gtksourceview MASTER - en to et translation catalogue (389 entries)

note: Translators: "All" is used as a label in thestatus bar of the popup, telling that all completion pages are shown
en: All
et: Kõik

en: Always
et: Alati

en: Before
et: Enne

en: Disabled
et: Keelatud

en: Non Breaking Whitespace
et: Murdumatu tühik

en: Space
et: Tühik

en: Tab
et: Tabulaator

en: Text
et: Tekst

note: A boolean constant: TRUE, false
en: Boolean value
et: Tõeväärtus

note: Any comment
en: Comment
et: Kommentaar

note: map-to="def:others"
en: Data Type
et: Andmetüüp

note: A decimal number: 1234
en: Decimal number
et: Kümnendarv

note: keywords: "if", "for", "while", etc.
en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Preprocessor
et: Eelprotsessor

en: Real number
et: Reaalarv

en: Sources
et: Lähtekoodid

en: ASP Object
et: ASP-i objekt

note: A function name (also: methods for classes)
en: Function
et: Funktsioon

note: A generic number constant
en: Number
et: Arv

note: Operators: "+", "*", etc.
en: Operator
et: Operaator

note: A special constant like NULL in C or null in Java
en: Special constant
et: Erikonstant

en: VBScript and ADO constants
et: VBScripti ja ADO konstandid

en: Builtin Function
et: Sisseehitatud funktsioon

en: Pattern
et: Muster

en: Scripts
et: Skriptid

en: Variable
et: Muutuja

note: A character constant: 'c'
en: Character
et: Märk

note: Any erroneous construct
en: Error
et: Viga

note: A floating point constant: 2.3e10
en: Floating point number
et: Ujukomaarv

en: Hexadecimal number
et: Kuueteistkümnendarv

note: Any variable name
en: Identifier
et: Identifikaator

en: Field
et: Väli

en: Markup
et: Märgistus

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Definition
et: Definitsoon

en: Multiline string
et: Mitmerealine string

en: Namespace
et: Nimeruum

en: Null Value
et: Nullväärtus

en: Regular Expression
et: Regulaaravaldis

en: Special Variable
et: Erimuutuja

en: Bullet
et: Alampunkt

en: ChangeLog
et: MuutusteLogi

en: Date
et: Kuupäev

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: File
et: Fail

en: Name
et: Nimi

note: * * SECTION:language * @Short_description: Object representing a syntax highlighted language * @Title: GtkSourceLanguage * @See_also: #GtkSourceLanguageManager * #GtkSourceLanguage encapsulates syntax and highlighting styles for a * particular language. Use #GtkSourceLanguageManager to obtain a * #G
en: Others
et: Muud

en: Release
et: Redaktsioon

en: C/C++/ObjC Header
et: C/C++/ObjC päis

en: Included File
et: Kaasatud fail

en: Octal number
et: Kaheksandarv

en: Signal name
et: Signaali nimi

en: printf Conversion
et: printf teisendus

en: Bindings
et: Seosed

en: Builtin
et: Sisseehitatud

en: CG Shader Language
et: CG renderdamiskeel

en: Builtin Command
et: Sisseehitatud käsk

en: Builtin Variable
et: Sisseehitatud muutuja

note: Any constant
en: Constant
et: Konstant

note: Any statement
en: Statement
et: Lause

en: String Format
et: Stringi vorming

en: Color
et: Värvus

en: Decimal
et: Kümnendarv

en: Dimension
et: Mõõde

en: Others 2
et: Teised 2

en: Others 3
et: Teised 3

en: at-rules
et: @-reeglid

en: Device Functions
et: Seadmefunktsioonid

en: Global Functions
et: Globaalsed funktsioonid

en: Global Variables
et: Globaalmuutujad

note: A builtin name: like __import__, abs in Python (see http://docs.python.org/lib/built-in-funcs.html)
en: Built-in identifier
et: Sisseehitatud identifikaator

note: A complex number
en: Complex number
et: Kompleksarv

note: A primitive data type: int, long, char, etc.
en: Data type
et: Andmetüüp

en: Defaults
et: Vaikeväärtused

note: A special comment containing documentation like in javadoc or gtk-doc
en: Documentation comment
et: Dokumenteerimiskommentaar

note: This style doesn't map to anything since it must be used as an additional style for text which is already styled as a "doc-comment"
en: Documentation comment element
et: Dokumenteerimiskommentaari kirje

note: Anything that needs extra attention; mostly the keywords TODO, FIXME and XXX
en: Note (FIXME, TODO, XXX, etc.)
et: Märkus (FIXME, TODO, XXX, jms.)

note: This one is for '#include <foo.h>' and "#pragma blah", or 'use foobar', etc..
en: Preprocessor directive
et: Eelprotsessori direktiiv

note: Reserved keywords: like "const" and "goto" in Java
en: Reserved keyword
et: Reserveeritud võtmesõna

note: This style doesn't map to anything since it must be used as an additional style for text which is already styled as a "string"
en: Special character (inside a string)
et: Erimärk (stringis)

note: Text that stands out, HTML links, e-mail addresses, etc.
en: Underlined
et: Allajoonitud

en: Additional Category
et: Täiendav kategooria

en: Encoding
et: Kodeering

en: Exec parameter
et: Käivitusparameeter

en: Group
et: Grupp

note: Translators: "Key" here means key value, that is the left hand side in a myoption=something line in a .desktop file
en: Key
et: Võti

en: Main Category
et: Põhikategooria

en: Reserved Category
et: Reserveeritud kategooria

en: Translation
et: Tõlge

en: Added line
et: Lisatud rida

note: Others 3
en: Changed line
et: Muudetud rida

note: Keyword
en: Ignore
et: Eira

note: String
en: Location
et: Asukoht

note: Others 2
en: Removed line
et: Eemaldatud rida

note: Preprocessor
en: Special case
et: Erijuht

en: Binary number
et: Kahendarv

en: Formatting Elements
et: Vorminduselemendid

en: GUI Elements
et: Kasutajaliidese elemendid

en: Header Elements
et: Päiseelemendid

en: Structural Elements
et: Struktuurielemendid

en: Command
et: Käsk

en: Dos Batch
et: Dos-i käsufail

en: Attribute name
et: Rekvisiidi nimi

en: entity
et: olem

en: error
et: viga

en: Boolean Value
et: Tõeväärtus

en: Debug
et: Silumine

en: Exception Handling
et: Eranditöötlus

en: Predefined Variable
et: Eelkirjeldatud muutuja

en: Void Value
et: Tühiväärtus

en: Compiler Directive
et: Kompilaatori direktiiv

en: Block
et: Blokk

en: Floating Point
et: Ujukomaarv

en: Reserved Constant
et: Reserveeritud konstant

en: Scientific
et: Teaduslik

en: Debug Code
et: Silumiskood

en: Error Text
et: Vea tekst

en: Builtin-function keyword
et: Sisseehitatud funktsiooni võtmesõna

en: Floating Point number
et: Ujukomarv

en: Module Path
et: Mooduli rada

en: Type, module or object keyword
et: Tüübi, mooduli või objekti võtmesõnad

en: Filename
et: Failinimi

en: GDB Log
et: GDB logi

en: Builtin Constant
et: Sisseehitatud konstant

en: Reserved Keywords
et: Reserveeritud võtmesõnad

en: Deprecated
et: Iganenud

en: Function Name
et: Funktsiooni nimi

en: Inline Documentation Section
et: Sisese dokumentatsiooni sektsioon

en: Parameter
et: Parameeter

en: Property Name
et: Omaduse nimi

en: Signal Name
et: Signaali nimi

en: Since
et: Alates

en: Type
et: Tüübid

en: Widget State
et: Vidina olek

en: Anchor
et: Ankur

en: Code Block
et: Koodiblokk

en: Definition list
et: Definitsoonide nimekiri

en: Emphasis
et: Emfaas

en: Enumerated list
et: Nummerdatud loetelu

en: Haddock Directive
et: Haddocki direktiiv

en: Header Property
et: Päise omadus

en: Itemized list
et: Nummerdamata loetelu

en: Float
et: Ujukoma

en: Hex
et: Kuueteistkümnendarv

en: Octal
et: Kaheksandarv

en: Symbol
et: Sümbol

en: Attribute Name
et: Rekvisiidi nimi

en: Attribute Value
et: Rekvisiidi väärtus

en: Tag
et: Silt

en: Declaration
et: Deklaratsioon

en: External
et: Väline

en: Future Reserved Keywords
et: Tuleviku jaoks reserveeritud sõnad

en: Constructors
et: Konstruktorid

en: Object
et: Objekt

en: Properties
et: Omadused

en: Undefined Value
et: Kirjeldamata väärtus

en: LaTeX
et: LaTex

en: Reserved Identifier
et: Reserveeritud identifikaator

en: Autoconf Macro
et: Autoconfi makro

en: Obsolete Autoconf Macro
et: Autoconfi aegunud makro

en: m4 Macro
et: m4 makro

en: m4-comment
et: m4 kommentaar

en: command
et: käsk

en: function
et: funktsioon

note: FIXME make it better names, and make them translatable
en: keyword
et: võtmesõna

en: targets
et: sihid

en: Ocamldoc Comments
et: Ocamldoc'i kommentaarid

en: Module Handler
et: Moodulikäsitleja

en: File Descriptor
et: Failideskriptor

en: Include Statement
et: Include-lause

en: System Command
et: Süsteemne käsk

en: Package Info
et: Paki andmed

en: Fuzzy
et: Hägune

note: FIXME make it some nice name and mark it translatable
en: Special
et: Spetsiaalne

en: gettext translation
et: gettext tõlge

en: Builtin Object
et: Sisseehitatud objekt

en: Format
et: Vorming

en: string-conversion
et: stringiteisendus

en: Assignment Operator
et: Omistamisoperaator

en: Delimiter
et: Eraldaja

en: Integer Number
et: Täisarv

en: Reserved Class
et: Reserveeritud klass

en: Special Constant
et: Erikonstant

en: Command Macro
et: Käsumakro

en: Conditional Macro
et: Tingimuslik makro

en: Define
et: Definitsioon

en: Directory Macro
et: Kataloogimakro

en: Email
et: E-post

en: Flow Conditional
et: Vootingimused

en: Header
et: Päis

en: Other Macro
et: Muu makro

en: RPM Variable
et: RPM-muutuja

en: RPM spec
et: RPM-spetsifikatsioon

en: Section
et: Sektsioon

en: Spec Macro
et: Spetsifikatsioonimakro

en: Attribute Definition
et: Rekvisiidi definitsioon

en: Module handler
et: Moodulikäsitleja

en: Common Commands
et: Üldised käsud

en: Subshell
et: Alamkest

note: FIXME: need to sort out proper styles for variables
en: Variable Definition
et: Muutuja definitsioon

en: Class
et: Klass

en: Literal
et: Literaal

en: Predicate
et: Predikaat

en: No idea what it is
et: Pole aimugi, mis see on

en: System Task
et: Süsteemne tegum

en: Bold
et: Rasvane

en: Italic
et: Kursiiv

en: Option
et: Valik

en: Option Name
et: Valiku nimi

en: Section 1
et: Sektsioon 1

en: Section 2
et: Sektsioon 2

en: Section 3
et: Sektsioon 3

en: Section 4
et: Sektsioon 4

en: Section 5
et: Sektsioon 5

en: File Attributes
et: Faili atribuudid

en: Generated Content
et: Genereeritud sisu

en: Macros
et: Makrod

en: Attribute value
et: Rekvisiidi väärtus

en: CDATA delimiter
et: CDATA eraldaja

en: Element name
et: Elemendi nimi

en: Entity
et: Olem

en: Processing instruction
et: Töötlemisinstruktsioon

en: rule
et: reegel

en: Classic
et: Klassikaline

en: Classic color scheme
et: Klassikaline värviskeem

en: Blue based color scheme
et: Sinisel põhinev värviskeem

en: Color scheme used in the Kate text editor
et: Kate'i tekstiredaktori poolt kasutatav värviskeem

en: Dark color scheme using the Tango color palette
et: Tango värvipaletti kasutav tume värviskeem

en: Oblivion
et: Unustus

en: Color scheme using Tango color palette
et: Tango värvipaletti kasutav värviskeem

en: The provider name
et: Teenusepakkuja nimi

en: Icon
et: Ikoon

en: The provider icon
et: Teenusepakkuja ikoon

en: Minimum Word Size
et: Väikseim sõna suurus

en: Priority
et: Tähtsus

en: Provider priority
et: Teenusepakkuja tähtsus

en: Highlight Syntax
et: Süntaksi esiletõstmine

en: Whether to highlight syntax in the buffer
et: Kas puhvrisolevat süntaksit tõstetakse esile

en: Highlight Matching Brackets
et: Suluvastavuste esiletõstmine

en: Whether to highlight matching brackets
et: Kas vastavuses olevaid sulge tuleb esile tõsta või mitte

en: Maximum Undo Levels
et: Suurim unustatavate toimingute arv

en: Number of undo levels for the buffer
et: Puhvri unustamistasemete arv

note: Translators: throughout GtkSourceView "language" stands * for "programming language", not "spoken language"
en: Language
et: Keel

en: Language object to get highlighting patterns from
et: Keeleobjekt, mille järgi esiletõstmist teostatakse

en: Can undo
et: Unustamise võimalus

en: Whether Undo operation is possible
et: Kas tegevuse unustamine on võimalik või mitte

en: Can redo
et: Taastamise võimalus

en: Whether Redo operation is possible
et: Kas unustatud tegevuse taastamine on võimalik või mitte

en: Style scheme
et: Laadi skeem

en: Undo manager
et: Tühistamispuhvri haldur

en: The buffer undo manager
et: Tühistamispuhvri haldur

en: No extra information available
et: Täiendavaid andmeid pole saadaval

en: View
et: Vaade

en: Show Headers
et: Päiste näitamine

en: Show Icons
et: Ikoonide näitamine

en: Accelerators
et: Kiirklahvid

en: Auto Complete Delay
et: Automaatlõpetuse viivitus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Activation
et: Aktiveerimine

en: The type of activation
et: Aktiveerimise liik

en: Label
et: Silt

en: Label to be shown for this item
et: Sellel kirjel näidatav silt

en: Markup to be shown for this item
et: Sellel kirjel näidatav märgistus

en: Item text
et: Kirje tekst

en: Icon to be shown for this item
et: Sellel kirjel näidatav ikoon

en: Info
et: Teave

en: Info to be shown for this item
et: Selle kirje kohta näidatav teave

en: using \C is not supported in language definitions
et: \C kasutamine keelekirjeldustes pole toetatud

note: regex_new could fail, for instance if there are different * named sub-patterns with the same name or if resulting regex is * too long. In this case fixing lang file helps (e.g. renaming * subpatterns, making huge keywords use bigger prefixes, etc.)
en: Cannot create a regex for all the transitions, the syntax highlighting process will be slower than usual.
    The error was: %s
et: Kõigi üleminekute kohta pole võimalik regulaaravaldist luua, seetõttu on süntaksti esiletõstmine tavalisest aeglasem.
    Vea kirjeldus: %s

en: Highlighting a single line took too much time, syntax highlighting will be disabled
et: Ühe rea esiletõstmine võttis liiga kaua aega, seetõttu keelati süntaksi esiletõstmine

en: context '%s' cannot contain a \%%{...@start} command
et: kontekst '%s' ei tohi sisaldada käsku \%%{...@start}

en: duplicated context id '%s'
et: dubleeritud konteksti id '%s'

en: invalid context reference '%s'
et: vigane kontekstiviide '%s'

en: unknown context '%s'
et: tundmatu kontekst '%s'

en: Missing main language definition (id = "%s".)
et: Puudub peamise keele definitsioon (id = "%s".)

en: The gutters' GtkSourceView
et: Gutteri GtkSourceView

en: Window Type
et: Akna liik

en: The gutters text window type
et: Gutteri tekstiakna liik

en: X Padding
et: X-polsterdus

en: The x-padding
et: X-polsterdus

en: Y Padding
et: Y-polsterdus

en: The y-padding
et: Y-polsterdus

en: Visible
et: Nähtav

en: X Alignment
et: X-joondus

en: The x-alignment
et: X-joondus

en: Y Alignment
et: Y-joondus

en: The y-alignment
et: Y-joondus

en: The View
et: Vaade

en: The view
et: Vaade

en: Alignment Mode
et: Joondusrežiim

en: The alignment mode
et: Joondusrežiim

en: The window type
et: Akna liik

en: Size
et: Suurus

en: The size
et: Suurus

en: Icon Name
et: Ikooni nimi

en: The icon name
et: Ikooni nimi

en: The gicon
et: GIcon

en: The markup
et: Märgistus

en: The text
et: Tekst

en: Language id
et: Keele ID

en: Language name
et: Keele nimi

en: Language section
et: Keele sektsioon

en: Hidden
et: Peidetud

en: Whether the language should be hidden from the user
et: Kas keel peab kasutaja eest olema peidetud või mitte

en: Language specification directories
et: Keelekirjelduste kataloogid

en: List of directories where the language specification files (.lang) are located
et: Kataloogide loend, kus keelekirjelduste failid (.lang) asuvad

en: Language ids
et: Keele ID-d

en: List of the ids of the available languages
et: Saadaolevate keelte ID-de nimekiri

en: Unknown id '%s' in regex '%s'
et: Tundmatu id '%s' regulaaravaldises '%s'

en: in regex '%s': backreferences are not supported
et: regulaaravaldis '%s': tagasiviited pole toetatud

en: category
et: kategooria

en: The id
et: Id

en: Background
et: Taust

en: The background
et: Taust

en: The priority
et: Tähtsus

en: The GIcon
et: GIcon

en: Source Buffer
et: Lähtepuhver

en: The GtkSourceBuffer object to print
et: Prinditav GtkSourceBuffer objekt

en: Tab Width
et: Tabulaatori laius

en: Width of a tab character expressed in spaces
et: Tabulaatori laius tühikutes

en: Wrap Mode
et: Murdmisrežiim

en: Whether to wrap lines never, at word boundaries, or at character boundaries.
et: Kas ridu ei murta või siis murtakse sõnade või hoopis märkide vahelt.

en: Whether to print the document with highlighted syntax
et: Kas dokument prinditakse esiletõstetud süntaksiga

en: Print Line Numbers
et: Reanumbrite printimine

en: Interval of printed line numbers (0 means no numbers)
et: Prinditavate reanumbrite vahemik (0 tähendab, et numbreid ei prindita)

en: Print Header
et: Päise printimine

en: Whether to print a header in each page
et: Kas päis prinditakse igale lehele

en: Print Footer
et: Jaluse printimine

en: Whether to print a footer in each page
et: Kas jalus prinditakse igale lehele

en: Body Font Name
et: Dokumendi sisu kirjatüübi nimi

en: Name of the font to use for the text body (e.g. "Monospace 10")
et: Dokumendi sisus kasutatava kirjatüübi nimi (näiteks "Monospace 10")

en: Line Numbers Font Name
et: Reanumbrite kirjatüübi nimi

en: Name of the font to use for the line numbers (e.g. "Monospace 10")
et: Reanumbrites kasutatava kirjatüübi nimi (näiteks "Monospace 10")

en: Header Font Name
et: Päise kirjatüübi nimi

en: Name of the font to use for the page header (e.g. "Monospace 10")
et: Lehekülje päises kasutatava kirjatüübi nimi (näiteks "Monospace 10")

en: Footer Font Name
et: Jaluse kirjatüübi nimi

en: Name of the font to use for the page footer (e.g. "Monospace 10")
et: Lehekülje jaluses kasutatava kirjatüübi nimi (näiteks "Monospace 10")

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv

en: The number of pages in the document (-1 means the document has not been completely paginated).
et: Dokumendis olevate lehekülgede arv (-1 tähendab, et dokumendi jaotamine lehekülgedeks pole veel lõppenud).

en: Line background
et: Rea taust

en: Line background color
et: Rea taustavärvus

en: Background color
et: Taustavärvus

en: Foreground
et: Esiplaan

en: Foreground color
et: Esiplaani värvus

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Strikethrough
et: Läbijoonitud

en: Line background set
et: Rea tausta värvus seatud

en: Whether line background color is set
et: Kas rea tausta värvus on seatud või mitte

en: Foreground set
et: Teksti värvus seatud

en: Whether foreground color is set
et: Kas rea teksti värvus on seatud või mitte

en: Background set
et: Tausta värvus seatud

en: Whether background color is set
et: Kas tausta värvus on seatud või mitte

en: Bold set
et: Rasvane laad seatud

en: Whether bold attribute is set
et: Kas rasvane laad on seatud või mitte

en: Italic set
et: Kursiivne laad seatud

en: Whether italic attribute is set
et: Kas kursiivne laad on seatud või mitte

en: Underline set
et: Allajoonimise laad seatud

en: Whether underline attribute is set
et: Kas allajoonimise laad on seatud või mitte

en: Strikethrough set
et: Läbijoonimise laad seatud

en: Whether strikethrough attribute is set
et: Kas läbijoonimise laad on seatud või mitte

en: Style scheme id
et: Laadi skeemi ID

en: Style scheme name
et: Laadi skeemi nimi

en: Style scheme description
et: Laadi skeemi kirjeldus

en: Style scheme filename
et: Laadi skeemi failinimi

en: Style scheme search path
et: Laadiskeemi otsingurada

en: List of directories and files where the style schemes are located
et: Laadiskeemi sisaldavate kataloogide ja failide nimekiri

en: Scheme ids
et: Skeemi ID-d

en: List of the ids of the available style schemes
et: Saadaolevate laadiskeemide ID-de nimekiri

en: Buffer
et: Puhver

en: Show Line Numbers
et: Reanumbrite näitamine

en: Whether to display line numbers
et: Kas näidata reanumbreid või mitte

en: Show Line Marks
et: Reamarkerite näitamine

en: Whether to display line mark pixbufs
et: Kas reanumbrimarkeri pildipuhvrit näidatakse või mitte

en: Indent Width
et: Joonduse laius

en: Number of spaces to use for each step of indent
et: Joonduse iga sammu jaoks määratud tühikite arv

en: Auto Indentation
et: Automaatne taandamine

en: Whether to enable auto indentation
et: Kas lubada automaatne taandamine

en: Insert Spaces Instead of Tabs
et: Kasuta tabulaatorite asemel tühikuid

en: Whether to insert spaces instead of tabs
et: Kas sisestada tabulaatorite asemele tühikud

en: Show Right Margin
et: Paremveerise näitamine

en: Whether to display the right margin
et: Kas paremveeris on nähtaval või mitte

en: Right Margin Position
et: Paremveerise asukoht

en: Position of the right margin
et: Paremveerise asukoht

en: Smart Home/End
et: Targad Home/End klahvid

en: HOME and END keys move to first/last non whitespace characters on line before going to the start/end of the line
et: HOME ja END klahvid liiguvad enne rea algusesse/lõppu minekut rea esimesele/viimasele tühemikule

en: Highlight current line
et: Käesoleva rea esiletõstmine

en: Whether to highlight the current line
et: Kas käesolevat rida tõstetakse esile

en: Indent on tab
et: Tab-klahviga joondamine

en: Whether to indent the selected text when the tab key is pressed
et: Kas valitud tekst joondatakse tab klahvi vajutamise peale või mitte
