gtk+2.4 - en to ang translation catalogue (26 entries)

en: Pick a Color
ang: Céos híwe

en: _Hue:
ang: _Híw:

en: _Green:
ang: _Gréne:

en: Color Wheel
ang: Híw Hwéol

en: Name
ang: Nama

en: Size
ang: Micelnes

note: Label
en: _Name:
ang: _Nama:

en: _Browse for other folders
ang: _Scéawian for óðrum sciftendum

note: Create Folder
en: Create Fo_lder
ang: Scieppan S_ciftend

en: _Location:
ang: _Stede:

en: Create in _folder:
ang: Scieppan in _sciftende:

en: Unknown
ang: Ungecnáwen

en: Pick a Font
ang: Céos Stæfgecynd

en: Font
ang: Stæfgecynd

en: _Family:
ang: _Híred:

en: Font Selection
ang: Stæfgecynd Cyre

note: Remove this icon source so we don't keep trying to * load it.
en: Error loading icon: %s
ang: Gemearr in hládunge segnes: %s

en: Icon '%s' not present in theme
ang: Segn '%s' nis andweard in forþsetennesse

en: Page %u
ang: Tramet %u

en: LRM _Left-to-right mark
ang: LRM _Winstre-tó-swíðre mearc

en: RLM _Right-to-left mark
ang: RLM _Swíðre-tó-winstre mearc

en: ZWS _Zero width space
ang: ZWS _Náht wídu rúm

en: Empty
ang: Ǽmtig

en: Could not get information for file '%s': %s
ang: Ne cúðe gietan information for þissum file '%s': %s

en: Failed to open file '%s': %s
ang: Tósǽlde tó openienne dǽles '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
ang: Tósǽlde tó hládenne onlícnesse '%s':
