gtkam 0.1.17 - en to cs translation catalogue (192 entries)

en: Browse and download images from an attached digital camera
cs: Zachytí obrázky z digitálního fotoaparátu

en: Gtkam Digital Camera Browser
cs: Prohlížeč pro digitální fotoaparáty Gtkam

note: Port?
en: None
cs: Žádný

note: Speed? Update speed combo
en: Best
cs: Nejlepší

note: * Initialize the camera to check if it is really there. Exit * afterwards because other applications could need the camera, too.
en: Initializing camera...
cs: Inicializuje se fotoaparát…

en: Could not initialize camera.
cs: Nelze inicializovat fotoaparát.

en: Could not get abilities of model '%s'.
cs: Nelze zjistit schopnosti modelu „%s“.

en: Detecting cameras...
cs: Detekují se fotoaparáty…

en: No cameras detected.
cs: Nedetekován žádný fotoaparát.

en: Could not detect any cameras.
cs: Nelze detekovat žádný fotoaparát.

en: Add Camera
cs: _Přidat fotoaparát...

en: Detect
cs: Detekovat

en: Detect USB camera
cs: Detekovat fotoaparát na USB

en: Speed:
cs: Rychlost:

en: Allow multiple frontends
cs: Povolit více rozhraní

en: Enhanced
cs: Vylepšené

en: Could not get number of supported camera models
cs: Nelze zjistit počet podporovaných modelů fotoaparátů

en: Could not get number of ports.
cs: Nelze zjistit počet portů.

en: Applying configuration...
cs: Nastavení se aplikuje…

en: Could not apply configuration.
cs: Nastavení nelze použít.

en: No additional information available. (1)
cs: Další informace nejsou k dispozici. (1)

en: General Settings
cs: Obecná nastavení

en: Could not execute command.
cs: Nelze spustit příkaz.

en: No additional information available. (2)
cs: Další informace nejsou k dispozici. (2)

note: Make it easy for users to select the system's time
en: Set to system's time
cs: Nastavit na systémový čas

en: No additional information available. (3)
cs: Další informace nejsou k dispozici. (3)

en: No additional information available. (4)
cs: Další informace nejsou k dispozici. (4)

en: No additional information available. (5)
cs: Další informace nejsou k dispozici. (5)

en: No additional information available. (6)
cs: Další informace nejsou k dispozici. (6)

en: Getting configuration...
cs: Získává se nastavení…

en: Could not get configuration.
cs: Nelze získat nastavení.

en: Save As...
cs: Uložit jako…

en: Could not open '%s'!
cs: Nelze otevřít „%s“!

en: Type of messages to log:
cs: Typ zpráv, které se mají zaznamenávat

en: Error
cs: Chyba

en: Verbose
cs: Podrobně

en: Debug
cs: Ladění

en: Deleting all files in '%s'...
cs: Odstraňují se všechny soubory v „%s“…

en: Could not delete all files in '%s'.
cs: Nelze odstranit všechny soubory v „%s“.

en: Deleting file '%s' from folder '%s'...
cs: Odstraňuje se soubor „%s“ ze složky „%s“…

en: Could not delete file '%s' in folder '%s'.
cs: Nelze odstranit soubor „%s“ ze složky „%s“.

en: Do you really want to delete all the files in '%s'?
cs: Opravdu chcete odstranit všechny soubory v „%s“?

en: Do you really want to delete '%s'?
cs: Opravdu chcete odstranit „%s“?

en: Do you really want to delete the selected %i files?
cs: Opravdu chcete odstranit vybraných %i souborů?

en: Delete these files?
cs: Odstranit tyto soubory?

en: Getting EXIF information for file '%s' in folder '%s'...
cs: Získávají se informace EXIF o souboru „%s“ ve složce „%s“…

en: Could not get EXIF information for '%s' in folder '%s'.
cs: Nelze získat informace EXIF o „%s“ ve složce „%s“.

en: Could not interpret EXIF data.
cs: Nelze interpretovat data EXIF.

en: The EXIF data could not be retrieved from the file.
cs: Data EXIF se ze souboru nezdařilo získat.

en: Gtkam has been compiled without EXIF support.
cs: Aplikace Gtkam byla přeložena bez podpory EXIF.

en: Captures images from digital camera
cs: Zachytí obrázky z digitálního fotoaparátu

note: TRANSLATORS: do not translate <Toolbox>/File/Acquire, but only the Capture from Camera part
en: <Toolbox>/File/Acquire/Capture from Camera...
cs: <Toolbox>/Soubor/Získat/Zachytit z fotoaparátu…

en: Loads files from digital cameras
cs: Načte soubory z digitálních fotoaparátů

note: TRANSLATORS: do not translate <Toolbox>/File/Acquire, but only the Load from Camera part
en: <Toolbox>/File/Acquire/Load from Camera...
cs: <Toolbox>/Soubor/Získat/Načíst z fotoaparátu…

en: Downloading '%s' from '%s'...
cs: Stahuje se „%s“ z „%s“…

en: Could not download file '%s' from folder '%s'.
cs: Nelze stáhnout soubor „%s“ ze složky „%s“.

en: Image
cs: Obrázek

en: Setting information for file '%s' in '%s'...
cs: Nastavují se informace o souboru „%s“ v „%s“…

en: Could not set file information for '%s' in folder '%s'
cs: Nelze nastavit informace o souboru „%s“ ve složce „%s“

note: Get file info
en: Getting information about file '%s' in folder '%s'...
cs: Získávají se informace o souboru „%s“ ve složce „%s“…

en: Could not get information about file '%s' in folder '%s'.
cs: Nelze získat informace o souboru „%s“ ve složce „%s“.

en: File
cs: Soubor

en: MIME type:
cs: Typ MIME:

en: Last modified:
cs: Naposledy změněn:

en: Size:
cs: Velikost:

en: %liK (%li bytes)
cs: %li kB (%li bajtů)

en: Permissions:
cs: Oprávnění:

en: Read
cs: Čtení

en: Delete
cs: Odstraňování

en: Preview
cs: Náhled

en: Audio
cs: Zvuk

en: Downloading thumbnail of '%s' from folder '%s'...
cs: Načítá se miniatura „%s“ ze složky „%s“…

en: /_View with...
cs: /_Zobrazit pomocí…

en: /View with.../Built-in viewer
cs: /Zobrazit pomocí…/Vestavěného prohlížeče

en: /View file _properties
cs: /Zobrazit vlas_tnosti souboru

en: /View _EXIF data
cs: /Zobrazit data _EXIF

en: /_Save
cs: /_Uložit

en: /_Delete
cs: /O_dstranit

en: Name
cs: Název

en: Time
cs: Čas

en: Listing files in folder '%s'...
cs: Vypisují se soubory ve složce „%s“…

en: Could not get file list for folder '%s'
cs: Nelze získat seznam souborů ve složce „%s“

en: Unknown
cs: Neznámý

en: gtkam is a program that lets you download
    images from many digital cameras. It uses
    libgphoto2. More info is available at
    http://www.gphoto.org.
    
    Enjoy the wonderful world of gphoto!
cs: gtkam je program, který vám umožňuje stahovat
    obrázky z mnoha digitálních fotoaparátů. Používá
    libgphoto2. Více informací je k dispozici na
    http://www.gphoto.org.
    
    Užijte si kouzelný svět gphoto!

en: Many others
cs: Mnoho dalších

en: %s
    
    %s %s with options:
        %s
cs: %s
    
    %s %s s přepínači:
        %s

en: %s
    %s %s with options:
        %s
cs: %s
    %s %s s přepínači:
        %s

en: _File
cs: _Soubor

en: _Save Photos
cs: _Uložit fotografie

en: _Delete Photos
cs: O_dstranit fotografie

en: _Selected
cs: _Vybrané

en: _All
cs: Vš_e

en: _Quit
cs: U_končit

en: _View
cs: _Zobrazit

en: Zoom _In
cs: Př_iblížit

en: Zoom _100
cs: Přiblížení _100

en: Zoom _Out
cs: _Oddálit

en: _Select
cs: _Vybrat

en: _Inverse
cs: _Invertovat

en: _None
cs: _Nic

en: _Camera
cs: _Fotoaparát

en: _Add Camera...
cs: Přid_at fotoaparát…

en: _Rescan
cs: Znovu vy_hledat

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Contents
cs: O_bsah

en: _Debug
cs: _Ladit

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _View Thumbnails
cs: Zobrazo_vat miniatury

en: Creating folder '%s' in folder '%s'...
cs: Vytváří se složka „%s“ ve složce „%s“…

en: Could not create folder '%s' in folder '%s'.
cs: Nelze vytvořit složku „%s“ ve složce „%s“.

en: Please choose a name for the directory that should be created in '%s':
cs: Zvolte prosím název složky, která má být vytvořena v „%s“:

en: New directory
cs: Nová složka

en: The port '%s' could not be found. Please make sure that the port exists.
cs: Port „%s“ se nezdařilo najít. Ujistěte se prosím, že port existuje.

en: Please specify the path to the port your camera is attached to:
cs: Zadejte prosím cestu k portu, ke kterému je váš fotoaparát připojen:

note: The camera doesn't support previews. Capture an image.
en: Capturing image...
cs: Zachytává se obrázek…

en: Could not capture image.
cs: Nelze zachytit obrázek.

en: Capture
cs: Zachytit

en: 0 degrees
cs: 0 stupňů

en: Don't rotate thumbnail
cs: Neotáčet miniaturu

en: -90 degrees
cs: -90 stupňů

en: Rotate thumbnail by -90 degrees
cs: Otočit miniaturu o -90 stupňů

en: +90 degrees
cs: +90 stupňů

en: Rotate thumbnail by 90 degrees
cs: Otočit miniaturu o +90 stupňů

en: 180 degrees
cs: 180 stupňů

en: Rotate thumbnail by 180 degrees
cs: Otočit miniaturu o 180 stupňů

en: The file '%s' already exists.
cs: Soubor „%s“ již existuje.

en: Could not save file to '%s'.
cs: Nelze uložit soubor do „%s“.

en: Could not get '%s' from folder '%s'.
cs: Nelze získat „%s“ ze složky „%s“.

en: There is nothing to be saved.
cs: Není k dispozici nic k uložení.

en: Downloading file
cs: Stahuje se soubor

en: Downloading %i files
cs: Stahuje se %i souborů

en: Downloading %i files...
cs: Stahuje se %i souborů…

en: Problem getting '%s' from folder '%s'.
cs: Problém se získáváním „%s“ ze složky „%s“.

en: What to save:
cs: Co uložit:

en: Save photos
cs: Uložit fotografie

en: Photos will be saved if this is checked
cs: Je-li zaškrtnuto, budou uloženy fotografie

en: Save raw data
cs: Uložit syrová data

en: Raw data will be saved if this is checked
cs: Je-li zaškrtnuto, budou uložena syrová data (raw)

en: Save audio data
cs: Uložit zvuková data

en: Audio data will be saved if this is checked
cs: Je-li zaškrtnuto, budou uložena zvuková data

en: Save thumbnails
cs: Uložit miniatury

en: Thumbnails will be saved if this is checked
cs: Je-li zaškrtnuto, budou uloženy miniatury

en: Save EXIF data
cs: Uložit data EXIF

en: EXIF data will be saved if this is checked
cs: Je-li zaškrtnuto, budou uložena data EXIF

en: Open image(s) with:
cs: Otevřít obrázky pomocí:

en: Type in the name of the program you want to run, leave blank for none
cs: Napište název programu, který chcete spustit, ponechte prázdné pro žádný

note: Filenames provided by camera
en: Use filename(s) provided by the camera
cs: Použít názvy souborů poskytnuté fotoaparátem

en: Choose whether to use the filename provided by the camera
cs: Vyberte, jestli se má používat název souboru poskytnutý fotoaparátem

en: Filename prefix:
cs: Předpona názvu souboru:

en: Start numbering with:
cs: Začít číslovat od:

note: First case: We have only one file.
en: Save '%s'...
cs: Uložit „%s“…

note: Second case: We have multiple files to save.
en: Save photos...
cs: Uložit fotografie…

en: Listing folders in '%s'...
cs: Vypisují se složky v „%s“…

en: Could not list folders in '%s'.
cs: Nelze vypsat složky v „%s“.

en: Could not open '%s'.
cs: Nelze otevřít „%s“.

en: Uploading '%s' into folder '%s'...
cs: Nahrává se „%s“ do složky „%s“…

en: Could not upload '%s' into '%s'.
cs: Nelze nahrát „%s“ do „%s“.

en: Upload into '%s'...
cs: Nahrát do „%s“…

en: Removing directory '%s'...
cs: Odstraňuje se složka „%s“…

en: Could not remove directory '%s'.
cs: Nelze odstranit složku „%s“.

en: Could not create directory '%s'
cs: Nelze vytvořit složku „%s“.

en: Downloading file from '%s'
cs: Stahuje se soubor z „%s“

en: Downloading %i files from '%s'
cs: Stahují se %i soubory z „%s“

note: Recurse into subfolders
en: Listing subfolders in folder '%s'...
cs: Vypisují se podsložky ve složce „%s“…

en: Could not get subfolders list for folder '%s'
cs: Nelze získat seznam podsložek ve složce „%s“

en: Download '%s' subtree to...
cs: Stáhnout podstrom „%s“ do…

en: Getting information about the camera...
cs: Získávají se informace o fotoaparátu…

en: Getting information about the driver...
cs: Získávají se informace o ovladači…

en: Getting manual...
cs: Získává se příručka…

en: Could not retrieve information.
cs: Nelze získat informace.

en: Select Camera
cs: Výběr fotoaparátu

en: Could not capture.
cs: Nelze zachytávat.

en: /Upload file...
cs: /Nahrát soubor…

en: /Make directory...
cs: /Vytvořit složku…

en: /Delete directory
cs: /Odstranit složku

en: /Save directory tree...
cs: /Uložit strom složek…

en: /Capture image...
cs: /Zachytit obrázek…

en: /View camera preferences
cs: /Zobrazit předvolby fotoaparátu

en: /View camera summary
cs: /Zobrazit přehled o fotoaparátu

en: /View camera manual
cs: /Zobrazit příručku fotoaparátu

en: /View driver details
cs: /Zobrazit podrobnosti o ovladači

en: /Select camera...
cs: /Vybrat fotoaparát…

en: /Remove camera
cs: /Odebrat fotoaparát

en: _Add camera...
cs: Přid_at fotoaparát…

en: Please right-click to access additional menus
cs: Další nabídku vyvoláte kliknutím pravým tlačítkem

en: Folder
cs: Složka

en: Loading cameras...
cs: Načítají se fotoaparáty…

en: Could not display '%s'. Either the image type ('%s') is not supported by gtk or the file itself is corrupt.
cs: Nelze zobrazit „%s“. Buď formát obrázku („%s“) není podporován GTK, nebo je soubor poškozen.

en: ALWAYS INCLUDE THE FOLLOWING LINES WHEN SENDING DEBUG MESSAGES TO THE MAILING LIST:
cs: PŘI POSÍLÁNÍ LADICÍCH ZPRÁV DO KONFERENCE VŽDY POŠLETE NÁSLEDUJÍCÍ ŘÁDKY:

en: Downloading '%s' from folder '%s'...
cs: Stahuje se „%s“ ze složky „%s“…

en: Could not download '%s' from folder '%s'.
cs: Nelze stáhnout „%s“ ze složky „%s“.

en: Image Download Program
cs: Program pro stahování obrázků
