gtkhash - en to sr translation catalogue (62 entries)

en: Lowercase Hexadecimal
sr: Хексадецимална мала слова

en: Uppercase Hexadecimal
sr: Хексадецимална велика слова

en: Copy _Digest
sr: Умножи _сажетак

en: Show _Toolbar
sr: Прикажи траку _алата

en: _File
sr: _Датотека

[ctx: menu]
en: _Open Digest File…
sr: _Отвори датотеку сажетка…

[ctx: menu]
en: _Save Digest File…
sr: _Сачувај датотеку сажетка…

en: _Edit
sr: _Уређивање

en: _View
sr: _Преглед

en: _Text
sr: _Текст

en: File _List
sr: Списак _датотека

en: _Help
sr: По_моћ

en: File:
sr: Датотека:

en: Text:
sr: Текст:

en: Check:
sr: Провери:

en: Paste digest from clipboard
sr: Убаците сажетак из оставе

en: HMAC Key:
sr: HMAC кључ:

en: File
sr: Датотека

en: Ha_sh
sr: Х_еш

en: GtkHash Preferences
sr: Поставке Гтк Хеша

en: Hash Functions
sr: Функције хеша

en: MAC Functions
sr: MAC функције

en: Digest Format:
sr: Формат сажетка:

en: Checksum Calculator
sr: Израчунавач суме провере

en: Calculate message digests or checksums
sr: Израчунајте сажетке порука или суме провере

en: Open Digest File
sr: Отворите датотеку сажетка

en: _Open
sr: От_вори

en: _Cancel
sr: От_кажи

en: Digest/Checksum Files (*.sha1, *.md5, *.sfv, …)
sr: Датотеке сажетка/суме провере (*.sha1, *.md5, *.sfv, …)

en: All Files
sr: Све датотеке

en: Save Digest File
sr: Сачувајте датотеку сажетка

en: _Save
sr: _Сачувај

en: A desktop utility for computing message digests or checksums
sr: Помагало радне површи за израчунавање сажетака порука или сума провере

en: Select Files
sr: Изаберите датотеке

en: _Show HMAC Key
sr: _Прикажи „HMAC“ кључ

en: Failed to read check file "%s": %s
sr: Нисам успео да прочитам датотеку провере „%s“: %s

en: Not a regular file
sr: Није обична датотека

en: Failed to add file "%s": %s
sr: Нисам успео да додам датотеку „%s“: %s

en: Unknown Hash Function name "%s"
sr: Непознат назив хеш функције „%s“

[ctx: --help]
en: Check against the specified digest or checksum
sr: Проверава наведени сажетак или суму провере

[ctx: --help]
en: DIGEST
sr: САЖЕТАК

[ctx: --help]
en: Check digests or checksums from the specified file
sr: Проверава сажетке или суме провера из наведене датотеке

[ctx: --help]
en: FILE|URI
sr: ДАТОТЕКА|ПУТАЊА

[ctx: --help]
en: Enable the specified Hash Function (e.g. MD5)
sr: Укључује наведену хеш функцију (нпр. MD5)

[ctx: --help]
en: FUNCTION
sr: ФУНКЦИЈА

[ctx: --help]
en: Hash the specified text
sr: Хешира наведени текст

[ctx: --help]
en: TEXT
sr: ТЕКСТ

[ctx: --help]
en: Show version information
sr: Приказује податке о издању

[ctx: --help]
note: Translators: Unicode ellipsis(…) can be used here
en: [FILE|URI...]
sr: [ДАТОТЕКА|ПУТАЊА...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
sr: Нисам успео да укључим ниједну од подржаних хеш функција.

en: %u minute left | %u minutes left
sr[0]: %u минут је преостао
sr[1]: %u минута су преостала
sr[2]: %u минута је преостало

en: %u second left | %u seconds left
sr[0]: %u секунда је преостала
sr[1]: %u секунде су преостале
sr[2]: %u секунди је преостало

en: %s of %s - %s (%s/sec)
sr: %s од %s – %s (%s/сек)

en: _Copy Digest
sr: _Умножи сажетак

en: Show _Disabled Hash Functions
sr: Прикажи _искључене функције хеша

en: Hash Function
sr: Функција хеша

en: Digest
sr: Сажетак

en: H_ash
sr: Х_еш

en: Checksums
sr: Суме провере

en: GtkHash is an application for computing file checksums, or message digests. It's designed to be an easy to use, graphical alternative to command-line programs such as md5sum.
sr: Гтк Хеш је програм за израчунавање суме провере датотеке или сажетке поруке. Осмишљен је да буде лак за коришћење, графичка замена за програме линије наредби као што је „md5sum“.

en: Supported hash functions include MD5, SHA1, SHA256, SHA512 and CRC32.
sr: У подржане хеш функције спадају MD5, SHA1, SHA256, SHA512 и CRC32.

en: Adds message digests or checksums to file properties
sr: Додаје сажетке порука или суме провера у својства датотеке
