murrine master - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Additional scrollbar features
et: Täiendavad kerimisriba omadused

en: Animations
et: Animatsioonid

en: Arrow Style
et: Noole stiil

en: Colorize scrollbar
et: Kerimisribade toonimine

en: Colorize scrollbar with bg[SELECTED]
et: Kerimisriba toonimine värviga bg[SELECTED]

en: Combobox Style
et: Liitkasti stiil

en: Contrast
et: Kontrastus

en: Dangerous, should be MODIFIED ONLY BY HAND in gtkrc into separated sections
et: Ohtlik, tuleks MUUTA VAID KÄSITSI gtkrc faili eraldi sektsioonides

en: Enable animations on progressbars, radio and checkbuttons
et: Edenemisribade, raadionuppude ja märkeruutude animeerimine

en: Enable/Disable RGBA support
et: RGBA toe lubamine/keelamine

en: Focus Color
et: Fookuse värv

en: Glow Style
et: Kuma stiil

en: Listview header style
et: Loendivaate päise stiil

en: Listview separators
et: Loendivaate eraldajad

en: MenuItem Style
et: Menüükirje stiil

en: Menubar Style
et: Menüüriba stiil

en: MenubarItem Style
et: Menüüriba kirje stiil

en: Progressbar style
et: Edenemisriba stiil

en: Roundness
et: Ümarus

en: Sets the Color of Focus
et: Fookuse värvide määramine

en: Slider style
et: Liuguri stiil

en: Spinbutton Style
et: Kerimisnupu stiil

en: Text Style
et: Teksti stiil

en: Toolbar style
et: Tööriistariba stiil
