gtkorphan 0.3.0 - en to bg translation catalogue (48 entries)

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries
bg: Графичен инструмент за намиране и премахване на ненужни библиотеки

en: Remove orphaned packages
bg: Премахване на ненужни пакети

en: You must run this program as the root user.
bg: Трябва да стартирате тази програма като „root“.

en: Cannot find deborphan!
bg: Не може да бъде намерен deborphan!

en: GtkOrphan needs deborphan to run.
bg: GtkOrphan изисква deborphan.

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries.
bg: Графичен инструмент за намиране и премахване на ненужни библиотеки.

en: You should select a package first!
bg: Първо трябва да изберете пакет!

en: No orphaned libraries found.
bg: Няма ненужни библиотеки.

en: Orphaned packages found:
bg: Намерени ненужни пакети:

en: for a total of:
bg: общо:

en: Total regular packages found:
bg: Общо пакети:

en: Select the packages that you wish to remove:
bg: Изберете пакетите, които искате да премахнете:

en: Size:
bg: Размер:

en: Section:
bg: Секция:

en: Priority:
bg: Приоритет:

en: Removing requested packages...
bg: Премахване на избраните пакети...

en: Starting...
bg: Стартиране...

en: Done.
bg: Готово.

en: You have requested to remove following packages from your system:
bg: Избрахте следните пакети за премахване от системата:

en: Are you sure?
bg: Сигурни ли сте?

en: Show package details
bg: Показване на подробности

en: Hibernate package
bg: Замразяване на пакета

en: Show hibernated packages
bg: Показване на замразените пакети

en: Select for removal
bg: Избиране за премахване

en: Select all
bg: Избор на всички

en: Unselect all
bg: Премахване на избора

en: This list shows all packages in 'hibernation' status.
bg: Този списък показва всички пакети в „замразено“ състояние.

en: They will never be reported as orphaned packages while they belong to this list.
bg: Докато са в списъка, те никога няма да бъдат докладвани като ненужни.

en: Showing details informations for package:
bg: Показване на допълнителна информация за пакет:

en: Guess other libraries too:
bg: Откриване и на други библиотеки:

en: Hibernated packages
bg: Замразени пакети

en: NONE
    perl
    python
    pike
    ruby
    interpreters
    wrong section
    dev package
    debug
    common
    data
    doc
    dummy
    ALL
bg: БЕЗ
    perl
    python
    pike
    ruby
    интерпретатори
    грешна секция
    dev
    debug
    common
    data
    doc
    dummy
    ВСИЧКИ

en: Non-orphaned packages
bg: Пакети

en: Options
bg: Опции

en: Orphaned packages
bg: Ненужни пакети

en: Package details window
bg: Подробности за пакета

en: Pending removals
bg: Избрани за премахване

en: Progress
bg: Напредък

en: Purge entire list
bg: Премахване на целия списък

en: Remove from list
bg: Премахване от списъка

en: Show all orphan packages, not only those in the libs section
bg: Показване на всички ненужни пакети, не само от секцията „libs“

en: Show all packages, not only those in libs section
bg: Показване на всички пакети, не само от секцията „libs“

en: Show uninstalled packages with orphaned configuration files
bg: Показване на пакети, които не са инсталирани, но имат ненужни конфигурационни файлове

en: _File
bg: _Файл

en: _Hibernated packages list
bg: _Списък със замразени пакети

en: _Package details
bg: _Подробности за пакета

en: _Sort
bg: Под_реждане

en: _View
bg: Прегле_д
