gtkpod - en to he translation catalogue (786 entries)

en: Never show this dialogue again
he: אל תראה חלון דו-שיח זה בעתיד

en: Conversion Progress Display
he: תצוגת התקדמות עבור המרות

en: The output of the background conversion scripts is copied below. Each page of the notebook corresponds to one background thread.
he: תוצר הפלט של תסריט ההמרה ברקע יועתק למטה. כל דף של המחברת תואם לתהליך רקע אחד.

en: iPod Manager
he: מנהל ה־iPod

en: Newly mounted iPod at '%s' could not be loaded into gtkpod.
he: אי אפשר לטעון את ה־iPod החדש '%s' שעוגן לתוך gtkpod.

en: Newly mounted iPod at '%s' appears to be already loaded!
he: ה־iPod החדש העגון ב־'%s' כבר עדיין טעון!

en: New iPod
he: מכשיר iPod חדש

en: Arabic (IBM-864)
he: ערבית (IBM-864)

en: Arabic (ISO-8859-6)
he: ערבית (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
he: ערבית (Windows-1256)

en: Baltic (ISO-8859-13)
he: בלטית (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
he: בלטית (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
he: בלטית (Windows-1257)

en: Celtic (ISO-8859-14)
he: קלטית (ISO-8859-14)

en: Central European (IBM-852)
he: מרכז אירופאי (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
he: מרכז אירופאי (ISO-8859-2)

en: Central European (Windows-1250)
he: מרכז אירופאי (Windows-1250)

en: Chinese Simplified (GB18030)
he: סינית מופשטת (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
he: סינית מופשטת (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
he: סינית מסורתית (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
he: סינית מסורתית (Big5-HKSCS)

en: Cyrillic (IBM-855)
he: קירילית (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
he: קירילית (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
he: קירילית (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
he: קירילית (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
he: קירילית (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
he: קירילית/רוסית (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
he: קירילית/אוקראינית (KOI8-U)

en: English (US-ASCII)
he: אנגלית (US-ASCII)

en: Greek (ISO-8859-7)
he: יוונית (ISO-8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
he: יוונית (Windows-1253)

en: Hebrew (IBM-862)
he: עברית (IBM-862)

en: Hebrew (Windows-1255)
he: עברית (Windows-1255)

en: Japanese (automatic detection)
he: יפנית (זיהוי אוטומטי)

en: Japanese (EUC-JP)
he: יפנית (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
he: יפנית (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
he: יפנית (Shift_JIS)

en: Korean (EUC-KR)
he: קוריאנית (EUC-KR)

en: Nordic (ISO-8859-10)
he: נורדית (ISO-8859-10)

en: South European (ISO-8859-3)
he: דרום אירופאי (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-620)
he: תאילנדית (TIS-620)

en: Turkish (IBM-857)
he: טורקית (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
he: טורקית (ISO-8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
he: טורקית (Windows-1254)

en: Unicode (UTF-7)
he: יוניקוד (UTF-7)

en: Unicode (UTF-8)
he: יוניקוד (UTF-8)

en: Unicode (UTF-16BE)
he: יוניקוד (UTF-16BE)

en: Unicode (UTF-16LE)
he: יוניקוד (UTF-16LE)

en: Unicode (UTF-32BE)
he: יוניקוד (UTF-32BE)

en: Unicode (UTF-32LE)
he: יוניקוד (UTF-32LE)

en: Vietnamese (VISCII)
he: וייטנאמית (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
he: וייטנאמית (Windows-1258)

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
he: עברית ויזואלית (ISO-8859-8)

en: Western (IBM-850)
he: מערבי (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
he: מערבי (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
he: מערבי (ISO-8859-15)

en: Western (Windows-1252)
he: מערבי (Windows-1252)

note: sanity! check for "System Charset" and return NULL
en: System Charset
he: ערכת התווים של המערכת

note: already opened we are not the first instance of gtkpod -- the socket is already being used, so we pass
en: Another instance of gtkpod was detected. Playcount server not started.
he: עותק ריצה נוסף של gtkpod נמצא. שרת ספירה לא יופעל.

en: Update Tracks from File
he: עדכן רצועות מקובץ

en: Create new Playlist
he: יצירת רשימת השמעה חדשה

note: Action name Stock icon
en: Edit Track Details
he: ערוך פרטי רצועה

en: '%s' is a directory, not a playlist file.
he: '%s' הוא תיקייה, לא קובץ רשימת השמעה.

en: '%s' is a not a known playlist file.
he: '%s' הוא לא קובץ רשימת השמעה מוכר.

en: Could not open '%s' for reading.
he: לא מסוגל לפתוח את '%s' לכתיבה.

en: Skipping '%s' because it is a directory.
he: מדלג על '%s' בגלל שהוא תיקייה.

en: Skipping '%s' to avoid adding playlist file recursively
he: מדלג על '%s' על מנת להתחמק מהוספת קובץ רשימת השמעה רקורסיבי

en: Unknown token '%s' in template '%s'
he: הסימן '%s' בתבנית '%s' לא ידוע

en: Could not create '%s'
he: אי אפשר ליצור את  "%s"

en: Error creating thumbnail file
he: תקלה ביצירת קובץ תמונות ממוזערות

en: Unknown token '%%%c' in template '%s'
he: אסימון לא ידוע '%%%c' בתבנית '%s'

en: Unable to start video thumbnail generator
    (command line was: '%s')
he: אי אפשר היה להפעיל את יוצר תמונות הווידאו הממוזערות
    (שורת הפקודה הייתה: '%s')

en: Thumbnail generator returned status %d
he: יוצר התמונות הממוזערות החזיר סטטוס %d

en: The following track could not be processed (file does not exist): '%s'
he: אי אפשר לעבד את הרצועה הבאה (הקובץ לא קיים): '%s'

en: Nothing to update
he: אין מה לעדכן

en: Updating %s
he: מעדכן %s

en: Updated selected tracks with info from file.
he: מעדכן רצועות נבחרות עם מידע מקובץ.

en: The following track could not be updated | The following %d tracks could not be updated
he[0]: הרצועה הבאה איננה יכולה להתעדכן
he[1]: %d הרצועות הבאות אינן יכולות להתעדכן

note: gint id, gboolean modal,
en: Failed Track Update
he: עדכון רצועה נכשל

en: The following track has been updated | The following %d tracks have been updated
he[0]: עודכנה הרצועה הבאה
he[1]: עודכנו %d הרצועות הבאות

note: gint id, gboolean modal,
en: Successful Track Update
he: הרצועה עודכנה בהצלחה

en: no local filename available, file on the iPod will be used instead
he: קובץ מקומי לא זמין, יעשה שימוש בקובץ על ה־iPod

en: no local filename available and copy on iPod cannot be found
he: קובץ מקומי לא זמין ועותק על ה־iPod גם כן לא זמין

en: no local filename available
he: קובץ מקומי לא זמין

en: local file could not be found, file on the iPod will be used instead
he: קובץ מקומי לא קיים, יעשה שימוש בקובץ על ה־iPod

en: local file as well as copy on the iPod cannot be found
he: לא נמצא קובץ מקומי וגם העותק על ה־iPod לא נמצא

note: update not successful -- log this track for later display
en: update failed (format not supported?)
he: העדכון נכשל (התבנית לא נתמכת?)

en: Processing '%s'...
he: מעבד '%s'...

en: Skipping '%s' because it matches exclude masks.
he: מדלג על '%s' בגלל שהוא תואם למסכת אי ההכללה.

en: Podcast already present: '%s'
he: הפודקסט כבר קיים: '%s'

en: Couldn't change tags of file: %s
he: לא מסוגל לשנות תג של קובץ: %s

en: Could not open '%s' for reading and writing.
he: אי אפשר לפתוח את '%s' לקריאה וכתיבה.

en: Could not obtain lock on '%s'.
he: אי אשפר להשיג נעילה על '%s'.

note: error!
en: Malformed line in '%s': %s
he: שורה לא תקינה ב '%s' : %s

note: gint id, gboolean modal,
en: Remove offline playcounts?
he: הסר מספור השמעות לא מקוון?

note: title
en: Some tracks played offline could not be found in the iTunesDB. Press 'OK' to remove them from the offline playcount file, 'Cancel' to keep them.
he: אי אפשר לאתר מספר רצועות שנוגנו בצורה לא מקוונת ב-iTunesDB. לחץ על 'אישור' להסיר אותן ממספור ההשמעה הלא מקוון, ועל 'ביטול' להשאיר אותן.

en: Error writing to '%s'.
he: תקלה בכתיבה ל-'%s'.

en: Error:
he: שגיאה:

en: iPod File not available and ID3 saving disabled in options, cannot save lyrics to: %s.
he: קובץ iPod לא זמין ושמירת ID3 לא מאופשרת באפשרויות, אין אפשרות לשמור מילים אל: "%s".

en: Summary status of conversion processes
he: סיכום עבור תהליך ההמרה

note: only change the label if it has changed -- otherwise our tooltips will be switched off
en: active
he: פעיל

en: inactive
he: לא פעיל

en: Active threads: %d. Scheduled tracks: %d.
he: תהליכים פעילים: %d. רצועות מתוזמנות: %d.

en: Original filename not available for '%s.'
he: קובץ מקורי לא זמין עבור '%s'.

en: Filename '%s' is no longer valid for '%s'.
he: הקובץ '%s' כבר לא זמין עבור '%s'.

en: Files of type '%s' are not supported by the iPod. Please go to the Preferences to set up and turn on a suitable conversion script for '%s'.
he: קבצים מסוג '%s' לא נתמכים על ידי ה־iPod. אנא גש אל ההגדרות והגדר תסריט המרה מתאים עבור '%s'.

en: No information available
he: לא קיים מידע

en: Could not create '%s'. Filetype conversion will not work.
he: אי אפשר ליצור את '%s'. המרת סוג קובץ לא תצליח.

en: Transfer of '%s' failed. %s
he: ההעברה של '%s' נכשלה. %s

en: Conversion of '%s' failed: '%s'.
he: ההמרה של '%s' נכשלה: '%s'

en: Conversion of '%s' failed: '%s %s' returned exit status %d.
he: ההמרה של '%s' נכשלה: '%s %s' החזיר ערך יציאה %d.

en: Conversion of '%s' failed: '"%s" %s' did not return filename extension as expected.
he: ההמרה של '%s' נכשלה: '%s %s' לא החזיר סיומת קובץ כצפוי.

en: Conversion of '%s' failed: Could not access original file '%s' (%s).
he: ההמרה של '%s' נכשלה: לא ניתן לגשת אל הקובץ המקורי '%s (%s)'.

en: Conversion of '%s' failed: Could not create directory '%s'.
he: ההמרה של '%s' נכשלה: לא ניתן ליצור תיקייה '%s'.

en: Conversion of '%s' failed: '%s' returned exit status %d.
he: ההמרה של '%s' נכשלה: '%s' החזיר ערך יציאה %d.

en: Conversion of '%s' failed: could not stat the converted file '%s'.
he: ההמרה של '%s' נכשלה: לא ניתן היה להציג נתונים על הקובץ המומר '%s'.

en: Matching SHA1 checksum for file %d/%d
he: מתאים בדיקות סכומים SHA1 עבור קובץ %d/%d

en: Could not create hash value from itunesdb
he: אי אפשר ליצור ערך ערבוב עבור itunesdb

en: Error while reading extended info: %s
he: תקלה בזמן קריאת מידע מורחב: %s

en: iTunesDB '%s' does not match checksum in extended information file '%s'
    gtkpod will try to match the information using SHA1 checksums. This may take a long time.
he: סכום הביקורת (checksum) של iTunesDB '%s' לא תואם את הסכום בקובץ המידע המורחב '%s'
    היישום gtkpod ינסה להתאים את המידע תוך שימוש בחישובי סכומים של SHA1. זה עלול לקחת זה רב.

en: %s:
    Expected "itunesdb_hash=" but got:"%s"
he: %s:
    מצפים ל "itunesdb_hash=" אבל קיבלנו:"%s"

en: %s:
    Format error: %s
he: %s:
    תקלת פורמט: %s

en: No SHA1 checksums on individual tracks are available.
    
    To avoid this situation in the future either switch on duplicate detection (will provide SHA1 checksums) or avoid using the iPod with programs other than gtkpod.
he: אי אפשר להסיר את הקובץ: '%s'

en: Error reading iPod photo database (%s).
he: תקלה בזמן קריאת מסד הנתונים של התמונות (%s) על ה־iPod.

en: The repository %s does not have a readable extended database.
he: למאגר הנתונים %s אין מידע נוסף הניתן לקריאה.

en: Offline iPod database successfully imported
he: מסד נתונים לא מקוון של iPod יובא בהצלחה.

en: Local database successfully imported
he: מסד נתונים מקומי יובא בהצלחה

en: Offline iPod database import failed: '%s'
he: כישלון ביבוא מסד נתונים לא מקוון של iPod: '%s'

en: Local database import failed: '%s'
he: כישלון ביבוא מסד נתונים מקומי: '%s'

en: Offline iPod database import failed:
he: כישלון ביבוא מסד נתונים לא מקוון של iPod:

en: Local database import failed:
he: כישלון ביבוא מסד נתונים מקומי:

en: '%s' does not exist. Import aborted.
he: יבוא בוטל. לא קיים '%s'

en: iPod Database Import Failed: '%s'
he: כישלון ביבוא מסד נתונים של iPod: '%s'

en: iPod Database Import Failed.
he: כישלון ביבוא מסד נתונים של iPod:

en: '%s' (or similar) does not exist. Import aborted.
he: ה־'%s' לא קיים. היבוא בוטל.

en: Could not find iPod directory structure at '%s'.
    
    If you are sure that the iPod is properly mounted at '%s', it may not be initialized for use. In this case, gtkpod can initialize it for you.
    
    Do you want to create the directory structure now?
he: אי אפשר היה למצוא מבנה תיקיות של iPod ב־'%s'.
    
    אם אתה בטוח שה־iPod שלך מעוגן בצורה תקינה ב־'%s', יכול להיות שהוא לא מאותחל לשימוש. במקרה זה, היישום gtkpod יכול לאתחל אותו עבורך.
    
    האם אתה רוצה ליצור את מבנה התיקיות עכשיו?

en: iPod directory structure not found
he: לא נמצא מבנה תיקיות של iPod

en: Create directory structure
he: צור מבנה תיקיה

en: Could not open "%s" for writing extended info.
he: אי אפשר לפתוח "%s" לכתיבת מידע מורחב.

en: Aborted writing of extended info.
he: כתיבת מידע מורחב בוטלה.

en: Status: Deleting File
he: מצב: מוחק קובץ

en: Could not remove the following file: '%s'
he: אי אפשר להסיר את הקובץ: '%s'

en: The following track could not be converted successfully:
    
     | The following tracks could not be converted successfully:
he[0]: לא היה ניתן להמיר את הרצועה הבאה בהצלחה:
he[1]: לא היה ניתן להמיר את הרצועות הבאות בהצלחה:

en: The following track could not be transferred successfully:
    
     | The following tracks could not be transferred successfully:
he[0]: לא היה ניתן להעביר את הרצועה הבאה בהצלחה:
he[1]: לא היה ניתן להעביר את הרצועות הבאות בהצלחה:

note: ID modal,
en: Warning
he: אזהרה

note: title
en: The iPod could not be ejected. Please fix the problems mentioned below and then eject the iPod again. Pressing 'OK' will re-schedule the failed tracks for conversion and transfer.
he: תמונות

en: One track could not be transferred because your iPod is full. Either delete some tracks or otherwise create space on the iPod before ejecting the iPod again. | %d tracks could not be transferred because your iPod is full. Either delete some tracks or otherwise create space on the iPod before ejecting the iPod again.
he[0]: אי אפשר להעביר רצועה אחת בעקבות זה שה־iPod שלך מלא. מחק מספר רצועות או לחילופין פנה מקום על ה־iPod לפני שתנתק את ה־iPod שוב.
he[1]: אי אפשר להעביר %d רצועות בעקבות זה שה־iPod שלך מלא. מחק מספר רצועות או לחילופין פנה מקום על ה־iPod לפני שתנתק את ה־iPod שוב.

en: You did not import the existing iTunesDB ('%s'). This is most likely incorrect and will result in the loss of the existing database.
    
    If you skip storing, you can import the existing database before calling this function again.
he: לא ייבאת את iTunesDB הקיים ('%s'). קרוב לוודאי שזה לא תקין ויגרום לאיבוד של המסד הנתונים הקיים.
    
    אם תדלג על השמירה, תוכל לייבא את מסד הנתונים הקיים לפני קריאה לפונקציה זו שוב.

en: Existing iTunes database not imported
he: מסד הנתונים של ה-iTunes לא יובא

en: Proceed anyway
he: המשך בכל מקרה

en: Skip storing
he: דילוג על השמירה

en: iPod directory structure must be present before synching to the iPod can be performed.
he: מבנה התיקיות של ה-iPod חייב להיות זמין לפני סנכרון ה-iPod.

en: Some tracks could not be deleted from the iPod. Export aborted!
he: מספר רצועות לא יכלו להימחק מה-iPod. יצוא בוטל!

en: Now writing database '%s'. Please wait...
he: כותב כעת מסד נתונים '%s'. אנא המתן...

en: Extended information file not deleted: '%s'
he: קובץ מידע מורחב לא נמחק: '%s'

en: %s: Database saved
he: מסד נתונים של iPod נשמר :%s

en: %s: Changes saved
he: %s: שינויים נשמרו

en: Set Cover
he: קבע עטיפה

en: Music Library
he: ספריית מוסיקה

note: add podcast playlist
en: Podcasts
he: פודקסטים

en: Local
he: מקומי

en: Increased playcount for '%s'
he: הועלתה ספירת השמעות עבור '%s'

en: Data has been changed and not been saved. If you quit gtkpod, all unsaved changes will be lost.
    
    Do you want to save your changes first?
he: המידע השתנה ולא נשמר. אם תצא מ gtkpod, כל השינויים שלא נשמרו יאבדו.
    
    האם תרצה לשמור את השינויים קודם?

en: Save changes before quiting?
he: שמירת שינויים לפני היציאה?

en: Quit without saving
he: יציאה ללא שמירה

en: Could not process '%s' (no filename available)
he: אי אפשר לעבד את '%s' (קובץ לא זמין)

en: Template ('%s') does not match file type '%s'
he: התבנית ('%s') לא מתאימה לסוג הקובץ '%s'

en: Error creating %s: %s
he: תקלה ביצירת %s: %s

en: Writing preferences file '%s' failed (%s).
he: כתיבת קובץ הגדרות '%s' נכשלה (%s).

en: unspecified error
he: תקלה לא מוגדרת

en: Writing preferences to the iPod (%s) failed: could not get path to Control Directory.
he: כתיבת ההעדפות אל ה־iPod (%s) נכשלו: אי אפשר היה להשיג נתיב אל תיקיית הבקרה.

en: Are you sure you want to delete the following track completely from your iPod? The number of playlists this track is a member of is indicated in parentheses. | Are you sure you want to delete the following tracks completely from your iPod? The number of playlists the tracks are member of is indicated in parentheses.
he[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הרצועה הבאה לגמרי מה-iPod? מספר רשימות ההשמעה שהרצועה הזו חברה בהן מצוינת בסוגריים.
he[1]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הרצועות הבאות לגמרי מה-iPod? מספר רשימות ההשמעה שהרצועות האלו חברות בהן מצוינות בסוגריים.

en: Delete Track Completely from iPod? | Delete Tracks Completely from iPod?
he[0]: מחק את הרצועה לגמרי מה-iPod?
he[1]: מחק את הרצועות לגמרי מה-iPod?

en: Are you sure you want to remove the following track from the playlist "%s"? | Are you sure you want to remove the following tracks from the playlist "%s"?
he[0]: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את הרצועה הבאה מרשימת ההשמעה "%s"?
he[1]: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את הרצועות הבאות מרשימת ההשמעה "%s"?

en: Remove Track From Playlist? | Remove Tracks From Playlist?
he[0]: הסר את הרצועה מרשימת ההשמעה?
he[1]: הסר את הרצועות מרשימת ההשמעה?

en: Are you sure you want to delete the following track completely from your harddisk? The number of playlists this track is a member of is indicated in parentheses. | Are you sure you want to delete the following tracks completely from your harddisk? The number of playlists the tracks are member of is indicated in parentheses.
he[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הרצועה הבאה לגמרי מהדיסק הקשיח? מספר רשימות ההשמעה שהרצועה הזו חברה בהן מצוינות בסוגריים.
he[1]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הרצועות הבאות לגמרי מהדיסק הקשיח? מספר רשימות ההשמעה שהרצועות האלו חברות בהן מצוינות בסוגריים.

en: Delete Track from Harddisk? | Delete Tracks from Harddisk?
he[0]: מחק את הרצועה מהדיסק הקשיח?
he[1]: מחק את הרצועות מהדיסק הקשיח?

en: Are you sure you want to remove the following track completely from your local database? The number of playlists this track is a member of is indicated in parentheses. | Are you sure you want to remove the following tracks completely from your local database? The number of playlists the tracks are member of is indicated in parentheses.
he[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הרצועה הבאה לגמרי ממסד הנתונים המקומי? מספר רשימות ההשמעה שהרצועה הזו חברה בהן מצוינות בסוגריים.
he[1]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הרצועות הבאות לגמרי ממסד הנתונים המקומי? מספר רשימות ההשמעה שהרצועות האלו חברות בהן מצוינות בסוגריים.

en: Remove Track from Local Database? | Remove Tracks from Local Database?
he[0]: הסר את הרצועה ממסד הנתונים המקומי?
he[1]: הסר את הרצועות ממסד הנתונים המקומי?

en: All
he: הכל

note: 0
en: Album
he: כותר

en: Artist
he: אמן

en: Title
he: שם הרצועה

en: Genre
he: סגנון

en: Comment
he: הערה

note: 5
en: Composer
he: יוצר

en: File type
he: סוג קובץ

en: PC File
he: קובץ PC

en: iPod File
he: קובץ iPod

en: iPod ID
he: מזהה iPod

note: 10
en: Track Nr (#)
he: מספר רצועה (#)

en: Transferred
he: הועבר

en: File Size
he: גודל קובץ

en: Play Time
he: זמן השמעה

en: Bitrate
he: קצב סיביות

note: 15
en: Samplerate
he: קצב דגימה

en: Playcount
he: מספור השמעות

en: Rating
he: מדרוג

en: Date added
he: תאריך הוספה

note: 20
en: Date played
he: תאריך השמעה

en: Date modified
he: תאריך שינוי

en: Volume
he: עוצמת קול

en: Soundcheck
he: בדיקת קול

en: Year
he: שנה

note: 25
en: CD Nr
he: מזהה דיסק שמע

en: Grouping
he: קיבוץ

en: Compilation
he: יצירה

en: Category
he: קטגוריה

en: Description
he: מאפיינים

note: 30
en: Podcast URL
he: כתובת ה־URL של הפודקסט

en: Podcast RSS
he: ה־RSS של הפודקסט

en: Subtitle
he: כתובית

en: Date released
he: תאריך שחרור

en: Checked
he: מסומן

note: 35
en: Start time
he: זמן התחלה

en: Stop time
he: זמן סיום

en: Remember Playback Position
he: שמור את מיקום ההשמעה

en: Skip when Shuffling
he: דלג בזמן ערבוב

en: Artwork Path
he: נתיב לתמונות (עבודות האמנות)

note: 40
en: Media Type
he: סוג מדיה

en: TV Show
he: תוכנית טלויזיה

en: TV Episode
he: פרק מסדרת טלויזיה

en: TV Network
he: רשת שידור

en: Season Nr
he: מספר עונה

note: 45
en: Episode Nr
he: מספר פרק

en: Album Artist
he: מיין לפי כותר

en: Sort Artist
he: מיין לפי אמן

en: Sort Title
he: מיין לפי שם

en: Sort Album
he: מיין לפי כותר

note: 50
en: Sort Album Artist
he: מיין לפי כותר אמן

en: Sort Composer
he: מיין לפי יוצר

en: Sort TV Show
he: מיין לפי תוכנית טלויזיה

en: Gapless Track Flag
he: דגל רצועה ללא מרווח

en: Lyrics
he: מילים

en: Name of file on PC, if available
he: שם הקובץ על ה-PC, אם קיים

en: Name of file on the iPod
he: שם הקובץ על ה-iPod

note: 10
en: Track Nr. and total number of tracks on CD
he: מספר רצועה וסך כל מספר הרצועות על דיסק השמע

en: Whether the file has already been transferred to the iPod or not
he: האם הקובץ הועבר כבר אל ה-iPod או לא

en: Beats per minute
he: דפקים לדקה

en: Number of times the track has been played
he: מספר הפעמים שהרצועה הושמעה

en: Star rating from 0 to 5
he: דירוג כוכבים החל מ 0 עד 5

en: Date and time track has been added
he: תאריך ושעה שהרצועה הוספה

note: 20
en: Date and time track has last been played
he: תאריך ושעה שהרצועה הושמעה לאחרונה

en: Date and time track has last been modified
he: תאריך ושעה שהרצועה שונתה לאחרונה

en: Manual volume adjust
he: שינוי עוצמת קול ידנית

en: Volume adjust in dB (replay gain) -- you need to activate 'soundcheck' on the iPod
he: תיקון עוצמת קול בדציבלים (הגבר השמעה) -- צריך להפעיל 'soundcheck' על ה-iPod

note: 25
en: CD Nr. and total number of CDS in set
he: מספר דיסק שמע וסך כל דיסקי השמע בקבוצה

en: The category (e.g. 'Technology' or 'Music') where the podcast was located.
he: הקטגוריה (לדוגמה "טכנולוגיה" או מוזיקה) שבה הפודקסט מוקם.

en: Accessible by selecting the center button on the iPod.
he: זמין על ידי לחיצה על הכפתור המרכזי של ה־iPod.

en: Release date (for podcasts displayed next to the title on the iPod)
he: זמן שחרור (עבור פודקסטים מוצג ליד הכותרת ב־iPod)

note: 50
en: Used for sorting on the iPod
he: משמש למיון ב-iPod

en: The URI '%s' is not an absolute URI using the file scheme
he: הנתיב '%s' הוא נתיב לא מוחלט המשתמש בתבנית הקובץ

en: The local file URI '%s' may not include a '#'
he: שם הקובץ המקומי בנתיב '%s' לא יכול לכלול '#'

en: The URI '%s' is invalid
he: הנתיב '%s' הוא לא חוקי

en: The hostname of the URI '%s' is invalid
he: שם השרת של הנתיב '%s' הוא לא חוקי.

en: The URI '%s' contains invalidly escaped characters
he: הנתיב URI '%s' מכיל תווים לא חוקיים

en: Please load the iPod before adding playlists.
he: אנא טען את ה־iPod לפני הוספת רצועות.

en: New Playlist
he: רשימת השמעה חדשה

en: Please enter a name for the new playlist
he: הכנס בבקשה את השם של רשימת ההשמעה החדשה

en: AR:
he: ביצוע:

en: AL:
he: כותר:

en: GE:
he: סוג:

en: CO:
he: מחבר:

en: YE:
he: שנה:

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Random (%d)
he: אקראי (%d)

en: Not Listed
he: לא רשום

en: Created playlist '%s' with %d track. | Created playlist '%s' with %d tracks.
he[0]: נוצרה רשימת השמעה '%s' עם רצועה %d.
he[1]: נוצרה רשימת השמעה '%s' עם %d רצועות.

note: n==0
en: No tracks available, playlist not created
he: רצועות לא זמינות, לא נוצרה רשימת השמעה

en: Most Listened (%d)
he: הכי הרבה הושמע (%d)

en: Never Listened
he: לא הושמע אף פעם

en: Best Rated (%d)
he: דורג הכי טוב (%d)

en: Unrated tracks
he: רצועות לא דורגו

en: Rated %d
he: דורגו %d

en: Recent (%d)
he: לאחרונה (%d)

en: Last Time
he: בפעם האחרונה

en: Removal of dangling tracks with no files on PC was canceled.
he: הסרה של רצועות מתנדנדות ללא קבצים על ה-PC בוטלה.

en: Handling of dangling tracks with files on PC was canceled.
he: טיפול ברצועות מתנדנדות ללא קבצים על ה-PC בוטל.

en: Dangling tracks with no files on PC were removed.
he: רצועות מתנדנדות ללא קבצים על ה-PC הוסרו.

en: Dangling tracks with files on PC were handled.
he: רצועות מתנדנדות עם קבצים על ה-PC טופלו.

en: Track
he: רצועה

en: You did not import the existing iTunesDB. This is most likely incorrect and will result in the loss of the existing database.
    
    If you abort the operation, you can import the existing database before calling this function again.
he: לא ייבאת את ה-iTunesDB הקיים. כנראה שלא תקין ויגרום לאיבוד של מסד הנתונים הקיים.
    
    אם תבטל את פעולה זאת, תוכל לייבא את מסד הנתונים הקיים לפני קריאה לפעולה זו שוב.

en: Abort operation
he: בטל פעולה

en: Creating a tree of known files
he: יוצר עץ של קבצים ידועים

en: Orphaned
he: יתום

en: The following orphaned file had already been added to the iPod again. It will be removed with the next sync:
    %s
he: הקובץ היתום הבא כבר הוסף ל-iPod שוב. הוא יוסר בסנכרון הבא:
    %s

en: Found %d orphaned and %d dangling files. Processing...
he: נמצאו %d קבצים יתומים ו-%d קבצים מתנדנדים. מעבד...

en: The following dangling track has a file on PC.
    Press OK to have them transfered from the file on next Sync, CANCEL to leave it as is. | The following %d dangling tracks have files on PC.
    Press OK to have them transfered from the files on next Sync, CANCEL to leave them as is.
he[0]: הרצועה המתנדנדת הבאה היא בעלת קובץ על ה-PC
    לחץ אישור להעביר אותה מהקובץ בסנכרון הבא, וביטול לעזוב את זה כמו שזה.
he[1]: הרצועות המתנדנדות (%d) הבאות הן בעלות קבצים על ה-PC
    לחץ אישור להעביר אותן מהקבצים בסנכרון הבא, וביטול לעזוב את זה כמו שזה.

en: The following dangling track doesn't have file on PC. 
    Press OK to remove it, CANCEL to leave it as is. | The following %d dangling tracks do not have files on PC. 
    Press OK to remove them, CANCEL to leave them. as is
he[0]: הרצועה המתנדנדת הבאה היא ללא קובץ על ה-PC. 
    לחץ אישור על מנת למחוק אותה, ביטול על מנת להשאירה כמו שהיא.
he[1]: הרצועות המתנדנדות הבאות (%d) הן ללא קבצים על ה-PC. 
    לחץ אישור על מנת למחוק אותן, ביטול על מנת להשאירן כמו שהן.

note: we want unique window for each gboolean modal,
en: Dangling Tracks
he: רצועות מתנדנדות

en: Found %d orphaned and %d dangling files. Done.
he: נמצאו %d קבצים יתומים ו-%d קבצים מתנדנדים. בוצע.

en: Removed all %d tracks from the iPod
he: הוסרו כל %d הרצועות מה-iPod

en: Removed all podcasts from the iPod
he: הוסרו כל הפודקסטים מה-iPod

note: first use playlist name
en: Deleted playlist '%s' including %d member track | Deleted playlist '%s' including %d member tracks
he[0]: נמחקה רשימת השמעה '%s' כולל רצועה %d
he[1]: נמחקה רשימת השמעה '%s' כולל %d רצועות

note: first use playlist name
en: Deleted playlist '%s'
he: נמחקה רשומה '%s'

note: first use playlist name
en: Deleted playlist '%s' including %d member track on harddisk | Deleted playlist '%s' including %d member tracks on harddisk
he[0]: נמחקה רשימת השמעה '%s' כולל רצועה %d מהדיסק הקשיח
he[1]: נמחקה רשימת השמעה '%s' כולל %d רצועות מהדיסק הקשיח

en: Removed all %d tracks from the database
he: הסר את כל %d הרצועות ממסד הנתונים

note: no playlist selected
en: No playlist selected
he: לא נבחרה רשימת השמעה

en: Are you sure you want to remove all tracks from your iPod?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את כל הרצועות מה-iPod?

en: Are you sure you want to remove all podcasts from your iPod?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את כל הפודקסטים מה-iPod שלך?

en: Are you sure you want to delete playlist '%s' and the following track completely from your iPod? The number of playlists this track is a member of is indicated in parentheses. | Are you sure you want to delete playlist '%s' and the following tracks completely from your iPod? The number of playlists the tracks are member of is indicated in parentheses.
he[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את רשימת ההשמעה '%s' ואת הרצועה הבאה לגמרי מה-iPod? מספר רשימות ההשמעה שהרצועה הזו חברה בהן מצוינות בסוגריים.
he[1]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את רשימת ההשמעה '%s' ואת הרצועות הבאות לגמרי מה-iPod? מספר רשימות ההשמעה שהרצועות האלו חברות בהן מצוינות בסוגריים.

en: Are you sure you want to delete the playlist '%s'?
he: האם אתה בטח שאתה רוצה למחוק את רשימת ההשמעה '%s'?

en: Are you sure you want to delete playlist '%s' and remove the following track from your harddisk? The number of playlists this track is a member of is indicated in parentheses. | Are you sure you want to delete playlist '%s' and remove the following tracks from your harddisk? The number of playlists the tracks are member of is indicated in parentheses.
he[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את רשימת ההשמעה '%s' ואת הרצועה הבאה לגמרי מהדיסק הקשיח? מספר רשימות ההשמעה שהרצועה הזו חברה בהן מצוינות בסוגריים.
he[1]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את רשימת ההשמעה '%s' ואת הרצועות הבאות לגמרי מהדיסק הקשיח? מספר רשימות ההשמעה שהרצועות האלו חברות בהן מצוינות בסוגריים.

en: Are you sure you want to remove all tracks from the database?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את כל הרצועות ממסד הנתונים?

en: Are you sure you want to delete playlist '%s' and remove the following track from the database? The number of playlists this track is a member of is indicated in parentheses. | Are you sure you want to delete playlist '%s' and remove the following tracks from the database? The number of playlists the tracks are member of is indicated in parentheses.
he[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את רשימת ההשמעה '%s' ואת הרצועה הבאה לגמרי ממסד הנתונים? מספר רשימות ההשמעה שהרצועה הזו חברה בהן מצוינות בסוגריים.
he[1]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את רשימת ההשמעה '%s' ואת הרצועות הבאות לגמרי ממסד הנתונים? מספר רשימות ההשמעה שהרצועות האלו חברות בהן מצוינות בסוגריים.

en: Copied '%s' playlist to '%s' in '%s'
he: הועתקה רצועת השמעה '%s' אל '%s' בתוך '%s'.

en: Copied "%s" playlist to %s
he: הועתקה רשימת השמעה '%s' אל '%s'.

en: No database or playlist selected
he: לא נבחרו מסד נתונים את רשימת השמעה

en: No iPod or iPod playlist selected
he: לא נבחר iPod או לא נבחרה רשימת השמעה של iPod

note: update for count == 1, 21, 41 ... and for count == n
en: Hashed %d of %d track. | Hashed %d of %d tracks.
he[0]: בוצע ערבוב של %d מתוך %d רצועה.
he[1]: בוצע ערבוב של %d מתוך %d רצועות.

en: The following duplicate track has been removed. | The following %d duplicate tracks have been removed.
he[0]: הוסרה הרצועה הכפולה הבאה.
he[1]: הוסרו %d מן הרצועות הכפולות הבאות.

en: The following duplicate track has not been added to the master play list. | The following %d duplicate tracks have not been added to the master play list.
he[0]: הרצועה הכפולה הבאה לא הוספה לרשימת ההשמעה הראשית.
he[1]: הרצועות הכפולות (%d) הבאות לא הוספו לרשימת ההשמעה הראשית.

note: gint id, gboolean modal,
en: Duplicate detection
he: זיהוי כפילויות

en: n/a
he: ל/ז

en: Local Database
he: מסד נתונים מקומי

note: artwork is set
en: Embedded or filename was lost
he: מוטבע או ששם הקובץ אבד

en: Artwork not set
he: לא נקבעו תמונות

en: Could not find source file for '%s'. Track not copied.
he: אי אפשר למצוא את הקובץ עבור '%s'. הרצועה לא הועתקה.

en: Copied %d track to '%s' in '%s' | Copied %d tracks to %s in '%s'
he[0]: הועתקה %d רצועה אל '%s' בתוך '%s'
he[1]: הועתקו %d רצועות אל '%s' בתוך '%s'

en: Copied %d track to '%s' | Copied %d tracks to '%s'
he[0]: הועתקה %d רצועה אל '%s'.
he[1]: הועתקו %d רצועות אל '%s'.

en: No tracks selected
he: לא נבחרו רצועות

en: Couldn't create '%s'
he: אי אפשר ליצור את  "%s"

en: Hashed file is 0 bytes long
he: קובץ מעורבב (Hashed) בעל גודל של 0

en: Could not open '%s' to calculate SHA1 checksum: %s
he: לא יכול לפתוח את '%s' על מנת לחשב סכומי ביקורת: %s

en: Sync summary for %s/%s
he: סיכום סנכרון עבור %s/%s

en: The following track has been added or updated:
     | The following tracks have been added or updated:
he[0]: הרצועה הבאה עודכנה או התווספה:
he[1]: הרצועות הבאות עודכנו או התווספו:

en: The following track has been completely removed from the iPod:
     | The following tracks have been completely removed from the iPod:
he[0]: הרצועה הבאה הוסרה לחלוטין מה־iPod:
he[1]: הרצועות הבאות הוסרו לחלוטין מה־iPod:

en: The following track has been removed from the repository:
     | The following tracks have been removed from the repository:
he[0]: הרצועה הבאה הוסרה מהמאגר:
he[1]: הרצועות הבאות הוסרו מהמאגר:

en: The following track has been removed from the playlist:
     | The following tracks have been removed from the playlist:
he[0]: הרצועה הבאה הוסרה מרשימת ההשמעה:
he[1]: הרצועות הבאות הוסרו מרשימת ההשמעה:

en: Nothing was changed.
he: כלום לא השתנה.

en: Sync summary
he: סיכום הסנכרון

en: Execution of '%s' failed.
he: הביצוע של '%s' נכשל.

en: Normalized %d of %d tracks. | Normalized %d of %d tracks.
he[0]: נורמלו %d מתוך %d רצועות.
he[1]: נורמלו %d מתוך %d רצועות.

en: Please specify the command to be called on the 'Tools' section of the preferences dialog.
he: אנא ציין את הפקודה שיקראו לה בחלק 'כלים' בחלון הדו-שיח העדפות.

en: Could not find the command '%s'.
    
    Please verify the setting in the 'Tools' section of the preferences dialog.
he: לא מסוגל למצוא את הפקודה '%s'.
    
    אנא בדוק את ההגדרות בחלק 'כלים' של חלון דו-שיח ההעדפות.

en: '%s' returned the following output:
    %s
he: האובייקט '%s' החזיר את הפלט הבא:
    %s

en: Browse
he: סייר

en: Transfer tracks in background mode
he: העבר רצועות במצב רקע

en: Add subfolders recursively
he: הוספת תיקיות משנה בצורה רקורסיבית

en: Allow duplicate files
he: הרשה קבצים משוכפלים

en: Delete missing tracks when synchronizing playlists
he: מחק רצועות חסרות בזמן סנכרון רשימות השמעה

en: Excluded files...
he: קבצים כלולים...

en: Encoding...
he: קידוד...

en: <b>Import and Synchronization</b>
he: <b>יבוא וסנכרון</b>

en: Update information about the existing track
he: עדכן מידע על אודות הרצועות הקיימות

en: Skip the track
he: דלג על הרצועה

en: <b>When Attempting to Add an Existing Track</b>
he: <b>בזמן ניסיון הוספת רצועה קיימת</b>

en: Number of tracks:
he: מספר הרצועות:

en: Include tracks never played in the "Best Rated" playlist
he: כלול גם רצועות שלעולם לא נוגנו ברשימת השמעה "הדירוג הכי טוב"

en: <b>Auto-Generated Playlists</b>
he: <b>יצירה אוטומטית של רשימות השמעה</b>

en: Conversion Settings...
he: אפשרויות המרות..

en: <b>On-the-fly Conversion</b>
he: <b>המרה על המקום</b>

note: Register actions
en: Music
he: מוזיקה

en: Read embedded tags from music files
he: קרא תגיות מוטבעות מקבצי המוסיקה

en: Parse file name to set missing tags
he: נתח שם קובץ על מנת ליצור תגיות חסרות

en: Customize...
he: התאמה אישית...

en: Set still missing tags to file name
he: קבע תגיות חסרות עבור שם קובץ

en: Mass-modify tags when multiple tracks are selected
he: שנה כמות של תגיות כאשר נבחרו רצועות מרובות.

en: Write tags to disk when edited
he: כתוב תגיות לדיסק בזמן עריכה

en: Use legacy format for MP3 tags
he: השתמש בפורמט נורש עבור תגיות MP3

en: <b>Tag Editing</b>
he: <b>עריכת תגיות</b>

en: Read embedded cover art information
he: קרא מידע מוטבע של עטיפות אלבום

en: Add cover art using file name template
he: הוסף עטיפה מתוך תוך שימוש בתבנית מקובץ

en: Automatically generate video thumbnails
he: צור תמונות וידאו ממוזערות  אוטומטית

en: <b>Cover Art</b>
he: <b>עטיפות</b>

en: Metadata
he: מטהדאטה

en: Confirm deletion of tracks:
he: אשר מחיקה של רצועות:

en: From the iPod
he: מה-iPod

en: From the hard disk
he: מהדיסק הקשיח

en: From the local database
he: מתוך מסד הנתונים המקומי

en: Confirm deletion of playlists or tracks from a playlist
he: אשר מחיקה של רשימות השמעה או רצועות מרשימת ההשמעה

en: Confirm deletion of tracks during synchronization
he: אשר מחיקת רצועות בזמן סנכרון

en: <b>Deletion Confirmation Messages</b>
he: <b>הודעת ווידוא מחיקה</b>

en: Display messages and warnings at startup
he: הראה הודעות ואזהרות בתחילת התוכנית

en: Display information about detected duplicate files
he: הצג מידע אודות קבצים שנמצאו משוכפלים

en: Display synchronization results
he: הצג תוצאות סנכרון

en: When updating tracks, display information:
he: הזמן עדכון ברצועה, הצג מידע:

en: About updated tracks
he: אודות רצועות מעודכנות

en: About unupdated tracks
he: אודות רצועות לא מעודכנות

en: <b>Information Messages</b>
he: <b>הודעות מידע</b>

en: Feedback
he: משוב

en: Convert compatible formats to a single format
he: המר פורמטי מוזיקה לפורמט אחיד

en: Convert MP3
he: המרת MP3

en: Convert AAC (M4A)
he: המר AAC (M4A)

en: Convert WAV
he: המרת WAV

en: <b>Compatible Formats</b>
he: <b>פורמטים תואמים</b>

en: GB
he: ג"ב

en: Cache folder:
he: תיקיית מטמון:

en: Maximum cache size:
he: גודל מטמון מקסימלי:

en: Maximum threads:
he: המספר המירבי עבור ריבוי התהליכים:

en: Display conversion log
he: הצג יומן המרות

en: <b>Conversion Settings</b>
he: <b>אפשרויות המרה</b>

en: Cover Art Search Preferences
he: העדפות חיפוש עבור עטיפות אלבומים

en: Cover art file pattern:
he: תבנית קובץ עטיפה:

en: Encoding Preferences
he: העדפות קידוד

en: Tag and filename encoding:
he: קידוד תגיות ושמות קבצים:

en: Normally, the encoding specified above will only be used when importing new tracks, and for any operations involving existing tracks, the encoding specified when the file was first imported will be used. You can use the options below to override this behavior, in case you specified the encoding incorrectly for the first import.
he: בצורה רגילה, הקידוד המצויין למעלה ישמש רק עבור ייבוא רצועות חדשות, ועבור כל פעולות הכוללות רצועות קיימות, יעשה שימוש רק בקידוד המצוין בזמן שהקובץ יובא לראשונה. תוכל גם להשתמש  באפשרויות למטה על מנת לעקוף את התנהגות זאת, במידה שהזנת קידוד לא נכון בזמן היבוא הראשון.

en: Also use this encoding when updating or synchronizing tracks
he: השתמש בערכת תווים זאת ,גם בזמן עדכון או סנכרון רצועות

en: Also use this encoding when writing tracks
he: השתמש בערכת תווים זאת גם בזמן כתיבת רצועות

en: Exclusions List
he: רשימת לא כלולים

en: Add file masks to be excluded from import and synchronization, for example, <i>*.mp3</i>.
he: הוסף תבניות מיסוך בכדי שתוכל למנוע מהן להופיע בייבוא והסנכרון, לדוגמה  <i>*.mp3</i>.

en: <i>aacgain</i> executable:
he: קובץ ריצה של <i>aacgain</i>:

en: <i>mp3gain</i> executable:
he: קובץ ריצה של <i>mp3gain</i>:

en: <b>Volume Normalization</b>
he: <b>נרמול עוצמת קול</b>

en: Album gain (formerly "audiophile gain")
he: עוצמה יחסית של אלבום (לשעבר עוצמה לאודיופילים)

en: Track gain (formerly "radio gain")
he: עוצמת קול של רצועה

en: dB
he: עוצמה בדציבלים:

en: These settings will only be applied to newly added or updated tracks. This could result in tracks that are normalized to different levels until updated.
he: הגדרות אלו יהיו תקפות רק לשירים חדשים  המוספים או לשירים המתעדכנים. זהעלול לגרום לכך ששירים ישמעו בעוצמה אחרת עד לעדכונם.

en: Filename Parse Preferences
he: העדפות ניתוח שמות קבצים

en: Filename parse pattern:
he: תבנית ניתוח שם קובץ:

en: You can separate several templates by a ';'. The first one matching the filename will be used.
    
    Example: <i>%a - %A/%T %t.mp3;%t.wav</i>.
    
    - artist: %a
    - album: %A
    - composer: %c
    - title: %t
    - genre: %G
    - track nr: %T
    - CD nr: %C
    - year: %Y
    - skip data: %*
    - the character '%': %%.
he: ניתן להפריד מספר תבניות על-ידי התו ';'. התבנית הראשונה המתאימה לשם הקובץ תהיה תקפה.
    
    דוגמה: <i>%a - %A/%T %t.mp3;%t.wav</i>.
    
    - אמן: %a
    - כותר: %A
    - מלחין: %c
    - כותרת: %t
    - סגנון: %G
    - מספר רצועה: %T
    - מספר תקליטור: %C
    - שנה: %Y
    - מידע דילוג: %*
    - התו '%': %%.

en: Overwrite existing tags
he: שכתב תגיות קיימות

en: Video Thumbnail Generation
he: יצירת תמונות וידאו ממוזערות

en: Video thumbnailing program:
he: תוכנת יצירת תמונות וידאו ממוזערות:

en: Provide a shell command to generate a thumbnail image of your video file.  The following format strings will be expanded:
    - %f: the input file
    - %o: the output file (which is automatically generated)
he: ספק פקודת מעטפת על מנת ליצור תמונות ממוזערות של קבצי הווידאו שלך. הפורמט המחרוזת הבא יורחב:
    - %f: שם קובץ הקלט
    - %o: שם קובץ הפלט (שנוצר אוטומטית)

en: Artwork Preview
he: תצוגה מקדימה של התמונות

en: Choose a Different Colour for the CoverArt Display Background
he: בחר צבע אחר עבור הרקע של תצוגת עטיפות אלבומים

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: <b>Cover Art Display</b>
he: <b>תצוגת עטיפות</b>

en: <b>Ascending</b>
he: <b>עולה</b>

en: <b>Descending</b>
he: <b>יורד</b>

en: <b>None</b>
he: <b>ללא</b>

en: Case sensitive sorting
he: מיון ללא הבחנת רשיות

en: Select Cover From File
he: בחירת עטיפה מקובץ

en: View Full Size Artwork
he: הצג תמונות בגודל מלא

note: Set the resolution in the label
en: <b>Image Dimensions: %d x %d</b>
he: <b>גודל התמונה: %d x %d</b>

en: Failed to remove the album from the album hash store.
he: נכשלה ההסרה של האלבום מתוך מקום האיכסון של האלבומים.

en: Error occurred dropping an image onto the coverart display: %s
he: תקלה אירעה בעת הורדת תמונה אל חלון העטיפות: %s

en: Successfully set new coverart for selected tracks
he: תמונת עטיפה חדשה עבור הרצועה הנבחרת נקבעה בהצלחה

en: The picture file %s already exists.
    This may be associated with other music files in the directory.
    
    Do you want to overwrite the existing file, possibly associating
    other music files in the same directory with this cover art file,
    to save the file with a unique file name, or to abort the fetchcover operation?
he: קובץ התמונה %s כבר קיים.
    הוא עשוי להיות משייך לקובץ מוזיקה אחר בתיקייה זו.
    
    האם תרצה לדרוס את הקובץ הקיים, ובכך כנראה לשייך
    קובץ מוזיקה אחר באותה תיקייה עם קובץ עטיפה זה,
    לשמור את הקובץ עם שם קובץ ייחודי, או לבטל את פעולת יבוא העטיפה?

en: Cover art file already exists
he: קובץ עטיפה כבר קיים

en: Overwrite
he: כתיבה על

en: Rename
he: שנה שם

en: Abort
he: בטל

en: Audio/Video
he: שמע/וידאו

en: Audio
he: שמע

en: Video
he: וידאו

en: Podcast
he: פודקסט

en: Video Podcast
he: פודקסט וידאו

en: Audiobook
he: ספר שמע

en: Music Video
he: וידאו מוזיקה

en: TV Show & Music Video
he: תוכנית טלויזיה & וידאו מוזיקה

en: %s (image data corrupted or unreadable)
he: (מידע תמונה הושחת או לא קריא) %s

en: Please report unknown mediatype %x
he: אנא דווח על מדיות לא ידועות %x

en: <b>n/a</b>
he: <b>לא זמין</b>

en: Error occurred dropping an image onto the details window: %s
he: תקלה אירעה בעת הורדת תמונה אל חלון הפרטים: %s

en: Details
he: פרטים

en: _Undo All
he: _בטל הכל

en: Undo _Track
he: בטל _רצועה

en: Set Cover Art from _File
he: קבע עטיפה מתוך _קובץ

en: _Remove Cover Art
he: הצג בגודל מלא

en: Change all tracks
    simultaneously
he: שנה את כל הרצועות
    בבת אחת

en: (Checked)
he: (מסומן)

en: _General
he: _כללי

en: _Sorting
he: _מיון

en: _Podcasts
he: _פודקסטים

en: _Lyrics
he: _מילים

en: _Video
he: _וידאו

en: _Misc.
he: _אחר

en: Filename format:
he: תבנית הקובץ:

en: Determines the filename of tracks you copy from the iPod, e.g '%a/%A/%T - %t.mp3' or '%o'.  You can separate several patterns by semicolons -- gtkpod will determine which one to use by the filename extension given. Artist: %a, album: %A, composer: %c, title: %t, genre: %G, track nr: %T, CD nr: %C, year: %Y, original filename (requires extended information file): %o, current playlist: %p, the character '%': %%.
he: קובע את שם הרצועה שאותה תעתיק מה-iPod. לדוגמה:
    '%a/%A/%T - %t.mp3' or '%o'.
    אתה יכול לציין מספר תבניות מופרדות על ידי נקודה־פסיק. היישום gtkpod יקבע באיזה יעשה שימוש על ידי הסיומת הניתנת.
    אמן: a%, כותר: A%, יוצר: c%, שם הרצועה: t%, סגנון: G%, מספר רצועה: T%, מספר תקליטור: C%, שנה: Y%, שם מקורי (דרוש מידע מורחב): o%, רשימת ההשמעה הנוכחית: p%, הסימן '%': %%.

en: When copying from iPod no check is performed on whether the destination file exists. Enabling this option will make gtkpod check whether the length of the destination file is the same as the file in the iPod. If so the file is skipped, allowing a quick sync of the iPod's contents.
he: בזמן ההעתקה מה-iPod לא מתבצעת בדיקה האם קובץ היעד קיים. אפשר אפשרות זו והתכנית תבדוק האם גודלו של קובץ היעד הוא זהה לקובץ שעל ה-iPod. אם כן נדלג על הקובץ, ובכך נאפשר סנכרון מהיר של תוכן ה-iPod.

en: <b>gtkpod Options</b>
he: <b>אפשרויות ה-gtkpod</b>

en: Determines how the string for the info field should be constructed, e.g '%a/%A/%T - %t.mp3' or '%o'.  You can separate several templates by semicolons -- gtkpod will determine which one to use by the filename extension given. Artist: %a, album: %A, composer: %c, title: %t, genre: %G, track nr: %T, CD nr: %C, year: %Y, original filename (requires extended information file): %o, the character '%': %%.
he: קובע איך מחרוזת המידע תבנה, לדוגמה:
    '%a/% A/%T - %t.mp3' or '%ס'
    אתה יכול להפריד מספר תבניות על ידי נקודה־פסיק. היישום gtkpod יקבע באיזה מהם להשתמש על ידי הסיומת הניתנת.
    אמן: a%, כותר: A%, יוצר: c%, שם הרצועה: t%, סגנון: G%, מספר רצועה: T%, מספר תקליטור: C%, שנה: Y%, שם מקורי (דרוש מידע מורחב): o%, הסימן '%': %%.

en: _Prefer Local
he: _העדף מקומי

en: If available, the local copy of the track is referenced in the playlist. Otherwise the file on the iPod is used.
he: אם זמין, העותק המקומי של הרצועה יקושר מרשימת ההשמעה. אחרת נשתמש בקובץ על ה-iPod.

en: _Local
he: _מקומי

en: The local copy of the track is referenced in the playlist. If the track is not available locally, an error message is displayed.
he: העותק המקומי של הרצועה יקושר מרשימת ההשמעה. אם הרצועה לא זמינה מקומית, תוצג הודעת שגיאה.

en: The track on the iPod is referenced in the playlist file.
he: הרצועה על ה-iPod מקושרת בקובץ רשימת ההשמעה.

en: Source:
he: מקור:

en: Info field template:
he: תבנית שדה מידע:

en: Skipping existing file with same length: '%s'
he: מדלג על קובץ קיים עם אורך זהה: '%s'

en: Overwriting existing file: '%s'
he: כותב על קובץ קיים: '%s'

en: Error copying '%s' to '%s': Permission Error (%s)
he: תקלה בהעתקת '%s' ל '%s': תקלת הרשאות (%s)

en: Error copying '%s' to '%s' (%s)
he: תקלה בהעתקת '%s' ל '%s' (%s)

en: %d%% (%d:%02d:%02d left)
he: %d%% (%d:%02d:%02d נותרו)

en: Export from iPod database not possible in offline mode.
he: יצוא ממסד הנתונים של ה-iPod הוא לא אפשרי במצב לא מקוון.

en: Select Export Destination Directory
he: בחר נתיב תיקיית יצוא

en: Drag from iPod database not possible in offline mode.
he: גרירה ממסד הנתונים של ה-iPod היא לא אפשרית במצב לא מקוון.

en: The following tracks have to be copied to your harddisk
he: הרצועות הבאות צריכות להיות מועתקות לכונן הקשיח שלך

en: Some tracks were not copied to your harddisk. Only the copied tracks will be included in the current drag and drop operation.
he: מספר רצועות לא הועתקו לדיסק הקשיח שלך. רק הרצועות המועתקות יכללו בפעולת הגרור & שחרר הנוכחית.

en: No valid filename for: %s
he: קובץ לא תקין עבור: %s

en: Created playlist with one track. | Created playlist with %d tracks.
he[0]: נוצרה רשימת השמעה עם רצועה אחת.
he[1]: נוצרה רשימת השמעה עם %d רצועות.

en: Could not open '%s' for writing (%s).
he: אי אפשר לפתוח את '%s' לכתיבה (%s).

en: Create Playlist File
he: יצירת קובץ רשימת השמעה

en: '%s' does not appear to be an FLAC audio file.
he: הקובץ '%s' הוא כנראה לא קובץ שמע מסוג FLAC.

en: Error retrieving tags for '%s'.
he: תקלה באחזור התגיות עבור '%s'.

en: Error setting ID3 field: %s
he: שגיאה בקביעת שדה ID3: %s

en: ERROR while opening file: '%s' (%s).
he: שגיאה בזמן פתיחת קובץ: '%s' (%s).

en: ERROR while writing tag to file: '%s' (%s).
he: שגיאה בזמן כתיבת תג לקובץ: '%s' (%s).

en: File "%s" has zero play length. Ignoring.
he: הקובץ "%s" בעל זמן אפס. מתעלם.

en: %s does not appear to be a supported wav file.
he: הקובץ %s הוא כנראה לא קובץ wav נתמך.

en: B
he: בתים

en: kB
he: ק"ב

en: MB
he: מ"ב

en: TB
he: ט"ב

en: Total
    (iPod)
he: סך הכל
    (iPod)

en: Total
    (local)
he: סך הכל
    (מקומי)

en: Selected
    Playlist
he: רשימות השמעה
    נבחרות

en: Displayed
    Tracks
he: רצועות
    מוצגות

en: Selected
    Tracks
he: רצועות
    נבחרות

en: Number of tracks
he: מספר רצועות

en: Play time
he: זמן השמעה

en: File size
he: גודל קובץ

en: Number of playlists
he: מספר רשימות ההשמעה

en: Deleted tracks
he: רצועות נמחקות

en: File size (deleted)
he: גודל קובץ (נמחק)

en: Non-transferred tracks
he: רצועות לא מועברות

en: File size (non-transferred)
he: גודל קובץ (לא-מועבר)

en: Effective free space
he: מקום פנוי אפקטיבי

en: offline
he: לא מקוון

en: Local filename not valid (%s)
he: שם קובץ מקומי לא תקין (%s)

en: No information found for user '%s' in '%s'
he: לא קיים מידע למשתמש '%s' ב- '%s'

en: mserv data file (%s) not available for track (%s)
he: מידע קובץ mserv (%s) לא זמין עבור רצועה (%s)

en: Track (%s) not in mserv music root directory (%s)
he: הרצועה (%s) לא קיימת בתיקיית השורש של mserv (%s)

en: No mserv information could be retrieved for the following track | No mserv information could be retrieved for the following %d tracks
he[0]: לא ניתן להשיג מידע mserv מהרצועה הבאה
he[1]: לא ניתן להשיג מידע mserv מ-%d הרצועות הבאות

note: gint id, gboolean modal,
en: mserv data retrieval problem
he: בעיה בהשגת מידע מ-mserv

en: Retrieving mserv data %s
he: מאחזר נתוני mserv %s

en: no filename available
he: קובץ לא קיים

en: Updated selected tracks with data from mserv.
he: עודכנו רצועות נבחרות עם נתונים מ-mserv

en: Username:
he: שם משתמש:

en: mserv root:
he: שורש ה-mserv:

en: Music root:
he: שורש המוזיקה:

en: Report problems when accessing mserv
he: דווח על בעיות בזמן גישה ל-mserv

en: Use mserv database to fill track information
he: השתמש במסד נתונים של mserv על מנת למלא מידע רצועה

en: <Unnamed>
he: <ללא שם>

en: Photo Albums
he: אלבומי תמונות

en: The Photo Library album cannot be removed
he: אי אפשר היה להסיר את אלבום ספריית התמונות

en: Do you want to remove the album's photos too?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את כל אלבומי התמונות גם כן?

en: Yes. Do Not Display Again
he: כן. אל תציג שנית

en: This will remove the photo selection from the selected album.
     Do you want to delete them from the database as well?
he: זה יסיר את בחירת התמונה מהאלבום הנבחר.
     האם ברצונך למחוק את מסד הנתונים גם כן?

en: This will delete the photo selection from the Photo Library and all albums. Are you sure?
he: פעולה זו תמחק את בחירת התמונות מספריית התמונות וכל האלבומים. האם אתה בטוח?

en: New Photo Album Name
he: שם אלבום תמונות חדש

en: Please enter a new name for the photo album
he: הכנס בבקשה את השם של אלבום התמונות

en: An album with that name already exists.
he: אלבום בשם זה כבר קיים.

en: New Photo Album
he: אלבום תמונות חדש

en: Please enter a name for the new photo album
he: הכנס בבקשה את השם של אלבום התמונות החדש

en: The new album failed to be created.
he: כשלון ביצירת האלבום החדש.

en: Add Image to iPod
he: הוסף תמונה ל־iPod

en: Add a Directory of Images to the iPod. Select the Directory.
he: הוספת תיקיית תמונות אל ה־iPod. בחר את התיקייה.

en: <No members>
he: <ללא חברים>

en: Photo Window
he: חלון תמונות

en: _Album
he: _כותר

en: _Add Album
he: _הוסף כותר

en: _Remove Album
he: ה_סרת כותר

en: R_ename Album
he: _שנה שם לאלבום

en: _Photos
he: _תמונות

en: _Add Image
he: _הוסף תמונה

en: Add Image_s
he: הוסף _תמונות

en: _Remove Images
he: ה_סר תמונות

en: _Zoom
he: _זום

en: Remove Album
he: הסרת כותר

en: Remove Photo
he: הסרת תמונה

en: Rename Album
he: שנה שם אלבום

note: DND between different itdbs Do not allow drags from the iPod in offline mode give a notice on the statusbar -- otherwise the user * will never know why the drag is not possible drag between different itdbs
en: Error: drag from iPod not possible in offline mode.
he: שגיאה: גרירה מה-iPod היא לא אפשרית במצב לא מקוון.

note: display message in statusbar
en: Copied one track | Copied %d tracks
he[0]: רצועה אחת הועתקה
he[1]: הועתקו %d רצועות

en: Can't reorder sorted treeview.
he: אי אפשר לסדר מחדש עץ ממוין.

en: This DND type (%d) is not (yet) supported. If you feel implementing this would be useful, please contact the author.
he: פעולת הגרור & שחרר הזאת (%d) (עדיין) לא נתמכת. אם אתה מרגיש שמימושה יהיה ראוי, צור קשר עם המחבר.

note: bold face
en: Photos
he: תמונות

en: Playlists
he: רשימות השמעה

en: If checked, sorting will be case sensitive. Please note that case sensitive sorting will not work well with most charsets.
he: אם יסומן, המיון יבחין בין אותיות קטנות לגדולות. שים לב שהבחנה זאת לא תעבוד היטב ברוב ערכות התווים.

en: Smart Playlist
he: רשימת השמעה חכמה

en: Match:
he: התאמה:

en: Playlist name:
he: שם רשימת ההשמעה:

en: <b>General Options</b>
he: <b>אפשרויות כלליות</b>

en: <b>Rules</b>
he: <b>חוקים</b>

en: _Limit to
he: _הגבל ל

en: Sort by:
he: מיין על פי:

en: Match only _checked tracks
he: התאם רק רצועות _מסומנות

en: Live _updating
he: עדכון _חי

en: <b>Advanced Options</b>
he: <b>אפשרויות מתקדמות</b>

en: Please select a playlist or repository before adding tracks.
he: אנא בחר רשימת השמעה או מאגר לפני הוספת רצועות.

en: Add Folder
he: הוספת תיקייה

en: Please load the iPod before adding tracks.
he: אנא טען את ה־iPod לפני הוספת רצועות.

note: Create window title
en: Add playlist files to '%s'
he: הוספת קבצי רשימות ניגון אל '%s'

note: title
en: Some files were not added successfully
he: מספר קבצים לא הוספו בהצלחה

en: Add files to '%s'
he: הוספת קבצים אל '%s'

en: Add files to '%s/%s'
he: הוסף קבצים אל '%s/%s'

en: days
he: ימים

en: weeks
he: שבועות

en: months
he: חודשים

en: kbps
he: קס"ש

en: Hz
he: הרץ

en: secs
he: שניות

en: Kind
he: סוג

en: Track number
he: מספר רצועה

en: Size
he: גודל

en: Last played
he: הושמע לאחרונה

en: Disc number
he: מספר דיסק

en: Playlist
he: רשימת השמעה

en: Video Kind
he: מסוג וידאו

en: Season number
he: מספר חלק

en: Skip count
he: מספור דילוגים

en: Last skipped
he: האחרון שדילגת עליו

en: Album artist
he: כותר אמן

en: contains
he: מכיל

en: does not contain
he: לא מכיל

en: is
he: קיים

en: is not
he: לא קיים

en: starts with
he: מתחיל ב-

en: ends with
he: מסתיים ב-

en: is greater than
he: גדול מ-

en: is less than
he: קטן מ-

en: is in the range
he: בטווח

en: is after
he: אחרי

en: is before
he: לפני

en: in the last
he: אחרון

en: not in the last
he: לא אחרון

en: is set
he: מקובע

en: is not set
he: לא מקובע

en: Not supported
he: לא נתמך

en: minutes
he: דקות

en: tracks
he: רצועות

en: hours
he: שעות

en: random order
he: סדר אקראי

en: title
he: שם הרצועה

en: album
he: כותר

en: artist
he: אמן

en: genre
he: סגנון

en: most recently added
he: הוספו לאחרונה

en: least recently added
he: לא הוספו לאחרונה

en: most often played
he: מושמע בתכיפות גבוהה

en: least often played
he: מושמע בתכיפות נמוכה

en: most recently played
he: הושמע לאחרונה

en: least recently played
he: לא הושמע לאחרונה

en: highest rating
he: מדרוג גבוה ביותר

en: lowest rating
he: מדרוג נמוך ביותר

en: Movie
he: סרט

en: to
he: אל

en: Remove All Tracks from iPod
he: מחק את כל הרצועות מה-iPod

en: I'm sure
he: אני בטוח

en: Remove All Tracks from Database
he: מחק את כל הרצועות ממסד הנתונים

en: Remove All Podcasts from iPod
he: מחק את כל הפודקסטים מה-iPod

en: Delete Including Tracks
he: מחק כולל רצועות

en: Delete Including Tracks (Database)
he: מחק כולל רצועות (מסד נתונים)

en: Delete Including Tracks (Harddisk)
he: מחק כולל רצועות (דיסק קשיח)

en: Delete But Keep Tracks
he: מחק אבל שמור רצועות

en: Edit Smart Playlist
he: ערוך רשימת השמעה חכמה

en: Edit iPod Properties
he: ערוך מאפייני iPod

en: Edit Repository Properties
he: ערוך מאפייני מאגר

en: Edit Playlist Properties
he: ערוך מאפייני רשימת השמעה

en: Load iPod
he: טען iPod

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Eject iPod
he: נתק iPod

en: Sync Playlist with Dir(s)
he: סנכרן את רשימת ההשמעה עם התיקיה(יות)

en: Copy selected playlist to...
he: העתק רשימות השמעה נבחרות אל...

note: Action name Stock icon
en: _Load iPod(s)
he: _טען iPod

note: Action name Stock icon
en: _Save Changes
he: _שמור שינויים

en: Random Playlist from Displayed Tracks
he: רשימת השמעה אקראית מהרצועות הנראות

en: Containing Displayed Tracks
he: המכילה רצועות נראות

en: Containing Selected Tracks
he: המכילה רצועות נבחרות

en: Best Rated Tracks
he: הרצועות המדורגות בראש

en: Tracks Most Often Listened To
he: הרצועות שהכי מאזינים להן

en: Most Recently Played Tracks
he: הרצועות שהושמעו הכי לאחרונה

en: All Tracks Played Since Last Time
he: כל הרצועות שהושמעו מאז הפעם האחרונה

en: All Tracks Never Listened To
he: כל הרצועות שמעולם לא השמיעו אותן

en: All Tracks not Listed in any Playlist
he: כל הרצועות שלא מופיעות באף רשימת השמעה

en: One for each Artist
he: אחת לכל אמן

en: One for each Album
he: אחת לכל כותר

en: One for each Genre
he: אחת לכל סגנון

en: One for each Composer
he: אחת לכל יוצר

en: One for each Year
he: אחת לכל שנה

en: One for each Rating
he: אחת לכל מדרוג

en: iPod at '%s' is not loaded.
    Please load it first.
he: ה־iPod ב־'%s' לא טעון.
    אנא טען אותו תחילה.

note: Set default repository name
en: New Repository
he: מאגר חדש

en: Are you sure you want to delete repository "%s"? This action cannot be undone!
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את המאגר "%s"? אי אפשר לבטל את הפעולה ברגע שנעשתה!

en: Delete repository?
he: מחק את המאגר?

en: Please select command to sync contacts
he: בחר בבקשה פקודה לסנכרון אנשי קשר

en: Please select command to sync calendar
he: בחר בבקשה פקודה לסנכרון יומן

en: Please select command to sync notes
he: בחר בבקשה פקודה לסנכרון תזכורות

en: <i>Have a look at the scripts provided in '%s'. If you write a new script or improve an existing one, please send it to jcsjcs at users.sourceforge.net for inclusion into the next release.</i>
he: <i>הסתכל על קבצי האצווה המופיעים ב-'%s'. אם תכתוב קובץ אצווה חדש או תשפר אחד קיים, שלח אותו בבקשה אל jcsjcs ב- users.sourceforge.net להכללה בגרסה הבאה.</i>

en: Smart playlist updated.
he: רשימת השמעה חכמה עודכנה.

en: Podcasts Repository
he: מאגר פודקסטים

en: Local Repository
he: מאגר מקומי

en: Master Playlist
he: רשימת השמעה ראשית

en: Podcasts Playlist
he: רשימות השמעה של פודקסטים

en: Regular Playlist
he: רשימת השמעה רגילות

en: Create Repository
he: צור מאגר

en: Specify exact path including command line options. '%i' will be replaced with the mount point of the iPod.
he: מציין נתיב מלא כולל אפשרויות שורת פקודה. המחרוזת '%i' תוחלף עם נקודת העגינה של ה-iPod.

en: Select mountpoint
he: בחר נקודת עגינה

en: Set local repository file
he: קבע קובץ מאגר מקומי

en: Repository type:
he: סוג מאגר:

en: Repository name:
he: שם המאגר:

en: iPod mountpoint:
he: נקודת העגינה של ה-iPod:

en: iTunesDB backup:
he: גיבוי ה־iTunesDB:

en: Model:
he: דגם:

en: Path:
he: נתיב:

en: Initialize iPod
he: אתחל iPod

en: <b>Please select mountpoint and your iPod model</b>
he: <b>אנא בחר נקודת עגינה ואת הדגם של ה־iPod</b>

en: Repository Options
he: אפשרויות מאגר

en: <b>General</b>
he: <b>כללי</b>

en: Contacts sync command:
he: פקודת סנכרון לאנשי קשר:

en: Notes sync command:
he: פקודת סנכרון לפתקאות (notes):

en: Calendar sync command:
he: פקודת סנכרון ליומן:

en: Call automatically when synchronizing iTunesDB
he: קרא אוטומטית בזמן סנכרון iTunesDB

en: <b>Synchronization</b>
he: <b>סנכרון</b>

en: Repository
he: מאגר

en: Update/Sync Playlist
he: עדכן/סנכרן את רשימת ההשמעה

en: Update/Sync All Playlists
he: עדכן/סנכרן את כל רשימות ההשמעה

en: On startup automatically sync with playlist directories
he: בתחילה התכנית סנכרן אוטומטית עם תיקיות רשימות ההשמעה

en: Directories to sync with are determined from the filenames of the tracks in the playlist.
he: התיקיות לסנכרון נקבעות לפי שמות הקבצים של הרצועות ברשימת ההשמעה.

en: Select directory for synchronization
he: בחר תיקייה עבור הסנכרון

en: Delete missing tracks from the iPod or repository
he: מחק רצועות חסרות מה-iPod או המאגר

en: Normally, if a track is no longer present in the sync directory, it will be removed from the playlist, but not from the iPod or local repository.
    If this option is checked, tracks will be completely removed from the iPod or local repository, unless the track is a member of other playlists as well.
    NOTE: if you sync with the master playlist, you must check this option if you want tracks to be removed, because removing from the master playlist means removing from the iPod.
he: בצורה נורמלית, אם רצועה כבר לא קיימת בתיקיית הסנכרון, היא תוסר מרשימת הניגון, אבל לא מה־iPod או המאגר המקומי.
    אם אפשרות זו מסומנת, הרצועות יוסרו לגמרי מה־iPod או המאגר המקומי, אלא אם כן הרצועה מופיעה ברשימת השמעה אחרת בנוסף.
    הערה: אם תסנכרן את רשימת ההשמעה הראשית, אתה חייב לסמן את אפשרות זו אם תרצה שהרצועות יוסרו, בגלל שהסרה מהרשימה הראשית משמעותה הסרה מה־iPod.

en: Confirm before removing tracks from the iPod or repository
he: אשר לפני הסרת רצועות מה-iPod או המאגר

en: Show summary of sync result
he: הצג סיכום של תוצאות סינכרון

en: Will show a list of tracks removed and a list of tracks newly added or updated.
he: יראה רשימה של רצועות שהוסרו ורשימות של רצועות שהוספו או עודכנו לאחרונה.

en: On startup automatically update (Live Playlist)
he: בתחילת התוכנית עדכ אוטומטית (רשימת השמעה חיה)

en: Don't automatically sync on startup
he: אל תסנכרן אוטומטית בתחילת התוכנית

en: <b>Playlist Options</b>
he: <b>אפשרויות רשימות השמעה</b>

note: Strings used several times
en: Select or enter your model
he: בחר או הכנס את הדגם שלך

en: Error initialising iPod: %s
he: תקלה באתחול ה־iPod: %s

en: Error initialising iPod, unknown error
he: תקלה באתחול ה־iPod, תקלה בלתי ידועה

en: <b>Please select your iPod model at </b><i>%s</i>
he: <b>אנא בחר את המודל של ה־iPod שלך ב־</b><i>%s</i>

en: Could not determine the model you selected -- this could be a bug or incompatibilty in the GTK+ or glade library.
he: אי אפשר לקבוע את הדגם שאתה משתמש בו -- זה יכול לנבוע כתוצאה מבאג או אי התאמה ב־GTK+ או ספריית glade.

en: Date format error: unrecognized character: '%s'
he: פורמט תאריך שגוי: תו לא מזוהה: '%s'

en: Selected Filter Tab Entry from Playlist
he: נבחרה רשומת כרטיסיית מסנן מרשימת ההשמעה

en: Selected Filter Tab Entry from Database
he: נבחרה רשומת כרטיסיית מסנן ממסד הנתונים

en: Calendar
he: יומן

en: <span weight="bold" size="larger">Please specify a time interval</span>
he: <span weight="bold" size="larger">אנא ציין פרק זמן</span>

en: Filter tab:
he: כרטיסיית סינון:

en: Category:
he: קטגוריה:

en: <b>Lower Margin</b>
he: <b>שוליים תחתונים</b>

en: Time:
he: זמן:

en: No lower margin
he: ללא שוליים תחתונים

en: <b>Upper Margin</b>
he: <b>שוליים עליונים</b>

en: No upper margin
he: ללא שוליים עליונים

en: Added
he: הוספו

en: Number of filter tabs:
he: מספר כרטיסיות הסינון:

en: Group artist filter tab by compilation CDs
he: קבץ כרטיסיית אמנים על פי התקליטור שיצרת

en: <b>Filter Tabs</b>
he: <b>כרטיסיות מסנן</b>

en: Logic:
he:  לוגיקה:

en: Any (OR)
he: או (כל אחד)

en: All (AND)
he: וגם (הכל)

en: Select '0' for no lower limit.
he: בחר '0' עבור ביטול גבול תחתון.

en: Select '-1' for no upper limit.
he: בחר '-1' עבור ביטול גבול עליון.

en: 'DD/MM/YYYY HH:MM < d < DD/MM/YYYY HH:MM' or similar. Press 'enter' when finished.
he: תבנית 'DD/MM/YYYY HH:MM < d < DD/MM/YYYY HH:MM' או דומה. לחץ 'enter' בסיום.

en: Rating:
he: מדרוג:

en: Playcount:
he: מספור השמעות:

en: Specify interval
he: ציין מרווח

en: Played:
he: הושמע:

en: Modified:
he: שונה:

en: Added:
he: הוספו:

en: Start display automatically
he: התחל תצוגה אוטומטית

en: Automatically start displaying tracks that match the criteria entered above. If not selected, you must press 'Display' to start displaying.
he: הצג אוטומטית רצועות שמתאימות לקריטריונים המוכנסים למעלה. אם אפשרות זו לא נבחרה, חובה עליך ללחוץ 'תצוגה' על מנת להראות את הרצועות.

en: Display tracks that match the criteria entered above.
he: הצג רצועות המתאימות לקריטריונים המוכנסים למעלה.

en: _Display
he: _תצוגה

en: In order to save the displayed track order to the iPod choose 'Save Displayed Track Order' from the 'Edit' menu or select 'Auto Store' below.
he: על מנת לשמור את סדר הרצועות הנראות אל ה-iPod בחר 'שמור סדר רצועות נראות' מתפריט ה-'עריכה' או בחר 'שמירה אוטומטית' למטה.

en: Remove tracks in selected entry of which filter tab from the iPod?
he: באיזה כרטיסיית מיון של רשומה נבחרת להסיר רצועות מה־iPod?

en: Remove tracks in selected entry of which filter tab from the harddisk?
he: באיזה כרטיסיית מיון של רשומה נבחרת להסיר רצועות מהדיסק הקשיח?

en: Remove tracks in selected entry of which filter tab from playlist?
he: באיזה כרטיסיית מיון של רשומה נבחרת להסיר רצועות מרשימת ההשמעה?

en: Delete From iPod
he: מחק מה-iPod

en: Delete From Playlist
he: מחק מרשימת ההשמעה

en: Delete From Harddisk
he: מחק מהדיסק הקשיח

en: Delete From Database
he: מחק ממסד הנתונים

en: Compilations
he: יצירות

en: Comp.
he: יצירה

en: Special
he: מיוחד

en: 'Played' condition ignored because of error.
he: התעלמות ממצב 'הושמע' עקב תקלה

en: 'Modified' condition ignored because of error.
he: התעלמות ממצב 'שונה' עקב תקלה

en: 'Added' condition ignored because of error.
he: התעלמות ממצב 'הוספה' עקב תקלה

en: Moved one track | Moved %d tracks
he[0]: רצועה אחת הועברה
he[1]: הועברו %d רצועות

en: CD
he: דיסק שמע

en: ID
he: מזהה

en: Cmpl
he: יצירה

en: Time
he: זמן

en: Plycnt
he: ספירת שמע

en: Played
he: הושמע

en: Modified
he: שונה

en: Released
he: שוחרר

en: Vol.
he: עוצמה

en: Sndchk.
he: בדיקת קול

en: Selected Tracks from Playlist
he: הרצועות הנבחרות מרשימות הניגון

en: Selected Tracks from Database
he: הרצועות הנבחרות ממסד הנתונים

en: Add Column
he: הוסף עמודה

en: <b>Available Columns</b>
he: <b>עמודות זמינות</b>

en: Expand columns beyond the track list width
he: הרחב עמודות מעבר לרוחב רשימת הרצועות

en: <b>Displayed Columns</b>
he: <b>עמודות מוצגות</b>

en: Ignore these words when at the beginning of the following fields:
he: התעלם ממילים אלו כאשר הן מופיעות בתחילת השדות הבאים:

en: <b>Ignore Frequent Words</b>
he: <b>התעלם ממילים תכופות</b>

en: <span weight='bold' size='larger'>No playlist selected</span>
he: <span weight='bold' size='larger'>לא נבחרה רשימת השמעה</span>

en: Tracks
he: רצועות

en: _Music
he: _מוסיקה

en: _Update Tracks from File
he: _סנכרון רצועות מקובץ

en: Confirmation
he: אישור
