gtkorphan 0.4.3 - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries
pl: Graficzne narzędzie do wyszukiwania i usuwania osieroconych bibliotek

en: Remove orphaned packages
pl: Usuń osierocone pakiety

en: You must run this program as the root user.
pl: Musisz uruchomić ten program jako użytkownik root.

en: Cannot find deborphan!
pl: Nie możesz znaleźć deborphan!

en: GtkOrphan needs deborphan to run.
pl: GtkOrphan potrzebuje deborphan do uruchomienia.

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries.
pl: Graficzne narzędzie do wyszukiwania i usuwania osieroconych bibliotek.

en: You should select a package first!
pl: Wybierz najpierw pakiet!

en: No orphaned libraries found.
pl: Nie znaleziono osieroconych bibliotek.

en: Orphaned packages found:
pl: Znalezione osierocone pakiety:

en: for a total of:
pl: w sumie:

en: Total regular packages found:
pl: Wszystkie znalezione regularne pakiety:

en: Select the packages that you wish to remove:
pl: Wybierz pakiety które chcesz usunąć:

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Section:
pl: Sekcja:

en: Priority:
pl: Priorytet:

en: Removing requested packages...
pl: Usuwanie żądanych pakietów...

en: Starting...
pl: Uruchamianie...

en: Done.
pl: Gotowe.

en: You have requested to remove following packages from your system:
pl: Zażądano usunięcia następujących pakietów z systemu:

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Show package details
pl: Pokaż szczegóły pakietu

en: Hibernate package
pl: Zamrożony pakiet

en: Show hibernated packages
pl: Pokaż zamrożone pakiety

en: Select for removal
pl: Wybierz do usunięcia

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Unselect all
pl: Odznacz wszystko

en: This list shows all packages in 'hibernation' status.
pl: Ta lista pokazuje wszystkie pakiety w 'zamrożonym' stanie.

en: They will never be reported as orphaned packages while they belong to this list.
pl: One nigdy nie zostaną zgłoszone jako osierocone pakiety dopóki należą do tej listy.

en: Showing details informations for package:
pl: Wyświetlanie szczegółów informacji dla pakietu:

en: Guess other libraries too:
pl: Zgadnij też inne biblioteki:

en: Hibernated packages
pl: Zamrożone pakiety

en: NONE
    perl
    python
    pike
    ruby
    interpreters
    wrong section
    dev package
    debug
    common
    data
    doc
    dummy
    ALL
pl: BRAK
    Perl
    Python
    Pike
    Ruby
    interpreter
    niewłaściwa sekcja
    pakiet rozwoju
    rodzaj debugu
    *-commondane
    dokumentacja
    fałszywy
    WSZYSTKIE

en: Non-orphaned packages
pl: Nie osierocone pakiety

en: Options
pl: Opcje

en: Orphaned packages
pl: Osierocone pakiety

en: Package details window
pl: Okno szczegółów pakietu

en: Pending removals
pl: Oczekiwane usunięcia

en: Progress
pl: Postęp

en: Purge entire list
pl: Wyczyść całą listę

en: Remove from list
pl: Usuń z listy

en: Show all orphan packages, not only those in the libs section
pl: Pokaż wszystkie osierocone pakiety, nie tylko te w sekcji 'libs'

en: Show all packages, not only those in libs section
pl: Pokaż wszystkie pakiety, nie tylko te w sekcji 'libs'

en: Show uninstalled packages with orphaned configuration files
pl: Pokaż niezainstalowane pakiety z osieroconymi plikami konfiguracji

en: _File
pl: _Plik

en: _Hibernated packages list
pl: _Lista zamrożonych pakietów

en: _Package details
pl: _Szczegóły pakietu

en: _Sort
pl: _Sortowanie

en: _View
pl: _Widok
