gtk-engines - en to dz translation catalogue (33 entries)

en: 3d-ish (button)
dz: ཌིཤ་༣(ཨེབ་རྟ)

en: 3d-ish (gradient)
dz: ཌིཤ་༣(སྟེགས་རིས་)

en: Animations
dz: བསྒུལ་བཟོ་ཚུ།

en: Contrast
dz: ཚོན་མདངས།

en: Enable Animations on Progressbars, Radio-, and CheckButtons
dz: བསྒུལ་བཟོ་ཚུ་ཡར་འཕེལ་ཕྲ་རིང་ཚུ་ རེཌིའོ་ དང་བརྟག་ཞིབ་ཨེབ་རྟ་ཚུ་གུ་ལྕོགས་ཅན་བཟོ།

en: Flat
dz: ལེབ་ཏེམ།

en: Menubar Style
dz: དཀར་ཆག་ཕྲ་རིང་བཟོ་རྣམ།

en: Scrollbar Color
dz: རྒྱབ་སྒྲིལ་ཚོས་གཞི།

en: Sets the Color of Scrollbars
dz: བཤུད་ཕྲ་ཚུ་གི་ཚོས་གཞི་འདི་གཞི་སྒྲིག་འབདཝ་ཨིན།

en: Cell Indicator Size
dz: ནང་ཐིག་བརྡ་སྟོན་མིའི་ཚད།

en: Edge Thickness
dz: མཐའམ་སྟུག་ཚད།

en: Size of check- and radiobuttons inside treeviews. (Bug #351764)
dz: བརྟག་ཞིབ་དང་རེཌིའོ་ཨེབ་རྟ་ཚུའི་ནང་ན་རྩ་འབྲེལ་མཐོང་སྣང་ཚུ་གི་ཚད (རྒྱེན་ #༣༥༡༧༦༤)

en: If set, button corners are rounded
dz: གཞི་སྒྲིག་འབད་ཡོདཔ་ཨིན་པ་ཅིན་ཨེབ་རྟ་སྒྱིད་ཁུག་ཚུ་ཆ་མཉམ་སྒོར་སྒོརམ་བཟོ་ཡོདཔ་ཨིན།

en: Rounded Buttons
dz: སྒོར་སྒོརམ་བཟོ་ཡོད་པའི་ཨེབ་རྟ་ཚུ།

en: Arrow
dz: མདའ་རྟགས།

en: Dot
dz: ཚག

en: Full
dz: གངམ།

en: Handlebox Marks
dz: ལེགས་སྐྱོང་པའི་སྒྲོམ་རྟགས་ཚུ།

en: Inverted Dot
dz: གནས་ལོག་ཡོད་མི་ཚག

en: Inverted Slash
dz: གནས་ལོག་ཡོད་མི་གཡོ་ཤད།

en: Mark Type 1
dz: རྟགས་དབྱེ་བ་༡

en: Mark Type for Scrollbar Buttons
dz: བཤུད་ཕྲ་ཨེབ་རྟ་ཚུ་གི་དོན་ལུ་རྟགས་དབྱེ་བ།

en: Mark Type for Scrollbar Handles, Handleboxes, etc
dz: བཤུད་ཕྲ་ལེགས་སྐྱོང་པ་ཚུ་ ལེགས་སྐྱོང་པའི་སྒྲོམ་ཚུ་ ལ་སོགས་པ་གི་དོན་ལུ་རྟགས་དབྱེ་བ།

en: None
dz: ཅི་མེད།

en: Nothing
dz: ག་ནི་ཡང་མེདཔ།

en: Paned Dots
dz: པེནཌི་ཚག་ཚུ།

en: Rectangle
dz: གྲུ་བཞི་ནར་མོ།

en: Scrollbar Marks
dz: བཤུད་ཕྲ་རྟགས་ཚུ།

en: Scrollbar Type
dz: བཤུད་ཕྲ་དབྱེ་བ།

en: Scrollbutton Marks
dz: བཤུད་སྒྲིལ་ཨེབ་རྟ་གི་རྟགས་ཚུ།

en: Shaped
dz: དབྱིབས་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Slash
dz: གཡོ་ཤད།

en: Some
dz: ལ་ལོ།
