked
nl: Of het menu-item aangevinkt is

en: Whether to display an "inconsistent" state
nl: Of een ‘inconsistente’ toestand weergegeven moet worden

en: Draw as radio menu item
nl: Weergeven als radiomenu-item

en: Whether the menu item looks like a radio menu item
nl: Of het menu-item moet worden weergegeven als een radiomenu-item

en: Use alpha
nl: Alpha gebruiken

en: Whether to give the color an alpha value
nl: Of er een alpha-waarde aan de kleur gegeven moet worden

en: The title of the color selection dialog
nl: De titel van de kleurenkiezer

en: The selected color
nl: De geselecteerde kleur

en: The selected opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
nl: De geselecteerde doorzichtigheid (0 is volledig transparant, 65535 is volledig dekkend)

en: Current RGBA Color
nl: Huidige RGBA-kleur

en: The selected RGBA color
nl: De geselecteerde RGBA-kleur

en: Show Editor
nl: Editor tonen

en: Whether to show the color editor right away
nl: Of de kleureneditor meteen getoond wordt

en: Color
nl: Kleur

en: Current color, as a GdkRGBA
nl: Voorgrondkleur, als een GdkRGBA

en: Whether alpha should be shown
nl: Of alpha getoond moet worden

en: Show editor
nl: Editor tonen

en: Scale type
nl: Schaaltype

en: RGBA Color
nl: RGBA-kleur

en: Color as RGBA
nl: Kleur als RGBA

en: Selectable
nl: Selecteerbaar

en: Whether the swatch is selectable
nl: Of het staal selecteerbaar is

en: Has Menu
nl: Bevat menu

en: Whether the swatch should offer customization
nl: Of het staal aanpasbaar is

en: The model for the combo box
nl: Het model voor de combo-box

en: Wrap width for laying out the items in a grid
nl: Breedte laten doorlopen om de items in te delen op een rooster

en: Row span column
nl: 'Row span' kolom

en: TreeModel column containing the row span values
nl: TreeModel-kolom die de 'row span' waarden bevat

en: Column span column
nl: 'Column span' kolom

en: TreeModel column containing the column span values
nl: TreeModel-kolom die de 'colomn span' waarden bevat

en: Active item
nl: Actieve item

en: The item which is currently active
nl: Het item dat momenteel actief is

en: Whether dropdowns should have a tearoff menu item
nl: Of dropdowns een afscheurlijn moeten hebben

en: Has Frame
nl: Heeft kader

en: Whether the combo box draws a frame around the child
nl: Of de combobox een kader rond de dochter tekent

en: Tearoff Title
nl: Afscheur-titel

en: A title that may be displayed by the window manager when the popup is torn-off
nl: Een titel die weergegeven kan worden door de windowmanager als dit menu losgescheurd wordt

en: Popup shown
nl: Popup getoond

en: Whether the combo's dropdown is shown
nl: Of de dropdown van de combo getoond wordt

en: Button Sensitivity
nl: Knopgevoeligheid

en: Whether the dropdown button is sensitive when the model is empty
nl: Of de dropdown-knop gevoelig wanneer het model leeg is

en: Whether combo box has an entry
nl: Of de combobox een item heeft

en: Entry Text Column
nl: Itemtekstkolom

en: The column in the combo box's model to associate with strings from the entry if the combo was created with #GtkComboBox:has-entry = %TRUE
nl: De kolom in het keuzelijstmodel te associëren met de tekst van de input als de combo aangemaakt was met #GtkComboBox:has-entry = %TRUE

en: ID Column
nl: ID-kolom

en: The column in the combo box's model that provides string IDs for the values in the model
nl: De kolom in het model van de combobox waar string ID's instaan voor de waardes in het model

en: Active id
nl: Actief ID

en: The value of the id column for the active row
nl: De waarde van de ID-kolom voor de actieve rij

en: Popup Fixed Width
nl: Vaste grootte van popup

en: Whether the popup's width should be a fixed width matching the allocated width of the combo box
nl: Of de breedte van de popup vast moet zijn overeenkomend aan de toegewezen breedte van de keuzelijst

en: Appears as list
nl: Verschijnt als lijst

en: Whether dropdowns should look like lists rather than menus
nl: Of dropdowns als lijsten getoond worden in plaats van als menus

en: Arrow Size
nl: Pijlgrootte

en: The minimum size of the arrow in the combo box
nl: De minimumgrootte van de pijl in de combobox

en: The amount of space used by the arrow
nl: De hoeveelheid ruimte gebruikt door de pijl

en: Which kind of shadow to draw around the combo box
nl: Het soort schaduw rondom de combobox

en: Resize mode
nl: Aanpasbare afmetingen

en: Specify how resize events are handled
nl: Specificeren hoe ‘afmetingen aanpassen’ wordt afgehandeld

en: Border width
nl: Kaderbreedte

en: The width of the empty border outside the containers children
nl: De breedte van de lege kaders buiten de dochters van de container

en: Child
nl: Dochter

en: Can be used to add a new child to the container
nl: Kan gebruikt worden om een nieuwe dochter toe te voegen aan de container

en: Style Classes
nl: Style-klassen

en: List of classes
nl: Lijst met klassen

en: Unique ID
nl: Uniek ID

en: State
nl: Status

en: State flags
nl: Statusvlaggen

en: If other nodes can see this node
nl: Of andere knooppunten dit knooppunt kunnen zien

en: Widget type
nl: Type widget

en: GType of the widget
nl: GType van de widget

en: Subproperties
nl: Subeigenschappen

en: The list of subproperties
nl: De lijst van subeigenschappen

en: Animated
nl: Geanimeerd

en: Set if the value can be animated
nl: Instellen als de waarde geanimeerd kan zijn

en: Affects
nl: Van invloed

en: Set if the value affects the sizing of elements
nl: Ingesteld als de waarde van invloed is op de dimensionering van elementen

en: The numeric id for quick access
nl: De numerieke id voor snelle toegang

en: Inherit
nl: Overerven

en: Set if the value is inherited by default
nl: Instellen als de waarde standaard overgeërfd wordt

en: Initial value
nl: Aanvangswaarde

en: The initial specified value used for this property
nl: De opgegeven aanvangswaarde voor deze eigenschap

en: Content area border
nl: Inhoudskader

en: Width of border around the main dialog area
nl: Breedte van het kader rondom het hoofdgedeelte van het dialoogvenster

en: Content area spacing
nl: Spreiding inhoud

en: Spacing between elements of the main dialog area
nl: Afstand tussen elementen in hoofdgedeelte van het dialoogvenster

en: Button spacing
nl: Knop-spatiëring

en: Spacing between buttons
nl: Spatiëring tussen knoppen

en: Action area border
nl: Actiekader

en: Width of border around the button area at the bottom of the dialog
nl: Breedte van het kader rondom de knoppenbalk onderaan het dialoogvenster

en: The contents of the buffer
nl: De inhoud van de buffer

en: Text length
nl: Tekst-lengte

en: Length of the text currently in the buffer
nl: Lengte van de huidige tekst in de buffer

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
nl: Maximum aantal tekens voor dit veld. Nul als er geen maximum is

en: Text Buffer
nl: Tekstbuffer

en: Text buffer object which actually stores entry text
nl: Textbufferobject waar de ingegeven tekst opgeslagen wordt

en: Cursor Position
nl: Cursorpositie

en: The current position of the insertion cursor in chars
nl: De huidige positie van de invoegcurser, in lettertekens

en: Selection Bound
nl: Selectie begrensd

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars
nl: De positie van de andere kant van de selectie vanaf de cursor in lettertekens

en: Whether the entry contents can be edited
nl: Of de inhoud van het veld bewerkt mag worden

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: FALSE displays the "invisible char" instead of the actual text (password mode)
nl: FALSE geeft het "onzichtbaar teken" in plaats van de werkelijke tekst (wachtwoordmodus)

en: FALSE removes outside bevel from entry
nl: FALSE verwijdert de buitenrand van het veld

en: Border between text and frame. Overrides the inner-border style property
nl: Ruimte tussen tekst en frame. Overschrijft de eigenschap ‘inner-border’

en: Invisible character
nl: Onzichtbaar teken

en: The character to use when masking entry contents (in "password mode")
nl: Het te gebruiken teken om de inhoud van een veld te maskeren (in "wachtwoordmodus")

en: Activates default
nl: Activeert de standaard

en: Whether to activate the default widget (such as the default button in a dialog) when Enter is pressed
nl: Of het standaardwidget geactiveerd moet worden (zoals de standaardknop in een dialoogvenster) wanneer op Enter wordt gedrukt

en: Width in chars
nl: Breedte, in lettertekens

en: Number of characters to leave space for in the entry
nl: Het aantal gereserveerde lettertekens in een veld

en: Maximum width in characters
nl: Maximale breedte, in lettertekens

en: The desired maximum width of the entry, in characters
nl: De gewenste maximale breedte van de in te voeren tekst, in lettertekens

en: Scroll offset
nl: Schuifafstand

en: Number of pixels of the entry scrolled off the screen to the left
nl: Aantal beeldpunten van het veld dat aan de linkerkant van het scherm is afgeschoven

en: The contents of the entry
nl: De inhoud van het veld

en: Truncate multiline
nl: Multi-regel wordt afgekapt

en: Whether to truncate multiline pastes to one line.
nl: Of het plakken van meerdere regels wordt afgekapt tot één regel.

en: Which kind of shadow to draw around the entry when has-frame is set
nl: Welk type schaduw rond het veld getekend wordt wanneer ‘has-frame’ ingesteld is

en: Overwrite mode
nl: Overschrijven modus

en: Whether new text overwrites existing text
nl: Of nieuwe tekst de bestaande tekst overschrijft

en: Length of the text currently in the entry
nl: Lengte van de huidige tekst in het invoerveld

en: Invisible character set
nl: Onzichtbare tekenset

en: Whether the invisible character has been set
nl: Of het onzichtbare teken is ingesteld

en: Caps Lock warning
nl: Caps Lock waarschuwing

en: Whether password entries will show a warning when Caps Lock is on
nl: Of een waarschuwing getoond wordt bij wachtwoordvelden wanneer Caps Lock aanstaat

en: Progress Fraction
nl: Voortgang

en: The current fraction of the task that's been completed
nl: De huidige fractie van de taak dat gedaan is

en: Progress Pulse Step
nl: Voortgang puls-stap

en: The fraction of total entry width to move the progress bouncing block for each call to gtk_entry_progress_pulse()
nl: De fractie van de breedte van het totale veld waarmee het kaatsende blok verplaatst wordt bij elke aanroep naar gtk_entry_progress_pulse()

en: Show text in the entry when it's empty and unfocused
nl: Tekst in de entry tonen wanneer het leeg is en geen focus heeft

en: Primary pixbuf
nl: Primaire pixbuf

en: Primary pixbuf for the entry
nl: Primaire pixbuf voor het invoerveld

en: Secondary pixbuf
nl: Secundaire pixbuf

en: Secondary pixbuf for the entry
nl: Secundaire pixbuf voor het invoerveld

en: Primary stock ID
nl: Primaire standaarde-ID

en: Stock ID for primary icon
nl: Standaard-ID voor primaire pictogram

en: Secondary stock ID
nl: Secundaire standaard-ID

en: Stock ID for secondary icon
nl: Standaard-ID voor secundaire pictogram

en: Primary icon name
nl: Naam primaire pictogram

en: Icon name for primary icon
nl: Pictogramnaam voor primaire pictogram

en: Secondary icon name
nl: Naam secundaire pictogram

en: Icon name for secondary icon
nl: Pictogramnaam voor secundaire pictogram

en: Primary GIcon
nl: Primaire GIcon

en: GIcon for primary icon
nl: GIcon voor primaire pictogram

en: Secondary GIcon
nl: Secundaire GIcon

en: GIcon for secondary icon
nl: GIcon voor secundaire pictogram

en: Primary storage type
nl: Primaire opslagtype

en: The representation being used for primary icon
nl: De gebruikte representatie voor het primaire pictogram

en: Secondary storage type
nl: Secundaire opslagtype

en: The representation being used for secondary icon
nl: De gebruikte representatie voor het secundaire pictogram

en: Primary icon activatable
nl: Primaire pictogram activeerbaar

en: Whether the primary icon is activatable
nl: Of het primaire pictogram activeer baar is

en: Secondary icon activatable
nl: Secundaire pictogram activeerbaar

en: Whether the secondary icon is activatable
nl: Of het secundaire pictogram activeerbaar is

en: Primary icon sensitive
nl: Primaire pictogram gevoelig

en: Whether the primary icon is sensitive
nl: Of het primaire pictogram gevoelig is

en: Secondary icon sensitive
nl: Secundaire pictogram gevoelig

en: Whether the secondary icon is sensitive
nl: Of het secundaire pictogram gevoelig is

en: Primary icon tooltip text
nl: Tekst tooltip primaire pictogram

en: The contents of the tooltip on the primary icon
nl: De tekst van de tooltip voor het primaire pictogram

en: Secondary icon tooltip text
nl: Tekst tooltip secundaire pictogram

en: The contents of the tooltip on the secondary icon
nl: De tekst van de tooltip voor het secundaire pictogram

en: Primary icon tooltip markup
nl: Primaire pictogram tooltip-opmaak

en: Secondary icon tooltip markup
nl: Secundaire pictogram tooltip-opmaak

en: IM module
nl: IM-module

en: Which IM module should be used
nl: Welke IM-module gebruikt moet worden

en: Completion
nl: Aanvulling

en: The auxiliary completion object
nl: Het helpende object voor aanvulling

en: Purpose
nl: Doel

en: Purpose of the text field
nl: Doel van het tekstveld

en: hints
nl: tips

en: Hints for the text field behaviour
nl: Tips voor het gedrag van het tekstveld

en: A list of style attributes to apply to the text of the label
nl: Een lijst van stijlattributen om toe te passen op de tekst van het label

en: Populate all
nl: Alles vullen

en: Whether to emit ::populate-popup for touch popups
nl: Of ::populate-popup moet worden doorgegeven voor aanraakpopups

en: A list of tabstop locations to apply to the text of the entry
nl: Een lijst van tabstop-locaties om toe te passen op de in te voeren tekst

en: Emoji icon
nl: Emoticon-pictogram

en: Whether to show an icon for Emoji
nl: Of een pictogram voor emoticons moet worden weergegeven

en: Enable Emoji completion
nl: Automatisch aanvullen van emoticons inschakelen

en: Whether to suggest Emoji replacements
nl: Of vervangende emoticons moeten worden aanbevolen

en: Icon Prelight
nl: Pictogram uitlichten

en: Whether activatable icons should prelight when hovered
nl: Of activeerbare pictogrammen uitgelicht worden bij aanwijzen met de muis

en: Progress Border
nl: Voortgansgootrand

en: Border around the progress bar
nl: Rand rondom de voorgangsbalk

en: Border between text and frame.
nl: Ruimte tussen tekst en frame.

en: Completion Model
nl: Aanvullingsmodel

en: The model to find matches in
nl: Het model waarin overeenkomsten worden gezocht

en: Minimum Key Length
nl: Minimum sleutellengte

en: Minimum length of the search key in order to look up matches
nl: Minimum lengte van de zoeksleutel voor het opzoeken van overeenkomsten

en: Text column
nl: Tekstkolom

en: The column of the model containing the strings.
nl: Een kolom van het model met de tekenreeksen.

en: Inline completion
nl: Inlijns voltooiing

en: Whether the common prefix should be inserted automatically
nl: Of de standaard prefix automatisch moet worden ingevoegd

en: Popup completion
nl: Popup voltooiing

en: Whether the completions should be shown in a popup window
nl: Of de aanvullingen in een popup-venster getoond moeten worden

en: Popup set width
nl: Popup-ingestelde breedte

en: If TRUE, the popup window will have the same size as the entry
nl: Indien WAAR, zal het popup-venster dezelfde afmeting hebben als het invoerveld

en: Popup single match
nl: Enkel resultaat popup

en: If TRUE, the popup window will appear for a single match.
nl: Indien WAAR, zal het popup-venster verschijnen bij een enkele overeenkomst.

en: Inline selection
nl: Inlijns selectie

en: Your description here
nl: Uw omschrijving komt hier

en: Visible Window
nl: Venster zichtbaar

en: Whether the event box is visible, as opposed to invisible and only used to trap events.
nl: Of de event-box zichtbaar is, in tegenstelling tot onzichtbaar, en enkel wordt gebruikt voor het vangen van gebeurtenissen.

en: Above child
nl: Boven dochter

en: Whether the event-trapping window of the eventbox is above the window of the child widget as opposed to below it.
nl: Of het venstergedeelte van de 'event-box' voor het vangen van gebeurtenissen, zich boven het dochterwidget bevindt in tegenstelling tot eronder.

en: Widget the gesture relates to
nl: Widget waar het teken betrekking op heeft

en: Propagation phase
nl: Voortgangsfase

en: Propagation phase at which this controller is run
nl: Voortgangsfase waarin deze controller wordt uitgevoerd

en: Flags
nl: Vlaggen

en: Expanded
nl: Uitgevouwen

en: Whether the expander has been opened to reveal the child widget
nl: Of de uitvouwer is geopend en het dochterwidget toont

en: Text of the expander's label
nl: Labeltekst van de uitvouwer

en: Use markup
nl: Opmaak gebruiken

en: The text of the label includes XML markup. See pango_parse_markup()
nl: De tekst van het label bevat XML-opmaak. Bekijk pango_parse_markup()

en: Space to put between the label and the child
nl: Ruimte tussen het label en de dochter

en: Label widget
nl: Labelwidget

en: A widget to display in place of the usual expander label
nl: Een widget dat weergegeven wordt in plaats van het gebruikelijke uitvouwer-label

en: Label fill
nl: Label-opvulling

en: Whether the label widget should fill all available horizontal space
nl: Of de labelwidget de hele horizontale ruimte moet beslaan

en: Resize toplevel
nl: Grootte van toplevel aanpassen

en: Whether the expander will resize the toplevel window upon expanding and collapsing
nl: Of de uitvouwer de afmetingen van het venster op het hoogste niveau zal aanpassen bij het op- en uitvouwen

en: Expander Size
nl: Uitvouwer-grootte

en: Size of the expander arrow
nl: Grootte van de uitvouwerpijl

en: Spacing around expander arrow
nl: Spatiëring rondom uitvouwerpijl

en: Dialog
nl: Dialoogvenster

en: The file chooser dialog to use.
nl: De te gebruiken bestandskiezer.

en: The title of the file chooser dialog.
nl: De titel van het bestandskiezer-dialoogvenster.

en: The desired width of the button widget, in characters.
nl: De gewenste breedte van het knop-widget, in lettertekens.

en: Action
nl: Actie

en: The type of operation that the file selector is performing
nl: Het soort actie wat de bestandenkiezer aan het uitvoeren is

en: The current filter for selecting which files are displayed
nl: Het huidige filter dat bepaalt welke bestanden worden weergegeven

en: Local Only
nl: Alleen lokale

en: Whether the selected file(s) should be limited to local file: URLs
nl: Of de geselecteerde bestand(en) beperkt worden tot lokale bestand-URLs

en: Preview widget
nl: Voorbeeldwidget

en: Application supplied widget for custom previews.
nl: Widget door toepassing geleverd voor aangepaste voorbeelden.

en: Preview Widget Active
nl: Voorbeeldwidget actief

en: Whether the application supplied widget for custom previews should be shown.
nl: Of het door de toepassing geleverde widget voor aangepaste voorbeelden wordt getoond.

en: Use Preview Label
nl: Voorbeeldlabel gebruiken

en: Whether to display a stock label with the name of the previewed file.
nl: Of een standaardlabel weergegeven wordt bij de naam van het bestand.

en: Application supplied widget for extra options.
nl: Widget door toepassing geleverd voor extra opties.

en: Select Multiple
nl: Meerdere selecteren

en: Whether to allow multiple files to be selected
nl: Of meerdere bestanden tegelijk geselecteerd mogen worden

en: Show Hidden
nl: Verborgen tonen

en: Whether the hidden files and folders should be displayed
nl: Of verborgen bestanden en mappen moeten worden weergegeven

en: Do overwrite confirmation
nl: Overschrijven bevestigen

en: Whether a file chooser in save mode will present an overwrite confirmation dialog if necessary.
nl: Of een bestandskiezer in opslag-modus een bevestiging voor overschrijven vraagt wanneer de gebruiker een bestandsnaam kiest die al bestaat.

en: Allow folder creation
nl: Aanmaken van mappen toestaan

en: Whether a file chooser not in open mode will offer the user to create new folders.
nl: Of een bestandskiezer het aanmaken van nieuwe mappen toestaat wanneer het niet in open modus is.

en: Accept label
nl: Label accepteren

en: The label on the accept button
nl: Het label op de accepteer-knop

en: Cancel label
nl: Label annuleren

en: The label on the cancel button
nl: Het label op de annuleer-knop

en: Search mode
nl: Zoekmodus

en: Subtitle
nl: Subtitel

en: X position
nl: X positie

en: X position of child widget
nl: X positie van dochterwidget

en: Y position
nl: Y positie

en: Y position of child widget
nl: Y positie van dochterwidget

en: Selection mode
nl: Selectiemodus

en: The selection mode
nl: De selectiemodus

en: Activate on Single Click
nl: Activeren met enkele muisklik

en: Activate row on a single click
nl: Rij activeren met enkele muisklik

en: Minimum Children Per Line
nl: Minimum aantal dochters per regel

en: The minimum number of children to allocate consecutively in the given orientation.
nl: Het minimum aantal dochters achter elkaar toe te wijzen in de gegeven oriëntatie.

en: Maximum Children Per Line
nl: Maximum aantal dochters per regel

en: The maximum amount of children to request space for consecutively in the given orientation.
nl: Het maximum aantal dochters waarvoor achter elkaar ruimte nodig is in de gegeven oriëntatie.

en: Vertical spacing
nl: Verticale witruimte

en: The amount of vertical space between two children
nl: De hoeveelheid verticale witruimte tussen dochters

en: Horizontal spacing
nl: Horizontale witruimte

en: The amount of horizontal space between two children
nl: De hoeveelheid horizontale witruimte tussen dochters

en: The title of the font chooser dialog
nl: De titel van het dialoogvenster lettertypekiezer

en: The name of the selected font
nl: De naam van het geselecteerde lettertype

en: Use font in label
nl: Lettertype gebruiken in label

en: Whether the label is drawn in the selected font
nl: Of de labeltekst in het geselecteerde lettertype staat

en: Use size in label
nl: Grootte gebruiken in label

en: Whether the label is drawn with the selected font size
nl: Of de labeltekst in het geselecteerd lettertypegrootte staat

en: Show style
nl: Stijl tonen

en: Whether the selected font style is shown in the label
nl: Of de geselecteerde lettertypestijl getoond wordt in het label

en: Show size
nl: Grootte tonen

en: Whether selected font size is shown in the label
nl: Of de geselecteerde lettertypegrootte getoond wordt in het label

en: Font description
nl: Beschrijving van lettertype

en: Show preview text entry
nl: Voorbeeldtekst weergeven

en: Whether the preview text entry is shown or not
nl: Of de voorbeeldtekst wordt weergegeven of niet

en: Selection level
nl: Selectieniveau

en: Whether to select family, face or font
nl: Geeft aan of er een family, face of lettertype geselecteerd wordt

en: Font features
nl: Lettertypefuncties

en: Font features as a string
nl: Lettertypefuncties als tekenreeks

en: Language for which features have been selected
nl: Taal waarvoor functies geselecteerd zijn

en: The tweak action
nl: De afstelactie

en: The toggle action to switch to the tweak page
nl: De schakelactie om naar de afstelpagina te gaan

en: Text of the frame's label
nl: Labeltekst van het kader

en: Label xalign
nl: Label x-uitlijning

en: The horizontal alignment of the label
nl: De horizontale uitlijning van het label

en: Label yalign
nl: Label y-uitlijning

en: The vertical alignment of the label
nl: De verticale uitlijning van het label

en: Frame shadow
nl: Kaderschaduw

en: Appearance of the frame border
nl: Uiterlijk van de kaderrand

en: A widget to display in place of the usual frame label
nl: Een widget dat weergegeven wordt in plaats van het gebruikelijk kaderlabel

en: Number of points
nl: Aantal punten

en: Number of points needed to trigger the gesture
nl: Het aantal punten dat nodig is om het teken te activeren

en: GdkWindow to receive events about
nl: GdkWindow waarover gebeurtenissen moeten worden verkregen

en: Delay factor
nl: Vertragingsfactor

en: Factor by which to modify the default timeout
nl: Factor waarmee de standaard tijdslimiet moet worden gewijzigd

en: Allowed orientations
nl: Oriëntaties die toegestaan zijn

en: Handle only touch events
nl: Alleen aanraakgebeurtenissen afhandelen

en: Whether the gesture handles only touch events
nl: Of het teken alleen aanraakgebeurtenissen moet afhandelen

en: Whether the gesture is exclusive
nl: Of het teken exclusief is

en: Button number
nl: Knopnummer

en: Button number to listen to
nl: Knopnummer waarnaar moet worden geluisterd

en: The GL context
nl: De GL-context

en: Auto render
nl: Automatisch renderen

en: Whether the GtkGLArea renders on each redraw
nl: Of de GtkGLArea rendert telkens wanneer er opnieuw getekend wordt

en: Has alpha
nl: Heeft alpha

en: Whether the color buffer has an alpha component
nl: Of de kleurbuffer een alpha-component heeft

en: Has depth buffer
nl: Heeft dieptebuffer

en: Whether a depth buffer is allocated
nl: Of er een dieptebuffer is toegewezen

en: Has stencil buffer
nl: Heeft stencilbuffer

en: Whether a stencil buffer is allocated
nl: Of er een stencilbuffer is toegewezen

en: Use OpenGL ES
nl: OpenGL ES gebruiken

en: Whether the context uses OpenGL or OpenGL ES
nl: Of de context OpenGL of OpenGL ES gebruikt

en: Row Homogeneous
nl: Homogene rij

en: If TRUE, the rows are all the same height
nl: Wanneer TRUE, de rijen hebben allemaal dezelfde hoogte

en: Column Homogeneous
nl: Homogene kolom

en: If TRUE, the columns are all the same width
nl: Wanneer TRUE, de kolommen hebben allemaal dezelfde breedte

en: Baseline Row
nl: Basislijn-rij

en: The row to align the to the baseline when valign is GTK_ALIGN_BASELINE
nl: De rij die wordt uitgelijnd met de basislijn wanneer valign GTK_ALIGN_BASELINE is

en: The row number to attach the top side of a child widget to
nl: Het rijnummer waarmee de bovenkant van een dochter-widget wordt verbonden

en: Width
nl: Breedte

en: The number of columns that a child spans
nl: Het aantal kolommen dat een dochter omvat

en: Height
nl: Hoogte

en: The number of rows that a child spans
nl: Het aantal rijen dat een dochter omvat

en: The title to display
nl: De weer te geven titel

en: The subtitle to display
nl: De weer te geven subtitel

en: Custom Title
nl: Aangepaste titel

en: Custom title widget to display
nl: Aangepaste weer te geven titel widget

en: Show decorations
nl: Versieringen tonen

en: Whether to show window decorations
nl: Of vensterversieringen getoond worden

en: Decoration Layout
nl: Versierde opmaak

en: The layout for window decorations
nl: De opmaak voor vensterversieringen

en: Decoration Layout Set
nl: Set voor versierde opmaak

en: Whether the decoration-layout property has been set
nl: Of de eigenschap voor versierde opmaak is ingesteld

en: Has Subtitle
nl: Bevat subtitel

en: Whether to reserve space for a subtitle
nl: Of er ruimte moet worden gereserveerd voor de subtitel

en: Pixbuf column
nl: Pixbufkolom

en: Model column used to retrieve the icon pixbuf from
nl: Modelkolom die gebruikt wordt voor het ophalen van de pictogram-pixbuf

en: Model column used to retrieve the text from
nl: Modelkolom die gebruikt wordt voor het ophalen van de tekst

en: Markup column
nl: Opmaakkolom

en: Model column used to retrieve the text if using Pango markup
nl: Modelkolom die gebruikt wordt voor het ophalen van de tekst bij gebruik van de Pango-opmaak

en: Icon View Model
nl: Pictogramweergave-model

en: The model for the icon view
nl: Het model van de pictogramweergave

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Number of columns to display
nl: Het aantal weergegeven kolommen

en: Width for each item
nl: Breedte voor elk item

en: The width used for each item
nl: De gebruikte breedte voor elk item

en: Space which is inserted between cells of an item
nl: Ruimte die tussen cellen geplaatst wordt

en: Row Spacing
nl: Rij-spatiëring

en: Space which is inserted between grid rows
nl: Ruimte die tussen rijen van het rooster geplaatst wordt

en: Column Spacing
nl: Kolom-spatiëring

en: Space which is inserted between grid columns
nl: Ruimte die tussen kolommen van het rooster geplaatst wordt

en: Margin
nl: Marge

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
nl: Ruimte die aan de randen van de pictogramweergave geplaatst wordt

en: Item Orientation
nl: Item-oriëntatie

en: How the text and icon of each item are positioned relative to each other
nl: Hoe de tekst en pictogram van elk item ten opzichte van elkaar zijn geplaatst

en: Reorderable
nl: Herschikbaar

en: View is reorderable
nl: Of de items in het beeld van volgorde te veranderen zijn

en: Tooltip Column
nl: Tooltipkolom

en: The column in the model containing the tooltip texts for the items
nl: De kolom van het model met de tooltip-teksten voor de items

en: Item Padding
nl: Item-opvulling

en: Padding around icon view items
nl: Opvulling rond items voor pictromweergave

en: Selection Box Color
nl: Selectieveld kleur

en: Color of the selection box
nl: De kleur van het selectieveld

en: Selection Box Alpha
nl: Selectieveld alpha

en: Opacity of the selection box
nl: Doorzichtigheid van het selectieveld

en: Surface
nl: Oppervlak

en: A cairo_surface_t to display
nl: Een cairo_surface_t om weer te geven

en: Icon set
nl: Pictogramverzameling

en: Icon set to display
nl: Weer te geven pictogramverzameling

en: Icon size
nl: Pictogramafmetingen

en: Symbolic size to use for stock icon, icon set or named icon
nl: Symbolische grootte voor een standaard pictogram, pictogrammenverzameling, of pictogram met naam

en: Pixel size
nl: Beeldpuntengrootte

en: Pixel size to use for named icon
nl: De te gebruiken beeldpuntgrootte voor pictogram met naam

en: Animation
nl: Animatie

en: GdkPixbufAnimation to display
nl: GdkPixbufAnimation om weer te geven

en: Resource
nl: Bron

en: The resource path being displayed
nl: Het bronpad dat weergegeven wordt

en: Use Fallback
nl: Gebruik alternatief

en: Whether to use icon names fallback
nl: Of alternatieve pictogramnamen gebruikt moeten worden

en: Message Type
nl: Berichttype

en: The type of message
nl: Het type van het bericht

en: Show Close Button
nl: Sluitknop tonen

en: Whether to include a standard close button
nl: Of er een standaardsluitknop moet worden opgenomen

en: Reveal
nl: Tonen

en: Controls whether the action bar shows its contents or not
nl: Bepaalt of de actiebalk haar inhoud toont of niet

en: Width of border around the content area
nl: Breedte van de rand rond het inhoudsveld

en: Spacing between elements of the area
nl: Ruimte tussen elementen van het veld

en: Width of border around the action area
nl: Breedte van de rand rond het actieveld

en: The screen where this window will be displayed
nl: Het scherm waar dit venster wordt getoond

en: The text of the label
nl: De tekst van het label

en: Justification
nl: Uitvulling

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkLabel:xalign for that
nl: De uitlijning van de lijnen in de tekst van het label relatief tot elkaar. Dit beïnvloed NIET de uitlijning van het label in zijn huidige plaatsing. Bekijk daarvoor GtkLabel:xalign

en: Pattern
nl: Patroon

en: A string with _ characters in positions correspond to characters in the text to underline
nl: Een tekenreeks met _-tekens in posities komt overeen met tekens in de te onderstrepen tekst

en: Line wrap
nl: Regelterugloop

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide
nl: Indien aangevinkt, is er regelterugloop wanneer de tekst te breed wordt

en: Line wrap mode
nl: Regelterugloop modus

en: If wrap is set, controls how linewrapping is done
nl: Indien regelterugloop is aangevinkt, bepaalt hoe regelterugloop gebeurt

en: Whether the label text can be selected with the mouse
nl: Of de labeltekst geselecteerd kan worden met de muis

en: Mnemonic key
nl: Sneltoets

en: The mnemonic accelerator key for this label
nl: De sneltoets voor dit label

en: Mnemonic widget
nl: Sneltoets-widget

en: The widget to be activated when the label's mnemonic key is pressed
nl: Het widget om te activeren als de sneltoets van het label wordt ingedrukt

en: The preferred place to ellipsize the string, if the label does not have enough room to display the entire string
nl: De positie waar bij voorkeur een ellipsis geplaatst wordt in de tekenreeks wanneer het label niet voldoende ruimte heeft om de gehele tekenreeks weer te geven

en: Single Line Mode
nl: Enkele-regel modus

en: Whether the label is in single line mode
nl: Of het label in enkele-regel modus staat

en: Angle
nl: Hoek

en: Angle at which the label is rotated
nl: Hoek waaronder het label wordt gedraaid

en: The desired maximum width of the label, in characters
nl: De gewenste maximale breedte van het label, in lettertekens

en: Track visited links
nl: Volg bezochte links

en: Whether visited links should be tracked
nl: Geeft aan of bezochte links gevolgd moeten worden

en: Number of lines
nl: Aantal regels

en: The desired number of lines, when ellipsizing a wrapping label
nl: Het gewenste aantal regels wanneer een label bij terugloop van een weglatingsteken wordt voorzien

en: The width of the layout
nl: De breedte van de opmaak

en: The height of the layout
nl: De hoogte van de opmaak

en: Currently filled value level
nl: Huidig ingevulde waarde

en: Currently filled value level of the level bar
nl: Huidig ingevulde waarde van de voortgangsbalk

en: Minimum value level for the bar
nl: Minimale waarde van de balk

en: Minimum value level that can be displayed by the bar
nl: Minimumwaarde die door de balk kan worden weergegeven

en: Maximum value level for the bar
nl: Maximumwaarde van de balk

en: Maximum value level that can be displayed by the bar
nl: Maximale waarde die door de balk kan worden weergegeven

en: The mode of the value indicator
nl: De modus van de waarde-indicator

en: The mode of the value indicator displayed by the bar
nl: De modus van de waarde-indicator die op de balk wordt weergegeven

en: Invert the direction in which the level bar grows
nl: De richting waarin de voortgangsbalk groeit omkeren

en: Minimum height for filling blocks
nl: Minimumhoogte van opvulblokken

en: Minimum height for blocks that fill the bar
nl: Minimumhoogte van blokken die de balk vullen

en: Minimum width for filling blocks
nl: Minimumbreedte van opvulblokken

en: Minimum width for blocks that fill the bar
nl: Minimumbreedte van blokken die de balk vullen

en: The URI bound to this button
nl: De URI die aan deze knop is gebonden

en: Visited
nl: Bezocht

en: Whether this link has been visited.
nl: Of deze verwijzing eerder bezocht is.

en: Whether this row can be activated
nl: Of deze rij kan worden geactiveerd

en: Whether this row can be selected
nl: Of deze rij kan worden geselecteerd

en: Permission
nl: Permissie

en: The GPermission object controlling this button
nl: Het GPermission-object dat deze knop beheert

en: Lock Text
nl: Tekst bij vergrendelen

en: The text to display when prompting the user to lock
nl: Deze tekst wordt weergegeven wanneer de gebruiker gevraagd wordt om te vergrendelen

en: Unlock Text
nl: Tekst bij ontgrendelen

en: The text to display when prompting the user to unlock
nl: Deze tekst wordt weergegeven wanneer de gebruiker gevraagd wordt om te ontgrendelen

en: Lock Tooltip
nl: Tekstballon bij vergrendelen

en: The tooltip to display when prompting the user to lock
nl: Deze tekstballon wordt weergegeven wanneer de gebruiker gevraagd wordt om te vergrendelen

en: Unlock Tooltip
nl: Tekstballon bij ontgrendelen

en: The tooltip to display when prompting the user to unlock
nl: Deze tekstballon wordt weergegeven wanneer de gebruiker gevraagd wordt om te ontgrendelen

en: Not Authorized Tooltip
nl: Tekstballon bij niet kunnen autoriseren

en: The tooltip to display when prompting the user cannot obtain authorization
nl: Deze tekstballon wordt weergegeven wanneer de gebruiker niet geautoriseerd kan worden

en: Inspected
nl: Gecontroleerd

en: Inspected widget
nl: Gecontroleerde widget

en: magnification
nl: vergroting

en: resize
nl: grootte wijzigen

en: Pack direction
nl: Verpakrichting

en: The pack direction of the menubar
nl: De verpakrichting van de menubalk

en: Child Pack direction
nl: Dochter-verpakrichting

en: The child pack direction of the menubar
nl: De dochter-verpakrichting van de menubalk

en: Style of bevel around the menubar
nl: Stijl van de rand rondom de menubalk

en: Internal padding
nl: Interne opvulling

en: Amount of border space between the menubar shadow and the menu items
nl: Hoeveelheid kaderruimte tussen de menubalkschaduw en de menu-items

en: Popup
nl: Pop-up

en: The dropdown menu.
nl: Het vervolgkeuzemenu.

en: Menu model
nl: Menu-model

en: The model from which the popup is made.
nl: Het model van waaruit de pop-up wordt gemaakt.

en: Align with
nl: Uitlijnen met

en: The parent widget which the menu should align with.
nl: De ouder-widget waar het menu mee moet uitlijnen.

en: Direction
nl: Richting

en: The direction the arrow should point.
nl: De richting waarin de pijl moet wijzen.

en: Use a popover
nl: Een popover gebruiken

en: Use a popover instead of a menu
nl: Een popover gebruiken in plaats van een menu

en: The popover
nl: De popover

en: The currently selected menu item
nl: Het nu geselecteerde menu-onderdeel

en: The accel group holding accelerators for the menu
nl: De accel-groep met de sneltoetsen voor het menu

en: Accel Path
nl: Accel-pad

en: An accel path used to conveniently construct accel paths of child items
nl: Een accel-pad dat gebruikt wordt om gemakkelijk accel-paden van dochteritems te construeren

en: Attach Widget
nl: Contactwidget

en: The widget the menu is attached to
nl: Het widget waar het menu aan vast zit

en: A title that may be displayed by the window manager when this menu is torn-off
nl: Een titel die weergegeven kan worden door de windowmanager als dit menu losgescheurd wordt

en: Tearoff State
nl: Afscheur-status

en: A boolean that indicates whether the menu is torn-off
nl: Een boolese die aangeeft of het menu losgescheurd is

en: Monitor
nl: Beeldscherm

en: The monitor the menu will be popped up on
nl: Het beeldscherm waar het menu zal verschijnen

en: Reserve Toggle Size
nl: Reserveer grootte voor schakelknoppen

en: A boolean that indicates whether the menu reserves space for toggles and icons
nl: Een boolean die aangeeft of het menu ruimte bewaard voor schakelknoppen en iconen

en: Anchor hints
nl: Hints voor verankering

en: Positioning hints for when the menu might fall off-screen
nl: Positioneringstips voor wanneer het menu buiten het scherm zou kunnen terechtkomen

en: Rect anchor dx
nl: Rect verankering dx

en: Rect anchor horizontal offset
nl: Horizontale verschuiving rect verankering

en: Rect anchor dy
nl: Rect verankering dy

en: Rect anchor vertical offset
nl: Verticale verschuiving rect verankering

en: Menu type hint
nl: Menutype hint

en: Menu window type hint
nl: Menu venstertype hint

en: Horizontal Padding
nl: Horizontale opvulling

en: Extra space at the left and right edges of the menu
nl: Extra ruimte aan de linker- en rechterkant van het menu

en: Vertical Padding
nl: Verticale opvulling

en: Extra space at the top and bottom of the menu
nl: Extra ruimte aan de boven- en onderkant van het menu

en: Vertical Offset
nl: Verticale verschuiving

en: When the menu is a submenu, position it this number of pixels offset vertically
nl: Wanneer het menu een submenu is, verschuif het verticaal over zoveel beeldpunten

en: Horizontal Offset
nl: Horizontale verschuiving

en: When the menu is a submenu, position it this number of pixels offset horizontally
nl: Wanneer het menu een submenu is, verschuif het horizontaal over zoveel beeldpunten

en: Double Arrows
nl: Dubbele pijlen

en: When scrolling, always show both arrows.
nl: Bij verschuiven, altijd beide pijltjes weergeven.

en: Arrow Placement
nl: Plaatsing pijlen

en: Indicates where scroll arrows should be placed
nl: Geeft aan waar schuifpijlen geplaatst moeten worden

en: Left Attach
nl: Linker verbinding

en: Right Attach
nl: Rechter verbinding

en: The column number to attach the right side of the child to
nl: Het kolomnummer waarmee de rechterkant van de dochter wordt verbonden

en: Top Attach
nl: Bovenverbinding

en: The row number to attach the top of the child to
nl: Het rijnummer waarmee de bovenkant van de dochter wordt verbonden

en: Bottom Attach
nl: Onderverbinding

en: Arbitrary constant to scale down the size of the scroll arrow
nl: Willekeurige constante waarmee de schuifpijl verkleind wordt

en: Right Justified
nl: Rechts uitgelijnd

en: Sets whether the menu item appears justified at the right side of a menu bar
nl: Stelt in of het menu-item rechts uitgelijnd is op de menubalk

en: The submenu attached to the menu item, or NULL if it has none
nl: Het submenu dat met het menuitem is verbonden, of NULL als het er geen heeft

en: Sets the accelerator path of the menu item
nl: Stelt het sneltoetspad in van het menu-item

en: The text for the child label
nl: De tekst voor het dochterlabel

en: Amount of space used up by arrow, relative to the menu item's font size
nl: Hoeveelheid ruimte door pijl gebruikt, relatief tot de grootte van het lettertype van het menu-item

en: Width in Characters
nl: Breedte in lettertekens

en: The minimum desired width of the menu item in characters
nl: De gewenste minimumbreedte van het menu-item, in lettertekens

en: Take Focus
nl: Aandacht pakken

en: A boolean that determines whether the menu grabs the keyboard focus
nl: Een boolese die aangeeft of het menu toetsenbordaandacht neemt

en: The dropdown menu
nl: Het dropdown menu

en: label border
nl: labelkader

en: Width of border around the label in the message dialog
nl: Dikte van de rand rond het label in het dialoogvenster

en: Message Buttons
nl: Berichtknoppen

en: The buttons shown in the message dialog
nl: De weer te geven knoppen in het berichten dialoogvenster

en: The primary text of the message dialog
nl: De primaire tekst van het berichtendialoog

en: Use Markup
nl: Opmaak gebruiken

en: The primary text of the title includes Pango markup.
nl: De primaire tekst van de titel bevat Pango-opmaak.

en: Secondary Text
nl: Secundaire tekst

en: The secondary text of the message dialog
nl: De secundaire tekst van het berichtendialoog

en: Use Markup in secondary
nl: Opmaak in secundaire gebruiken

en: The secondary text includes Pango markup.
nl: De secundaire tekst gebruikt Pango-opmaak.

en: Image
nl: Afbeelding

en: The image
nl: De afbeelding

en: Message area
nl: Berichtengebied

en: GtkBox that holds the dialog's primary and secondary labels
nl: GtkBox dat de primaire en secundaire labels voor het dialoogvenster bevat

en: Role
nl: Rol

en: The role of this button
nl: De rol van deze knop

en: The icon
nl: Het pictogram

en: The text
nl: De tekst

en: The text of the button includes XML markup. See pango_parse_markup()
nl: De tekst van de knop bevat XML-opmaak. Bekijk pango_parse_markup()

en: Menu name
nl: Menunaam

en: The name of the menu to open
nl: De naam van het te openen menu

en: Whether the menu is a parent
nl: Of het menu bovenliggend is

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Whether to center the contents
nl: Of de inhoud gecentreerd moet worden

en: Iconic
nl: Iconisch

en: Whether to prefer the icon over text
nl: Of het pictogram de voorkeur heeft boven tekst

en: Parent
nl: Bovenliggende

en: The parent window
nl: Het bovenliggende venster

en: Is Showing
nl: Wordt getoond

en: Are we showing a dialog
nl: Tonen we een dialoogvenster

en: The screen where this window will be displayed.
nl: Het scherm waar dit venster getoond zal worden.

en: Dialog Title
nl: Dialoogtitel

en: The title of the file chooser dialog
nl: De titel van het bestandskiezer-dialoogvenster

en: Modal
nl: Modaal

en: If TRUE, the dialog is modal (other windows are not usable while this one is up)
nl: Indien WAAR (TRUE), is het dialoogvenster modaal (andere vensters kunnen niet worden gebruikt zolang dit venster bovenaan staat)

en: Whether the dialog is currently visible
nl: Of het dialoogvenster momenteel zichtbaar is

en: Transient for Window
nl: Behorend bij venster

en: The transient parent of the dialog
nl: Het moedervenster van de dialoog

en: Page
nl: Pagina

en: The index of the current page
nl: De index van de huidige pagina

en: Tab Position
nl: Tab-positie

en: Which side of the notebook holds the tabs
nl: Aan welke kant de tabbladen komen te zitten

en: Show Tabs
nl: Tabs weergeven

en: Whether tabs should be shown
nl: Of tabs getoond moeten worden

en: Show Border
nl: Kader weergeven

en: Whether the border should be shown
nl: Of de rand getoond moet worden

en: Scrollable
nl: Schuifbaar

en: If TRUE, scroll arrows are added if there are too many tabs to fit
nl: Indien WAAR (TRUE), worden schuifpijlen weergegeven als er meer tabs zijn dan er plaats is

en: Enable Popup
nl: Zet Popup aan

en: If TRUE, pressing the right mouse button on the notebook pops up a menu that you can use to go to a page
nl: Indien WAAR (TRUE), wordt met een rechter muisklik op het kladblok een menu weergegeven waarmee u direct naar een pagina kunt gaan

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Group name for tab drag and drop
nl: Groepsnaam voor tab slepen en neerzetten

en: Tab label
nl: Tab-label

en: The string displayed on the child's tab label
nl: De weergegeven tekenreeks op het tab-label van de dochter

en: Menu label
nl: Menu-label

en: The string displayed in the child's menu entry
nl: De weergegeven tekenreeks in het menu-item van de dochter

en: Tab expand
nl: Tab-verlenging

en: Whether to expand the child's tab
nl: Of de tab van dochter uitgebreid moet worden

en: Tab fill
nl: Tab-opvulling

en: Whether the child's tab should fill the allocated area
nl: Of de tab van dochter the toegewezen ruimte moet vullen

en: Tab reorderable
nl: Tabblad herschikbaar

en: Whether the tab is reorderable by user action
nl: Of de tab herschikbaar is door gebruikersactie

en: Tab detachable
nl: Tabblad loskoppelbaar

en: Whether the tab is detachable
nl: Of het tabblad loskoppelbaar is

en: Secondary backward stepper
nl: Secundaire achterwaartse stapper

en: Display a second backward arrow button on the opposite end of the tab area
nl: Geef een tweede achterwaartse pijlknop weer aan de andere kant van het tab-gedeelte

en: Secondary forward stepper
nl: Secundaire voorwaartse stapper

en: Display a second forward arrow button on the opposite end of the tab area
nl: Geef een tweede voorwaartse pijlknop weer aan de andere kant van het tab-gedeelte

en: Backward stepper
nl: Achterwaartse stapper

en: Display the standard backward arrow button
nl: Geef de standaard achterwaartse pijlknop weer

en: Forward stepper
nl: Voorwaartse stapper

en: Display the standard forward arrow button
nl: Geef de standaard voorwaartse pijlknop weer

en: Tab overlap
nl: Tabblad-overlap

en: Size of tab overlap area
nl: Grootte van de tabblad-overlap

en: Tab curvature
nl: Tabblad-ronding

en: Size of tab curvature
nl: Grootte van de tabblad-ronding

en: Arrow spacing
nl: Pijl-spatiëring

en: Scroll arrow spacing
nl: Schuifpijl-spatiëring

en: Initial gap
nl: Aanvankelijke lege ruimte

en: Initial gap before the first tab
nl: Aanvankelijke lege ruimte voor het eerste tabblad

en: Tab gap
nl: Lege ruimte tabblad

en: Active tab is drawn with a gap at the bottom
nl: Het actieve tabblad wordt getekend met onderaan een lege ruimte

en: The orientation of the orientable
nl: De stand van de oriënteerbare

en: Pass Through
nl: Doorgeven

en: Pass through input, does not affect main child
nl: Doorgeefinvoer, heeft geen invloed op belangrijkste dochter

en: The index of the overlay in the parent, -1 for the main child
nl: De index van de overlapping in de moeder, -1 voor de belangrijkste dochter

en: Action group
nl: Actiegroep

en: Action group to launch actions from
nl: Actiegroep van waaruit acties worden gestart

en: Pad device
nl: Pad-apparaat

en: Pad device to control
nl: Te beheren pad-apparaat

en: Position of paned separator in pixels (0 means all the way to the left/top)
nl: Positie van de scheiding in pixels (0 betekent helemaal linksboven)

en: Position Set
nl: Positie aangezet

en: TRUE if the Position property should be used
nl: WAAR (TRUE) als de positie-eigenschap gebruikt moet worden

en: Minimal Position
nl: Minimale positie

en: Smallest possible value for the "position" property
nl: Kleinst mogelijke waarde vor de eigenschap "positie"

en: Maximal Position
nl: Maximale positie

en: Largest possible value for the "position" property
nl: Grootst mogelijke waarde voor de eigenschap "positie"

en: Wide Handle
nl: Brede handgreep

en: Whether the paned should have a prominent handle
nl: Of het paneel een prominente handgreep moet hebben

en: Handle Size
nl: Handgreep-formaat

en: Width of handle
nl: Breedte van de handgreep

en: Resize
nl: Grootte wijzigen

en: If TRUE, the child expands and shrinks along with the paned widget
nl: Indien WAAR, groeit en krimpt de dochter gelijk met het paneelwidget

en: Shrink
nl: Krimpen

en: If TRUE, the child can be made smaller than its requisition
nl: Indien WAAR, kan de dochter kleiner worden dan vereist

en: Location to Select
nl: Te selecteren locatie

en: The location to highlight in the sidebar
nl: De locatie die in de zijbalk moet worden gemarkeerd

en: Open Flags
nl: Open vlaggen

en: Modes in which the calling application can open locations selected in the sidebar
nl: Modi waarin de aanroepende toepassing locaties die in de zijbalk zijn geselecteerd kan openen

en: Show recent files
nl: Onlangs gebruikte bestanden tonen

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut for recent files
nl: Of de zijbalk een ingebouwde snelkoppeling naar onlangs gebruikte bestanden heeft

en: Show 'Desktop'
nl: ‘Bureaublad’ tonen

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to the Desktop folder
nl: Of de zijbalk een ingebouwde snelkoppeling naar de map Bureaublad heeft

en: Show 'Connect to Server'
nl: ‘Verbinden met server’ tonen

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to a 'Connect to server' dialog
nl: Of de zijbalk een ingebouwde snelkoppeling naar een ‘Verbinden met server’ heeft

en: Show 'Enter Location'
nl: ‘Locatie invoeren’ tonen

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to manually enter a location
nl: Of de zijbalk een ingebouwde snelkoppeling naar het handmatig invoeren van een locatie heeft

en: Whether the sidebar only includes local files
nl: Of de zijbalk alleen lokale bestanden heeft

en: Show 'Trash'
nl: ‘Prullenbak’ tonen

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to the Trash location
nl: Of de zijbalk een ingebouwde snelkoppeling naar de locatie van de prullenbak heeft

en: Show 'Other locations'
nl: ‘Overige locatie’ tonen

en: Whether the sidebar includes an item to show external locations
nl: Of de zijbalk een onderdeel heeft om externe locaties te tonen

en: Show “Starred Location”
nl: ‘Locatie met ster’ tonen

en: Whether the sidebar includes an item to show starred files
nl: Of de zijbalk een onderdeel heeft om locaties met ster te tonen

en: Whether to emit ::populate-popup for popups that are not menus
nl: Of ::populate-popup voor pop-ups die geen menus zijn moet worden doorgegeven

en: Loading
nl: Laden

en: Whether the view is loading locations
nl: Of de weergave locaties laadt

en: Fetching networks
nl: Ophalen van netwerken

en: Whether the view is fetching networks
nl: Of de weergave netwerken ophaalt

en: Icon of the row
nl: Pictogram van de rij

en: The icon representing the volume
nl: Het pictogram voor het volume

en: Name of the volume
nl: Naam van het volume

en: The name of the volume
nl: De naam van het volume

en: Path of the volume
nl: Pad van het volume

en: The path of the volume
nl: Het pad van het volume

en: Volume represented by the row
nl: Volume vertegenwoordigd door de rij

en: The volume represented by the row
nl: Het volume vertegenwoordigd door de rij

en: Mount represented by the row
nl: Aankoppeling vertegenwoordigd door de rij

en: The mount point represented by the row, if any
nl: Het eventuele aankoppelpunt vertegenwoordigd door de rij

en: File represented by the row
nl: Bestand vertegenwoordigd door de rij

en: The file represented by the row, if any
nl: Het bestand vertegenwoordigd door de rij

en: Whether the row represents a network location
nl: Of de rij een netwerklocatie vertegenwoordigt

en: Whether the plug is embedded
nl: Of de plug is ingebed

en: Socket Window
nl: Socket-venster

en: The window of the socket the plug is embedded in
nl: Het venster waar de plug in ingebed is

en: Relative to
nl: Ten opzichte van

en: Widget the bubble window points to
nl: Widget waar het ballonvenster naar wijst

en: Pointing to
nl: Wijzend naar

en: Rectangle the bubble window points to
nl: Rechthoek waar het ballonvenster naar wijst

en: Position to place the bubble window
nl: Positie waar het ballonvenster geplaatst moet worden

en: Whether the popover is modal
nl: Of de popover modaal is

en: Transitions enabled
nl: Overgangen toegestaan

en: Whether show/hide transitions are enabled or not
nl: Of overgangen tonen/verbergen wel of niet is ingeschakeld

en: Constraint
nl: Beperking

en: Constraint for the popover position
nl: Beperking voor de popover-positie

en: Visible submenu
nl: Zichtbare submenu

en: The name of the visible submenu
nl: De naam van het zichtbare submenu

en: The name of the submenu
nl: De naam van het submenu

en: Name of the printer
nl: Naam van de printer

en: Backend for the printer
nl: Het backend voor de printer

en: Is Virtual
nl: Is virtueel

en: FALSE if this represents a real hardware printer
nl: ONWAAR als dit een echte hardware-printer is

en: Accepts PDF
nl: Accepteert PDF

en: TRUE if this printer can accept PDF
nl: WAAR als deze printer PDF kan accepteren

en: Accepts PostScript
nl: Accepteert PostScript

en: TRUE if this printer can accept PostScript
nl: WAAR als deze printer PostScript kan accepteren

en: State Message
nl: Statusbericht

en: String giving the current state of the printer
nl: Tekenreeks die de huidige status van de printer weergeeeft

en: Location
nl: Locatie

en: The location of the printer
nl: De locatie van de printer

en: The icon name to use for the printer
nl: De pictogramnaam voor de printer

en: Job Count
nl: Aantal taken

en: Number of jobs queued in the printer
nl: Het aantal printopdrachten in de wachtrij voor de printer

en: Paused Printer
nl: Printer gepauzeerd

en: TRUE if this printer is paused
nl: WAAR als deze printer gepauzeerd is

en: Accepting Jobs
nl: Accepteert taken

en: TRUE if this printer is accepting new jobs
nl: WAAR als deze printer taken kan accepteren

en: Option Value
nl: Optiewaarde

en: Value of the option
nl: Waarde van de optie

en: Source option
nl: Bronoptie

en: The PrinterOption backing this widget
nl: De PrinterOption achter dit widget

en: Title of the print job
nl: De titel van de printopdracht

en: Printer to print the job to
nl: Printer waarnaar afgedrukt wordt

en: Settings
nl: Instellingen

en: Printer settings
nl: Printerinstellingen

en: Page Setup
nl: Pagina-instellingen

en: Track Print Status
nl: Printstatus volgen

en: TRUE if the print job will continue to emit status-changed signals after the print data has been sent to the printer or print server.
nl: WAAR indien de printopdracht doorgaat met het zenden van 'status-gewijzigd' signalen nadat de afdrukgegevens naar de printer of de print-server zijn verzonden.

en: Default Page Setup
nl: Standaard pagina-instelling

en: The GtkPageSetup used by default
nl: De GtkPageSetup die standaard wordt gebruikt

en: Print Settings
nl: Afdrukinstellingen

en: The GtkPrintSettings used for initializing the dialog
nl: De GtkPrintSettings die gebruikt worden voor het initialiseren van het dialoogvenster

en: Job Name
nl: Naam printopdracht

en: A string used for identifying the print job.
nl: Een tekenreeks die gebruikt word om de printopdracht te identificeren.

en: Number of Pages
nl: Aantal pagina's

en: The number of pages in the document.
nl: Het aantal pagina's in het document.

en: Current Page
nl: Huidige pagina

en: The current page in the document
nl: De huidige pagina in het document

en: Use full page
nl: Hele pagina gebruiken

en: TRUE if the origin of the context should be at the corner of the page and not the corner of the imageable area
nl: WAAR indien de oorsprong van de context in de hoek van de pagina moet staan en niet in de hoek van het afrukbare gebied

en: TRUE if the print operation will continue to report on the print job status after the print data has been sent to the printer or print server.
nl: WAAR indien de printopdracht doorgaat met het rapporteren van de afdrukstatus nadat de afdrukgegevens naar de printer of print-server zijn verzonden.

en: Unit
nl: Eenheid

en: The unit in which distances can be measured in the context
nl: De eenheden waarin afstanden gemeten kunnen worden in de context

en: Show Dialog
nl: Dialoogvenster tonen

en: TRUE if a progress dialog is shown while printing.
nl: WAAR indien een voortgangsdialoog wordt getoond tijdens het afdrukken.

en: Allow Async
nl: Async toestaan

en: TRUE if print process may run asynchronous.
nl: WAAR indien het afdrukproces asynchroon mag verlopen.

en: Export filename
nl: Bestandsnaam exporteren

en: The status of the print operation
nl: De status van de printopdracht

en: Status String
nl: Status-tekenreeks

en: A human-readable description of the status
nl: Een leesbare omschrijving van de status

en: Custom tab label
nl: Zelfgekozen tabblad-label

en: Label for the tab containing custom widgets.
nl: Label voor het tabblad met zelfgekozen widgets.

en: Support Selection
nl: Ondersteun selectie

en: TRUE if the print operation will support print of selection.
nl: TRUE als de afdrukoperatie selectie-afdrukken zal ondersteunen.

en: Has Selection
nl: Heeft selectie

en: TRUE if a selection exists.
nl: TRUE als er een selectie is.

en: Embed Page Setup
nl: Paginasetup ingebed

en: TRUE if page setup combos are embedded in GtkPrintUnixDialog
nl: TRUE als paginasetup-combinaties ingebouwd zijn in GtkPrintUnixDialog

en: Number of Pages To Print
nl: Aantal af te drukken pagina's

en: The number of pages that will be printed.
nl: Het aantal pagina's dat zal worden afgedrukt.

en: The GtkPageSetup to use
nl: De te gebruiken GtkPageSetup

en: Selected Printer
nl: Geselecteerde printer

en: The GtkPrinter which is selected
nl: De geselecteerde GtkPinter

en: Manual Capabilities
nl: Handmatige mogelijkheden

en: Capabilities the application can handle
nl: Mogelijkheden die de toepassing aankan

en: Whether the dialog supports selection
nl: Geeft aan of het dialoogscherm selectie ondersteunt

en: Whether the application has a selection
nl: Geeft aan of de toepassing een selectie heeft

en: Fraction
nl: Fractie

en: The fraction of total work that has been completed
nl: De fractie van het totale werk dat af is

en: Pulse Step
nl: Puls-stap

en: The fraction of total progress to move the bouncing block when pulsed
nl: De fractie van de totale voortgang van het kaatsende blok als deze in pulsmodus is

en: Text to be displayed in the progress bar
nl: Tekst die weergegeven wordt in de voortgangsbalk

en: Show text
nl: Tekst tonen

en: Whether the progress is shown as text.
nl: Of de voortgang weergegeven wordt als tekst.

en: The preferred place to ellipsize the string, if the progress bar does not have enough room to display the entire string, if at all.
nl: De positie waar bij voorkeur een ellipsis geplaatst wordt in de tekenreeks wanneer de voortgangsbalk niet voldoende, of geheel geen ruimte heeft om de gehele tekenreeks weer te geven.

en: X spacing
nl: X-afstand

en: Extra spacing applied to the width of a progress bar.
nl: Extra ruimte voor de breedte van een voortgangsbalk.

en: Y spacing
nl: Y-afstand

en: Extra spacing applied to the height of a progress bar.
nl: Extra ruimte voor de hoogte van een voortgangsbalk.

en: Minimum horizontal bar width
nl: Min. horizontale balkbreedte

en: The minimum horizontal width of the progress bar
nl: De horizontale minimumbreedte van de voortgangsbalk

en: Minimum horizontal bar height
nl: Min. horizontale balkhoogte

en: Minimum horizontal height of the progress bar
nl: De horizontale minimumhoogte van de voortgangsbalk

en: Minimum vertical bar width
nl: Min. verticale balkbreedte

en: The minimum vertical width of the progress bar
nl: De verticale minimumbreedte van de voortgangsbalk

en: Minimum vertical bar height
nl: Min. verticale balkhoogte

en: The minimum vertical height of the progress bar
nl: De verticale minimumhoogte van de voortgangsbalk

en: The radio button whose group this widget belongs to.
nl: Het keuzerondje wiens groep dit widget toebehoort.

en: The radio menu item whose group this widget belongs to.
nl: Het keuzemenu-item wiens groep dit widget toebehoort.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
nl: Het keuzerondje wiens groep deze knop toebehoort.

en: The GtkAdjustment that contains the current value of this range object
nl: De GtkAdjustment die de huidige waarde van dit bereikobject bevat

en: Invert direction slider moves to increase range value
nl: Keer de richting om waarheen het schuifobject beweegt als de bereikwaarde toeneemt

en: Lower stepper sensitivity
nl: Onderste stapper gevoeligheid

en: The sensitivity policy for the stepper that points to the adjustment's lower side
nl: De instellingen voor de gevoeligheid van de stapper die wijzigingen naar beneden regelt

en: Upper stepper sensitivity
nl: Bovenste stapper gevoeligheid

en: The sensitivity policy for the stepper that points to the adjustment's upper side
nl: De instellingen voor de gevoeligheid van de stapper die wijzigingen naar boven regelt

en: Show Fill Level
nl: Opvulniveau tonen

en: Whether to display a fill level indicator graphics on trough.
nl: Of een opvulniveau-indicator weergegeven wordt op de goot.

en: Restrict to Fill Level
nl: Beperken tot opvulniveau

en: Whether to restrict the upper boundary to the fill level.
nl: Of de bovengrens beperkt wordt door het opvulniveau.

en: Fill Level
nl: Opvulniveau

en: The fill level.
nl: Het opvulniveau.

en: Round Digits
nl: Afgeronde cijfers

en: The number of digits to round the value to.
nl: Het aantal cijfers waar de waarde op afgerond moet worden.

en: Slider Width
nl: Breedte van schuifknop

en: Width of scrollbar or scale thumb
nl: Breedte van de schuifbalk of duimschaal

en: Trough Border
nl: Gootrand

en: Spacing between thumb/steppers and outer trough bevel
nl: Afstand tussen duim/stappers en rand van de goot

en: Stepper Size
nl: Stappergrootte

en: Length of step buttons at ends
nl: Lengte van de stapknoppen aan de uiteinden

en: Stepper Spacing
nl: Stapperspatiëring

en: Spacing between step buttons and thumb
nl: Spatiëring tussen stapknoppen en duim

en: Arrow X Displacement
nl: Pijl X-verplaatsing

en: How far in the x direction to move the arrow when the button is depressed
nl: Hoever de pijl in x-richting moet worden verplaatst als de knop wordt ingedrukt

en: Arrow Y Displacement
nl: Pijl Y-verplaatsing

en: How far in the y direction to move the arrow when the button is depressed
nl: Hoever de pijl in y-richting moet worden verplaatst als de knop wordt ingedrukt

en: Trough Under Steppers
nl: Goot onder stappers

en: Whether to draw trough for full length of range or exclude the steppers and spacing
nl: Of de goot over de volledige lengte getekend wordt of dat de stappers en de spatiëring er buiten vallen

en: Arrow scaling
nl: Pijl schalen

en: Arrow scaling with regard to scroll button size
nl: Pijl schalen in verhouding tot de grootte van de schuifknop

en: Recent Manager
nl: Recent-beheer

en: The RecentManager object to use
nl: Het te gebruiken RecenManager object

en: Show Private
nl: Privé tonen

en: Whether the private items should be displayed
nl: Of privé-items moeten worden weergegeven

en: Show Tooltips
nl: Tooltips tonen

en: Whether there should be a tooltip on the item
nl: Of er een tooltip bij het item hoort

en: Show Icons
nl: Pictogrammen tonen

en: Whether there should be an icon near the item
nl: Of er een pictogram naast het item hoort

en: Show Not Found
nl: Niet gevonden tonen

en: Whether the items pointing to unavailable resources should be displayed
nl: Of items die naar niet beschikbare bronnen wijzen moeten worden weergegeven

en: Whether to allow multiple items to be selected
nl: Of meerdere items tegelijk geselecteerd mogen worden

en: Local only
nl: Alleen lokale

en: Whether the selected resource(s) should be limited to local file: URIs
nl: Of de geselecteerde bron(nen) beperkt moeten worden tot lokale bestand-URIs

en: Limit
nl: Limiet

en: The maximum number of items to be displayed
nl: Het maximum aantal items dat weergegeven wordt

en: Sort Type
nl: Sorteertype

en: The sorting order of the items displayed
nl: De sorteervolgorde van de getoonde items

en: The current filter for selecting which resources are displayed
nl: Het huidige filter dat bepaalt welke bestandstypen weergegeven worden

en: The full path to the file to be used to store and read the list
nl: Het volledige pad naar het bestand dat gebruikt wordt om de lijst op te slaan en te lezen

en: The size of the recently used resources list
nl: De grootte van de recente-bestandenlijst

en: Transition type
nl: Overgangstype

en: The type of animation used to transition
nl: Type animatie gebruikt voor overgang

en: Transition duration
nl: Overgangsduur

en: The animation duration, in milliseconds
nl: Overgangsduur in milliseconden

en: Reveal Child
nl: Dochter tonen

en: Whether the container should reveal the child
nl: Of de container de dochter moet tonen

en: Child Revealed
nl: Dochter getoond

en: Whether the child is revealed and the animation target reached
nl: Of de dochter getoond wordt en of het animatiedoel bereikt wordt

en: The value of the scale
nl: De waarde van de schaling

en: The icon size
nl: De pictogramgrootte

en: The GtkAdjustment that contains the current value of this scale button object
nl: De GtkAdjustment die de huidige waarde van dit schalingsknop-object bevat

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: List of icon names
nl: Lijst met pictogramnamen

en: The number of decimal places that are displayed in the value
nl: Het aantal decimale plaatsen dat weergegeven wordt in de waarde

en: Draw Value
nl: Toon waarde

en: Whether the current value is displayed as a string next to the slider
nl: Of de huidige waarde als tekst weergegeven wordt naast het schuifobject

en: Has Origin
nl: Heeft oorsprong

en: Whether the scale has an origin
nl: Of de schaal een oorsprong heeft

en: Value Position
nl: Positie van waarde

en: The position in which the current value is displayed
nl: De positie waar de huidige waarde weergegeven wordt

en: Slider Length
nl: Schuifobjectlengte

en: Length of scale's slider
nl: Lengte van het schuifobject

en: Value spacing
nl: Waardespatiëring

en: Space between value text and the slider/trough area
nl: Afstand tussen de waarde-tekst en de goot en het schuifobject

en: Horizontal adjustment
nl: Horizontale aanpassing

en: Horizontal adjustment that is shared between the scrollable widget and its controller
nl: Horizontale uitlijning dat wordt gedeeld tussen de verschuifbare widget en het besturingselement ervan

en: Vertical adjustment
nl: Verticale aanpassing

en: Vertical adjustment that is shared between the scrollable widget and its controller
nl: Verticale uitlijning dat wordt gedeeld tussen de verschuifbare widget en het besturingselement ervan

en: Horizontal Scrollable Policy
nl: Horizontaal schuifbalkbeleid

en: How the size of the content should be determined
nl: Hoe de afmeting van de inhoud bepaald moet worden

en: Vertical Scrollable Policy
nl: Verticaal schuifbalkbeleid

en: Minimum Slider Length
nl: Minimum schuifobjectlengte

en: Minimum length of scrollbar slider
nl: Minimale lengte van het schuifobject

en: Fixed slider size
nl: Vaste afmeting schuifobject

en: Don't change slider size, just lock it to the minimum length
nl: Grootte van het schuifobject niet aanpassen maar op een vaste minimumlengte instellen

en: Display a second backward arrow button on the opposite end of the scrollbar
nl: Geef een tweede achterwaartse pijlknop weer aan de andere kant van de schuifbalk

en: Display a second forward arrow button on the opposite end of the scrollbar
nl: Geef een tweede voorwaartse pijlknop weer aan de andere kant van de schuifbalk

en: Horizontal Adjustment
nl: Horizontale aanpassing

en: The GtkAdjustment for the horizontal position
nl: De GtkAdjustment voor de horizontale positie

en: Vertical Adjustment
nl: Verticale aanpassing

en: The GtkAdjustment for the vertical position
nl: De GtkAdjustment voor de verticale positie

en: Horizontal Scrollbar Policy
nl: Horizontaal schuifbalkbeleid

en: When the horizontal scrollbar is displayed
nl: In welke gevallen de horizontale schuifbalk weergegeven wordt

en: Vertical Scrollbar Policy
nl: Verticaal schuifbalkbeleid

en: When the vertical scrollbar is displayed
nl: In welke gevallen de verticale schuifbalk weergegeven wordt

en: Window Placement
nl: Vensterplaatsing

en: Where the contents are located with respect to the scrollbars.
nl: Waar de inhoud weergegeven wordt ten opzichte van de schuifbalken.

en: Window Placement Set
nl: Vensterplaatsing gebruiken

en: Whether "window-placement" should be used to determine the location of the contents with respect to the scrollbars.
nl: Of ‘vensterplaatsing’ gebruikt moet worden om te bepalen waar de inhoud weergegeven wordt ten opzichte van de schuifbalken.

en: Shadow Type
nl: Schaduwtype

en: Style of bevel around the contents
nl: Stijl van de rand rondom de inhoud

en: Scrollbars within bevel
nl: Schuifbalken binnen rand

en: Place scrollbars within the scrolled window's bevel
nl: Plaats schuifbalken binnen de rand van het schuifvenster

en: Scrollbar spacing
nl: Spatiebalk-spatiëring

en: Number of pixels between the scrollbars and the scrolled window
nl: Het aantal beeldpunten tussen de schuifbalk en het schuifvenster

en: Minimum Content Width
nl: Minimale breedte van de inhoud

en: The minimum width that the scrolled window will allocate to its content
nl: De minimale breedte dat het verschuifbare venster zal toewijzen aan de inhoud

en: Minimum Content Height
nl: Minimale hoogte van de inhoud

en: The minimum height that the scrolled window will allocate to its content
nl: De minimale hoogte dat het verschuifbare venster zal toewijzen aan de inhoud

en: Kinetic Scrolling
nl: Kinetisch schuiven

en: Kinetic scrolling mode.
nl: Kinetisch schuiven-modus.

en: Overlay Scrolling
nl: Schuiven met overlap

en: Overlay scrolling mode
nl: Schuiven met overlap-modus

en: Maximum Content Width
nl: Maximumbreedte van inhoud

en: The maximum width that the scrolled window will allocate to its content
nl: De maximale breedte dat het verschuifbare venster zal toewijzen aan de inhoud

en: Maximum Content Height
nl: Maximum hoogte van inhoud

en: The maximum height that the scrolled window will allocate to its content
nl: De maximale hoogte dat het verschuifbare venster zal toewijzen aan de inhoud

en: Propagate Natural Width
nl: Natuurlijke breedte propageren

en: Propagate Natural Height
nl: Natuurlijke hoogte propageren

en: Search Mode Enabled
nl: Zoekmodus ingeschakeld

en: Whether the search mode is on and the search bar shown
nl: Of de zoekmodus aan staat en de zoekbalk getoond wordt

en: Whether to show the close button in the toolbar
nl: Of de sluitknop weergegeven moet worden in de werkbalk

en: Draw
nl: Tekenen

en: Whether the separator is drawn, or just blank
nl: Of de scheiding getoond wordt of onzichtbaar is

en: Double Click Time
nl: Dubbelklik-tijd

en: Maximum time allowed between two clicks for them to be considered a double click (in milliseconds)
nl: Maximale tijd tussen twee keer klikken zodat het nog beschouwd kan worden als een dubbelklik (in milliseconden)

en: Double Click Distance
nl: Dubbelklik-afstand

en: Maximum distance allowed between two clicks for them to be considered a double click (in pixels)
nl: Maximale afstand tussen twee keer klikken zodat het nog beschouwd kan worden als een dubbelklik (in beeldpunten)

en: Cursor Blink
nl: Knipperende cursor

en: Whether the cursor should blink
nl: Of de cursor moet knipperen

en: Cursor Blink Time
nl: Cursor knippertijd

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds
nl: Lengte van de cursor knippercyclus, in milliseconden

en: Cursor Blink Timeout
nl: Cursor knippertijdslimiet

en: Time after which the cursor stops blinking, in seconds
nl: Tijd waarna de cursor ophoudt met knipperen, in seconden

en: Split Cursor
nl: Gespleten cursor

en: Whether two cursors should be displayed for mixed left-to-right and right-to-left text
nl: Of de twee cursors weergegeven moeten worden voor gemengd links-naar-rechts en rechts-naar-links

en: Cursor Aspect Ratio
nl: Cursorverhouding

en: The aspect ratio of the text caret
nl: De beeldverhouding van de tekstcursor

en: Theme Name
nl: Thema-naam

en: Name of theme to load
nl: Naam van het te laden thema

en: Icon Theme Name
nl: Pictogramthema-naam

en: Name of icon theme to use
nl: Naam van het gebruikte pictogramthema

en: Fallback Icon Theme Name
nl: Terugval pictogramthema-naam

en: Name of a icon theme to fall back to
nl: Naam van het gebruikte pictogramthema waarop kan worden teruggevallen

en: Key Theme Name
nl: Toetsthema-naam

en: Name of key theme to load
nl: Naam van het te laden toetsthema

en: Menu bar accelerator
nl: Menubalk sneltoets

en: Keybinding to activate the menu bar
nl: Sneltoets om de menubalk te activeren

en: Drag threshold
nl: Sleepdrempel

en: Number of pixels the cursor can move before dragging
nl: Aantal beeldpunten dat de cursor moet bewegen om het slepen te activeren

en: Font Name
nl: Lettertypenaam

en: The default font family and size to use
nl: De standaard te gebruiken lettertypefamilie en -grootte

en: Icon Sizes
nl: Pictogramafmetingen

en: List of icon sizes (gtk-menu=16,16:gtk-button=20,20...
nl: Lijst van pictogramafmetingen (gtk-menu=16,16:gtk-button=20,20...

en: GTK Modules
nl: GTK-modules

en: List of currently active GTK modules
nl: Lijst met actieve GTK-modules

en: Xft Antialias
nl: Xft-antialias

en: Whether to antialias Xft fonts; 0=no, 1=yes, -1=default
nl: Of Xft-lettertypen antialias krijgen; 0=nee, 1=ja, -1=standaard

en: Xft Hinting
nl: Xft-hinting

en: Whether to hint Xft fonts; 0=no, 1=yes, -1=default
nl: Of Xft-lettertypen hinting krijgen; 0=nee, 1=ja, -1=standaard

en: Xft Hint Style
nl: Xft hint stijl

en: What degree of hinting to use; hintnone, hintslight, hintmedium, or hintfull
nl: Welk soort hinting gebruikt wordt; hintnone, hintslight, hintmedium of hintfull

en: Xft RGBA
nl: Xft-RGBA

en: Type of subpixel antialiasing; none, rgb, bgr, vrgb, vbgr
nl: Type subpixel antialias; none, rgb, bgr, vrgb, vbgr

en: Xft DPI
nl: Xft-DPI

en: Resolution for Xft, in 1024 * dots/inch. -1 to use default value
nl: Resolutie voor Xft, in 1024 * punten/inch. Standaardwaarde: -1

en: Cursor theme name
nl: Cursorthema-naam

en: Name of the cursor theme to use, or NULL to use the default theme
nl: Naam van het gebruikte cursorthema, of NULL om het standaardthema te gebruiken

en: Cursor theme size
nl: Cursorthema grootte

en: Size to use for cursors, or 0 to use the default size
nl: De grootte van de cursors, of 0 voor de standaard grootte

en: Alternative button order
nl: Alternatieve knoppenvolgorde

en: Whether buttons in dialogs should use the alternative button order
nl: Of knoppen in dialoogvensters in de alternatieve knopvolgorde moeten staan

en: Alternative sort indicator direction
nl: Alternatieve richting voor de sorteerindicator

en: Whether the direction of the sort indicators in list and tree views is inverted compared to the default (where down means ascending)
nl: Of de richting van de sorteringspijlen in lijst- en tree-views omgedraaid wordt ten opzichte van de standaard (waar een pijl naar onder, oplopend betekent)

en: Show the 'Input Methods' menu
nl: Toon het menu 'Invoermethodes'

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method
nl: Of het contextmenu bij invoervelden en tekstvelden de optie bevat voor het wijzigen van invoermethode

en: Show the 'Insert Unicode Control Character' menu
nl: Toon het menu 'Unicode controleteken invoegen'

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to insert control characters
nl: Of het contextmenu bij invoervelden en tekstvelden de optie bevat voor het invoeren van controletekens

en: Start timeout
nl: Tijdslimiet begin

en: Starting value for timeouts, when button is pressed
nl: Beginwaarde voor tijdslimieten, wanneer een knop wordt ingedrukt

en: Repeat timeout
nl: Tijdslimiet herhaling

en: Repeat value for timeouts, when button is pressed
nl: Herhalingswaarde voor tijdslimieten, wanneer een knop wordt ingedrukt

en: Expand timeout
nl: Tijdslimiet uitvouwen

en: Expand value for timeouts, when a widget is expanding a new region
nl: Uitvouwwaarde voor tijdslimieten, wanneer een widget een nieuw gebied uitvouwt

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: A palette of named colors for use in themes
nl: Een palet met kleurnamen voor gebruik in thema's

en: Enable Animations
nl: Animaties gebruiken

en: Whether to enable toolkit-wide animations.
nl: Of animaties van de toolkit overal worden gebruikt.

en: Enable Touchscreen Mode
nl: Touchscreen modus gebruiken

en: When TRUE, there are no motion notify events delivered on this screen
nl: Indien WAAR, zijn er op dit scherm geen gebeurtenissen die beweging aangeven

en: Tooltip timeout
nl: Tijdslimiet tooltip

en: Timeout before tooltip is shown
nl: Tijd waarna de tooltip getoond wordt

en: Tooltip browse timeout
nl: Tijdslimiet bladertooltip

en: Timeout before tooltip is shown when browse mode is enabled
nl: Tijd waarna de tooltip getoond wordt wanneer bladermodus actief is

en: Tooltip browse mode timeout
nl: Tijdslimiet tooltip bladermodus

en: Timeout after which browse mode is disabled
nl: Tijd waarna bladermodus uitgeschadeld wordt

en: Keynav Cursor Only
nl: Alleen toetsenbordnavigatie

en: When TRUE, there are only cursor keys available to navigate widgets
nl: Indien WAAR (TRUE) kan alleen met cursortoetsen door de widgets genavigeerd worden

en: Keynav Wrap Around
nl: Circulaire toetsenbordnavigatie

en: Whether to wrap around when keyboard-navigating widgets
nl: Of het navigeren door widgets met het toetsenbord, circulair is

en: Error Bell
nl: Foutpiep

en: When TRUE, keyboard navigation and other errors will cause a beep
nl: Indien WAAR zullen fouten bij toetsenbordnavigatie of andere fouten een piep geven

en: Color Hash
nl: Kleurenruimte

en: A hash table representation of the color scheme.
nl: Een 'hash-table' representatie van het kleurenschema.

en: Default file chooser backend
nl: Standaard backend bestandenkiezer

en: Name of the GtkFileChooser backend to use by default
nl: Naam van de bestandenkiezer-backend die standaard wordt gebruikt

en: Default print backend
nl: Standaard printer-backend

en: List of the GtkPrintBackend backends to use by default
nl: Lijst met de standaard te gebruiken GtkPrintbackend backends

en: Default command to run when displaying a print preview
nl: Standaardopdracht voor het maken van een afdrukvoorbeeld

en: Command to run when displaying a print preview
nl: Opdracht voor het maken van een afdrukvoorbeeld

en: Enable Mnemonics
nl: Sneltoetsen gebruiken

en: Whether labels should have mnemonics
nl: Of labels sneltoetsen moeten hebben

en: Enable Accelerators
nl: Sneltoetsen gebruiken

en: Whether menu items should have accelerators
nl: Of menu-items sneltoetsen moeten hebben

en: Recent Files Limit
nl: Maximum aantal recente bestanden

en: Number of recently used files
nl: Aantal recente bestanden

en: Default IM module
nl: Standaard IM-module

en: Which IM module should be used by default
nl: Welke IM-module standaard gebruikt moet worden

en: Recent Files Max Age
nl: Max.leeftijd recente bestanden

en: Maximum age of recently used files, in days
nl: Maximum leeftijd van recente bestanden, in dagen

en: Fontconfig configuration timestamp
nl: Fontconfig configuratietijdstip

en: Timestamp of current fontconfig configuration
nl: Tijdstip van de huidige fontconfig-configuratie

en: Sound Theme Name
nl: Naam van het geluidsthema

en: XDG sound theme name
nl: Naam van het XDG-geluidsthema

note: Translators: this means sounds that are played as feedback to user input
en: Audible Input Feedback
nl: Hoorbare invoerfeedback

en: Whether to play event sounds as feedback to user input
nl: Of geluiden worden afgespeeld als feedback voor invoer van de gebruiker

en: Enable Event Sounds
nl: Actiegeluiden aanzetten

en: Whether to play any event sounds at all
nl: Of er geluiden bij acties worden afgespeeld

en: Enable Tooltips
nl: Tooltips aanzetten

en: Whether tooltips should be shown on widgets
nl: Of tooltips weergegeven worden bij widgets

en: Toolbar style
nl: Werkbalkstijl

en: Whether default toolbars have text only, text and icons, icons only, etc.
nl: Of de standaard werkbalk alleen tekst heeft, of tekst en pictogrammen, of alleen pictogrammen enz.

en: Toolbar Icon Size
nl: Afmeting van werkbalkpictogram

en: The size of icons in default toolbars.
nl: De afmetingen van pictogrammen in standaard werkbalken.

en: Auto Mnemonics
nl: Sneltoetsen gebruiken

en: Whether mnemonics should be automatically shown and hidden when the user presses the mnemonic activator.
nl: Of sneltoetsen automatisch getoond en verborgen moeten worden als de gebruiker de sneltoets-activator indrukt.

en: Primary button warps slider
nl: Primaire klik verplaatst het schuifobject

en: Whether a primary click on the trough should warp the slider into position
nl: Of een primaire klik op de goot het schuifobject verplaatst naar de positie waar geklikt is

en: Visible Focus
nl: Zichtbare focus

en: Whether 'focus rectangles' should be hidden until the user starts to use the keyboard.
nl: Of ‘focus rectangles’ verborgen moeten worden totdat de gebruiker het toetsenbord gebruikt.

en: Application prefers a dark theme
nl: Toepassing geeft de voorkeur aan een donker thema

en: Whether the application prefers to have a dark theme.
nl: Of de toepassing de voorkeur geeft aan een donker thema.

en: Show button images
nl: Knopafbeeldingen tonen

en: Whether images should be shown on buttons
nl: Of afbeeldingen op knoppen worden getoond

en: Select on focus
nl: Selecteren bij aandacht

en: Whether to select the contents of an entry when it is focused
nl: Of de inhoud van een veld wordt geselecteerd als het veld de aandacht krijgt

en: Password Hint Timeout
nl: Wachtwoord tip time-out

en: How long to show the last input character in hidden entries
nl: Hoe lang the laatst ingetikte teken weergegeven dient te worden in velden met verborgen inhoud

en: Show menu images
nl: Menu-afbeeldingen tonen

en: Whether images should be shown in menus
nl: Of afbeeldingen in menus worden getoond

en: Delay before drop down menus appear
nl: Vertraging voordat drop-down-menus verschijnen

en: Delay before the submenus of a menu bar appear
nl: Vertraging voordat submenus van een menubalk verschijnen

en: Scrolled Window Placement
nl: Schuifvensterplaatsing

en: Where the contents of scrolled windows are located with respect to the scrollbars, if not overridden by the scrolled window's own placement.
nl: Waar de inhoud van schuifvensters weergegeven wordt ten opzichte van de schuifbalken, wanneer deze niet door de plaatsing van het schuifvenster zelf bepaald wordt.

en: Can change accelerators
nl: Kan sneltoetsen wijzigen

en: Whether menu accelerators can be changed by pressing a key over the menu item
nl: Of sneltoetsen veranderd kunnen worden door het drukken van een toets over het menu-item

en: Delay before submenus appear
nl: Vertraging voordat submenus verschijnen

en: Minimum time the pointer must stay over a menu item before the submenu appear
nl: Minimumtijd die de muisaanwijzer boven een menu-item moet staan voordat het submenu verschijnt

en: Delay before hiding a submenu
nl: Vertraging voordat een submenu verdwijnt

en: The time before hiding a submenu when the pointer is moving towards the submenu
nl: De vertraging voordat een submenu verdwijnt als de muisaanwijzer, op weg naar dit submenu, op een ander menu-item komt

en: Whether to select the contents of a selectable label when it is focused
nl: Of de inhoud van een selecteerbaar label geselecteerd wordt wanneer het de aandacht krijgt

en: Custom palette
nl: Zelfgekozen palet

en: Palette to use in the color selector
nl: Te gebruiken kleurenkaart in de kleurenkiezer

en: IM Preedit style
nl: IM voorbewerkings-stijl

en: How to draw the input method preedit string
nl: Hoe de voorbewerkingstekenreeks voor de invoermethode moet worden afgebeeld

en: IM Status style
nl: IM-statusstijl

en: How to draw the input method statusbar
nl: Hoe de statusbalk voor invoermethode moet worden afgebeeld

en: Desktop shell shows app menu
nl: Bureaubladshell toont toepassingsmenu

en: Set to TRUE if the desktop environment is displaying the app menu, FALSE if the app should display it itself.
nl: Instellen op TRUE als de werkomgeving het toepassingsmenu weergeeft, FALSE als de toepassing het zelf moet weergeven.

en: Desktop shell shows the menubar
nl: Bureaubladshell toont de toepassingsmenubalk

en: Set to TRUE if the desktop environment is displaying the menubar, FALSE if the app should display it itself.
nl: Instellen op TRUE als de werkomgeving de menubalk weergeeft, FALSE als de toepassing het zelf moet weergeven.

en: Desktop environment shows the desktop folder
nl: Bureaubladomgeving toont de map Bureaublad

en: Set to TRUE if the desktop environment is displaying the desktop folder, FALSE if not.
nl: Instellen op TRUE als de werkomgeving de bureaubladmap weergeeft, anders FALSE.

en: Titlebar double-click action
nl: Titelbalk dubbelklik-actie

en: The action to take on titlebar double-click
nl: De actie die moet worden uitgevoerd bij een dubbelklik op de titelbalk

en: Titlebar middle-click action
nl: Titelbalk middelklik-actie

en: The action to take on titlebar middle-click
nl: De actie die moet worden uitgevoerd bij een middelklik op de titelbalk

en: Titlebar right-click action
nl: Titelbalk rechtsklik-actie

en: The action to take on titlebar right-click
nl: De actie die moet worden uitgevoerd bij een rechtsklik op de titelbalk

en: Dialogs use header bar
nl: Dialogen gebruiken kopbalk

en: Whether builtin GTK+ dialogs should use a header bar instead of an action area.
nl: Of ingebouwde GTK+ dialogen een kopbalk moeten gebruiken in plaats van een actie.

en: Enable primary paste
nl: Primair-plakken inschakelen

en: Whether a middle click on a mouse should paste the 'PRIMARY' clipboard content at the cursor location.
nl: Of met de middelste muisknop de ‘PRIMAIRE’ klembordinhoud op de plaats van de cursor moet worden geplakt.

en: Recent Files Enabled
nl: Onlangs gebruikte bestanden ingeschakeld

en: Whether GTK+ remembers recent files
nl: Of GTK+ onlangs gebruikte bestanden onthoudt

en: Long press time
nl: Lang indrukken-tijd

en: Time for a button/touch press to be considered a long press (in milliseconds)
nl: Tijd voor het drukken/aanraken van een knop zodat het nog beschouwd kan worden als lang drukken (in milliseconden)

en: Whether to show cursor in text
nl: Of de cursor in de tekst getoond wordt

en: Whether to use overlay scrollbars
nl: Of er overlappende schuifbalken gebruikt worden

en: Accelerator
nl: Sneltoets

en: Disabled text
nl: Tekst uitschakelen

en: View
nl: Beeld

en: Accelerator Size Group
nl: Sneltoets groepsgrootte

en: Title Size Group
nl: Titel groepsgrootte

en: Section Name
nl: Sectienaam

en: View Name
nl: Weergave-naam

en: Maximum Height
nl: Maximum hoogte

en: The accelerator keys for shortcuts of type 'Accelerator'
nl: De sneltoetsen voor de snelkoppelingen van het type ‘Accelerator’

en: The icon to show for shortcuts of type 'Other Gesture'
nl: Het te tonen pictogram voor snelkoppelingen van het type ‘Other Gesture’

en: Icon Set
nl: Pictogrammenverzameling

en: Whether an icon has been set
nl: Of er een pictogram is ingesteld

en: A short description for the shortcut
nl: Een korte omschrijving voor de snelkoppeling

en: A short description for the gesture
nl: Een korte omschrijving voor de ‘gesture’

en: Subtitle Set
nl: Subtitel-instelling

en: Whether a subtitle has been set
nl: Of er een subtitel is ingesteld

en: Text direction for which this shortcut is active
nl: Tekstrichting waar deze sneltoets actief voor is

en: Shortcut Type
nl: Type sneltoets

en: The type of shortcut that is represented
nl: Het type sneltoets dat het voorstelt

en: Action Name
nl: Actienaam

en: The name of the action
nl: De naam van de actie

en: Mode
nl: Modus

en: The directions in which the size group affects the requested sizes of its component widgets
nl: De richtingen waarin de afmetingsgroep invloed heeft op de gevraagde afmetingen van zijn samengestelde widgets

en: Ignore hidden
nl: Verborgen negeren

en: If TRUE, unmapped widgets are ignored when determining the size of the group
nl: Indien WAAR (TRUE) zullen verborgen widgets worden genegeerd bij het bepalen van de grootte van de groep

en: Climb Rate
nl: Klimsnelheid

en: The acceleration rate when you hold down a button or key
nl: De versnelling wanneer de knop of toets ingedrukt wordt gehouden

en: Snap to Ticks
nl: Terugvallen op stappen

en: Whether erroneous values are automatically changed to a spin button's nearest step increment
nl: Of foutieve waardes automatisch afgrond worden naar de dichtstbijzijnde stapwaarde van de spinknop

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Whether non-numeric characters should be ignored
nl: Of niet-numerieke tekens genegeerd moeten worden

en: Wrap
nl: Doorlopen

en: Whether a spin button should wrap upon reaching its limits
nl: Of de spinknop moet doordraaien als de grenzen bereikt zijn

en: Update Policy
nl: Update-beleid

en: Whether the spin button should update always, or only when the value is legal
nl: Of de spinknop altijd moet updaten, of slechts wanneer de waarde legaal is

en: Reads the current value, or sets a new value
nl: Leest de huidige waarde, of zet een nieuwe

en: Style of bevel around the spin button
nl: Stijl van de rand rondom de spinknop

en: Whether the spinner is active
nl: Geeft aan of de spinner actief is

en: Homogeneous sizing
nl: Homogene maatvoering

en: Horizontally homogeneous
nl: Horizontaal homogeen

en: Horizontally homogeneous sizing
nl: Horizontaal homogene maatvoering

en: Vertically homogeneous
nl: Verticaal homogeen

en: Vertically homogeneous sizing
nl: Verticaal homogene maatvoering

en: Visible child
nl: Dochter zichtbaar

en: The widget currently visible in the stack
nl: De widget die op dit moment zichtbaar is in de stapel

en: Name of visible child
nl: Naam van zichtbare dochter

en: The name of the widget currently visible in the stack
nl: De naam van de widget die op dit moment zichtbaar is in de stapel

en: Transition running
nl: Transitie draait

en: Whether or not the transition is currently running
nl: Of de transitie momenteel wel of niet draait

en: Interpolate size
nl: Afmeting interpoleren

en: Whether or not the size should smoothly change when changing between differently sized children
nl: Of de maatwijziging vloeiend moet verlopen of niet bij het wisselen tussen dochters van verschillende grootte

en: The name of the child page
nl: De naam van de dochterpagina

en: The title of the child page
nl: De titel van de dochterpagina

en: Icon name
nl: Pictogramnaam

en: The icon name of the child page
nl: De pictogramnaam van de dochterpagina

en: Needs Attention
nl: Heeft aandacht nodig

en: Whether this page needs attention
nl: Of deze pagina aandacht nodig heeft

en: Stack
nl: Stapel

en: Associated stack for this GtkStackSidebar
nl: Bijbehorende stack voor deze GtkStackSidebar

en: Symbolic size to use for named icon
nl: Symbolische grootte voor pictogram met naam

en: Style of bevel around the statusbar text
nl: Stijl van de rand om de statusbalktekst

en: The associated GdkScreen
nl: De bijbehorende GdkScreen

en: The associated GdkFrameClock
nl: De bijbehorende GdkFrameClock

en: Text direction
nl: Tekstrichting

en: The parent style context
nl: De bovenliggende stijlcontext

en: Property name
nl: Eigenschapnaam

en: The name of the property
nl: De naam van de eigenschap

en: Value type
nl: Waardetype

en: The value type returned by GtkStyleContext
nl: Het waardetype teruggegeven door GtkStyleContext

en: Whether the switch is on or off
nl: Of de schakelaar aan of uit staat

en: The backend state
nl: De status van de backend

en: The minimum width of the handle
nl: De minimale breedte van de handgreep

en: Slider Height
nl: Hoogte schuifobject

en: The minimum height of the handle
nl: De minimale hoogte van de handgreep

en: Tag Table
nl: Etiket-tabel

en: Text Tag Table
nl: Tekst etiket-tabel

en: Current text of the buffer
nl: De huidige tekst van de buffer

en: Has selection
nl: Heeft selectie

en: Whether the buffer has some text currently selected
nl: Of de buffer momenteel geselecteerde tekst bevat

en: Cursor position
nl: Cursorpositie

en: The position of the insert mark (as offset from the beginning of the buffer)
nl: De positie van de invoegcursor (als verschuiving van het begin van de buffer)

en: Copy target list
nl: Kopieerdoel-lijst

en: The list of targets this buffer supports for clipboard copying and DND source
nl: De lijst met typen bestanden die mogelijk zijn voor klembordkopiëren en als bron voor verslepen

en: Paste target list
nl: Plakdoel-lijst

en: The list of targets this buffer supports for clipboard pasting and DND destination
nl: De lijst met typen bestanden die mogelijk zijn voor klembordplakken en als doel voor verslepen

en: Parent widget
nl: Moederwidget

en: Mark name
nl: Markeringsnaam

en: Left gravity
nl: Zwaartekracht links

en: Whether the mark has left gravity
nl: Of de zwaartekracht bij deze markering naar links werkt

en: Tag name
nl: Tagnaam

en: Name used to refer to the text tag. NULL for anonymous tags
nl: Gebruikte naam voor het verwijzen naar het tekst-etiket. NULL voor anonieme etiketten

en: Background RGBA
nl: Achtergrond RGBA-kleur

en: Background full height
nl: Volle hoogte achtergrond

en: Whether the background color fills the entire line height or only the height of the tagged characters
nl: Of de achtergrondkleur de hele regelhoogte vult of alleen de hoogte van de gemarkeerde tekens

en: Foreground RGBA
nl: Voorgrondkleur als RGBA

en: Text direction, e.g. right-to-left or left-to-right
nl: Tekstrichting: Rechts-naar-links of Links-naar-rechts

en: Font style as a PangoStyle, e.g. PANGO_STYLE_ITALIC
nl: Lettertypestijl als een PangoStyle, bijvoorbeeld PANGO_STYLE_ITALIC

en: Font variant as a PangoVariant, e.g. PANGO_VARIANT_SMALL_CAPS
nl: Lettertypevariant als een PangoVariant, bijvoorbeeld PANGO_VARIANT_SMALL_CAPS

en: Font weight as an integer, see predefined values in PangoWeight; for example, PANGO_WEIGHT_BOLD
nl: Lettertypegewicht als een geheel getal, zie de voorafbepaalde waardes in PangoWeight; bijvoorbeeld PANGO_WEIGHT_BOLD

en: Font stretch as a PangoStretch, e.g. PANGO_STRETCH_CONDENSED
nl: Lettertyperek als een PangoStretch, bijvoorbeeld PANGO_STRETHC_CONDENSED

en: Font size in Pango units
nl: Lettergrootte in Pango-eenheden

en: Font size as a scale factor relative to the default font size. This properly adapts to theme changes etc. so is recommended. Pango predefines some scales such as PANGO_SCALE_X_LARGE
nl: Lettertypegrootte als schaalfactor, relatief tot de standaard lettertypegrootte. Dit past zich aan met veranderingen in thema enz. en is dus aanbevolen. Pango definieert vooraf enkele schalen zoals PANGO_SCALE_X_LARGE

en: Left, right, or center justification
nl: Links, rechts of centrale uitlijning

en: The language this text is in, as an ISO code. Pango can use this as a hint when rendering the text. If not set, an appropriate default will be used.
nl: De taal van deze tekst, als een ISO-code. Pango kan dit gebruiken als een hint bij het renderen van de tekst. Indien niet ingesteld, zal een geschikte standaard worden gebruikt.

en: Left margin
nl: Linkermarge

en: Width of the left margin in pixels
nl: Breedte van de linkermarge in beeldpunten

en: Right margin
nl: Rechtermarge

en: Width of the right margin in pixels
nl: Breedte van de rechtermarge in beeldpunten

en: Indent
nl: Inspringen

en: Amount to indent the paragraph, in pixels
nl: Hoeveelheid om de paragraaf te laten inspringen, in beeldpunten

en: Offset of text above the baseline (below the baseline if rise is negative) in Pango units
nl: Plaats van tekst boven de basislijn (onder de basislijn als verhoging negatief is), in Pango-eenheden

en: Pixels above lines
nl: Beeldpunten boven lijnen

en: Pixels of blank space above paragraphs
nl: Beeldpunten lege ruimte boven paragrafen

en: Pixels below lines
nl: Beeldpunten onder lijnen

en: Pixels of blank space below paragraphs
nl: Beeldpunten lege ruimte onder paragrafen

en: Pixels inside wrap
nl: Beeldpunten binnen regelterugloop

en: Pixels of blank space between wrapped lines in a paragraph
nl: Beeldpunten lege ruimte tussen lijnen met regelterugloop in een paragraaf

en: Underline RGBA
nl: Onderstrepen RBGA

en: Color of underline for this text
nl: Kleur van onderstreping voor deze tekst

en: Strikethrough RGBA
nl: Doorstrepen RGBA

en: Color of strikethrough for this text
nl: Kleur van doorstrepen voor deze tekst

en: Whether to wrap lines never, at word boundaries, or at character boundaries
nl: Of lijnen nooit worden afgebroken, of op woordgrenzen of op tekengrenzen

en: Custom tabs for this text
nl: Aangepaste tabs voor deze tekst

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Whether this text is hidden.
nl: Of deze tekst verborgen is.

en: Paragraph background color name
nl: Paragraaf achtergrondkleur (naam)

en: Paragraph background color as a string
nl: Paragraaf achtergrondkleur als een tekenreeks

en: Paragraph background color
nl: Paragraaf achtergrondkleur

en: Paragraph background color as a GdkColor
nl: Achtergrondkleur van de paragraaf als een GdkColor

en: Paragraph background RGBA
nl: Achtergrond-RGBA van de paragraaf

en: Paragraph background RGBA as a GdkRGBA
nl: Achtergrond-RGBA van de paragraaf als een GdkRGBA

en: Whether font fallback is enabled.
nl: Of lettertype-fallback is ingeschakeld.

en: Letter Spacing
nl: Spatiëring

en: Extra spacing between graphemes
nl: Extra ruimte tussen grafemen

en: Font Features
nl: Lettertypefuncties

en: OpenType Font Features to use
nl: Te gebruiken OpenType-lettertypefuncties

en: Margin Accumulates
nl: Marges tellen mee

en: Whether left and right margins accumulate.
nl: Of de linker en rechter marges meetellen.

en: Background full height set
nl: Achtergrond volle hoogte gebruiken

en: Whether this tag affects background height
nl: Of dit label de achtergrondhoogte beïnvloedt

en: Justification set
nl: Uitlijnen gebruiken

en: Whether this tag affects paragraph justification
nl: Of dit label de paragraafuitlijning beïnvloedt

en: Left margin set
nl: Linkermarge gebruiken

en: Whether this tag affects the left margin
nl: Of dit label de linkermarge beïnvloedt

en: Indent set
nl: Inspringen gebruiken

en: Whether this tag affects indentation
nl: If dit label het inspringen beïnvloedt

en: Pixels above lines set
nl: Beeldpunten boven lijnen gebruiken

en: Whether this tag affects the number of pixels above lines
nl: Of dit label het aantal beeldpunten boven lijnen beïnvloedt

en: Pixels below lines set
nl: Beeldpunten onder lijnen gebruiken

en: Pixels inside wrap set
nl: Beeldpunten lijnen met regelterugloop gebruiken

en: Whether this tag affects the number of pixels between wrapped lines
nl: Of dit label het aantal beeldpunten tussen lijnen met regelterugloop beïnvloedt

en: Right margin set
nl: Rechtermarge gebruiken

en: Whether this tag affects the right margin
nl: Of dit label de rechtermarge beïnvloedt

en: Underline RGBA set
nl: Onderstrepen RGBA aangezet

en: Whether this tag affects underlining color
nl: Of dit label de kleur van de onderstreping beïnvloedt

en: Strikethrough RGBA set
nl: Doorstrepen RGBA aangezet

en: Whether this tag affects strikethrough color
nl: Of dit label de kleur van de doorstreping beïnvloedt

en: Wrap mode set
nl: Regelterugloopmodus gebruiken

en: Whether this tag affects line wrap mode
nl: Of dit label de regelterugloop beïnvloedt

en: Tabs set
nl: Tabs gebruiken

en: Whether this tag affects tabs
nl: Of dit label de tabs beïnvloedt

en: Invisible set
nl: Onzichtbaar gebruiken

en: Whether this tag affects text visibility
nl: Of dit label zichtbaarheid van tekst beïnvloedt

en: Paragraph background set
nl: Paragraaf achtergrond aangezet

en: Whether this tag affects the paragraph background color
nl: Of dit label de paragraaf-achtergrondkleur beïnvloedt

en: Fallback set
nl: Fallback ingesteld

en: Whether this tag affects font fallback
nl: Of dit label de lettertypefallback beïnvloedt

en: Letter spacing set
nl: Spatiëring ingesteld

en: Whether this tag affects letter spacing
nl: Of dit label de spatiëring beïnvloedt

en: Font features set
nl: Lettertypefuncties aangezet

en: Whether this tag affects font features
nl: Of dit label de lettertypefuncties beïnvloedt

en: Pixels Above Lines
nl: Beeldpunten boven lijnen

en: Pixels Below Lines
nl: Beeldpunten onder lijnen

en: Pixels Inside Wrap
nl: Beeldpunten binnen regelterugloop

en: Wrap Mode
nl: Regelterugloopmodus

en: Left Margin
nl: Linkermarge

en: Right Margin
nl: Rechtermarge

en: Top Margin
nl: Bovenmarge

en: Height of the top margin in pixels
nl: Hoogte van de bovenmarge in beeldpunten

en: Bottom Margin
nl: Ondermarge

en: Height of the bottom margin in pixels
nl: Hoogte van de ondermarge in beeldpunten

en: Cursor Visible
nl: Cursor zichtbaar

en: If the insertion cursor is shown
nl: Of de invoegcursor weergegeven wordt

en: The buffer which is displayed
nl: De buffer die wordt weergegeven

en: Whether entered text overwrites existing contents
nl: Of de ingevoerde tekst de bestaande tekst overschrijft

en: Accepts tab
nl: Accepteert tab

en: Whether Tab will result in a tab character being entered
nl: Of Tab resulteert in het in het invoeren van een tab-teken

en: Monospace
nl: Niet-proportioneel

en: Whether to use a monospace font
nl: Of er een niet-proportioneel lettertype moet worden gebruikt

en: Error underline color
nl: Foutkleur

en: Color with which to draw error-indication underlines
nl: Kleur waarmee fouten onderstreept worden

en: If the toggle button should be pressed in
nl: Of de schakelknop ingedrukt moet worden

en: If the toggle button is in an "in between" state
nl: Of de schakelknop zich in een "tussenin"-status bevindt

en: Draw Indicator
nl: Teken indicator

en: If the toggle part of the button is displayed
nl: Of het schakelgedeelte van een knop weergegeven wordt

en: Toolbar Style
nl: Werkbalkstijl

en: How to draw the toolbar
nl: Hoe de werkbalk te tekenen

en: Show Arrow
nl: Pijl tonen

en: If an arrow should be shown if the toolbar doesn't fit
nl: Of een pijl wordt getoond als de werkbalk niet past

en: Size of icons in this toolbar
nl: Grootte van pictogrammen in deze werkbalk

en: Icon size set
nl: Pictogramgrootte ingesteld

en: Whether the icon-size property has been set
nl: Of de grootte van de pictogrammen is ingesteld

en: Whether the item should receive extra space when the toolbar grows
nl: Of het item meer ruimte moet krijgen als de werkbalk groter wordt

en: Whether the item should be the same size as other homogeneous items
nl: Of het item dezelfde afmeting moet hebben als andere homogene items

en: Spacer size
nl: Afstandhoudergrootte

en: Size of spacers
nl: Grootte van afstandhouders

en: Amount of border space between the toolbar shadow and the buttons
nl: Hoeveelheid kaderruimte tussen de werkbalkschaduw en de knoppen

en: Maximum child expand
nl: Maximum uitbreiding van dochter

en: Maximum amount of space an expandable item will be given
nl: De maximumruimte die een uitbreidbaar item gegeven wordt

en: Space style
nl: Afstandhouderstijl

en: Whether spacers are vertical lines or just blank
nl: Of afstandhouders verticale lijnen zijn of gewoon leeg

en: Button relief
nl: Knopreliëf

en: Type of bevel around toolbar buttons
nl: Type rand rondom werkbalkknoppen

en: Style of bevel around the toolbar
nl: Stijl van de rand rondom de werkbalk

en: Text to show in the item.
nl: De tekst die in het item wordt getoond.

en: If set, an underline in the label property indicates that the next character should be used for the mnemonic accelerator key in the overflow menu
nl: Indien aangevinkt betekent een onderstreping in de labeleigenschap dat het volgende teken gebruikt moet worden voor de sneltoets in het overvloeimenu

en: Widget to use as the item label
nl: Het te gebruiken widget voor het item-label

en: Stock Id
nl: Standaard-ID

en: The stock icon displayed on the item
nl: Het standaard pictogram weergegeven op het item

en: The name of the themed icon displayed on the item
nl: De naam van het thema-pictogram weergegeven op het item

en: Icon widget
nl: Pictogram-widget

en: Icon widget to display in the item
nl: Weer te geven pictogramwidget in het item

en: Icon spacing
nl: Pictogramspatiëring

en: Spacing in pixels between the icon and label
nl: Spatiëring in beeldpunten tussen het pictogram en het label

en: Whether the toolbar item is considered important. When TRUE, toolbar buttons show text in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ mode
nl: Of de werkbalkitem belangrijk wordt geacht. Indien WAAR, tonen werkbalkknoppen de tekst in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ modus

en: The human-readable title of this item group
nl: De human-readable titel van deze item-groep

en: A widget to display in place of the usual label
nl: Een widget dat weergegeven wordt in plaats van het gebruikelijk kaderlabel

en: Collapsed
nl: Opgevouwen

en: Whether the group has been collapsed and items are hidden
nl: Of de groep is opgevouwen en de items verborgen zijn

en: Ellipsize for item group headers
nl: Ellipsize item groep-koppen

en: Header Relief
nl: Reliëf van de kop

en: Relief of the group header button
nl: Reliëf van de groepkop-knop

en: Header Spacing
nl: Kopruimte

en: Spacing between expander arrow and caption
nl: Ruimte tussen de uitklap-pijl en tekst

en: Whether the item should receive extra space when the group grows
nl: Of een item extra ruimte moet krijgen als de groep groter wordt

en: Whether the item should fill the available space
nl: Of het item de beschikbare ruimte moet vullen

en: New Row
nl: Nieuwe rij

en: Whether the item should start a new row
nl: Of het item een nieuwe rij moet beginnen

en: Position of the item within this group
nl: Positie van het item binnen de groep

en: Size of icons in this tool palette
nl: Grootte van pictogrammin in dit tool-palet

en: Style of items in the tool palette
nl: Stijl van de items in dit tool-palet

en: Exclusive
nl: Exclusief

en: Whether the item group should be the only expanded at a given time
nl: Of de item-groep op elk moment de enige uitgeklapte mag zijn

en: Whether the item group should receive extra space when the palette grows
nl: Of de item-groep extra ruimte moet krijgen als de palet groeit

en: TreeMenu model
nl: TreeMenu-model

en: The model for the tree menu
nl: Het model van het tree-menu

en: TreeMenu root row
nl: TreeMenu beginpunt

en: The TreeMenu will display children of the specified root
nl: De TreeMenu zal dochters van het gegeven punt weergeven

en: Tearoff
nl: Loskoppelen

en: Whether the menu has a tearoff item
nl: Of het menu een item heeft dat losgekoppeld kan worden

en: Wrap Width
nl: Breedte van afbreken

en: Wrap width for laying out items in a grid
nl: Breedte van afbreken voor het plaatsen van items in een raster

en: The child model
nl: Model van dochter

en: The model for the filtermodel to filter
nl: Het model voor het te filteren filtermodel

en: The virtual root
nl: De virtuele root

en: The virtual root (relative to the child model) for this filtermodel
nl: De virtuele root ten opzichte van het dochtermodel) voor dit filtermodel

en: TreeModelSort Model
nl: TreeModelSort model

en: The model for the TreeModelSort to sort
nl: De manier waarop gesorteerd wordt voor de TreeModelSort

en: TreeView Model
nl: TreeView model

en: The model for the tree view
nl: Het model van de tree view

en: Headers Visible
nl: Koppen zichtbaar

en: Show the column header buttons
nl: Kolomkop-knoppen tonen

en: Headers Clickable
nl: Koppen klikbaar

en: Column headers respond to click events
nl: Of kolomkoppen op een muisklik reageren

en: Expander Column
nl: Uitvouwer kolom

en: Set the column for the expander column
nl: Stel de kolom in voor de uitvouwerkolom

en: Rules Hint
nl: Regels verduidelijken

en: Set a hint to the theme engine to draw rows in alternating colors
nl: Geef het thema opdracht om rijen alternerend te kleuren

en: Enable Search
nl: Zoeken gebruiken

en: View allows user to search through columns interactively
nl: Weergave biedt mogelijkheid kolommen interactief te doorzoeken

en: Search Column
nl: Zoekkolom

en: Model column to search through during interactive search
nl: Modelkolom om te doorzoeken gedurende interactief zoeken

en: Fixed Height Mode
nl: Vaste hoogte modus

en: Speeds up GtkTreeView by assuming that all rows have the same height
nl: Versnelt GtkTreeView door aan te nemen dat alle rijen dezelfde hoogte hebben

en: Hover Selection
nl: Zwevend selecteren

en: Whether the selection should follow the pointer
nl: Of de selectie de muisaanwijzer volgt

en: Hover Expand
nl: Al zwevend uitvouwen

en: Whether rows should be expanded/collapsed when the pointer moves over them
nl: Of rijen worden uitgevouwen/opgevouwen wanneer de muisaanwijzer erover beweegt

en: Show Expanders
nl: Uitvouwers tonen

en: View has expanders
nl: Afbeelding heeft uitvouwers

en: Level Indentation
nl: Niveau inspringen

en: Extra indentation for each level
nl: Voor elke niveau extra inspringen

en: Rubber Banding
nl: Elastieken

en: Whether to enable selection of multiple items by dragging the mouse pointer
nl: Of meerdere bestanden tegelijk geselecteerd kunnen worden door de muis te verslepen

en: Enable Grid Lines
nl: Rasterlijnen gebruiken

en: Whether grid lines should be drawn in the tree view
nl: Of in de tree-view rasterlijnen weergegeven worden

en: Enable Tree Lines
nl: Vertakkingslijnen gebruiken

en: Whether tree lines should be drawn in the tree view
nl: Of in de tree-view vertakkingslijnen weergegeven worden

en: The column in the model containing the tooltip texts for the rows
nl: De kolom van het model met de tooltip-teksten voor de rijen

en: Vertical Separator Width
nl: Verticale scheiding breedte

en: Vertical space between cells.  Must be an even number
nl: Verticale ruimte tussen cellen. Moet een even getal zijn

en: Horizontal Separator Width
nl: Horizontale scheiding breedte

en: Horizontal space between cells.  Must be an even number
nl: Horizontale ruimte tussen cellen. Moet een even getal zijn

en: Allow Rules
nl: Regels toestaan

en: Allow drawing of alternating color rows
nl: Alternerende rijkleuren mogelijk maken

en: Indent Expanders
nl: Uitvouwers inspringen

en: Make the expanders indented
nl: De uitvouwers laten inspringen

en: Even Row Color
nl: Even rijkleur

en: Color to use for even rows
nl: De kleur van de even rijen

en: Odd Row Color
nl: Oneven rijkleur

en: Color to use for odd rows
nl: De kleur van de oneven rijen

en: Grid line width
nl: Rasterlijnbreedte

en: Width, in pixels, of the tree view grid lines
nl: Breedte, in beeldpunten, van de tree view rasterlijnen

en: Tree line width
nl: Vertakkingslijnen breedte

en: Width, in pixels, of the tree view lines
nl: Breedte, in beeldpunten, van de vertakkingslijnen

en: Grid line pattern
nl: Rasterlijnpatroon

en: Dash pattern used to draw the tree view grid lines
nl: Streepjespatroon van de rasterlijnen van de tree view

en: Tree line pattern
nl: Vertakkingslijnen patroon

en: Dash pattern used to draw the tree view lines
nl: Streepjespatroon van vertakkingslijnen

en: Whether to display the column
nl: Of de kolom moet worden weergegeven

en: Resizable
nl: Herschaalbaar

en: Column is user-resizable
nl: Kolombreedte kan worden aangepast

en: Current X position of the column
nl: Huidige X-positie van de kolom

en: Current width of the column
nl: Huidige breedte van de kolom

en: Sizing
nl: Dimensionering

en: Resize mode of the column
nl: Vergrootmodus van de kolom

en: Fixed Width
nl: Vaste breedte

en: Current fixed width of the column
nl: Huidige vaste breedte van de kolom

en: Minimum allowed width of the column
nl: Minimum kolombreedte die is toegestaan

en: Maximum Width
nl: Maximumbreedte

en: Maximum allowed width of the column
nl: Maximum kolombreedte die is toegestaan

en: Title to appear in column header
nl: Titel die in de kolomkop wordt weergegeven

en: Column gets share of extra width allocated to the widget
nl: Kolom krijgt gedeelte van extra ruimte toegewezen aan het widget

en: Clickable
nl: Aanklikbaar

en: Whether the header can be clicked
nl: Of de kop aangeklikt kan worden

en: Widget to put in column header button instead of column title
nl: Widget in de kolomkop-knop (in plaats van de kolomtitel)

en: X Alignment of the column header text or widget
nl: X-uitlijning van de kolomkop-tekst of widget

en: Whether the column can be reordered around the headers
nl: Of de kolom rond de koppen geordend kan worden

en: Sort indicator
nl: Sorteerindicator

en: Whether to show a sort indicator
nl: Of een sorteerindicator moet worden weergegeven

en: Sort order
nl: Sorteerrichting

en: Sort direction the sort indicator should indicate
nl: De richting waarheen de sorteerindicator moet wijzen

en: Sort column ID
nl: Sorteerkolom-ID

en: Logical sort column ID this column sorts on when selected for sorting
nl: Logische sorteerkolom-ID waar de kolom op sorteert als deze gekozen wordt om te sorteren

en: Determines how the shadowed box around the viewport is drawn
nl: Bepaalt hoe het schaduwkader rondom de viewport wordt afgebeeld

en: Use symbolic icons
nl: Symbolische pictogrammen gebruiken

en: Whether to use symbolic icons
nl: Of er symbolische pictogrammen gebruikt worden

en: Widget name
nl: Widgetnaam

en: The name of the widget
nl: De naam van het widget

en: The parent widget of this widget. Must be a Container widget
nl: Het moederwidget van dit widget. Het moet een Containerwidget zijn

en: Width request
nl: Breedteverzoek

en: Override for width request of the widget, or -1 if natural request should be used
nl: Tenietdoen bij breedteverzoeken van het widget, of -1 als gewoon verzoek gebruikt moet worden

en: Height request
nl: Hoogteverzoek

en: Override for height request of the widget, or -1 if natural request should be used
nl: Tenietdoen bij hoogteverzoeken van het widget, of -1 als gewoon verzoek gebruikt moet worden

en: Whether the widget is visible
nl: Of het widget zichtbaar moet zijn

en: Whether the widget responds to input
nl: Of het widget reageert op invoer

en: Application paintable
nl: Toepassing tekenbaar

en: Whether the application will paint directly on the widget
nl: Of de toepassing direct op het widget tekent

en: Can focus
nl: Kan aandacht krijgen

en: Whether the widget can accept the input focus
nl: Of het widget de invoeraandacht kan accepteren

en: Has focus
nl: Heeft aandacht

en: Whether the widget has the input focus
nl: Of het widget de invoeraandacht heeft

en: Is focus
nl: Is aandacht

en: Whether the widget is the focus widget within the toplevel
nl: Of het widget het aandachtwidget is binnen het topniveau

en: Focus on click
nl: Aandacht bij klikken

en: Whether the widget should grab focus when it is clicked with the mouse
nl: Of de widget de aandacht krijgt als deze met de muis wordt aangeklikt

en: Can default
nl: Kan standaard zijn

en: Whether the widget can be the default widget
nl: Of het widget het standaard widget kan zijn

en: Has default
nl: Is standaard

en: Whether the widget is the default widget
nl: Of het widget het standaardwidget is

en: Receives default
nl: Ontvangt standaard

en: If TRUE, the widget will receive the default action when it is focused
nl: Indien WAAR (TRUE) ontvangt het widget de standaardactie als het de aandacht krijgt

en: Composite child
nl: Samengestelde dochter

en: Whether the widget is part of a composite widget
nl: Of het widget onderdeel is van een samengesteld widget

en: Style
nl: Stijl

en: The style of the widget, which contains information about how it will look (colors etc)
nl: De stijl van het widget; bevat informatie over de vormgeving (kleuren en dergelijke)

en: Events
nl: Gebeurtenissen

en: The event mask that decides what kind of GdkEvents this widget gets
nl: Het gebeurtenismasker dat bepaalt welke GdkEvents dit widget ontvangt

en: No show all
nl: Geen 'alles tonen'

en: Whether gtk_widget_show_all() should not affect this widget
nl: Of gtk_widget_show_all() wel of geen invloed heeft op dit widget

en: Whether this widget has a tooltip
nl: Of dit widget een tooltip heeft

en: The widget's window if it is realized
nl: Het venster van het widget wanneer het gerealiseerd wordt

en: Double Buffered
nl: Dubbele buffer

en: Whether the widget is double buffered
nl: Of de widget een dubbele buffer gebruikt

en: How to position in extra horizontal space
nl: Hoe te plaatsen in extra horizontale ruimte

en: How to position in extra vertical space
nl: Hoe te plaatsen in extra verticale ruimte

en: Margin on Left
nl: Marge aan de linkerkant

en: Pixels of extra space on the left side
nl: Pixels extra ruimte aan de linkerkant

en: Margin on Right
nl: Marge aan de rechterkant

en: Pixels of extra space on the right side
nl: Pixels extra ruimte aan de rechterkant

en: Margin on Start
nl: Marge aan de bovenkant

en: Pixels of extra space on the start
nl: Pixels extra ruimte aan de bovenkant

en: Margin on End
nl: Marge aan de onderkant

en: Pixels of extra space on the end
nl: Pixels extra ruimte aan de onderkant

en: Margin on Top
nl: Marge aan de bovenkant

en: Pixels of extra space on the top side
nl: Pixels extra ruimte aan de bovenkant

en: Margin on Bottom
nl: Marge aan de onderkant

en: Pixels of extra space on the bottom side
nl: Pixels extra ruimte aan de onderkant

en: All Margins
nl: All Marges

en: Pixels of extra space on all four sides
nl: Pixels extra ruimte aan alle vier de kanten

en: Horizontal Expand
nl: Horizontaal uitbreiden

en: Whether widget wants more horizontal space
nl: Of de widget meer horizontale ruimte wilt

en: Horizontal Expand Set
nl: Horizontale uitbreiding

en: Whether to use the hexpand property
nl: Of de eigenschap hexpand gebruikt moet worden

en: Vertical Expand
nl: Verticaal uitbreiden

en: Whether widget wants more vertical space
nl: Of de widget meer verticale ruimte wilt

en: Vertical Expand Set
nl: Verticale uitbreiding

en: Whether to use the vexpand property
nl: Of de eigenschap vexpand gebruikt moet worden

en: Expand Both
nl: Beide uitbreiden

en: Whether widget wants to expand in both directions
nl: Of de widget in beide richtingen wilt uitbreiden

en: Opacity for Widget
nl: Dekkingsgraad voor Widget

en: The opacity of the widget, from 0 to 1
nl: De dekkingsgraad van de widget, van 0 tot 1

en: Scale factor
nl: Schaalfactor

en: The scaling factor of the window
nl: De schaalfactor van het venster

en: Interior Focus
nl: Interne aandacht

en: Whether to draw the focus indicator inside widgets
nl: Of de aandacht-indicator in widgets moet worden afgebeeld

en: Focus linewidth
nl: Aandachtlijnbreedte

en: Width, in pixels, of the focus indicator line
nl: Breedte, in beeldpunten, van de aandacht-indicatorlijn

en: Focus line dash pattern
nl: Streeppatroon aandachtlijn

en: Dash pattern used to draw the focus indicator. The character values are interpreted as pixel widths of alternating on and off segments of the line.
nl: Het patroon van de Snelzoeker dat gebruikt wordt om de aandacht-indicator te tekenen. De waarde van de tekens worden geïnterpreteerd als pixelbreedten van afwisselend aan- en uit-segmenten van de regel.

en: Focus padding
nl: Aandacht-opvulling

en: Width, in pixels, between focus indicator and the widget 'box'
nl: Breedte, in beeldpunten, tussen de aandacht-indicator en de widget-box

en: Cursor color
nl: Cursorkleur

en: Color with which to draw insertion cursor
nl: Kleur van de invoegcursor

en: Secondary cursor color
nl: Secundaire cursorkleur

en: Color with which to draw the secondary insertion cursor when editing mixed right-to-left and left-to-right text
nl: Kleur van de secundaire invoegcursor bij het bewerken van gemengd rechts-naar-links en links-naar-rechts tekst

en: Cursor line aspect ratio
nl: Cursorlijnverhouding

en: Aspect ratio with which to draw insertion cursor
nl: Verhoudingen van de invoegcursor

en: Window dragging
nl: Vensters slepen

en: Whether windows can be dragged and maximized by clicking on empty areas
nl: Of vensters gesleept en gemaximaliseerd kunnen worden door op lege ruimtes te klikken

en: Unvisited Link Color
nl: Kleur niet bezochte link

en: Color of unvisited links
nl: De kleur van hyperlinks die niet bezocht zijn

en: Visited Link Color
nl: Kleur bezochte link

en: Color of visited links
nl: De kleur van hyperlinks die bezocht zijn

en: Wide Separators
nl: Brede scheidingstekens

en: Whether separators have configurable width and should be drawn using a box instead of a line
nl: Of de breedte van scheidingstekens configureerbaar is en deze als boxen getekend worden in plaats van als lijnen

en: Separator Width
nl: Scheidingstekenbreedte

en: The width of separators if wide-separators is TRUE
nl: De breedte van scheidingstekens indien "wide-seperators" WAAR is

en: Separator Height
nl: Scheidingstekenhoogte

en: The height of separators if "wide-separators" is TRUE
nl: De hoogte van scheidingstekens indien "wide-seperators" WAAR is

en: Horizontal Scroll Arrow Length
nl: Horizontale schuifbalkpijllengte

en: The length of horizontal scroll arrows
nl: De lengte van horizontale schuifbalkpijlen

en: Vertical Scroll Arrow Length
nl: Verticale schuifbalkpijllengte

en: The length of vertical scroll arrows
nl: De lengte van verticale schuifbalkpijlen

en: Width of text selection handles
nl: Breedte van de tekstselectiehandgrepen

en: Height of text selection handles
nl: Hoogte van de tekstselectiehandgrepen

en: Window Type
nl: Venstertype

en: The type of the window
nl: Het type venster

en: Window Title
nl: Venstertitel

en: The title of the window
nl: De titel van het venster

en: Window Role
nl: Venster-rol

en: Unique identifier for the window to be used when restoring a session
nl: Unieke identificatie voor het venster dat gebruikt wordt bij het herstellen van een sessie

en: Startup ID
nl: Opstart-ID

en: Unique startup identifier for the window used by startup-notification
nl: Unieke opstart-identificatie voor het venster hetgeen gebruikt wordt voor opstart-meldingen

en: If TRUE, users can resize the window
nl: Indien WAAR (TRUE), kan de afmeting van het venster worden aangepast

en: If TRUE, the window is modal (other windows are not usable while this one is up)
nl: Indien WAAR (TRUE), is het venster modaal: andere vensters kunnen niet worden gebruikt zolang deze bovenaan staat

en: Window Position
nl: Vensterpositie

en: The initial position of the window
nl: De beginpositie van het venster

en: Default Width
nl: Standaardbreedte

en: The default width of the window, used when initially showing the window
nl: De standaardbreedte van het venster als het voor het eerst getoond wordt

en: Default Height
nl: Standaardhoogte

en: The default height of the window, used when initially showing the window
nl: De standaardhoogte van het venster als het voor het eerst getoond wordt

en: Destroy with Parent
nl: Vernietig samen met moeder

en: If this window should be destroyed when the parent is destroyed
nl: Of dit venster vernietigd moet worden als het moedervenster vernietigd wordt

en: Hide the titlebar during maximization
nl: De titelbalk verbergen tijdens maximalisatie

en: If this window's titlebar should be hidden when the window is maximized
nl: Of de titelbalk van dit venster verborgen moet worden wanneer het gemaximaliseerd is

en: Icon for this window
nl: Pictogram voor dit venster

en: Mnemonics Visible
nl: Mnemonics zichtbaar

en: Whether mnemonics are currently visible in this window
nl: Of mnemonics momenteel in dit venster zichtbaar zijn

en: Focus Visible
nl: Zichtbare focus

en: Whether focus rectangles are currently visible in this window
nl: Of focus rectangles momenteel in dit venster zichtbaar zijn

en: Name of the themed icon for this window
nl: Naam van het themapictogram voor dit venster

en: Is Active
nl: Is actief

en: Whether the toplevel is the current active window
nl: Of het topniveau het huidige actieve venster is

en: Focus in Toplevel
nl: Aandacht in topniveau

en: Whether the input focus is within this GtkWindow
nl: Of het invoeraandacht zich in dit GtkWindow bevindt

en: Type hint
nl: Soort hint

en: Hint to help the desktop environment understand what kind of window this is and how to treat it.
nl: Hint waarmee de werkomgeving wordt geholpen te begrijpen wat voor soort venster dit is, en hoe het moet worden behandeld.

en: Skip taskbar
nl: Taakbalk overslaan

en: TRUE if the window should not be in the task bar.
nl: WAAR (TRUE) als het venster niet in de taakbalk hoort.

en: Skip pager
nl: Werkbladwisselaar overslaan

en: TRUE if the window should not be in the pager.
nl: WAAR (TRUE) als het venster niet in de werkbladwisselaar hoort.

en: Urgent
nl: Dringend

en: TRUE if the window should be brought to the user's attention.
nl: WAAR (TRUE) als het venster onder de aandacht van de gebruiker moet worden gebracht.

en: Accept focus
nl: Accepteert aandacht

en: TRUE if the window should receive the input focus.
nl: WAAR (TRUE) als het venster de invoeraandacht moet krijgen.

en: Focus on map
nl: Aandacht bij realisering

en: TRUE if the window should receive the input focus when mapped.
nl: WAAR (TRUE) als het venster de invoeraandacht moet krijgen bij realisering.

en: Decorated
nl: Met versiering

en: Whether the window should be decorated by the window manager
nl: Of het venster de versiering van de window-manager moet krijgen

en: Deletable
nl: Verwijderbaar

en: Whether the window frame should have a close button
nl: Of het vensterkader een afsluitknop moet hebben

en: Resize grip
nl: Schuifgreep

en: Specifies whether the window should have a resize grip
nl: Of het venster een schuifgreep moet hebben

en: Resize grip is visible
nl: Schuifgreep is zichtbaar

en: Specifies whether the window's resize grip is visible.
nl: Of de schuifgreep van het venster zichtbaar is.

en: Gravity
nl: Zwaartekracht

en: The window gravity of the window
nl: De zwaartekrachtstijl voor het venster

en: Attached to Widget
nl: Gekoppeld aan widget

en: The widget where the window is attached
nl: Het widget waar het venster aan vast zit

en: Is maximized
nl: Is gemaximaliseerd

en: Whether the window is maximized
nl: Of het venster gemaximaliseerd is

en: The GtkApplication for the window
nl: De GtkApplication voor het venster

en: Decorated button layout
nl: Versierde knopopmaak

en: Decoration resize handle size
nl: Versiering vergroten/verkleinen handgreepformaat

en: Cloud Print account
nl: Account voor afdrukken in cloud

en: GtkCloudprintAccount instance
nl: GtkCloudprintAccount instantie

en: Printer ID
nl: Printer-ID

en: Cloud Print printer ID
nl: Printer-ID voor afdrukken in de cloud

en: Color Profile Title
nl: Titel van het kleurprofiel

en: The title of the color profile to use
nl: Titel van het kleurprofiel om te gebruiken
