gtkhash - en to cs translation catalogue (55 entries)

en: Lowercase Hexadecimal
cs: Šestnáctkové (hexadecimální) malými písmeny

en: Uppercase Hexadecimal
cs: Šestnáctkové (hexadecimální) velkými písmeny

en: Copy _Digest
cs: Zkopírovat _digest

en: Show _Toolbar
cs: Zobrazi_t lištu nástrojů

en: _File
cs: _Soubor

[ctx: menu]
en: _Open Digest File…
cs: _Otevřít soubor s digestem…

[ctx: menu]
en: _Save Digest File…
cs: _Uložit soubor s digestem…

en: _Edit
cs: Ú_pravy

en: _View
cs: _Zobrazit

en: File _List
cs: Sezna_m souborů

en: _Help
cs: _Nápověda

en: File:
cs: Soubor:

en: Check:
cs: Kontrola:

en: Paste digest from clipboard
cs: Vložit digest ze schránky

en: HMAC Key:
cs: HMAC klíč:

en: File
cs: Soubor

en: GtkHash Preferences
cs: Předvolby pro GtkHash

en: Hash Functions
cs: Funkce pro vytváření otisku

en: MAC Functions
cs: MAC funkce

en: Digest Format:
cs: Formát digestu:

en: Checksum Calculator
cs: Kalkulátor kontrolního součtu

en: Calculate message digests or checksums
cs: Vypočítává digest zpráv nebo kontrolní součty

en: Open Digest File
cs: Otevřít soubor s digestem

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Cancel
cs: _Storno

en: Digest/Checksum Files (*.sha1, *.md5, *.sfv, …)
cs: Soubory s digestem / kontrolním součtem (*.sha1, *.md5, *.sfv, …)

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Save Digest File
cs: Uložit soubor s digestem

en: _Save
cs: _Uložit

en: A desktop utility for computing message digests or checksums
cs: Nástroj pro výpočet digestu zpráv nebo kontrolních součtů

en: Select Files
cs: Vyberte soubory

en: _Show HMAC Key
cs: _Zobrazit HMAC klíč

en: Failed to read check file "%s": %s
cs: Nepodařilo se číst soubor s kontrolou „%s“: %s

en: Not a regular file
cs: Není běžný soubor

en: Failed to add file "%s": %s
cs: Nepodařilo se přidat soubor „%s“:%s

en: Unknown Hash Function name "%s"
cs: Neznámá funkce pro vytváření otisku „%s“

[ctx: --help]
en: Check against the specified digest or checksum
cs: Zkontrolovat vůči zadanému digestu či kontrolnímu součtu

[ctx: --help]
en: Check digests or checksums from the specified file
cs: Zkontrolovat digesty nebo kontrolní součty ze zadaného souboru

[ctx: --help]
en: Enable the specified Hash Function (e.g. MD5)
cs: Zapnout danou funkci pro vytváření otisku (např. MD5)

[ctx: --help]
en: FUNCTION
cs: FUNKCE

[ctx: --help]
en: Hash the specified text
cs: Vytvořit otisk pro zadaný text

[ctx: --help]
en: Show version information
cs: Zobrazit informace o verzi

[ctx: --help]
note: Translators: Unicode ellipsis(…) can be used here
en: [FILE|URI...]
cs: [FILE|URI…]

en: Failed to enable any supported hash functions.
cs: Nepodařilo se zapnout žádnou z podporovaných funkcí pro vytváření otisku.

en: %u minute left | %u minutes left
cs[0]: zbývá %u minuta
cs[1]: zbývají %u minuty
cs[2]: zbývá %u minut

en: %u second left | %u seconds left
cs[0]: zbývá %u sekunda
cs[1]: zbývají %u sekundy
cs[2]: zbývá %u sekund

en: %s of %s - %s (%s/sec)
cs: %s z %s – %s (%s/sek)

en: _Copy Digest
cs: _Zkopírovat digest

en: Show _Disabled Hash Functions
cs: Zobrazit vypnuté funkce pro vytváření otisku

en: Hash Function
cs: Funkce pro vytváření otisku

en: H_ash
cs: Otisk (ha_sh)

en: Checksums
cs: Kontrolní součty

en: GtkHash is an application for computing file checksums, or message digests. It's designed to be an easy to use, graphical alternative to command-line programs such as md5sum.
cs: GtkHash je aplikace pro vypočítávání kontrolních součtů pro soubory, nebo digesty zpráv. Je navržena jako snadno použitelná, grafická alternativa k programům pro příkazový řádek, jako například md5sum.

en: Supported hash functions include MD5, SHA1, SHA256, SHA512 and CRC32.
cs: Mezi podporované funkce pro vytváření otisků patří MD5, SHA1, SHA256, SHA512 a CRC32.

en: Adds message digests or checksums to file properties
cs: Přidá digest zprávy nebo kontrolní součty k vlastnostem souboru
