GtkLP 1.2.0 - en to nl translation catalogue (189 entries)

en: Print File...
nl: Bestand afdrukken...

en: Files to print
nl: Af te drukken bestanden

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove All
nl: Alles verwijderen

en: File
nl: Bestand

note: PrinterLocation
en: Location
nl: Locatie

en: Duplex Settings
nl: Duplex instellingen

en: No Duplex
nl: Geen duplex

en: Long edge binding
nl: Hechten lange zijde

en: Short edge binding
nl: Hechten korte zijde

en: Media Selections
nl: Media selectie

en: Media Size
nl: Media afmeting

en: Media Type
nl: Media type

en: Media Source
nl: Media bron

en: Number of Copies
nl: Aantal afdrukken

en: Collate Copies
nl: Afdrukken verzamelen

en: Other actions
nl: Andere acties

note: Button
en: Call GtkLPQ
nl: GtkLPQ Aanroepen

note: Add Favorites Button
en: Add favorite
nl: Toevoegen favoriet

note: Remove Favorites Button
en: Remove favorite
nl: Verwijderen favoriet

en: General
nl: Algemeen

en: Please wait!
nl: Wachten aub!

en: This option requires an value !
nl: Deze optie heeft een waarde nodig !

en: Usage: gtklp [-P|-d printer] [-c configdir] [-S server] [-U user] [-p port] [-l] [-D] [-V] [-b] [-i] [-# n] [-C] [-H] [-E] [-J jobname] [-q priority] [-o option=value ...] [file(s)]
nl: Gebruik: gtklp [-P|-d printer] [-c configdir] [-S server] [-U user] [-p port] [-l] [-D] [-V] [-b] [-i] [-# n] [-C] [-H] [-E] [-J jobname] [-q priority] [-o option=value ...] [bestand(en)]

en: Function is not supported for now !
nl: Functie is momenteel niet ondersteund !

en: Invalid Portnumber !
nl: Ongeldige poortnummer !

en: Invalid Printername !
nl: Ongeldige printernaam !

en: Invalid Servername !
nl: Ongeldige servernaam !

en: Invalid Username !
nl: Ongeldige gebruiker !

en: version
nl: versie

en: Sorry, this function is not compiled in !
nl: Sorry, deze functie is niet mee gecompileerd !

en: Too many files to print !
nl: Te veel bestanden om af te drukken !

en: No Cups-Server found !
nl: Geen cups-server gevonden !

en: Unable to connect to Server %s !
nl: Verbinding met server %s mislukt !

en: No Printer found to use as default !
nl: Geen printer gevonden om als standaard te gebruiken !

en: Print
nl: Afdrukken

en: Reset All
nl: Alles herstellen

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Close
nl: Sluiten

en: The PPD for this printer has changed!
    Resetting...
nl: De PPD voor deze printer is veranderd!
    Herstart...

en: Error saving user-settings!
nl: Fout bij opslaan gebruikers-instellingen!

en: Too many printers!
nl: Te veel printers!

en: Unable to add instance!
nl: Onmogelijk om instantie toe te voegen!

en: Options saved!
nl: Opties bewaard!

en: Instance removed!
nl: Instantie verwijderd!

en: Saved Defaults loaded!
nl: Opgeslagen standaarden geladen!

en: Unable to print,
    unknown file format!
nl: Afdrukken niet mogelijk,
    onbekend bestandsformaat!

en: JobID
nl: TaakID

en: Dont know what to print!
nl: Weet niet wat af te drukken!

en: Unable to print!
nl: Afdrukken niet mogelijk!

en: Conflicts
nl: Conflicten

en: Save
nl: Opslaan

en: New
nl: Nieuw

en: Printer Templates
nl: Printer Sjablonen

en: Instance:
nl: Instantie:

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Look
nl: Uiterlijk

en: Show Output
nl: Toon uitvoer

en: Show Text
nl: Toon tekst

en: Show Image
nl: Toon afbeelding

en: Show HP-GL/2
nl: Toon HP-GL/2

en: Show Special
nl: Toon speciaal

en: Show PPD
nl: Toon PPD

en: Feel
nl: Aanvoeling

en: Remember last printer
nl: Onthoud laatste printer

en: Remember last Tab
nl: Onthoud laatste Tab

en: Save all preferences on exit
nl: Bewaar alle instellingen bij afsluiten

en: Save number of copies on exit
nl: Bewaar aantal afdrukken bij afsluiten

en: Clear file list on print
nl: Wis bestandenlijst bij afdrukken

en: Exit on print
nl: Afsluiten bij afdrukken

en: Show JobIDs
nl: Toon TaakIDs

en: Enable Constraints check
nl: Activeer controle beperkingen

en: Check now
nl: Nu controleren

en: Remember size and position
nl: Onthoud afmetingen en positie

note: from
en: written by
nl: geschreven door

note: for
en: written for cups
nl: geschreven voor cups

note: Buttons
en: Help on Options
nl: Hulp bij opties

en: About %s
nl: Over %s

en: Commands and Paths
nl: Commando's en paden

en: Browser Command
nl: Browser commando

en: Gtklpq Command
nl: Gtklpq commando

en: Options
nl: Opties

en: Printing in Black
nl: Zwart afdrukken

en: Fit on Page
nl: Passend op pagina

en: Pen Width
nl: Pendikte

note: Buttons Buttons CPI Buttons LPI
en: Default
nl: Standaard

en: None
nl: Geen

en: Sheet relativ
nl: Blad relatief

en: Image relativ
nl: Afbeelding relatief

en: Scaling
nl: Schaal

en: Color HUE rotation
nl: Kleurtint rotatie

en: Reset
nl: Herstellen

en: Color saturation
nl: Kleurverzadiging

en: Position
nl: Positie

en: Image
nl: Afbeelding

en: Sheet Usage
nl: Blad gebruik

en: Sheets per page
nl: Bladen per pagina

en: Layout
nl: Vormgeving

en: Border
nl: Rand

en: Orientation
nl: Orientatie

en: Mirror Output
nl: Uitvoer in spiegelbeeld

en: Ranges
nl: Bereik

en: Print Range
nl: Afdrukbereik

en: (e.g. 1-4,9,10-12)
nl: (bijv. 1-4,9,10-12)

en: All
nl: Alle

en: Odd
nl: Oneven

en: Reverse Output Order
nl: Omgekeerde afdrukvolgorde

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Gamma correction
nl: Gamma correctie

en: Output
nl: Afdruk

en: Banners
nl: Banieren

note: Stop
en: End:
nl: Einde:

en: You have chosen to store your password on the disk.
    This is not secure, so I recommend against doing so.
    You have been warned.
nl: Je hebt gekozen om je wachtwoord op de schijf op te slaan.
    Dit is niet veilig, daarom adviseer ik om dit niet te doen.
    Je bent gewaarschuwd.

en: Password
nl: Wachtwoord

note: Login
en: Login:
nl: Gebruiker:

note: Password
en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Job Name
nl: Taaknaam

en: Raw output
nl: Ruwe uitvoer

en: Extra Options
nl: Extra opties

en: Special
nl: Speciaal

en: Sizes and Spacings
nl: Afmetingen en tussenruimtes

note: Label CPI
en: Chars per Inch
nl: Karakters per inch

note: Label LPI
en: Lines per Inch
nl: Regels per inch

note: Label CPP
en: Columns per Page
nl: Kolommen per pagina

en: Margins
nl: Marges

note: Label Top
en: Top
nl: Boven

note: Label Bottom
en: Bottom
nl: Onder

note: Label Left
en: Left
nl: Links

note: Label Right
en: Right
nl: Rechts

en: Text formatting
nl: Tekstopmaak

en: Use Pretty Print
nl: Gebruik mooi afdrukken

en: Wrap text
nl: Tekst omloop

en: Text
nl: Tekst

note: --- Info ---
en: Message
nl: Bericht

note: --- Error ---
en: Error
nl: Fout

en: Fehlerteufel
nl: Foutduiveltje

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: No printers found !
nl: Geen printers gevonden !

en: The given printer does not exist!
nl: De opgegeven printer bestaat niet!

en: Internal program error !
nl: Interne programmafout !

en: Password verification
nl: Wachtwoordcontrole

en: Usage: gtklpq [-P|-d Printer] [-S server] [-p port] [-D] [-V] [-U user] [-t timeout] [-g geometry] [-C] [-h] [-E]
nl: Gebruik: gtklpq [-P|-d Printer] [-S server] [-p port] [-D] [-V] [-U user] [-t timeout] [-g geometry] [-C] [-h] [-E]

en: Cancel Job
nl: Afdruk annuleren

en: Cancel All
nl: Alles annuleren

en: Hold Job
nl: Taak vasthouden

en: Move Job
nl: Taak verplaatsen

en: Reject Jobs
nl: Taak verwerpen

en: Stop Printer
nl: Stop printer

en: Priority
nl: Belangrijkheid

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Release Job
nl: Taak vrijgeven

en: Rank
nl: Rang

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Job
nl: Taak

en: File(s)
nl: Bestand(en)

en: Size
nl: Afmeting

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Printer Idle
nl: Printer ongebruikt

en: Printer Processing
nl: Printer verwerkt

en: Printer Stopped
nl: Printer gestopt

en: Accept Jobs
nl: Taken accepteren

en: Job(s)
nl: Ta(a)k(en)

en: Untitled
nl: Ongetiteld

en: No jobs.
nl: Geen taken.

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: And for what reason ?
nl: En met welke reden ?

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Do you really want to cancel this job?
nl: Wil je deze taak echt annuleren?

en: Do you really want to cancel ALL jobs?
nl: Wil je echt ALLE taken annuleren?

en: Do you really want to hold this job?
nl: Wil je deze taak echt vasthouden?

en: Do you really want to release this job?
nl: Wil je deze taak echt vrijgeven?

en: Do you really want to move this Job to the following queue?
nl: Wil je deze taak echt naar de volgende wachtrij verplaatsen?

en: Do you really want to stop this printer?
nl: Wil je de printer echt stoppen?

en: Do you really want to start this printer?
nl: Wil je deze printer echt starten?

en: Do you really want to change the job priority?
nl: Wil je de belangrijkheid van de taak echt veranderen?

en: Do you really want to reject jobs for this printer?
nl: Wil je taken voor deze printer echt afwijzen?

en: Do you really want to accept jobs for this printer?
nl: Wil je taken voor deze printer echt accepteren?

en: Unable to change priority!
nl: Onmogelijk om belangrijkheid te veranderen!

en: Job or printer not found!
nl: Taak of printer niet gevonden!

en: Authorization failed!
nl: Autorisatie mislukt!

en: You don't own this job!
nl: Jij bent niet de eigenaar van deze taak!

en: Unable to do so!
nl: Kan dat niet uitvoeren!

en: Unable to cancel job(s)!
nl: Kan ta(a)k(en) niet annuleren!

en: Unable to cancel printer!
nl: Kan printer niet annuleren!

en: Unable to start printer!
nl: Kan printer niet starten!

en: Unable to accept jobs for this printer!
nl: Kan geen taken accepteren voor deze printer!

en: Unable to reject jobs for this printer!
nl: Kan geen taken verwerpen voor deze printer!
