gtkhash - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: Lowercase Hexadecimal
pl: Szesnastkowy małymi znakami

en: Uppercase Hexadecimal
pl: Szesnastkowy wielkimi znakami

en: Copy _Digest
pl: _Skopiuj skrót

en: Show _Toolbar
pl: Pasek _narzędziowy

en: _File
pl: _Plik

[ctx: menu]
en: _Open Digest File…
pl: _Otwórz plik skrótu…

[ctx: menu]
en: _Save Digest File…
pl: Zapi_sz plik skrótu…

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _View
pl: _Widok

en: _Text
pl: _Tekst

en: File _List
pl: _Lista plików

en: _Help
pl: Pomo_c

en: File:
pl: Plik:

en: Text:
pl: Tekst:

en: Check:
pl: Sprawdzanie:

en: Paste digest from clipboard
pl: Wkleja skrót ze schowka

en: HMAC Key:
pl: Klucz HMAC:

en: File
pl: Plik

en: Ha_sh
pl: _Oblicz

en: GtkHash Preferences
pl: Preferencje GtkHash

en: Hash Functions
pl: Funkcje sum kontrolnych

en: MAC Functions
pl: Funkcje MAC

en: Digest Format:
pl: Format skrótu:

en: Checksum Calculator
pl: Kalkulator sum kontrolnych

en: Calculate message digests or checksums
pl: Obliczanie skrótów wiadomości i sum kontrolnych

en: Open Digest File
pl: Otwarcie pliku skrótu

en: _Open
pl: _Otwórz

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Digest/Checksum Files (*.sha1, *.md5, *.sfv, …)
pl: Pliki skrótów/sum kontrolnych (*.sha1, *.md5, *.sfv…)

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: Save Digest File
pl: Zapis pliku skrótu

en: _Save
pl: _Zapisz

en: A desktop utility for computing message digests or checksums
pl: Narzędzie do obliczania skrótów wiadomości i sum kontrolnych

en: Select Files
pl: Wybór plików

en: _Show HMAC Key
pl: _Klucz HMAC

en: Failed to read check file "%s": %s
pl: Odczytanie pliku sprawdzenia „%s” się nie powiodło: %s

en: Not a regular file
pl: Nie jest zwykłym plikiem

en: Failed to add file "%s": %s
pl: Dodanie pliku „%s” się nie powiodło: %s

en: Unknown Hash Function name "%s"
pl: Nieznana nazwa funkcji sum kontrolnych „%s”

[ctx: --help]
en: Check against the specified digest or checksum
pl: Sprawdza z podanym skrótem lub sumą kontrolną

[ctx: --help]
en: DIGEST
pl: SKRÓT

[ctx: --help]
en: Check digests or checksums from the specified file
pl: Sprawdza skróty lub sumy kontrolne z podanego pliku

[ctx: --help]
en: FILE|URI
pl: PLIK|URI

[ctx: --help]
en: Enable the specified Hash Function (e.g. MD5)
pl: Włącza podaną funkcję sum kontrolnych (np. MD5)

[ctx: --help]
en: FUNCTION
pl: FUNKCJA

[ctx: --help]
en: Hash the specified text
pl: Oblicza sumę kontrolną podanego tekstu

[ctx: --help]
en: TEXT
pl: TEKST

[ctx: --help]
en: Show version information
pl: Wyświetla informacje o wersji

[ctx: --help]
note: Translators: Unicode ellipsis(…) can be used here
en: [FILE|URI...]
pl: [PLIK|URI…]

en: Failed to enable any supported hash functions.
pl: Włączenie obsługiwanej funkcji sum kontrolnych się nie powiodło.

en: %u minute left | %u minutes left
pl[0]: Pozostała %u minuta
pl[1]: Pozostały %u minuty
pl[2]: Pozostało %u minut

en: %u second left | %u seconds left
pl[0]: Pozostała %u sekunda
pl[1]: Pozostały %u sekundy
pl[2]: Pozostało %u sekund

en: %s of %s - %s (%s/sec)
pl: %s z %s — %s (%s/s)

en: _Copy Digest
pl: S_kopiuj skrót

en: Show _Disabled Hash Functions
pl: _Wyłączone funkcje sum kontrolnych

en: Hash Function
pl: Funkcja sum kontrolnych

en: Digest
pl: Skrót

en: H_ash
pl: _Oblicz

en: Checksums
pl: Sumy kontrolne

en: GtkHash is an application for computing file checksums, or message digests. It's designed to be an easy to use, graphical alternative to command-line programs such as md5sum.
pl: GtkHash to program do obliczania sum kontrolnych plików i skrótów wiadomości. Jest zaprojektowany tak, aby był łatwą w użyciu, graficzną alternatywą dla programów wiersza poleceń, takich jak md5sum.

en: Supported hash functions include MD5, SHA1, SHA256, SHA512 and CRC32.
pl: Obsługiwane funkcje sum kontrolnych: MD5, SHA1, SHA256, SHA512 i CRC32.

en: Adds message digests or checksums to file properties
pl: Dodaje skróty wiadomości i sumy kontrolne do właściwości plików
