murrine master - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Additional scrollbar features
cs: Doplňkové vlastnosti posuvníku

en: Animations
cs: Animace

en: Arrow Style
cs: Styl šipky

en: Cell Style
cs: Styl buňky

en: Colorize scrollbar
cs: Barevný posuvník

en: Colorize scrollbar with bg[SELECTED]
cs: Barevný posuvník s bg[SELECTED]

en: Combobox Style
cs: Styl rozbalovacího seznamu

en: Contrast
cs: Kontrast

en: Dangerous, should be MODIFIED ONLY BY HAND in gtkrc into separated sections
cs: Nebezpečné, mělo by se UPRAVOVAT POUZE RUČNĚ v gtkrc v oddělených oddílech

en: Default Button Color
cs: Barva výchozího tlačítka

en: Enable and set the Glow Shade
cs: Zapnout a nastavit Zářící odstín

en: Enable animations on progressbars, radio and checkbuttons
cs: Zapnout animace ukazatele průběhu, skupinových přepínačů a zaškrtávacích polí

en: Enable/Disable RGBA support
cs: Zapnout/vypnout podporu RGBA

en: Expander Style
cs: Styl rozbalovacího prvku

en: Focus Color
cs: Barva zaměření

en: Focus Style
cs: Styl zaměření

en: Glaze Style
cs: Lesklý styl

en: Glow Shade
cs: Zářící odstín

en: Glow Style
cs: Zářící styl

en: Handle Style
cs: Styl úchopu

en: Highlight Shade
cs: Stínování zvýraznění

en: Increse/Decrease the highlight shade
cs: Zvětšit/zmenšit stínování zvýraznění

en: Increse/Decrease the lightborder shade
cs: Zvětšit/zmenšit stínování zesvětleného okraje

en: Increse/Decrease the prelight shade
cs: Zvětšit/zmenšit stínování prvku se stavem „prelight“ (je nad ním ukazatel)

en: Increse/Decrease the text shadow shade
cs: Zvětšit/zmenšit sytost stínování textu

en: Lightborder Shade
cs: Stínování zesvětleného okraje

en: Lightborder Style
cs: Styl zesvětlení okraje

en: Listview header style
cs: Styl hlavičky seznamu

en: Listview separators
cs: Oddělovače v seznamu

en: Menu Style
cs: Styl nabídky

en: MenuItem Style
cs: Styl položky nabídky

en: Menubar Style
cs: Styl panelu nabídek

en: MenubarItem Style
cs: Styl položky panelu nabídek

en: Prelight Shade
cs: Stínování nasvíceného

en: Progressbar style
cs: Styl ukazatele průběhu

en: Relief style of widget
cs: Styl reliéfu widgetu

en: Roundness
cs: Zaoblení

en: Separator style
cs: Styl oddělovače

en: Sets the Color of Default button 2px border
cs: Nastavuje barvu 2pixelového okraje výchozího tlačítka

en: Sets the Color of Focus
cs: Nastavuje barvu zaměření

en: Slider style
cs: Styl táhla

en: Spinbutton Style
cs: Styl číselníku

en: Stepper style
cs: Styl krokovače

en: Text Shade
cs: Stínování textu

en: Text Style
cs: Styl textu

en: Toolbar style
cs: Styl panelu nástrojů
