gtk-engines - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: 3d-ish (button)
ca: Aparença 3D (botó)

en: 3d-ish (gradient)
ca: Aparença 3D (degradat)

en: Animations
ca: Animacions

en: Classic
ca: Clàssic

en: Colorize Scrollbar
ca: Dóna color a les barres de desplaçament

en: Disable focus drawing
ca: Inhabilita el dibuixat del focus

en: Enable Animations on Progressbars
ca: Habilita les animacions a les barres de progrés

en: Flat
ca: Pla

en: Glossy
ca: Brillant

en: Gummy
ca: Enganxós

en: Inset
ca: Endins

en: Inverted
ca: Invertit

en: Menubar Style
ca: Estil de la barra de menú

en: Radius
ca: Radi

en: Relief Style
ca: Estil del relleu

en: Requires style Glossy or Gummy
ca: Requereix l'estil Brillant o Enganxós

en: Scrollbar Color
ca: Color de la barra de desplaçament

en: Sets the Color of Scrollbars
ca: Estableix el color de les barres de desplaçament

en: Shadow
ca: Ombra

en: Style
ca: Estil

en: This option allows to disable the focus drawing. The primary purpose is to create screenshots for documentation.
ca: Esta opció permet inhabilitar el dibuixat del focus. El propòsit principal és per a poder fer captures de pantalla per a la documentació.

en: Toolbar Style
ca: Estil de la barra d'eines

en: Cell Indicator Size
ca: Grandària de l'indicador de la cel·la

en: Edge Thickness
ca: Gruix de la vora

en: Size of check- and radiobuttons inside treeviews. (Bug #351764)
ca: Grandària dels botons d'opció i de selecció dins de la vista d'arbre. (Bug #351764)

en: If set, button corners are rounded
ca: Si s'estableix, s'arrodoneixen les cantonades dels botons

en: Rounded Buttons
ca: Botons arrodonits

en: Arrow
ca: Fletxa

en: Dot
ca: Punt

en: Full
ca: Complet

en: Handlebox Marks
ca: Marques quadre de nanses

en: Inverted Dot
ca: Punt invertit

en: Inverted Slash
ca: Barra invertida

en: Mark Type 1
ca: Tipus de marca 1

en: Mark Type for Scrollbar Buttons
ca: Tipus de marca per als botons de barra de desplaçament

en: Mark Type for Scrollbar Handles, Handleboxes, etc
ca: Tipus de marca per a les nanses de les barres de desplaçament, quadres de nanses, etc.

en: None
ca: Cap

en: Nothing
ca: Res

en: Paned Dots
ca: Punts del quadre

en: Scrollbar Marks
ca: Marques de la barra de desplaçament

en: Scrollbar Type
ca: Tipus de barra de desplaçament

en: Scrollbutton Marks
ca: Marques del botó de desplaçament

en: Shaped
ca: Amb forma

en: Slash
ca: Barra

en: Some
ca: Alguns
