murrine master - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Additional scrollbar features
ca: Paràmetres addicionals de la barra de desplaçament

en: Animations
ca: Animacions

en: Arrow Style
ca: Estil del cursor

en: Cell Style
ca: Estil de la cel·la

en: Colorize scrollbar
ca: Acoloreix la barra de desplaçament

en: Colorize scrollbar with bg[SELECTED]
ca: Acoloreix la barra de desplaçament amb bg[SELECTED]

en: Combobox Style
ca: Estil del quadre combinat

en: Dangerous, should be MODIFIED ONLY BY HAND in gtkrc into separated sections
ca: Només s'ha de modificar a mà en el gtkrc en seccions separades

en: Default Button Color
ca: Color predeterminat del botó

en: Enable and set the Glow Shade
ca: Habilita i configura la intensitat d'ombrejat

en: Enable animations on progressbars, radio and checkbuttons
ca: Habilita les animacions en les barres de progrés, els botons d'opcions i les caselles de verificació

en: Enable/Disable RGBA support
ca: Activa/desactiva l'espai de colors RGBA

en: Expander Style
ca: Estil de l'expansor

en: Focus Color
ca: Focalitza el color

en: Focus Style
ca: Estil del focus

en: Glaze Style
ca: Estil de brillantor

en: Glow Shade
ca: Intensitat d'ombrejat

en: Glow Style
ca: Estil de la intensitat

en: Handle Style
ca: Estil de la nansa

en: Highlight Shade
ca: Ombrejat de resalt

en: Increse/Decrease the highlight shade
ca: Augmenta/disminueix l'ombrejat de resalt

en: Increse/Decrease the lightborder shade
ca: Augmenta/disminueix l'ombrejat de la vora lluminosa

en: Increse/Decrease the prelight shade
ca: Augmenta/disminueix l'ombra en estar actiu

en: Increse/Decrease the text shadow shade
ca: Augmenta/disminueix l'ombrejat de l'ombra del text

en: Lightborder Shade
ca: Ombrejat de la vora lluminosa

en: Lightborder Style
ca: Estila de la vora lluminosa

en: Listview header style
ca: Estil de la capçalera de la vista de llista

en: Listview separators
ca: Separadors de la vista de llista

en: Menu Style
ca: Estil del menú

en: MenuItem Style
ca: Estil dels elements del menú

en: Menubar Style
ca: Estil de la barra de menú

en: MenubarItem Style
ca: Estil dels elements de la barra de menú

en: Prelight Shade
ca: Ombrejat en estar actiu

en: Progressbar style
ca: Estil de la barra de progrés

en: Relief style of widget
ca: Estil del relleu del giny

en: Roundness
ca: Arrodoniment

en: Separator style
ca: Estil del separador

en: Sets the Color of Default button 2px border
ca: Estableix el color de la vora de 2px dels botons predeterminats

en: Sets the Color of Focus
ca: Estableix el color del focus

en: Slider style
ca: Estil dels botons lliscants

en: Spinbutton Style
ca: Estil dels botons de selecció de valor

en: Stepper style
ca: Estil del lliscador

en: Text Shade
ca: Ombrejat del text

en: Text Style
ca: Estil de text

en: Toolbar style
ca: Estil de la barra d'eines
