gtklp 1.3.4 - en to cs translation catalogue (145 entries)

en: Print File...
cs: Tiskni soubor...

en: Files to print
cs: Soubory k tisku

en: Add
cs: Přidej

en: Remove
cs: Odstraň

en: File
cs: Soubor

note: PrinterLocation
en: Location
cs: Umístění

en: Duplex Settings
cs: Nastavení Duplexu

en: No Duplex
cs: Bez Duplexu

en: Long edge binding
cs: Vazba v dlouhé staně

en: Short edge binding
cs: Vazba v krátké straně

en: Media Selections
cs: Volba medií

en: Media Size
cs: Velikost média

en: Media Type
cs: Typ média

en: Media Source
cs: Zdroj média

en: Number of Copies
cs: Počet kopií

en: Collate Copies
cs: sloučit stejné stránky

en: Printer
cs: Tiskárna

en: General
cs: Obecné

en: Please wait!
cs: Čekat prosím!

en: This option requires an value !
cs: tato volba vyžaduje nějakou hodnotu !

en: Usage: gtklp [-P|-d printer] [-c configdir] [-S server] [-U user] [-p port] [-l] [-D] [-V] [-b] [-i] [-# n] [-C] [-H] [-E] [-J jobname] [-q priority] [-o option=value ...] [file(s)]
cs: Použití: gtklp [-P|-d printer] [-c configdir] [-S server] [-U user] [-p port] [-l] [-D] [-V] [-b] [-i] [-# n] [-C] [-H] [-E] [-J jobname] [-q priority][-o option=value ...] [file(s)]

en: Function is not supported for now !
cs: Funkce není zatím podporována !

en: Invalid Portnumber !
cs: chybné číslo portu !

en: Invalid Printername !
cs: Chybné jméno tiskárny !

en: Invalid Servername !
cs: Chybné jméno serveru !

en: Invalid Username !
cs: Chybné jméno uživatele !

en: version
cs: verze

en: Sorry, this function is not compiled in !
cs: Tato funkce není implementována !

en: Too many files to print !
cs: Příliš mnoho tiskáren !

en: No Cups-Server found !
cs: Nenalezen žádný CUPS server !

en: No Printer found to use as default !
cs: Nenalezena žádná standartní tiskárna !

en: Print
cs: Tisknout

en: Reset All
cs: Obnovit vše

en: Templates
cs: Šablony

en: Close
cs: Zavřít

en: The PPD for this printer has changed!
    Resetting...
cs: PPD pro tuto tikárnu bylo změněn !
    Načítám znovu...

en: JobID
cs: ID úlohy

en: Conflicts
cs: Konflikty

en: Ok
cs: Ano

en: Save
cs: Uložit

en: New
cs: Nový

en: Printer Templates
cs: Šablony tiskárny

en: Printer:
cs: Tiskárna:

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Look
cs: Náhled

en: Remember last printer
cs: Pamatovat poslední tiskárnu

en: Remember last Tab
cs: Pamatovat poslední tab

en: Save all preferences on exit
cs: Při ukončení uložit všechna nastavení

en: Clear file list on print
cs: Smazat seznam souborů k tisku

en: Exit on print
cs: Po skončení tisku ukonči

en: Show JobIDs
cs: Ukaž ID úlohy

en: Enable Constraints check
cs: Aktivovat "Constraints check"

en: Check now
cs: zjistit teď

en: Remember size and position
cs: Zapamatovat velikost a pozici

note: from
en: written by
cs: Autor

note: for
en: written for cups
cs: Naprogramováno pro cups

en: Help
cs: Nápověda

note: Buttons
en: Help on Options
cs: Nápověda ve volbách

en: Browser Command
cs: Příkaz pro prohlížeč

en: Help URL
cs: URL s nápovědou

en: Gtklpq Command
cs: Gtklpq příkaz

en: Options
cs: Volby

en: Printing in Black
cs: Tisknout v černé

en: Fit on Page
cs: Přizpůsobit na stránce

en: Pen Width
cs: Tloušťka pera

note: label
en: micrometers
cs: mikrometry

note: Buttons Buttons CPI Buttons LPI
en: Default
cs: standardní

en: None
cs: Žádné

en: Sheet relativ
cs: Relativně ke stránce

en: Image relativ
cs: Relativně k obrázku

en: Scaling
cs: Měřítko

en: Color HUE rotation
cs: Rotace HUE barvy

en: Reset
cs: Obnovit

en: Color saturation
cs: Saturace barev

en: Position
cs: Pozice

en: Image
cs: Obrázek

en: Sheet Usage
cs: Použití papíru

en: Sheets per page
cs: Papírů na stránku

en: Layout
cs: Rozvržení

en: Border
cs: Orámování

en: Orientation
cs: Orientace

en: Mirror Output
cs: Zrcadlový výstup

en: Ranges
cs: Oblasti

en: Print Range
cs: Tisková oblast

en: (e.g. 1-4,9,10-12)
cs: (např. 1-4,9,10-12)

en: All
cs: Vše

en: Even
cs: Sudé

en: Odd
cs: Liché

en: Reverse Output Order
cs: Opačné pořadí výstupu

en: Brightness
cs: Světlost

en: Gamma correction
cs: Gamma korekce

en: Output
cs: Výstup

en: Banners
cs: Bannery

note: Start
en: Start:
cs: Začátek:

note: Stop
en: End:
cs: Konec:

en: Password
cs: Heslo

note: Password
en: Password:
cs: Heslo:

en: Job Name
cs: Jméno úlohy

en: Raw output
cs: Výstup Raw

en: Extra Options
cs: Zváštní volby

en: Special
cs: Speciální

en: Sizes and Spacings
cs: Velikost a mezery

note: Label CPI
en: Chars per Inch
cs: Znaků na palec

note: Label LPI
en: Lines per Inch
cs: Řádků na palec

note: Label CPP
en: Columns per Page
cs: Sloupců na stránku

en: Margins
cs: Okraje

note: Label Top
en: Top
cs: Nahoře

note: Label Bottom
en: Bottom
cs: Dole

note: Label Left
en: Left
cs: Vlevo

note: Label Right
en: Right
cs: Vpravo

en: Text formatting
cs: Formátování textu

en: Use Pretty Print
cs: Použít pěkný tisk

note: --- Info ---
en: Message
cs: Zpráva

note: --- Error ---
en: Error
cs: Chyba

en: Fehlerteufel
cs: Fehlerteufel ! (ďábelská chyba)

en: Internal program error !
cs: Interní chyba v programu !

en: Password verification
cs: Kontrola hesla

en: Cancel Job
cs: Zrušit úlohu

en: Cancel All
cs: Zrušit vše

en: Hold Job
cs: Pozastavit úlohu

en: Move Job
cs: Přesunout úlohu

en: Stop Printer
cs: Zastavit tiskárnu

en: Priority
cs: Priorita

en: Exit
cs: Ukončit

note: Hold 4
en: H
cs: P

en: Release Job
cs: Uvolnit úlohu

note: Active 5
en: A
cs: T

en: Rank
cs: Pořadí

en: Owner
cs: Vlastník

en: Job
cs: Úloha

en: File(s)
cs: Soubor(y)

en: Size
cs: Velikost

en: Queue
cs: Fronta

en: Printer Idle
cs: Tiskárna připravena

en: Printer Processing
cs: Tiskárna zpracovává

en: Printer Stopped
cs: Tiskárna zastavena

en: Start Printer
cs: Zapnout  tiskárnu

en: Accept Jobs
cs: Akceptovat úlohy

en: ca
cs: zr

en: ab
cs: se

en: No jobs.
cs: Žádné úlohy.

en: And for what reason ?
cs: Z jakého důvodu ?

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Unable to reject jobs for this printer!
cs: Nelze zrušit úlohy pro tuto tiskárnu!
