gtkspell 2.0.16-pre1 - en to de translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
de: <i>(keine Vorschläge)</i>

en: More...
de: Mehr ...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
de: »%s« zum Wörterbuch hinzufügen

note: - Ignore All
en: Ignore All
de: Alle ignorieren

note: on top: language selection
en: Languages
de: Sprachen

en: enchant error for language: %s
de: Enchant-Fehler für Sprache: %s
