gtkhash - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: Lowercase Hexadecimal
nl: Hexadecimaal kleine letters

en: Uppercase Hexadecimal
nl: Hexadecimaal hoofdletters

en: Copy _Digest
nl: _Digest kopiëren

en: Show _Toolbar
nl: Werkbalk _tonen

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: B_ewerken

en: _View
nl: _Beeld

en: _Text
nl: Te_kst

en: File _List
nl: Bestands_lijst

en: _Help
nl: _Hulp

en: File:
nl: Bestand:

en: Text:
nl: Tekst:

en: Check:
nl: Controle:

en: Paste digest from clipboard
nl: Digest kopiëren van klembord

en: HMAC Key:
nl: HMAC-sleutel:

en: File
nl: Bestand

en: GtkHash Preferences
nl: GtkHash-voorkeuren

en: Digest Format:
nl: Digestformaat:

en: Checksum Calculator
nl: Controlesomberekening

en: Calculate message digests or checksums
nl: Berichtdigests of controlesommen berekenen

en: Open Digest File
nl: Digest-bestand openen

en: _Open
nl: _Openen

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Save Digest File
nl: Digest-bestand opslaan

en: _Save
nl: Op_slaan

en: A desktop utility for computing message digests or checksums
nl: Een bureaubladhulpmiddel voor het berekenen van berichtdigests of controlesommen

en: Select Files
nl: Bestanden selecteren

en: _Show HMAC Key
nl: HMAC-_sleutel tonen

en: Failed to read check file "%s": %s
nl: Lezen van controlebestand ‘%s’ mislukt: %s

en: Not a regular file
nl: Geen gewoon bestand

en: Failed to add file "%s": %s
nl: Toevoegen van bestand ‘%s’ mislukt: %s

en: Unknown Hash Function name "%s"
nl: Onbekende hashfunctienaam ‘%s’

[ctx: --help]
en: Check against the specified digest or checksum
nl: Controleer aan de hand van de opgegeven digest of controlesom

[ctx: --help]
en: Check digests or checksums from the specified file
nl: Controleer digests of controlesommen van het opgegeven bestand

[ctx: --help]
en: FILE|URI
nl: BESTAND|URI

[ctx: --help]
en: Enable the specified Hash Function (e.g. MD5)
nl: Schakel de aangegeven hashfunctie in (bv. MD5)

[ctx: --help]
en: FUNCTION
nl: FUNCTIE

[ctx: --help]
en: Hash the specified text
nl: Hash de opgegeven tekst

[ctx: --help]
en: TEXT
nl: TEKST

[ctx: --help]
en: Show version information
nl: Versieinformatie tonen

[ctx: --help]
note: Translators: Unicode ellipsis(…) can be used here
en: [FILE|URI...]
nl: [BESTAND|URI...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
nl: Inschakelen van ondersteunde hashfuncties mislukt.

en: %u minute left | %u minutes left
nl[0]: %u minuut resterend
nl[1]: %u minuten resterend

en: %u second left | %u seconds left
nl[0]: %u seconde resterend
nl[1]: %u seconden resterend

en: %s of %s - %s (%s/sec)
nl: %s van %s - %s (%s/sec)

en: _Copy Digest
nl: Digest _kopiëren

en: Show _Disabled Hash Functions
nl: Uitgeschakel_de hashfuncties tonen

en: Hash Function
nl: Hashfunctie

en: GtkHash is an application for computing file checksums, or message digests. It's designed to be an easy to use, graphical alternative to command-line programs such as md5sum.
nl: GtkHash is een toepassing voor het berekenen van bestandscontrolesommen en berichtdigests. Het is ontworpen als eenvoudig te gebruiken grafisch alternatief voor opdrachtregelprogramma’s als md5sum.

en: Supported hash functions include MD5, SHA1, SHA256, SHA512 and CRC32.
nl: Ondersteunde hashfuncties zijn MD5, SHA1, SHA256, SHA512 en CRC32.

en: Adds message digests or checksums to file properties
nl: Voegt berichtdigests of controlesommen toe aan bestandseigenschappen
