gtkhash - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: _File
gl: _Ficheiro

en: _Edit
gl: _Editar

en: _View
gl: _Ver

en: _Text
gl: _Texto

en: File _List
gl: _Lista de ficheiros

en: _Help
gl: _Axuda

en: File:
gl: Ficheiro:

en: Text:
gl: Texto:

en: Select Files
gl: Seleccionar os ficheiros

en: Failed to enable any supported hash functions.
gl: Produciuse un fallo ao activar todas as funcións hash admitidas.

en: _Copy Digest
gl: _Copiar o valor hash

en: Show _Disabled Hash Functions
gl: Mostrar as funcións de hash _desactivadas

en: Hash Function
gl: Función de hash

en: Digest
gl: Valor hash
