gtksourceview 0 - en to hr translation catalogue (58 entries)

en: Whether to highlight syntax in the buffer
hr: Treba li osvijetliti sintaksu u međuspremniku

en: Maximum Undo Levels
hr: Maksimalni broj koraka unatrag

en: Number of undo levels for the buffer
hr: Broj koraka unazad za međuspremnik

note: Translators: throughout gtksourceview "language" stands * for "programming language", not "spoken language"
en: Language
hr: Jezik

en: Language object to get highlighting patterns from
hr: Objekt jezika iz kojega se dobivaju osvjetljeni uzorci

en: Others
hr: Drugi

en: Language specification directories
hr: Direktoriji specifikacije jezika

en: List of directories where the language specification files (.lang) are located
hr: Popis direktorija gdje se nalaze datoteke sa specifikacijom jezika (.lang)

en: Source Buffer
hr: Međuspremnik s kodom

en: Wrap Mode
hr: Način omotavanja

en: Whether to print the document with highlighted syntax
hr: Treba li ispisivati dokument sa osvijetljenom sintaksom

en: Print Line Numbers
hr: Ispis brojeva linija

en: Interval of printed line numbers (0 means no numbers)
hr: Interval ispisanih brojeva linija (0 znači da nema brojeva)

en: Print Header
hr: Zaglavlje ispisa

en: Whether to print a header in each page
hr: Treba li ispisivati zaglavlje na svakoj stranici

en: Print Footer
hr: Ispis podnožja

en: Whether to print a footer in each page
hr: Treba li ispisivati podnožje na svakoj stranici

en: Show Line Numbers
hr: Pokaži brojeve linija

en: Whether to display line numbers
hr: Treba li prikazati brojeve redaka

en: Auto Indentation
hr: Automatsko uvlačenje

en: Whether to enable auto indentation
hr: Treba li omogućiti automatsko uvlačenje

en: Insert Spaces Instead of Tabs
hr: Ubacivanje razmaka umjesto tabova

en: Whether to insert spaces instead of tabs
hr: Treba li ubaciti razmake umjesto tabova

en: Show Right Margin
hr: Pokaži desnu marginu

en: Whether to display the right margin
hr: Treba li prikazati desnu marginu

en: Position of the right margin
hr: Položaj desne margine

note: Any comment
en: Comment
hr: Komentar

note: map-to="def:others"
en: Data Type
hr: Tip podatka

note: keywords: "if", "for", "while", etc.
en: Keyword
hr: Ključna riječ

en: Preprocessor
hr: Predprocesor

en: Sources
hr: Izvorni kod

note: A string constant: "this is a string"
en: String
hr: Znakovni niz

en: Scripts
hr: Skripte

en: Variable
hr: Varijabla

note: A generic number constant
en: Number
hr: Broj

note: A character constant: 'c'
en: Character
hr: Znak

en: String Format
hr: Oblik teksta

en: Decimal
hr: Decimalni

note: A function name (also: methods for classes)
en: Function
hr: Funkcija

en: Others 2
hr: Ostali 2

en: Others 3
hr: Ostali 3

en: Encoding
hr: Kodiranje

en: Group
hr: Grupa

en: Added line
hr: Dodan redak

note: Others 3
en: Changed line
hr: Promijenjena linija

en: Diff
hr: Razlika

note: String
en: Location
hr: Smještaj

note: Others 2
en: Removed line
hr: Obrisan redak

note: Preprocessor
en: Special case
hr: Posebni slučaj

en: Boolean Value
hr: Boolean vrijednost

en: Base-N Integer
hr: Base-N prirodni broj

en: Floating Point
hr: Pomični zarez

en: Tag
hr: Oznaka

en: Include
hr: Uključi

en: gettext translation
hr: Prijevod gettext

en: Format
hr: Oblikovanje

en: Module Handler
hr: Rukovatelj modula

en: Entity
hr: Entitet
