murrine master - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Additional scrollbar features
gl: Características da barra de desprazamento adicionais

en: Animations
gl: Animacións

en: Arrow Style
gl: Estilo de frecha

en: Cell Style
gl: Estilo da cela

en: Colorize scrollbar
gl: Colorear a barra de desprazamento

en: Colorize scrollbar with bg[SELECTED]
gl: Colorear a barra de desprazamento con bg[SELECTED]

en: Combobox Style
gl: Estilo da lista despregábel

en: Contrast
gl: Contraste

en: Dangerous, should be MODIFIED ONLY BY HAND in gtkrc into separated sections
gl: Peligro, debeo MODIFICAR SÓ Á MAN en gtkrc nas seccións separadas

en: Default Button Color
gl: Color predefinido dos botóns

en: Enable and set the Glow Shade
gl: Activa e estabelece a Sombra luminosa

en: Enable animations on progressbars, radio and checkbuttons
gl: Activar animacións nas barras de progreso, botóns de activación e opción

en: Enable/Disable RGBA support
gl: Activar ou desactivar a compatibilidade con RGBA

en: Expander Style
gl: Estilo do expansor

en: Focus Color
gl: Cor de enfoque

en: Focus Style
gl: Estilo do foco

en: Glaze Style
gl: Estilo de vidrado

en: Glow Shade
gl: Sombra luminosa

en: Glow Style
gl: Estilo do brillo

en: Handle Style
gl: Estilo do manexador

en: Highlight Shade
gl: Sombra resplandecente

en: Increse/Decrease the highlight shade
gl: Incrementar ou reducir a sombra resaltada

en: Increse/Decrease the lightborder shade
gl: Incrementar ou reducir a sombra con borde de luz

en: Increse/Decrease the prelight shade
gl: Incrementar ou reducir a sombra con preiluminación

en: Increse/Decrease the text shadow shade
gl: Aumentar/reducir a sombra do texto

en: Lightborder Shade
gl: Sombra con borde de luz

en: Lightborder Style
gl: Estilo do borde de luz

en: Listview header style
gl: Estilo da cabeceira da visualización de lista

en: Listview separators
gl: Separadores da visualización de lista

en: MenuItem Style
gl: Estilo do elemento de menú

en: Menubar Style
gl: Estilo da barra de menú

en: MenubarItem Style
gl: Estilo do elemento da barra de menú

en: Prelight Shade
gl: Sombra con preiluminación

en: Progressbar style
gl: Estilo da barra de progreso

en: Relief style of widget
gl: Estilo do relevo do widget

en: Roundness
gl: Curvatura

en: Separator style
gl: Estilo do separador

en: Sets the Color of Default button 2px border
gl: Estabelece a cor predefinida do bordo de 2px dos botóns

en: Sets the Color of Focus
gl: Estabelece a cor de enfoque

en: Slider style
gl: Estilo da barra deslizante

en: Spinbutton Style
gl: Estilo do botón de axuste

en: Stepper style
gl: Estilo do paso

en: Text Shade
gl: Sombra do texto

en: Text Style
gl: Estilo do texto

en: Toolbar style
gl: Estilo da barra de ferramentas

en: Vertical bars in menus
gl: Barras verticais nos menús
