gtkhash - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Lowercase Hexadecimal
he: הקסדצימלי באותיות קטנות

en: Uppercase Hexadecimal
he: הקסדצימלי באותיות גדולות

en: Copy _Digest
he: העתקת קוד _גיבוב

en: Show _Toolbar
he: הצגת _סרגל כלים

en: _File
he: _קובץ

[ctx: menu]
en: _Open Digest File…
he: _פתיחת קובץ קוד גיבוב…

[ctx: menu]
en: _Save Digest File…
he: _שמירת קוד גיבוב לקובץ…

en: _Edit
he: _עריכה

en: _View
he: _תצוגה

en: _Text
he: _טקסט

en: File _List
he: רשימת_קבצים

en: _Help
he: ע_זרה

en: File:
he: קובץ:

en: Text:
he: טקסט:

en: Check:
he: בדיקה מול:

en: Paste digest from clipboard
he: הדבקת קוד גיבוב מלוח ההעתקה

en: HMAC Key:
he: מפתח HMAC:

en: File
he: קובץ

en: Ha_sh
he: חי_שוב

en: GtkHash Preferences
he: העדפות GtkHash

en: Hash Functions
he: פונקציות גיבוב

en: MAC Functions
he: פונקציות MAC

en: Digest Format:
he: תסדיר קוד גיבוב:

en: Checksum Calculator
he: מחשבון סיכום ביקורת

en: Calculate message digests or checksums
he: חישוב קוד גיבוב או סיכום ביקורת

en: Open Digest File
he: פתיחת קובץ קוד גיבוב

en: _Open
he: _פתיחה

en: _Cancel
he: _ביטול

en: Digest/Checksum Files (*.sha1, *.md5, *.sfv, …)
he: קובצי קוד גיבוב/סיכום ביקורת (‎*.sha1,‏ ‎*.md5,‏ ‎*.sfv, …)

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Save Digest File
he: שמירת קוד גיבוב לקובץ

en: _Save
he: _שמירה

en: A desktop utility for computing message digests or checksums
he: כלי לשולחן עבודה לחישוב קוד גיבוב או סיכום ביקורת

en: Select Files
he: בחירת קבצים

en: _Show HMAC Key
he: ה_צגת מפתח HMAC

en: Failed to read check file "%s": %s
he: קריאת קובץ הבדיקה „%s” נכשלה: %s

en: Not a regular file
he: לא קובץ רגיל

en: Failed to add file "%s": %s
he: הוספת הקובץ „%s” נכשלה: %s

en: Unknown Hash Function name "%s"
he: לא נמצאה פונקציית גיבוב בשם „%s”

[ctx: --help]
en: Check against the specified digest or checksum
he: בדיקה מול קוד הגיבוב או סיכום הביקורת שצוין

[ctx: --help]
en: DIGEST
he: קוד גיבוב

[ctx: --help]
en: Check digests or checksums from the specified file
he: בדיקת קודי גיבוב או סיכומי ביקורת מהקובץ שצוין

[ctx: --help]
en: Enable the specified Hash Function (e.g. MD5)
he: הפעלת פונקציית הגיבוב שצוינה (לדוגמה: MD5)

[ctx: --help]
en: Hash the specified text
he: חישוב הטקסט שצוין

[ctx: --help]
en: Show version information
he: הצגת מידע על הגרסה

en: Failed to enable any supported hash functions.
he: הפעלת פונקציות הגיבוב הנתמכות נכשלה.

en: %u minute left | %u minutes left
he[0]: נשארה דקה אחת
he[1]: נשארו שתי דקות
he[2]: נשארו %u דקות
he[3]: נשארו %u דקות

en: %u second left | %u seconds left
he[0]: נשארה שנייה אחת
he[1]: נשארו שתי שניות
he[2]: נשארו %u שניות
he[3]: נשארו %u שניות

en: %s of %s - %s (%s/sec)
he: %s מתוך %s‏ - %s (%s לשנייה)

en: _Copy Digest
he: ה_עתקת קוד גיבוב

en: Show _Disabled Hash Functions
he: הצגת פונקציות גיבוב מו_שבתות

en: Hash Function
he: פונקציית גיבוב

en: Digest
he: קוד גיבוב

en: H_ash
he: _חישוב

en: Checksums
he: סיכומי ביקורות

en: GtkHash is an application for computing file checksums, or message digests. It's designed to be an easy to use, graphical alternative to command-line programs such as md5sum.
he: GtkHash הוא כלי לשולחן עבודה לחישוב קוד גיבוב או סיכום ביקורת. הכלי נועד לספק חלופה גרפית קלה לשימוש, לתכניות שורת פקודה כמו md5sum.

en: Supported hash functions include MD5, SHA1, SHA256, SHA512 and CRC32.
he: פונקציות הגיבוב הנתמכות כוללות את MD5,‏ SHA1,‏ SHA256,‏ SHA512 ו־CRC32.

en: Adds message digests or checksums to file properties
he: הוספת הודעה עם קודי גבוב או סיכומי ביקורות למאפייני קובץ
