gtkspell-2.0.6-pre1 - en to es translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
es: <i>(no hay sugerencias)</i>

en: More...
es: Más...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
es: Añadir "%s" al diccionario

note: - Ignore All
en: Ignore All
es: Descartar todas

en: Spelling Suggestions
es: Palabras sugeridas
