gtklp 1.3.4 - en to pl translation catalogue (193 entries)

en: Print File...
pl: Drukuj plik...

en: Files to print
pl: Pliki do wydruku

en: Add
pl: Dodaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove All
pl: Usuń wszystko

en: File
pl: Plik

note: PrinterLocation
en: Location
pl: Położenie

en: Duplex Settings
pl: Dupleks

en: No Duplex
pl: Druk jednostronny

en: Long edge binding
pl: Otwieranie na lewo

en: Short edge binding
pl: Otwieranie do góry

en: Media Selections
pl: Wybór papieru

en: Media Size
pl: Rozmiar

en: Media Type
pl: Typ

en: Media Source
pl: Źródło

en: Number of Copies
pl: Ilość kopi

en: Collate Copies
pl: Uporządkuj kopie

en: Other actions
pl: Inne akcje

note: Button
en: Call GtkLPQ
pl: Uruchom GtkLPQ

en: Printer
pl: Drukarka

en: General
pl: Główne

en: Please wait!
pl: Prosze czekać!

en: This option requires an value !
pl: Ta opcja musi zostać wypełniona!

en: Usage: gtklp [-P|-d printer] [-c configdir] [-S server] [-U user] [-p port] [-l] [-D] [-V] [-b] [-i] [-# n] [-C] [-H] [-E] [-J jobname] [-q priority] [-o option=value ...] [file(s)]
pl: Użycie: gtklp [-P|-d drukarka] [-c kat_konfig.] [-S serwer] [-U użytkownik] [-d port] [-l] [-D] [-V] [-b] [-i] [-# n] [-C] [-H] [-E] [-J nazwa_zadania] [-q priorytet][-o opcja=wartość ...] [plik(i)]

en: Function is not supported for now !
pl: Funkcja jest aktualnie niedostępna!

en: Invalid Portnumber !
pl: Błędny numer portu!

en: Invalid Printername !
pl: Błędna nazwa drukarki!

en: Invalid Servername !
pl: Błędna nazwa serwera!

en: Invalid Username !
pl: Błędna nazwa użytkownika!

en: version
pl: wersja

en: -E: %s
pl: -E:·%s

en: Sorry, this function is not compiled in !
pl: Przykro mi, ta funkcja nie została wkompilowana!

en: Too many files to print !
pl: Za dużo plików do wydrukowania!

en: No Cups-Server found !
pl: Nie znaleziono serwera Cups!

en: Unable to connect to Server %s !
pl: Nie można połączyć się z serwerem %s!

en: No Printer found to use as default !
pl: Żadna drukarka nie jest ustawiona jako domyślna!

en: Print
pl: Drukuj

en: Reset All
pl: Zeruj wszystko

en: Templates
pl: Szablony

en: Close
pl: Zamknij

en: The PPD for this printer has changed!
    Resetting...
pl: PPD dla tej drukarki zostało zmienione!
    Ponowne uruchamianie...

en: Error saving user-settings!
pl: Błąd zapisu ustawień użytkownika!

en: Too many printers!
pl: Za dużo drukarek!

en: Unable to add instance!
pl: Nie można dodać instancji!

en: Options saved!
pl: Opcje zapisane!

en: Instance removed!
pl: Instancja usunięta!

en: Saved Defaults loaded!
pl: Przywrócono domyślne ustawienia!

en: Unable to print,
    unknown file format!
pl: Nie można drukować,
    nieznany format pliku!

en: JobID
pl: ID zadania

en: Dont know what to print!
pl: Nie wiem co mam drukować!

en: Unable to print!
pl: Nie można drukować!

en: Conflicts
pl: Konflikty

en: Save
pl: Zapisz

en: New
pl: Nowy

en: Printer Templates
pl: Szablony drukarek

en: Printer:
pl: Drukarka:

en: Instance:
pl: Instancja:

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Look
pl: Wygląd

en: Show Output
pl: Pokaż wyjścia

en: Show Text
pl: Pokaż tekst

en: Show Image
pl: Pokaż obrazki

en: Show HP-GL/2
pl: Pokaż HP-GL/2

en: Show Special
pl: Pokaż specjalne

en: Show PPD
pl: Pokaż PPD

en: Feel
pl: Ustawienia

en: Remember last printer
pl: Zapamiętanie ostatniej drukarki

en: Remember last Tab
pl: Zapamiętanie ostatniej zakładki

en: Save all preferences on exit
pl: Zapis ustawień przed wyjściem

en: Save number of copies on exit
pl: Zapis liczby kopii przed wyjściem

en: Clear file list on print
pl: Wyczyść listę plików po wydruku

en: Exit on print
pl: Zakończ program po wydruku

en: Show JobIDs
pl: Pokaż numery zadań

en: Enable Constraints check
pl: Sprawdzanie konfliktów

en: Check now
pl: Sprawdź teraz

en: Remember size and position
pl: Zapamiętaj rozmiar i pozycje

note: from
en: written by
pl: napisany przez

note: for
en: written for cups
pl: napisany dla cups

en: Help
pl: Pomoc

note: Buttons
en: Help on Options
pl: Opcje

en: About %s
pl: O %s

en: Commands and Paths
pl: Polecenia i ścieżki

en: Browser Command
pl: Przeglądarka

en: Help URL
pl: URL pomocy

en: Gtklpq Command
pl: Komenda gtklpq

en: Options
pl: Opcje

en: Printing in Black
pl: Druk czarno-biały

en: Fit on Page
pl: Dopasuj do strony

en: Pen Width
pl: Szerokość pióra

note: label
en: micrometers
pl: mikrometrów

note: Buttons Buttons CPI Buttons LPI
en: Default
pl: Domyślne

en: None
pl: Żadne

en: Sheet relativ
pl: Względem strony

en: Image relativ
pl: Względem obrazka

en: Scaling
pl: Skalowanie

en: Color HUE rotation
pl: Zmiana barw

en: Reset
pl: Zerowanie

en: Color saturation
pl: Nasycenie koloru

en: Position
pl: Pozycja

en: Image
pl: Obrazek

en: Sheet Usage
pl: Ustawienia strony

en: Sheets per page
pl: Stron na kartkę

en: Layout
pl: Położenie

en: Border
pl: Ramka

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Mirror Output
pl: Odbicie lustrzane

en: Ranges
pl: Zakresy

en: Print Range
pl: Zakres wydruku

en: (e.g. 1-4,9,10-12)
pl: (np. 1-4,9,10-12)

en: All
pl: Wszystko

en: Even
pl: Parzyste

en: Odd
pl: Nieparzyste

en: Reverse Output Order
pl: Drukowanie od końca

en: Brightness
pl: Jasność

en: Gamma correction
pl: Korekcja gamma

en: Output
pl: Wyjście

en: Banners
pl: Oznaczenia

note: Stop
en: End:
pl: Koniec:

en: You have chosen to store your password on the disk.
    This is not secure, so I recommend against doing so.
    You have been warned.
pl: Została wybrana opcja zachowania hasła na dysku.
     Nie jest to bezpieczne, więc nie zalecam tego robić.
    Zostałeś ostrzeżony.

en: Password
pl: Hasło

note: Password
en: Password:
pl: Hasło:

en: Job Name
pl: Nazwa zadania

en: Raw output
pl: Surowe wyjście

en: Extra Options
pl: Dodatkowe opcje

en: Special
pl: Specjalne

en: Sizes and Spacings
pl: Rozmiary i odstępy

note: Label CPI
en: Chars per Inch
pl: Znaków na cal

note: Label LPI
en: Lines per Inch
pl: Linii na cal

note: Label CPP
en: Columns per Page
pl: Kolumn na stronę

en: Margins
pl: Marginesy

note: Label Top
en: Top
pl: Góra

note: Label Bottom
en: Bottom
pl: Dół

note: Label Left
en: Left
pl: Lewo

note: Label Right
en: Right
pl: Prawo

en: Text formatting
pl: Formatowanie tekstu

en: Use Pretty Print
pl: Użyj druku wysokiej jakości

en: Wrap text
pl: Zawijaj tekst

en: Text
pl: Tekst

note: --- Info ---
en: Message
pl: Komunikat

note: --- Error ---
en: Error
pl: Błąd

en: Warning!
pl: Ostrzeżenie!

en: No printers found !
pl: Nie została znaleziona żadna drukarka!

en: The given printer does not exist!
pl: Podana drukarka nie istnieje!

en: Internal program error !
pl: Wewnętrzny błąd programu!

en: Password verification
pl: Weryfikacja hasła

en: Usage: gtklpq [-P|-d Printer] [-S server] [-p port] [-D] [-V] [-U user] [-t timeout] [-g geometry] [-C] [-h] [-E]
pl: Użycie: gtklpq [-P|-d drukarka] [-S serwer] [-p port] [-D] [-V] [-U użytkownik] [-t timeout] [-g geometria] [-C] [-h] [-E]

en: Cancel Job
pl: Anuluj zadanie

en: Cancel All
pl: Anuluj wszystkie

en: Hold Job
pl: Wstrzymaj zadanie

en: Move Job
pl: Przesuń zadanie

en: Reject Jobs
pl: Odrzuć zadania

en: Stop Printer
pl: Zatrzymaj drukarkę

en: Priority
pl: Priorytet

en: Exit
pl: Wyjdź

en: Release Job
pl: Wznów zadanie

en: Rank
pl: Miejscie

en: Owner
pl: Właściciel

en: Job
pl: Zadanie

en: File(s)
pl: Plik(i)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Queue
pl: Kolejka

en: Printer Idle
pl: Bezczynna drukarka

en: Printer Processing
pl: Drukarka przetwarza

en: Printer Stopped
pl: Drukarka zatrzymana

en: Start Printer
pl: Uruchom drukarkę

en: Accept Jobs
pl: Akceptuj zadania

en: Job(s)
pl: Zadania

en: Untitled
pl: Nienazwane

en: No jobs.
pl: Brak zadań.

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: And for what reason ?
pl: Z jakiego powodu?

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Do you really want to cancel this job?
pl: Czy na pewno chcesz anulować to zadanie?

en: Do you really want to cancel ALL jobs?
pl: Czy na pewno chcesz anulować WSZYSTKIE zadania?

en: Do you really want to hold this job?
pl: Czy na pewno chcesz wstrzymać to zadanie?

en: Do you really want to release this job?
pl: Czy na pewno chcesz wznowić to zadanie?

en: Do you really want to move this Job to the following queue?
pl: Czy na pewno chcesz przesunąć to zadanie do tej kolejki?

en: Do you really want to stop this printer?
pl: Czy na pewno chcesz zatrzymać drukarkę?

en: Do you really want to start this printer?
pl: Czy na pewno chcesz uruchomić drukarkę?

en: Do you really want to change the job priority?
pl: Czy na pewno chcesz zmienić priorytet zadania?

en: Do you really want to reject jobs for this printer?
pl: Czy na pewno chcesz odrzucić zadania drukowania dla tej drukarki?

en: Do you really want to accept jobs for this printer?
pl: Czy na pewno chcesz zaakceptować zadania dla tej drukarki?

en: Unable to change priority!
pl: Nie można zmienić priorytetu zadania!

en: Job or printer not found!
pl: Zadanie lub drukarka nie zostały znalezione!

en: Authorization failed!
pl: Autoryzacja nie powiodła się!

en: You don't own this job!
pl: Nie jesteś właścicielem tego zadania!

en: Unable to do so!
pl: Nie można tego zrobić!

en: Unable to cancel job(s)!
pl: Nie można anulować zadania!

en: Unable to cancel printer!
pl: Nie można przerwać drukowania!

en: Unable to start printer!
pl: Nie można uruchomić drukarki!

en: Unable to accept jobs for this printer!
pl: Nie można zaakceptować zadań dla tej drukarki!

en: Unable to reject jobs for this printer!
pl: Nie można odrzucić zadań dla tej drukarki!
