gtkam 0.1.17 - en to nl translation catalogue (187 entries)

en: Gtkam Digital Camera Browser
nl: Gtkam bladerprogramma voor digitale camera

en: Browse and download images from an attached digital camera
nl: Door afbeeldingen bladeren en downloaden van een aangesloten digitale camera

en: None
nl: Geen

en: Best
nl: Het best

en: Initializing camera...
nl: Camera initialiseren...

en: Could not initialize camera.
nl: Kan camera niet initializeren.

en: Could not get abilities of model '%s'.
nl: Kan de mogelijkheden van model '%s' niet verkrijgen.

en: Detecting cameras...
nl: Zoeken van camera's...

en: No cameras detected.
nl: Geen camera's gevonden.

en: Could not detect any cameras.
nl: Kan geen enkele camera vinden.

en: Add Camera
nl: Voeg een camera toe

en: Detect
nl: Zoeken

en: Detect USB camera
nl: USB-camera zoeken

en: Port:
nl: Poort:

en: Speed:
nl: Snelheid:

en: Allow multiple frontends
nl: Sta meer frontends toe

en: Enhanced
nl: Verbeterd

en: Could not get number of supported camera models
nl: Kan het aantal ondersteunde camera's niet verkrijgen

en: Could not get number of ports.
nl: Kan het aantal poorten niet verkrijgen.

en: Applying configuration...
nl: Configuratie aanbrengen...

en: Could not apply configuration.
nl: Kan configuratie niet aanbrengen.

en: No additional information available. (1)
nl: Geen toegevoegde informatie beschikbaar. (1)

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Could not execute command.
nl: Kan commando niet uitvoeren.

en: No additional information available. (2)
nl: Geen toegevoegde informatie beschikbaar. (2)

en: Set to system's time
nl: Stel in op de systeemtijd

en: No additional information available. (3)
nl: Geen toegevoegde informatie beschikbaar. (3)

en: No additional information available. (4)
nl: Geen toegevoegde informatie beschikbaar. (4)

en: No additional information available. (5)
nl: Geen toegevoegde informatie beschikbaar. (5)

en: No additional information available. (6)
nl: Geen toegevoegde informatie beschikbaar. (6)

en: Getting configuration...
nl: Configuratie verkrijgen...

en: Could not get configuration.
nl: Kan configuratie niet verkrijgen.

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Could not open '%s'!
nl: Kan '%s' niet openen!

en: Type of messages to log:
nl: Te loggen type bericht:

en: Error
nl: Fout

en: Verbose
nl: Uitgebreid

en: Data
nl: Gegevens

en: Deleting all files in '%s'...
nl: Weggooien van alle bestanden in '%s'...

en: Could not delete all files in '%s'.
nl: Kan alle bestanden in '%s' niet weggooien.

en: Deleting file '%s' from folder '%s'...
nl: Gooit bestand '%s' uit map '%s' weg...

en: Could not delete file '%s' in folder '%s'.
nl: Kan bestand '%s' in map '%s' niet weggooien.

en: Do you really want to delete all the files in '%s'?
nl: Wilt u echt alle bestanden in '%s' weggooien?

en: Do you really want to delete '%s'?
nl: Wilt u echt '%s' weggooien?

en: Do you really want to delete the selected %i files?
nl: Wilt u echt de %i geselecteerde bestanden weggooien?

en: Delete these files?
nl: Deze bestanden weggooien?

en: Getting EXIF information for file '%s' in folder '%s'...
nl: Verkrijgen van EXIF-informatie in bestand '%s' in map '%s'...

en: Could not get EXIF information for '%s' in folder '%s'.
nl: Kan de EXIF-informatie in bestand '%s' in map '%s' niet verkrijgen.

en: Could not interpret EXIF data.
nl: Kan de EXIF-gegevens niet interpreteren.

en: The EXIF data could not be retrieved from the file.
nl: De EXIF-gegevens kunnen niet uit het bestand gehaald worden.

en: Gtkam has been compiled without EXIF support.
nl: Gtkam is ge compileerd zonder EXIF ondersteuning.

en: Captures images from digital camera
nl: Haalt afbeeldingen op uit een digitale camera

note: TRANSLATORS: do not translate <Toolbox>/File/Acquire, but only the Capture from Camera part
en: <Toolbox>/File/Acquire/Capture from Camera...
nl: <Toolbox>/Bstand/Verkrijgen/Ophalen uit camera...

en: Loads files from digital cameras
nl: Haalt bestanden uit digitale camera's

note: TRANSLATORS: do not translate <Toolbox>/File/Acquire, but only the Load from Camera part
en: <Toolbox>/File/Acquire/Load from Camera...
nl: <Toolbox>/Bestand/Verkrijgen/Laad uit camera...

en: Downloading '%s' from '%s'...
nl: Download '%s' van '%s'...

en: Could not download file '%s' from folder '%s'.
nl: Kan niet bestand '%s' niet downloaden uit de map '%s'.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Setting information for file '%s' in '%s'...
nl: Informatie instellen voor bestand '%s' in '%s'...

en: Could not set file information for '%s' in folder '%s'
nl: Kan geen informatie instellen voor '%s' in map '%s'

en: Getting information about file '%s' in folder '%s'...
nl: Informatie ophalen over bestand '%s' in map '%s'...

en: Could not get information about file '%s' in folder '%s'.
nl: Kan geen informatie ophalen over bestand '%s' in map '%s'.

en: File
nl: Bestand

en: MIME type:
nl: MIME-type:

en: Last modified:
nl: Laatste keer gewijzigd:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Permissions:
nl: Rechten:

en: Read
nl: Lezen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Audio
nl: Geluid

en: Downloading thumbnail of '%s' from folder '%s'...
nl: Downloaden van miniaturen van '%s' uit map '%s'...

en: /_View with...
nl: /_Bekijken met...

en: /View with.../Built-in viewer
nl: /Bekijken met.../Ingebouwde viewer

en: /View file _properties
nl: /Bekijk bestandseigenscha_ppen

en: /View _EXIF data
nl: /Bekijk _EXIF gegevens

en: /_Save
nl: /_Opslaan

en: /_Delete
nl: /_Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Time
nl: Tijd

en: Listing files in folder '%s'...
nl: Tonen van bestanden in map '%s'...

en: Could not get file list for folder '%s'
nl: Kan lijst van bestanden niet verkrijgen uit map '%s'

en: Unknown
nl: Onbekend

en: gtkam is a program that lets you download
    images from many digital cameras. It uses
    libgphoto2. More info is available at
    http://www.gphoto.org.
    
    Enjoy the wonderful world of gphoto!
nl: gtkam is een programma dat u helpt om afbeeldingen
    uit vele digitale camera's te downloaden. Het gebruikt
    libgphoto2. Meer informatie is beschikbaar op
    http://www.gphoto.org.
    
    Geniet van de wondere wereld van gphoto!

en: Many others
nl: Vele andere

en: %s
    
    %s %s with options:
        %s
nl: %s
    
    %s %s met opties:
        %s

en: %s
    %s %s with options:
        %s
nl: %s
    %s %s met opties:
        %s

en: _File
nl: _Bestand

en: _Save Photos
nl: _Sla foto's op

en: _Delete Photos
nl: _Verwijder foto's

en: _Selected
nl: Ge_selecteerd

en: _All
nl: _Alle

en: _Quit
nl: _Stoppen

en: Zoom _In
nl: _Inzoomen

en: Zoom _Out
nl: Zoom _uit

en: _Select
nl: _Selecteer

en: _Inverse
nl: _Omdraaien

en: _None
nl: _Geen

en: _Add Camera...
nl: _Voeg camera toe...

en: _Rescan
nl: Her_scannen

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _About
nl: _Info

en: _View Thumbnails
nl: _View miniaturen

en: Creating folder '%s' in folder '%s'...
nl: Aanmaken van map '%s' in  map '%s'...

en: Could not create folder '%s' in folder '%s'.
nl: Kan map '%s' niet aanmaken in map '%s'.

en: Please choose a name for the directory that should be created in '%s':
nl: Geef een naam voor de map die in aangemaakt moet worden in map '%s':

en: New directory
nl: Nieuwe map

en: The port '%s' could not be found. Please make sure that the port exists.
nl: De poort '%s' is niet gevonden. Verzeker u ervan dat de poort bestaat.

en: Please specify the path to the port your camera is attached to:
nl: Geef het pad naar de poort waarmee uw camera is verbonden:

en: Capturing image...
nl: Maken van de afbeelding...

en: Could not capture image.
nl: Kan de afbeelding niet maken.

en: Capture
nl: Maken

en: 0 degrees
nl: 0 graden

en: Don't rotate thumbnail
nl: Miniatuur niet draaien

en: -90 degrees
nl: -90 graden

en: Rotate thumbnail by -90 degrees
nl: Draai de miniatuur -90 graden

en: +90 degrees
nl: +90 graden

en: Rotate thumbnail by 90 degrees
nl: Draai de miniatuur 90 graden

en: 180 degrees
nl: 180 graden

en: Rotate thumbnail by 180 degrees
nl: Draai de miniatuur 180 graden

en: The file '%s' already exists.
nl: Het bestand '%s' bestaat reeds.

en: Could not save file to '%s'.
nl: Kan bestand '%s' niet opslaan.

en: Could not get '%s' from folder '%s'.
nl: Kan '%s' niet uit de map '%s' ophalen.

en: There is nothing to be saved.
nl: Er is niets om op te slaan.

en: Downloading file
nl: Downloaden van bestand

en: Downloading %i files
nl: Downloaden van %i bestanden

en: Downloading %i files...
nl: Downloaden van %i bestanden...

en: Problem getting '%s' from folder '%s'.
nl: Probleem met het ophalen van '%s' uit map '%s'.

en: What to save:
nl: Wat is er op te slaan:

en: Save photos
nl: Sla foto's op

en: Photos will be saved if this is checked
nl: Foto's worden opgeslagen is dit is aangevinkt

en: Save raw data
nl: Sla raw-gegevens op

en: Raw data will be saved if this is checked
nl: Raw-gegevens zullen opgeslagen worden als dit is aangevinkt

en: Save audio data
nl: Sla geluidsgegevens op

en: Audio data will be saved if this is checked
nl: Geluidsgegevens worden opgeslagen als dit is aangevinkt

en: Save thumbnails
nl: Sla miniaturen op

en: Thumbnails will be saved if this is checked
nl: Miniaturen worden opgeslagen als dit is aangevinkt

en: Save EXIF data
nl: Sla EXIF-gegevens op

en: EXIF data will be saved if this is checked
nl: EXIF-gegevens worden opgeslagen als dit is aangevinkt

en: Open image(s) with:
nl: Open afbeelding(en) met:

en: Type in the name of the program you want to run, leave blank for none
nl: Type de naam van het programma dat u wilt uitvoeren, laat leeg indien geen

en: Use filename(s) provided by the camera
nl: Gebruik bestandsna(a)m(en) uit de cvamera

en: Choose whether to use the filename provided by the camera
nl: Kies of de namen uit de camera gebruikt moeten worden

en: Filename prefix:
nl: Voorloop gedeelte van bestandsnaam:

en: Start numbering with:
nl: Start nummering met:

en: Save '%s'...
nl: Sla '%s' op...

en: Save photos...
nl: Sla foto's op...

en: Listing folders in '%s'...
nl: Toon mappen in '%s'...

en: Could not list folders in '%s'.
nl: Kan de mappen in '%s' niet tonen.

en: Could not open '%s'.
nl: Kan '%s' niet openen.

en: Uploading '%s' into folder '%s'...
nl: Uploaden van '%s' naar map '%s'...

en: Could not upload '%s' into '%s'.
nl: Kan '%s' niet naar '%s' uploaden.

en: Upload into '%s'...
nl: Uploaden naar '%s'...

en: Removing directory '%s'...
nl: Verwijderen vam map '%s'...

en: Could not remove directory '%s'.
nl: Kan map '%s' niet verwijderen.

en: Could not create directory '%s'
nl: Kan map '%s' niet aanmaken

en: Downloading file from '%s'
nl: Downloaden van bestand uit '%s'

en: Downloading %i files from '%s'
nl: Downloaden van %i bestanden uit '%s'

en: Listing subfolders in folder '%s'...
nl: Tonen van submappen in map '%s'...

en: Could not get subfolders list for folder '%s'
nl: Kan de submappen uit map '%s' niet verkrijgen

en: Download '%s' subtree to...
nl: Download de '%s' boom naar...

en: Getting information about the camera...
nl: Verkrijgen van informatie over de camera...

en: Getting information about the driver...
nl: Verkrijgen van informatie over de driver...

en: Getting manual...
nl: Verkrijgen van handleiding...

en: Could not retrieve information.
nl: Kan de informatie niet verkrijgen.

en: Select Camera
nl: Selecteer de camera

en: Could not capture.
nl: Kan geen afbeelding maken.

en: /Upload file...
nl: /Upload bestand...

en: /Make directory...
nl: /Maak map aan...

en: /Delete directory
nl: /Verwijder map

en: /Save directory tree...
nl: /Sla boomstructuur op...

en: /Capture image...
nl: /Maak een afbeelding...

en: /View camera preferences
nl: /Bekijk cameravoorkeuren

en: /View camera summary
nl: /Bekijk samenvatting van camera

en: /View camera manual
nl: /Bekijk handleiding van camera

en: /View driver details
nl: /Bekijk details van driver

en: /Select camera...
nl: /Selecteer camera...

en: /Remove camera
nl: /Verwijder camera

en: _Add camera...
nl: _Voeg camera toe...

en: Please right-click to access additional menus
nl: Klik rechts om extra menu's te krijgen

en: Folder
nl: Map

en: Loading cameras...
nl: Laden van de camera...

en: Could not display '%s'. Either the image type ('%s') is not supported by gtk or the file itself is corrupt.
nl: Kan '%s' niet laten zien. Ofwel het afbeeldingstype ('%s') wordt niet door gtk ondersteund of het bestand zelf is corrupt.

en: ALWAYS INCLUDE THE FOLLOWING LINES WHEN SENDING DEBUG MESSAGES TO THE MAILING LIST:
nl: BIJ HET INZENDEN VAN DEBUG BERICHTEN MOETEN ALTIJD DE VOLGENDE REGELS MEEGESTUURD WORDEN NAAR DE E-MAILLIJST:

en: Downloading '%s' from folder '%s'...
nl: Downloaden van '%s' uit de map '%s'...

en: Could not download '%s' from folder '%s'.
nl: Kan '%s' uit map '%s' niet downloaden.

en: Image Download Program
nl: Programma voor het downloaden van afbeeldingen
