gtk-engines HEAD - en to et translation catalogue (36 entries)

en: 3d-ish (button)
et: kolmemõõtmeline (nupp)

en: 3d-ish (gradient)
et: kolmemõõtmeline (üleminekuga)

en: Animations
et: Animatsioonid

en: Classic
et: Klassikaline

en: Colorize Scrollbar
et: Kerimisribade värvuse määramine

en: Contrast
et: Kontrast

en: Enable Animations on Progressbars
et: Animatsioonide lubamine edenemisribadel

en: Flat
et: Lame

en: Glossy
et: Läikiv

en: Gummy
et: Kleepuv

en: Inverted
et: Tagurpidi

en: Menubar Style
et: Menüüriba laad

en: Radius
et: Raadius

en: Relief Style
et: Reljeefi laad

en: Requires style Glossy or Gummy
et: Sellele tuleb määrata läikiv või kleepuv laad

en: Scrollbar Color
et: Kerimisriba värvus

en: Sets the Color of Scrollbars
et: Kerimisribade värvuse määramine

en: Shadow
et: Vari

en: Style
et: Laad

en: Toolbar Style
et: Tööriistariba laad

en: Cell Indicator Size
et: Lahtri näidiku suurus

en: Edge Thickness
et: Serva paksus

en: Size of check- and radiobuttons inside treeviews. (Bug #351764)
et: Märkeruutude ja raadionuppude suurused puuvaadetes. (Viga #351764)

en: If set, button corners are rounded
et: Määramise korral on nuppude nurgad ümarad

en: Rounded Buttons
et: Ümarate nurkadega nupud

en: Arrow
et: Nool

en: Dot
et: Punkt

en: Full
et: Täielik

en: Mark Type 1
et: Tähistamise liik 1

en: Mark Type for Scrollbar Buttons
et: Kerimisriba nuppudele tähistamise liik

en: None
et: Puudub

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: Scrollbar Marks
et: Kerimisriba märgid

en: Scrollbar Type
et: Kerimisriba liik

en: Scrollbutton Marks
et: Kerimisnupu märgid

en: Some
et: Osaline
