gtk-engines - en to sr translation catalogue (47 entries)

en: 3d-ish (button)
sr: 3д (дугме)

en: 3d-ish (gradient)
sr: 3д (градијент)

en: Animations
sr: Анимације

en: Classic
sr: класична

en: Colorize Scrollbar
sr: Обоји траке за померање

en: Contrast
sr: Контраст

en: Disable focus drawing
sr: Искључи превлачење фокуса

en: Enable Animations on Progressbars
sr: Омогући анимиране показатеље напретка

en: Flat
sr: Равно

en: Glossy
sr: стакласта

en: Gummy
sr: гумена

en: Inset
sr: Уметак

en: Inverted
sr: Обрнуто

en: Menubar Style
sr: Стил линије менија

en: Radius
sr: Пречник

en: Relief Style
sr: Стил рељефа

en: Requires style Glossy or Gummy
sr: Захтева стил „Стакласта“ или „Гумена“

en: Scrollbar Color
sr: Боја трака за померање

en: Sets the Color of Scrollbars
sr: Поставља боју трака за померање

en: Shadow
sr: Сенка

en: Style
sr: Стил

en: This option allows to disable the focus drawing. The primary purpose is to create screenshots for documentation.
sr: Ова опција искључује могућности везане за превлачење фокуса. Њена основна сврха ја израда снимака екрана приликом писања документације.

en: Toolbar Style
sr: Стил траке алатки

en: Cell Indicator Size
sr: Величина показатеља ћелије

en: Edge Thickness
sr: Дебљина ивице

en: Size of check- and radiobuttons inside treeviews. (Bug #351764)
sr: Величина радио и дугмади за потврду унутар разгранатог стабла (Грешка #351764)

en: If set, button corners are rounded
sr: Ако је постављено, дугме је заобљено по ивицама

en: Rounded Buttons
sr: Заобљена дугмад

en: Arrow
sr: Стрелица

en: Dot
sr: Тачка

en: Full
sr: Пуна

en: Handlebox Marks
sr: Ознака кућице за хватање

en: Inverted Dot
sr: Обрнута тачка

en: Inverted Slash
sr: Обрнута коса црта

en: Mark Type 1
sr: Ознака типа 1

en: Mark Type for Scrollbar Buttons
sr: Тип ознаке на дугменцима линије за померање

en: Mark Type for Scrollbar Handles, Handleboxes, etc
sr: Тип ознаке за дршке траке за померање, кућица за хватање, итд.

en: None
sr: Нема

en: Nothing
sr: Ништа

en: Paned Dots
sr: Поплочане тачкице

en: Rectangle
sr: Правоугаоник

en: Scrollbar Marks
sr: Ознаке на траци за померање

en: Scrollbar Type
sr: Тип траке за померање

en: Scrollbutton Marks
sr: Ознаке на дугменцима линије за померање

en: Shaped
sr: Обликовано

en: Slash
sr: Коса црта

en: Some
sr: Неки
