gtksourceview master - en to kk translation catalogue (108 entries)

note: (itstool) path: abnf.lang/language@_section (itstool) path: actionscript.lang/language@_section (itstool) path: ada.lang/language@_section (itstool) path: ansforth94.lang/language@_section (itstool) path: asp.lang/language@_section (itstool) path: automake.lang/language@_section (itstool) path: benn
en: Source
kk: Бастапқы коды

note: (itstool) path: asciidoc.lang/language@_section (itstool) path: bibtex.lang/language@_section (itstool) path: docbook.lang/language@_section (itstool) path: dtd.lang/language@_section (itstool) path: dtl.lang/language@_section (itstool) path: erb-html.lang/language@_section (itstool) path: erb-js.la
en: Markup
kk: Белгілеу

note: (itstool) path: awk.lang/language@_section (itstool) path: dosbatch.lang/language@_section (itstool) path: fish.lang/language@_section (itstool) path: gdscript.lang/language@_section (itstool) path: javascript-expressions.lang/language@_section (itstool) path: javascript-functions-classes.lang/langu
en: Script
kk: Скрипт

note: (itstool) path: cg.lang/language@_name
en: CG Shader Language
kk: CG Shader тілі

note: (itstool) path: changelog.lang/language@_section (itstool) path: cmake.lang/language@_section (itstool) path: css.lang/language@_section (itstool) path: csv.lang/language@_section (itstool) path: desktop.lang/language@_section (itstool) path: diff.lang/language@_section (itstool) path: dot.lang/lang
en: Other
kk: Басқа

note: (itstool) path: chdr.lang/language@_name
en: C/ObjC Header
kk: C/ObjC тақырыптамасы

note: (itstool) path: cpphdr.lang/language@_name
en: C++ Header
kk: C++ тақырыптамасы

note: (itstool) path: dtl.lang/language@_name
en: Django Template
kk: Django үлгісі

note: (itstool) path: fcl.lang/language@_section (itstool) path: gap.lang/language@_section (itstool) path: idl-exelis.lang/language@_section (itstool) path: imagej.lang/language@_section (itstool) path: julia.lang/language@_section (itstool) path: matlab.lang/language@_section (itstool) path: maxima.lang
en: Scientific
kk: Ғылыми

note: (itstool) path: gdb-log.lang/language@_name
en: GDB Log
kk: GDB логы

note: (itstool) path: glsl.lang/language@_name
en: OpenGL Shading Language
kk: OpenGL Shading тілі

note: (itstool) path: po.lang/language@_name
en: gettext translation
kk: gettext аудармасы

note: (itstool) path: rpmspec.lang/language@_name
en: RPM spec
kk: RPM Spec файлы

note: (itstool) path: tera.lang/language@_name
en: Tera Template
kk: Tera үлгісі

note: (itstool) path: Adwaita-dark.xml/style-scheme@_name
en: Adwaita Dark
kk: Adwaita күңгірт

note: (itstool) path: style-scheme/_description
en: An style scheme for Adwaita
kk: Adwaita үшін стильдер схемасы

note: (itstool) path: Adwaita.xml/style-scheme@_name
en: Adwaita
kk: Адвайта

note: (itstool) path: classic-dark.xml/style-scheme@_name
en: Classic Dark
kk: Классикалық қараңғы

note: (itstool) path: style-scheme/_description
en: Classic dark color scheme
kk: Классикалық қараңғы түстер схемасы

note: (itstool) path: classic.xml/style-scheme@_name
en: Classic
kk: Классикалық

note: (itstool) path: style-scheme/_description
en: Classic color scheme
kk: Классикалық түстер схемасы

note: (itstool) path: cobalt-light.xml/style-scheme@_name
en: Cobalt Light
kk: Кобальт ашық

note: (itstool) path: style-scheme/_description
en: Blue based color scheme
kk: Көк түс негізіндегі түстер схемасы

note: (itstool) path: cobalt.xml/style-scheme@_name
en: Cobalt
kk: Кобальт

note: (itstool) path: style-scheme/_description
en: Dark color scheme used in the Kate text editor
kk: Kate мәтіндік түзеткіші қолданатын қараңғы түстер схемасы

note: (itstool) path: style-scheme/_description
en: Color scheme used in the Kate text editor
kk: Kate мәтіндік түзеткіші қолданатын түстер схемасы

note: (itstool) path: style-scheme/_description
en: Dark color scheme using the Tango color palette
kk: Tango түстер палитрасын қолданатын қараңғы түстер схемасы

note: (itstool) path: solarized-dark.xml/style-scheme@_name
en: Solarized Dark
kk: Ақшыл қараңғы

note: (itstool) path: style-scheme/_description
en: Color scheme using Solarized dark color palette
kk: Solarized күңгірт түсті палитраны қолданатын түстер сұлбасы

note: (itstool) path: solarized-light.xml/style-scheme@_name
en: Solarized Light
kk: Ақшыл жарық

note: (itstool) path: style-scheme/_description
en: Color scheme using Solarized light color palette
kk: Solarized ашық түсті палитраны қолданатын түстер сұлбасы

note: (itstool) path: tango.xml/style-scheme@_name
en: Tango
kk: Танго

note: (itstool) path: style-scheme/_description
en: Color scheme using Tango color palette
kk: Tango түстер палитрасын қолданатын түстер схемасы

en: Snippets
kk: Снипеттер

en: Document Words
kk: Құжат сөздері

en: Invalid byte sequence in conversion input
kk: Түрлендіру кірісінде жарамсыз байттар тізбегі анықталды

en: Error during conversion: %s
kk: Түрлендіру кезіндегі қате: %s

en: Conversion from character set “%s” to “UTF-8” is not supported
kk: "%s" таңба жиынтығынан "UTF-8" ішіне түрлендіруге қолдау жоқ

en: Could not open converter from “%s” to “UTF-8”
kk: "%s" таңба жиынтығынан "UTF-8" ішіне түрлендірушіні ашу мүмкін емес

en: Invalid object, not initialized
kk: Жарамсыз объект, инициализацияланбаған

en: Incomplete UTF-8 sequence in input
kk: Кірістегі толық емес UTF-8 тізбегі

en: %d of %u
kk: %d, барлығы %u

en: _Details
kk: _Ақпараты

note: regex_new could fail, for instance if there are different * named sub-patterns with the same name or if resulting regex is * too long. In this case fixing lang file helps (e.g. renaming * subpatterns, making huge keywords use bigger prefixes, etc.)
en: Cannot create a regex for all the transitions, the syntax highlighting process will be slower than usual.
    The error was: %s
kk: Барлық ауысулар үшін тұрақты өрнекті жасау мүмкін емес, синтаксистік ерекшелеу процесі әдеттегіден баяу болады.
    Орын алған қате: %s

en: Highlighting a single line took too much time, syntax highlighting will be disabled
kk: Бір жолды түспен ерекшелеу тым көп уақытты алды, синтаксистік ерекшелеу сөндіріледі

en: context “%s” cannot contain a \%%{...@start} command
kk: "%s" контекстінде \%%{...@start} командасы болмауы тиіс

en: duplicated context id “%s”
kk: қайталанған контекст идентификаторы "%s"

en: style override used with wildcard context reference in language “%s” in ref “%s”
kk: "%s" тілі, "%s" сілтеуінде үлгі бойынша контекстті сілтеу кезінде стильді алмастыру қолданылған

en: invalid context reference “%s”
kk: жарамсыз "%s" контекст сілтемесі

en: unknown context “%s”
kk: белгісіз контекст "%s"

en: Missing main language definition (id = “%s”).
kk: Негізгі тіл сипаттамасы жоқ (id = "%s").

en: Unicode
kk: Юникод

en: Western
kk: Батыстық

en: Central European
kk: Орта Еуропалық

en: South European
kk: Оңтүстік Еуропалық

en: Baltic
kk: Балтық

en: Cyrillic
kk: Кирилл жазуы

en: Arabic
kk: Араб

en: Greek
kk: Грек

en: Hebrew Visual
kk: Визуалды иврит

en: Turkish
kk: Түрік

en: Nordic
kk: Скандинавтік

en: Celtic
kk: Келттік

en: Romanian
kk: Румын

en: Armenian
kk: Армян

en: Chinese Traditional
kk: Қытайша дәстүрлі

en: Cyrillic/Russian
kk: Кириллица/Ресей

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Chinese Simplified
kk: Қытайша оңайлатылған

en: Georgian
kk: Грузин

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Cyrillic/Ukrainian
kk: Кириллица/Украин

en: Vietnamese
kk: Вьетнам

en: Thai
kk: Тай

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: There was a character encoding conversion error and it was needed to use a fallback character.
kk: Таңба кодтауын түрлендіру кезінде қате орын алды және қор көшірме таңбасын пайдалану қажет болды.

en: File too big.
kk: Файл тым үлкен.

en: Not a regular file.
kk: Қалыпты файл емес.

en: The file is externally modified.
kk: Файл сыртқы түрде өзгертілді.

en: The buffer contains invalid characters.
kk: Буферде жарамсыз таңбалар бар.

note: * * GtkSourceLanguage: * Represents a syntax highlighted language. * A `GtkSourceLanguage` represents a programming or markup language, affecting * syntax highlighting and [context classes](./class.Buffer.html#context-classes). * Use [class@LanguageManager] to obtain a `GtkSourceLanguage` instance, 
en: Others
kk: Басқалар

en: Unknown id “%s” in regex “%s”
kk: Белгісіз "%s" идентификаторы, "%s" тұрақты өрнегінде

en: in regex “%s”: backreferences are not supported
kk: "%s" тұрақты өрнекте: кері қайтаруларға қолдау жоқ

en: using \C is not supported in language definitions
kk: тіл сипаттамасында \C пайдалануға қолдау жоқ

note: TODO: have a ChooserDialog?
en: Select a Style
kk: Стильді таңдау

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Select
kk: Таң_дау

en: All _Upper Case
kk: Барлығы _бас әріпті

en: All _Lower Case
kk: Барлығы _кіші әріпті

en: _Invert Case
kk: Регистрді т_ерістеу

en: _Title Case
kk: _Бас Әріптерден

en: C_hange Case
kk: _Регистрді ауыстыру

en: hexadecimal digit or “}” expected
kk: оналтылық сан немесе "}" күтілген

en: hexadecimal digit expected
kk: оналтылық сан күтілген

en: missing “<” in symbolic reference
kk: таңбалық сілтемеде "<" жоқ

en: unfinished symbolic reference
kk: аяқталмаған таңбалық сілтеме

en: zero-length symbolic reference
kk: нөлдік ұзындықтағы таңбалық сілтеме

en: digit expected
kk: сан күтілген

en: illegal symbolic reference
kk: жарамсыз таңбалық сілтеме

en: stray final “\”
kk: артық соңдық "\"

en: unknown escape sequence
kk: белгісіз экрандау тізбегі

en: Error while parsing replacement text “%s” at char %lu: %s
kk: Алмастырушы "%s" мәтінін талдау кезінде қате орын алды, %lu таңбада: %s

en: -- INSERT --
kk: -- КІРІСТІРУ --

en: -- REPLACE --
kk: -- АЛМАСТЫРУ --

en: -- VISUAL --
kk: -- ВИЗУАЛДЫ --

en: -- VISUAL LINE --
kk: -- ВИЗУАЛДЫ СЫЗЫҚ --

en: -- VISUAL BLOCK --
kk: -- ВИЗУАЛДЫ БЛОК --
