gtkorphan-0.4.3 - en to eo translation catalogue (48 entries)

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries
eo: Grafika ilo por trovi kaj forigi orfajn bibliotekojn

en: Remove orphaned packages
eo: Forigi orfajn pakojn.

en: You must run this program as the root user.
eo: Vi devas lanĉi ĉi tiun programon kiel uzulo 'root' (administranto).

en: Cannot find deborphan!
eo: Ne eblas trovi la programon 'deborphan'!

en: GtkOrphan needs deborphan to run.
eo: GtkOrphan bezonas la programon 'deborphan' por funkcii.

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries.
eo: Grafika ilo por trovi kaj forigi orfajn bibliotekojn.

en: You should select a package first!
eo: Vi devus unue elekti iun pakon!

en: No orphaned libraries found.
eo: Neniu orfa biblioteko estis trovita.

en: Orphaned packages found:
eo: Trovitaj orfaj pakoj:

en: for a total of:
eo: kies grandecoj sumas je:

en: Total regular packages found:
eo: Sumo de la ordinaraj pakoj trovitaj:

en: Select the packages that you wish to remove:
eo: Elektu la pakojn, kiujn vi deziras forigi:

en: Size:
eo: Grandeco:

en: Section:
eo: Sekcio:

en: Priority:
eo: Prioritato

en: Removing requested packages...
eo: Forigado de elektitaj pakoj...

en: Starting...
eo: Ek...

en: Done.
eo: Farite.

en: You have requested to remove following packages from your system:
eo: Vi petis forigon de la jenaj pakoj el via sistemo:

en: Are you sure?
eo: Ĉu vi certas?

en: Show package details
eo: Montri detalojn pri la pako

en: Hibernate package
eo: Preterlasi pakon

en: Show hibernated packages
eo: Montri preterlasitajn pakojn

en: Select for removal
eo: Elekti por forigo

en: Select all
eo: Elekti ĉiujn

en: Unselect all
eo: Malelekti ĉiujn

en: This list shows all packages in 'hibernation' status.
eo: Tiu ĉi listo montras ĉiujn pakojn je 'preterlasita' stato.

en: They will never be reported as orphaned packages while they belong to this list.
eo: Ili neniam estos raportitaj kiel orfajn pakojn dum ili apartenas al tiu ĉi listo.

en: Showing details informations for package:
eo: Detala montro de informaro pri la pako:

en: Guess other libraries too:
eo: Konjekti ankaŭ aliajn bibliotekojn:

en: Hibernated packages
eo: Preterlasitaj pakoj

en: NONE
    perl
    python
    pike
    ruby
    interpreters
    wrong section
    dev package
    debug
    common
    data
    doc
    dummy
    ALL
eo: NENIU
    'perl'
    'python'
    'pike'
    'ruby'
    interpretiloj
    malĝusta sekcio
    'dev'
    'debug'
    komuna
    datumaro
    dok
    lokokupa
    ĈIUJ

en: Non-orphaned packages
eo: Ne-orfaj pakoj

en: Options
eo: Opcioj

en: Orphaned packages
eo: Orfaj pakoj

en: Package details window
eo: Fenestro detaliganta pakojn

en: Pending removals
eo: Pritraktotaj forigoj

en: Progress
eo: Progreso

en: Purge entire list
eo: Forviŝi la tutan liston

en: Remove from list
eo: Forigi el la listo

en: Show all orphan packages, not only those in the libs section
eo: Montri ĉiujn orfajn pakojn, ne nur tiujn en la sekcio 'libs'

en: Show all packages, not only those in libs section
eo: Montri ĉiujn pakojn, ne nur tiujn en la sekcio 'libs'

en: Show uninstalled packages with orphaned configuration files
eo: Montri neinstalitajn pakojn kun orfaj agordo-dosieroj

en: _File
eo: _Dosiero

en: _Hibernated packages list
eo: _Preterlasita pakaro

en: _Package details
eo: _Detaloj pri la pako

en: _Sort
eo: _Ordigi

en: _View
eo: _Rigardi
