gtk-engines - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: 3d-ish (button)
cs: 3D efekt (tlačítkový)

en: 3d-ish (gradient)
cs: 3D efekt (přechod)

en: Animations
cs: Animace

en: Classic
cs: Klasický

en: Colorize Scrollbar
cs: Obarvit posuvník

en: Contrast
cs: Kontrast

en: Disable focus drawing
cs: Zakázat vykreslování zaměření

en: Enable Animations on Progressbars
cs: Povolit animaci ukazatelů průběhu

en: Flat
cs: Plochý

en: Inset
cs: Vsazený

en: Inverted
cs: Inverzní

en: Menubar Style
cs: Styl menu

en: Radius
cs: Poloměr

en: Relief Style
cs: Obrys

en: Requires style Glossy or Gummy
cs: Vyžaduje styl Glossy nebo Gummy

en: Scrollbar Color
cs: Barva posuvníku

en: Sets the Color of Scrollbars
cs: Nastavuje barvu posuvníků

en: Shadow
cs: Stínový

en: Style
cs: Vzhled

en: This option allows to disable the focus drawing. The primary purpose is to create screenshots for documentation.
cs: Tato volba umožňuje zakázat vykreslování zaměření okna. Primárně je tato funkce určena pro vytváření snímků obrazovek pro dokumentaci.

en: Toolbar Style
cs: Vzhled nástrojové lišty

en: Cell Indicator Size
cs: Velikost objektů stromu

en: Edge Thickness
cs: Síla okrajů

en: Size of check- and radiobuttons inside treeviews. (Bug #351764)
cs: Velikost přepínačů a zaškrtávacích polí ve stromu. (Chyba č. 351764)

en: If set, button corners are rounded
cs: Je-li zvoleno, okraje tlačítek jsou zakulacené

en: Rounded Buttons
cs: Zakulacená tlačítka

en: Arrow
cs: Šipka

en: Dot
cs: Tečka

en: Full
cs: Zcela

en: Handlebox Marks
cs: Značka úchytu

en: Inverted Dot
cs: Invertovaná tečka

en: Inverted Slash
cs: Invertované lomítko

en: Mark Type 1
cs: Typ značky 1

en: Mark Type for Scrollbar Buttons
cs: Typ značky tlačítek posuvníku

en: Mark Type for Scrollbar Handles, Handleboxes, etc
cs: Typ značky úchytu, posuvníku atd.

en: None
cs: Žádná

en: Nothing
cs: Nic

en: Paned Dots
cs: Tečková výplň

en: Rectangle
cs: Obdélníkový

en: Scrollbar Marks
cs: Značka na posuvníku

en: Scrollbar Type
cs: Typ posuvníku

en: Scrollbutton Marks
cs: Značka tlačítek posuvníku

en: Shaped
cs: Zkosený

en: Slash
cs: Lomítko

en: Some
cs: Částečně
