gtkorphan 0.4.3 - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries
hu: Egy grafikus eszköz árva könyvtárak megkereséséhez és eltávolításához

en: Remove orphaned packages
hu: Árva csomagok eltávolítása

en: You must run this program as the root user.
hu: Ezt a programot rendszergazdaként kell futtatnia.

en: Cannot find deborphan!
hu: Nem található a deborphan!

en: GtkOrphan needs deborphan to run.
hu: A GtkOrphan futtatásához a deborphan szükséges.

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries.
hu: Egy grafikus eszköz árva könyvtárak megkereséséhez és eltávolításához.

en: You should select a package first!
hu: Először ki kell választania egy csomagok!

en: No orphaned libraries found.
hu: Nem található árva könyvtár.

en: Orphaned packages found:
hu: Talált árva csomagok:

en: for a total of:
hu: összesen:

en: Total regular packages found:
hu: Összes talált szabályos csomag:

en: Select the packages that you wish to remove:
hu: Válassza ki azokat a csomagokat, amelyeket el szeretne távolítani:

en: Size:
hu: Méret:

en: Section:
hu: Szakasz:

en: Priority:
hu: Prioritás:

en: Removing requested packages...
hu: A kért csomagok eltávolítása…

en: Starting...
hu: Indítás…

en: Done.
hu: Kész.

en: You have requested to remove following packages from your system:
hu: A következő csomagok eltávolítását kérte a rendszerről:

en: Are you sure?
hu: Biztos benne?

en: Show package details
hu: Csomagrészletek megjelenítése

en: Hibernate package
hu: Csomag hibernálása

en: Show hibernated packages
hu: Hibernált csomagok megjelenítése

en: Select for removal
hu: Kijelölés eltávolításra

en: Select all
hu: Összes kijelölése

en: Unselect all
hu: Kijelölés megszüntetése

en: This list shows all packages in 'hibernation' status.
hu: Ez a lista megjelenít minden csomagot a „hibernálás” állapotban.

en: They will never be reported as orphaned packages while they belong to this list.
hu: Sosem lesznek árva csomagokként jelentve, amíg ehhez a listához tartoznak.

en: Showing details informations for package:
hu: Részletes információk megjelenítése a csomaghoz:

en: Guess other libraries too:
hu: Tippeljen egyéb könyvtárakra is:

en: Hibernated packages
hu: Hibernált csomagok

en: NONE
    perl
    python
    pike
    ruby
    interpreters
    wrong section
    dev package
    debug
    common
    data
    doc
    dummy
    ALL
hu: NINCS
    perl
    python
    pike
    ruby
    értelmezők
    hibás szakasz
    fejlesztői csomag
    hibakeresés
    közös
    adat
    dokumentum
    üres
    ÖSSZES

en: Non-orphaned packages
hu: Nem árva csomagok

en: Options
hu: Beállítások

en: Orphaned packages
hu: Árva csomagok

en: Package details window
hu: Csomagrészletek ablak

en: Pending removals
hu: Függőben lévő eltávolítások

en: Progress
hu: Folyamat

en: Purge entire list
hu: A teljes lista törlése

en: Remove from list
hu: Eltávolítás a listából

en: Show all orphan packages, not only those in the libs section
hu: Az összes árva csomag megjelenítése, ne csak a libs szakaszban lévőket

en: Show all packages, not only those in libs section
hu: Az összes csomag megjelenítése, ne csak a libs szakaszban lévőket

en: Show uninstalled packages with orphaned configuration files
hu: Árva beállítófájlokkal rendelkező eltávolított csomagok megjelenítése

en: _File
hu: _Fájl

en: _Hibernated packages list
hu: _Hibernált csomagok listája

en: _Package details
hu: _Csomagrészletek

en: _Sort
hu: _Rendezés

en: _View
hu: _Nézet
