gtk-engines - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: 3d-ish (button)
pl: Trójwymiarowość (przycisk)

en: 3d-ish (gradient)
pl: Trójwymiarowość (cieniowanie)

en: Animations
pl: Animacje

en: Classic
pl: Klasyczny

en: Colorize Scrollbar
pl: Kolorowanie pasków przewijania

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Disable focus drawing
pl: Wyłączenie rysowania skupienia

en: Enable Animations on Progressbars
pl: Animacje na paskach postępu oraz polach wyboru

en: Flat
pl: Płaski

en: Glossy
pl: Błyszczący

en: Gummy
pl: Gumowaty

en: Inset
pl: Wstawka

en: Inverted
pl: Odwrócony

en: Menubar Style
pl: Styl paska menu

en: Radius
pl: Promień

en: Relief Style
pl: Styl rzeźby (relief style)

en: Requires style Glossy or Gummy
pl: Wymaga styli Błyszczący lub Gumowaty

en: Scrollbar Color
pl: Kolor paska przewijania

en: Sets the Color of Scrollbars
pl: Ustawia kolor pasków przewijania

en: Shadow
pl: Cień

en: Style
pl: Styl

en: This option allows to disable the focus drawing. The primary purpose is to create screenshots for documentation.
pl: Ta opcja pozwala na wyłączenie rysowania skupienia. Głównym zastosowaniem tej opcji jest tworzenie zrzutów ekranu do dokumentacji.

en: Toolbar Style
pl: Styl paska menu

en: Cell Indicator Size
pl: Rozmiar wskaźnika komórki

en: Edge Thickness
pl: Grubość krawędzi

en: Size of check- and radiobuttons inside treeviews. (Bug #351764)
pl: Rozmiar pól wyboru wewnątrz widoku drzewa. (Błąd #351764)

en: If set, button corners are rounded
pl: Określa, czy narożniki przycisków mają być zaokrąglone

en: Rounded Buttons
pl: Zaokrąglone przyciski

en: Arrow
pl: Strzałka

en: Dot
pl: Kropka

en: Full
pl: Pełny

en: Handlebox Marks
pl: Znaczniki uchwytu

en: Inverted Dot
pl: Odwrócona kropka

en: Inverted Slash
pl: Odwrócony ukośnik

en: Mark Type 1
pl: Pirwszy rodzaj znacznika

en: Mark Type for Scrollbar Buttons
pl: Rodzaj znacznika dla przycisków paska przewijania

en: Mark Type for Scrollbar Handles, Handleboxes, etc
pl: Rodzaj znacznika dla uchwytów pasków przewijania itp.

en: None
pl: Brak

en: Nothing
pl: Nic

en: Paned Dots
pl: Wyrównane kropki

en: Rectangle
pl: Prostokąt

en: Scrollbar Marks
pl: Znaczniki paska przewijania

en: Scrollbar Type
pl: Rodzaj paska przewijania

en: Scrollbutton Marks
pl: Znaczniki przycisków przewijania

en: Shaped
pl: Uformowane

en: Slash
pl: Ukośnik

en: Some
pl: Część
