master - en to kk translation catalogue (1544 entries)

en: No compatible formats to transfer contents of content provider.
kk: Мазмұн провайдерінің мазмұнын тасымалдау үшін үйлесімді пішімдер жоқ.

en: No compatible transfer format found
kk: Тасымалдау үшін үйлесімді пішім табылмады

en: Broadway display type not supported: %s
kk: Кеңтаратылым дисплей түріне қолдау жоқ: %s

en: This clipboard cannot store data.
kk: Бұл алмасу буфері деректерді сақтай алмайды.

en: Cannot read from empty clipboard.
kk: Бос алмасу буферінен оқу мүмкін емес.

en: No compatible formats to transfer clipboard contents.
kk: Алмасу буферінің мазмұнын тасымалдау үшін үйлесімді пішімдер жоқ.

en: cicp: Unspecified parameters not supported
kk: cicp: Көрсетілмеген параметрлерге қолдау көрсетілмейді

en: cicp: Transfer function %u not supported
kk: cicp: %u тасымалдау функциясына қолдау көрсетілмейді

en: cicp: Color primaries %u not supported
kk: cicp: %u түс негіздеріне қолдау көрсетілмейді

en: cicp: Matrix coefficients %u, %s not supported
kk: cicp: %u, %s матрицалық коэффициенттеріне қолдау көрсетілмейді

en: Cannot provide contents as “%s”
kk: Мазмұнды “%s” ретінде ұсыну мүмкін емес

en: Cannot provide contents as %s
kk: Мазмұнды %s ретінде ұсыну мүмкін емес

en: The current backend does not support OpenGL
kk: Ағымдағы қозғалтқыш OpenGL қолдамайды

en: Vulkan support disabled via GDK_DISABLE
kk: GDK_DISABLE арқылы Vulkan қолдауы сөндірілген

en: OpenGL support disabled via GDK_DISABLE
kk: GDK_DISABLE арқылы OpenGL қолдауы сөндірілген

en: No EGL configuration available
kk: Бірде-бір EGL іске асыру нұсқасы қолжетімсіз

en: Failed to get EGL configurations
kk: EGL конфигурациялары алынбады

en: No EGL configuration with required features found
kk: Қажетті мүмкіндіктері бар EGL конфигурациясы табылмады

en: No perfect EGL configuration found
kk: Сәйкес келетін EGL конфигурациясы табылмады

en: EGL implementation is missing extension %s | EGL implementation is missing %2$d extensions: %1$s
kk[0]: EGL іске асыруында %2$d кеңейту жоқ: %1$s

en: libEGL not available in this sandbox
kk: libEGL бұл құмжәшігінде қол жетімді емес

en: libEGL not available
kk: libEGL қолжетімді емес

en: Failed to create EGL display
kk: EGL экранын жасау сәтсіз

en: Could not initialize EGL display
kk: EGL экранын іске қосу сәтсіз

en: EGL version %d.%d is too old. GTK requires %d.%d
kk: EGL нұсқасы %d.%d тым ескі. GTK %d.%d нұсқасын талап етеді

en: Drag’n’drop from other applications is not supported.
kk: Басқа қолданбалардан ұстап апару мен тастауға қолдау жоқ.

en: No compatible formats to transfer contents.
kk: Мазмұнды тасымалдау үшін үйлесімді пішімдер жоқ.

en: No GL API allowed.
kk: GL API рұқсат етілмеген.

en: Unable to create a GL context
kk: GL контекстін жасау сәтсіз

en: OpenGL ES API disabled via GDK_DISABLE
kk: GDK_DISABLE арқылы OpenGL ES API сөндірілген

en: OpenGL API disabled via GDK_DISABLE
kk: GDK_DISABLE арқылы OpenGL API сөндірілген

en: Application does not support %s API
kk: Қолданба %s API қолдамайды

note: translators: This is about OpenGL backend names, like * "Trying to use X11 GLX, but EGL is already in use"
en: Trying to use %s, but %s is already in use
kk: %s қолдану талабы жасалды, бірақ, %s қолдануда болып тұр

en: Trying to use %s, but it is disabled via GDK_DISABLE
kk: %s қолдану әрекеті жасалды, бірақ ол GDK_DISABLE арқылы сөндірілген

en: Unknown image format.
kk: Анықталмаған сурет пішімі.

[ctx: keyboard label]
en: Pause
kk: Аялдату

[ctx: keyboard label]
en: Left
kk: Сол жақ

[ctx: keyboard label]
en: Up
kk: Жоғары

[ctx: keyboard label]
en: Right
kk: Оң жақ

[ctx: keyboard label]
en: Down
kk: Төмен

[ctx: keyboard label]
en: Eject
kk: Шығару

[ctx: keyboard label]
en: Explorer
kk: Файлдар шолушысы

[ctx: keyboard label]
en: Calculator
kk: Калькулятор

[ctx: keyboard label]
en: Mail
kk: Пошта

[ctx: keyboard label]
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: keyboard label]
en: Tools
kk: Саймандар

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
kk: JPEG сурет файлын талдау қатесі (%s)

en: Unsupported JPEG colorspace (%d)
kk: Қолдау көрсетілмейтін JPEG түстер кеңістігі (%d)

en: Not enough memory for image size %ux%u
kk: Өлшемі %ux%u болатын суретті жүктеу үшін жады жеткіліксіз

en: Error reading png (%s)
kk: PNG файлын оқу қатесі (%s)

en: Unsupported depth %u in png image
kk: PNG суретіндегі қолдау көрсетілмейтін %u тереңдігі

en: Unsupported color type %u in png image
kk: PNG суретіндегі қолдау көрсетілмейтін түс түрі %u

en: Image stride too large for image size %ux%u
kk: Сурет адымы %ux%u сурет өлшемі үшін тым үлкен

en: Failed to load RGB data from TIFF file
kk: TIFF файлынан RGB деректерін жүктеу сәтсіз

en: Could not load TIFF data
kk: TIFF деректерін жүктеу сәтсіз

en: Reading data failed at row %d
kk: Деректерді оқу %d жолында сәтсіз аяқталды

en: Failed to decode contents with mime-type of '%s'
kk: '%s' mime-түрімен мазмұнды декодтау сәтсіз аяқталды

en: Cannot claim clipboard ownership. OpenClipboard() timed out.
kk: Алмасу буферіне меншік ету мүмкін емес. OpenClipboard() күту мерзімі аяқталды.

en: Cannot claim clipboard ownership. Another process claimed it before us.
kk: Алмасу буферіне меншік ету мүмкін емес. Басқа үрдіс оны бізден бұрын алып алды.

en: Cannot claim clipboard ownership. OpenClipboard() failed: 0x%lx.
kk: Алмасу буферіне меншік ету мүмкін емес. OpenClipboard() сәтсіз аяқталды: 0x%lx.

en: Cannot claim clipboard ownership. EmptyClipboard() failed: 0x%lx.
kk: Алмасу буферіне меншік ету мүмкін емес. EmptyClipboard() сәтсіз аяқталды: 0x%lx.

en: Cannot set clipboard data. OpenClipboard() timed out.
kk: Алмасу буфері деректерін орнату мүмкін емес. OpenClipboard() күту мерзімі аяқталды.

en: Cannot set clipboard data. Another process claimed clipboard ownership.
kk: Алмасу буфері деректерін орнату мүмкін емес. Басқа үрдіс оған меншік құқығын талап етті.

en: Cannot set clipboard data. OpenClipboard() failed: 0x%lx.
kk: Алмасу буфері деректерін орнату мүмкін емес. OpenClipboard() сәтсіз аяқталды: 0x%lx.

en: Cannot get clipboard data. GlobalLock(0x%p) failed: 0x%lx.
kk: Алмасу буфері деректерін алу мүмкін емес. GlobalLock(0x%p) сәтсіз аяқталды: 0x%lx.

en: Cannot get clipboard data. GlobalSize(0x%p) failed: 0x%lx.
kk: Алмасу буфері деректерін алу мүмкін емес. GlobalSize(0x%p) сәтсіз аяқталды: 0x%lx.

en: Cannot get clipboard data. Failed to allocate %s bytes to store the data.
kk: Алмасу буфері деректерін алу мүмкін емес. Деректерді сақтау үшін %s байтты бөлу сәтсіз аяқталды.

en: Cannot get clipboard data. OpenClipboard() timed out.
kk: Алмасу буфері деректерін алу мүмкін емес. OpenClipboard() күту мерзімі аяқталды.

en: Cannot get clipboard data. Clipboard ownership changed.
kk: Алмасу буфері деректерін алу мүмкін емес. Алмасу буферінің иесі өзгерді.

en: Cannot get clipboard data. Clipboard data changed before we could get it.
kk: Алмасу буфері деректерін алу мүмкін емес. Алмасу буферінің деректері біз оларды алғанша дейін олар өзгерді.

en: Cannot get clipboard data. OpenClipboard() failed: 0x%lx.
kk: Алмасу буфері деректерін алу мүмкін емес. OpenClipboard() сәтсіз аяқталды: 0x%lx.

en: Cannot get clipboard data. No compatible transfer format found.
kk: Алмасу буфері деректерін алу мүмкін емес. Үйлесімді тасымалдау пішімдері табылмады.

en: Cannot get clipboard data. GetClipboardData() failed: 0x%lx.
kk: Алмасу буфері деректерін алу мүмкін емес. GetClipboardData() сәтсіз аяқталды: 0x%lx.

en: Cannot get DnD data. GlobalLock(0x%p) failed: 0x%lx.
kk: Ұстап апару мен тастау деректерін алу мүмкін емес. GlobalLock(0x%p) сәтсіз аяқталды: 0x%lx.

en: Cannot get DnD data. GlobalSize(0x%p) failed: 0x%lx.
kk: Ұстап апару мен тастау деректерін алу мүмкін емес. GlobalSize(0x%p) сәтсіз аяқталды: 0x%lx.

en: Cannot get DnD data. Failed to allocate %s bytes to store the data.
kk: Ұстап апару мен тастау деректерін алу мүмкін емес. Деректерді сақтау үшін %s байтты бөлу сәтсіз аяқталды.

en: GDK surface 0x%p is not registered as a drop target
kk: GDK 0x%p беті тастау мақсаты ретінде тіркелмеген

en: Target context record 0x%p has no data object
kk: Мақсатты 0x%p контекст жазбасында деректер объекті жоқ

en: IDataObject_GetData (0x%x) failed, returning 0x%lx
kk: IDataObject_GetData (0x%x) сәтсіз аяқталды, 0x%lx қайтарды

en: Failed to transmute DnD data W32 format 0x%x to %p (%s)
kk: Ұстап апару мен тастау (DnD) деректерінің W32 0x%x пішімін %p пішіміне түрлендіру сәтсіз аяқталды (%s)

en: No GL implementation is available
kk: Бірде-бір GL іске асыру нұсқасы қолжетімсіз

en: WGL version %d.%d is too low, need at least %d.%d
kk: WGL нұсқасы %d.%d тым төмен, кем дегенде %d.%d керек

en: GL implementation cannot share GL contexts
kk: GL іске асырылуы GL контексттерімен бөлісе алмайды

en: Unsupported pixel format %d set on Window
kk: Терезеде қолдау көрсетілмейтін %d пиксель форматы орнатылған

en: No available configurations for the given pixel format
kk: Берілген пиксельдер пішімі үшін қолжетімді баптаулар жоқ

en: writing a closed stream
kk: жабық ағынды жазу

en: g_try_realloc () failed
kk: g_try_realloc () сәтсіз аяқталды

en: GlobalReAlloc() failed:
kk: GlobalReAlloc() сәтсіз аяқталды:

en: Ran out of buffer space (buffer size is fixed)
kk: Буфер орны шегінен асып кеттік (буфер өлшемі бекітілген)

en: Can’t transmute a single handle
kk: Дара ұстағышты түрлендіру мүмкін емес

en: Failed to transmute %zu bytes of data from %s to %u
kk: %zu байт деректерін %s пішімін %u пішіміне түрлендіру сәтсіз аяқталды

en: GlobalLock() failed:
kk: GlobalLock() сәтсіз аяқталды:

en: GlobalAlloc() failed:
kk: GlobalAlloc() сәтсіз аяқталды:

en: Starting “%s”
kk: “%s” іске қосылуда

en: Opening “%s”
kk: “%s” ашылуда

en: Opening %d Item | Opening %d Items
kk[0]: %d нәрсе ашылуда

en: Clipboard manager could not store selection.
kk: Алмасу буфері басқарушысы таңдауды сақтай алмайды.

en: Cannot store clipboard. No clipboard manager is active.
kk: Алмасу буферін сақтау мүмкін емес. Бірде-бір алмасу буфері басқарушысы белсенді емес.

en: No GLX configurations available
kk: Ешбір GLX конфигурациялары табылмады

en: No GLX configuration with required features found
kk: Қажетті мүмкіндіктері бар ешбір GLX конфигурациясы табылмады

en: GLX is not supported
kk: GLX үшін қолдау жоқ

en: Format %s not supported
kk: %s пішіміне қолдау жоқ

en: Not enough space in destination
kk: Мақсат жерінде жеткілікті орын жоқ

en: Need complete input to do conversion
kk: Түрлендіруді жасау үшін толық кіріс керек

en: Invalid byte sequence in conversion input
kk: Түрлендіру кірісінде жарамсыз байттар тізбегі анықталды

en: Invalid formats in compound text conversion.
kk: Күрделі мәтінді түрлендірудегі жарамсыз пішімдер анықталды.

en: Unsupported encoding “%s”
kk: “%s” кодтауына қолдау жоқ

en: OpenGL ES 3.0 is not supported by this renderer.
kk: Бұл рендерлеуші OpenGL ES 3.0 нұсқасын қолдамайды.

en: OpenGL 3.3 required
kk: OpenGL 3.3 қажет

en: Vulkan support disabled during GTK build
kk: GTK жинау кезінде Vulkan қолдауы сөндірілген

[ctx: accessibility]
en: Click
kk: Шерту

[ctx: accessibility]
en: Clicks the button
kk: Батырманы шертеді

[ctx: accessibility]
en: Toggle
kk: Ауыстыру

[ctx: accessibility]
en: Toggles the switch
kk: Ауыстырғыш күйін ауыстырады

[ctx: accessibility]
en: Select
kk: Таңдау

[ctx: accessibility]
en: Selects the color
kk: Түсті тандайды

[ctx: accessibility]
en: Activate
kk: Белсендіру

[ctx: accessibility]
en: Activates the color
kk: Түсті белсендіреді

[ctx: accessibility]
en: Customize
kk: Баптау

[ctx: accessibility]
en: Customizes the color
kk: Түсті баптайды

[ctx: accessibility]
en: Activates the expander
kk: Кеңейткішті белсендіреді

[ctx: accessibility]
en: Activates the entry
kk: Жазбаны белсендіреді

[ctx: accessibility]
en: Activate primary icon
kk: Негізгі таңбашаны белсендіру

[ctx: accessibility]
en: Activates the primary icon of the entry
kk: Жазбаның негізгі таңбашасын белсендіреді

[ctx: accessibility]
en: Activate secondary icon
kk: Екіншілік таңбашаны белсендіреді

[ctx: accessibility]
en: Activates the secondary icon of the entry
kk: Жазбаның екіншілік таңбашасын белсендіреді

[ctx: accessibility]
en: Peek
kk: Қарау

[ctx: accessibility]
en: Shows the contents of the password entry
kk: Пароль жазбасының мазмұнын көрсетеді

[ctx: accessibility]
en: Clear
kk: Тазарту

[ctx: accessibility]
en: Clears the contents of the entry
kk: Жазбаның мазмұнын тазартады

[ctx: accessibility]
en: application
kk: қолданба

en: Not a data: URL
kk: Деректер емес: URL

en: Malformed data: URL
kk: Жарамсыз деректер: URL

en: Could not unescape string
kk: Мәтіндік жол экрандауын шешу мүмкін емес

en: Other app…
kk: Басқа қолданба…

en: Select Application
kk: Қолданбаны таңдау

note: Translators: %s is a filename
en: Opening “%s”.
kk: “%s” ашу.

en: No applications found for “%s”
kk: “%s” үшін қолданбалар табылмады

note: Translators: %s is a file type description
en: Opening “%s” files.
kk: “%s” файлдарын ашу.

en: No applications found for “%s” files
kk: “%s” файлдары үшін қолданбалар табылмады

en: Failed to start GNOME Software
kk: GNOME Software іске қосу сәтсіз аяқталды

note: Translators: Label for a search button and entry, should be translated as a verb
en: Search
kk: Іздеу

en: No apps found for “%s”.
kk: "%s" үшін қолданбалар табылмады.

en: Default App
kk: Үнсіз келісім қолданбасы

en: Recommended Apps
kk: Ұсынылатын қолданбалар

en: Related Apps
kk: Туыс қолданбалар

en: Other Apps
kk: Басқа қолданбалар

[ctx: Accelerator]
note: This label is displayed in a treeview cell displaying * a disabled accelerator key combination.
en: Disabled
kk: Сөндірулі

[ctx: Accelerator]
note: This label is displayed in a treeview cell displaying * an accelerator key combination that is not valid according * to gtk_accelerator_valid().
en: Invalid
kk: Қате

note: This label is displayed in a treeview cell displaying an accelerator * when the cell is clicked to change the accelerator.
en: New accelerator…
kk: Жаңа үдеткіш…

en: Pick a Color
kk: Түсті таңдаңыз

en: Red %d%%, Green %d%%, Blue %d%%, Alpha %d%%
kk: Қызыл %d%%, Жасыл %d%%, Көк %d%%, Мөлдір %d%%

en: Red %d%%, Green %d%%, Blue %d%%
kk: Қызыл %d%%, Жасыл %d%%, Көк %d%%

en: Pick a Font
kk: Қаріпті таңдаңыз

en: Font
kk: Қаріп

[ctx: font]
en: None
kk: Ешнәрсе

en: Lock
kk: Блоктау

en: Unlock
kk: Босату

en: Dialog is unlocked.
    Click to prevent further changes
kk: Сұхбат блокталмаған.
    Кейінгі өзгерістерді болдырмау үшін шертіңіз

en: Dialog is locked.
    Click to make changes
kk: Сұхбат блокталған.
    Өзгерістер жасау үшін шертіңіз

en: System policy prevents changes.
    Contact your system administrator
kk: Жүйелік саясат өзгерістерге тыйым салады.
    Жүйелік әкімшіге хабарласыңыз

en: Could not show link
kk: Сілтемені көрсету мүмкін емес

en: Muted
kk: Дыбысы сөндірілген

en: Full Volume
kk: Толық дыбысы

en: License
kk: Лицензиясы

en: Custom License
kk: Басқа лицензия

en: GNU General Public License, version 2 or later
kk: GNU General Public License, нұсқасы 2 не одан кейін шыққан

en: GNU General Public License, version 3 or later
kk: GNU General Public License, нұсқасы 3 не одан кейін шыққан

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
kk: GNU Lesser General Public License, нұсқасы 2.1 не одан кейін шыққан

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
kk: GNU Lesser General Public License, нұсқасы 3 не одан кейін шыққан

en: BSD 2-Clause License
kk: BSD 2-пунктты лицензиясы

en: The MIT License (MIT)
kk: MIT лицензиясы (MIT)

en: GNU General Public License, version 2 only
kk: GNU General Public License, тек 2 нұсқасы

en: GNU General Public License, version 3 only
kk: GNU General Public License, тек 3 нұсқасы

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
kk: GNU Lesser General Public License, тек 2.1 нұсқасы

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
kk: GNU Lesser General Public License, тек 3 нұсқасы

en: GNU Affero General Public License, version 3 or later
kk: GNU Affero General Public License, нұсқасы 3 не одан кейін шыққан

en: GNU Affero General Public License, version 3 only
kk: GNU Affero General Public License, тек 3 нұсқасы

en: BSD 3-Clause License
kk: BSD 3-пунктты лицензиясы

en: Apache License, Version 2.0
kk: Apache License, нұсқасы 2.0

en: BSD Zero-Clause License
kk: BSD Zero-Clause лицензиясы

en: Website
kk: Веб сайт

en: About %s
kk: %s туралы

en: Created by
kk: Жасаған

en: Documented by
kk: Құжаттаманы жазған

en: Translated by
kk: Аударған

en: Design by
kk: Дизайн жасаған

note: Translators: this is the license preamble; the string at the end * contains the name of the license as link text.
en: This program comes with absolutely no warranty.
    See the <a href="%s">%s</a> for details.
kk: Бұл бағдарлама ешқандай кепілдемесіз таратылады.
    Көбірек білу үшін, <a href="%s">%s</a> қараңыз.

[ctx: keyboard label]
note: Translators: "KP" means "numeric key pad". This string will * be used in accelerators such as "Ctrl+Shift+KP 1" in menus, * and therefore the translation needs to be very short.
en: KP
kk: СП

[ctx: accessibility]
en: alert
kk: ескерту

[ctx: accessibility]
en: alert dialog
kk: ескерту диалогы

[ctx: accessibility]
en: banner
kk: айналғыш

[ctx: accessibility]
en: button
kk: батырма

[ctx: accessibility]
en: caption
kk: айдары

[ctx: accessibility]
en: cell
kk: ұяшық

[ctx: accessibility]
en: checkbox
kk: құсбелгі

[ctx: accessibility]
en: column header
kk: баған тақырыптамасы

[ctx: accessibility]
en: combo box
kk: тізімді өріс

[ctx: accessibility]
en: command
kk: команда

[ctx: accessibility]
en: composite
kk: композитті

[ctx: accessibility]
en: dialog
kk: диалог

[ctx: accessibility]
en: document
kk: құжат

[ctx: accessibility]
en: feed
kk: таспа

[ctx: accessibility]
en: form
kk: форма

[ctx: accessibility]
en: generic
kk: жалпы

[ctx: accessibility]
en: grid
kk: тор

[ctx: accessibility]
en: grid cell
kk: тор ұяшығы

[ctx: accessibility]
en: group
kk: топ

[ctx: accessibility]
en: heading
kk: тақырыптама

[ctx: accessibility]
en: image
kk: сурет

[ctx: accessibility]
en: input
kk: енгізу

[ctx: accessibility]
en: label
kk: белгі

[ctx: accessibility]
en: landmark
kk: бағдар

[ctx: accessibility]
en: legend
kk: аңыз

[ctx: accessibility]
en: link
kk: сілтеме

[ctx: accessibility]
en: list
kk: тізім

[ctx: accessibility]
en: list box
kk: тізімді жолақ

[ctx: accessibility]
en: list item
kk: тізім элементі

[ctx: accessibility]
en: log
kk: журнал

[ctx: accessibility]
en: main
kk: негізгі

[ctx: accessibility]
en: marquee
kk: шатыр

[ctx: accessibility]
en: math
kk: математика

[ctx: accessibility]
en: meter
kk: метр

[ctx: accessibility]
en: menu
kk: мәзір

[ctx: accessibility]
en: menu bar
kk: мәзір жолағы

[ctx: accessibility]
en: menu item
kk: мәзір элементі

[ctx: accessibility]
en: menu item checkbox
kk: мәзір элементінің құсбелгісі

[ctx: accessibility]
en: menu item radio
kk: мәзір элементінің ауыстырғышы

[ctx: accessibility]
en: navigation
kk: навигация

[ctx: accessibility]
en: none
kk: ешнәрсе

[ctx: accessibility]
en: note
kk: естелік

[ctx: accessibility]
en: option
kk: опция

[ctx: accessibility]
en: presentation
kk: презентация

[ctx: accessibility]
en: progress bar
kk: үрдіс жолағы

[ctx: accessibility]
en: radio
kk: ауыстырғыш

[ctx: accessibility]
en: radio group
kk: ауыстырғыш тобы

[ctx: accessibility]
en: range
kk: ауқым

[ctx: accessibility]
en: region
kk: аймақ

[ctx: accessibility]
en: row
kk: жол

[ctx: accessibility]
en: row group
kk: жол тобы

[ctx: accessibility]
en: row header
kk: жол тақырыптамасы

[ctx: accessibility]
en: scroll bar
kk: айналдыру жолағы

[ctx: accessibility]
en: search
kk: іздеу

[ctx: accessibility]
en: search box
kk: іздеу өрісі

[ctx: accessibility]
en: section
kk: санат

[ctx: accessibility]
en: section head
kk: санат басы

[ctx: accessibility]
en: select
kk: таңдау

[ctx: accessibility]
en: separator
kk: ажыратқыш

[ctx: accessibility]
en: slider
kk: слайдер

[ctx: accessibility]
en: spin button
kk: айналу батырмасы

[ctx: accessibility]
en: status
kk: күй

[ctx: accessibility]
en: structure
kk: құрылымы

[ctx: accessibility]
en: switch
kk: ауыстыру

[ctx: accessibility]
en: tab
kk: бет

[ctx: accessibility]
en: table
kk: кесте

[ctx: accessibility]
en: tab list
kk: беттер тізімі

[ctx: accessibility]
en: tab panel
kk: беттер панелі

[ctx: accessibility]
en: text box
kk: мәтіндік өріс

[ctx: accessibility]
en: time
kk: уақыт

[ctx: accessibility]
en: timer
kk: таймер

[ctx: accessibility]
en: tool bar
kk: құралдар панелі

[ctx: accessibility]
en: tool tip
kk: қалқымалы кеңес

[ctx: accessibility]
en: tree
kk: ағаш

[ctx: accessibility]
en: tree grid
kk: ағаш торы

[ctx: accessibility]
en: tree item
kk: ағаш элементі

[ctx: accessibility]
en: widget
kk: виджет

[ctx: accessibility]
en: window
kk: терезе

[ctx: accessibility]
en: toggle button
kk: батырма күйін ауыстыру

[ctx: accessibility]
en: paragraph
kk: абзац

[ctx: accessibility]
en: block quote
kk: блок дәйексөзі

[ctx: accessibility]
en: article
kk: мақала

[ctx: accessibility]
en: comment
kk: түсіндірме

[ctx: accessibility]
en: terminal
kk: терминал

en: _Close
kk: _Жабу

note: Translators: This is the 'reason' given when inhibiting * suspend or screen locking, and the caller hasn't specified * a reason.
en: Reason not specified
kk: Себебі көрсетілмеген

en: Menu bar
kk: Мәзір жолағы

en: %s does not exist in the bookmarks list
kk: %s бетбелгілер тізімінде жоқ болып тұр

en: %s already exists in the bookmarks list
kk: %s бетбелгілер тізімінде бар болып тұр

en: Element <%s> not allowed inside <%s>
kk: <%s> элементін <%s> ішінде орналастыру рұқсат етілмеген

en: Element <%s> not allowed at toplevel
kk: <%s> элементі жоғары деңгейде орналасуы рұқсат етілмеген

en: Text may not appear inside <%s>
kk: Мәтін <%s> ішінде көрінбеуі мүмкін

en: Previous Month
kk: Алдыңғы ай

en: Next Month
kk: Келесі ай

en: Previous Year
kk: Алдыңғы жыл

en: Next Year
kk: Келесі жыл

note: Translate to calendar:week_start:0 if you want Sunday to be the * first day of the week to calendar:week_start:1 if you want Monday * to be the first day of the week, and so on.
en: calendar:week_start:0
kk: calendar:week_start:1

en: Color: %s
kk: Түс: %s

[ctx: Color name]
en: Very Light Blue
kk: Өте ақшыл көк

[ctx: Color name]
en: Light Blue
kk: Ақшыл көк

[ctx: Color name]
en: Blue
kk: Көк

[ctx: Color name]
en: Dark Blue
kk: Күңгірт көк

[ctx: Color name]
en: Very Dark Blue
kk: Өте күңгірт көк

[ctx: Color name]
en: Very Light Green
kk: Өте ақшыл жасыл

[ctx: Color name]
en: Light Green
kk: Ақшыл жасыл

[ctx: Color name]
en: Green
kk: Жасыл

[ctx: Color name]
en: Dark Green
kk: Күңгірт жасыл

[ctx: Color name]
en: Very Dark Green
kk: Өте күңгірт жасыл

[ctx: Color name]
en: Very Light Yellow
kk: Өте ақшыл сары

[ctx: Color name]
en: Light Yellow
kk: Ақшыл сары

[ctx: Color name]
en: Yellow
kk: Сары

[ctx: Color name]
en: Dark Yellow
kk: Күңгірт сары

[ctx: Color name]
en: Very Dark Yellow
kk: Өте күңгірт сары

[ctx: Color name]
en: Very Light Orange
kk: Өте ақшыл қызғылт сары

[ctx: Color name]
en: Light Orange
kk: Ашық қызғылт сары

[ctx: Color name]
en: Orange
kk: Қызғылт сары

[ctx: Color name]
en: Dark Orange
kk: Күңгірт қызғылт сары

[ctx: Color name]
en: Very Dark Orange
kk: Өте күңгірт қызғылт сары

[ctx: Color name]
en: Very Light Red
kk: Өте ақшыл қызыл

[ctx: Color name]
en: Light Red
kk: Ақшыл қызыл

[ctx: Color name]
en: Red
kk: Қызыл

[ctx: Color name]
en: Dark Red
kk: Күңгірт қызыл

[ctx: Color name]
en: Very Dark Red
kk: Өте күңгірт қызыл

[ctx: Color name]
en: Very Light Purple
kk: Өте ақшыл күлгін

[ctx: Color name]
en: Light Purple
kk: Ақшыл күлгін

[ctx: Color name]
en: Purple
kk: Күлгін

[ctx: Color name]
en: Dark Purple
kk: Күңгірт күлгін

[ctx: Color name]
en: Very Dark Purple
kk: Өте күңгірт күлгін

[ctx: Color name]
en: Very Light Brown
kk: Өте ақшыл қоңыр

[ctx: Color name]
en: Light Brown
kk: Ақшыл қоңыр

[ctx: Color name]
en: Brown
kk: Қоңыр

[ctx: Color name]
en: Dark Brown
kk: Күңгірт қоңыр

[ctx: Color name]
en: Very Dark Brown
kk: Өте күңгірт қоңыр

[ctx: Color name]
en: White
kk: Ақ

[ctx: Color name]
en: Light Gray 1
kk: Ақшыл сұр 1

[ctx: Color name]
en: Light Gray 2
kk: Ақшыл сұр 2

[ctx: Color name]
en: Light Gray 3
kk: Ақшыл сұр 3

[ctx: Color name]
en: Light Gray 4
kk: Ақшыл сұр 4

[ctx: Color name]
en: Dark Gray 1
kk: Қүңгірт сұр 1

[ctx: Color name]
en: Dark Gray 2
kk: Қүңгірт сұр 2

[ctx: Color name]
en: Dark Gray 3
kk: Қүңгірт сұр 3

[ctx: Color name]
en: Dark Gray 4
kk: Қүңгірт сұр 4

[ctx: Color name]
en: Black
kk: Қара

note: translators: label for the custom section in the color chooser
en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: Add Color
kk: Түсті қосу

en: Custom color %d: %s
kk: Таңдауыңызша түс %d: %s

en: Customize
kk: Баптау

en: Margins from Printer…
kk: Принтерден беттің шет өрістері…

note: And show the custom paper dialog
en: Manage Custom Sizes
kk: Таңдауыңызша өлшемдерді басқару

en: inch
kk: дюйм

en: mm
kk: мм

en: Custom Size %d
kk: Таңдауыңызша өлшем %d

en: _Width:
kk: _Ені:

en: _Height:
kk: _Биіктігі:

en: Paper Size
kk: Қағаз өлшемі

en: _Top:
kk: Жоғар_ы:

en: _Bottom:
kk: Тө_мен:

en: _Left:
kk: Со_л жақ:

en: _Right:
kk: Оң ж_ақ:

en: Paper Margins
kk: Қағаздың шет өрістері

en: _Edit
kk: _Түзету

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: Context menu
kk: Контекст мәзірі

en: Insert Emoji
kk: Эмодзи кірістіру

en: _Name
kk: _Аты

en: A folder cannot be called “.”
kk: Бума аты "." болуы мүмкін емес.

en: A file cannot be called “.”
kk: Файл аты "." болуы мүмкін емес.

en: A folder cannot be called “..”
kk: Бума аты ".." болуы мүмкін емес.

en: A file cannot be called “..”
kk: Файл аты ".." болуы мүмкін емес.

en: Folder names cannot contain “/”
kk: Бума атында "/" болмауы тиіс.

en: File names cannot contain “/”
kk: Файл атында "/" болмауы тиіс.

en: Folder names should not begin with a space
kk: Бума аты бос аралықтан басталмауы тиіс

en: File names should not begin with a space
kk: Файл аты бос аралықтан басталмауы тиіс

en: Folder names should not end with a space
kk: Бума аты бос аралықпен аяқталмауы тиіс

en: File names should not end with a space
kk: Файл аты бос аралықпен аяқталмауы тиіс

en: Folder names starting with a “.” are hidden
kk: Аты "." таңбасынан басталатын бумалар жасырын

en: File names starting with a “.” are hidden
kk: Аты "." таңбасынан басталатын файлдар жасырын

en: A folder with that name already exists
kk: Олай аталатын бума бар болып тұр

en: A file with that name already exists
kk: Олай аталатын файл бар болып тұр

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Open
kk: _Ашу

en: _Save
kk: _Сақтау

en: The session bus is not available
kk: Сеанс шинасы қолжетімсіз

en: Select which types of files are shown
kk: Файлдардың қай түрлері көрсетілетінін таңдаңыз

note: Translators: the first string is a path and the second string * is a hostname. Nautilus and the panel contain the same string * to translate.
en: %1$s on %2$s
kk: %1$s, қайда: %2$s

en: Type name of new folder
kk: Жаңа буманың атын енгізіңіз

en: The folder could not be created
kk: Буманы жасау мүмкін емес

en: You need to choose a valid filename.
kk: Сізге дұрыс файл атын көрсету керек.

en: Cannot create a file under %s as it is not a folder
kk: %s ішінде файлды жасау мүмкін емес, өйткені ол бума емес

en: Cannot create file as the filename is too long
kk: Файл аты тым ұзын болған соң, файлды жасау мүмкін емес

en: Try using a shorter name.
kk: Қысқалау атын қолданып көріңіз.

en: You may only select folders
kk: Тек бумаларды таңдауға болады

en: The item that you selected is not a folder try using a different item.
kk: Сіз таңдаған нәрсе бума емес; басқа нәрсені таңдап көріңіз.

en: Invalid file name
kk: Файл аты қате

en: The folder contents could not be displayed
kk: Бума құрамасын көрсету мүмкін емес

en: The file could not be deleted
kk: Файлды өшіру мүмкін емес

en: The file could not be moved to the Trash
kk: Файлды қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес

en: Are you sure you want to permanently delete “%s”?
kk: "%s" толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
kk: Нәрсені өшірсеңіз, ол толығымен жоғалады.

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: The file could not be renamed
kk: Файл атын ауыстыру мүмкін емес

en: Could not select file
kk: Файлды таңдау мүмкін емес

en: Grid View
kk: Тор көрінісі

en: List View
kk: Тізім көрінісі

en: _Visit File
kk: Бұл файлға _бару

en: _Open With File Manager
kk: Файлдар басқарушысы көмегімен а_шу

en: _Copy Location
kk: _Орналасуын көшіру

en: _Add to Bookmarks
kk: Б_етбелгілерге қосу

en: _Rename
kk: Атын ауысты_ру

en: _Move to Trash
kk: Қоқы_с шелегіне тастау

en: Show _Hidden Files
kk: Жас_ырын файлдарды көрсету

en: Sort _Folders Before Files
kk: Бу_маларды файлдардың алдында көрсету

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Home
kk: Үй бумасы

note: this is the header for the location column in the print dialog
en: Location
kk: Орналасуы

note: Label
en: _Name:
kk: _Аты:

en: Searching in %s
kk: %s ішінде іздеу

en: Searching
kk: Іздеу

en: Enter location or URL
kk: Орналасуды не сілтемені енгізіңіз

en: Modified
kk: Өзгертілген

en: Could not read the contents of %s
kk: %s құрамасын оқу мүмкін емес

en: Could not read the contents of the folder
kk: Бума құрамасын оқу мүмкін емес

en: Yesterday
kk: Кеше

en: Program
kk: Бағдарлама

en: Audio
kk: Аудио

en: Image
kk: Сурет

en: Archive
kk: Архив

en: Markup
kk: Белгілеу

en: Text
kk: Мәтін

en: Video
kk: Видео

en: Contacts
kk: Контакттар

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: Document
kk: Құжат

en: Presentation
kk: Презентация

en: Spreadsheet
kk: Электрондық кесте

en: You do not have access to the specified folder.
kk: Көрсетілген бумаға қатынау үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
kk: “%s” файлы бар болып тұр. Оны алмастыруды қалайсыз ба?

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
kk: Файл “%s” ішінде бар болып тұр.  Оны алмастыру нәтижесінде құрамасы үстінен жазылады.

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: Could not send the search request
kk: Іздеу сұранымын жіберу мүмкін емес

en: Accessed
kk: Қатынаған

en: _Size
kk: Ө_лшемі

en: T_ype
kk: Тү_рі

en: _Time
kk: Уақы_т

en: Name
kk: Аты

en: Size
kk: Өлшемі

en: Type
kk: Түрі

en: Pick Files
kk: Файлдарды таңдау

en: Pick a File
kk: Файлды таңдау

en: Save a File
kk: Файлды таңдау

en: _Select
kk: _Таңдау

en: Select Folders
kk: Бумаларды таңдау

en: Select a Folder
kk: Буманы таңдау

en: Encoding
kk: Кодтау

en: Line Ending
kk: Жол аяқталуы

en: Unspecified
kk: Көрсетілмеген

en: Change Font Features
kk: Қаріп мүмкіндіктерін өзгерту

[ctx: Search placeholder for font language]
en: Language…
kk: Тіл…

[ctx: Font variation axis]
en: Width
kk: Ені

[ctx: Font variation axis]
en: Weight
kk: Салмағы

[ctx: Font variation axis]
en: Italic
kk: Курсив

[ctx: Font variation axis]
en: Slant
kk: Көлбеу

[ctx: Font variation axis]
en: Optical Size
kk: Оптикалық өлшемі

[ctx: Font feature value]
en: Default
kk: Стандартты

[ctx: Font feature value]
en: Enable
kk: Іске қосу

en: Default
kk: Үнсіз келісім бойынша

en: Ligatures
kk: Лигатуралар

en: Letter Case
kk: Әріптер регистрі

en: Number Case
kk: Сан регистрі

en: Number Spacing
kk: Сандар аралығы

en: Numeric Extras
kk: Сандық қосымшалар

en: Fractions
kk: Бөлшектер

en: Style Variations
kk: Стильдер нұсқалары

en: Character Variations
kk: Таңба нұсқалары

en: OpenGL context creation failed
kk: OpenGL контекстін жасау сәтсіз

en: Close
kk: Жабу

en: Close the infobar
kk: Ақпараттық панельді жабу

en: Cu_t
kk: Қ_иып алу

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: _Open Link
kk: Сі_лтемені ашу

en: Copy _Link Address
kk: Сілтеме адр_есін көшіру

en: _Copy URL
kk: URL _көшіру

en: Invalid URI
kk: URI қате

[ctx: media controls tooltip]
en: Stop
kk: Тоқтату

[ctx: media controls tooltip]
en: Play
kk: Ойнату

en: _OK
kk: О_К

en: _No
kk: Ж_оқ

en: _Yes
kk: _Иә

en: Co_nnect
kk: Ба_йланыс орнату

en: Connect As
kk: Қалайша байланыс орнату

en: _Anonymous
kk: Анон_имды

en: Registered U_ser
kk: Тірке_лген пайдаланушы

en: _Username
kk: _Пайдаланушы аты

en: _Domain
kk: До_мен

en: Volume type
kk: Том түрі

en: _Hidden
kk: _Жасырын

en: _Windows system
kk: Windows _жүйесі

en: _Password
kk: _Пароль

en: Forget password _immediately
kk: Парольді _көп ұзамай ұмыту

en: Remember password until you _logout
kk: Парольді жүйеден шыққаныңызға д_ейін есте сақтау

en: Remember _forever
kk: Әрқаша_нға есте сақтау

en: Unknown Application (PID %d)
kk: Белгісіз қолданба (PID %d)

note: Use GTK_DIALOG_DESTROY_WITH_PARENT here since the parent dialog can be * indeed be destroyed via the GMountOperation::abort signal... for example, * this is triggered if the user yanks the device while we are showing * the dialog...
en: Unable to end process
kk: Үрдісті аяқтау мүмкін емес

en: _End Process
kk: Үрдіс_ті аяқтау

en: Cannot kill process with PID %d. Operation is not implemented.
kk: PID %d бар үрдісті өлтіру мүмкін емес. Әрекет іске асырылмаған.

note: translators: this string is a name for the 'less' command
en: Terminal Pager
kk: Терминалды пейджер

en: Top Command
kk: Top командасы

en: Bourne Again Shell
kk: Bourne Again қошамы

en: Bourne Shell
kk: Bourne қоршамы

en: Z Shell
kk: Z қоршамы

en: Cannot end process with PID %d: %s
kk: PID %d бар үрдісті аяқтау мүмкін емес: %s

en: GTK could not find a media module. Check your installation.
kk: GTK медиа модулін таба алмады. Орнатуды тексеріңіз.

en: Previous tab
kk: Алдыңғы бет

en: Next tab
kk: Келесі бет

en: Page %u
kk: Бет %u

en: Not a valid page setup file
kk: Баспағы шығару баптаулары бар қате файл

en: Manage Custom Sizes…
kk: Таңдауыңызша өлшемдерді басқару…

en: _Apply
kk: Іске _асыру

en: Any Printer
kk: Кез-келген принтер

en: For portable documents
kk: Тасымалы құжаттар үшін

en: Margins:
     Left: %s %s
     Right: %s %s
     Top: %s %s
     Bottom: %s %s
kk: Шет өрістері:
     Сол жақ: %s %s
     Оң жақ: %s %s
     Үсті: %s %s
     Асты: %s %s

en: Page Setup
kk: Бет баптаулары

en: Hide Text
kk: Мәтінді жасыру

en: Show Text
kk: Мәтінді көрсету

en: Caps Lock is on
kk: Caps Lock іске қосулы тұр

en: _Show Text
kk: Мәтінді көр_сету

note: translators: %s is the name of a cloud provider for files
en: Open %s
kk: %s ашу

en: Recent
kk: Жуырдағы

en: Recent files
kk: Жуырда қолданылған файлдар

en: Starred
kk: Жұлдызшалы

en: Starred files
kk: Жұлдызша орнатылған файлдар

en: Open your personal folder
kk: Жеке бумаңызды ашу

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Open the contents of your desktop in a folder
kk: Жұмыс үстеліңіздің құрамасын бумада ашу

en: Enter Location
kk: Орналасуды енгізіңіз

en: Manually enter a location
kk: Орналасуды қолмен енгізу

en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Open the trash
kk: Қоқыс шелегін ашу

en: Mount and open “%s”
kk: “%s” тіркеу және ашу

en: Open the contents of the file system
kk: Файлдық жүйенің құрамасын ашу

en: New bookmark
kk: Жаңа бетбелгі

en: Add a new bookmark
kk: Жаңа бетбелгіні қосу

en: Other Locations
kk: Басқа орналасулар

en: Show other locations
kk: Басқа орналасуларды көрсету

en: Unable to start “%s”
kk: “%s” іске қосу мүмкін емес

note: Translators: This means that unlocking an encrypted storage * device failed. %s is the name of the device.
en: Error unlocking “%s”
kk: “%s” босату қатесі

en: Unable to access “%s”
kk: “%s” қатынау мүмкін емес

en: This name is already taken
kk: Бұл атау қолдануда болып тұр

en: Unable to unmount “%s”
kk: “%s” тіркеуден босату мүмкін емес

en: Unable to stop “%s”
kk: "%s" тоқтату мүмкін емес

en: Unable to eject “%s”
kk: "%s" шығару мүмкін емес

en: Unable to eject %s
kk: %s шығару мүмкін емес

en: Unable to poll “%s” for media changes
kk: “%s” тасушы өзгерістеріне бақылау мүмкін емес

en: Open in New _Tab
kk: Жаңа бе_тте ашу

en: Open in New _Window
kk: Жаңа т_ерезеде ашу

en: _Add Bookmark
kk: Б_етбелгілерге қосу

en: _Remove
kk: Ө_шіру

en: _Mount
kk: Тір_кеу

en: _Unmount
kk: Тіркеуден бос_ату

en: _Eject
kk: Ш_ығару

en: _Detect Media
kk: Тасушыны анық_тау

en: _Start
kk: Ба_стау

en: _Power On
kk: І_ске қосу

en: _Connect Drive
kk: Дискті і_ске қосу

en: _Start Multi-disk Device
kk: Көпдискті құрылғыны іске қ_осу

en: _Unlock Device
kk: Құрылғыны блоктаудан б_осату

en: _Stop
kk: Т_оқтату

en: _Safely Remove Drive
kk: Дискті қауіп_сіз шығару

en: _Disconnect Drive
kk: Дискті а_жырату

en: _Stop Multi-disk Device
kk: Көпдискті құрылғыны т_оқтату

en: _Lock Device
kk: Құрылғыны б_локтау

en: Computer
kk: Компьютер

en: Remove server
kk: Серверді өшіру

en: Searching for network locations
kk: Желілік орналасуларды іздеу

en: No network locations found
kk: Желілік орналасулар табылмады

note: if it wasn't cancelled show a dialog
en: Unable to access location
kk: Орналасуға қатынау мүмкін емес

note: Restore from Cancel to Connect
en: Con_nect
kk: Ба_йланысты орнату

note: if it wasn't cancelled show a dialog
en: Unable to unmount volume
kk: Томды тіркеуден босату мүмкін емес

note: Allow to cancel the operation
en: Cance_l
kk: Бас _тарту

en: File Transfer Protocol
kk: Файлдармен алмасу хаттамасы (FTP)

note: Translators: do not translate ftp:// and ftps://
en: ftp:// or ftps://
kk: ftp:// немесе ftps://

en: Network File System
kk: Желілік файлдық жүйесі (NFS)

en: SSH File Transfer Protocol
kk: SSH файлдармен алмасу хаттамасы

note: Translators: do not translate sftp:// and ssh://
en: sftp:// or ssh://
kk: sftp:// немесе ssh://

note: Translators: do not translate dav:// and davs://
en: dav:// or davs://
kk: dav:// немесе davs://

en: _Disconnect
kk: Ба_йланысты үзу

en: _Connect
kk: Ба_йланыс орнату

en: Unable to get remote server location
kk: Қашықтағы сервер орналасуын алу мүмкін емес

en: Networks
kk: Желілер

en: On This Computer
kk: Бұл компьютерде

note: Translators: respectively, free and total space of the drive. The plural form * should be based on the free space available. * i.e. 1 GB / 24 GB available.
en: %s / %s available | %s / %s available
kk[0]: %s / %s қолжетімді

en: Disconnect
kk: Байланысты үзу

en: Unmount
kk: Тіркеуден босату

[ctx: Print job priority]
en: Urgent
kk: Шұғыл

[ctx: Print job priority]
en: High
kk: Жоғары

[ctx: Print job priority]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: Print job priority]
en: Low
kk: Төмен

[ctx: printer option]
note: Translators, this is the label used for the option in the print * dialog that controls the front cover page.
en: Before
kk: Дейін

[ctx: printer option]
note: Translators, this is the label used for the option in the print * dialog that controls the back cover page.
en: After
kk: Кейін

en: Print at
kk: Баспаға шығару орны

en: Print at time
kk: Баспаны бастау уақыты

[ctx: print option]
en: Borderless
kk: Шекарасыз

note: Translators: this is a printer status.
en: Paused; Rejecting Jobs
kk: Аялдатылған; Тапсырмаларды тайдыру

note: Translators: this is a printer status.
en: Paused
kk: Аялдатылған

note: Translators: this is a printer status.
en: Rejecting Jobs
kk: Тапсырмаларды тайдыру

en: Username:
kk: Пайдаланушы аты:

en: Password:
kk: Пароль:

en: Authentication is required to print document “%s” on printer %s
kk: “%s” құжатын %s принтерінен басып шығару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to print a document on %s
kk: %s жерінде құжатты басып шығару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to get attributes of job “%s”
kk: “%s” тапсырмасының атрибуттарын алу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to get attributes of a job
kk: Тапсырманың атрибуттарын алу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to get attributes of printer %s
kk: %s принтерінің атрибуттарын алу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to get attributes of a printer
kk: Принтердің атрибуттарын алу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to get default printer of %s
kk: %s үшін бастапқы принтерді алу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to get printers from %s
kk: %s жерінен принтерлерді алу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to get a file from %s
kk: %s ішінен файлды алу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required on %s
kk: %s үшін аутентификация керек

en: Domain:
kk: Домен:

en: Authentication is required to print document “%s”
kk: “%s” құжатын басып шығару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to print this document on printer %s
kk: Бұл құжатты %s принтерінен басып шығару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to print this document
kk: Бұл құжатты басып шығару үшін аутентификация керек

en: Printer “%s” is low on toner.
kk: “%s” принтерінде тонер аз.

en: Printer “%s” has no toner left.
kk: “%s” принтерінде тонер біткен.

note: Translators: "Developer" like on photo development context
en: Printer “%s” is low on developer.
kk: “%s” принтерінің айқындауышы аз.

note: Translators: "Developer" like on photo development context
en: Printer “%s” is out of developer.
kk: “%s” принтерінің айқындауышы біткен.

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Printer “%s” is low on at least one marker supply.
kk: “%s” принтерінде кем дегенде бір тонер бітіп жатыр.

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Printer “%s” is out of at least one marker supply.
kk: “%s” принтерінде кем дегенде бір тонер бітті.

en: The cover is open on printer “%s”.
kk: “%s” принтерінің қорабы ашық.

en: The door is open on printer “%s”.
kk: “%s” принтерінің есігі ашық.

en: Printer “%s” is low on paper.
kk: “%s” принтерінде қағаз аз.

en: Printer “%s” is out of paper.
kk: “%s” принтерінде қағаз жоқ.

en: Printer “%s” is currently offline.
kk: “%s” принтері қазір қосылмаған.

en: There is a problem on printer “%s”.
kk: “%s” принтерімен мәселелер бар.

[ctx: printing option]
en: Two Sided
kk: Екі жақты

[ctx: printing option]
en: Paper Type
kk: Қағаз түрі

[ctx: printing option]
en: Paper Source
kk: Қағаз көзі

[ctx: printing option]
en: Output Tray
kk: Шығыс сөресі

[ctx: printing option]
en: Resolution
kk: Ажыратылымдығы

[ctx: printing option]
en: GhostScript pre-filtering
kk: GhostScript алдын-ала сүзгілеу

[ctx: printing option value]
en: One Sided
kk: Бір жақты

[ctx: printing option value]
note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Long Edge (Standard)
kk: Ұзын жағымен

[ctx: printing option value]
note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Short Edge (Flip)
kk: Қысқа жағымен (айналдыру)

[ctx: printing option value]
note: Translators: this is an option of "Paper Source"
en: Auto Select
kk: Авто таңдау

[ctx: printing option value]
note: Translators: this is an option of "Paper Source" Translators: this is an option of "Resolution"
en: Printer Default
kk: Принтердің негізгісі

[ctx: printing option value]
note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Embed GhostScript fonts only
kk: Тек GhostScript қаріптерін ілестіру

[ctx: printing option value]
note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 1
kk: PS 1 деңгейіне айналдыру

[ctx: printing option value]
note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 2
kk: PS 2 деңгейіне айналдыру

[ctx: printing option value]
note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: No pre-filtering
kk: Алдын-ала сүзгілеу жоқ

[ctx: printing option group]
note: Translators: "Miscellaneous" is the label for a button, that opens up an extra panel of settings in a print dialog.
en: Miscellaneous
kk: Әр түрлі

[ctx: sides]
en: One Sided
kk: Бір жақты

[ctx: sides]
note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Long Edge (Standard)
kk: Ұзын жағымен (Стандарт)

[ctx: sides]
note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Short Edge (Flip)
kk: Қысқа жағымен (Бұру)

[ctx: output-bin]
note: Translators: Top output bin
en: Top Bin
kk: Жоғарғы контейнер

[ctx: output-bin]
note: Translators: Middle output bin
en: Middle Bin
kk: Ортаңғы контейнер

[ctx: output-bin]
note: Translators: Bottom output bin
en: Bottom Bin
kk: Төменгі контейнер

[ctx: output-bin]
note: Translators: Side output bin
en: Side Bin
kk: Бүйір контейнер

[ctx: output-bin]
note: Translators: Left output bin
en: Left Bin
kk: Сол жақ контейнер

[ctx: output-bin]
note: Translators: Right output bin
en: Right Bin
kk: Оң жақ контейнер

[ctx: output-bin]
note: Translators: Center output bin
en: Center Bin
kk: Орта контейнер

[ctx: output-bin]
note: Translators: Rear output bin
en: Rear Bin
kk: Артқы контейнер

[ctx: output-bin]
note: Translators: Output bin where one sided output is oriented in the face-up position
en: Face Up Bin
kk: Беті жоғары қарайтын контейнер

[ctx: output-bin]
note: Translators: Output bin where one sided output is oriented in the face-down position
en: Face Down Bin
kk: Беті төмен қарайтын контейнер

[ctx: output-bin]
note: Translators: Large capacity output bin
en: Large Capacity Bin
kk: Сыйымдылығы үлкен контейнер

[ctx: output-bin]
note: Translators: Output stacker number %d
en: Stacker %d
kk: Жинақтаушы %d

[ctx: output-bin]
note: Translators: Output mailbox number %d
en: Mailbox %d
kk: Пошта жәшігі %d

[ctx: output-bin]
note: Translators: Private mailbox
en: My Mailbox
kk: Менің пошта жәшігім

[ctx: output-bin]
note: Translators: Output tray number %d
en: Tray %d
kk: Трей %d

en: Printer Default
kk: Принтердің негізгісі

note: Translators: These strings name the possible arrangements of * multiple pages on a sheet when printing * multiple pages on a sheet when printing (same as in gtkprintbackendcups.c)
en: Left to right, top to bottom
kk: Солдан оңға, үстінен астыға

en: Left to right, bottom to top
kk: Солдан оңға, астынан үстіге

en: Right to left, top to bottom
kk: Оңнан солға, үстінен астыға

en: Right to left, bottom to top
kk: Оңнан солға, астынан үстіге

en: Top to bottom, left to right
kk: Үстінен астыға, солдан оңға

en: Top to bottom, right to left
kk: Үстінен астыға, оңнан солға

en: Bottom to top, left to right
kk: Астынан үстіге, солдан оңға

en: Bottom to top, right to left
kk: Астынан үстіге, оңнан солға

note: Translators, this string is used to label the job priority option * in the print dialog
en: Job Priority
kk: Тапсырма приоритеті

note: Translators, this string is used to label the billing info entry * in the print dialog
en: Billing Info
kk: Орналасуы

[ctx: cover page]
note: Translators, these strings are names for various 'standard' cover * pages that the printing system may support.
en: None
kk: Жоқ

[ctx: cover page]
en: Classified
kk: Классификацияланған

[ctx: cover page]
en: Confidential
kk: Конфиденциалды

[ctx: cover page]
en: Secret
kk: Құпия сөз

[ctx: cover page]
en: Standard
kk: Қалыпты

[ctx: cover page]
en: Top Secret
kk: Қатаң құпия

[ctx: cover page]
en: Unclassified
kk: Классификацияланбаған

[ctx: printer option]
note: Translators, this string is used to label the pages-per-sheet option * in the print dialog
en: Pages per Sheet
kk: Бір парақтағы бет саны

[ctx: printer option]
note: Translators, this string is used to label the option in the print * dialog that controls in what order multiple pages are arranged
en: Page Ordering
kk: Беттер реті

[ctx: printer option]
note: Translators: this is the name of the option that controls when * a print job is printed. Possible values are 'now', a specified time, * or 'on hold'
en: Print at
kk: Уақыты

[ctx: printer option]
note: Translators: this is the name of the option that allows the user * to specify a time when a print job will be printed.
en: Print at time
kk: Баспаны бастау уақыты

note: Translators: this format is used to display a custom * paper size. The two placeholders are replaced with * the width and height in points. E.g: "Custom * 230.4x142.9"
en: Custom %s×%s
kk: Таңдауыңызша %s×%s

[ctx: printer option]
note: TRANSLATORS: this is the ICC color profile to use for this job
en: Printer Profile
kk: Принтер профилі

[ctx: printer option value]
note: TRANSLATORS: this is when color profile information is unavailable
en: Unavailable
kk: Қолжетімсіз

en: output
kk: шығыс

en: Print to File
kk: Файлға баспаға шығару

en: Pages per _sheet:
kk: Бір п_арақтағы бет саны:

en: File
kk: Файл

en: _Output format
kk: Шығыс _пішімі

note: TRANSLATORS: when we're running an old CUPS, and * it hasn't registered the device with colord
en: Color management unavailable
kk: Түстерді басқару қолжетімсіз

note: TRANSLATORS: when there is no color profile available
en: No profile available
kk: Бірде-бір профиль қолжетімсіз

note: TRANSLATORS: when the color profile has no title
en: Unspecified profile
kk: Көрсетілмеген профиль

en: Authentication
kk: Аутентификация

en: _Remember password
kk: Парольді ес_те сақтау

en: Select a filename
kk: Файл атын таңдаңыз

en: Not available
kk: Қол жетерлік емес

note: translators: this string is the default job title for print * jobs. %s gets replaced by the application name, %d gets replaced * by the job number.
en: %s job #%d
kk: %s тапсырма #%d

[ctx: print operation status]
en: Initial state
kk: Бастапқы күйі

[ctx: print operation status]
en: Preparing to print
kk: Баспаға шығаруды дайындау

[ctx: print operation status]
en: Generating data
kk: Мәліметті жасау

[ctx: print operation status]
en: Sending data
kk: Ақпарат жіберілуде

[ctx: print operation status]
en: Waiting
kk: Күту

[ctx: print operation status]
en: Blocking on issue
kk: Қате салдарынан тоқтатылған

[ctx: print operation status]
en: Printing
kk: Баспаға шығару

[ctx: print operation status]
en: Finished
kk: Аяқталған

[ctx: print operation status]
en: Finished with error
kk: Қатемен аяқталды

en: Preparing %d
kk: Дайындау %d

en: Preparing
kk: Дайындау

en: Printing %d
kk: Баспаға шығару %d

en: Error creating print preview
kk: Баспаға шығарудың алдын-ала қарауды жасау қатесі

en: The most probable reason is that a temporary file could not be created.
kk: Ең мүмкін болған себебі - уақытша файлды жасай алмауы.

note: window
en: Print
kk: Баспаға шығару

en: Application
kk: Қолданба

en: Printer offline
kk: Принтер қосылмаған

en: Out of paper
kk: Қағаз бітті

en: Need user intervention
kk: Пайдаланушының қатысуы керек

en: Custom size
kk: Таңдауыңызша өлшем

en: No printer found
kk: Принтер табылмады

en: Invalid argument to CreateDC
kk: CreateDC үшін қате аргумент

en: Error from StartDoc
kk: StartDoc-тан қате

en: Not enough free memory
kk: Бос жады жеткіліксіз

en: Invalid argument to PrintDlgEx
kk: PrintDlgEx үшін қате аргумент

en: Invalid pointer to PrintDlgEx
kk: PrintDlgEx үшін қате сілтегіш

en: Invalid handle to PrintDlgEx
kk: PrintDlgEx үшін қате дескриптор

en: Unspecified error
kk: Көрсетілмеген қате

en: Pre_view
kk: А_лдын-ала қарау

en: _Print
kk: Бас_паға шығару

en: Getting printer information failed
kk: Принтер ақпаратын алу сәтсіз

en: Getting printer information…
kk: Принтер ақпаратын алу…

en: Page Ordering
kk: Беттер реті

en: Left to right
kk: Солдан оңға

en: Right to left
kk: Оңнан солға

en: Top to bottom
kk: Үстінен астыға

en: Bottom to top
kk: Астынан үстіге

en: Failed to create the read file descriptor
kk: Оқу файлының дескрипторын жасау сәтсіз аяқталды

en: Unable to find an item with URI “%s”
kk: URI "%s" болатын нәрсе табылмады

en: Unable to move the item with URI “%s” to “%s”
kk: URI "%s" болатын нәрсені "%s" мақсатына жылжыту мүмкін емес

en: No registered application with name “%s” for item with URI “%s” found
kk: URI "%s" үшін аты "%s" болатын ешбір тіркелген қолданба табылмады

en: Clear Entry
kk: Жазбаны тазарту

en: _Show All
kk: Барлығын _көрсету

en: Two finger pinch
kk: Қос саусақты шерту

en: Two finger stretch
kk: Қос саусақты созу

en: Rotate clockwise
kk: Сағат тілі бойымен бұру

en: Rotate counterclockwise
kk: Сағат тілі бойына қарсы бұру

en: Two finger swipe left
kk: Қос саусақты солға ығыстыру

en: Two finger swipe right
kk: Қос саусақты оңға ығыстыру

en: Swipe left
kk: Солға ығыстыру

en: Swipe right
kk: Оңға ығыстыру

note: Translators: This is placeholder text for the search entry in the shortcuts window
en: Search Shortcuts
kk: Жарлықтардан іздеу

note: Translators: This is the window title for the shortcuts window in normal mode
en: Shortcuts
kk: Жарлықтар

note: Translators: This is the window title for the shortcuts window in search mode
en: Search Results
kk: Іздеу нәтижелері

en: No Results Found
kk: Нәтижелер табылмады

en: Try a different search
kk: Басқа сөздерді іздеп көріңіз

[ctx: accessibility]
en: Sidebar
kk: Бүйір панелі

en: Change di_rection
kk: Бағ_ытты өзгерту

en: Insert _Emoji
kk: _Эмодзи кірістіру

[ctx: Encoding name]
en: Automatically Detected
kk: Автоматты түрде анықталды

[ctx: Encoding name]
en: Western
kk: Батыс

[ctx: Encoding name]
en: Central European
kk: Орталық еуропалық

[ctx: Encoding name]
en: South European
kk: Оңтүстік еуропалық

[ctx: Encoding name]
en: Baltic
kk: Балтық

[ctx: Encoding name]
en: Cyrillic
kk: Кириллица

[ctx: Encoding name]
en: Arabic
kk: Араб

[ctx: Encoding name]
en: Greek
kk: Грек

[ctx: Encoding name]
en: Hebrew Visual
kk: Иврит (визуалды)

[ctx: Encoding name]
en: Turkish
kk: Түрік

[ctx: Encoding name]
en: Nordic
kk: Скандинавиялық

[ctx: Encoding name]
en: Thai
kk: Тай

[ctx: Encoding name]
en: Celtic
kk: Кельт

[ctx: Encoding name]
en: Romanian
kk: Румын

[ctx: Encoding name]
en: Armenian
kk: Армян

[ctx: Encoding name]
en: Chinese Traditional
kk: Дәстүрлі қытай

[ctx: Encoding name]
en: Cyrillic/Russian
kk: Кириллица/Орыс

[ctx: Encoding name]
en: Japanese
kk: Жапон

[ctx: Encoding name]
en: Korean
kk: Корей

[ctx: Encoding name]
en: Chinese Simplified
kk: Жеңілдетілген қытай

[ctx: Encoding name]
en: Georgian
kk: Грузин

[ctx: Encoding name]
en: Hebrew
kk: Иврит

[ctx: Encoding name]
en: Cyrillic/Ukrainian
kk: Кириллица/Украин

[ctx: Encoding name]
en: Vietnamese
kk: Вьетнам

[ctx: Line ending name]
en: Unchanged
kk: Өзгеріссіз

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: _Redo
kk: Қа_йталау

en: Do you want to use GTK Inspector?
kk: GTK бақылаушысын қолданғыңыз келе ме?

en: GTK Inspector is an interactive debugger that lets you explore and modify the internals of any GTK application. Using it may cause the application to break or crash.
kk: GTK бақылаушысы - бұл интерактивті жөндеуші, оның көмегімен кез-келген GTK қолданбасының ішкі құрылысын шолып, түзете аласыз. Оны қолдану нәтижесінде қолданба сынуы, немесе құлап түсуі де мүмкін.

en: Don’t show this message again
kk: Бұл хабарламаны келесіде көрсетпеу

en: Minimize
kk: Қайыру

en: Minimize the window
kk: Терезені қайыру

en: Maximize
kk: Жазық қылу

en: Maximize the window
kk: Терезені жазық қылу

en: Close the window
kk: Терезені жабу

en: Restore
kk: Қалпына келтіру

en: Role
kk: Ролі

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Bounds
kk: Шектері

en: Object Path
kk: Объект жолы

en: Interface
kk: Интерфейс

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мәні

en: Activate
kk: Белсендіру

en: Set State
kk: Күйді орнату

en: Enabled
kk: Іске қосулы

en: Parameter Type
kk: Параметр түрі

en: State
kk: Күйі

en: Show
kk: Көрсету

en: Hover to load
kk: Жүктеу үшін үстінен өткізіңіз

[ctx: clipboard]
en: empty
kk: бос

[ctx: clipboard]
en: local
kk: жергілікті

[ctx: clipboard]
en: remote
kk: қашықтағы

en: Drag and hold here
kk: Осында апарыңыз және ұстап тұрыңыз

en: Clipboard
kk: Алмасу буфері

en: Primary
kk: Біріншілік

[ctx: event phase]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: event phase]
en: Capture
kk: Төмендейтін

[ctx: event phase]
en: Bubble
kk: Жоғарылайтын

[ctx: event phase]
en: Target
kk: Мақсаты

[ctx: propagation limit]
en: Native
kk: Өздік

en: You can type here any CSS rule recognized by GTK.
kk: Осында сіз GTK+ танитын кез-келген CSS ережесін тере аласыз.

en: You can temporarily disable this custom CSS by toggling the switch above.
kk: Сіз жоғарыдағы ауыстырып-қосқышты басу арқылы осы пайдаланушылық CSS-ті уақытша сөндіре аласыз.

en: Changes are applied instantly and globally, for the whole application.
kk: Өзгерістер лезде және глобалды түрде, қолданба толығымен үшін іске асырылады.

en: Saving CSS failed
kk: CSS сақтау сәтсіз

en: Enable this custom CSS
kk: Осы пайдаланушылық CSS-ті іске қосу

en: Save the current CSS
kk: Ағымдағы CSS сақтау

en: Show deprecations
kk: Ескіргендерді көрсету

en: Style Classes
kk: Стильдер кластары

en: CSS Property
kk: CSS қасиеті

en: IM Context is hardcoded by GTK_IM_MODULE
kk: IM контексті GTK_IM_MODULE арқылы қатаң анықталған

[ctx: GL renderer]
en: None
kk: Ешқандай

[ctx: GL version]
en: Unknown
kk: Белгісіз

[ctx: Vulkan device]
en: None
kk: Ешнәрсе

en: Copy to clipboard as gitlab markdown
kk: GitLab markdown ретінде алмасу буферіне көшіру

en: Operating System
kk: Операциялық жүйе

en: GTK Version
kk: GTK нұсқасы

en: GDK Backend
kk: GDK қозғалтқышы

en: GSK Renderer
kk: GSK өңдегіші

en: Pango Fontmap
kk: Pango қарібі картасы

en: Media Backend
kk: Медиа қозғалтқышы

en: Input Method
kk: Енгізу тәсілі

en: Accessibility Backend
kk: Қолжетімділік бэкенді

en: Application ID
kk: Қолданба идентификаторы

en: Resource Path
kk: Ресурс жолы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Environment
kk: Орта

en: Display
kk: Көрсету

en: RGBA Visual
kk: RGBA визуалды

en: Composited
kk: Композитті

en: Protocols
kk: Хаттамалар

en: GL Renderer
kk: GL рендерері

en: GL Vendor
kk: GL өндірушісі

en: GL Version
kk: GL нұсқасы

en: GL Backend Vendor
kk: GL бэкенд өндірушісі

en: GL Backend Version
kk: GL бэкенд нұсқасы

en: GL Full Version
kk: GL толық нұсқасы

en: GLSL Version
kk: GLSL нұсқасы

en: GL Extensions
kk: GL кеңейтулері

en: EGL Extensions
kk: EGL кеңейтулері

en: GL Features
kk: GL мүмкіндіктері

en: Vulkan Device
kk: Vulkan құрылғысы

en: Vulkan API Version
kk: Vulkan API нұсқасы

en: Vulkan Driver Version
kk: Vulkan драйвер нұсқасы

en: Vulkan Layers
kk: Vulkan қабаттары

en: Vulkan Extensions
kk: Vulkan кеңейтулері

en: Vulkan Features
kk: Vulkan мүмкіндіктері

en: Unnamed section
kk: Атаусыз санат

en: Label
kk: Белгі

en: Action
kk: Әрекет

en: Target
kk: Мақсат

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Address
kk: Адресі

en: Reference Count
kk: Сілтемелер саны

en: Direction
kk: Бағыты

en: Buildable ID
kk: Идентификатор

en: Mnemonic Label
kk: Мнемоникалық белгі

en: Request Mode
kk: Сұраным режимі

en: Measure map
kk: Өлшеу картасы

en: Expand
kk: Жазық қылу

en: Baseline
kk: Базалық сызық

en: Surface
kk: Бет

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Renderer
kk: Өңдегіш

en: Frame Clock
kk: Фрейм сағаты

en: Tick Callback
kk: Байсалды кері байланыс

en: Frame Count
kk: Кадрлар саны

en: Frame Rate
kk: Кадрлар жиілігі

en: Scale
kk: Масштаб

en: Color state
kk: Түс күйі

en: Mapped
kk: Сәйкестелген

en: Realized
kk: Іске асырылған

en: Is Toplevel
kk: Ең жоғарыда

en: Child Visible
kk: Ұрпақ көрінеді

en: Paintable Size
kk: Салынатын өлшем

en: Paintable Aspect Ratio
kk: Салынатын жақтар арақатынасы

en: Paintable Flags
kk: Салынатын жалаушалар

en: Pointer: %p
kk: Көрсеткіш: %p

note: Translators: %s is a type name, for example * GtkPropertyExpression with value \"2.5\"
en: %s with value "%s"
kk: %s, мәні "%s"

note: Translators: Both %s are type names, for example * GtkPropertyExpression with type GObject
en: %s with type %s
kk: %s, түрі %s

note: Translators: Both %s are type names, for example * GtkObjectExpression for GtkStringObject 0x23456789
en: %s for %s %p
kk: %s, %s %p үшін

note: Translators: Both %s are type names, for example * GtkPropertyExpression with value type: gchararray
en: %s with value type %s
kk: %s, мән түрі %s

en: Uneditable property type: %s
kk: Түзетілмейтін қасиет түрі: %s

[ctx: column number]
en: None
kk: Ешнәрсе

en: Attribute:
kk: Атрибут:

en: Model
kk: Модель

en: Column:
kk: Баған:

note: Translators: %s is a type name, for example * Action from 0x2345678 (GtkApplicationWindow)
en: Action from: %p (%s)
kk: Кімнен әрекет: %p (%s)

en: Reset
kk: Тастау

[ctx: GtkSettings source]
en: Default
kk: Үнсіз келісім бойынша

[ctx: GtkSettings source]
en: Theme
kk: Тема

[ctx: GtkSettings source]
en: Application
kk: Қолданба

[ctx: GtkSettings source]
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Source:
kk: Қайнар көзі:

en: Defined At
kk: Анықталған жері

en: Saving RenderNode failed
kk: RenderNode сақтау сәтсіз аяқталды

en: Recording Options
kk: Жазу опциялары

en: Record events
kk: Оқиғаларды жазу

en: Add debug nodes
kk: Жөндеу тораптарын қосу

en: Highlight event sequences
kk: Оқиға тізбектерін ерекшелеу

en: Record frames
kk: Фреймдерді жазу

en: Clear recorded frames
kk: Жазылған фреймдерді тазарту

en: Profiling overlay (requires GSK_DEBUG=profile)
kk: Профильдеу қабаттамасы (GSK_DEBUG=profile қажет)

en: Use a dark background
kk: Күңгірт фонды пайдалану

en: Save selected node
kk: Таңдалған торапты сақтау

en: Copy to clipboard
kk: Алмасу буферіне көшіру

en: Property
kk: Қасиет

en: Path
kk: Жолы

en: Count
kk: Санағыш

en: Name:
kk: Аты:

en: Type:
kk: Түрі:

en: Size:
kk: Өлшемі:

en: Trigger
kk: Триггер

[ctx: sizegroup mode]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: sizegroup mode]
en: Horizontal
kk: Горизонталды

[ctx: sizegroup mode]
en: Vertical
kk: Вертикалды

[ctx: sizegroup mode]
en: Both
kk: Екеуі де

en: Mode
kk: Режим

en: GLib must be configured with -Dbuildtype=debug
kk: GLib -Dbuildtype=debug бапталған болуы керек

en: Self 1
kk: Өздік 1

en: Cumulative 1
kk: Жинақы 1

en: Self 2
kk: Өздік 2

en: Cumulative 2
kk: Жинақы 2

en: Self
kk: Өздік

en: Cumulative
kk: Жинақы

en: Enable statistics with GOBJECT_DEBUG=instance-count
kk: Статистиканы GOBJECT_DEBUG=instance-count арқылы іске қосыңыз

en: Remove %s
kk: %s өшіру

en: Add
kk: Қосу

en: Show data
kk: Деректерді көрсету

en: Hierarchy
kk: Иерархиясы

en: Implements
kk: Іске асырады

en: GTK Theme
kk: GTK темасы

en: System Color Scheme
kk: Жүйелік түс схемасы

en: Unsupported
kk: Қолдау көрсетілмейді

en: Dark
kk: Күңгірт

en: Light
kk: Ашық

en: System Contrast
kk: Жүйелік контраст

en: No Preference
kk: Талғамсыз

en: More
kk: Көбірек

en: Less
kk: Азырақ

en: System Reduced Motion
kk: Жүйенің азайтылған қозғалысы

en: Reduced
kk: Азайтылған

en: Cursor Theme
kk: Курсор темасы

en: Cursor Size
kk: Курсор өлшемі

en: Icon Theme
kk: Таңбашалар темасы

en: Text Direction
kk: Мәтін бағыты

note: translators: these strings must be separated by newlines
en: Left-to-Right
    Right-to-Left
kk: Солдан оңға
    Оңнан солға

en: Animations
kk: Анимациялар

en: Slowdown
kk: Баяулату

en: Rendering
kk: Рендеринг

[ctx: Font rendering]
note: translators: these strings must be separated by newlines
en: Automatic
    Manual
kk: Автоматты
    Қолмен

en: Show Framerate
kk: Кадрлар жиілігін көрсету

en: Show Graphic Updates
kk: Графика жаңартуын көрсету

en: Tints all the places where the current renderer uses Cairo instead of the GPU.
kk: Ағымдағы рендерер GPU орнына Cairo қолданатын барлық жерлерді бояйды.

en: Show Cairo Rendering
kk: Cairo рендерингін көрсету

en: Show Baselines
kk: Базалық сызықтарды көрсету

en: Show Layout Borders
kk: Жайма шекараларын көрсету

en: CSS Padding
kk: CSS толықтыру

en: CSS Border
kk: CSS шекарасы

en: CSS Margin
kk: CSS шет өрісі

en: Widget Margin
kk: Виджеттің шет өрісі

en: Show Focus
kk: Фокусты көрсету

en: Show Accessibility warnings
kk: Қолжетімділік ескертулерін көрсету

en: Show Graphics Offload
kk: Графиканы түсіруді көрсету

en: Show Touch UI
kk: Сенсорлық интерфейсті көрсету

en: Inspect Inspector
kk: Бақылаушыны бақылау

en: Select an Object
kk: Объектті таңдаңыз

en: Show Details
kk: Көбірек ақпараты

en: Show all Objects
kk: Барлық объекттерді көрсету

en: Show all Resources
kk: Барлық ресурстарды көрсету

en: Collect Statistics
kk: Статистиканы жинау

en: Objects
kk: Объекттер

en: Toggle Sidebar
kk: Бүйір панелін көрсету/жасыру

en: Refresh action state
kk: Әрекет күйін жаңарту

en: Previous object
kk: Алдыңғы объект

en: Child object
kk: Ұрпақ объекті

en: Previous sibling
kk: Алдыңғы туыс

en: List Position
kk: Тізім орны

en: Next sibling
kk: Келесі туыс

en: Miscellaneous
kk: Әр түрлі

en: Layout
kk: Жайма

en: CSS Nodes
kk: CSS тораптары

en: Size Groups
kk: Өлшемдер топтары

en: Data
kk: Деректер

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Controllers
kk: Контроллерлер

en: Magnifier
kk: Үлкейткіш

en: Accessibility
kk: Қолжетімділік

en: Global
kk: Глобалды

en: Information
kk: Ақпарат

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Resources
kk: Ресурстар

en: Statistics
kk: Статистика

en: Logging
kk: Журналдау

en: Recorder
kk: Жазушы

[ctx: OpenType layout]
en: Access All Alternates
kk: Барлық нұсқаларға қатынау

[ctx: OpenType layout]
en: Above-base Forms
kk: Базалық сызық үстіндегі формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Above-base Mark Positioning
kk: Белгі таңбасының базалық сызық үстінде орналасуы

[ctx: OpenType layout]
en: Above-base Substitutions
kk: Базалық сызық үстіндегі алмастырулар

[ctx: OpenType layout]
en: Alternative Fractions
kk: Баламалы бөлшектер

[ctx: OpenType layout]
en: Akhands
kk: Акхандс

[ctx: OpenType layout]
en: Below-base Forms
kk: Төмендегі негізгі пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Below-base Mark Positioning
kk: Белгі таңбасының базалық сызық астындағы орналасуы

[ctx: OpenType layout]
en: Below-base Substitutions
kk: Базалық сызық астындағы алмастырулар

[ctx: OpenType layout]
en: Contextual Alternates
kk: Контексттік нұсқалар

[ctx: OpenType layout]
en: Case-Sensitive Forms
kk: Регистрге тәуелді формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Glyph Composition / Decomposition
kk: Глифті құрастыру/ыдырату

[ctx: OpenType layout]
en: Conjunct Form After Ro
kk: "Ro" таңбасынан кейінгі байланысқан форма

[ctx: OpenType layout]
en: Conjunct Forms
kk: Байланысқан формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Contextual Ligatures
kk: Контекстті лигатуралар

[ctx: OpenType layout]
en: Centered CJK Punctuation
kk: Ортасына тураланған CJK тыныс белгілері

[ctx: OpenType layout]
en: Capital Spacing
kk: Бас әріптер аралығы

[ctx: OpenType layout]
en: Contextual Swash
kk: Контекстті жарқылдар

[ctx: OpenType layout]
en: Cursive Positioning
kk: Курсивті позициялау

[ctx: OpenType layout]
en: Petite Capitals From Capitals
kk: Бас әріптерді кіші капительге

[ctx: OpenType layout]
en: Small Capitals From Capitals
kk: Бас әріптерді кіші бас әріптерге

[ctx: OpenType layout]
en: Distances
kk: Арақашықтықтар

[ctx: OpenType layout]
en: Discretionary Ligatures
kk: Дискрециондық лигатуралар

[ctx: OpenType layout]
en: Denominators
kk: Бөлгiштер

[ctx: OpenType layout]
en: Dotless Forms
kk: Нүктесіз пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Expert Forms
kk: Эксперттік формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Final Glyph on Line Alternates
kk: Жолдың соңғы таңбасының нұсқалары

[ctx: OpenType layout]
en: Terminal Forms #2
kk: Терминал пішіндері №2

[ctx: OpenType layout]
en: Terminal Forms #3
kk: Терминал пішіндері №3

[ctx: OpenType layout]
en: Terminal Forms
kk: Терминал пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Flattened accent forms
kk: Жалпақ екпінді пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Fractions
kk: Бөлшектер

[ctx: OpenType layout]
en: Full Widths
kk: Толық ені

[ctx: OpenType layout]
en: Half Forms
kk: Жарты пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Halant Forms
kk: Халант пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Alternate Half Widths
kk: Жарты ені нұсқалары

[ctx: OpenType layout]
en: Historical Forms
kk: Тарихи формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Horizontal Kana Alternates
kk: Кана горизонталды нұсқалары

[ctx: OpenType layout]
en: Historical Ligatures
kk: Тарихи лигатуралар

[ctx: OpenType layout]
en: Hangul
kk: Хангыл

[ctx: OpenType layout]
en: Hojo Kanji Forms
kk: Хохо Канджи пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Half Widths
kk: Жарты ені

[ctx: OpenType layout]
en: Initial Forms
kk: Бастапқы пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Isolated Forms
kk: Оқшауланған пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Italics
kk: Курсив

[ctx: OpenType layout]
en: Justification Alternates
kk: Туралау нұсқалары

[ctx: OpenType layout]
en: JIS78 Forms
kk: JIS78 формалары

[ctx: OpenType layout]
en: JIS83 Forms
kk: JIS83 формалары

[ctx: OpenType layout]
en: JIS90 Forms
kk: JIS90 формалары

[ctx: OpenType layout]
en: JIS2004 Forms
kk: JIS2004 формалары

[ctx: OpenType layout]
en: Kerning
kk: Кернинг

[ctx: OpenType layout]
en: Left Bounds
kk: Сол жақ шектері

[ctx: OpenType layout]
en: Standard Ligatures
kk: Стандартты лигатуралар

[ctx: OpenType layout]
en: Leading Jamo Forms
kk: Жетекші Jamo пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Lining Figures
kk: Сандар жол биіктігімен

[ctx: OpenType layout]
en: Localized Forms
kk: Локализацияланған пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Left-to-right alternates
kk: Солдан оңға қарай баламалар

[ctx: OpenType layout]
en: Left-to-right mirrored forms
kk: Солдан оңға қарай айналы пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Mark Positioning
kk: Белгі таңбасын орналастыру

[ctx: OpenType layout]
en: Medial Forms #2
kk: Медиалды формалар №2

[ctx: OpenType layout]
en: Medial Forms
kk: Медиалды формалар

[ctx: OpenType layout]
en: Mathematical Greek
kk: Математикалық грек

[ctx: OpenType layout]
en: Mark to Mark Positioning
kk: Белгі-белгіге орналастыру

[ctx: OpenType layout]
en: Mark Positioning via Substitution
kk: Алмастыру арқылы белгі таңбасын орналастыру

[ctx: OpenType layout]
en: Alternate Annotation Forms
kk: Аңдатпа нұсқаларының пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: NLC Kanji Forms
kk: NLC кандзи пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Nukta Forms
kk: Нукта формалары

[ctx: OpenType layout]
en: Numerators
kk: Алымдар

[ctx: OpenType layout]
en: Oldstyle Figures
kk: Минускульды сандар

[ctx: OpenType layout]
en: Optical Bounds
kk: Оптикалық шекаралар

[ctx: OpenType layout]
en: Ordinals
kk: Реттік

[ctx: OpenType layout]
en: Ornaments
kk: Оюлар

[ctx: OpenType layout]
en: Proportional Alternate Widths
kk: Пропорционалды балама ені

[ctx: OpenType layout]
en: Petite Capitals
kk: Кіші капитель

[ctx: OpenType layout]
en: Proportional Kana
kk: Пропорционалды Кана

[ctx: OpenType layout]
en: Proportional Figures
kk: Пропорционалды пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Pre-Base Forms
kk: Базиске дейінгі пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Pre-base Substitutions
kk: Базиске дейінгі алмастырулар

[ctx: OpenType layout]
en: Post-base Forms
kk: Базистен кейінгі пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Post-base Substitutions
kk: Базистен кейінгі алмастырулар

[ctx: OpenType layout]
en: Proportional Widths
kk: Пропорционалды ені

[ctx: OpenType layout]
en: Quarter Widths
kk: Төрттен бір ені

[ctx: OpenType layout]
en: Randomize
kk: Рандомизация

[ctx: OpenType layout]
en: Required Contextual Alternates
kk: Қажетті контекстік баламалар

[ctx: OpenType layout]
en: Rakar Forms
kk: Ракар пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Required Ligatures
kk: Міндетті лигатуралар

[ctx: OpenType layout]
en: Reph Forms
kk: Реф формалары

[ctx: OpenType layout]
en: Right Bounds
kk: Оң жақ шекаралар

[ctx: OpenType layout]
en: Right-to-left alternates
kk: Оңнан солға қарай баламалар

[ctx: OpenType layout]
en: Right-to-left mirrored forms
kk: Оңнан солға айналы пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Ruby Notation Forms
kk: Фуригана пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Required Variation Alternates
kk: Қажетті нұсқа баламалары

[ctx: OpenType layout]
en: Stylistic Alternates
kk: Стилистикалық баламалар

[ctx: OpenType layout]
en: Scientific Inferiors
kk: Ғылыми жолма-жол аударма

[ctx: OpenType layout]
en: Optical size
kk: Оптикалық өлшемі

[ctx: OpenType layout]
en: Small Capitals
kk: Кіші бас әріптері

[ctx: OpenType layout]
en: Simplified Forms
kk: Оңайлатылған пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Math script style alternates
kk: Математикалық жазу стилінің баламалары

[ctx: OpenType layout]
en: Stretching Glyph Decomposition
kk: Созылмалы глиф ыдырауы

[ctx: OpenType layout]
en: Subscript
kk: Төменгі индекс

[ctx: OpenType layout]
en: Superscript
kk: Үстіңгі индекс

[ctx: OpenType layout]
en: Swash
kk: Жарқыл

[ctx: OpenType layout]
en: Titling
kk: Тақырыптық таңбалар

[ctx: OpenType layout]
en: Trailing Jamo Forms
kk: Соңындағы Джамо формалары

[ctx: OpenType layout]
en: Traditional Name Forms
kk: Аттардың дәстүрлі пішіндері

[ctx: OpenType layout]
en: Tabular Figures
kk: Кестелік сандар

[ctx: OpenType layout]
en: Traditional Forms
kk: Дәстүрлі пішіндер

[ctx: OpenType layout]
en: Third Widths
kk: Үштік ені

[ctx: OpenType layout]
en: Unicase
kk: Дара регистрлік

[ctx: OpenType layout]
en: Alternate Vertical Metrics
kk: Балама вертикалды метрикалар

[ctx: OpenType layout]
en: Vattu Variants
kk: Ватту варианттары

[ctx: OpenType layout]
en: Vertical Writing
kk: Вертикалды жазу

[ctx: OpenType layout]
en: Alternate Vertical Half Metrics
kk: Балама вертикалды жарты метрикалар

[ctx: OpenType layout]
en: Vowel Jamo Forms
kk: Дауысты Джамо формалары

[ctx: OpenType layout]
en: Vertical Kana Alternates
kk: Кананың вертикалды нұсқалары

[ctx: OpenType layout]
en: Vertical Kerning
kk: Вертикалды кернинг

[ctx: OpenType layout]
en: Proportional Alternate Vertical Metrics
kk: Пропорционалды балама вертикалды метрикалар

[ctx: OpenType layout]
en: Vertical Alternates and Rotation
kk: Вертикалды нұсқалар және бұрулар

[ctx: OpenType layout]
en: Vertical Alternates for Rotation
kk: Бұру үшін вертикалды нұсқалар

[ctx: OpenType layout]
en: Slashed Zero
kk: Сызып тасталған нөл

[ctx: paper size]
en: DL Envelope
kk: DL конверті

[ctx: paper size]
en: Choukei 2 Envelope
kk: Choukei 2 конверті

[ctx: paper size]
en: Choukei 3 Envelope
kk: Choukei 3 конверті

[ctx: paper size]
en: Choukei 4 Envelope
kk: Choukei 4 конверті

[ctx: paper size]
en: Choukei 40 Envelope
kk: Choukei 40 конверті

[ctx: paper size]
en: hagaki (postcard)
kk: hagaki (ашық хат)

[ctx: paper size]
en: kahu Envelope
kk: kahu конверті

[ctx: paper size]
en: kaku2 Envelope
kk: kaku2 конверті

[ctx: paper size]
en: kaku3 Envelope
kk: kaku3 конверті

[ctx: paper size]
en: kaku4 Envelope
kk: kaku4 конверті

[ctx: paper size]
en: kaku5 Envelope
kk: kaku5 конверті

[ctx: paper size]
en: kaku7 Envelope
kk: kaku7 конверті

[ctx: paper size]
en: kaku8 Envelope
kk: kaku8 конверті

[ctx: paper size]
en: oufuku (reply postcard)
kk: oufuku (жауап ашық хаты)

[ctx: paper size]
en: you4 Envelope
kk: you4 конверті

[ctx: paper size]
en: you6 Envelope
kk: you6 конверті

[ctx: paper size]
en: 6×9 Envelope
kk: 6×9 конверті

[ctx: paper size]
en: 7×9 Envelope
kk: 7×9 конверті

[ctx: paper size]
en: 8×10 Envelope
kk: 8×10 конверті

[ctx: paper size]
en: 9×11 Envelope
kk: 9×11 конверті

[ctx: paper size]
en: 9×12 Envelope
kk: 9×12 конверті

[ctx: paper size]
en: a2 Envelope
kk: a2 конверті

[ctx: paper size]
en: c5 Envelope
kk: c5 конверті

[ctx: paper size]
en: European edp
kk: Еуропалық edp

[ctx: paper size]
en: Index 4×6 (postcard)
kk: Index 4×6 (ашық хат)

[ctx: paper size]
en: Monarch Envelope
kk: Патша конверті

[ctx: paper size]
en: #10 Envelope
kk: #10 конверті

[ctx: paper size]
en: #11 Envelope
kk: #11 конверті

[ctx: paper size]
en: #12 Envelope
kk: #12 конверті

[ctx: paper size]
en: #14 Envelope
kk: #14 конверті

[ctx: paper size]
en: #9 Envelope
kk: #9 конверті

[ctx: paper size]
en: Personal Envelope
kk: Жеке конверт

[ctx: paper size]
en: Wide Format
kk: Кең пішімді

[ctx: paper size]
en: Invite Envelope
kk: Шақыру конверті

[ctx: paper size]
en: Italian Envelope
kk: Италия конверті

[ctx: paper size]
en: Large Photo
kk: Үлкен фото

[ctx: paper size]
en: Medium Photo
kk: Орташа фото

[ctx: paper size]
en: Postfix Envelope
kk: Postfix конверті

[ctx: paper size]
en: Small Photo
kk: Кішкене фото

[ctx: paper size]
en: Wide Photo
kk: Кең фото

[ctx: paper size]
en: prc1 Envelope
kk: prc1 конверті

[ctx: paper size]
en: prc10 Envelope
kk: prc10 конверті

[ctx: paper size]
en: prc2 Envelope
kk: prc2 конверті

[ctx: paper size]
en: prc3 Envelope
kk: prc3 конверті

[ctx: paper size]
en: prc4 Envelope
kk: prc4 конверті

[ctx: paper size]
en: prc5 Envelope
kk: prc5 конверті

[ctx: paper size]
en: prc6 Envelope
kk: prc6 конверті

[ctx: paper size]
en: prc7 Envelope
kk: prc7 конверті

[ctx: paper size]
en: prc8 Envelope
kk: prc8 конверті

[ctx: paper size]
en: prc9 Envelope
kk: prc9 конверті

en: Pages
kk: Беттер

en: Logo
kk: Логотип

en: About
kk: Осы туралы

en: Credits
kk: Жасағандар

en: System
kk: Жүйе

en: System Information
kk: Жүйелік ақпарат

en: Select App
kk: Қолданбаны таңдау

en: _View All Apps
kk: Барлық қолданбаларды қ_арау

en: _Find New Apps
kk: Жаңа қолданбаларды _табу

en: No applications found.
kk: Қолданбалар табылмады.

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Services
kk: Қызметтер

en: Hide %s
kk: Жасыру %s

en: Hide Others
kk: Басқаларын жасыру

en: Show All
kk: Барлығын көрсету

en: Quit %s
kk: %s жұмысын аяқтау

en: Undo
kk: Болдырмау

en: Redo
kk: Қайталау

en: Cut
kk: Қиып алу

en: Copy
kk: Көшіру

en: Paste
kk: Кірістіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: _Window
kk: _Терезе

en: _Finish
kk: А_яқтау

en: _Back
kk: Ар_тқа

en: _Next
kk: _Келесі

en: Select a Color
kk: Түсті тандаңыз

en: Pick a color from the screen
kk: Экраннан түсті таңдаңыз

en: The current color
kk: Ағымдағы түс

en: Hexadecimal color or color name
kk: Он алтылық түс немесе түс атауы

en: Hue
kk: Реңі

en: Alpha value
kk: Альфа мәні

en: Saturation and value
kk: Қанықтығы және мәні

[ctx: Color channel]
en: H
kk: Р

[ctx: Color Channel]
en: S
kk: Қ

[ctx: Color Channel]
en: V
kk: М

en: (None)
kk: (Ешнәрсе)

en: Search…
kk: Іздеу…

[ctx: emoji category]
en: Smileys & People
kk: Смайликтер және адамдар

[ctx: emoji category]
en: Body & Clothing
kk: Дене және киім

[ctx: emoji category]
en: Animals & Nature
kk: Жануарлар және табиғат

[ctx: emoji category]
en: Food & Drink
kk: Тамақ және сусындар

[ctx: emoji category]
en: Travel & Places
kk: Саяхат және орындар

[ctx: emoji category]
en: Activities
kk: Белсенділіктер

[ctx: emoji category]
en: Objects
kk: Объекттер

[ctx: emoji category]
en: Symbols
kk: Таңбалар

[ctx: emoji category]
en: Flags
kk: Жалаулар

[ctx: emoji category]
en: Recent
kk: Жуырдағы

en: Create Folder
kk: Буманы жасау

en: Remote location — only searching the current folder
kk: Қашықтағы орналасу — тек ағымдағы бумадан іздеу

en: Filter
kk: Сүзгі

en: Folder Name
kk: Бума аты

en: _Create
kk: Жа_сау

en: Select Font
kk: Қаріпті таңдау

en: Search font name
kk: Қаріп атынан іздеу

en: Filters
kk: Сүзгілер

en: Filter by
kk: Бойынша сүзгілеу

en: Monospace
kk: Тең енді

en: Language
kk: Тіл

en: Preview Font
kk: Қаріпті алдын ала қарау

en: No Fonts Found
kk: Қаріптер табылмады

en: Font Name
kk: Қаріп аты

en: Font Variation Axes
kk: Қаріптің өзгеру осьтері

en: Font Features
kk: Қаріп мүмкіндіктері

[ctx: media controls]
en: Position
kk: Орны

[ctx: media controls]
en: Volume
kk: Дыбыс деңгейі

en: _Format for:
kk: Ү_шін пішімдеу:

en: _Paper size:
kk: Қағаз өл_шемі:

en: _Orientation:
kk: Бағдар_ы:

en: Portrait
kk: Тік

en: Reverse portrait
kk: Теріс тік

en: Landscape
kk: Жатық

en: Reverse landscape
kk: Теріс жатық

en: Server Addresses
kk: Сервер адрестері

en: Server addresses are made up of a protocol prefix and an address. Examples:
kk: Сервер адрестері хаттама префиксі және адрестен тұруы керек. Мысалдар:

en: Available Protocols
kk: Қолжетімді хаттамалар

note: Translators: Server as any successfully connected network address
en: No recent servers found
kk: Жуырдағы серверлер табылмады

en: Recent Servers
kk: Жуырдағы серверлер

en: No results found
kk: Нәтижелер табылмады

en: Connect to _Server
kk: _Серверге байланысты орнату

en: Enter server address…
kk: Сервер адресін енгізіңіз…

en: Show recent servers
kk: Соңғы серверлерді көрсету

note: this is the header for the printer status column in the print dialog
en: Status
kk: Күйі

en: Range
kk: Диапазон

en: _All Pages
kk: Барл_ық беттер

en: C_urrent Page
kk: Ағ_ымдағы бет

en: Se_lection
kk: Таң_далғанды

en: Pag_es:
kk: Бет_тер:

en: Specify one or more page ranges,
     e.g. 1–3, 7, 11
kk: Бір не бірнеше бет аралықтарын көрсетіңіз,
     мыс. 1–3, 7, 11

en: Copies
kk: Көшірмелер

en: Copie_s:
kk: Кө_шірмелер саны:

en: C_ollate
kk: Ж_инау

en: _Reverse
kk: К_ері

en: Page ordering preview
kk: Беттер ретін алдын ала қарау

en: A visualization of the effect of the collate and reverse options on the page ordering
kk: Беттер ретіне сұрыптау және кері рет опцияларының әсерін визуалдау

en: General
kk: Жалпы

en: T_wo-sided:
kk: Е_кі жақты:

en: Pages per _side:
kk: Бір жақ_тағы беттер:

en: Page or_dering:
kk: Бетт_ер реті:

en: _Only print:
kk: Т_ек шығару:

en: All sheets
kk: Барлық парақтар

en: Even sheets
kk: Жұп парақтар

en: Odd sheets
kk: Тақ парақтар

en: Sc_ale:
kk: Мас_штаб:

en: Scale in percent
kk: Масштаб пайызбен

en: Paper
kk: Қағаз

en: Paper _type:
kk: Қаға_з түрі:

en: Paper _source:
kk: Қ_ағаз көзі:

en: Output t_ray:
kk: Шығ_ыс сөресі:

en: Or_ientation:
kk: _Бағдары:

en: Page layout preview
kk: Бет жаймасын алдын ала қарау

en: Job Details
kk: Тапсырма ақпараты

en: Pri_ority:
kk: Пр_иоритет:

en: _Billing info:
kk: _Орналасуы:

en: Print Document
kk: Құжатты баспаға шығару

note: this is one of the choices for the print at option in the print dialog
en: _Now
kk: Қ_азір

note: this is one of the choices for the print at option in the print dialog. It also serves as the label for an entry that allows the user to enter a time.
en: A_t:
kk: Қа_шан:

note: Ability to parse the am/pm format depends on actual locale. You can remove the am/pm values below for your locale if they are not supported.
en: Specify the time of print,
     e.g. 15∶30, 2∶35 pm, 14∶15∶20, 11∶46∶30 am, 4 pm
kk: Басып шығару уақытын көрсетіңіз,
     мысалы, 15∶30, 14∶15∶20

note: this is one of the choices for the print at option in the print dialog. It means that the print job will not be printed until it explicitly gets 'released'.
en: On _hold
kk: Кү_ту

en: Hold the job until it is explicitly released
kk: Қосымша команда берілгенге дейін тапсырманы күттіру

en: Add Cover Page
kk: Титулдық бетті қосу

note: this is the label used for the option in the print dialog that controls the front cover page.
en: Be_fore:
kk: Де_йін:

note: this is the label used for the option in the print dialog that controls the back cover page.
en: _After:
kk: К_ейін:

en: Job
kk: Тапсырма

note: This will appear as a tab label in the print dialog.
en: Image Quality
kk: Сурет сапасы

note: This will appear as a tab label in the print dialog.
en: Color
kk: Түс

note: This will appear as a tab label in the print dialog. It's a typographical term, as in "Binding and finishing"
en: Finishing
kk: Аяқтау

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: Some of the settings in the dialog conflict
kk: Сұхбаттағы кейбір баптаулар өзара ерегіседі

en: Play
kk: Ойнату

en: Output to this directory instead of cwd
kk: Ағымдағы бума орнына осы бумаға шығару

en: Generate debug output
kk: Жөндеу шығысын жасау

en: Invalid size %s
kk: Қате өлшемі %s

en: Can’t load file: %s
kk: Файлды жүктеу мүмкін емес: %s

en: Can’t save file %s: %s
kk: %s файлын сақтау мүмкін емес: %s

en: Usage:
      gtk4-builder-tool [COMMAND] [OPTION…] FILE
    
    Perform various tasks on GtkBuilder .ui files.
    
    Commands:
      validate     Validate the file
      simplify     Simplify the file
      enumerate    List all named objects
      preview      Preview the file
      render       Take a screenshot of the file
      screenshot   Take a screenshot of the file
kk: Қолданылуы:
      gtk4-builder-tool [КОМАНДА] [ОПЦИЯ…] ФАЙЛ
    
    GtkBuilder .ui файлдарына әр түрлі әрекеттерді орындау.
    
    Командалар:
      validate     Файлды тексеру
      simplify     Файлды оңайлату
      enumerate    Барлық атаулары бар объекттерді тізіп шығу
      preview      Файлды алдын ала қарау
      render       Файл скриншотын түсіру
      screenshot   Файл скриншотын түсіру

en: FILE
kk: ФАЙЛ

en: Print all named objects.
kk: Барлық атаулары бар объекттерді шығару.

en: No object with ID '%s' found
kk: Анықтағышы '%s' болатын объект табылмады

en: No previewable object found
kk: Алдын-ала қарауға болатын объекттер табылмады

en: Objects of type %s can't be previewed
kk: %s түріндегі объекттерді алдын-ала қарау мүмкін емес

en: Preview only the named object
kk: Тек аталған объектті алдын ала қарау

en: Use style from CSS file
kk: CSS файлынан стильді пайдалану

en: Could not initialize windowing system
kk: Терезелерді басқару жүйесін іске қосу мүмкін емес

en: Preview the file.
kk: Файлды алдын ала қарау.

en: No .ui file specified
kk: .ui файлы көрсетілмеген

en: Can only preview a single .ui file
kk: Тек бір .ui файлын алдын-ала қарауға болады

en: No object found
kk: Объект табылмады

en: Objects of type %s can't be screenshot
kk: %s түріндегі объекттердің скриншотын түсіру мүмкін емес

en: Failed to take a screenshot
kk: Скриншотты түсіру сәтсіз аяқталды

en: File %s exists.
    Use --force to overwrite.
kk: %s файлы бар болып тұр.
    Үстінен жазу үшін --force қолданыңыз.

en: Output written to %s.
kk: Шығыс %s ішіне жазылды.

en: Failed to save %s: %s
kk: %s сақтау сәтсіз аяқталды: %s

en: Screenshot only the named object
kk: Тек аталған объект скриншотын түсіру

en: Save as node file instead of png
kk: Png орнына торап файлы ретінде сақтау

en: Overwrite existing file
kk: Бар болып тұрған файлды үстінен жазу

en: FILE…
kk: ФАЙЛ…

en: Render a .ui file to an image.
kk: .ui файлын суретке өңдеп шығару.

en: Can only render a single .ui file to a single output file
kk: Тек бір .ui файлын бір шығыс файлға өңдеп шығаруға болады

en: %s:%d: Couldn’t parse value for property '%s': %s
kk: %s:%d: '%s' қасиеті үшін мәнді талдау мүмкін емес: %s

en: Property %s not found
kk: %s қасиеті табылмады

en: Packing property %s not found
kk: %s орау қасиеті табылмады

en: Cell property %s not found
kk: %s ұяшық қасиеті табылмады

en: Layout property %s not found
kk: %s жайма қасиеті табылмады

en: %s only accepts three children
kk: %s тек үш ұрпақты қабылдайды

en: %s only accepts one center child
kk: %s тек бір орталық бағыныңқы элементті қабылдайды

en: Unable to create temporary file: %s
kk: Уақытша файлды жасау мүмкін емес: %s

en: Can’t load “%s”: %s
kk: “%s” жүктеу мүмкін емес: %s

en: Can’t parse “%s”: %s
kk: “%s” талдау мүмкін емес: %s

en: Failed to read “%s”: %s
kk: “%s” оқу сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to write “%s”: “%s”
kk: "%s" жазу сәтсіз аяқталды: "%s"

en: Replace the file
kk: Файлды алмастыру

en: Convert from GTK 3 to GTK 4
kk: GTK 3-тен GTK 4-ке түрлендіру

en: Simplify the file.
kk: Файлды оңайлату.

en: Can only simplify a single .ui file without --replace
kk: Тек бір .ui файлын --replace опциясыз оңайлатуға болады

en: Failed to lookup template parent type %s
kk: %s үлгісінің аталық түрін табу сәтсіз аяқталды

en: Deprecated types:
kk: Ескірген түрлер:

en: Failed to create an instance of the template type %s
kk: %s үлгі түрінің данасын жасау сәтсіз аяқталды

en: Validate the file.
kk: Файлды тексеру.

en: Usage:
      gtk4-image-tool [COMMAND] [OPTION…] FILE…
    
    Perform various tasks on images.
    
    Commands:
      compare      Show differences between two images
      convert      Convert the image to a different format or color state
      info         Show general information about the image
      relabel      Change the color state of the image without conversion
      show         Show the image
      play         Play an animation
kk: Қолданылуы:
      gtk4-image-tool [команда] [опция…] файл…
    
    Суреттермен әртүрлі тапсырмаларды орындау.
    
    Командалар:
      compare      Екі сурет арасындағы айырмашылықтарды көрсету
      convert      Суретті басқа пішімге немесе түс күйіне түрлендіру
      info         Сурет туралы жалпы ақпаратты көрсету
      relabel      Суреттің түс күйін түрлендірусіз өзгерту
      show         Суретті көрсету
      play         Анимацияны ойнату

en: Output file
kk: Шығыс файлы

en: Compare two images
kk: Екі суретті салыстыру

en: No image file specified
kk: Сурет файлы көрсетілмеген

en: Can only accept two image files
kk: Тек екі сурет файлын қабылдауға болады

en: Could not save diff image to %s
kk: Айырмашылық суретін %s ішіне сақтау мүмкін болмады

en: Differences witten to %s.
kk: Айырмашылықтар %s файлына жазылды.

en: The images are different.
kk: Суреттер әртүрлі.

en: No differences.
kk: Айырмашылықтар жоқ.

en: Format to use
kk: Қолданылатын пішім

en: FORMAT
kk: ПІШІМ

en: Color state to use
kk: Қолданылатын түс күйі

en: COLORSTATE
kk: ТҮСКҮЙІ

en: Color state to use, as cicp tuple
kk: Қолданылатын түс күйі, cicp кортежі ретінде

en: Convert the image to a different format or color state.
kk: Суретті басқа пішімге немесе түс күйіне түрлендіру.

en: Can only accept a single image file and output file
kk: Тек жалғыз сурет файлын және шығыс файлын қабылдауға болады

en: Not a memory format: %s
    Possible values:
      %s
kk: Жад форматы емес: %s
    Мүмкін мәндер:
      %s

en: Not a color state: %s
    Possible values:
      %s
kk: Түс күйі емес: %s
    Мүмкін мәндер:
      %s

en: Can't specify both --color-state and --cicp
kk: --color-state және --cicp екеуін де бірге көрсету мүмкін емес

en: Not a supported cicp tuple: %s
kk: Қолдау көрсетілмейтін cicp кортежі: %s

en: Format:
kk: Пішім:

en: Color state:
kk: Түс күйі:

en: unknown
kk: белгісіз

en: Provide information about the image.
kk: Сурет туралы ақпарат беру.

en: Can only accept a single image file
kk: Тек бір сурет файлын қабылдай алады

en: Don't add a titlebar
kk: Тақырып жолағын қоспау

en: SIZE
kk: ӨЛШЕМІ

en: Don't run animations
kk: Анимацияларды ойнатпау

en: Don't use system resources
kk: Жүйелік ресурстарды қолданбау

en: Don't load external resources
kk: Сыртқы ресурстарды жүктемеу

en: Don't allow gpa extensions
kk: Gpa кеңейтулеріне рұқсат бермеу

en: Show one or more animations.
kk: Бір немесе бірнеше анимацияны көрсету.

en: No animation file specified
kk: Анимация файлы көрсетілмеген

en: Change the color state of the image without conversion.
kk: Түрлендірусіз суреттің түс күйін өзгерту.

en: Not a color state: %s
    Possible values: %s
kk: Түс күйі емес: %s
    Мүмкін мәндер: %s

en: Show one or more images.
kk: Бір немесе бірнеше суретті көрсету.

en: Show program version
kk: Бағдарлама нұсқасын көрсету

note: Translators: this message will appear immediately after the usage string - Usage: COMMAND [OPTION…] <THIS_MESSAGE>
en: APPLICATION [URI…] — launch an APPLICATION
kk: ҚОЛДАНБА [URI…] — ҚОЛДАНБА жөнелту

note: Translators: this message will appear after the usage string and before the list of options.
en: Launch an application (specified by its desktop file name),
    optionally passing one or more URIs as arguments.
kk: Қолданбаны жөнелту (оның desktop файлы аты көрсетілгендей),
    қосымша түрде аргументтер ретінде URI тізімін беру.

en: Error parsing commandline options: %s
kk: Командалық жол опцияларын талдау қатесі: %s

en: Try “%s --help” for more information.
kk: Көбірек білу үшін "%s --help" көріңіз.

note: Translators: the %s is the program name. This error message means the user is calling gtk-launch without any argument.
en: %s: missing application name
kk: %s:  қолданба аты жоқ

en: Creating AppInfo from id not supported on non unix operating systems
kk: AppInfo-ны id-дан жасау unix-тектес емес операциялық жүйелерде жасауға қолдау жоқ

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the application name.
en: %s: no such application %s
kk: %s: ондай қолданба жоқ %s

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the error message.
en: %s: error launching application: %s
kk: %s: қолданбаны жөнелту қатесі: %s

en: Usage:
      gtk4-path-tool [COMMAND] [OPTION…] PATH
    
    Perform various tasks on paths.
    
    Commands:
      decompose    Decompose the path
      reverse      Reverse the path
      restrict     Restrict the path to a segment
      show         Display the path in a window
      render       Render the path as an image
      info         Print information about the path
kk: Қолданылуы:
      gtk4-path-tool [КОМАНДА] [ОПЦИЯ…] ОРНАЛАСУ
    
    Жолдарға әр түрлі әрекеттері орындау.
    
    Командалар:
      decompose    Жолды бөлу
      reverse      Жолды кері бұру
      restrict     Сегментке дейінгі жолды бұғаттау
      show         Жолды терезеде көрсету
      render       Жолды сурет ретінде өңдеу
      info         Жол туралы ақпаратты шығару

en: Allow quadratic Bézier curves
kk: Квадраттық Безье қисықтарын рұқсат ету

en: Allow cubic Bézier curves
kk: Текшелік Безье қисықтарын рұқсат ету

en: Allow conic Bézier curves
kk: Конустық Безье қисықтарына рұқсат беру

en: PATH
kk: ЖОЛ

en: Decompose a path.
kk: Жолды бөлу.

en: No paths given.
kk: Жол көрсетілмеген.

en: That didn't work out.
kk: Бұл нәтиже бермеді.

en: Print information about a path.
kk: Жол туралы ақпаратты шығару.

en: Path is empty.
kk: Жол бос болып тұр.

en: Path is closed
kk: Жол жабық

en: Path length
kk: Жол ұзындығы

en: %d contours
kk: %d контур

en: %d operations
kk: %d әрекет

en: %d lines
kk: %d жол

en: %d quadratics
kk: %d квадрат

en: %d cubics
kk: %d текше

en: %d conics
kk: %d конус

en: Fill the path (the default)
kk: Жолды бояу (әдепкі)

en: Stroke the path
kk: Жолды сызу

en: Show path points
kk: Жол нүктелерін көрсету

en: Show control points
kk: Басқару нүктелерін көрсету

en: Show intersections
kk: Қиылыстарды көрсету

en: The output file
kk: Шығыс файлы

en: Foreground color
kk: Алдыңғы көрініс түсі

en: COLOR
kk: ТҮС

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Point color
kk: Нүкте түсі

en: Intersection color
kk: Қиылысу түсі

en: Zoom level (number)
kk: Масштаб деңгейі (сан)

en: VALUE
kk: МӘНІ

en: PATH…
kk: ОРНАЛАСУ…

en: Fill rule (winding, even-odd)
kk: Толтыру ережесі (орам, жұп-тақ)

en: Line width (number)
kk: Жол ені (сан)

en: Line cap (butt, round, square)
kk: Сызық ұшы (соңы, дөңгелек, шаршы)

en: Line join (miter, miter-clip, round, bevel, arcs)
kk: Сызықтар қосылуы (өткір, өткір кесілген, дөңгелек, кесілген, арка)

en: Miter limit (number)
kk: Өткір қосылу шегі (сан)

en: Dash pattern (comma-separated numbers)
kk: Штрихтеу өрнегі (үтірмен ажыратылған сандар)

en: Dash offset (number)
kk: Штрихтау шегінісі (сан)

en: Could not initialize windowing system
kk: Терезелерді басқару жүйесін іске қосу мүмкін емес

en: Render the path to a png image.
kk: Жолды png суретіне өңдеп шығару.

en: Options related to filling
kk: Бояуға қатысты опциялар

en: Show help for fill options
kk: Бояу опциялары үшін көмекті көрсету

en: Options related to stroking
kk: Сызуға қатысты опциялар

en: Show help for stroke options
kk: Сызу опциялары үшін көмекті көрсету

en: No path specified
kk: Орналасу көрсетілмеген

en: Can only render a single path
kk: Тек бір жолды өңдеп шығаруға болады

en: fill rule
kk: толтыру ережесі

en: line cap
kk: сызық ұшы

en: line join
kk: сызықтар қосылуы

en: Saving png to '%s' failed
kk: PNG файлын '%s' ішіне сақтау сәтсіз аяқталды

en: Output written to '%s'.
kk: Шығыс "%s" ішіне жазылды.

en: Beginning of segment
kk: Сегменттің басы

en: End of segment
kk: Сегменттің соңы

en: Restrict a path to a segment.
kk: Сегментке жолды шектеу.

en: Reverse a path.
kk: Жолды кері бұру.

en: Path Preview
kk: Жолды алдын-ала қарау

en: Line join (miter, miter-clip, round, bevel)
kk: Сызықтарды қосу (miter, miter-clip, дөңгелек, bevel)

en: Display the path.
kk: Жолды көрсету.

en: Can only show one or two paths
kk: Тек бір немесе екі жолды көрсетуге болады

en: Failed to read from standard input: %s
kk: Стандартты кірістен оқу қатесі: %s

en: Error reading from standard input: %s
kk: Стандартты кірістен оқу қатесі: %s

en: Failed to parse '%s' as path.
kk: '%s' мәнін орналасу ретінде талдау мүмкін емес

en: Failed to parse '%s' as %s.
kk: '%s' мәнін %s ретінде талдау мүмкін емес.

en: Possible values:
kk: Мүмкін мәндер:

en: Could not parse '%s' as color
kk: '%s' мәнін түс ретінде талдау мүмкін емес

en: Failed to parse '%s' as number
kk: '%s' мәнін сан ретінде талдау мүмкін емес

en: Usage:
      gtk4-rendernode-tool [COMMAND] [OPTION…] FILE
    
    Perform various tasks on GTK render nodes.
    
    Commands:
      benchmark    Benchmark rendering of a node
      compare      Compare nodes or images
      convert      Convert into nodes
      extract      Extract data urls
      info         Provide information about the node
      match        Match pattern in the node
      show         Show the node
      render       Take a screenshot of the node
kk: Қолданылуы:
      gtk4-rendernode-tool [КОМАНДА] [ОПЦИЯ…] ФАЙЛ
    
    GTK рендер тораптарында әртүрлі тапсырмаларды орындау.
    
    Командалар:
      benchmark    Тораптың рендерлеу өнімділігін сынау
      compare      Тораптарды немесе суреттерді салыстыру
      convert      Тораптарға түрлендіру
      extract      Деректер url-дерін шығарып алу
      info         Торап туралы ақпаратты беру
      match        Тораптағы үлгіні сәйкестендіру
      show         Торапты көрсету
      render       Тораптың скриншотын түсіру

en: Add renderer to benchmark
kk: Бенчмаркке рендерерді қосу

en: RENDERER
kk: ӨҢДЕГІШ

en: Number of runs with each renderer
kk: Әрбір рендерердің орындаулар саны

en: Don’t download result/wait for GPU to finish
kk: Нәтижені жүктеп алмау/GPU аяқталуын күтпеу

en: Benchmark rendering of a .node file.
kk: .node файлының рендерерлеу бенчмаркі.

en: No .node file specified
kk: Ешбір .node файлы көрсетілмеген

en: Can only benchmark a single .node file
kk: Тек бір .node файлының бенчмаркін жасауға болады

en: Renderer to use
kk: Қолданылатын өңдегіш

en: FILE1 FILE2
kk: ФАЙЛ1 ФАЙЛ2

en: Compare .node or .png files.
kk: .node немесе .png файлдарын салыстыру.

en: Must specify two files
kk: Екі файлды көрсету керек

en: Failed to create renderer: %s
kk: Рендерерді жасау сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to load %s: %s
kk: %s жүктеу сәтсіз аяқталды: %s

en: Recolor the node
kk: Торап түсін өзгерту

en: Success color
kk: Сәтті орындалу түсі

en: Warning color
kk: Ескерту түсі

en: Error color
kk: Қате түсі

en: Convert from symbolic svg to node.
kk: Символдық svg-ден торапқа түрлендіру.

en: No .svg file specified
kk: .svg файлы көрсетілмеді

en: Can only accept a single .svg file
kk: Тек бір .svg файлын қабылдай алады

en: Failed to write %s
kk: %s жазу сәтсіз аяқталды

en: Directory to use
kk: Қолданылатын бума

en: DIRECTORY
kk: БУМА

en: Be verbose
kk: Толық ақпаратты көрсету

en: Extract data urls from the render node.
kk: Рендер торабынан деректер url-дерін алу.

en: Can only accept a single .node file
kk: Тек бір .node файлын қабылдай алады

en: Number of nodes:
kk: Тораптар саны:

en: Depth:
kk: Тереңдігі:

en: Bounds:
kk: Шекаралар:

en: Origin:
kk: Бастапқы нүкте:

en: Opaque part:
kk: Мөлдір емес бөлік:

en: Provide information about the render node.
kk: Өңдеп шығару торабы туралы ақпаратты ұсыну.

en: File %s exists.
    If you want to overwrite, specify the filename.
kk: %s файлы бар болып тұр.
    Үстінен жазуды қаласаңыз, файл атын көрсетіңіз.

en: Failed to generate SVG: %s
kk: SVG жасау сәтсіз аяқталды: %s

en: Keep node position unchanged
kk: Торап орнын өзгертпеу

en: Area to render
kk: Рендерленетін аймақ

en: X,Y,W,H
kk: X,Y,Е,Б

en: Render a .node file to an image.
kk: .node файлын сурет ретінде өңдеп шығару.

en: Can only render a single .node file to a single output file
kk: Тек бір .node файлын бір шығыс файлға өңдеп шығаруға болады

en: Invalid rectangle given for bounds
kk: Шекаралар үшін жарамсыз тіктөртбұрыш берілген

en: Put node into offload container
kk: Торапты жүктемені жеңілдету контейнеріне салу

en: Show the render node.
kk: Өңдеу торабын көрсету.

en: Can only preview a single .node file
kk: Тек бір .node файлын алдын-ала қарауға болады

note: translators: invalid UTF8 in filename
en: <invalid>
kk: <жарамсыз>

en: Warning at %s: %s
kk: %s жеріндегі ескерту: %s

en: Error at %s: %s
kk: %s жеріндегі қате: %s

en: Failed to load node file: %s
kk: Торап файлын жүктеу сәтсіз аяқталды: %s

en: %s is not a texture node
kk: %s текстуралық торап емес

en: cicp must be 4 numbers, separated by /
kk: cicp мәні / таңбасымен бөлінген 4 саннан тұруы керек /

en: Failed to write header
kk: Тақырыптамасын жазу сәтсіз

en: Failed to write hash table
kk: Хэш кестесін жазу сәтсіз

en: Failed to write folder index
kk: Бума индексін жазу сәтсіз

en: Failed to rewrite header
kk: Тақырыптаманы қайта жазу сәтсіз

en: Failed to open file %s : %s
kk: Файлды ашу қатемен аяқталды %s : %s

en: Failed to write cache file: %s
kk: Кэш файлын жазу сәтсіз: %s

en: The generated cache was invalid.
kk: Жасалған кэш қате.

en: Could not rename %s to %s: %s, removing %s then.
kk: %s үшін жаңа %s атын орнату мүмкін емес: %s, кейін %s өшіріледі.

en: Could not rename %s to %s: %s
kk: %s атын жаңа %s атына ауыстыру мүмкін емес: %s

en: Could not rename %s back to %s: %s.
kk: %s атын қайта %s етіп орнату мүмкін емес: %s.

en: Cache file created successfully.
kk: Кэш файлы сәтті жасалды.

en: Overwrite an existing cache, even if up to date
kk: Бар кэшті үстінен жазу, ескірмесе де

en: Don’t check for the existence of index.theme
kk: index.theme файлының бар-жоғын тексермеу

en: Don’t include image data in the cache
kk: Кэш ішіне сурет файлдарын қоспау

en: Include image data in the cache
kk: Кэш ішіне сурет деректерін қосу

en: Output a C header file
kk: C тақырыптама файлын шығару

en: Turn off verbose output
kk: Кеңейтілген шығысты сөндіру

en: Validate existing icon cache
kk: Бар болып тұрған таңбашалар кэшін тексеру

en: File not found: %s
kk: Файл табылмады: %s

en: Not a valid icon cache: %s
kk: Дұрыс таңбашалар кэші емес: %s

en: No theme index file.
kk: Теманың индекс файлы табылмады.

en: No theme index file in “%s”.
    If you really want to create an icon cache here, use --ignore-theme-index.
kk: "%s" ішінде теманың индекс файлы табылмады.
    Осында таңбашалар кэшін жасауды шынымен қаласаңыз, --ignore-theme-index қолданыңыз.
