gtkorphan 0.4.3 - en to hr translation catalogue (48 entries)

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries
hr: Grafički alat za traženje i uklanjanje napuštenih biblioteka

en: Remove orphaned packages
hr: Ukloni napuštene pakete

en: You must run this program as the root user.
hr: Morate pokrenuti ovaj program kao korisnik root.

en: Cannot find deborphan!
hr: Ne mogu pronaći deborphan!

en: GtkOrphan needs deborphan to run.
hr: GtkOrphan treba deborphan za izvršavanje.

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries.
hr: Grafički alat za traženje i uklanjanje napuštenih biblioteka.

en: You should select a package first!
hr: Prvo morate odabrati paket!

en: No orphaned libraries found.
hr: Nisu pronađene napuštene biblioteke.

en: Orphaned packages found:
hr: Pronađene napuštene biblioteke:

en: for a total of:
hr: za ukupno:

en: Total regular packages found:
hr: Ukupno pronađeno regularnih paketa:

en: Select the packages that you wish to remove:
hr: Odaberite pakete koje želite ukloniti:

en: Size:
hr: Veličina:

en: Section:
hr: Skupina:

en: Priority:
hr: Prioritet:

en: Removing requested packages...
hr: Uklanjam tražene pakete...

en: Starting...
hr: Započinjem...

en: Done.
hr: Gotov.

en: You have requested to remove following packages from your system:
hr: Zatražili ste uklanjanje sljedećih paketa iz vašeg sustava:

en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

en: Show package details
hr: Prikaži pojedinosti paketa

en: Hibernate package
hr: Stavi paket u hibernaciju

en: Show hibernated packages
hr: Prikaži pakete u hibernaciji

en: Select for removal
hr: Odaberi za uklanjanje

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Unselect all
hr: Poništi odabir svih

en: This list shows all packages in 'hibernation' status.
hr: Ovaj popis prikazuje sve pakete u stanju „hibernacije”.

en: They will never be reported as orphaned packages while they belong to this list.
hr: Oni nikad neće biti prijavljeni kao napušteni paketi dok su na ovom popisu.

en: Showing details informations for package:
hr: Prikazujem detaljne informacije za paket:

en: Guess other libraries too:
hr: Pretpostavi i ostale biblioteke:

en: Hibernated packages
hr: Paketi u hibernaciji

en: NONE
    perl
    python
    pike
    ruby
    interpreters
    wrong section
    dev package
    debug
    common
    data
    doc
    dummy
    ALL
hr: NIJEDAN
    perl
    python
    pike
    ruby
    interpreteri
    kriva skupina
    razvojni paketi
    debug
    zajednički
    podaci
    dokumentacija
    prividni
    SVI

en: Non-orphaned packages
hr: Nenapušteni paketi

en: Options
hr: Opcije

en: Orphaned packages
hr: Napušteni paketi

en: Package details window
hr: Prozor s detaljima paketa

en: Pending removals
hr: Uklanjanja u tijeku

en: Progress
hr: Tijek

en: Purge entire list
hr: Očisti cijeli popis

en: Remove from list
hr: Ukloni s popisa

en: Show all orphan packages, not only those in the libs section
hr: Prikaži sve napuštene pakete, ne samo one u skupini biblioteka

en: Show all packages, not only those in libs section
hr: Prikaži sve pakete, ne samo one u skupini biblioteka

en: Show uninstalled packages with orphaned configuration files
hr: Prikaži deinstalirane pakete s napuštenim konfiguracijskim datotekama

en: _File
hr: _Datoteka

en: _Hibernated packages list
hr: Popis paketa u _hibernaciji

en: _Package details
hr: D_etalji paketa

en: _Sort
hr: _Razvrstaj

en: _View
hr: _Pogled
