gtk-engines 2.13.x - en to fur translation catalogue (40 entries)

en: 3d-ish (button)
fur: Tridimensionâl (boton)

en: 3d-ish (gradient)
fur: Tridimensionâl (gradient)

en: Animations
fur: Animazions

en: Colorize Scrollbar
fur: Piturâ bare di scoriment

en: Enable Animations on Progressbars
fur: Abilite animazions su la bare di avanzament

en: Flat
fur: Slis

en: Inset
fur: Metût dentri

en: Inverted
fur: Devantdaûr

en: Menubar Style
fur: Stîl bare di menu

en: Radius
fur: Ragjio

en: Relief Style
fur: Stîl in riliêf

en: Requires style Glossy or Gummy
fur: A covente il stîl Glossy o Gummy

en: Scrollbar Color
fur: Colôr bare di scoment

en: Sets the Color of Scrollbars
fur: Imposte il colôr ded baris di scoriment

en: Shadow
fur: Ombre

en: Style
fur: Stîl

en: Toolbar Style
fur: Stîl bare dai imprescj

en: Cell Indicator Size
fur: Dimension indicadôr de cele

en: Edge Thickness
fur: Spessôr da l'ôr

en: Size of check- and radiobuttons inside treeviews. (Bug #351764)
fur: Dimension dai botons radio/check dentri dai treeview (bug #351764).

en: If set, button corners are rounded
fur: Se impostât, i cjantons dai botons a son tarondâts

en: Rounded Buttons
fur: Botons tarondâts

en: Arrow
fur: Frece

en: Dot
fur: Pont

en: Full
fur: Plen

en: Handlebox Marks
fur: Marcjadôr maniglis

en: Inverted Dot
fur: Pont devantdaûr

en: Inverted Slash
fur: Slash devantdaûr

en: Mark Type 1
fur: Marcjadôr tipo 1

en: Mark Type for Scrollbar Buttons
fur: Tipo di marcjadôr par botons da bare di scoriment

en: Mark Type for Scrollbar Handles, Handleboxes, etc
fur: Tipo di marcjadôr par maniglis da bare di scoriment, maniglis di caselis, ecc..

en: None
fur: Nissun

en: Nothing
fur: Nuje

en: Paned Dots
fur: Ponts paned

en: Rectangle
fur: Retangul

en: Scrollbar Marks
fur: Marcadôrs bare di scoriment

en: Scrollbar Type
fur: Tipo di bare di scoriment

en: Scrollbutton Marks
fur: Marcjadôrs botons di scoriment

en: Shaped
fur: Sagomat

en: Some
fur: Chualchidun
