gtkorphan-0.3.0 - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries
nl: Een grafisch programma voor het vinden en verwijderen van verweesde bibliotheken

en: Remove orphaned packages
nl: Verwijder verweesde pakketten

en: You must run this program as the root user.
nl: Dit programma moet door de root gebruiker gestart worden.

en: Cannot find deborphan!
nl: Kan `deborphan' niet vinden!

en: GtkOrphan needs deborphan to run.
nl: GtkOrphan heeft `deborphan' nodig om te draaien.

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries.
nl: Een grafisch programma voor het vinden en verwijderen van verweesde bibliotheken.

en: You should select a package first!
nl: U moet eerst een pakket kiezen!

en: No orphaned libraries found.
nl: Geen verweesde bibliotheek gevonden.

en: Orphaned packages found:
nl: Gevonden verweesde bibliotheken:

en: for a total of:
nl: in een totaal van:

en: Total regular packages found:
nl: Totaal aantal gevonden gewone pakketten:

en: Select the packages that you wish to remove:
nl: Selecteer de pakketten die u wilt verwijderen:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Section:
nl: Sectie:

en: Priority:
nl: Prioriteit:

en: Removing requested packages...
nl: Bezig met verwijderen van geselecteerde pakketten...

en: Starting...
nl: Bezig met starten...

en: Done.
nl: Klaar.

en: You have requested to remove following packages from your system:
nl: U hebt verwijdering geselecteerd van de volgende pakketten op uw systeem:

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Show package details
nl: Toon de details van het pakket

en: Hibernate package
nl: Zet pakket in slaapstand

en: Show hibernated packages
nl: Toon pakketten in slaapstand

en: Select for removal
nl: Selecteer voor verwijdering

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Unselect all
nl: Maak selectie ongedaan

en: This list shows all packages in 'hibernation' status.
nl: Deze lijst toont alle pakketten in slaapstand.

en: They will never be reported as orphaned packages while they belong to this list.
nl: Zij zullen niet gerapporteerd worden als verweesde pakketten zolang ze tot deze lijst behoren.

en: Showing details informations for package:
nl: Bezig met het tonen van de details van de informatie voor pakket:

en: Guess other libraries too:
nl: Vermoedelijk ook andere bibliotheken:

en: Hibernated packages
nl: Slapende pakketten

en: NONE
    perl
    python
    pike
    ruby
    interpreters
    wrong section
    dev package
    debug
    common
    data
    doc
    dummy
    ALL
nl: GEEN
    perl
    python
    pike
    ruby
    vertalers
    verkeerde sectie
    ontw. pakket
    debug
    gemeenschappelijk
    gegevens
    doc
    dummy
    ALLES

en: Non-orphaned packages
nl: Niet-verweesde pakketten

en: Options
nl: Opties

en: Orphaned packages
nl: Verweesde pakketten

en: Package details window
nl: Venster met pakketdetails

en: Pending removals
nl: Nog te verrichten verwijderingen

en: Progress
nl: Voortgang

en: Purge entire list
nl: Verwijder gehele lijst

en: Remove from list
nl: Verwijder uit de lijst

en: Show all orphan packages, not only those in the libs section
nl: Toon alle verweesde pakketten, niet alleen die in de bibliotheek sectie

en: Show all packages, not only those in libs section
nl: Toon alle pakketten, niet alleen die in de bibliotheek sectie

en: Show uninstalled packages with orphaned configuration files
nl: Toon niet geïnstalleerde pakketten met verweesde configuratie bestanden

en: _File
nl: _Bestand

en: _Hibernated packages list
nl: _Lijst met verweesde pakketten

en: _Package details
nl: _Pakketdetails

en: _Sort
nl: _Sorteer

en: _View
nl: _Beeld
