gtkpod - en to cs_CZ translation catalogue (246 entries)

en: Never show this dialogue again
cs_CZ: Nikdy nezobrazovat

en: Conversion Progress Display
cs_CZ: Postup konverze

en: The output of the background conversion scripts is copied below. Each page of the notebook corresponds to one background thread.
cs_CZ: Výstup konverze běžící na pozadí je zobrazen níže. Každá záložka odpovídá jednomu konverznímu vláknu  běžícímu na pozadí.

en: iPod Manager
cs_CZ: Správce iPodů

note: Action name Stock icon
en: Edit Track Details
cs_CZ: Upravit podrobnosti skladby

en: Could not open '%s' for reading.
cs_CZ: '%s' nelze otevřít pro čtení.

en: %d%% (%d/%d  %d:%02d:%02d left)  %s
cs_CZ: %d%% (%d/%d  zbývá %d:%02d:%02d)  %s

en: Saving: waiting for %d tracks to be copied
cs_CZ: Ukládám: čeká se na zkopírování %d stop

en: Saving: waiting for %d tracks to convert
cs_CZ: Ukládám: čeká se na dokončení konverze %d stop

en: Saving: finished track transfer
cs_CZ: Ukládám: přenos stop dokončen

en: All
cs_CZ: Vše

en: Artist
cs_CZ: Umělec

en: Title
cs_CZ: Název

en: Genre
cs_CZ: Žánr

en: Transferred
cs_CZ: Přeneseno

en: Rating
cs_CZ: Hodnocení

en: Volume
cs_CZ: Hlasitost

en: Year
cs_CZ: Rok

en: TV Show
cs_CZ: TV pořad

note: gint id, gboolean modal,
en: Duplicate detection
cs_CZ: Zjišťovat přítomnost duplicitních souborů

en: Deleting one track completely from iPod | Deleting %d tracks completely from iPod
cs_CZ[0]: Mažu %d stopy z iPodu
cs_CZ[1]: Mažu %d stop z iPodu
cs_CZ[2]: %d

en: Deleting one track from harddisk | Deleting %d tracks from harddisk
cs_CZ[0]: Mažu %d stopy z pevného disku
cs_CZ[1]: Mažu %d stop z pevného disku
cs_CZ[2]: %d

en: Deleting one track from local database | Deleting %d tracks from local database
cs_CZ[0]: Mažu %d stopy z lokální databáze
cs_CZ[1]: Mažu %d stop z lokální databáze
cs_CZ[2]: %d

en: Deleting Track %d/%d ...
cs_CZ: Mažu stopu %d/%d ...

en: Completed deletion
cs_CZ: Mazání dokončeno

en: Browse
cs_CZ: Prohlížet

en: Add subfolders recursively
cs_CZ: Přidat i vnořené složky

en: Allow duplicate files
cs_CZ: Povolit duplicitní soubory

en: Skip the track
cs_CZ: Přeskočit stopu

en: Conversion Settings...
cs_CZ: Nastavení konverze

en: Use legacy format for MP3 tags
cs_CZ: Použít zastaralý formát MP3 značek

en: Confirm deletion of tracks:
cs_CZ: Potvrzovat mazání stop:

en: Confirm deletion of tracks during synchronization
cs_CZ: Potvrzovat mazání stop během synchronizace

en: Display messages and warnings at startup
cs_CZ: Při startu zobrazit zprávy a upozornění

en: Display information about detected duplicate files
cs_CZ: Zobrazit informace o duplicitních souborech

en: Display synchronization results
cs_CZ: Zobrazit výsledek synchronizace

en: Conversion Preferences
cs_CZ: Předvolby konverze

en: Display conversion log
cs_CZ: Zobrazit log konverzí

en: Tag and filename encoding:
cs_CZ: Znaková sada souborů a jejich značek

en: <b>Ascending</b>
cs_CZ: <b>Vzestupně</b>

en: <b>Descending</b>
cs_CZ: <b>Sestupně</b>

note: Set the resolution in the label
en: <b>Image Dimensions: %d x %d</b>
cs_CZ: <b>Rozměry obrázku: %d x %d</b>

en: Successfully set new coverart for selected tracks
cs_CZ: Nový

en: The picture file %s already exists.
    This may be associated with other music files in the directory.
    
    Do you want to overwrite the existing file, possibly associating
    other music files in the same directory with this cover art file,
    to save the file with a unique file name, or to abort the fetchcover operation?
cs_CZ: Soubor s obrázkem %s již existuje,
    může být přidružen k jiným skladbám ve složce.
    
    Chcete přepsat existující soubor novým, což může vést k tomu, že i jiné skladby ve stejné složce budou mít tento obrázek jako obal, uložit soubor pod jiným jménem nebo úplně zrušit tuto operaci?

en: Cover art file already exists
cs_CZ: Soubor s obalem již existuje

en: Overwrite
cs_CZ: Přepsat

en: Rename
cs_CZ: Přejmenovat

en: Abort
cs_CZ: Zrušit

en: Cover Display
cs_CZ: Zobrazení obalů

en: <b>Bookmarks</b>
cs_CZ: <b>áložky</b>

en: Cover Browser
cs_CZ: Prohlížeč obalů

en: Bookmark Url
cs_CZ: Přidat do záložek

en: Please enter the full url of the bookmark
cs_CZ: Prosím vložte úplnou adresu (url) záložky

en:   Cover Browser
cs_CZ:   Prohlížeč obalů

en: Audiobook
cs_CZ: Audiokniha

en: Music Video
cs_CZ: Hudební video

en: TV Show & Music Video
cs_CZ: TV pořad & hudební video

en: %s (image data corrupted or unreadable)
cs_CZ: %s (obrázek je poškozen nebo nelze přečíst)

en: Please report unknown mediatype %x
cs_CZ: Prosíme nahlaste nám neznámý druh souboru %x

en: Changes have been made to the tracks in the details editor.
    Do you want to lose those changes?
cs_CZ: U některých skladeb byly změněny podrobnosti. 
    Chcete o ně přijít?

en: Tracks in details editor have been modified.
cs_CZ: Podrobnosti skladeb byly změněny

en:   Edit Track Details
cs_CZ:   Upravit podrobnosti skladeb

en: Error occurred dropping an image onto the details window: %s
cs_CZ: Při přenášení obrázku do okna podrobností se stala chyba: %s

en: Details
cs_CZ: Detaily

en: _Undo All
cs_CZ: _Vrátit vše

en: Undo _Track
cs_CZ: _Vrátit skladbu zpět

en: Set Cover Art from _File
cs_CZ: Nastavit obal ze souboru

en: _Remove Cover Art
cs_CZ: Od_stranit obal

en: Change all tracks
    simultaneously
cs_CZ: Změnit u všech skladeb
    najednou

en: (Checked)
cs_CZ: (Zaškrtnuté)

en: _General
cs_CZ: _Obecné

en: _Sorting
cs_CZ: _Třídění

en: _Podcasts
cs_CZ: _Podcasty

en: _Lyrics
cs_CZ: _Texty skladem

en: _Video
cs_CZ: V_ideo

en: _Misc.
cs_CZ: _Další

en: Skipping existing file with same length: '%s'
cs_CZ: Vynechávám soubor o stejné velikosti: '%s'

en: Overwriting existing file: '%s'
cs_CZ: Přepisuji existující soubor: '%s'

en: Error copying '%s' to '%s': Permission Error (%s)
cs_CZ: Chyba při kopírování '%s' do '%s': Nedostatečná práva (%s)

en: Error copying '%s' to '%s' (%s)
cs_CZ: Chyba při kopírování '%s' do '%s' (%s)

en: Failed to write '%s-%s'
cs_CZ: Chyba při zapisování '%s-%s'

en: %d%% (%d:%02d:%02d left)
cs_CZ: %d%% (zbývá %d:%02d:%02d)

en: Export from iPod database not possible in offline mode.
cs_CZ: Export z databáze iPodu není možný v režimu offline.

en: Select Export Destination Directory
cs_CZ: Zvolte složku, do níž budou skladby exportovány

en: Drag from iPod database not possible in offline mode.
cs_CZ: Přetahovat soubory z iPodu není možné v režimu offline.

en: The following tracks have to be copied to your harddisk
cs_CZ: Následující skladby budou zkopírovány na Váš disk.

en: No valid filename for: %s
cs_CZ: Nesprávné jméno souboru: %s

en: Created playlist with one track. | Created playlist with %d tracks.
cs_CZ[0]: Vytvořen playlist se %d stopami.
cs_CZ[1]: Vytvořen playlist s %d stopami.
cs_CZ[2]: %d

en: Could not open '%s' for writing (%s).
cs_CZ: Nemohu otevřít '%s' pro zápis (%s).

en: Create Playlist File
cs_CZ: vytvořit playlist

en: _Export Tracks
cs_CZ: _Vyexportovat skladby

en: '%s' does not appear to be an FLAC audio file.
cs_CZ: '%s' nevypadá jako soubor typu FLAC.

en: Flac audio file type
cs_CZ: audio soubor typu FLAC

en: M4A audio file type
cs_CZ: soubor typu M4A

en: MP3 audio file type
cs_CZ: audio soubor typu MP3

en: Generic Video file type
cs_CZ: Soubor videa

en: Wav audio file type
cs_CZ: zvukový soubor typu WAV

en: %s does not appear to be a supported wav file.
cs_CZ: %s zřejmě není funkční soubor typu WAV.

en: Total
    (iPod)
cs_CZ: Celkem
    (iPod)

en: Total
    (local)
cs_CZ: Celkem
    (místní úložiště)

en: Selected
    Playlist
cs_CZ: Vybrané
    Playlisty

en: Displayed
    Tracks
cs_CZ: Zobrazeno
    Stop

en: Selected
    Tracks
cs_CZ: Vybrané
    Skladby

en: Number of tracks
cs_CZ: Počet skladeb

en: Play time
cs_CZ: Doba přehrávání

en: File size
cs_CZ: Velikost souboru

en: Number of playlists
cs_CZ: Počet playlistů

en: Deleted tracks
cs_CZ: Smazané skladby

en: File size (deleted)
cs_CZ: Velikost (smazaných) souborů

en: Non-transferred tracks
cs_CZ: Nepřenesené skladby

en: File size (non-transferred)
cs_CZ: Velikost (nepřenesených) souborů

en: Effective free space
cs_CZ: Volné místo

en:   Repository Information
cs_CZ:   Informace o úložišti

en: Info Display
cs_CZ: Informace

en: %d:%02d of %d:%02d
cs_CZ: %d:%02d z %d:%02d

note: title by artist from album
en: No Track Title
cs_CZ: Skladba beze jména

en: <b>%s</b> by %s from %s
cs_CZ: <b>%s</b> od %s z %s

en: <b>%s</b> by %s
cs_CZ: <b>%s</b> od %s

en: <b>%s</b> from %s
cs_CZ: <b>%s</b> z %s

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Play
cs_CZ: Přehrát

en: Next
cs_CZ: Další

en: Media Player
cs_CZ: Přehravač médií

en:   Media Player
cs_CZ:   Přehravač médií

en: To fill additional information, <i>gtkpod</i> can use a database 
    provided by the <i>mserv</i> music server.
    
    More details on mserv can be found at <b>http://www.mserv.org</b>
cs_CZ: K doplnění dalších údajů může <i>gtkpod</i> využít databázi poskytovanou hudebním serverem <i>mserv</i>.
    
    Podrobnosti o serveru mserv naleznete na <b>http://www.mserv.org</b>

en: <b>Settings</b>
cs_CZ: <b>Nastavení</b>

en: Selected Tracks
cs_CZ: Vybrané skladby

en:   iPod Photo Editor
cs_CZ:   Editor fotografií pro iPod

en: <Unnamed>
cs_CZ: <Bezejmenné>

en: Photo Albums
cs_CZ: Fotoalba

en: Do you want to remove the album's photos too?
cs_CZ: Chcete též odstranit fotografie z alba?

en: Yes. Do Not Display Again
cs_CZ: Ano. Znovu již nezobrazovat.

en: This will remove the photo selection from the selected album.
     Do you want to delete them from the database as well?
cs_CZ: Tímto odstraníte z vybrané fotografie z fotoalba.
    Chcete je též vymazat z databáze?

en: This will delete the photo selection from the Photo Library and all albums. Are you sure?
cs_CZ: Tímto odstraníte vybrané fotografie z Knihovny fotografií a všech alb. Opravdu provést?

en: New Photo Album Name
cs_CZ: Jméno pro nové fotoalbum

en: Please enter a new name for the photo album
cs_CZ: Prosím vložte jméno nového fotoalba

en: An album with that name already exists.
cs_CZ: Album tohoto jména již existuje

en: New Photo Album
cs_CZ: Nové fotoalbum

en: Please enter a name for the new photo album
cs_CZ: Prosím vložte jméno nového fotoalba

en: The new album failed to be created.
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit nové fotoalbum

en: Add Image to iPod
cs_CZ: Přidat obrázek na iPod

en: Add a Directory of Images to the iPod. Select the Directory.
cs_CZ: Přidat složku s obrázky na iPod. Zvolte složku.

en: R_ename Album
cs_CZ: Přejmenovat album

en: Remove Album
cs_CZ: Odstranit album

en: Remove Photo
cs_CZ: Odstranit fotografie

en: Rename Album
cs_CZ: Přejmenovat album

en: Add and Remove Photographs
cs_CZ: Přidat nebo odstranit fotografie

note: Action name Stock icon
en: Open Photo Editor
cs_CZ: Otevřít editor fotografií

note: display message in statusbar
en: Copied one track | Copied %d tracks
cs_CZ[0]: Zkopírována %d skladba.
cs_CZ[1]: Zkopírovány %d skladby.
cs_CZ[2]: Zkopírováno %d skladeb.

en: Playlists
cs_CZ: Playlisty

en: Smart Playlist
cs_CZ: Chytrý playlist

en: Playlist name:
cs_CZ: Jméno playlistu:

en: Sort by:
cs_CZ: Třídit podle:

en: <b>Advanced Options</b>
cs_CZ: Pokročilé možnosti

en: Delete
cs_CZ: Smazat

note: Action name Stock icon
en: Add _Files...
cs_CZ: Přidat soubory

note: Action name Stock icon
en: Add Fol_der...
cs_CZ: Přidat sl_ožku

note: Action name Stock icon
en: Add _Playlist...
cs_CZ: Přidat _Playpist

en: Empty Playlist...
cs_CZ: Prázdný Playlist

en: Smart Playlist...
cs_CZ: Chytrý Playlist...

en: Create iPod's _Directories...
cs_CZ: Vytvořit zákla_dní strukturu složek na iPodu

en: Check iPod's _Files
cs_CZ: Kontrola souborů na iPodu

en: _Configure Repositories
cs_CZ: _Nastavit úložiště

en: iPod at '%s' is not loaded.
    Please load it first.
cs_CZ: iPod na '%s' není načten.
    Prosím nejprve jej načtěte.

note: Set default repository name
en: New Repository
cs_CZ: Nové úložiště

en: Delete repository?
cs_CZ: Smazat úložiště?

en: Please select command to sync contacts
cs_CZ: Prosím zadejte příkaz pro synchronizaci kontaktů

en: Please select command to sync calendar
cs_CZ: Prosím zadejte příkaz pro synchronizaci kalendáře

en: Please select command to sync notes
cs_CZ: Prosím zadejte příkaz pro synchronizaci poznámek

en: <i>Have a look at the scripts provided in '%s'. If you write a new script or improve an existing one, please send it to jcsjcs at users.sourceforge.net for inclusion into the next release.</i>
cs_CZ: <i>Podívejte se na skripty uložené v '%s'. Pokud napíšete nové nebo vylepšíte stávající, prosíme zašlete jej uživateli jcsjcs na doméně users.sourceforge.net, aby mohly být zařazeny do nového vydání.</i>

en: Smart playlist updated.
cs_CZ: Chytrý playlist byl aktualizován.

en: Podcasts Repository
cs_CZ: Úložiště Podcastů

en: Local Repository
cs_CZ: Místní úložiště

en: Master Playlist
cs_CZ: Hlavní playlist

en: Podcasts Playlist
cs_CZ: Playlist podcastů

en: Regular Playlist
cs_CZ: Standardní playlist

en:   Edit iPod Repositories
cs_CZ:   Upravit úložště iPod(ů)

en: Select mountpoint
cs_CZ: Zvolte název mount pointu

en: iPod mountpoint:
cs_CZ: Mount point iPodu:

en: iTunesDB backup:
cs_CZ: Záloha iTunesDB:

en: Initialize iPod
cs_CZ: Inicializovat iPod

en: Add New ...
cs_CZ: Přidat nové

en: On startup automatically sync with the directory:
cs_CZ: Při startu synchronizovat se složkou:

en: Select directory for synchronization
cs_CZ: Zvolte složku pro synchronizaci

en: Delete missing tracks from the iPod or repository
cs_CZ: Smazat chybějící skladby z iPodu nebo úložiště

en: Don't automatically sync on startup
cs_CZ: Nesynchronizovat automaticky po startu

en: Edit iTunesDB Properties
cs_CZ: Upravit vlastnosti iTunesDB

note: Strings used several times
en: Select or enter your model
cs_CZ: Zvolte Váš model

en: Error initialising iPod: %s
cs_CZ: Chyba při inicializaci iPodu: %s

en: Error initialising iPod, unknown error
cs_CZ: Neznámá chyba při inicializaci iPodu

en: <b>Please select your iPod model at </b><i>%s</i>
cs_CZ: <b>Prosím zvolte svůj model z</b><i>%s</i>

en: Could not determine the model you selected -- this could be a bug or incompatibilty in the GTK+ or glade library.
cs_CZ: Nemohu zjistit vybraný model - může to být chybou nebo nekompatibilitou knihoven GTK+ nebo glade.

en: Calendar
cs_CZ: Kalendář

en: <span weight="bold" size="larger">Please specify a time interval</span>
cs_CZ: <span weight="bold" size="larger">Prosím upřesněte časový interval</span>

en: Time:
cs_CZ: Čas:

en: Dummy - do not delete
cs_CZ: Prázdný řetězec - nemažte

en: Last Played
cs_CZ: Naposledy přehráváno

en: Last Modified
cs_CZ: Naposledy upraveno

en: Added
cs_CZ: Přidáno

en: <b>Filter Sort Order</b>
cs_CZ: <b>Řadit podle</b>

en: Any (OR)
cs_CZ: Každá (nebo)

en: All (AND)
cs_CZ: Všechny (a)

en: Select '0' for no lower limit.
cs_CZ: Zadejte '0' pro zrušení spodního limitu.

en: Select '-1' for no upper limit.
cs_CZ: Zadejte '-1' pro zrušení horního limitu.

en: 'DD/MM/YYYY HH:MM < d < DD/MM/YYYY HH:MM' or similar. Press 'enter' when finished.
cs_CZ: 'DD/MM/YYYY HH:MM < d < DD/MM/YYYY HH:MM' nebo obdobně. Až budete hotovi, stiskněte Enter.

en: Rating:
cs_CZ: Hodnocení:

en: Playcount:
cs_CZ: Počet přehrání:

en: Specify interval
cs_CZ: Zadejte interval

en: Played:
cs_CZ: Přehráno:

en: Modified:
cs_CZ: Změněno:

en: Added:
cs_CZ: Přidáno:

en: _Display
cs_CZ: _Zobrazit

en: Delete From iPod
cs_CZ: Smazat z iPodu

en: Delete From Playlist
cs_CZ: Smazat z playlistu

en: Delete From Harddisk
cs_CZ: Smazat z pevného disku

en: Delete From Database
cs_CZ: Smazat z databáze

en: Create Playlist
cs_CZ: Vytvořit playlist

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Copy selected track(s) to
cs_CZ: Zkopírovat vybrané stopy do

en: Compilations
cs_CZ: Kompilace

en: Comp.
cs_CZ: Skladatel

en: Special
cs_CZ: Ostatní

en: Moved one track | Moved %d tracks
cs_CZ[0]: Přesunuta %d skladba.
cs_CZ[1]: Přesunuty %d stopy.
cs_CZ[2]: Přesunuto %d stop.

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Plycnt
cs_CZ: Počet přehrání

en: Played
cs_CZ: Přehráno

en: Modified
cs_CZ: Změněno

en: Released
cs_CZ: Vydáno

en: Vol.
cs_CZ: Díl

en: Add Column
cs_CZ: Přidat sloupec

en: <b>Available Columns</b>
cs_CZ: <b>Dostupné sloupce</b>

en: <b>Displayed Columns</b>
cs_CZ: <b>Zobrazované sloupce</b>

en: <span weight='bold' size='larger'>No playlist selected</span>
cs_CZ: <span weight='bold' size='larger'>Nebyl vybrán žádný playlist</span>

en: Select All
cs_CZ: Vybrat vše

en: _Help
cs_CZ: Nápověda

en: _Quit
cs_CZ: Ukončit

en: Quit gtkpod
cs_CZ: Ukončit gtkpod

en: _Delete
cs_CZ: Smazat

en: _Preferences
cs_CZ: Předvolby

en: _Tools
cs_CZ: Nástroje

en: _User's Manual
cs_CZ: Uživatelská příručka

en: gtkpod _Home Page
cs_CZ: Stránky programu gtkpod

en: Online documentation and resources
cs_CZ: Online dokumentace

en: Report _Bugs/Patches/Requests
cs_CZ: Nahlaste chyby/opravy/přání

en: Ask a _Question
cs_CZ: Položte otázku

en: _About
cs_CZ: O _Aplikaci
