gtkhash 1.4 - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Lowercase Hexadecimal
fa: هگزادسیمال کوچک

en: Uppercase Hexadecimal
fa: هگزادسیمال بزرگ

en: Show _Toolbar
fa: نمایش نوار ابزار

en: _File
fa: پرونده

en: _Edit
fa: ویرایش

en: _View
fa: دیدن

en: _Text
fa: متن

en: File _List
fa: لیست فایل

en: _Help
fa: کمک

en: File:
fa: پرونده

en: Text:
fa: متن

en: Check:
fa: بررسی

en: File
fa: پرونده

en: Hash Functions
fa: توابع درهم‌سازی

en: MAC Functions
fa: توابع کد اصالت سنجی پیام

en: Checksum Calculator
fa: محاسبه گر جمع کنترلی

en: Open Digest File
fa: بازکردن خلاصه پرونده

en: _Open
fa: باز کردن

en: _Cancel
fa: لغو کردن

en: All Files
fa: همه پوشه‌ها

en: _Save
fa: ذخیره کردن

en: Select Files
fa: انتخاب پرونده‌ها

en: _Show HMAC Key
fa: نمایش کد اصالت‌سنجی پیام برپایه درهم‌سازی
