gtkspell 2.0.6-pre1 - en to el translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
el: <i>(δεν υπάρχουν προτάσεις)</i>

en: More...
el: Περισσότερα...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
el: Προσθήκη "%s" στο Λεξικό

note: - Ignore All
en: Ignore All
el: Αγνόηση Όλων

en: Spelling Suggestions
el: Προτάσεις Συλλαβισμού
