gtkspell 2.0.16-pre1 - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
cs: <i>(žádné návrhy)</i>

en: More...
cs: Další...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
cs: Přidat "%s" do slovníku

note: - Ignore All
en: Ignore All
cs: Ignorovat vše

note: on top: language selection
en: Languages
cs: Jazyky

en: enchant error for language: %s
cs: Chyba systému enchant jazyka: %s
