gtk-recordmydesktop - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Show/hide Main Window
si: ප්‍රධාන කවුලුව පෙන්වන්න/සඟවන්න

en: Success
si: සාර්ථකයි

en: Could not open/configure sound card.
si: හඬ පත්‍රය විවෘත කිරීමට/හැඩගසීමට නොහැකිය

en: Cannot open file for writing.
si: ලිවීම සඳහා ගොනුව විවෘතකිරීමට නොහැකිය

en: Cannot create new client.
si: නව සේවාදායකයෙක් නිර්මාණය කිරීමට නොහැකිය.

en: Cannot activate client.
si: සේවාදායකයා සක්‍රිය කිරීමට නොහැකිය

en: Description
si: විස්තරය

en: Video Quality
si: වීඩියෝ තත්ත්වය

en: Sound Quality
si: ශබ්ද තත්ත්වය

en: Advanced
si: උසස්

en: Select Window
si: කවුළුව තෝරන්න
